BARONIE-DAMES WERDEN KAMPIOEN Acht iaar voor dubbele moord in Sprang-Kapelle FOUT IN DAGVAARDING... VRIJSPRAAK ONDANKS BEKENTENIS Rijksweg 13 bij Delft is zeer gevaarlijk JOHANNES PASSION OOK PRACHTIG VERTOLKT IN HAZERSW0UDE Minister Luns „dook onder" bij Toulon Namen ontvoerders van Argoud bekend Amerikaans ereburgerschap voor Churchill WOENSDAG 13 MAART 19flï DE LEIDSCHE COURANT PAGINA ALPHEN AAN DEN RIJN NIEUW LID PROVINCIALE STATEN ZUID-HOLLAND De leden van de Provinciale Sta ten van Zuid-Holland hebben van morgen in hun vergadering in de Ridderzaal in Den Haag afscheid genomen van het lid de heer C. van Dijk (CHU) uit 's-Gravenzande. De Commissaris der Koningin, mr. J. Klaasesz, noemde de heer Van Dijk een beminnelijk man, die in de Pro vinciale Staten vooral zijn deskun digheid op agrarisch terrein heeft ingebracht. De plaats van de heer Van Dijk is vanochtend ingenomen door de heer H. K. v. Minnen (CHU) uit Vlaardingen. Kamers van Koophandel Ongerust over capaciteitstekort van telefoonnet De Kamers van Koophandel van Utrecht en Amersfoort hebben mede namens een groot aantal andere ka mers, o.a. die voor Rijnland te Lei den, in een adres aan de Eerste Ka mer hun ongerustheid geuit over de snel toenemende ontoereikendheid van de capaciteit van het Nederland se telefoonnet. Dit tekort wordt dui delijk gedemonstreerd aldus de kamers door het grote en in ver sneld tempo toenemende aantal op telefoonaansluitingen wachtenden en het steeds langer worden van de wachttijden. De kamers verwachten dat de wachtlijst aan het einde van dit jaar omstreeks 120.000 namen zal omvat ten. Ook in een andere vorm manifes teert zich het grote capaciteitstekort. Als gevolg van overbelasting van het net komen vooral interlokale en bui tenlandse gesprekken steeds moeilij ker en met toenemende vertraging tot stand, zo constateren de kamers. Het gerechtshof te Den Bosch heeft de kantoorbediende M. van der S. Het eerste damesteam van de tafeltennisclub „Baronie" wist ongeslagen het kampioenschap van de derde klasse A te behalen, waardoor promotie naar de tweede klasse een feit is geworden. Het drietal met name mejuffrouw B. Blauw, mevrouw S. Rijfers-Blauw en mej. L. Kouwenhoven heeft daarmee duidelijk bewezen de sterkste in deze klasse te zijn. Gisteravond werden de dames in de kantine van de Baronie door het bestuur van de vereniging op hartelijke wijze gehuldigd en door de voor zitter de heer W. de Veth toegesproken. Mejuffrouw De Groot bood het het drietal daarbij bloemen aan. De heer De Veth wees er op, dat de kampioenen met het behalen van dit kampioenschap duidelijk hebben bewezen in de tweede klasse thuis te horen. VOOR DE HAAGSE POLITIERECHTER In de dagvaarding tegen twee jon- tuige, dat verdachte nadrukkelijk gemannen uit Rotterdam, een 18-ja- was gewaarschuwd, dat hij niet aan rige leerling-monteur en 20-jarige de auto mocht komen. De officier militair stond vermeld, dat zij op 21 eiste daarom 100.boete en voor- juni te Loosdrecht een auto hadden waardelijk een maand gevangenis- gestolen en daarmee een dolle rit straf. „Het is vanwege uw leeftijd, door de Rijnstreek maakten. Want, anders zou ik een zwaardere straf de politie zat hen op de hielen en aan -opleggen', zo deelde de rechter mede, de Funtenlaan in Alphen aan den die nu conform de eis veroordeelde, uit Sprang-Kapelle die op 1 septem- Rijn, vloog de auto een sloot in. Familie-vete. ber 1961 de gebroeders Van Zeist in Voor deze diefstal had het tweetal TT zich voor de Haagse politierechter te ?et .zou 111111 meer een ,£amihe- xl*n