Sj'oukje Dijkstra ook dit jaar u/eer favoriete voor Europ. titel FUCHS: Mi ZUN NAAR PARIJS GEKOMEN OM TE WINNEN" Regina Heitzer blijft bedreiging Schaatskalender COMPETITIE LEIDSE SCHAAKBOND BATAVEN HEBBEN NIEUW BESTUUR; M. VAN DER KLUGT VOORZITTER AKKERTJES cficUU DINSDAG 5 FEBRUARI 1963 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 8 Het was stil maandagmiddag in het Kis-(kleine)-stadion van Boedapest. De enige aktiviteit bestond Regina Heitzer (Oostenrijk); 3 Jana uit de werkzaamheden van een ploeg sneeuwruimers, die vrachtauto's vol schepten om de tribunes Mrazkova (Tsjecho Slowakije), schoon te maken. Rond de ijsvlakte, waarop deze week de strijd om de Europese titels kunstrijden en ijsdansen zal worden gestreden bevonden zich behalve de ijverig scheppende, schuivende en met hun auto's af en aan rijdende werklieden, geen mensen. Het sneeuwruimen was in het trainings schema opgenomen Maar ineens veranderde dat beeld onder de grauwe hemel, die de winterse Donaustad overkoepelde. In haar wijnrode trainingskostuum wervelde Sjoukje Dijkstra, de baan op. Onze 21-jarige ijskoningin en wereldkampioene, driemaal achtereen Europese titelhoudster, was met grote vertraging in Boeda pest uit Davos gearriveerd. Waar zij vandaan kwamen wist niemand maar ineens was de baan om zoomd door tientallen nieuwsgierigen. Zonder muziek nam zij haar nieuwe kuer deel voor deel door en de kleine rustige coach Gerschwiler langs de kant was niet eerder tevreden voor zijn beroemde pupil elke dubbelflip, elke lutz, en elke axel feilloos, met de juiste voorpassen en in het goede tempo, had gesprongen en hij kreeg zijn zin, want Sjoukje Dijkstra - weer iets slanker geworden - bleek haar schitterende techniek zo mogelijk nog beter te beheersen dan voorheen. Heren: 1 Alain Calmat (Frankrijk); 2 Man fred Schnelldorfer (W.-Duitsland); 3 Sepp Schoenmetzler (W.-Duitsl.). Paren: 1 Marika Kilius-Hans Jürgen Baum- ler (West-Duitsland)2 Loudmilla zeer voorspellingen daardoor veelal Beloussova-Oleg Protopopov (Rus een riskant bedrijf zonder verzeke- kjjjv' 3 Gerda en Rudie Johner ring worden, het geven prog- (Zwitserland), noses blijft een fascinerend spel dat ook in Boedapest wordt gespeeld. Met het volgende resultaat: 1. Sjoukje Dijkstra (Nederland); 2 IJsdansen: 1 Eva Romanova-Pavel Roman (Tsj. Slowakije); 2 Linda ShearmanMi chael Philip (Gr. Brittannië); 3 Hei- ga en Hannes Burghardt (West. Duitsland). MINDER SPANNING DAN VORIGE JAREN Het deed de Nederlandse harten bovendien goed, dat ook Wouter Toledo weer enige vooruitgang blijkt te hebben gemaakt. Zijn zelfvertrouwen is gegroeid, hij is lichamelijk sterker geworden en door dit alles komt hij met zijn sprongen weer iets beter van het ijs, dan het vorige seizoen. De spanning rond de kampioenschap pen is duidelijk minder groot dan vorige jaren. Natuurlijk, er heerst nervositeit in het deelnemerskamp. Met uitsluiting uiteraard van bij zondere gebeurtenissen als blessures of ziekte, is de insider in Boedapest - en dat zijn er hier velen - ervan overtuigd dat de Europese titel bij de dames voor de vierde maal naar Amstelveen zal gaan. Misschien, dat niet alle juryleden ervan overtuigd zijn. dat de sport hoger gewaardeerd moet worden, dan het ballet, of met andere woorden, dat Sjoukies atle tische vrije rijden hogere cijfers ver dient dan de sierlijke en muzikale kuer van de Oostenrijkse Regine Heitzer of de Tsjechische Jana M'-azkova. Maar ook dan blijft er altijd nog de zekerheid van Sjoukjes