lekker en gezond DONDERDAG 7 FEBRUARI 1963 DE LEID SC HE COURANT PAGINA 5 GOEDE TIP NA TV-FOTO: Derde verdachte Haagse moordzaak in Amsterdams café gearresteerd De voortvluchtige 20-jarige E. W. H. van R. is gisteravond omstreeks tien uur in de Cotton Club aan de Nieuwmarkt in Amsterdam aangehou den. Een burger had hem in de binnenstad gezien en waarschuwde de politie van het Jonas Daniel Meijerplein, die een rechercheur en een agent van politie naar de opgegeven plaats zond. Zij troffen Van R. in de Cotton Club aan. Hij was niet vermomd en gaf zich zonder moeilijkheden over. Hij had geen wapens bij zich. MAN TOTAAL OVERDONDERD Nadat gisteravond de foto van de derde verdachte op de televisie was vertoond kreeg de Amsteramse poli tie verscheidene telefoontjes van mensen, die v. R. in de hoofdstad hadden gezien. Zo kwam er ook een tip binnen dat hij in de buurt van de Nieuwmarkt was gesignaleerd. Di rect stuurde de wachtcommandant van het afdelingsbureau J. D. Meijer plein een rechercheur met een agent, die in burger dienst deed naar dit aan de rand van donker Amsterdam liggende plein. De politiemannen gingen verschil lende café's daar in de buurt af en kwamen tenslotte in de Cotton-Club waar zij de gezochte man aantroffen. Deze was geheel overdonderd en gaf zich zonder verzet over. Omdat v. R. als gevaarlijk bekend staat had het hoofdbureau voor alle zekerheid nog twee surveillance-wagens van de „vijf maal acht" naar dit bij de Am sterdamse politie niet onbekende ca fé gedirigeerd. Doch de agenten van deze wagens behoefden geen as sistentie te verlenen. Van R. had bij zijn aanhouding geen geld meer bij zich. Hij heeft zich wel van nieuwe kleren voorzien en was „als heer vermomd". Met de politieauto werd hij naar het afde lingsbureau overgebracht vanwaar hij korte tijd later onder begeleiding van twee rechercheurs naar 't hoofd bureau werd vervoerd. Hij werd daar in de cellenafdeling opgesloten en zal vandaag naar Den Haag worden overgebracht. Bekentenis in Haagse moordzaak De 20-jarige E. W. v. R. zal van daag worden verhoord. De Haagse recherche hoopt door de verklarin gen van de drie verdachten morgen de toedracht van beide misdrijven te weten. De tweede verdachte, de 26-jarige'Surinaamse zeeman H. C. S. heeft inmiddels ook bekend bij bei de misdrijven betrokken te zijn ge weest. De koevoet, waarmee de mon teur G. P. v. d. Lugt om het leven moet zijn gebracht is nog niet ge vonden. Het dreggen wordt voortge zet. De Haagse politie wordt van alle zijden met het succes gefeliciteerd. Een oude bekende in ruste telegra feerde: „Complimenten oplossing dubbele moord". PERSONENVERVOER OP ATLANTISCHE ROUTES GESTEGEN MET 18,4% Het passagiersvervoer door de lucht ever de Atlantische Oceaan is in 1962 in vergelijking tot het voor afgaande jaar met 18,4 pet. toegeno men, aldus maken de luchtvaart maatschappijen bekend, die zijn aan gesloten bij de IATA (International Air Transport Association). Genoem de maatschappijen vervoerden 't af gelopen jaar volgens de vaste dienst regeling 2.272.163 passagiers tegen 1.919.434 in 1961. Het aantal beschikbare zitplaatsen bedroeg het vorige jaar 4.406.527, 'n stijging me1 17,6 pet. vergeleken met 1961, toen reeds een toeneming van de beschikbare plaatsen met 36,7 pet. viel waar te nemen. De bezettings graad bedroeg 't vorige jaar 51,6 pet. Volgens de door IATA gepubliceer de statistieken hebben de op de Noordatlantische routes vliegende 18 maatschappijen in het overzichtsjaar voorts 79.667 metrieke ton vracht vervoerd, een toeneming met 26.8 pet. in vergelijking met het vooraf gaande jaar. Vrachtvliegtuigen heb ben hiervan 35.510 ton vervoerd. Wat het passagiersvervoer betreft wordt nog opgemerkt, dat het aantal eerste-klaspassagiers op de Noord atlantische lijnen in 1962 met 