HENNIE VAN GENT VERRAST MET STERKE SPRINT OUD-CLUBGENOTEN Post en Van Looy Toestand Sternberg winnen in Luik blijft kritiek RECORD AANTAL INSCHRIJVINGEN VOOR DE KOMENDE KAAGWEEK kre6g CoCk Van der Hulst mee- maai' NIJMEGEN WORDT VOLGENDE WEEK WEER „VIERDAAGSE-STAD" Internationale atletiekwedstrijden in Hamburg Spaanse spelers voor Excelsior? Maes-T chartor y sky kampioen Vaurien Het raadsel van de Engelse voeten VRIJDAG 19 JULI 1963 DE UIDSt COURANT PAGINA 8 SPANNENDE RONDE VANLEIDEN Niet Nol Kloosterman, niet Jan van Amsterdam en niet Kees Schijff, maar Hennie van Gent, een Leidenaar, die de kleuren van de Haagse ver eniging De Spartaan verdedigt, greep de overwinning van de Ronde van Leiden, die gisteravond onder enorme belangstelling - naar schatting enige duizenden mensen rond het geheel met hekken en strobalen afgezet te parcours - verreden werd in Lelden Zuidwest. In gesloten formatie draaiden de favorieten de laatste maal de Rooseveltstraat in. Voor ve len was het een uitgemaakte zaak; een Swift-renner zou de Ronde van Leiden gaan winnen, maar veertig meter voor de finish verraste Hennie van Gent met een machtige sprint zijn oud-clubgenoten en onder toe juichingen van het publiek stormde hij twee meter voor zijn concurrenten over de finish. 1 H. van Gent, 2 W. Paul, 3 W. v. d. Berg, 4 R. Bakker, 5 C. Schijff, 6 A. Kloosterman. 7 C. v. d. Hulst, 8 A. v. d. Knaap, 9 J. van Biemen, 10 R. van Zeist, 11 S. Broomams, 12 B. Rosell (Oxf.), 13 J. van Amsterdam, 14 J. Blakenbung, 15 J. Mertens, 16 J. van Kleef, 17 J. de Zwart, 18 E. van der Werff, 19 W. vam der Berg en 20 D. van der Helm. ADSPIRANTEN-WEDSTRIJD Voorafgaande aan de grote ronde Nadat Gerben Karstens en Bert rede" de "dspiranten van de deel toet door hun voorzitter de heer J. nemende veren,gingen een wedstrijd van der Leek gehuldigd en gefelici- over 15 ronden- De afstand, die de 24 teerd waren voor bun knappe pres- o-dspianten moesten rijden bedroeg taties gedurende de laatste maanden 21.JS1n- T en hun uitzending naar de wereld- Winnaar werd L. Duindam van de kampioenschappen in België begon- vereniging Westland Wil Vooruit na nen de 73 amateurs en nieuwelingen sprint, wa£r%an, vvv^el het ge- De Ronde van Leiden is weer aan de eerste van de 45 ronden: In .}e. Peloton had deelgenomen. De het evenement geworden, wat men stevig tempo trok het peloton tien Ultslcj9 m-noo-c rondipn lflnp- ir» JMvotofiPn cc<»lp.ripvp>n L. 1/Uindlam 08 mill, en 52 Sec., 2 Zuidwijik, 3 F. Tuinman, 4 C. Mooi- Winnaar draaide 40 kilometer per uur op bochtig parcours er van verwachtte, De 73 renners ronden lang in gesloten gelederen nieuwelingen en amateurs door over het 1400 meter lange parcours. elkaar, omdat men op tijd moest eindigen in verband met de groen- FAVORIETEN Xevên. ret^ZeZimuTdï ,Ttat T°US!,amt' X°ren7odsedce *<^^2 °n' oj Km in i uur jo min. en ju sec., T„_ -.T i een eemiddelde snelheid van iet, A^to-dOTn. Nol Klooater- meer dan 40 km per uur, een keu- ifl rise prestal,e, gezien het parcours ,het lanS de scheme hochtm gerekte proton en probeerden z.ch los te werken. Het waakzame pelo ton verijdelde echter alle uitloop- pogingen. Eenmaal leken Jan van met de scherpe bochten. FELLE STRIJD man, 5 D. van Kerpel, 6 J. Roele- De renners gefotografeerd in de veld, 7 P. Samuel, 8 B. ten Tye, 9 J. bocht. Geheel links Nol Kloosterman. Zoetemelk, 10 J. van Li/th, 11 G. Broo- Hoewel de eindsuitslag het doet vermoeden, is de Ronde van Leiden niet een Haagse aangelegenheid ge- weest. De twee eerste plaatsen gin gen weliswaar naar Haagse renners, maar de koers werd toch gemaakt door de