speciali teit in de verplichte.figuren, die haar immer een voorsprong geven. ALAIN CALMAT Titelverdediger Alain Calmat, de 21-jarige medische student uit Pa rijs, is een uiterst sportieve knaap, die de strijd niet vreest. Maar het HELMUTH RAHN WEER OP VRIJE VOETEN De vroegere Duitse international Hel mut Rahn, die 16 januari door de Duitse politie bU de grensovergang Gronau- Glanerbrug werd gearresteerd omdat h\j volgens de rechtbank van Essen nog een gevangenisstraf van vier weken moest uitzitten wegens het rijden onder invloed van sterke drank, is maandag uit de ge vangenis van Gronau, waar hy was inge sloten, ontslagen. Wegens goed gedrag is de straf van Rahn door de autoriteiten met een week bekort. Rahn zal zondag als er weer geen competitie voetbal mogelijk is met Enschede in een oefenwedstrijd uit komen tegen Go Ahead. SCHAATSEN SNELLE TIJDEN VAN RUSSISCHE RIJDSTERS Tijdens schaatwedstrljden in Alma Ata hebben Russische rijdsters zowel op de 500 als 1500 m. snelle tijden laten af drukken. Lydia Skoblikova die in 1960 tijdens de Olympische Winterspelen in Squaw Valley, kampioene werd op de 1500 en 3000 m., zegevierde maandag op de 1500 m., terwijl zü als tweede eindig de op de 500 m. Haar tijden waren resp. 2.23.5 en 45.8. Inga Voronlna," de we reldkampioene en wereldrecordhoudster op de 500 m. bracht het op de sprint afstand niet verder dan een negende plaats. De voornaamste uitslagen zijn: 500 m.: 1. Tatyana Sidorova 45.6; 2. Lydia Skoblikova 45.8; 3. Tamara Ry- lova 46.0. 1500 m.: 1. Skoblikova 2.23.5; 2. Inga Voronlna 2.25.5; 3. Valentina Stenina 2.27.4. 6 febr. Molentocht Leiden, toertocht van 30 km. Start in Leiden „Zomerzorg" en Rijpwetering en van 50 km. zelfde atartplaatsen plus Oude Wetering. 6 febr. Zuid Beijerland. Ver. „De Win terkoning", nat. kortebaan junioren 14. 15 en 18 jaar en een groep van 17 en 18 jaar. 7 febr. Giessenburgh (Z.-H.) ijsver. „De Giessen", nat. kortbaanwedstrijd mannen. 7 febr, Molentochten Leiden, van 30 en 50 km. Start alleen „Bellevue", Leiden. 7 febr. Kaagdorp: ijsver. „Kagermeer" arrtikwedstrijd voor boerenpaarden en barddravers (zie ook de advertentie). 7 febr. Zuid Beijerland. Ver. „De Win terkoning", nat. afvalwedstrijd. 8 febr. Molentochten Leiden 30 en 50 km. Alleen start Leiden „Zomerzorg". De Noordwljkse IJsclub houdt donder dagavond te 7 uur een nationale achter- volgings-koppalwedstrjjd op de Kogo- baan. bericht dat de roodharige Tsjech Karol Divin, Europees kampioen 1958 en 1959 en tweede boven Calmat in het laatste wereldkampioenschap in Praag, wegens de oude knie-blessu re niet zal deelnemen, heeft hem toch kennelijk opgelucht. Ook bij het paarrijden is een groot brok rivaliteit weggevallen doordat het Westduitse duo Margret Goebel- Franz Ningl tot het professionalisme VOORSCHOTEN NOG IN GEVAAR is overgegaan en hun landgenoten Marika Kilius-Hans Jürgen Baumler, reeds viermaal in successie kam- pioenspaar, het rijk alleen krijgen. PROGNOSES Hoe groot de onzekerheid in de sport - gelukkig - altijd blijft en hoe- In de eerste klasse van de LSB-com- petitie vond gisteravond het treffen plaats tussen Voorschoten 1 en Fhilidor 3. De inzet wa6 een plaatsbehoud in de eerste klasse want de verliezer zou in een vrijwel hopeloze situatie belanden. Geen wonder, dat de zenuwen de deel nemers parten speelden en dat vele uit slagen anders dan verwacht uit de bus kwamen. Philidor 3 had toch het minst geluk en dit was dan ook de reden, dat Voorschoten een 53 voorsprong by het afbreken had bereikt. Toch kunnen de Voorschotenaren nog niet juichen, want de twee afgebroken partijen staan voor Philidor 3 waarschijnlijk gewon nen. Zou de wedstrijd inderdaad in een gelijk spel eindigen, dan blijven Voor- schotens kansen 't ongunstigst, maar bij een kleine zege, is Philidors lot vrijwel bezegeld. Gedetailleerde uitslagen: dr. R. C. Bakhuyzen v. d. Brink (Phi lidor 3)-dr. Th. van Schaick (Voorsch. 