15 pet. is afgenomen, terwijl het aantal in de goedkope klasse vervoerde passa giers met 23,3 pet. steeg, 80,9 pet. van alle passagiers reisde in de goedkope klasse. Mondjesmaat feesten voor 1000-jarig Berkel en Rodenrijs Hoewel er geen 25.000 gulden be steed kan worden aan de viering van het 1000-jarig bestaan van de ge meente Berkel en Rodenrijs is er, volgens burgemeester L. M. J. Hen- drix, „wel voldoende voor een nette feestviering". Met Ged. Staten is thans overeenstemming bereikt De gedeputeerden hadden er bezwaar te gen gemaakt, dat er elke dag een klank- en lichtspel opgevoerd zou worden. Dit programma-onderdeel is tenslotte geschrapt. Wel zal er op een reeks zaterdagen gewoon feest worden gevierd. Er 1 ook een offi ciële openingsdag zijn, die met het oog op de kosten pas 's middags zal beginnen. Een recente foto van Van R. zoals die gisteren op het tv-scherm te zien was. Vrijwel direct na de uitzending, kreeg de Amsterdamse politie de tip, die tot de aanhouding van Van R. leidde. Nieuwe oefenterreinen voor de landmacht Van de ongeveer 2600 ha nieuw oefenterrein, waarover de Kon. Landmacht aan het einde van 1965 moet kunnen beschikken, heeft op dit moment ruim 2100 ha. 'n plaats gevonden. De nieuwe terreinen zijn speciaal nodig om het personeel ver trouwd te maken met de nieuwe rupsvoertuigen. Ze zijn dan ook be doeld voor oefeningen in compag nies- of eskadronsverband. De nieuwe terreinen komen bij Oirschot .(ongeveer 500 ha), op de Weerter- en Boshoverheide (onge veer 400 ha), ten oosten van Garde ren en ten noorden van Ouddorp ge deeltelijk op het Gardense veld, de Broekeïd en de Meerveldse Enk (on geveer 500 ha) en in de omgeving van Havelte (ongeveer 600 ha). De helft van de nieuwe terreinen heeft men gesitueerd ten oosten van Garderen en ten noorden en oosten van Ouddorp, agrarisch gezien, zeer slechte grond die deels als rijksbezit is, deels nog verworven moet wor den. Werkloosheid door strenge winter Als gevolg van de strenge winter is in januari de seizoen werkloosheid sterk gestegen. Het voor het normaal seizoen gecorrigeerde cijfer van de geregistreerde arbeidsreserve is met 6000 gestegen tot 36.000. Onder deze abnormale omstandigheden kon, al dus het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid, niet worden vastgesteld of en in hoeverre de ten dens tot lichte verruiming van de arbeidsmarkt, welke in de vorige maanden kon worden waargenomen, zich in januari heeft voortgezet. Zo als gemeld, is het aantal werkloze mannen in januari met een kleine 10.000 gestegen tot bijna 51.000. De bedrijvigheid werd vooral in de voor het weer gevoelige bedrijfs takken ongunstig beïnvloed. Hoewel degenen die door de vorst hun werk zaamheden hebben moeten staken, niet in de geregistreerde arbeidsre serve zijn opgenomen, kwam toch 'n vrij groot aantal 'arbeidskrachten door het uitblijven van nieuwe werk gelegenheid zonder werk. „Dafpony" binnen kort gereed Binnen ruim een half jaar denkt men bij de DAF-fabrieken in Eindho ven het prototype gereed te hebben van een half-tons vierwielig voer tuig dat door middel van de „Varia- matic" op alle vier de wielen wordt aangedreven. Dit prototype, van wat men noemd de „Dafpony", zal wor den beproefd door met mobility com mand van de Amerikaanse strijd krachten, een research-instituut waar in marine, landmacht en luchtmacht van de Verenigde Staten samenwer ken. Van de zijde van de DAF-fabrie ken hebben we vernomen dat het Nederlandse leger „officieel geen be langstelling heeft voor dit voertuig, maar officieus wel". Bij DAF rede neert. men aldus: pas als het proto type gereed is, hebben we iets con creets in handen waarmee verder te werken valt. Kath. vrouwen schenken feestgave aan kliniek Verzorging van „Softenonkinderen" De St.