woonplaats om het leven heeft verantwoorden en bekenden de fei- ^ete zlJ.n' waardoor een 38-jarige gebracht, veroordeeld tot acht jaar ten. De jongemannen waren naar een bouwvakarbeider te Leiden uit een „gyajjggjjjssf-af me+ aftrek van voor- iazz-festival" in Loosdrecht eeweest was gewerkt. Dat was met zo gevangenisstrai met anreK van voor ën bezaten geen geld meer om naar f pinnig gedaan, want de man arrest en ter beschikkingstelling van huis te komen. Ze waren aanvanke- *?a hierbij een scheurtje m de sche- regering. lijk voornemens om in een bestelauto ?el neusbeenfractuur opgelopen die zij zagen staan de nacht door te In verJand hiermee stonden terecht De rechtbank te Den Bosoh had de brengen, doch toen zij ontdekten dat" een caféhouder en kelner uit het be- man in eerste aanleg veroordeeld het contactsleuteltje in de auto zat, wus.te cafe. Laatstgenoemde ontken- tot 20 jaar gevangenisstraf met af gingen zij er met het voertuig van- iets ge, "^taande trek en ter beschikkingstelling van door. „Ook niet erg handig van de hebben gehad en de caféhouder gaf de regering. Van deze straf had de eigenaar om de sleuteltjes op die ma- wel toe dat hij het slachtoffer uit het advocaat-generaal in hoger beroep nier te presenteren", constateerde de cafe had gegooid, doch hem met mis- aanvankelijk bevestiging gevraagd, politierechter. Nu was het kwade in bandeld. De officier vond na het ho- Nadat prof. Kloeck uit Utrecht een dit geval, dat het tweetal verdach- ren ..van Setuigen echter voldoende psychiatrisch rapport had uitgebracht ten toch al niet 'te best bekend stond. bewiJ's teêen de caféhouder, om te- waarin sterk verminderde toereken- Zij behoorden tot een zgn. „Ladies gen em een maand gevangenisstraf baarheid werd geconstateerd bracht gang" en er was reden geweest om eisen docb voor de kelner vrij- de advocaat-generaal zijn eis terug tot toezicht op hen te doen uitoefenen, spraak. De rechter vond geen bewijs twaalf jaar gevangenisstraf met af- Daarmee rekening houdend vorderde ge}cverd en sprak beide verdachten trek van voorarrest en ter beschik- de officier van justitie tegen de - vriL kingstelling van de regering, leerling-monteur 3 maanden gevan genisstraf en tegen de militair 1 maand. De raadsvrouwe wees er evenwel op, dat in de dagvaarding is vermeld dat het feit op 21 juni is gepleegd, doch dat is onjuist, het was 21 juli. „Stop maar met uw pleidooi, er moet vrijspraak volgen", gaf de officier in?e iteiase. Z,U1' - 6 - JHooi a* Ai* roo. Leids Kamerkoor onder de bezie- Aanhoudingen in zaak dubbele roofmoord onzeker De Rotterdamse recherche is er nog geenszins van overtuigd met de aan houding van de twee mannen uit de omgeving van het Brekelsveld inder daad de hand te hebben gelegd op de dader(s) van de zgn. dubbele roof- moor in een sigarenzaak in Rottier- dam-Zuid in de nacht van vrijdag 8 op zaterdag 9 februari jl. Zo is van morgen met nadruk verklaard door hoofdinspecteur C. M. J. van der Weijden, die het uiterst minutieuze onderzoek leidt. Vast staat evenwel dat er in hun alibi's voor het tijdstip, waarop de tragische gebeurtenissen zich moeten hebben afgespeeld, een hiaat is van veertig minuten en dat feit was voor de recherche aanleiding de beide mannen vast te houden voor een nader onderzoek naar hun han delingen en antecedenten. De aanhouding geschiedde dins dagmorgen om vijf uur. De oudste van het tweetal een man van ruim veertig jaar is opgesloten in het bureau de Slinge, de jongste (23) zit in het bureau Sandelinplein. Van bei den zijn de kleding en