1) 01; Th. P. v. d. Berg-G. P. Sluiter 10; W. M. Rosdorff (res.)-H. A. Kooy Va; A. Geyer-J. P. Hou weling afg.; E. J. Ditters (res.)-C. S. v. d. Kooy 0—1; Y. Hortensius-K. Waasdorp 01; W. F. Het gevaarlijke bestuursvacuum, sinds 16 ja nuari, bij de K.A.V. „De Bataven" behoort w£er tot het verleden. Welgezegd om even over elf nam gisteravond het nieuwe bestuur zitting achter de groene tafel in de koffiekamer van Den Burcht Bij acclamatie en zonder „slag of stoot", maar wel na een magistrale „monoloog" van ruim twee uur door de heer P. Biegstraten, sekretaris van het distrikt Leiden van de Nederlands Katholieke Sportbond, nam de vergadering de voordracht van het „Comité van Acht" in zijn geheel over. Wegens ziekte van de voorzitter, de heer A. Dusée, stond de heer Biegstraten voor de moeilijke taak de Bataven op deze avond aan een nieuw bestuur te helpen. In feite is de invaller-voorzitter de sterke man van de avond geweest. Zijn vlot naar voren gebrachte strikte neu traliteit pakte de aanwezige Bataven - 29 van 67 stemgerechtigde leden waren aanwezig - en van kampen of partijen viel ter vergadering weinig of niets te bespeuren. Bataven gered H. MENTINK EN L. VAN DER STEEN ERELEDEN De oppositie opponeerde niet meer en de .loyale" partij beperkte zich tot het zenden van enrige ingezonden stukken, die mogelijk een oorzaak voor een moei zame vergadering hadden kunnen wor den, maar bij monde van de heer Pols legde men zich bij de gedane zaken neer en besloot men enthousiast het oog voorwaarts te richten. De heer Biegstra ten slaagde er niet alleen in olie op de golven te gieten voor het eventueel zou gaan stormen, maar hij gaf tevens de Bataven een duwtje in de rug in de richting van artikel 4 van de statuten. Zoals men reeds uit de kop heeft kun nen lezen werden de afgetreden voor zitter, de heer H. Mentink, die bericht van verhindering had gezonden, en de penningmeester, de heer L. v. Steen, benoemd tot ereleden van de Bataven, nadat er een ingekomen stuk was voor gelezen. waarin uitvoerig de verdiensten van de beide heren in twintig jaar waren opgesomd. De heer Biegstraten kreeg de Bataven en bloc achter zich en dit was verder waarborg voor een betrekkelijk snelle en soepele afhandeling van za ken. Geen agenda Uit de vergadering valt eigenlijk wei nig schokkends te melden. Na een iet wat moeizaam begin, omdat de heer Biegstraten moest beginnen met het sa menstellen van een agenda om een le gale algemene vergadering te kunnen gaan leiden, kreeg mej. Gerda Kraan bij ontstentenis van de aftredende se cretaris, de heer F. Mentink, het woord voor het voorlezen van de notulen van de vergadering, waarin het. bestuur door een meerderheid werd weggestemd. Met enkele aanvullingen van de heer G. Gussenhoven werden deze notulen goed gekeurd en met veel waardering geklas- sificeerd als een eerlijke en nuchtere weergave van de bewuste vergadering Reprimande De bestuursverkiezing, die het groot ste gedeelte van de tijd In beslag nam ging uiteindelijk zeer vlot. De keuze van een nieuwe voorzitter leverde echter wel enige strubbelingen. De heer Biegstra ten ging 6e acht kandidaten van het „Comité van Acht" af, maar zeven maal kreeg hij een kortweg neen of in het geval van de heer J. M. 