Swift-mensen Dit moge blij ken uit de felle strijd om de leiders- muiden, was met goede verwachtin- De Belg Rik van Looy en onze Brian Sternberg, de oud-wereld- uaiJ landgenoot Peter Post zijn gelijk ge- recordhouder polsstokhoogspringen, Amsterdam en W. v .d. Berg een gat eindigd in een wielerwedstrijd, die die twee weken geleden bij trampo- geslagen te hebben, maar het was op de baan in Luik werd gehouden, line-springen ernstig aan de rug - Rik van Looy zegevierde in een werd gewond, heeft een vier uur du- sprintwedstrijd voor Peter Post, de rende operatie ondergaan om een Brit Simpson en de Italiaan Baille- beschadigde halswervel te kunnen ti. verwijderen. Peter Post won een puntenrace De behandelende geneesheer heeft voor Van Looy, Simpson en Bailleti. verklaard, dat de toestand van de In het eindklassement stonden jonge Amerikaanse atleet kritiek 1 ronde. PECH VOOR PETER DE JONG Peter de Jong, deze week nog glo rieus winnaar van de Ronde van Lei- pnjs. beKfr'kbuar gueteld door d« '1^' b«den geiyk met 3 punten. Tom blijft. Leidse courant Kees Schijff ging - - Simpson behaalde 6 punten en de zeven maal als eerste over de streep "aliaan Bailleti 8 punten, voor de jurywagen en de tribune met het peloton, maar door moeilykhe- genodigden; het was echter Jan van ^n met rijn voorrem moest hij hal- Amsterdam, die het kleinood mee verwege van fiets verwisselen. Op naar huis mocht nemen dank zij het d,e van Gerben Karstens zette feit, dat hij acht maal als eerste over P®ter de Jong de achtervolging in en de meet ging na twee ronden had hij de staart ttï 22 TeS' S6^en\m„g "aaG),rSpartaan (Den Haag), West- dt «-tte De Jong de achter- »mbtaatil°^lsenm?n h^k^en maaI i?cht had verwachten speelden de Oxonians kennelijk zoveel van zijn krachten nn^nononitiWo ïv, tin. ffevergd, dat het dit keer onbegonnen ondergeschiktei rol m deze ronde. Het werjt was Overweldigd door tegen- k bekend, dut de Engelsen weinig slag ,^3^ ervaring hebben in pelotonritten. Alle Leiden was voor hem afgelopen Oxomans. op een na werden door Kloosterman bleef demSrwen. Hij w'IKJoeP Engelsen toen de Hagenaar w Paul de kloo£ streden tegen een tweede lap waar overbrugd had, was het ook met deze men uiteindelijk in slaagde. - Een outsider zag de Ronde van Leiden demarrage gedaan. Het publiek en de middenstand liet zich niet onbetuigd bij het aan wakkeren van de strijdhet publiek juichte en de winkeliers strooiden met premies, maar tot het einde toe bleef men in het onzekere. De laatste veertig meter brachten de beslissing in deze spannende en goed georga- niseerde ronde. Onweerstaanbaar Druk was het in de omgeving van sprong Hennie van Gent over de de Luifelbaan, ongewoon druk. Sta- Swift-renners, de Hagenaar W. Paul len hekken rijden zich aan weerskan- meesleurend. Met een voorsprong ten van de lange Rooseveltstraat en van enkele meters stormde hij over in de bochten naar de zijwegen. In de meet, waar hem bloemen wacht- die bocht balen stro, manshoog op- ten van de heer Van der Leek. De gestapeld. Achter de hekken rijen bekers werden hem uitgereikt door mensen van allerlei grootte, slag en (\e wethouders S. Sannes en S. Men- uitmonstering. ken. Schreeuwende muziek verscheurp De uitslag van de wedstrijd voor oren en hó, niet de stilte. Een amateurs en nieuwelingen was als knetterende microfoon kwetterde er volgt: doorheen. Leidse azurri-gemoedelijk, JE BENT LELIJK en te LANGZAAM „Je bent te lelijk en te lang zaam", waren de woorden waar mee Cassius Clay, 's werelds beste zwaargewicht, zoals hij zich zo graag noemt, donderdag het trainingscentrum van we reldkampioen Sonny