schoenen naar het hoofdbureau gebracht voor een onderzoek naar eventuele bloedspo ren. De termijn waarna de mannen in vrijheid moeten worden gesteld of voor de officier van justitie dienen te worden geleid, verstrijkt zater dagmorgen. De heer Van der Weijden zei dan de absolute zekerheid te zul len hebben of zij schuldig of onschul dig zijn aan hiet misdrijf. toe. De politierechter deelde die me ning en sprak beide verdachten vrij, na hen een stevige waarschuwing te hebben toegediend. Evenals anderhalve week geleden gebeuren als gisteravond verdient de Leidse Zuiderkerk heeft het meer belangstelling en daarvan kun- ds Kamerkoor onder de bezie- nen zij die de dirigent, koristen, so- lende directie van Willem Mizée listen en instrumentalisten na het gisteravond in de Nederlands Herv. „Ruht Wohl" een stille hulde brach- Kerk in Hazerswoude (dorp) een ten getuigenis afleggen". KUSTVAARDER GESTRAND De afgelopen nacht is de 228 ton metende kustvaarder Fiducia van de firma C. Minnaar te Rotterdam op de Zuiderdam van de Nieuwe Wa terweg gelopen. Het schip maakte watei en vroeg dringend assistentie. De reddingboot kon niet dicht ge noeg bij komen om de bemanning van zeven over te nemen, maar bracht een lijn over, waarlangs een rubbervlot naar de kustvaarder kon worden gestuurd. Met dit vlot is de bemanning veilig op de reddingboot gekomen. De minister van buitenlandse za ken, mr. J. M. A. H. Luns, is sedert maandagavond in Toulon. De minis ter, die maandagmiddag per vlieg tuig uit Nederland was vertrokken, werd bij aankomst welkom geheten door de maritieme gouverneur van het derde district, vice-admiraal Bau- duin. De bewindsman, die is verge zeld van de bevelhebber van de zee- strijdkrachten, vice-admiraal A. H. J. v. d. Schatte Olivier, was dinsdag aan boord van hr. ms. onderzeeboot „Dolfijn" toen dit oorlogsschip een aantal malen dook. De „Dolfijn" was enkele dagen eerder de haven van Toulon binnengelopen. Minister Luns vliegt vanmiddag naar Nederland terug. TOESTAND ONHOUDBAAR De ANWB meent, dat de situatie op rijksweg 13 onder Delft zo ge vaarlijk is, dat het niet langer ver antwoord is deze te laten voortbe staan. Er zullen op zo kort mogelijke termijn maatregelen moeten worden getroffen om althans enige verbete ring te brengen in een niet langer meer houdbare toestand op de be langrijkste autosnelweg van ons land. Het toenemende aantal botsingen maakt het, aldus de ANWB, nood zakelijk hier met de grootste spoed een noodverlichting aan te brengen, die ook kan worden gebruikt als de weg tijdens de reconstructie toch zal moeten worden verlicht en straks eveneens op andere plaatsen nuttig kan zijn. De ANWB heeft er bij de Minister van Verkeer en Waterstaat op aangedrongen de voorgestelde maatregel ten snelste te laten uit voeren. Kettingbotsingen De gevaarlijke flessenhals in de nieuw geconstrueerde rijksweg 13 krijgt per dag ruim 30.000 voertuigen te verwerken en is daarmee Neder lands drukste weg. De ongelukken gebeuren als regel bij slecht zicht en duisternis. De cij fers spreken voor zichzelf: 107 aan rijdingen tussen 1 januari en 24 ok tober 1962 op dit 3 km lange wegge deelte, hieronder 12 kettingbotsingen, 237 motorvoertuigen werden min of Nederlanders in België veroordeeld wegens botersmokkel Zes Nederlanders zijn dinsdag in Antwerpen veroordeeld tot gevange nisstraffen en een hoge boete wegens het smokkelen van Nederlandse bo ter naar België. Belgische douaneambtenaren had den in een verborgen bergplaats on der de laadbak van een Nederlandse vrachtauto niet minder dan 