'Bresser een ver antwoorde weigering voor de eerste ze tel in het Bataven-bestuur. Niet ten on rechte kreeg het „Comité van Acht" hiervoor van de voorzitter een repri mande te incasseren. De laatste kandi daat, de heer Martien v. d. Klugt, sedert enige tyd weer lid, verklaard* zich hier na bereid de voorzittershamer te gaan hanteren. De vergadering was gered en de be stuurscrisis behoorde tot het verleden. Het bestuur werd hierna snel aange vuld en onder applaus namen de zeven andere kandidaten van het „Comité van Acht" zitting: mej. J. C. Dorlandt en de heren: J. M Bresser, P. L. J. van der Geest, G. W. M. Gussenhoven, O. M. Het- tinga, P. Th. J. van Niekerk en Th. van Rooyen. Op advies van de heer Bieg straten besloot de vergadering het aan tal bestuursleden van acht op negen te brengen. Dit om staken van stemmen tn het bestuur te voorkomen. Een negende dame of heer zal echter pas op een vol gende vergadering gekozen worden. Ook de samenstelling van de commissies zal tot een volgende vergadering moeten wachten. Leden van verdienste? Een suggestie van de trainer, de heer B. van Lavieren, om de afgetreden be stuursleden Ria de Winter en F. Men tink tot lid van verdienste te benoemen, werd wel in serieuze overweging ge nomen. maar het voorstel kreeg toch niet de algehele goedkeuring, omdat beide bestuursleden, hoe verdienstelijk hun werk ook geweest moge zijn, te kort in functie zijn geweest. Geen binding De heer Van der Klugt ving zijn zit tingsperiode aan met uitdrukkelijk te stellen, dat h(J geen enkele binding met «en partij uit het verleden wenst te hebben. Alleen de toekomst is belang rijk, aldus de beer Van der Klugt. De nieuwe voorzitter besloot met een wel gemeend woord van dank aan de afge treden voorzitter, de heer H. Mentink, voor het feit, dat hjj een bloelende en financieel gezonde vereniging heeft ach ter gelaten. De geestelijk adviseur, rector L. P. M. Vester, wekte tenslotte de aanwezigen op tot eenheid. In een geest van chris telijke vergevingsgezinde liefde in een geest ook van sportiviteit zullen de Ba taven een nieuwe periode moeten be ginnen. Wakka-ör. P. Vermet (res.) G. P. Sluyts-M. G. Segaar afg.: J. A. P. Moonen-R. Verstraeten 10: G. Verlind- G. v. d. Voort (res.) 01. Totaal voorlopig 35. In klasse 2b moest Sassenheim in korte tijd tweemaal een Katwijks team be strijden, dit vanwege een uitstel wegens slechte weersomstandigheden. Tegen Katwijk 2 lukte dit Sassenheim 1, dat dit seizoen een belangrijke rol speelt bij de strijd om het afdelingskampioen schap, uitstekend en Sassenheim staat voorlopig met 72 voor. Maar tegen koploper Katwijk 1 moet Sassenheim voorlopig tegen een 32 achterstand opkijken en het is nog niet geheel dui delijk wie met 6e winstpunten gaat strij ken. Bij een zege van Sassenheim zou de spanning hier tot het kookpunt stij gen. bij een Katwijk-zege komt dit team op fluweel. Ged. uitslagen: J. H. Edeling (Katwijk)-J. J. den Bak (Sassenheim) 10: M. v. d. Plas-F. van Dijk afg.; J. van Galen-C. v. d. Lip 10; C. Barnhoorn-C. P. van Nieuwkoop afg.; D. Hoek-E. v. d. Zaag 01; P. Bavelaar- K. W. v. d. Willek afg.; A. C Berkhey sr.-P A. Ie Clerq 10; A. Vermeer (res.)-J. Boogerd (res.) afg.; P. H. Ad- miraal-M. D. Bergman (res.) afg.: A. Haasnoot (res.)