Liston bin nenstapte. Liston, die zich in Las Vegas voorbereidt op het titelgevecht tegen Floyd Patterson, dat vol gende week wordt gehouden, trok zich niets aan van zijn be kende bezoeker, doch ging rustig door met schaduw-boksen. Na afloop van zijn training was Lis ton wel bereid te zeggen hoe hij over Clay dacht: „Die hummel daar zal in het eerste gevecht tegen mij, hard weglopen en om zijn moeder roepen". Toen Clay gevraagd werd wat hij van het gevecht Liston-Pat- terson dacht, gaf de 21-jarige zwaargewicht als zijn mening: „Li- ston wint het. Maar hij ts lelijk, vet en langzaam. Een lelijke bokser mag geen wereldkampioen zijn, dat is iets voor mooie jongens zoals ik". dat mag gezegd probeerden de straat van overstekers schoon te houden, hetgeen niet lukte. Mannen en jongens leurden met zakjes pinda's en ander begeerlijk spul. In de verte kwam een veelkleurige wolk aandrijven. Die wolk loste zich Ook dit jaar bestaat er in binnen- en buitenland weer bijzonder grote be- op in kleine wolkjes en die kleine langstelling voor de Vierdaagse van Nijmegen, die volgende week gehou- tvolkjes op hun beurt weer in vreemd den WOrdt. De organisatie heeft de volgende cijfers bekend kunnen maken: uitgedoste fietsmannetjes. Achter el- het Mntal burgerdeelnemers bedraagt rond 6200. 3700 Nederlandse mili- kaar en door elkaar reden die man- tajren onder te verdelen in 3200 man van Land- en Luchtmacht en 500 netjes snel, snel de gewone me- zullen deelnemen, zodat het totaal aantal Nederlandse wande- di'CS!ZSmnnnè'aa"> «P bijna 10.000 wordt gebracht. Uit het buitenland zijnde volgende vandaan militairen ingeschreven: 1200 Engelen, 580 Zwitsers, 102 Duitsers, 57 Bel- Op hun rug of soms een pietsie g*n, 43 Noren, 40 Amerikanen, 32 Canadezen, 27 Israëliërs en 20 Oosten- lager hadden ze allemaal een num- rijkers. mer, en die nummers warrelden maar door elkaar als een reusachtige dj- Leidse kokschool ferpuzzel. Als er „Premie op de meet" werd geroepen, dan draaiden de ge- Ook diit jaar rijn weer leerlingen spierde kuiten van de voorste man- van de Leidse kokschool opgeroepen netjes in suizelende wenteling om de militaire deelnemers te ver hun fietsie toch maar als eerste over zorgen. Zij zullen om enkele ge- een denkbeeldige lijn te krijgen. tallen te noemen dagelijks 1500 Het was een hele meute met een kü0 vlees en 8000 kilo aardappelen paar kleine meutjes er achteraan. Ik moeten klaarmaken en verder zo'n heb niet begrepen of die kleine meut- 3500 groenteblikken openen. Solda- jes nu vóór waren of achter, maar ten van alle nationaliteiten krijgen daar ben ik dan ook, een outsider hetzelfde menu voorgezet en de er voor, een totaal onbeslagene op het varing heeft geleerd dat zij er bij - terrein van hardfietsen. zonder tevreden over zijn. Al'leen En de mannetjes draaiden maar weten de Engelsen ieder jaar de draaiden maar, alsmaar rondjes. Zo aandacht op zich gericht te krijgen nu en dan klingelde er een bel en door hardnekkig de vermicellisoep riep er een of ander: „Premie op de over de aardappelen uit te gieten. „fan be!>0" het W'" Het U een oude Vierdaagse-gewoon- Maar aan alles kamt een end. Nog .fluffs „a* t,„on koksahool even worden geroepen om rel d't misbruik van hun voedsel mei - - - nog een. Duizenden halzen reK— itónKooinvt to ,Lon ten zich over de hekken. „Daar komt stomme verbazing gade te slaan. Tijdens internationale wedstrijden in Hamburg verbeterde het Duitse estafetteteam bestaande uit Kalfel- der, Kaiser, Wngoborski en Kinder het nationale record op de 4x400 me ter tot 3.06.3 sec., hetgeen neerkomt op een gemiddelde van 46.6 sec. Ha- rald