EEN PHILIPS PORTABLE KOPEN EEN BATTERIJ PHILISHAVE WINNEN DIT JAAR GEEN GROTERE EXPORT VAN BLOEMBOLLEN VERWACHT LAURA-RIT START MAANDAG OFFICIEEL VOOR DE 16e KEER Beseft U het belang van een KATHOLIEKE KRANT in uw gezin? PELTENBURG y. 1793 VRIJDAG 5 JULI 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 tale exportbedrag zijn echter ook de kortingen begrpeen. De bloesmenprij- zen waren, over de gehele linie ge zien, niet ongunstig. Over de bollenoogst 1963 hoort men sterk verschillende meningen. Terwijl de ene insider beweert dat er dit Ij aar als gevolg van een best gewas wel eens een groot over schot kan komen, verkondigt een tweede expert dat er een groot te kort komt, omdat de oogst sinds 1929 nog niet zo slecht is geweest. Oe be hoefte wordt echter niet bepaald door het aanbal, maai' vooral door de vraag. Spr. wilde betwijfelen of de vraag van de zijde der exporteurs groter zal zijn gezien het feit dat en kele grote landen beslist niet meer zullen kopen. Op deze vergadering van de Bond hield men zich ook bezig met het teeltrecht van tulpen, narcissen en hyacinten. Het PVS had al het ad vies van de exporteurs gevraagd over de omvang van het areaal. Men wil de teeltmaatregelen niet in één keer aan de kant zetten, maar pre fereert een geleidelijke afbraak. Het lijkt er op dat men de teelt van nar cissen het eerst vrij zal geven. Een brief van het PVS wijst in die rich ting. HOLLANDSE BOLLEN WORDEN TE DUUR Gaan er dit jaar niet meer bollen naar het buitenland dan in 1962? Op een druk bezochte vergadering van de Bond van Bloembollenhandela ren, die gisteren in Treslong werd gehouden, heeft de voorzitter van de Bond, de heer F. J. v. d. Kolk geen optimistische geluiden laten ho ren. Amerika zal dit jaar minder afnemen en daar komt nog bij, dat de exporteurs naar dit land een moeilijk pakseizoen kunnen ver wachten. Het zal vermoedelijk weer laat worden, waardoor velen met pakkerij en inkoop in een dwangpo sitie zullen komen te verkeren. Ook in Engeland schijnen belangrijk minder bollen verkocht te zijn. Dat houdt verband met de lage prijzen die de broeiers voor hun tulpen en narcissen maakten. De heer v. d. Kolk zei verder, dat insiders ook geen toename van de export naar Frankrijk verwachten. Naar Duits land, zal zo meent men, ongeveer dezelfde hoeveelheid als in 1962 ge ëxporteerd kunnen worden. Dat wordt ook voor Zweden verwacht. Het was een uitvoerige en inte ressante openingsrede die de heer v. d. Kolk hield. Hij belichtte daarin o.m. de grote wijzigingen die voor de deur staan. Straks zal men onder ge heel andere omstandigheden en mis schien volgens geheel andere metho den het bollenbedrijf moeten uit oefenen. Men zal van een geleide economie met teeltbeheersing, mi nimumprijzen en surplusfonds moeten overschakelen naar een totale vrij heid. Dat zal veel aanpassingsver mogen, een gedegen inzicht, veel begrip en zelfbeheersing vragen. Nu we mede gedwongen door de ont- mm ede6vrijheid'op^an, kan men !1Mrst d0°r Rtiwielvierdaagse. de zijtIe te beVorderen 7 J ro T.anrn.rit dip vnnr d«> Ifii» maal wordt j.. jj zich afvragen of men er bang voor Men wil van de zijde van de Bond echter de mogelijkheid open houden daar volgend jaar eerst nog over te praten. Men adviseerde dan ook voor dit seizoen een uitbreiding van 10 pet. toe te staan met de bedoeling de teelt met ingang van 1 augustus 1964 vrjj te geven zonder zich ove rigens reeds nu aan een vrijgeven in 1964 te willen binden. Ook de ver. De Narcis, die maandag in Haarlem over het vrijgeven van de teelt gaat spreken, wil zich nu nog niet defini tief uitspreken over de vraag of men in 1964 de teelt moet vrijgeven of niet. De leden gingen akkoord met he tvoorstel het narcissenareaal dit jaar met 10% uit te breiden. Verder adviseerde men het areaal der hya cinten een uitbreiding te geven van 5%. De leden waren het hiermee niet eens. 