-Maartenskliniek in Ubber- gen bij Nijmegen, waar 125 ernstig lichamelijk- gehandicapte kinderen worden gerevalideerd, houdt er re kening mede, een taak te zullen krij gen bij het opvangen van ernstig in valide Softenonkinderen in Neder- tand. Deze kinderen kunnen onder behandeling worden genomen, als ze drie tot drieëneenhalf jaar oud zijn. Er zijn thans in Nederland twaalf van deze Softenonkinderen, die voor opname in aanmerking zouden ko men. De oudste van deze kinderen is geboren in 1960. Op het terrein van de St.-Maartens kliniek is onlangs een begin gemaakt met de bouw van een groot internaat voor de 125 patiëntjes, die thans in te kleine en niet aangepaste berak- ken zijn ondergebracht. Over twee jaar hoopt men het internaat gereed te hebben, ook al vormt het bijeen brengen van de benodigde vier mil joen gulden nog een grote zorg. De kliniek behoeft deze problemen echter niet alleen op te lossen. De Kath. Vrouwenbeweging in Neder land, waarbij de Kath. Arbeiders Vrouwenbeweging, de Kath. Ned. Boerinnenbond. en het landeliike Kath. Vrouwengilde zijn aangesloten, bestaat namelijk in mei vijftig jaar on heeft zich tot t^ak gesteld de nu 25 jaar oude St.-Maartenskliniek 'n flinke feestgave in baar geld aan te bieden. Hiertoe zullen de aangeslo ten organisaties, ieder op eigen wijze, een «n-ootscheense landelijke actie „50/25" gaan voeren. AFSCHEIDINGEN IN VRIJGEMAAKTE KERKEN In Gorkum heeft zich een minder heid aan leden van de vrij gemaakt- gereformeerd kerk afgescheiden. Zij hebben zich vrijgemaakt van de be staande kerkgemeenschap, omdat zij van mening zijn, dat deze niet meer de kenmerken vertoont van een ware kerk (art. 28 en 29 van de Ned. ge loofsbelijdenis). De minderheid be staat uitsluitend uit gemeenteleden. Geen der lcerkeraadsleden, noch de predikanten hebben zich bij hen aan gesloten. Een reeds vier jaar bestaand meningsverschil over enkele interne zaken zou de oorzaak van deze nieu we scheiding zijn. De gescheiden groep noemt zich eveneens vrijgemaakt. Zondag is men voor het eerst in vergadering bijeen geweest. Het ligt in de bedoe ling van nu af aan iedere zondag bij een te komen. Ook in Beverwijk is een splitsing ontstaan in de vrijgemaakt-gerefor- meerde kerk. Het merkwaardige is dat predikanten van elders zowel bij de ene als bij de andere kerkgemeen schap voorgaan. Hierover is reeds 'n klacht gezonden aan de particuliere synode. („Trouw"). Netto-winst van A'damse bank 26.6 milj. Over de ontwikkeling en de resul taten van het bedrijf in 1962 is da directie van de Amsterdamsche Bank N.V. niet ontevreden. De telling van de geconsolideerde balans steeg met 195 miljoen tot f 2862 miljoen. De omzetten op binnen- en buitenlandse rekeningen stegen van 108,2 miljard tot 125 miljard. De diverse bedrijfsonderdelen heb ben op bevredigende wijze tot de winst bijgedragen. De post interest en wissels nam toe van 52,9 mil joen tot 61,6 miljoen. De baten uit provisie stegen van 44,5 miljoen tot 46,0 miljoen. Door toeneming van de brutowinst met 8,3 procent en van de kosten met 13,6 procent, is de nettowinst, na re servering van belasting en na toevoe ging van wederom 2 miljoen aan de extra reserve, 900.000 hoger, name lijk f 26,6 miljoen tegen f 25,8 mil joen. Met dit resultaat meent de di rectie, onder de huidige omstandig heden, tevreden te kunnen zijn. Pluvier concentreert produktie De directies van motorenfabriek Pluvier N.V. te Rotterdam en Alge mene Kunstzijde Unie N.V. te Arn hem publiceren gemeenschappelijk het volgende bericht: In verband met het feit, dat van de beschikbare capaciteit van het bedrijf in Emmen der motorenfabriek Plu vier N.V. momenteel niet volledig gebruik kan worden gemaakt voor de fabricage van bromfietsen is deze on derneming voornemens om in de loop van dit jaar de thans in Emmen ge vestigde