1 Welke film deze week? beauty products SATERDAG 15 JUNI 1068 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 4 GEVEILDE PERCELEN Ten overstaan van: Notaris W. F. Karstens te Leiden* woonhuis met schuur en tuin, Nach- tegaaliLaan 1, in bod: 23.200.-, koiper: T. Ooms te Leidien, voor: 30.200.-; woonhuis met tuin, De Laat de Kan terstraat 12, in bod: 21.800.-, koper: C. H. J. v. d. Drift te Oegstgeest, q.q. voor: 25.200.-; huizen en erven met garage, Kraaierstraat 24, 26, en pak huizen en erven, 2e Gortestraat 28, 30 en 32, tezamen na afmijning, in bod: ƒ14.084.-, koper: E. v. Starken- burg te Leiden, q.q. voor: 14.584.-; Overlast op het Lugdunum-terrein Oplossing: eigen sportveld voor woonwagen- en woonschepenjeugd GEEN TERREIN BESCHIKBAAR Voetbaltoernooi Leidse clubhuizen Het voetbaltoernooi op het Porno- laterrein van de Leidse clubhuizen s gisteravond geëindigd. Voor de ongens en hun coaches, die niet min der enthousiast waren dan de spelers zelf men zal met genoegen terug denken aan de aanvuringen van pa ter De Pont zijn het prachtige da gen geweest. De stemming tijdens het toernooi was geweldig en de kampioenschap pen, die alle bij de Spreewpot te recht kwamen worden van harte gegund door de „concurrenten". Gisteravond werden de wedstrij den gespeeld van de senioren, jon gens van 18 jaar en ouder. Winnaar werd De Spreewpot. De uitslagen waren: Do Spreewpot-Leidse Volkshuis 1-1; Leidse Volkshuis-Inde Vr. Arke 1-2; De Spreewpot-Inde Vr. Arke 4-0. Na afloop werden in de cantine Klosterberg machtumer Riesling per fles 2.90 enbij zes flessen de zevende gratis. Alléén onze zaak Steènstraat 8, is GESLOTEN van 17—22 juni. Uw telefonische orders worden nor maal uitgevoerd. van het Pomona-terrein de bekers met een toepasselijk woordje uitge reikt aan de aanvoeders door de heer P. Biegstraten, bestuurslid van de Leidse Sportstichting. Voor De Spreewpot, die zich al en kele maanden tevoren onder aan voering van de heer Brouwer men taal en sportief op het toernooi had voorbereid, zijn het gloriedagen ge worden. Voor de verliezende club- dens traningsavonden en wedstrijden gerapporteerd. Ons is slechts één geval gerappor teerd, waarin een wedstrijd in ver- Vragen van de heer A. Versnel, band met de van jeugdige woonwa- woonhuis met bovenwoning en erf, inzake het ondervinden van overlast gen- (woonschepen)- bewoners on- Uiterste Gracht 147, in bod: 4.200.-, door de voetbalvereniging „Lugdu- dervonden overlast, moest worden koper: H. Slijkhuis te Leiden, voor: num" van de bewoners van het Re- gestaakt. 4.235.-. gionaal Woonwagenkamp. De bedoelde sportvelden zijn zo Notaris M. P. Kaptein te Leiden: Burgemeester en wethouders heb- veelvuldig mogelijk opgenomen in woonhuis, Hooglandse Kerkigracht 3, ben o.m. geantwoord: de normale politie-surveillance, ter- in bod: 6.000.-, koper: H. D. v. Wel- Het bestuur van de voetbalvereni- wijl door de 'z.g. „baldadigheids-pa- zen te Oegstgeest, q.q. voor: ƒ7.000.-; ging „Lugdunum" heeft, evenals het trouille in burger" meermalen ter woonhuis, Hasebroekstraat 8, in bod: bestuur van de Sportstichting, in de plaatse toezicht werd uitgeoefend. ƒ6.200.-, koper: J. C. G. AiLkemade afgelopen jaren enkele malen aan Een constant politietoezicht is, mede te Voorschoten, q.q. voor: 6.201.