3.145 kilo boter aangetroffen. De ontdekking leidde tot de arrestatie van een Ne derlandse smokkelaarsbende. De door de Antwerpse rechter uit- gespi oken gevangenisstraffen vari eerden van acht tot vier maanden. Aan boete en proceskosten zullen de zes veroordeelden een bedrag van 1.687.885 Belgische franken moeten betalen. De vrachtauto en de boter werden verbeurd verklaard. In West-Duitsland zijn gisteren de namen bekendgemaakt van vijf men sen, die ervan verdacht worden, de leider van de OAS, ex-kolonel Ar- goud, uit een hotel in München naar Parijs te hebben ontvoerd 'n Recht bank in München heeft maandag te gen alle vijf een arrestatiebevel uit gevaardigd. De verblijfplaats van de betrokkenen is onbekend en men meer ernstig beschadigd. Op 1 no vember hadden weer kettingbotsin gen plaats, waarbij 50 auto's waren betrokken. Op 8 februari was het weer raak, een reeks kettingbotsin gen leidde tot ernstige beschadiging van 60 auto's Grote zorg Gezien de ongevallenfrequentie op dit weggedeelte ziet de ANWB dan ook hier de naaste toekomst met gro te zorg tegemoet De bond betreurt het, dat tengevolge van voorgenomen reconstructieplannen, het treffen van tijdelijke voorzieningen als regel ach terwege blijft en beschouwd wordt als „goed geld naar kwaad geld smij ten". houdt rekening met de mogelijkheid dat de namen vals zijn. De vijf gezochten zijn Bernard Phil, Rove Richemond, Claude ear lier, Philippe Gervault en Pierre Ga- brilli. Zij zouden afkomstig zijn uit resp. Magon, Claudan, Perpignan, Hanoi en Montreal (Canada). Het Amerikaans huis van afgevaar digden heeft dinsdag met 377 tegen 21 stemmen bij vijf onthoudingen 'n resolutie goedgekeurd, waarin presi dent Kennedy wordt gemachtigd Sir Winston Churchill tot ereburger van de VS uit te roepen. Sommige tegenstemmers verzetten zich tegen de resolutie met het oog op het „heilige karakter van 't Ame rikaanse staatsburgerschap", Het besluit van het huis is het eer ste van deze aard ir de Amerikaan se geschiedenis. Thans zal de senaat er zich er over moeten uitspreken, doch men verwacht, dat deze spoedig de resolutie zal goedkeuren. President Kennedy heeft reeds ver klaard^ dat hij sir Winston, die in het Huis van Afgevaardigden een der grootste leiders in de geschiedenis werd genoemd, gaarne tot ereburger zal uitroepen. Botsing tussen Nederlands en Frans schip Het Nederlandse, uit Amsterdam afkomstige schip „Fravizo", is van ochtend ter hoogte van de Londense voorhaven Tilbury in botsing geko men met het Franse, 385 ton grote vaartuig „Gatinais". dat Rouaan dis thuishaven heeft. De „Gatinais" werd ernstig beschadigd. Het waterma- kende schip moest aan de Britse zuidoostkust, op ongeveer dertig ki lometer van Londen, op het strand worden gezet. De eerste indruk was dat de „Fravizo" niet beschadigd werd. Een opvarende van de „Gati nais" moest zich wegens een aan 't hoofd opgelopen verwonding onder doktersbehandeling stellen. Nagekomen familiebericht Auto aan beslag onttrokken. voortreffelijke uitvoering gegeven van de Johannes Passion van Johan Sebastian Bach. Ook nu weer kon de Er was beslag gelegd op de auto vertoiking WOrden gekwalificeerd als: van een 67-jarige mgn uit Leiden, reiigieus, muzikaal en homogeen, doch daar had hij zich niet veel van Hiprtnp Hrn^ppn 7ppr nnk hii rJp VIRO. Lezing in Witte Huis, Oegst- aangetrokken; hij verruilde de auto follsten erde leden van het Resi- «eest. aanvang 8 uur n.m. voor een ander. Wegens het onttrek- dentie Kamer Orkest, benevens de ken van goederen aan beslag, had hij klavecinist Hans Schouwman en or- zich nu voor de Haagse politierechter ganist J. M. L. Wesselingh. te verantwoorden. „Ik ben niet zo Omdat de uitvoering van genoemd Leidse Agenda VRIJDAG 15 MAART. APOTHEKERSDIENST Geopend voor spoedeisende geval len: apotheek Reijst, St.eenstraat ™L?e^Vde_ho^e»L» «.