produktie-afdelingen naar naar Rotterdam over te plaatsen. Om vang en tempo dezer produktie-con- centratie zal geen storing brengen in de normale aflevering en fabricage van motoren en complete bromfietsen. Algemene Kunstzijde Unie N.V. heeft op korte termijn behoefte aan een ruimtelijke uitbreiding van haar produktie-capaciteit in Emmen. Dit heeft er toe geleid dat beide ven nootschappen overeengekomen zijn in de eerstvolgende maanden de voor bereidingen te treffen om enige pro- duktieafdelingen van AKU onder te brengen in het fabriekscomplex van motorenfabriek Pluvier. Voorts werd overeengekomen dat het gehele com plex Emmen van motorenfabriek Plu vier in eigendom aan AKU zal wor den overgedragen. Radiotelefoonverkeer Amsterdam-Hollandia Op veerzoek van de telefoondienst op westelijk Nw Guinea is de radio- telefoonverbinding Amsterdam-Hol landia voortaan uitsluitend geopend op vrijdag van 09.00 tot 13.30 uur. Op 7 januari werd de verbinding reeds beperkt tot driemaal per week. In de nacht van woensdag op donderdag is een expeditiehal van Brown, Boveri en 'Co. in Grossau- heim, nabij Frankfort, door een felle brand verwoest. De hal met een op pervlakte van 40.000 vierkante me ter, werd gebruikt voor de verzen ding van koelkasten. De aangerichte schade wordt geraamd op tussen 13.5 en 18 miljoen gulden. E.E.G. MOET DOORGAAN Het Europese parlement heeft woensdag na een politiek beraad van twee dagen over de breuk in de on derhandelingen met Engeland ver klaard, dat de EEG niettemin in ver sneld tempo moet worden opgebouwd. De zes landen moeten voortgaan volgens het plan van actie, dat de EEG-commissie voor het verdere ver loop van de overgangsfase in okto ber jl. heeft ontvouwd. In een reso lutie, die met grote meerderheid werd aangenomen, spraken de afge vaardigden evenwel hun grote be zorgdheid uit over het eenzijdige af breken van de onderhandelingen met Engeland en vroegen zij om geregeld overleg met Engeland en d*» andere kandidaat-leden, teneinde hun toe treding in de toekomst niet nog moei lijker te maken. Een voorstel van de Europese so cialisten om plechtig protest aan te tekenen tegen de gang van zaken in Brussel, werd bij staken van stem men (38-38) verworpen. Vele chris ten-democraten, onder wie de Ne derlanders Blaisse, Biesheuvel, Jan sen en Van der Ploe?. en de Neder landse liberaal Van Dijk, sloten zich bij het socialistische voorstel aan, maar dit mocht net niet baten. Broenei bü Malesië De sultan van Broenei, sir Omar Saifoeddin, heeft besloten, dat Broe nei za1 toetreden tot de in augustus a.s. te vormen nieuwe federatie Ma lesië, waarvan verder de federatie van Malaya, Singapore, Serawak en Noord-Borneo deel zullen uitmaken. De sultan heeft zijn besluit, dat don derdagmorgen bekend werd gemaakt, o.m. gebaseerd op de overweging, dat de toekomst van Broenei met toetreding gediend zal zijn. De regering van de federatie van Malaya heeft de sultan bepaalde ver zekeringen gegeven wat betreft de grondwet van de nieuwe federatie en de veiligstelling van de oliebelangen van Broenei. De trots van de Italiaanse koopvaardijvloot, het luxe-passagiersschip „Michelangelo", dat vorig jaar september is tewatergelaten, ligt hier aan een van de kaden van de Sestri Ponente-werf in Genua, waar het wordt afgebouwd. Het schip moet volgend jaar in dienst komen. De „Michel Angelo" moet de reis naar New York in zeven dagen kunnen maken, dat is 24 uur korter dan het snelste schip er nu over doet. Het schip, dat 42.500 ton meet, is 275 meter lang en 31 meter breed. Het kan 1850 passagiers op gerieflijke wijze vervoeren. De „Michel Angelo" wordt gebouwd ter vervanging van de „Andrea Doria", welke voor de Amerikaanse kust is vergaan. (Advertentie) Saturnus schuld van de kou? Het Franse „Wetenschappelijk as trologisch