Gezellige mensen drinken Heineken-uit en thuis! Heineken 'n Vrouw volgt 'n Man bestelt DAF 600 Een drielingpak tijdelijk van f 1,24 voor slechts Zo'n kans laat U zich toch niet ontgaan! Spotgoedkope lentejapon, geheel door- geknoopt, in moderne strepen. Q95 42 t/m 50J „Weekender" in sportieve stijl. No-lron shirt van zeer goede kwaliteit en pasvorm. Schaduwstreep, grote variatie Q75 dessins en kleuren.,,Succes"-serie Een nieuwe mode om mooi te zijn: ruches-blouses van zelfstrijkend poplin. Dit model merk BelOfaslO.a. Q 90 in marine/wit, wit/zwart. 36-46 O Waar progressieve mannen op letten: katoenen sport pantalon, slank model in glanzende stof, zakken met 1^75 leer-garnering. Vele kleuren I H Tricot nylon sport-shirt. Gecontroleerd. Let op Énkalon-poes. Streepdessins, o.a. in blauw of bordeaux. 1075 „ldeaal"-serie I C. met een pilsje of een glas lekker zacht Oud Bruin. Waarom niet. Samen een restaurant bezoeken? Dan ook samen een biertje pakken! Vrouwen drinken graag een glaasje mee tegenwoordig. In ieder geval hebben ze altijd een biertje in huis. Heineken! Voor „hem" en voor de visite. Drink uit en thuis heerlijk helder Heineken - het nobelste bier van de grootste brouwer! PILSENER, MÜNCHENER, <A OUD BRUIN, EXTRA STOUT een forse pils. Een Heineken natuurlijk. Fijnproevers en bierkenners houden het op Heineken. Het is veel lekkerder, veel zuiverder en helderder. Dat komt door Heineken's gistgeheim en het 3 x 10 brouw- proces (10 uren brouwen, 10 dagen gisten, 10 weken rijpen). En het is altijd vers. Dank zij de grote vraag, de snelle omzet! Gebruikte 1960 DAF 600 met volle DAF-service te gen aantrekkelijke prijs aangeboden by GEBR. V. ÜLDEN Verdamstraat 6 Ie Kapster gevraagd. Uitstekend kunnende wa tergolven. Hoog loon. P. Boef, Schoolstr. 44, Voor schoten, tel. 2386. Gevraagd: 2e banketbakkers- bediende 5-daagse werkweek. Banketbakkerij J. DOGTEROM 5 Meiplein 130-132, telef. 33709. Feestartikelen, liedjes, guirlandes, lampions, t'op- artikelen, mutsen, enz. Pa pierhandel Dane, Haarlem merstraat 27, tel. 26631. 5T Wordt uw bed slecht? Laat dit dan overtrek ken met een nieuwe da mast. In één dag klaar! 2- pers. v.a. 26.50; 1-pers. v.i 19.50. De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51, tel. 24958. Kamperen. Gaat l) voor het eerst kamperen? Laat U zich dan eerst vrijblij vend voorlichten door een kampeerexpert (25 jaar ervaring). Natuurlijk- weer bij Kampeerparadijs Van Delft, Steenstraat 45. Par keerruimte aanwezig. 3? Kampeer-show 1963. Iedere dag van 9-6 u. heb ben wij een uitgebreide kampeershow in onze enorme showroom achter onze winkel. Natuurlijk weer bij: Kampeerparadijs v. Delft, Steenstraat 45 Parkeerruimte aanwezig. Kampeerders! Wist U aat onze zaak 40 mtr diep is en dat U daar iedere tent opgezet kan zien Na tuurlijk weer bij Kampeer- parades Van Delft, Steen straat 45. Parkeerruimte aanwezig. Bouwkredieten Financieringen Handelskredieten Hypotheken Ass. kant. J. SCHOUTEN v. Boetselaerstraat 93 Alphen aan den Rijn telef. 01720-3449 ADVERTEER1 IN DIT BLAD Gaat U verhuizen? Wij verzorgen uw aanvraag Lichtfabrieken, controle ren, repareren en aanleg electr. installatie, ophan gen van uw ornamenten Levering lampen, orna menten, huishoudelijke apparaten. Tevens radio en televisie, enz. Wira, uw in stallateur, Haarlemmerstr. tg B.z.a. nette r.k. ervaren winkeljuffrouw, in melk zaak. In bezit van Midden standsdiploma. Br. onder no. 1474 bur. v. d. blad. 3? Kredieten tot 4000. voor aankoop meubelen woningtextiel. Vraagt gra tis folder. Discrete behan deling en zeer lage aflos singen. Postbus 1083, Rot teraam. Boksen. Nu ook naar sportschool De Vries voor boksles. Lessen worden gegeven in samenwerking met de bekende Haagse A- klasser Lody Koolmees. Inl. en inschr. sig.mag. Hollebeek, Herensingel 26, Leiden. Wij hebben een uitge breide sortering snijbloe men, orchideeën, bloeiende en exotische planten, te vens een grote kollektie koper, tin. Zaalberg aarde werk enz. Ruime parkeer gelegenheid. Bloemenma gazijn C. L. Mulder, Haar lemmerweg 21. Leiden, tel. 20550. 3? Een nieuwe woning? voor al uw lampen: De Lichthal Gratis plaatsen van lampen boven de 20.- Haarlemmerstraat 293. „...KWARTJE KORTING!

Leidse Courant | 1963 | | pagina 16