Norpoth zegevierde op de 5000 meter in 14.03.6 over Peter Kubicki, de man die tijdens de zeslandenwed- stxijd de Fransman Robert Bogey .versloeg en Marian Foik (Polen) ver sloeg de Duitse sprinterselite op de 100 meter in 10.3 sec. Het polsstok- hoogspringen werd gewonnen door supertienkamper Yang Chiian Kwang met 4.80 meter. Duurrecord termiekvliegen verbeterd Tijdens een kamp van de Friese Aero-Club en luchtmachtzweefvlie gers van de basis Leeuwarden op het zweefvlieg veld Venlo is het Neder landse duurrecord termiekvliegen met drie kwartier verbeterd. De. 24- jarige sergeant van de luchtmacht, Chr. Rab, slaagde erin een zweef vlucht van 10 en een half uur uit te voeren. Na ruim 9 uur 's morgens gestart te zijn, zette hij zijn KA-8 zweefvliegtuig om half 8 's avonds weer aan de grond. SCHAATSEN ARI E ZEE GETROUWD Donderdag is Arie Zee, lid van de kernploeg van de NSB, getrouwd met Emmy Va-lchar. Vele bekenden uit de schaatswe reld, onder wie Henk van der Grift, Chris Meeuwisse en Wim de Graaf, bezochten de receptie om het jonge paar geluk te wensen. AANTREKKELIJK VOORPROGRAMMA (Van onze zeilmedewerker) We weten thans heus niet meer waar het heengaat met de Kaagweek, want de dagen van zaterdag 20 tot en met woensdag 23 juli zal de 43ste Kaagweek zo'n groot aantal schepen op de Kagerplassen brengen, dat er geen plaatsje meer over is om te zwemmen, indien het weer daartoe zou uitnodigen. Deze Kaagweek slaat alle tot nu toe gevestigde records, want voor de open nationale en internationale wedstrijden zijn niet minder dan 622 schepen ingeschreven, hetgeen weer 85 meer is dan het record van vorig jaar. Is het wonder, dat het Kaag festijn als het grootste zeilfeest van Nederland beschouwd wordt en dat men geen goed zeiler heet als men niet ooit een Kaagweek heeft mee gemaakt? Enorme voorbereiding Minstens 622 schepen en scheepjes zullen zich vier dagen lang de open wedstrijden duren nl. van zon dagmorgen tot woensdagavond 'n weg moeten zoeken over de Kager plassen en vier dagen lang zal er gestart worden en gefinisht en zul len leden van het wedstrijdcomité in actie moeten zijn om voor een goed verloop te zorgen. Bergen werk zul- VOETBAL Het is ze&c waarschijnlijk, dat Ex celsior volgend seizoen de beschik king over een tweetal Spaanse spe lers zal krijgen. Het bestuur van die Rotterdamse vereniging is al tot over eenstemming met de spelers geko men, doch de Spaanse voetbalbond en de clubs moeten nog hun toestem ming voor een overgang naar Excel sior geven. Het betreft de 25-jarige reserve-speler van Real Madrid An tonio Marquitos, die als stopper Of kanthalf uitkomt, en de even oude genaturaliseerde Hongaar Janos Be- ke, rechtsbinnen van Valladolid. PAARDESPORT len verzet moeten worden en alleen de voorbereidingen reeds hebben en kele maanden gevergd. En met die vier dagen is het Kaagbestuur er nog niet, want de Kaagweek wordt als steeds ingeluid met een intieme dag zeilwedstrijden in de vorm van 1 manswedstrijden, waarvoor in 17 klassen gestart wordt, in de vorm ook van een dameswedstrijd, wed strijden voor senioren, wedstrijden voor toerjachten, voor motorboten, voor skiërs, enz., welke van 's mor gens 9.30 tot 's middags 17.40 voort duren en waarvoor om de tien mi nuten zal gestart worden. Hierbij ko men niet minder dan 435 boten in actie. Maar de grote race begint pas zon dag en duurt vier dagen, steeds met hetzelfde programma voor de 622 deelnemers, die voor de open wed strijden hebben ingeschreven. Hier bij zijn niet minder dan 87 deelne mers in de Vrijheidsklasse, waardoor het noodzakelijk werd in vier groe pen te