SAROMA met SAROMA pudding-zonder-koken Paasvakantie! Kom kiezen uit de grote-collectie! FRIS -JONG- JEUGDIG DINSDAG 9 APRIL 1963 DE LEIDSCHE COURANT Yoghurt, koffiemelk, slagroom, jam, en natuurlijk Paaseitjes 8 extra feestelijke combinaties Makkelijke snelle Saroma pudding-zonder-koken kunt u haast net zo ge makkelijk en vlug nóg lekkerder maken. Hier zijn een paar interessante tips, waar u met de Paas dagen veel plezier van zult hebben Saroma-vanille op een onderlaagje van appel moes: goed voor drie hoeraatjes Garneer Saroma-vanille met toefjes slagroom en wat chocolade Paaseitjes. Paas-Saroma op z'n best! Saroma-frambozen moet u eens maken met yoghurt of karnemelk in plaats van melk. Groot succes I Vruchten-conserven zoals ananas, perziken, ge mengd fruit e.d., zijn ook hele goeie vrienden van SaromaGewoon met een deel van het sap door de pudding mengen. Alle soorten jam en ook chocoladehagelslag kunt u gebruiken voor een smakelijke garnering. U kunt zoveel méér doen met pudding-zonder-koken Strooi over Saroma va nille-, bananen- of cara- melpudding eens wat walnoten, hazelnoten of amandelen. Vervang een deel Van de melk door evenveel onge klopte room of koffie melk; verder de normale gebruiksaanwijzing volgen. Saroma-vanille of-banaan op een basis van sinaas appelschijfjes levert een heerlijke surprise. vanille - frambozen - caramel chocolade ananas - bananen - amandelen38 ct. Haard defect? Kolen of oliestc >k. Ook voor repa raties kunt U op Ouds hoorn rekenen. Haarlem- G? Een aluminium Para- lux jaloezie van b.v. 220 br. en 175 lang kost slechts ƒ69.10. Te leveren in di verse maten. Vraagt 'n motorfietsen, auto's, enz Tevens zolderopruimmgen G. van Vliet. Janvossen- steeg 20. tel 30184 2* Wat kost het bed denreparatie? 1-oer v.a 18.50: 2-pers v.a 24.90 met damast Desgewenst ui éèn dag gereed. - De 3 Eenen, Haarlemmers r 111 telef 23867. - ld,S, ovex'trekken! 2-i 26.50; 1-pers. v.a. 19.50 In één dag klaar! De Kleine Winst, Haarlemmer 51. tel. 24958. Plastic w.c.-mat 1.98, diverse frisse kleuren Mooi model, ijzersterk plas tic, gaat niet plakken Prijs 2.95. Nu met deze ad vertentie voor 1.98. I.V.A. Haarlemmerstraat 48. No va, Noordeinde 43. Leiden. Gaat O trouwen ol heett U een nieuwe wo ning? Kredieten voor iedereen tot f 5000.- /oor aanschaf meubilair, wo ningtextiel Vraagt gratis folder, dan krijgt U alge hele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. 3T Een nieuwe woning? Voor al uw lampen: De Lichthal Gratis plaatsen van lampen boven de 20.- Haarlemmerstraat 293. <3? Autoschade en exper tise, snelle afwerking Eigen plaatwerkerij en spuitinrichting. Blonk's Autobedrijf, Nieuwstraat 33-41, Leiden, tel. 30600. zes stuks 3.98. Mooi hoog model mei moderne blokdecors; zes verschil lende kleuren, prima eer ste keus kwaliteit. L.V.A., Haarlemmerstr 48, Nova, Noordeinde 43. Leiden 2* Autorijschool Stallinga geeft les in Peugeot. FNÓP en VAMOR-diploma Was- straat 4, Leiden, tel. 24949 f Markiezen, rolschermen al. jaloezieën. Grootste sortering zonwering. Dri- ma afwerking. Vraagt in lichtingen en prijs bij net verkoopkantoor van Mel- cher's markiezenfabriek C. E. Jedeloo, Oegstgeest, Juffermansstraat 35. telef. 01710—53105. 2* Hulp in de huishouding I 2* Nu een nieuwe lamp gevraagd. Goed loon, gratis uit De Lichthal. De groot- haarverzorging. Dames en ste sortering De laagste herenkapsalon Buikstra, i prijzen Det Lichthal. Haar- Deutzstraat 5, Oegstgeest, lemmerstraat 293 t.o De tel. 53858. I Overdekte. Een advertentie in dit blad wordt gelezen in dorp en stad Stralend! Een feestelijke jurk in bleu of rose. Chique kant garnering. Gemaakt van satijn-katoen: soepel en glanzend als zijde; wasbaar en sterk als fijne katoen' Vanaf 5 jaar 19.75 Tiptop! Een moderne blazer, gemaakt van de mooiste Feltine kwaliteit Zeer fijne Schotse garnering langs kraag en zakjes. In licht marine, koren en rood- Vanaf 3 jaar 20." Een extra wijde rok van lichtgrijze, plooihoudende stof: 55% wol, 45% polyester. Modern brede, dubbele plooien. Met bijpassende stropdas. Vanaf 3 jaar 9.75 Dartel! Lichtgewicht Terlenka regenmantel, net als die van moeder. Geheel gevoerd met nylon. Dus kreuk- herstellend en zelf makkelijk te wassen. Als bij zonderheid: de allernieuwste mode-lijn. In licht marine, bleu en rood. Vanaf 6 jaar 34.. LEIDEN, Breestraat 161 Zomers! Praktisch Terlenka pakje metfrisse pastelstreepjes. Extra wijde, dubbelgeplooide rok. Handig voor mam met wassen en drogen (niét strijken). Char mant voor dochter op zomerse feest- en school- dasen* Vanaf 5 jaar 24.75 ga eerst kijken bij V

Leidse Courant | 1963 | | pagina 6