«.X luidde het verweer, doch de candi- onder de loep werd genoemen in ons daat-deurwaarder uit Leiden die het dagblad, beperken wij ons de presta ties van de solisten te noemen, die in eerdergenoemde uitvoering van Bachs compositie in Leiden hun solo's door beslag had gelegd, verklaarde als ge- Leidenaars kraakten brandkast op Valkenburg Henk van de Brink thans de Christus- rol; hij kweet zich én wat het religi euze én wat het muzikale en decla7 De Officier van Justitie bij de matorische aspect betreft voortreffe- rechtbank in Den Haag vond het ,een lijk van zijn alleszins moeilijke taak. brutaal stukje', dat een 21-jarige mi- Ook hij, die kan putten uit een rijk litaire hofmeester D. D. en de ook vocaal arsenaal, eiste aller aandacht Smallenburg opend. BIOSCOPEN Casino: „Winden waaien om de anderen zagen vertolkt. Zo vervulde •'aaf\,„ - ----- - - Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Lido: „De verborgenheden van Pa rijs". 18 jaar. Dagelijks: 2.30, 7 00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7 00 en 9.15 uur. Luxor: „De Langste Dag", (prol), 21-jarige H. G„ beiden uit Leiden, bij zijn vertolking van de zo diep 14 jaar. in de nacht van 14 oktober hebben moetende aanspreken kruiswoorden. 1 uitgevoerd. Samen sleepten zij een Jan Koot, lid van het parochiële zang- kluis uit het bureau van het Marine koor in de Groenendijk, solieerde in vliegveld Valkenburg, terwijl naast de tenoraria „Ach, Mein Sinn" en gaf, het bureau militairen lagen te sla- in aanmerking genomen, dat hij als pen. amateur zijnde temidden van enkele Tegen ieder van de verdachten eis- „beroeps" met een geweldige kracht- te de Officier een jaar gevangenis- toer werd geconfronteerd, hieraan straf, waarvan drie maanden voor- vooral een diepe religiositeit. Wat zijn waardelijk en aftrek van voorarrest, vocale tenuitvoerlegging betreft me- De hofmeester werkte op het vlieg- nen wij hem wel eens beter gehoord veld. Hij verwijderde die nacht een te hebben en achten hem daartoe ook ruitje uit de deur van het bureau, steeds in staat. die toen kon worden geopend De De beoordeling der anderen in be- kluis haalden ze uit een kast. Ver- schouwing genomen: ook nu weer gezeld van twee minderjarige jon- werd er, mede door de niet te ver- gens gingen de mannen per auto naar waarlozen „aanvoerig" van Mizée, 'n Alca 12 vn. Pte a Pitre nr. Fort Valkenburg (Z.H.). Daar trachtten weidse (zoals J. Kortmann dit noem- de France; Alnitak 13 vn. Hamburg zij op een weiland de kluis te ope- de) door hen bewerkstelligd. Ook zij nr. Rotterdam; Alphacca 12 vn. Aba- nen, doch dat mislukte. In Leiden vermeld, dat de Groenendijkse orga- dan nr. Basrah; Alphard p 12 vn. waagden zij een nieuwe poging nu nist J. M. L. Wesselingh de orgelbe- Straat Magelhaens nr. Callao; Bonita toegerust met inmiddels gestolen ge- geleiding naar aller tevredenheid ten 12 vn. Cristobal nr. New York; Din- reedschap. uitvoer bracht. En wat de opmerking teldijk 11 vn. San Francisco nr. Van- De inhoud was ruim 2000 gulden, betreft, die vorig jaar als wens werd couverjGaasterdijk 13 vn. Antwerpen Het bedrag werd verdeeld, de kluis ten gehore gebracht als zou een jaar- nr. Port Everglades; Korenia. (t) 13 in het water gegooid. lijkse uitvoering van Bachs oeuvre