-. ons College zomede aan de Commis- in verband met de onderbezetting Notaris Joh. A. Post te Leiden: saris van Politie schriftelijk mede- van het politiekorps, weliswaar niet woonhuizen Floresstraat 29, 31 en 33, deling gedaan omtrent de van de mogelijk, doch wij zullen trachten tezamen in bod: 13.600.-, koper: W. (jeugdige) bewoners van het Regio- het daarheen te leiden, dat geduren- Veerman te Oegstgeest, voor: 13.710; naai Woonwagenkamp op de sport- de de uren, dat de velden worden woonhuizen, Floresstraat 39 en 41, velden ondervonden overlast. Wij bespeeld, een verscherpt politietoe- iin bod: 9.150.-, koper: W. Veerman dienen hierbij evenwel op te merken zicht zal worden uitgeoefend, te Oegstgeest, voor 9.157.-; woon- dat deze overlast niet alleen door be- Naar onze mening zou de aanwe- huis, Floresstraat 35, in bod 4600.-, woners van het Regionaal Woonwa- 2igheid van een sport- en speelter- k°Per\ W. v. d. Reyden te Leiden, genkamp, doch in o.i. niet mindere rein uitsluitend ten behoeve van de voor 4600.-; woonhuizen, Nassau- mate ook door bewoners van de in woonwagen- en woonschepenjeugd straat 2 4 6, 8 en 10, tezamen in de Haarlemmertrekvaart gelegen de thans ondervonden overlast op het bod: ƒ21.850.- koper: J. C. G. van woonschepen wordt veroorzaakt. Lugdunumsportveldencomplex zo niet Alkemade te Voorschoten, q.q. voor: Ons werden tot dusver het bescha- geheel kunnen doen verdwijnen dan Het senioren-kampioenselital van 22.950.-; woonhuis c.a., 4e Groene- digen van de velden en accommodatie toch in sterke mate kunnen doen ver- de_ Spreewpot: steeg 59, in bodT 8.000.-, kopjsr^ V. en het lastig vallen van spelers tij- minderen. Ofschoon de noodzaak van de in richting van zulk een sport- en speel- Van links naar rechts knielend: v. Beukering te Leiden, voor: ƒ8.000: Frans Gijsman, Floor Bouman, Hans woonhuis en erf, Kraaierstraat 22, in Tetteroo, Jan Uitendijk, Nico Kor- bod: ƒ4.700.-, is uit de hand ver- pershoek, Hans de Boer; staand: Her- kocht, man Kluivers, Piet Gubler (aanvoer der). Mings Pan, Dick Slewe, Paul NACHTWANDELTOCHT VAN Gouw. (Foto: Van Vliet). „WILLEN IS KUNNEN" (broodjes, koffie en versnaperingen) terrein voor ons vaststaat, zijn wij bedraagt het inschrijfgeld slechts er tot dusver echter helaas niet in 2,50 p. p. kunnen slagen de hand te leggen op Inschrijf adressen: Maresingel 47, een voor de verwezenlijking daar- De Genestetstraat 40 Leiden, Eiken- van geschikt terrein. Ter gelegenheid van haar 12V,-ja- ?3',^Phen a^d Eün ^cklort- 1 Een verkeersongeval met vrij ern stig lichamelijk letsel gebeurde gis termorgen omstreeks tien uur op de Morsweg ter hoogte van de spoorweg overgang. Een personenauto, rijdend in de richting van die Hoge Morsweg, werd verrast door een voor hem rij dende fietser, die zondier dit kenbaar gemaakt te hebben, naar links uit week. De automobilist remde krachtig en om een aanrijding met de fietser te voorkomen week hij naar links. Op het zelfde moment naderde een scooter uit tegenovergestelde richting, bestuurd door de 25-jarige student F. ter Hoeven. Een frontale botsing volgde. De scooterrijder kreeg een gecompliceerde onderbeenbreuk en een gebroken linker enkel. De 4-jarige Rudiie Swaak uit het Weidehof viel tijdens het spelen gis termiddag omstreeks vijf uur van de 5 meter hoge glijbaan in de speeltuin achter de