PIET STEENVOORDEN VOCHT HARD IN LANGE ETAPPE EN ZEGEVIERDE Reus Geesink behaalt zeker de titel Geen tijdverlies van de groten Maliepaard derde in Ronde van Spanje ENORME BELANGSTELLING VOOR AARDBEIENTOERNOOI TREFFERS Botwinnik geeft 18e partij op CIJFERS UIT DE RONDE VRIJDAG 10 MEI 1963 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 10 RONDE VAN NEDERLAND De 27-jarige Heemstedenaar Piet Steenvoorden heeft in de „Dracht", de voornaamste maar «eer smalle winkel straat van Heerenveen, in de spurt van een kopgroep van elf renners op ma gistrale wfjie de lauweren van de ope- ningsrit van de dertiende ronde van Nederland voor sich opgeëist. Toen het groepje, dat 15 kilometer voor de finish was ontsnapt, de lange winkelstraat inreed, lag Steenvoorden, die in dexe buurt goed bekend is. in de gunstige koppositie en hy behoefde niet eens al zijn spurtcapaciteiten in het geweer te brengen om «yn metgezellen in de be slissende fase voor te blijven. Om de tweede plaats werd fel gestre den door een drietal renners van wie ce Belg Seneca de snelste was voor Jaap Kersten en Martin v. d. Borgh. Daarna schoten de Belg Willy Raes, de door een valpartij deerlijk aam het ge laat gewonde veteraan Wim van Est, de Limburger Jan Schrooder, de Braban der Bart van de Ven, de Belg Albert Covens, de Nederlander Leo Knops en tenslotte de Duitser Erich Schulze over de meet. Op 1.43 mdmiut werden zij gevolgd door het grote peloton met alle „azen", die in de Belg Gilbert Mae® hun meerdere moesten erkennen. Met de zege van Piet Steemvoorden werd nog eens nadrukkelijk de rol on derstreept, diie de veel omstreden groep der onafhankelijken, waarvan de Heem stedenaar al jarenlang een trouw en verdienstelijk lid is, in deze openings- etappe heeft gespeeld. Alleen door de strijdlust van Jaap de Waard, Bart van de Ven en Piet Steenvoorden zelf had deze rit nog enige kleur gekregen. De beloning van het drietal was er dan ook naar. Steenvoorden vrijdag in de etappe naar Beverwijk drager van de oranje trui. met algemene stemmen de prestatie prijs voor Jaap de Waard en een prachtige achtste plaats voor Van de Ven. ACTIEVE ROL De openings schermutseling kort na het vertrek uit Helmond mocht, met nog meer dan 250 kilometer voor de boeg. nauwelijks serieus worden genoemd. De vlucht van Enthoven, Captein, Sijthofl en Sebregts, welk viertal een minuut voorsprong veroverde, was dan ook al na 35 kilometer afgelopen. En ook in de heuvels van Groesbeek werd er weinig activiteit ontwikkeld. Pas toen de kara vaan Arnhem in zicht kreeg ontbrandde de strijd, de eer kwam toe aan Piet Steenvoorden, diie in zijn eentje op avontuur uitging. Op de achteraf-weg- getjes van de Gelderse hoofdstad ver overde hij 1.10 minuut en kreeg toen HONDE VAN NEOERUNO 19(3 Jaap de Waard in zijn spoor. Vlak na Arnhem, waar de karavaan de prach tige maar stille wegen in de bossen naar Hoenderlo ging volgen, kwam de Rijsoorder bij Steemvoorden. die het toen meteen welletjes vond en zich terug liet zakken. De geblokte De Waard ging echter door in de hoop dat andere liefhebbers zichuit het peloton zouden losmaken. Ruim 100 km. lang bleef De Waard, wiens voorsprong bij de ravi taillering in Hattem (168 km.) 6.20 min. op het peloton bedroeg, op hulp wach ten. Die bleef uit. Ook een poging van Van de Ven om het gat naar de eenzame koploper te overbruggen, mislukte en toen gaf De Waard de ongelijke strijd Het peloton op de Waalbrug bij Nijmegen INGELOPEN In het pittoreske Giethoorn (209 km.) werd hij weer in de gelederen opgeno men. Daarna zijn