'n Voorstel van de heer Murk er 10% van te maken viel in goede aarde en verkreeg royaal de meerderheid. Men ging wel akkoord met het voorstel het tulpenareaal met 10% uit te breiden. Als de Bond van Bloembollenhan delaren zijn zin krijgt worden de prijzen voor binnen- en buitenland dit, jaar niet gewijzigd. Mr. Nederveen, de secretaris van de Bond, deelde hierna enige bijzon derheden mede uit de vergaderingen die de top-organen der EEG op sier- teeltgebied in Brussel heben gehou den. Besloten werd tot herinvoering van een eigen orgaan dat om de veertien dagen zal verschijnen. ALPHEN AAN DEN RIJN RECORD AANTAL DEELNEMERS? vorig jaar is hiertoe goede hoop geves tigd. boen hooggeplaatste mannen van het leger ter gelegenheid van de leger- tenitoonstelling „Paraat" in Alphen aan den Rijn aanwezig, de opening van de De volgende week zal het stadsbeeld Laura bijwoonden en het bestuur de van Alphen a. d. Rijn sterk worden be- weg wezen om deelneming van die heerst door de Rjjwielvierdaagse. de zijde te bevorderen Laura-rit, die voor de 16e maal wordt Zoals de traditie het wil zal men nok moet zijn. De, heer v. d. Kolk meen- Sehouden- Te oordelen naar het aantal dit keer weer Laura.gteden „aan- de dit te moeten ontkennen. Men zal voor-aanmeldingen verwacht het be- doen". Zo gaat men dinsdag in de rich- als ondernemer weer eigen veranit- st""r. v*n de stichting Alphense Rij- ting van Leiden, vervolgens via een aan. woordelijkheid moeten gaan dragen, wielvierdaagse, de Laura, aanmerkelijk tal kustplaatsen noordwaarts naar Zatid- En de ont wikke,ling van de Euro- meer deelneemsters en deelnemers voort en door de Haarlemmermeer rijdt markt mag dan 'voor de bollensector dan voorgaande jaren. men terug naar Alphen a. d. Rijn. misschien grote nadelen hebben, t Woensdag rijdtt men in de richting daar staan toch ook weer positieve Ook dit Jaar zal_J}et Nutsgebouxv tot Rotterdam en keert men via Gouda te- voordelen tegenover. De afbraak der Laura-centrum warden mgencht. Daar rug tarieven bijv. is een winstpunt voor men Z1C" vanaf maandagmiddag Donderdag is gereserveerd voor een de bollenexport. melden en daar zullen elke morgen de bezoek aan de Domstad en haar schil- Het beheersen van de teeelt in startkaarten worden afgestempeld. deraebtige omgeving met Amersfoort v. d. Kolk niet mogelijk. De tuin- Evenals voorgaande jaren zal de Lau- aig verste punt. Via Huis ter Heide, bouworganisaties in de landen van ra ook nu maandagavond door bur ge- Zeiat, De Bilt, Vleuten, Haarzuilens en de andere EEG-partners voelen daar meester Z. Bruins Slot officieel worden Woerden bereikt men Alphen aan den weinig voor. Dat impliceert dat Slopend. Daarvoor zal belangstelling be- Rjjn weer. straks ook de minimumprijzen zul- 9*ia®'n e€n brede laag van de bevoi- Vrijdag krijgt d'e hoofdstad 'n beurt, len wegvallen. allen geschaard rond het Raad- Qj,e wordt gevolgd door die tradi- De voorzitter stelde verder dat de huisplein. Ook zullen er weer officiële tionele feestelijke intocht in Alphen Hollandse bollen te duur worden, vertegenwoordigers van die Laura-ste- aan d,en Rijn- Daartoe zal men zich Als een broeier in het buitenland den: Leiden, Amsterdam, Utrecht, Rot- verzamelen iin Aairlamdiarveen. Daar van ƒ10.en ƒ12.per 100 geen terdam (en Alphen a. d. Rijn vanzelf- Wordt de lange stoet gevormd en gaan- bollen meer kan kópen van een Hol- sprekend), d'ilt gebeuren door hun aan- dieweg