Boshuizerkade. De kleuter kreeg een wonde aam zijn hals en 'n hersenschudding. Dezer dagen slaagde te Amsterdam mej. P. M. C. Hoogervorst, voor het vakdiploma Huishoudelijke Artike len A met lof, van de stichting vak diploma Stivo. huizen, die al aangekondigd hebben, wande£„ortverenirine Willen Is 140 Den HaaS- Inschrijving dat zij volgend jaar revanche zullen wkndrikrlnr aa» de start tussen 21.00 en 22.00 uur. nemen, was het een fantastisch toer- J™ Wandelkring- nooi, waarin uitstekend en bijzonder e„n, prettig gevoetbald werd. LEIDERDORP Folder-dropping bij studenten-sterflat vrijdag 21 op zaterdag 22 juni a.s. een jubileum- nachtwandeltocht over een afstand van 60 km. Burgerlijke Stand Raadsagenda De gemeenteraad vergadert maandagavond om 7.45 u. Agenda o.a.: benoemen van een hoofd van de openbare lagere school; be- Geboren: Johannes Antonius Jozef schikbaarstellen van een krediet ten Het parcours voert de deelnemers z.v. A. H. van Dijk en J. C. M. Mo- behoeve van het aanleggen van een (srters) langs bos, duin en strand en lenkamp; Sylvia Wilhelmina Adriana basketbal, en volley bal veld. biedft de Vierdaagse-tippelaars onder d.v. F. H. Vermeij en A. W. C. hen een ongetwijfeld welkome trai- Hoogkomer; Hendrik z.v. A. P. v. d. In het kader van de viering van niingsmogelijkheid. De start heeft tus- Maat en C. van Egmond; Yolanda het 50-jarig bestaan van de Konink- sen 22.00 en 22.30 uur plaats vanuit Theresia Maria dv. A. M. Franck en lijke Luchtmacht zullen onder meer zaal van het Parochiehuis in de M. Smit; Alida d.v. J. A. Mallo en boven een elftal steden in Neder- Maria Gijzensteeg (naast de Overdek- A. van Loe; Albert z.v. J. de Feij en land in elke provincie één fol- te, Haarlemmerstraat). De deelname H. C. v. d. Dop; Wilhelmina Gerar- ders worden gedropped waaraan een staat open voor dames en heren bo- da Maria z.v. C. van Steijn en G. H. Gratis-Vliegen-Prijsvraag is verbon- ven de 18 jaar, die allen by het vol- v d. Hulst; Wilhelmus z.v. J. P. H. den. brengen van die tocht een speciaal van Rijn en M. H. van Meijgaarden; In deze actie, georganiseerd door ontworpen medaille ontvangen. Voor Mathilda Johanna Geertruida d.v. „De Vliegende Hollander", het vereniigingsgroepen van tenminste N. A. Kors en G. W-. de Jong. maandblad van de KLU is ook zes leden wordit een extra groepsprijs Overleden: E. Botermans, 46 jaar, Leiden opgenomen. Dinsdag 18 juni (jubilieuni-stanidaard) beschikbaar man; A. Vlaar, 82 jaar, wed. van S. a.s. zullen uit een vliegtuig van de gesteld. G. Tierolf; C. J. de Vos, 77 jaar, man; luchtmacht enkele duizenden folders Met inbegrip van de extra verzor- M. E. Kuiper, 74 jaar, echtgen. van op deze stad neerdwarrelen. De drop- ging, die onderweg zal plaats vinden D L. A. Huter. ping zal plaats vinden tussen 12.30 en 13.30 uur bij de Studenten Ster flat, een tijdstip waarop zoveel mo gelijk inwoners in de gelegenheid zijn een folder op te rapen en. aan de prijsvraag mee te doen. Om kans te maken, op één van de vele gratis rondvluchten hoeft men slechts de eenvoudige instructie op zich in een groeiende belangstelling LEIDERDORPSE MUZIEKSCHOOL HIELD OPENBARE LES Dat de Leiderdorp»! Muziekschool eerste aanlo« «PgerMit voor het vor- Verkrijgbaar bij: Parfumerie SURINGAR BREESTRAAT 108 LEIDEN TELEFOON 23401 (Advertentie) een algemeen