laten starten. Dan zien we b.v. in de Soloklasse 47 deelnemers, in de 12 Voetsjollen 43, in de Valken klasse 55 deelnemers, om er maar enkele te noemen. En wat zou men zeggen van een veld van niet minder dan 20 Regenbogen, die voor een grandioos schouwspel kunnen zor gen? Ook de nieuwe klassen zijn niet vergeten, want behalve de vorig jaar gekomen Solo's zullen ook de Scha kels met 19 inschrijvingen voor een goede attractie kunnen zorgen, ter wijl een nieuw beeld gevormd zal worden door de nieuwe Spanker- klasse, die bescheiden met zes deel nemers begint. BEKENDE NAMEN Daarnaast zal de teamwedstrijd in de Regenboogklasse tussen Holland en Friesland weer een voornaam punt van het programma zijn. Fries land zal vertegenwoordigd worden door de zeilers H. de Vries, H. Röfe- kamp, J. Alberda, mr. A. van der Werf en J. de Wilde, terwijl het Hol land-team bestaat uit ir. G. A. Bak ker, F. P. Bos, J. C. v. d. Velde, K. J. Tol en A. Gebuis. Voorts volgt iedere namiddag de Pampusteamwedstrijd tussen Cura sao en De Kaag, zodat er volop te ge nieten zal zijn van interessante wed strijden. Prognoses Duindigt Eur- kampioenschappen het peloton" (Jan Cottaar), nog hon derd, nog vijftig, nog tien meter een arm ging triomfantelijk de hoogte in. Een arm van het fietsende man- Voorbereidingen M. In Nijmegen wordt hard gewerkt netje, dat waarschijnlijk het hardste aan de voorbereidingen. Men heeft had gefietst. berekend dat militaire chauffeurs Ik heb niet kunnen zien of het met over een afstand van totaal 14.230 banddikte of neuslengte was, maar km materiaal vervoerd hebben tot in elk geval was ie de eerste. Er een gezamenlijke waarde van waren ook twee zeer edelachtbare 2.250.000 gulden, welke som nog wel heren. Een van deze, soms l.b. ge- verdubbeld zal worden. Wanneer de heten, mocht een beker uitreiken schade weer even groot is als vorig aan de winnaar. Die kreeg óók een jaar kan men gerust zijn: toen ble- bos gladiolen in z'n handen gedrukt, ken er twee poJJlepels verloren te Maar applaus kreeg ie niet. Gek zijn gegaan, die samen een waarde publiek eigenlijk, die Leyenaars. hadden van 7Vt gulden Dat de artsen en verpleegsters in en om Nijmegen door de Vierdaag se een ongewoon scherp inzicht hebben verkregen in onwillige been spieren en geteisterde voetzolen zal niemand durven ontkennen. Deze voor dit evenement onmisbare figuren uit het Nederlandse Mekka der wandelsport zouden kunnen zeggen, dat zij geheel en al op de hoogte zijn van dit tere onderwerp, ware het niet dat ieder jaar een aantal Britse militairen hun deze illusie ontneemt. Niemand begrijpt namelijk wat de Engelsen in 's hemelsnaam met hun voeten uitvoeren. Gaarne zou de medische staf ook dit geheim zien opgelost en liefst vóór volgende week, want dan zullen weer ongeveer 1200 militair* uit Groot-Brittanlë starten. Luitenant J. Welle van de geneeskundige troepen in Nijmegen heeft zich over deze Engelse voeten al een paar Jaar intens verwonderd en is vast besloten de Engelsen nu niet te laten gaan voor het raad sel is opgelost. Op het ogenblik is hij er nog van overtuigd, dat ze hun voeten voor de marsen insmeren met een inferieure, kwalijk riekende zwarte schoensmeer Het merkwaardige is namelijk dat de Britten in veel sterkere mate dan alle andere militairen des och tends hinkend en kreunend vertrekken, in de loop van de dag steeds fitter worden en na de aankomst een volkomen uitgeruste indruk maken. Het zal echter moeilijk zijn deze wandelgeheimen te ontsluieren, aangezien de Britten bij een kneedbehandeling op de massagetafels of bij het doorprikken van blaren uiterst kleinzerig