van bloemen voorzien, landse exporteur, dan „past" hij. wezigheid opluisteren en zal er tot ver- Langs d'e routes zal alle dagen mu- Zijn risico wordt bij een hogere prijs diere opluistering muziek ten gehore ziek zjjni een servicewagen voor moge- veel te groot. De kwaliteit is een worden gebracht door een der of beide üjke mankementen aan die rijwielen en wapen waarmee we met vertrouwen plaatselijke muziekverenigingen, als- EHBO-posten voor eventuele lichame- de buitenlandse concurroenten zullen mede 'n lange-mat-spring-demonstratie jjjke ïèteelen zullen eveneens m de kunnen bestrijden, al zal bij een worden gegeven door de Nederlandse ritten meerijden. Politieinstanties zullen grotere vrijheid en een ruimer aan- kampioen. de rijden? door de grote steden heen bod het maatlatje als alleenzarligma- De deelnemers kunnen weer Kiezen ioodisen en zodra men weer in Alphen kende factor voor kwaliteit en prijs tussen deelneming op de lange of de aan dlen Rijn zyn teruggekeerd voor een groot deel worden uitge korte afstand. Vele bekende, maar ook Wacbt men dinsdagavond een muzikaie schakeld. enkele nieuwe ploegen zullen het weer rondlgang van „Crescendo", een concert Het afgelopen jaar hebben de bol- „doen" op die lange afstanden. Veel po- van De Klompefluters" op het Thor- lenexporteurs vijf miljoen kilo meer Mfiekorpsen houden het ook op de lange beckepleim; woensdagavond een voet- verkocht dan in het voorgaande sei- afstanden die ze als een peuleschilletje bahvedistrijd om de b. en w.-beker en zien. Dat bracht dertig miljoen gul- verslinden. Zouden dit jaar militaire in het Nutsgebouw muziek van het trio den meer in het laad je. In het to- groepen ook van de partij zijn? Het v d Kwartel; donderdagavond tuin- feest in Avifauna met medewerking van Ad-Ri-Jo's" en vrijdagavond ver zorgen „De Vrolijke Vrijbuiters" in net Nutsgebouw heit afscheidsfeest. VAKANTIESPEL 1963 Het zit nu alleen nog maar vast op een kleine tiienital leidsters en-of leiders. Ko men die zich nog tijd'ig aanmelden, dan gaat het Vakanrtriespel 1963 voor de 5de maal draaien in Alphen aan den Rijn en xvel in t tijdvak van 5 t.m. 9 aug. a.s. De instructiebijeenkomst is intussen al gehouden voor degenen diie hun hulp voor die dagen al kwamen aanbieden. Ook dit jaar zal de jeugd zich rn de vier uiteinden van de gemeente in groepjes verenigen en feestelijk, letter- Kijk, mijn man is gered; moeten we de redder nog n fooitje gevennjk en figuurlijk goed gemutst opmar cheren naar een centraal punit, dat hoogstwaarschijnlijk weer „Nabij" zal zijn. Vandaar uilt gaan de onderschei den groepen naar het aangewezen veld of gebouw om aan de feestelijkheden, ontspanningen, wedstrijden enz. deel te nemen. Maandag 5 augustus zal men bijeen komen op het ijsclubterrein en wel om 9 uur. Daar zullen volksspelen worden gehouden. Hieraan wordt een wedstrijd- karakter gegeven en wordt tevens op een grote schare supporters gerekend. Om 13.15 en 15.00 is er film in het Nuts gebouw. Dinsdag krijgen de groepen Nabij en Gouwsluis in „Nabij" 'n voor* stelling te zien van Bert Brugman, aan vangende 10 uur. Op hetzelfde tijdstip starten de groepen technische school en Bethel voor een speurtocht; beginpunt techn. school. Om 14 uur is een tweede voorstelling van Bert Brugman in „Na bij" voor de groepen techn. school en Bethel en starten op hetzelfde tijdstip de groepen Nabij en Gouwsluis op het Th orbec kepie in voor een speurtocht. Woensdag is het ganzenbordspel (vorig jaar een enorm succes geworden) de hoofdschotel. Dit begint om 9.30 voor iedere groep in eigen verzamelgebouw. Om 13.30 uur kunnen de groepen Nabij en Gouwsluis in „Nabij" kijken naar het optreden van een goochelaar. Dit programma vol verrassingen en verbazingwekkende manipulaties wordt om 15 uur herhaald voor de groepen technische school en Bethel. Donderdag treedt om 9.30 uur in „Na bij" Dik Trom op voor de groepen Bethel en technische school; om 13.30 uur herhaling voor de groepen Nabij en Gouwsluis. Om 9.30 starten de deel nemers voor een aantrekkelijke vos senjacht. Dit spelletje speelt zich af in Itet gebied dat omlijnd .wordt door de Koningin Juliana brug- Jongkindlt Co- nanctartraat (lage zijde) «n Koningin Julianabrug-Stationsstraat (hoge zijde) en eindigt om 11.30 uur. De groepen techn. school en Bethel spelen het spel van vossenjacht des mid dags, aanvangende 13.30 uur in hetzelfde gebied, eindigende om 15.30 uur. Vrijdag is er om 9 uur hoepelwed- sbrijd nabij het raadhuis, gevolgd door de traditionele baüonmenwed/strijd even. eens nabij het raadhuis. Ook dit jaar ontbreekt niet op het programma de telkenjace met groot suc ces verlopen, fascinerende lampionnen - optocht, voorafgegaan door een indruk wekkend kampvuur op het ijsbaan ter- NOORD WIJK BIJ HET ZWEMMEN IN ZEE VERDRONKEN Gistermorgen is op het strand tus sen Noordwijk en Zandivoort, ter hoogte van de Langevelderslag het lijk aangespoeld van een man, ge kleed in een zwembroek. Een Duitse gast za>g het in zee drijven en waar schuwde enkele burgers, die het aan wal brachten. Aanvankelijk tastte de politie in het duister wat de identiteit van het slachtoffer betrof. Later werden echter zijn kleren op het strand ge vonden en uit de daarop aangetrof fen bescheiden kon worden vastge steld, dat dit het lijk moest zijn van de 33-jarige administrateur J. P Bosland uit Amsterdam. Hij is voor zover kan worden na gegaan woensdagavond bij 't zwem men verdronken, zonder dat dit door iemand is opgemerkt. AANGEHOUDEN De politie te Noordwijk heeft aangehouden een 20- jarige landarbeider uit Noordwijker- hout, die de laatste dagen meermalen vrouwen en meisjes in de Staatsbos sen en het Langeveld heeft lastig ge vallen door aanstoot gevend gedrag. Bovendien bleek de jongeman in het bezit van een bromfiets, die door hem te Leiden was ontvreemd. Het bleek, dat hij nog een voorwaardelijke straf te goed had. Na verhoor werd de landarbeider aan de politie te Leiden overgegeven. Fietsendief je. Door de recher che te Noordwijk werd gisteren een 15-jarige scholier uit Den Haag aan gehouden, die aan de Langevel der slag een damesfiets had ontvreemd. De jongen bleek van huis weggelo pen te zdjn na onenigheid met zijn ouders. Op weg naar Zandvoort had hij blaren onder de voeten gekregen en daarom besloot hij een fiets weg te nemen en daarmede verder te gaan. De eigenaresse van het rijwiel, 'n 19-jarige steno-typiste uit Leiden, had van de vermissing nog geen mel ding gemaakt. Zij informeerde toe valligerwijs bij de rechercheurs, die met de jongeman op pad waren om hem de plaats te laten aanwijzen, waar hij de* fiets had weggenomen. Tot haar verrassing kreeg zij toen te horen, dat haar karretje reeds aan Abonneer U op een goed, principieel blad. Neem DE LELDSB COURANT. Uitgebreid nieuws uit bin nen- en buitenland en uit uw omgeving. Een reputatie op sportgebied. Vul deze bon in; wij zbrgen voor de rest. Ondergetekende: Naam: Adres: geeft zich hierbij op als abonné en wenst betaling per week (ƒ0.65) per maand (ƒ2.80) per kwartaal (ƒ8.26) Doorhalen wat niet verlangd wordt Willen wij U of een van uw kennissen ter kennismaking De Leidse Courant twee weken gratis op proef zenden? Ook dat kan als U onder staande bon invult. De heer/mevr./mej.: Adres: mmmMiI.y Woonplaats: ...