centrum" heeft woensdag de planeet Saturnus de schuld ge geven van het slechte weer en voor speld, dat de koudegolf donderdag met een „diepterecord" zal eindigen. Volgende maandag zal opnieuw een koude-periode intreden, die tot za terdag zal duren. Zij voorspellen verder, dat tot 1988 zo'n koude win ter als deze niet meer zal voorko men. Grote delen van Europa hebben te lfjden van sneeuwstormen en overstromingen. Op de Donau in Hongarije is een twee meter dikke ijslaag ontstaan, die iedere dag tien kilometer aan groeit en volgende week Wenen be reikt zal hebben. In Oostenrijk was het woensdag wat minder koud. Voor de eerste maal sinds 1880 is het grootste Zwit serse meer, het meer van Konstanz, toegevroren. Boven Scandinavië woedde woens dag opnieuw een sneeuwstorm. In Moskou scheen het zonnetje en was de temperatuur voor de tweede dag boven nui. Ongeveei 80 procent van de Oostzee is met ijs bedekt. Door een lichte dooi worden som mige gebieden van Engeland met overstromingen bedreigd. Waarom zo dringen? „De Verenigde Naties hebben in gestemd met een „informele" over name van Westelijk Nieuw-Guinea door Indonesië vóór 1 mei. Dit heeft de Indonesische minister van bui tenlandse zaken, dr. Soebandrio, gis teren tot verslaggevers gezegd, na een onderhoud van anderhalf uur met een hoge VN-vertegenwoordiger, de heer C. R. Narisimman. Deze functionaris bezoekt thans Indonesië voor besprekingen met regeringsleiders over een mogelijke versnelling van het invoegen van Indonesische functionarissen in het bestuur in Westelijk Nieuw-Guinea. In Haagse kringen wordt aangeno men, dat de heer Soebandrio zijn eigen interpretatie heeft gegeven aan datgene, wat reeds bekend was uit uitlatingen van VN-bestuurder Ab- doh. Dr. Abdoh heeft onlangs ge zegd geen bezwaren te hebben, dat de inschakeling van Indonesisch personeel op Nieuw-Guinea wordt versneld om de overdracht op 1 mei vlotter te doen geschieden. De Verenigde Naties hebben woens dag opnieuw bevestigd, dat 1 mei de datum is voor de overdracht. Zij ontkenden iets te weten van een bericht uit Djakarta, volgens het welk overeenstemming was bereikt over een „informele" overdracht van het gezag vóór die datum. „Wij hebben absoluut geen inlich tingen daarover en het standpunt van de secretaris-generaal blijft zoals op zijn persconferentie is uiteengezet'.', Oe Thans zei toen, dat een ver andering van de datum van over dracht slechts kon worden tot stand gebracht met de instemming van Ne derland en Indonesië en steun van de Algemene Vergadering. Oe Thant over Kongo Secretaris-generaal Oe Thant heeft woensdag aan de Veiligheidsraad ge rapporteerd, dat de militaire V.N.- actie in Kongo is beëindigd. Onmid dellijke terugtrekking van de V.N.- troepen zou echter toe kunnen leiden, dat bijna alles wat door Ut optreden is bereikt snel teniet gaat, zo waarschuwde hij. Dit terugtrek ken kan rchter niet vermeden wor den, en tegen het eind van de maand zullen de eerste troepen worden te ruggetrokken. Oe Tant zegt, dat tot nu toe geen enkel optreden der Verenigde Na ties zo onder openbaar wanbegrip heeft geleden als dat in Kongo. De kans bestaat, dat Katanga zich opnieuw afscheidt wanneer de V.N.- troepen te snel worden teruggetrok ken. In de voormalige provincie Ka- sai zijn stammenoorlogen gevoerd na het verdelen van Kasai in kleinere provincies. De Kongolese centrale regering moet nog steeds optreden tegen sommige stammen, wat tot ernstige botsingen heeft geleid. In dit gebied schijnt de aanwezigheid van V.N.