nog enkele vlucht pogingen ondernomen, die echter alle op niets uitliepen, tot tenslotte de elf de beslissende slag sloegen. Onder meer was Cees van Amsterdam weggespron gen op een wel zeer ongustig moment voor zijn ploeg. Namelijk juist toen Jo de Roo een lekke band kreeg en ploeg leider Gerrlt Voorting zijn crack par does voorbij reed-. De Roo, die woedend was, dacht er al aan om op te geven, maar door de hulp van Nijdam, Stolker Verstraete en Van der Klundert be sloot de Zeeuw toch maar weer verder te rijden, maar hij moest 20 km, hard „knokken" om de opgelopen achterstand teniet te doen. DRIE UITVALLERS Drie renners ontbraken tenslotte in Heerenveen: de Belg Gentiel Saelens. die al na 20 km. ziek van de fiets was gestapt en de Nederlanders Sebregts en Miel Verstraete. Sebregts maakte de intocht in de ambulance, waarin hij na een zeer ongelukkige val in Beek te recht was gekomen. Miel Verstraete had 15 km. voor Heerenveen, net nadat hü Jo de Roo naar het jagende peloton had gebracht, de brokken-wagen opge zocht. NIET ONVERWACHT Zijn uitvallen kwam evenwel niet onverwacht. Want nog vlak voor de start had hij met een overigen* niiet getekende brief van zijn Franse ploeg leider Demuer lopen zwaaien, waarin dece hem nadrukkelijk verbood lm de Ronde van Nederland te starten. Ook Jan Janssen had een dergelijk epistel bij zich, maar hij maakte zich minder zor gen dan Verstraete. „Geen wonder", al dus Verstraete, „Demuer zal wel uit kijken om Janssen naast zijn ploeg te zetten. Maar voor zo'n klein mannetje als ik staan de zaken anders". Ver- staete was echter toch vertrokken, om dat hij anders een schorsing door de KNWU riskeerde, maar van harte was zijn deelnemen aan de ronde niet ge weest. De negende etappe van de ronde van Spanje ls door gele truidrager Jacques Anqnetll en zijn ploeggenoten beheerst. In een zeer hoog tempo de renners hadden bij hun aankomst in Saragossa bijna een uur voorsprong op het tijd schema verijdelden tij vrijwel elke uitlooppoging, zodat het er alle schijn van had, dat de rit op een massasprint zou uitlopen. Het waren echter de Belg Roger Baen6 en de Italiaan Ernesto Bono die 30 Ion. voor de finish de geslaagde sprong konden maken. Zij namen snel 'n voor sprong van een minuut, die in Saragossa tot bijna drie minuten was opgelopen Baens gaf zijn metgezel in de sprint geen kans en won de etappe met een halve lengte voorsprong. De sprint van het grote peloton werd gewonnen door onze landgenoot Bas Maliepaard, die zijn eerste positie in het puntenklassement verstevigde. Na de negende etappe luidt het alge meen klassement als volgt: 1. Anquetil (Fr.) 39.19.13; 2. Colmenarejo (Sp.) 39.21.17; 3. Perez Frances (Sp.) 39.21.25: 4. Barrutia (Sp.) 39.22.19; 5. Bas Malie paard (Ned.) 39.22.38: 6. Panehero (Sp.) 39.23.26; 7 Manzaneque (Sp.) 39.24.35 8. Gabica (Sp.) 39. 23.35; 9. Velez (Sp.) 39.23.43; 10. Karmany (Sp.) 39.25.23. PRAAG-WARSCHAU-BERLIJN De Rus Tscherepowitsch heeft don derdag de eerste etappe '-an de weg wedstrijd voor amateurs, Praag-War- schau-Berlijn op zijn naam gebracht. Hij zegevierde in een rit over 117 km. rondom Praag in de sprint voor de Belg Haezeldonckx. De uitslag luidt: 1. Tscherepowitsch (Rusl.) 3.05.53; 2, Haezeldonckx (B.); 3. Zlelirtski (Po len); 4. Huub Harings (Ned.); 5. Am pler (O.