-.w.... zal gaarne De Leidse Courant gratis 2 weken op proef ontvangen. Deze bon verzenden als drukwerk in open envelop (4 cent postzegel) aan De Leidse Courant, Papengracht 32, Leiden. het politiebureau stond en dat zij 't daar weer in ontvangst kon nemen. De jeugdige zwijntjesjager is ter beschikking van de ldnderpolitie te Den Haag gesteld. Uitgaansdag Bejaarden. In sep- tehber a.s. zullen de Noodwijkse be jaarden weer hun traditionele uit gaansdag hebben. Deze tocht wordt voorbereid door het Comité Auto tocht Noordwij kse Ouden van Dagen in samenwerking met het Damesco mité Ontspanning Noordwijkse Be jaarden. Een aantal dames en heren gaat de komende dagen met een lijst op pad om voor dit praahtige doel geld bijeen te brengen. Het is de bedoe ling wh de bejaarden een bijzonder prettige dag vol verrassingen te be zorgen, maar daarvoor is heel wat nodig. Natuurlijk blijft geen enkele Noord- wij ker buiten spel staan als het er om gaat de oude dorpsgenoten te la ten genieten van veel wat ons eigen land aan natuurschoon en ontspan ning biedt. Ook de gasten zullen zeker graag voor dit doel in de beurs tasten. Geboren: Tan ja C., d.v. L. van Es en D. v. d. Blaak; Caroline, d.v. F. Bunt en A. S. de Bruin; Willem F., z.v. P. v. Duuren en C M. Mulder; Trintje E., d.v. N. A. v. d. Niet en D. Vooijs; Cornells, zv. C. A. de Ruij- ter en J. v. Oranje; Johanna P, d.v. J. F. Groenendaal en W. J. Th. Steen bergen; Maria A., d.v. J. F. Groenen daal en W. J. Th. Steenbergen; Wil- fried G. W., z.v. C. J. Sluijs en A. M. J. v. d Bruggen; Fredericus C J„ z.v. C J. Sluijt en A. M. J. v. d. Bruggen; Heiltje L., d.v. H. C. Braakman en KI. Glasbergen; Maria G A., d.v. P. J. v. d. Weijden en A. M. Weijers; Ernst C P., z.v. L. den Boer en J. van Rees; Marion, d.v. Th. P. Smit en A. C. Ver meulen; Clasina C M., d.v. J. C. H. Alders en Chr M. Verhoeven. Ondertrouwd: Huibertus L. M. v .d. Pijtten en Alida M J. v. d. Ploeg. Getrouwd: J. G. J. v. d. Linden en W. H. M. Alberse; J P. Fl. Lindhout en G. Udema; P. Vink en J. Korbee; A Tilman en J. J. Kruijer; H. J. Zel- denrust en J. W. Hols; J. S. B. den Haas en H. H. Brama; L. M. v. d. Lin den en A. C v. Noelen. Overleden: Johannes de Haas, 72 jaar; Catharina Droog 73 jaar; Paul A. P. v. Rijn, 29 jaar, Petrus J. Cas- pers, 59 jaar. Mevrouw Ethel Kennedy, de echt genote van de Amerikaanse minister van justitie, heeft donderdag het le ven geschonken aan een jongen. Het gezin telt thans acht kinderen: vijf jongens en dj^e meisjes. Nabij Melun, in Frankrijk, zijn donderdag vijf nonnen om het leven gekomen, toen de auto waarin zij gezeten waren, na geslipt te zijn over de kop sloeg en vervolgens met een andere auto in botsing kwam. In plaats van kaarten: Verloofd: OLGA KOOI en WIM STOLWIJK Arnhem, 3 juli 1963 Spijkerstraat 301, Leiden, Oude Rijn 140. 3" Blaupunkt combinatie in zeldzaam mooi meubel. Bevat televisie, grote su perradio-ontvanger en in gebouwde bandrecorder. Te bevragen en te zien: Haarlemmestr. 307, Leiden tel. 30979. Moet weg, t.e.a.b. (Geen handelaren). Te koop goed onderhou den kruissnarige piano, merk Wagener. Br. onder no. 4981 aan het bureau v. d. blad. Te koop aangeboden scooter-auto, merk Messer- smith 1959. S. v. d. Laan, Oude Kerkweg 8, Hoogma de. CSt Te koop z.g.a.n. brom fiets '62 v.particul., merk Berini met drie versnel lingen. Voor elk aanneme lijk bod. Motorrijwiel 200cc Zündapp, in prima staat, 550. Deskundig onder zoek toegestaan. Montgo mery straat 19, (bij 9 Mei- laan). <2? Kreidler florett. Mag neet, Vap, Benelli, Ducati bromietsen uit gfote keus leverbaar bij motorhandel J. J. v. d. Geest, Pieters kerkgracht 6, Leiden (Achter Trianon-theater). Ter overname oude meubelen, kasten, olieka chels, tanks. Te bezichti gen vóór en na schooltijd. Geversstraat 48, Oegst- geest. G? Aanst. echtpaar, (z. kin deren), zoekt kamer m. ge- br. v. keuken. Middelbare leeftijd b.b.h.h. Br. ondter nr. 160 bur. v. d. blad. 31 Autoschade en exper tise, snelle afwerking Eigen plaatwerkerij en spuitinrichting. Blonk's Autobedrijf, Nieuwstraat 33-41, Leiden, tel. 30600. 