te Curagao; Mentor p 12 Bougie nr. De hofmeester heeft samen met de tot een traditie moeten uitgroeien, Antwerpen; Sloterkerk 12 vn. Mar- twee minderjarige jongens, uit de zeggen wij op deze plaats: „We hopen seille nr. Barcelona; Waikelo 13 te auto van een groentenhandelaar te het, doch dan zal een groter aantal Djedda; Willemstad 12 vn. Paramari- Noordwijk nog een geldtas met on- personen de gelegenheid te baat bo nr.? Woltersum p 12 vn. Miami geveer f 500,— gestolen. moeten nemen, die de plaatselijke nr._Jacksonville; Kossmatelle _(t) 12 De rechtbank zal op 26 maart uit- culturele commisie biedt. Dagelijks:. 2.30 en 8.00 uur. Studio: „Eclipse", (prol.), volw. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon: „Taras Bulba". 14 jaar Dagelijks: 2.30, 7 00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Rex: „De piraten van de Bloed ■ivier", 14 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondags: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Scheepsberichten spraak doen. Een vertolking van een cultureel verwacht. te Pta Cardon; Karimata 13 te Rabaul Voorzien van de H.H. Sacramenten der Zie ken, overleed, geheel overgegeven aan Gods H. Wil, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader en oom, de neer GERARDUS ADRIANUS VELDHUYSEN weduwnaar van Wilhelmina Adriana Hillenaar 'n de gezegende leeftijd van 92 jaar. De Kwakel: C. Hogervorst Veldhuysen J. Hogervorst Bloemendaal: A. Veldhuysen A. Veldhuysen Berg G. Veldhuysen H. Veldhuysen van Bemmelen Heemstede: Cht. Veldhuysen Voorschoten: A. Veldhuysen Moerkerk C. Moerkerk Bloemendaal: W. Veldhuysen A. Veldhuysen Zoeterwoude: N. Veldhuysen S. Veldhuysen v. d. Salm klein- en achter kleinkinderen Zoeterwoude, 13 maart 1963 Westeinde 25 De H. Uitvaartdienst za] gehouden worden op zaterdag 16 maart a.s. des morgens 10 uur in de parochiekerk van de H. Johannes Ont hoofding te Zoeterwou de, waarna de begrafe nis op het r.k. kerkhof aldaar. Rozenkransgebed woensdag, donderdag en vrijdag 's avonds 8 uur aan net sterfhuis. 558ste STAATSLOTERIJ 4e klas 15e lijst HOGE PRIJZEN 5000 4031 1500 8162 14495 1000 4209 4546 7419 7719 11643 13138 15337 15661 16436 20653 20664 400 1999 3157 4187 6827 8552 10863 11246 14431 15015 15720 17824 20174 200 1720 1895 2324 2339 2904 4268 4302 5398 6848 7146 8332 8424 9316 10742 10808 11133 11318 12199 12735 12821 14171 14484 14508 15096 15671 16776 17383 17424 17753 19059 19088 19784 20730 PRIJZEN VAN 80.— 1021 144 185 245 276 280 528 555 599 646 667 697 714 724 819 829 954 964 2001 071 184 199 471 550 630 644 657 712 876 923 8057 126 203 253 335 433 478 678 736 778 904 920 926 962 4100 107 165 288 367 502 522 698 721 776 860 926 945 959 6006 027 044 096 233 308 379 421 446 560 591 668 686 696 751 758 767 848 867 6001 211 224 250 367 370 470 505 583 591 675 714 738 821 823 925 946 7005 032 144 244 440 653 687 766 821 823 901 913 916 988 8246 257 360 384 403 635 728 850 992 9171 186 210 274 297 350 411 609 896 993 10068 104 238 350 418 623 775 818 825 847 914 11169 172 216 382 402 418 697 879 888 922 NIETEN 1027 056 092 116 138 146 149 151 164 193 200 244 281 287 288 318 327 305 412 427 429 470 501 512 583 590 652 709 734 735 745 758 805 831 868 881 907 927 934 967 «OGH 037 047 059 082 110 144 194 198 210 214 228 247 251 262 272 284 307 392 395 425 432 489 500 512 514 539 579 609 634 641 646 070 692 697 794 818 823 873 881 896 926 927 933 949 970 3001 020 025 034 037 073 121 125 128 192 196 263 346 361 407 418 438 454 477 501 504 515 534 540 599 618 627 681 682 706 716 