-troepen nodig te zijn. Mis schien zijn er over een jaar nog V.N. troepen in Kongo nodig, maar dit kan snel veranderen, aldus Oe Tant. MOSKOU DREIGT WEER De Sowjet-Unie acht atoombewa pening van West-Duitsland een „di recte bedreiging" en voelt zich ver plicht in een dergelijke toestand on middellijk de nodige maatregelen te nemen, zo luidt volgens officiële kringen in Parijs een Sowjet-nota, die dinsdag aan Frankrijk en West- Duitsland is overhandigd. „Wanneer de Franse regering een' werkelijke brug van vriendschap tus sen het Franse en Duitse volk wil slaan, zal zij moeten uitgaan van het feit, dat er twee Duitse staten be staan en met de Sowjet-Unie samen werken om te komen tot het sluiten van een vredesverdrag met Duits land en normalisering, op deze basis, van de toestand in Berlijn. Niemand moet ook maar enigszins twijfelen aan de vastbeslotenheid van de Sow jet-Unie de rechten te gebruiken, die uit haar overwinning op Duits land voortvloeien, een overwinning die haar miljoenen mensenlevens heeft gekost, en aan haar vastbeslo tenheid een nieuwe Duitse agressie te voorkomen". Wanneer aan West-Duitsland kern wapens worden verstrekt zal de toe stand in Europa zeer ernstig wor den, aldus de nota. WASSENAAR NIEUW H OOG S PAN NLN GS STATION IN GEBRUIK GENOMEN De Leidse Stedelijke Fabrieken van Gas en Elektriciteit, die aan Wasse naar en vele andere gemeenten elektriciteit leveren en het Wasse- naarse elektriciteitsbedrijf, dat voor de distributie zorgt, hebben gisteren gezamenlijk het nieuwe „50 KV-sta- lion", dat op de parkeerplaats bij het Sportfondsenbad werd gebouwd in gebruik genomen. Het station deed al eniue tijd dienst. Gisteren werd het enigszins feestelijk geopend en be zichtigd door het Leidse en Wasse- naarse gemeentebestuur. Burgemees ter mr. W. J. Geertsema en enkele wethouders, verscheidene leden van de gemeenteraad en de directie van de Wassenaarse gemeen/el edrij ven kwamen gistermorgen in Leiden bij een in het schakelstation, van waar uit de leverantie aan Wassenaar be gint. Nadat een schakelaar was in geschakeld, begaf het gezelschap zich naar het Wassenaarse station. De verschillende ruimten die zich in dit station bevinden werden bezichtigd. Bepaald indrukwekkend is de enorme transformator, die de stroom uit lei den, die onder een spa-.ning van 50.000 volt geleverd wordt, transfor meert tot een spanning van 10.000 volt. En onder deze spanning wordt het via de Wassenaarse apparatuur, die zich in een andere ruimte bevindt, verspreid naar de ongeveer .60 trans formatorenstationnetjes. Dit 50 KV-station is in de plaats gekomen van het 10 KV-station, dat nog op de hoek van de Kerkdam en de Prinsenweg staat, maar binnen af zienbare tijd zal worden afgebroken. Tot voor kort leverde Leiden de elektriciteit onder een spanning van 10.000 volt. Het sterk toegenomen verbruik in Wassenaar (van 6'/2 mil joen kWh in 1950 tot bijna 20 mil joen kWh in 1962) en de eveneens zeer sterk gestegen maximum- be lasting (van ruim 2000 kW tot 5700 kW in dezelfde periode) maakten le vering onder een spaning van 10.000 volt niet langer technisch en econo misch verantwoord. Het nieuwe 9tation is voor reke ning van het Leidse bedrijf gebovwd Alleen heeft Wassenaar de kosten van de eigen apparatuur voor haar reke ning genomen. In totaal was met deze vernieuwing e-m bedrag van 3 mil joen gemoeid. Nadat het gezelschap het station bezichtigd had begaf men zich naar Kasteel Oud Wassenaar, waar een lunch werd gebruikt. F.ETMTTTOEN Play Fair - In het parochiehuis had het le herenteam T.O.V. III uit Noordwijk op bezoek. M. de Rijk moest éénmaal het hoofd buigen, en invaller G. Boers die Jos Wolken verving moest 2 maal de eer aan TOV laten. Toch nog een verdien stelijke overwinning van 73. Het le damesteam had als tegenstander Steeds Vooruit II uit Warmond. Met een 100 overwinning kwamen de Play Fair-dames uit de strijd. Dit team speelt op 14 februari in Alphen a.d. Rijn. Het le herenteam komt op 12 februari uit in Sassenheim tegen TCS III.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 5