3 Leesbibliotheek en si garenman. <Bejo\ Kraai er- straat 21, Leiden. Ruime sortering boeken en rook artikelen 3T Spijkerbroeken in ver schillende kleuren. Twist - hemden, sporttruien, sport hemden, nylon jacks. Zeer goedkoop. Leune, Janvoe- senrteeg 67, tel. 22415— 32256. Zonder uworden 3* VW bestel (met ramen) '57, 68.000 km, 1500. Te bevragen: Herengracht 73, teL 266 6 L Wij doen u een aantrekkelijk vakantie aanbod. Als u nu een Philips portable koopt, dan kunt u een batterij Philishave winnen. Vraagt inlichtingen in onze zaak. Doe mee. Koop een Philips portable en win een Philishave batterij apparaat. Philips portable radio voor lange-, midden- en kortegolfontvangst. Toetsbediening. Grammo foonaansluiting. Zeven transistors, twee ger- maniumdioden. Breedte 31 cm 168,— BREESTRAAT 109 TELEFOON 20802 Dit is de batterij Phili shave die u kunt winnen als u nu een portable koopt. 3* Zaterdag markt. Trico- best dames badpakken waaronder van 20.98, nu alle maten 4.98, tricobest jongens en heren zwem broeken, spotprijzen, frisse badlakens 2.93, twee stuks vijf gulden. Nieuwstraat hoek Hooglandse Kerk- graoht. Japie. 3" Plastic tuinslang 0.25 per meter. Metalen strijk plank, verstelbaar, extra zwaar buismateriaal 14.95. Plastic pedaalemmer, gro te maat. stevige uitvoering 3.68. Theeservies, 9-delig, mooi gedecoreerd 9.95. Victorie Mag. Hogewoerd 22. 3T Regenjassen voor da mes en heren 29,75, 39.-, 47.50, 59.-. Ook in nylon en plastic. Parka's jacks, enz. voor spotprijzen. Leune, Janvossensteeg 67, telef. 22415—32256. Banketbakkerij Steine- bach, Leidseweg 145, Voor schoten, tel. 2867, vraagt 'n meisie voor de huishou ding. Par 1 augustus. 6- daagse werkweek. 3? Muziekschool Zwaag. Op muziekgebied toonaan gevend! Pnvé- en clubles- sen voor accordeon, melo dica, gitaar, trompet, kla rinet, saxofoon, ukelele en slagwerk. 3 Maandelijkse accord eon-t«6tcurs usin strumenten in bruikleen. Korevaarstraat 5. Ruil - koop. Aangebo den in Den Haag zonnige 4-kamerflat met 2 balcons c.v., en vele andere voor zieningen, lage huur. Ge vraagd in Leiden of om geving tenminste 5 kamers, huur of koop. Brieven on der nr. 4953 our. v. d. blad. Wij vragen uw aan dacht voor onze nieuwe collectie kostuums 59.- 75.-, 89.-, 99.-, 129.-, 149.-, 165.-. Grote sortering. Leune, Janvossensteeg 67. tel. 22415—32256. *3* Damesrokken v.a. 9.75, 12.50, 19.75, 24.75. Bijpas sende pullovers en vesten, reeds 9.75, 12.75, 17.50, 22.50. Zeer grote sortering. Leune, Janvossensteeg 67, tel. 22415—32256. 3 Wonderverf. l x verven klaar is Kees. Probeert u hebt en overtuigt u. Groot is de keuze. R. en D. be hang, Betumpapier (tegen vocht). Verder alle mate- X 2 Transistorradio's v.a. 18.60 met tas, antenne en oortelefoon, 6 transistorra- dio's vanaf 39.75 com pleet. De Radiobeurs, Ho gewoerd 27. 3 Accu's!! Reeds meer aan 15 jaar het vertrouwde adres. Groenen, Nieuwe Rijn 106. Leiden, Telef. 23140. De enige erkende specialist ter plaatse. Vraagt Uw handelaar onze accu's. 3 Hij loopt wesr puik met onderdelen v. Struik. Dus voor al uw motor scooter- en bromfiets-on derdelen naar het vanouds bekende adres T. Struik, Groenesteeg 3, 8 on 8. Tol. 01710—22026.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 5