733 767 783 785 787 812 814 837 882 8S9 930 979 994 999 4030 089 090 091 092 108 132 156 199 202 292 402 405 423 440 448 457 482 496 500 520 530 534 569 584 585 605 616 622 624 631 633 641 671 730 774 783 795 800 871 928 963 5001 024 061 067 100 152 169 182 201 257 309 316 319 320 401 425 455 465 500 502 531 547 557 568 577 581 583 590 611 619 648 672 703 717 741 744 774 802 860 897 925 945 991 994 «030 031 065 096 118 171 207 258 296 308 326 332 337 343 360 365 428 431 438 443 452 481 517 564 575 642 646 647 678 681 18104 173 253 283 305 495 512 642 778 938 975 992 18090 097 415 435 477 506 513 542 662 668 694 756 780 817 821 839 843 877 918 962 14044 064 081 082 191 337 432 498 539 561 570 599 608 748 755 950 15102 146 212 362 402 479 525 554 596 611 633 717 756 9F4 992 16004 050 074 '23 178 226 245 353 469 588 691 699 783 866 17018 064 066 068 100 106 130 361 386 391 569 18321 343 357 490 595 602 669 675 766 783 19015 045 057 218 325 367 416 459 544 678 733 747 760 20092 116 224 298 412 495 510 538 602 668 21058 153 254 309 350 384 426 473 528 646 695 727 813 957 711 722 752 801 857 935 937 972 974 7011 037 076 086 090 117 170 194 211 307 392 443 445 490 499 518 534 537 548 558 563 590 611 631 679 68S 697 813 842 843 896 908 922 941 959 963 967 974 8011 058 097 157 200 220 227 277 875 392 432 452 481 497 594 595 609 640 659 664 680 681 736 755 810 820 831 936 954 955 750 765 777 787 800 804 824 826 854 861 865 873 877 929 998 999 10022 071 080 087 112 114 136 179 210 264 269 279 292 306 329 375 384 396 441 449 479 512 519 551 580 582 634 641 649 688 722 739 789 851 876 900 931 947 955 968 11014 043 059 080 082 111 148 158 161 103 196 254 259 299 300 326 370 426 430 452 l 472 475 485 533 536 539 559 587 601 625 633 637 721 784 769 789 798 829 887 849 855 859 865 875 878 887 905 944 951 958 975 991 12007 036 045 070 078 082 090 102 105 117 129 132 262 285 327 361 487 504 513 516 534 539 580 668 691 697 700 701 743 793 823 833 848 901 914 926 927 965 18092 094 100 12S 134 136 197 201 258 262 269 280 304 347 422 444 465 471 476 479 488 527 535 549 557 572 580 602 606 661 748 795 796 841 855 902 931 990 1401 in 14040 070 085 198 226 240 251 257 258 328 349 361 377 436 454 479 486 560 628 640 648 649 656 722 739 779 784 787 802 815 825 840 874 "R7 903 916 923 933 934 964 991 15065 094 112 ló. 181 214 257 206 306 312 320 321 366 379 391 411 428 435 465 475 499 501 507 512 520 523 571 572 629 662 693 704 731 741 760 793 836 947 954 10014 026 056 073 083 102 132 151 168 171 209 213 232 256 285 299 323 346 383 402 403 519 553 579 601 625 649 708 728 733 743 707 774 799 809 869 899 966 17088 116 168 188 193 207 245 262 291 352 368 381 400 425 440 460 469 485 488 576 583 587 664 712 750 766 815 840 870 872 923 950 956 965 970 18013 018 051 059 134 144 179 193 200 209 239 251 281 286 287 353 366 457 517 529 538 553 643 664 665 673 676 677 682 686 688 702 711 772 796 813 835 867 886 897 901 966 972 973 983 999 19006 030 033 076 079 094 096 107 108 129 146 196 215 248 272 273 292 321 389 427 436 441 549 558 590 655 671 713 724 730 763 766 830 838 839 865 912 978 987 20025 043 057 066 111 140 171 195 225 228 235 252 260 279 306 326 376 388 394 447 453 471 481 542 545 555 584 594 622 627 723 724 777 838 854 881 903 910 935 978 980 990 21060 103 149 177 213 233 241 284 293 307 818 851 378 393 402 429 462 463 492 517 553 576 592 594 625 627 629 667 698 709 732 775 780 781 795 821 825 834 844 884 919 j Telefoontjes in dit blad worden elke dag geplaatst

Leidse Courant | 1963 | | pagina 9