-Dld.); 6. Kapitanov (Rusl. 7. Nardello (It.) alien in dezelfde tijd als de winnaar. De plaatsen van de overige Nederlan ders waren: 27. Eugène Beckers; 28. Toon Rutte beiden in dezelfde tijd als de win naar; 50. Rein de Jong 3.09.49; 52. Frans Balvert 309.49; 96. Theo Rutten 3.24.00. TAFELTENNIS Zelfs belangstelling in het buitenland Het door de tafeltennisvereniging De Treffers uit Roelofarendsveen ge organiseerde Aardbeien-tafeltennis toernooi blijkt enorm populair te zijn. Voor het toernooi zijn reeds honderden inschrijvingen binnen en het ziet er naar uit, dat de maximum capaciteit ruim overschreden wordt. Het elfde aardlbeienitoennooi wordt verspeeld op zondag 9 juni a.s., zo als bekend in de veilimghallen te Roelofarendsveen. Uitgenodigd zijn dit jaar Onnes, Schoofs, Bakker, Gimbel en Col-thof; bij de dames Bogmans en Wynia. Massale inschrijvingen kwamen reeds binnen van Phoenix (Delft), Oebusta (Den Haag), en Steeds Voor uit (Warmond). Uit Brabant meld den JCV (Vuighit) en Belcrum (Bre da) bijna met de gehele vereniging te willen deelnemen. Indien in Duits land en België geen evenementen plaatsvinden, bestaat de mogelijk heid, dat ook spelers uit deze landen toestemming krijgen aan het evene ment deel te nemen. De wedstrijdleiding van het aard- beientoernooi verzoekt hierbij de verenigingen, die nog niet hebben ingeschreven, dit zo snel mogelijk te doen, teneinde teleurstellingen te voorkomen. Inschrijvingen worden uitsluitend geaccepteerd met direkte betaling. Verwacht wordt, dat dins dag of woensdag de capaciteit wordt overschreden. De inschrijvingen die later binnenkomen moeten worden geweigerd. Inschrijvingen en post wissels te richten aan: secretariaat Aardbeien toernooi 1963, H. C. P. SCHAKEN Steenvoorden leverde een opmerke lijke prestatie, door een groot deel van de etappe geheel alleen te rijden. Tijdens zijn eenzame tocht werd de bijgaande foto van hem gemaakt in Arnhem. De uitslag van de eerste etap pe luidt: 1 Piet Steenvoorden (pl. Pe ters) 252 km in 6.30.42 met bo nificatie 6.30.12; 2 Robert Sene ca (pl. Nape) 6.30.42 met boni ficatie 6.30.27; 3 Jaap Kersten (pl. Sohulte) 6.30.42; 4 Martin v. d. Borgh (pl. Alberti); 5 Wil ly Raes (pl. Cools); 6 Wim van Est (pl. Alberti); 7 Jan Schroe- der (pl. Janssen); 8 Bart v. d. Ven (pl. Peters); 9 Albert Co vens (pl. Naye); 10 Leo Knops (pl. Theugels), allen in dezelfde tijd als de winnaar; 11 Erich Schulze (Did., pl. Baieir) 6.30.42; 12 Gilbert Maes (Belg, pl. Theu gels) 6.32.25; 13 Ad Biemans (Ned., pl. Peters); 14 Dieter Kemper (Did., pl. Baier); 15 Jo de Haan (Ned., pl. Janssen); 16 Piet v. Est (Ned., pl. Schulte); 17 Joop Captein (Ned., pl. Schulte); 18 Joop v. Putten (Ned., pl. Peters); 19 Peter Post (Ned., pl. Alberti); 20 Palle Lykke (Den., pl. Nape), allen in dezelfde tijd als Maes. Het grote peloton werd ex aequo als 26e geplaatst in 6.32.25. De prestatieprijs werd gewon nen door Joop de Waard (pl. Janssen). Emil Verstraete (Ned., pl. Voorting), Leon Sebregts (Ned., pl. Cools) en Gentiel Sae lens (Belg, pl. Treugels) staak ten de strijd. Het ploegenklassement van de eerste etappe werd gewonnen door ploeg Peters (Ned.) in 19 uur 33 min. en 49 sec. De uit slag was verder: 2 pl. Alberti (Ned.) 19.33.49; 3 pl. Naye (Belg.) z.t.; 4 pl. Schulte (Ned.) 19.35.32; 5 pl. Theugels (Belg.) z.t.; 6 pl. Jans sen (Ned.) z.t.; 7 pl. Baier (Did.) z.t.; 8 pl. Cools (Belg.) z.t.; 9 pl. Vissers (Ned.) 19.37.15; 10 pl. Voorting (Ned.) z.t. Het prestatieklassement ziet er na de eerste dag als volgt uit: 1 Jaap de Waard 3 p.; 2 Pe ter Post 2 p.; 3 Jan Sehroeder 1 P. lAlph«no.dRijn 30 km iiosinr S TEE NB EFfG ENJ IROISLAMO Finish: 167 km Cchaterlachend verdron- gen donderdagmiddag tientallen judoka's zich rond de weegschaal. Twee kleine Oostduitse lichtge