muzikale grond- Leidse Agenda ZATERDAG 16 JUNI 6.vmi.uviv o..,_Holland Festival „Nathan de fe volgen die op de folders staat ver- maig verheugen, is gisteravond weer dui- slag- Gezien de grote belangstelling is Wijze', door Toneelgroep „Centrum", meld. Dit komt neer op het invullen delijk gebleken. De grote zaal van het men overgegaan tot 't geven van instru- Schouwburg, Oude Vest. Aanvang van een niet afgemaakte zin waarvan Dorpshuis was geheel bezet met belang- mentale vorming. Van deze 91 leerlin- 20.15 uur. het ontbrekede gedeelte in rebus- stellende ouders dlie kwamen luisteren verdeeld over een A- en een B- Holland Festival Beiaardconcert vorm te vinden is ui het fraaie jubi- naQr verrichtingen van hun kinderen, klasse, krijgen er 44 les m blokfluit, 11 de bejaar<3 van het Stadhuis, door leumprogrammaboekje dat direct na na het aanhoren en aanschouwen van Piano- 2 accordeon, 2 gitaar en 1 dwars Ribter Van 2Q 00.21 00 uur> d? d™PP;n8 verkrijgbaar is bij het het gebodene zal hun waardering voor heer Janaseiia was ook zeer De sta,en Band Nachtwandel. VVV-kantoor (Steenstraat 1B Lei- bestuur en leraren van de school onge- verheugd, burgemeester Gallas te kun- t0cht De nacbt van Leiden" Start den). In dit boekje ia ook een forrau- twjjfeId weer 2ijn toegenomen. Er werd hen begroeten omdat door «hens aan- vana, recreatiezaaI van de HCW lier aangebracht dat ingevuld opge- gezon,gen en gemusiceerd met een en- wazigheid de belangstelling blijkt van gn Zoeterwoudsesingel 1, te stuurd moet worden aan de redactie thousiasme dj,, weldadig aandeed. Voor h®' gemeentebestuur voor de muziek- „2 00 uur van „De Vliegende Hollander'een niet gerjnig deel wordt dit ge- se*10»1- Gesteund door deze b - langstel- Mocht men niet bij de gelukkige hispireerd door de niet minder enthou- lülg en het enthousiasme van de ouders Gem Schoolsport Commissie winnaars van een gratis vlucht be- siaste directeur van de school de heer der leerlingen wil het bestuur een nieuw Softbaltoernooi voor de Leidse scho- horen, dan bestaat nog de kans op j Hoogenboom met ]eer. initiatief nemen en de mogelijkheid len, aanvang 13.45 uur precies, op de een gratis jaarabonnement op het togen tot opmerkelijke prestaties komit. om te komen tot een cursus Algemeen terreinen van V.V. „Docos Kikker- organiserende luchtmachtblad. feit dat spreekt voor de be- Vormend Muziekonderwijs voor volwas- polder. Binnen enkele dagen na de drop- langstelling voor de school is de gestage senen- middel van een formulier, LTV. V. LDWS Receptie ter ping worden de winnaars van de ei van het aantal leerlingen, dat mo- dat gisteravond werd uitgereikt, werd gelegenheid van het behaalde kam- uitslag op de hoogte gesteld. De rond- menteel reeds 91 bedraagt. Dit deelde een. en(luêt€ gehouden hoe de re- pioenschap, 15.00-17.00 uur, in de vluchten worden gemaakt op woens- voorzitter de heer C E. Janssens, acties hierop zijn. Aan de hand van de grote zaal van „De Burcht", Nieuw- d ^ipJhp^fvnên mede in zijn welkomstwoord Hierin be- wwden ^bst hier°P straat. Fnendslup vanaf de vliegbasis Ypen- Mns, a* de school in forgegaam. g Vo,ks" Uitvoering bUrg' ïïtt;koor uit Wiesbaden, 8 uur, Stads' LIDO De nachtclub „De groene spin" trekt vele lieden, die in de toekomst beroemd willen worden, of het al zijn. Er komen kunstenaars, critici en onschuldige meiskes, die teenager-idool willen worden. Ook het amusement in de nachtclub mag er zijn. Ditmaal is het een filmster- trompetist, die met zijn vrouwelijke partner enkel nummertjes op zijn gouden trompet bij elkaar blaast.