zijn en onmid dellijk beginnen te schreeuwen. Aan de andere kant moet men er ook rekening mee houden, dat dit een list kan zijn om de geheimen niet te onthullen. Luitenant Welle heeft daarom besloten een apart medisch centrum voor de Engelsen op te richten en „we zullen ze vasthouden tot we alles uit ze hebben gekregen" voegt hij er grim mig aan toe. (Van onze paardesportmedeweriker Duindigt geeft zondag tien koersen, sen, waarvan er vier voor de renpaar den zijn gereserveerd. In de Grote Prijs van Den Haag komen ver scheidene uitstekende volbloeds aan de start. Défendeur, die in grote vorm is, heeft hier de eerste kans. Twee paarden die beter kunnen dan zij totnutoe hebben gepresteerd, King's Decision en Roi des Monts maken deze ren echter zeer open. Overigens zijn dait niet de enige gevaarlijke tegenstanders voor wie Défendeur moet oppassen. Karmy- stou en Rex Mundi bijvoorbeeld zijn tot grote dingen in staat. Op deze koers kunnen trioweddenschappen worden afgesloten. In de Zilveren Orchidee komen amatrices aan de start. Zombro, met mevr. Draagt-Peenstra op de sulky, heeft in dat genre koersen al twee achtereenvolgende overwinningen behaald. Hij kan ook dit keer bij de voorste zijn al zullen Xon Messidor en Taky Erebus hem het vuur na aan de schenen leggen. De eerste koers begint om half twee en onze prognoses luiden: Zorgvlietprijs: Bertha Again, Ba ron Harvester, Black Lady. Grote Prijs van Den Haag: Défen deur, King's Decision, Rex Mundi. Outsinder: Roi des Monts. Erebus, Be Happy. Maison-Lafitteprijs: Paladijn. Tou- mando, Tricolore. Hofwijckprijs: Zilvervos, Zalkestis van E, Ydéal Double. Outsider: Xi- rene Hollandia. Epsomprijs: Willibald, Miss Willy. Seven Sisters. Zilveren orchidee: Zombro, Xon Messidor, Taky Erebus. Arentsburgprijs: Yonker Aster, Za- ita Hanover, Attila. Outsider: Zamo- ra. Epsomprijs, tweede afd.: Crusader, Flying Peter, Solita. Clingendaalprijs: Quicksilver, Vlie ger, Xutfaue. De Belgische zeilers Maes en Tchartorysky hebben op het Alk- maardermeer met veel overmacht het Europese kampioenschap in de Vaurienklasse gewonnen. Op het laatste moment van deze onder uit stekende weersomstandigheden ge houden wedstrijden hadden de Belgen aan hun start voldoende voor de ti tel. Maes, kampioen in 1961, wilde geen enkele risico nemen en stuurde in de laatste wedstrijd zijn boot rus tig in de richting van de finish, die hij echter niet passeerde. De mogelijkheid, dat hij door een protest zou worden uitgesloten, waar door hij de titel zou verspelen, wilde hij vermijden. Na het laatste rak stuurde hij zonder de eindlijn te be roeren in de richtwig van de thuis haven. Met zijn eerste, tweede, vier de, eerste en tweede plaats had hij genoeg voor het kampioenschap. Een uitstekende prestatie leverden de gebroeders Henry. Dit sterke Ne derlandse team eindigde in totaal op de tweede plaats. Ook in de laat ste van de zes wedstrijden streden de Rotterdammers weer mee in de voorste gelederen en zij finishten op de vierde plaats. Aan de kop duelleer den vanaf het startschot tot de fi nish de Duitser Beilken en de Zwit- ser Hoog. Pas in de laatste meters voor de finish lukte het Hoog Beil ken voorbij te komen. Beilken werd echter niet afgevlagd, omdat hij bij de start iets te snel was wegge gaan. Het officiële eindklassement ziet er als volgt uit: 1. Maes (Belg.) 5 3/4 pnt., 2. Henry (Ned.) 2014, 3. Voisin (Zw.) 38, 4. Behrens (Did.) 39. 5. Swart (Ned.) 39 3/4, 6. Guedon (Fr.) 40 3/4, 7. Ger main (Ffr.) 42, 8. Grimm (Zw.) 43 9. Cohen (Fr. 46 en 10. Debosset (Zw.) 53.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 8