wichten stonden samen op de schaal en wogen bij el kaar 112 kg, toen Anton Geesink zijn jasje uittrok en zich van zijn schoenen ontdeed sloeg de naald trillend door naar, 124 kg. Aan de vooravond van Europa's belangrijkste ju- dostrijd met deelneming van 19 landen en ruim 250 judoka's (een record voor dit evenement) zijn de Ne derlandse judoka's na een voorspoedige vliegreis in Genève aangekomen. Op gewekt en vol commentaar bij de indeling van de ka mers, vertrokken zij al snel naar het ijsstadion des Vernets. Een prachtig sportpaleis waar Sjoukje Dijkstra in 1961 haar Euro pese titel kunstrijden ver overde. De een met bewondering, de ander een beetje scep tisch, keek naar de ver richtingen van de Russen, die nog geen half uur aan wezig, bezig waren met een keiharde training. Met de Russen zijn de Fransen en onze landgenoten de grote favorieten voor de teamwedstrijden die vrij dagmorgen zullen begin veren medaille tijdens de Europese kampioenschap pen worstelen vrije stijl, die in het land van de rij zende zon geen enkele wedstrijd had verloren. Ook de Fransen en de Engelsen zijn met volledi ge ploegen gekomen, waar Russen enorm vooruit gegaan ry Russische official Vassily Maslov ver telde, dat zijn ploeg zich duchtig op deze wedstrij den heeft voorbereid. Trots vertelde hij over de in het hol van de leeuw Japan, behaalde resultaten. Drie wedstrijden, waaraan twee gewonnen en dan niet te vergeten de prestatie van de 34-jarige Genrikh Schults, leraar op een Mos- kouse school, Russisch kampioen Sambo, vorig jaar winnaar van een zil- bfj de Fransen in de open klasse zelfs veteranen als Pariset en Courtine, eens geduchte tegenstanders van Anton Geesink, hebben meegebracht. Bij een ieder is het duidelijk merkbaar dat deze Europese kampi oenschappen worden gezien als een belangrijke stap in de richting Tokio, de Olympische Spelen 1964. Overigens bleek tijdens de training van de Russische judoka's, die door alle aan wezigen met interesse werd gevolgd, wel dat de techniek iets is vooruit gegaan. Men vreest echter dat de nieuwe reglemen ten, waarbij o.a. het naar de tatami gaan zonder een vooraf geplaatste worp niet geldig is, voor hen een handicap zal betekenen. In het Nederlandse kamp is men gezien de erva ringen van de laatste maanden, waarbij verschil lende Oosteuropese ploe gen werden overwonnen, zeer voorzichtig met het doen van voorspellingen. Het behalen van zes ti tels wordt dan ook onmo gelijk geacht, want het pei) is dermate vooruit gegaan, dat men verheugd zal zijn met enkele fraaie over winningen. Voor die van Anton Geesink - een naam die door een ieder met ontzag wordt uitgespro ken - hoeft men niet bang te zjjn. Maar wat de ande ren - en vooral de ama teurs en junioren - gaan doen is met het oog op de Olympische Spelen, van groot belang. De achttiende partij uit de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken tussen titelhouder Botwinnik en uitda ger Petrosjan, die woensdag na 40 zet ten was afgebroken, is donderdag uit gespeeld. Na 61 zetten gaf wereldkam pioen Botwinnik de strijd op. Petrosjan leidt nu met 108. EILEN VOOR-KAAG BIJNA 250 INSCHRIJVERS Ieder jaar, op het eerste weekend in mei, pleegt de Kon. Zeil-, Roei- en Motorsportvereniging „De Kaag" haar wedstrijden van de Voor-Kaag te hou den, doch dit jaar werden de wed strijden een week verschoven in ver band met de vorige week gehouden Dodenherdenking. Nu zullen zaterdag en zondag de deelnemers weer aantre den voor het eerste treffen op de Kager- plassen en over de deelname mogen we