^ Maar het tweetal kon slechts één keer optreden, want nadat Ted Wag ner een solo heeft weggegeven op zijn trompet, vindt men Maria Moulin dood in haar kleedkamer; vermoede lijk zelfmoord. Maar als de politie zich met de zaak bemoeit wijst alles in de richting van moord. Gelukkig voor de bioscoopbezoekers is het lang niet gemakkelijk de dader te vinden. Er is dus genoeg spanning in deze amusement-thriller, die weinig diep gang nodig heeft om belangstelling te wekken. Toegang 14 jaar. LUXOR Wanneer men afziet van enkele vrijmoedigheden in de tekst en een scène (waarin echter meer gesuggereerd wordt dan ver toond) aan het slot, dan is „Ich bin auch nu eine Frau", de film, die de ze week in Luxor draait, wel een genoegelijk geval. Het is een verhaal van een (vrou welijke) doctor in de psycho-thera- pie, die veel jonge mensen op haar spreekuur krijgt met „liefdesperike len". Door een der „patiënten" komt zij min of meer in conflict met een jonge mode-fotograaf, die het met de liefde en de meisjes zo nauw niet neemt. Hij probeert op alle mogelijke manieren met dr. Lilly König in contact te komen en na veel weder waardigheden lukt het hem ook. Het contact verloopt in het begin niet al te vlot, maar de liefde (de échte dan) begint een woordje mee te spreken, totdat een pijnlijke „gebeurtenis" in Rome, waar Fraulein Doctor een con gres bijwoont en haar „belager" haar is nagereisd, weer roet in het eten dreigt te gooien. Maar natuurlijk komt alles terecht. Afgezien van de bedenkingen, die wij boven aangaven en die de Katho lieke keuring genoopt hebben de film toelaatbaar te maken voor volwas senen, hebben wij moeten constateren dat het een genoegelijke rolprent is met vele aardige momenten, waar zij, die het kaf van het koren weten te onderscheiden, wel plezier mee kun nen hebben. REX In Rex draait „Het zwaard van de veroveraar", die speelt in de allervroegste middeleeuwen, n.l. het Byzantijnse rijk na de ondergang van de Gothen. Alboino, koning der Longobarden, viert zijn overwinning op de Gepiden. Zijn vredesvoorwaar den zijn licht, de enige is, dat Ros- munda, de dochter van de koning der Gepiden met Alboino zal trouwen. Edoch, deze is al in het geheim ge trouwd en heeft een zoontje van drie jaar, Sergio. De boodschapper Ulde- ric, Alboino's broer, wordt echter ge dood in een tweegevecht en Alboino zweert alle Gepiden te zullen uitroei en. De Gepiden worden verslagen, hun stad geplunderd. Rosmunda is er getuige van, dat Alboino met eigen hand haar vader het hoofd afslaat. Zo gaat het verhaal verder. Alboino dwingt Rosmunda hem te trouwen, maar als zij gedwongen wordt te drinken uit een beker, die gemaakt is van de schdel van haar vader, zint ze op wraak en na nog meer weder waardigheden vermoordt ze Alboino. De strijd tussen de Gepiden en Lon gobarden laait weer op, maar nu worden de laatsten definitief versla gen. Rosmunda wordt koningin en leeft nog lang en gelukkig met haar eigen man, Arnalchi. (14 Jaar en ou der). TRIANON heeft „West Side Story" voor de derde week op het doek. Wij volstaan dus met