opnieuw zeer tevreden zyn, want het programma vermeldt byna 250 inschrij vingen. weer enkele tientallen meer dan vorig jaar. Hopen we slechts, dat deze Voor-Kaag weer niet als vorig jaar in regen en storm eindigt. We mogen nu ook hopen, dat de deel nemers de gevolgen van de lange winter goed onder de knie hébben, dat zij hun vaartuigen niet alleen klaar hebben, maar óat er ook reeds gevaren is, om schip en tuigage op degelijkheid te toetsen, wat veel onaangename gevolgen tijdens de wedstrijden kan voorkomen. Doordat op het IJsseln eer bij Me- demblik internationale wedstrijden wor den gehouden voor de Olympische klas sen is de deelname van deze wedstrijd- typen op deze Voor-Kaag niet zo sterk als we wel gewend waren De Draken ontbreken helemaal, terwijl in de FD- klasse slechts drie deelnemers zijn in geschreven. De Finnjollenklasse is met veertien deelnemers evenwel nog heel goed vertegenwoordigd, waarbij we o.m. H. F. v d. Rest, A. A. Hofland en F. H. Imhoff aanwezig zien. Het zou ons niet verwonderen, indien uit deze drie de winnaar te voorschijn zou komen. In de Regenboogklasse zijn weer ne gen deelnemers, allen oude bekenden van alle Kaagwedstrijden: John Hofland, ir. Bakker, Kist, Leen de Wit, Sieverts. Do v. d. Hulst, allen goed voor 'n kans op een overwinning in een van de drie wedstrijden. De Valkenklasse is met 39 inschrij vingen goed vertegenwoordigd. Dertien zeilers in de A-klasse, 16 in de B-klasse Maar er zijn nog betere klassen, want de Solo-kla9se komt 28 inschrijvingen uitstekend voor de dag, de Pampus- klasse telt 22 deelnemers en de Stern- klasse 20 Dan volgt de Vrijheidsklasse met 16 deelnemers in de A-afdeling en 11 in de B-afdeling. De 162 Streepklas komt met 15 deelnemers aan de start en voorts zijn er nog 16 Flying Juniors, 10 Olympiajollen, 9 Schakels, 7 Vauriens 9 12 Voetsjollen A en 13 12 Voetsjollen B. terwijl de Jeugdklasse het geheel uitstekend besluit met 18 inschrijvingen WIELRENNEN DE VIERDAAGSE VAN DUINKERKEN De tweede etappe van de vierdaagse van Duinkerken, die van Valenciennes naar Duinkerken, voerde over een af stand van 190 km en is gewonnen door de Belg Robert Lelangue. Hij legde de afstand af in de tijd van 5 uur 15 min. en 18 sec. De verdere uitslag luidt: 2. Cazala (Fr.)3. Ab Geldermans (Ned.) beiden in dezelfde tijd als Lelangue. Klein, Zuid/einde 6, Roelofarends veen. De Treffers 2 (juin.) heeft zondag j'l. in Den Haag hef afclelingskam- pioenschap 2e klas veroverd op Ex celsior 1. Zij deden dit in een be slissingswedstrijd, die zij met 6-3 wonnen. Opmerkelijk is, dat in de voorronde met 10-0 van het zelfde team verloren werd. De Treffers 4 verloor de finale om het 3e klas kampioenschap met 7-2 na een 2-2 gelijke stand. Treffers' 6e senioren-team promo veerde als ongeslagen winnaar uit de promotie-competitie naar de 3e klas. Gewonnen werd van Unitas met 10- 0, Wibo met 6-4 en Smash: 8-2. Alleen zaterdag kunnen de junio ren van de Treffers inschrijven voor de NKS-kampioenschappen, afd. Den Haag (voorronden te Leiden op 25 mei, finales 26 mei in Den Haag). Zaterdag 18 mei wordt voor alle ju nioren en adspiranten een vergade ring belegd in de St. Pancratiuszaail. Bijzonderheden volgen. Leden van De Treffers, die willen inschrijven voor het aardbeientoer- nooi kunnen dit zaterdag en dinsdag doen bij H. v. Benkel, in de zaal. DAMMEN Kampioenschap LDDB Met nog 2 ronden te spelen is het nog niet te zeggen wie er kampioen van de LDDB in de hoofdklasse zal worden. De grootste kanshebber Bronstring ver loor zijn eerste partij van