te memoreren, wat wij er reeds over hebben geschreven. (14 jaar). STUDIO Het programma van Studio is door de Katholieke Film keuringscommissie ontoelaatbaar ver klaard. Fa. H. L. v. KAMPENHOUT EN ZN. SCHOENHERSTELLERS eerder schreven wij hoe de heer Hoo- genboom de kinderen laait zingen op elk willekeurig wijsje, intervallen laat zingen en improviseren alleen door aan geven met zijn handen, zonder daarbij Leidse Hout ZONDAG 16 JUNI ATJEHSTRAAT 73 BONAIRESTRAAT 17 BACHSTRAAT 318 een instrument te gebruiken. Het is een wedstrijden tussen België-Mittel- TELEFOON 25668 lust te zien hoe de kinderen het geleerde rhein en Nederland, aanvang 12 uur. (Advertentie) in de praktijd brengen en voor de klas gaan staan om de anderen te laitien zin- Rijksmuseum voor Volkenkunde gen wat hun handen aangeven. Ook het „Zuidzee-aardewerk, films over zingen en onderkennen van toonladders het vervaardigen van aardewerk bij in verschillende toonaarden of modiu- Zuidzee-volken, ingeleid door dr. S. leren overgaan in een andere toon- Kooijman, hoofd van de afd. Zuidzee, Eind-examens St. Bonaventura-lyceum GYMNASIUM Flapper, Roeflof arendsveen; Geert- aard leverde voor hen geen moeilijk- aanvang 15 uur. Jan v. Geloven, Voorschoten; Gerrit heden op. Het optreden van deze klas Geslaagd diploma A: Marcel v. d. de Groot, Hazerswoude; Hans Jan- werd besloten met een demonstratie Bosch, Woerden; Hans Giesike, Lei- sen, Oegstgeest; Hans v. d. Linden, op de blokfluit waarbij één- en meer den- Hage Hageman, Voorhout; Leo Noordwijkerhout; Sjors Lubbe, stemmige stukjes ten gehore werder ge- Hartog, Oud-Ade; Roy Haverkamp, Oegstgeest; Riet v. Niekerk, Alphen bracht. Leiden; Ben Huisman, Katwijk; Gui- a. d. Rijn; Bernard O verdijk, Leiden; Na de pauze volgde het optreden van do Keijzer Sassenheim; Roy Klerks, Kees v. Reisen, Sassenheiim; Mark de derde klas. Allereerst kwam het op- Leiden- Jan v. Leeuwen, Katwijk; Rufcges, Voorburg; Johnny Sedelaar, treden van de afdeling blokfluit die in Jan-Pi eter v. Oudenhoven, Leiden; Noordwijk; Jo Simmerman, Alphen groepjes van 2, 4 of 6 gezamenlijk, maar Harro Ruijsenaars, Sassenheim; Paul d. Rijn; Jan Smit, Nieuwkoop, zonder leiding, musiceerden. Er was ook jarig bestaan in „Den Burcht", aan- Seesink Katwijk;'Cos v. Teijluingen, Louik Voorn, Leiden; Dolf Witte, Lei- nog een soliste bij, terwijl vie: leerlin- vang 20 uur. MAANDAG 17 JUNI Leidse Muziekschool - Einduit voering in de aula van de Louise de Goligny-HBS, aanvang 19.30 uur. DINSDAG 18 JUNI ARKA Feestavond t.g.v. het 45- Zoeterwoude; Gij's v. Veen, Zoeter- den. Er werd geen kandidaat af ge- gen een nummer op de piano i peelden. woude; Niek Verberg, Alphen a. d. Rijm; Henk Verhoeven, Leiden; Jan wezen. Geslaagd diploma A: APOTHEKERSDIENST Ghang wai v. Winden, Voorschoten; Rob Wou- Fong, Anita, Leiden, Andries v. Dam, ters, Katwijk; Jasper Zuydervliet, Leiden, Peter Deen, Oude Wetering, Een opmerkelijke prestatie was het op treden van Els Carrière diie, begeleid a aan de piamo door de heer Hoogenboom, Geopend voor spoedeisende gevallen: een suite speelde voor oude blokfluit aP°theek Reijst, Steenstraat 35, tel. van Fischer. Een fraaie prestatie was ?0136. Apotheek R. v. Breest Smal- Zevenihoven. Er werd geen kandi- Frank Diepstraten, Leiden, Ank van ~r trr.,i~wT "ao ipnhurff tP T pidprdnrn i* pponpnd da at afgewezen. Dongen, Leiden, Hermien van Groe- ook Jet optreden Wilma de Lange lenburg te Leiderdorp is geopend. Geslaagd diploma B: Joep v. d. ningen, Bodegraven, Joop de Haas, pi5no,met de wals 111 F_d,ur van RioscftPFN Berg, Noordwijk; Gerard Rlomme- Noordwijk, Wim v. d. Hulst, Katwijk, Beiden oogstten een langdurig a stein, Katwijk; Bert v. Brussel, Lei- peter de Kier Leiden Kees de Klerk en enthousiast applaus, diat ten volle ver. De films ïm de week van 14-21 juni den; Han Duindam, Leiden; Wü Fa- Noordwijkerhout, Gilbert Nonod de diend zijn door de KF€ als volgt gekeurd: se, Hazerswoude; Henk Grimbergen, Froideville, Leiden, Norbert Neuwahl, Kferna liet de heer Hoogenboom de Casino: SOS -Pacific,^ 14 j.^ Rijnsburg; Herman Groothuis, Voor- Zoeterwoude, Ruud Onderwater, Lei- kLnderen. binnen enkele minuten, op ge- houit; Paul Gubbens, Leiden; Kees den, Fons Oosterman, Voorschoten, improviseerde woorden en muziek van den Hollander, Voorschoten; Ben de Leo den Os, Leiden, Ton Ouwerkerk, de kinderen zelf, deze een aldus ont- Lido: Jong, Voorschoten; Hans Juffermans, Leiden, Thea Poodt, Leiden, Huub staan nieuw bedje zingen, dat door de S van de Raad, Noordwijk, Eduard zaa^ enthousiast werd meegezongen. Bin- Rooswinkel, Voorschoten, Rob Smeets, "en enkele momenten was er een vol- Sasseniheim; Lodewijk Kallenberg, Fons Kasbergen, Kat- Dgl.: 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd.: 2.30, 4:45, 7.00, 9.15 u. Nachtclub „De Groene Spin", 14 j. Dgl.: 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd.: 2.30, 4.45, 7.00, 9.15 u. wijk; Ton Konter, Valkenburg (Z.H.); Zoeterwoude, Sjaak van Teeffelen, Iedi8 contact tussen de heer Hoogen- T - Sjef v. d. Linden, Oegstgeest; Mar- Alphen aan den Rijn, Maarten boom en zaal en liet hy deze, samen - em€ *rau' Stiekema, Leiden; Albert Ulijn, Lei den;. Ton v. Velzen, Leiden; Guido mien van Zandwijk, Leiden, Vosters, Voorschoten. Er werden twee van de Zon, Hazerswoude. kandidaten afgewezen. H.B.S. 9tr. volw. Dgl.: 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd.: de, Thijs van Zaal, 2k>ëtërwoudë, kele meerstemmige liedjes die met een 2'30' 4'45' 7'00, 9,15 u' Kees Zandbergen, Zoeterwoude, Her- applaus werden beloond. Het was Studio: Afgekeurd. Dick »n abe opzichten een zeer geslaagde Trianon: West Side Story (prol.), 14 j. tien Manshoede, Lisse; Chris Meijer, Weijers, Voorhout, Martien Zaagsma, me* de kinderen, een canon zingen. Leiden; Hans Peterse, Leiden; Rob Katwijk, Jaap van Zaal, Zoeterwou- Besloten werd met het zingen van en- Scheerder, Alphen a. d. Rijn; Miel a--'f--1J- avond en een verheugde voorzitter Er werden drie kandidaten afgc- dankte allen die hieraan hebben bijge wezen. dragen, in het byzonder de heer Hoo- In totaal deden aan het St. Bona- genboom en zijn mede-leraren. De aam- Geslaagd diploma B: Menno Arnol- ventura-lyceum 93 kandidaten eind- wezigen dankte hij dat ze in zo grote dius, Oegstgeest; Jan de Boer, Hazers- examen, waarvan er 5 werden afge- grote mate blijk hadden gegeven van woude; Jam Droogh, Leiden; Ate wezen. hun belangstelling. Dgl.: 2.00 en 8.00 uur; zmd.: 2.00, 5.00 en 8.00 uur. Het Zwaard van de Ver overaar, 14 j. Dgl.: 2.30, 7.15. 9.15 u.; znd.: 2.30, 4.45, 7.15, 9.15 u.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 4