Varkevisser. C. Zijlstra maakte korte metten met J. Zwaan, die zo vreselijk blunderde, dat hij diirect kon opgeven. De overige uit slagen luiden: Brouwer-Heemskerk 02; C. Varkevisser-Heemökerk 11; Th. Zwetsloot-Zijlstra 20; Heemskerk- Rob be 20; Zwaan-Varkevisser 20; Brouwer-Bronstrinig 02; Varkevisser- Brouwer 20: Zijlstra-Heemskerk 02; v. d. Zwan-Zwetsloot 02; J. Zwaan- Zijlstra 02; Brouwer (n.o.) -Robber 0—2; Bronstring-Varkevisser 02; A. RobbenBronstring 02: Zijlstra-Brou- wer 20; v. d. Zwan-Zwaan 02. De stand in deze groep is: 1. E. Bron string 610: 2. C. Zijlstra 68; 3. W. Heemskerk 57; 4. C. Varkevisser 67; 5. Th. Zwetsloot 56; 6. J. Zwaan 56; 7. v. d Zwaan 53: 8. Robbe 63; 9. Brouwer 60. In de eerste klasse gaat de strijd om de eerste plaats tussen Noteboom, Kleyn en Fase. De inihaalpartij tussen Kleyn en v. d. Putten werd door eerstgenoem de gewonnen. Tweede klasse. Hier gaat de strijd om de eerste plaats tussen twee WDG'ers. Knoop, uitgespeeld heeft 14 punten, ter wijl Godwaldt 12 punten heeft met nog 1 partij te spelen. Wijsman bezet de 3e plaats met 12 p. Jeugdgroep. Donkelaar-v. Hoven 02. In deze groep was de jeugdkampioen reeds bekend, maar om de 2e en 3e plaats moet nog een beslissingswedstrijd gespeeld worden tussen Kromhout en v. d. Bosch. J.l. zaterdag werd bekend gemaakt, dat het Leidse District twee jeugdleden mag afvaardigen naar de provinciale jeugdkampioenschappen. LDV 2-ADC 1 11—9 De wedstrijd tussen bovengenoemde ver enigingen eindigde in een 119 over winning voor LDV 2, zodat zij in de overgangsklasse blijft spelen, terwijl ADC moet degraderen naar de le klasse. KORFBAL Crescendo. Het eerste twaalftal speelt zondagmiddag om 2 uur op eigen veld tegen Fortuna op welke Delftse ploeg tijdens de uitwedstrijd in sep tember een overwinning van 69 werd behaald. Hoewel de uitslag van geen belang meer is voor de rangschikking, zal Fortuna ongetwijfeld het uiterste geven om revanche te nemen Om dit te verhinderen zijn opgesteld de dames Ank van Dam, Truus Noordermeer, Le- ny Kok, Lies v. d. Zwet, Marian Luys- terberg, Joke Hazebroek en de heren Mat Ouwerkerk, Kees Cornelissen, Wim Mulder, Aad Schouten (aanvoerder), Jan Hensing en Wout Ouwerkerk. De „drielingen" ontvangen zondag om 12 uur KNS 4. Het tweede mag zondag naar de wedstrijd tegen For tuna gaan kijken, evenals de junioren. Voor de adspiranten staan de vol gende wedstrijden op het zaterdagmid dag-programma: Crescendo A 63 - Da- naiden B; Crescendo B-Vicus Orientis lftdse korfbalclubs KNKB - Hoofdklasse: ZKC-Vicus O.: lste klas: Rozenburg-Fluks; jlde klas: Zuiderkwartier 1-Die Haghe 2, Zwer- vers-Vicus O. 2: Reserve 2de klas: Dee- tos 3-Vicus O 3; De Algemene 2-Sper- wers 3: Res 3de klas A: Achilles 3-KNS 2; Res. 3de klas B. Danaiden 2-Phoe- nix 2 Leidse Korfbalbond. 2de klas A: Crescendo 3-KNS 4; 2de klas B: Vicus O. 7-Madjoe 1 (11-5); Junioren A: Rea- Jy-KNS A: Fortuna-F.uks A. HKV- Vicus Orientis A; HSV-De Algemene A; HSV-De Algemene A; junioren B: Fluks B-Zuiderkwartier A (Madjoe A- Vitesse A: werd tot nadere datum uit gesteld). Adspiranten: lste kl.: De Al gemene a-KNS a: Zuiderkwartier a- Danaiden a; 2de kl.: De Algemene b- Vicus O. b; KNS b-Zijlkwartier a; Vi tesse a-Fluks b; Crescendo a-Danaiden b; 3de kl.: Madjoe a-Danaiden c; Fluks c-Noorderkwartier a; KNS c-Vitesse b; 4de kl.: Zuiderkwartier c-De Algemene c; Fluks d-Noorderkwartier b: Cres cendo c-Vicus O. c. Pupillen: Zuider kwartier c - Fluks: Noorderkwartier- Zuiderkwartier b.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 10