-R. Venema (res.) 01. Totaal voorlopig 32. Sassenheim-Katwijk 2. J. J. den Bak (Sassenheim)-J. v. Dijk (res.) (Katwijk 2) 10: C. van Dijk- J. H. Riemen (res.) VtG. v. d. Lip- H. Veldhuizen (res.) »/s»/e; C. P. van Nieuwkoop-P. Knol 01; B van Mey- gaarden-P. Dijkdrenth 10: E. v.- d. Zaag-W. B. Swets 10; A. Koooenaal- H Oosterink afg.; K. W v. d. Willek-A. Haasnoot 10; P. Ie Clerq-M. v. Dui venvoorden 10; R. Venema (res.)-A. C. Berkhey jr 10. Totaal voorlopig 72. In de 3e klasse a versloeg koploper Hazerswoude met voor haar doen gerin ge cijfers het tweede team van Koude kerk. Gedetailleerd: J. A. Vos (Haz.)-N. van Donselaar (Koudekerk 2) 10; J v. d. Haven-L. Vijfhuizen 1—0; J. P. Cok-A Scheer 1—0; M. J. Ravensberg-R. Geerlof 10; Jac. Harkus-E. Dorrepaal 01; B. C. Poot-J. den Houdijken 01; L. van Gor- kum-J. Cok 10; Nic. v. d. Bosch-A. v. d. Meyden 01: J. van Dorp-P. Vermet 01; B. den Hertog-G. Snatersen 10. Totaal uitslag 64. BILJARTKAMPIOENSCHAPPEN De biljartkalender behoeft enige aan vulling met de vermelding van twee toernooien, drie op vrijdag 8 februari aanvangen. In Egmond aan Zee begint in hotel Het Witte Huis om zeven uur het toer nooi om het kampioenschap van Neder land vierde klasse libre klein biljart. Aan dit toernooi wordt deelgenomen door G. Burghout (distr. Doetinchem), H. ten Cate (distr. Apeldoorn), A. Kol- mans (distr. Waalwijk), G. Martens (distr. Oost Brabant), A. Meijers (dist. Bellenstreek), W. Staal (gewest Het Noorden), F. Stamfort (gewest Lim burg) en J. Stroet (gewest Nrdwesten). De Noorwijker Meijers zal in de eer ste ronde (tweede helft) uitkomen tegen de Limburger Stamfort. Zaterdagmid- De Wereld- en Europese kampioene kanstrijden 1962, onze landgenote Sjoukje Dijkstra, is in Boedapest aangekomen om deel te nemen aan de komende Europese kampioenschappen. Op de foto een stralende Sjoukje met haar bagage in de hal van hotel Royal in Boedapest. verkouden.... verkou.... ve...( helpen sneller en beter dan ooit dag 2 uuir wordt dit toernooi voortgezet. In Voorhout begint om zeven uur het gewestelijk kampioenschap derde klasse libre van het gewest Het Westen. Dit toernooi, dat gezien de deelname vele verrassingen kan opleveren, wordt ge organiseerd door de biljartvereniging Soldaatje in café" Eigen Zorg. Aan het toernooi wordt deelgenomen door B. Burger (distr. Krimpenerwaard) gem. 2.99; M. v. Deursen (distr. Den Haag) gem. 3.32; J. v. Hameien (distr. Leiden) gem. 3.18; A. Meeldijk (distr. Rotterd.) gem. 2.99; J. Meenen (distr. Delft); gem. 2.79; T v. d. Nieuwendijk (distr. Gouda) gem. 3.30; C. Romijn (distr. Bollen streek) gem. 3.35: H. Zeebregts (distr. Schiedam) gem. 2.90. Ook dit toernooi wordt op zaterdagmiddag 9 febr. om 2 uur voortgezet. LEIDSE BILJARTBOND le klas: De Spijkerbak't Centrum 6—2, 't Noorden- De Vriendschap 26, DOS't Zuid 08, De CaramboleDe Morschpoort 08: TOP-UVS 2—6. 2e klas: RijnegomKatwijk 26, DDE—DVH 6—2, TOG—De Heul 3—5, 't Zuid 2Vriendenkring 44, De Spij kerbak 2DVS 4—4. 3e klas: De Spijkerbak 3--De Waag 44. DOS 3De Morschpoort 2 26. UVS 2TOP 2 80. 't SpoortjeCen traal 26. 4de klas: Vrienlenkring 3N. Wete ring 26, De Vriendschap 2De Caram bole 2 4—4. 't Scheepje—TOP 3 8—0, Katwijk 2*t Centruim 3 44. 5e klas: De SportVriendenkring 3 62, De SportDe Vriendschap 3 44, DVS 2N. Wetering 2 80, De Waag 2Centraal 2 44, Vriendenkring 3 De Heul 3 44, De Morschpoort 3 UVS 3 2—6. 6e klas: 't Zuid 3—*t Centrum 4 4—4, 's Scheepje 2—Rijnegom 2 5—2. 't Spoor tje 2't Spoortje 3 80. 7e klas: De Carambole 4DVH 3 8 0, 't Noorden 2De Heul 4 08. UVS 4—De Spijkerbak 5 4—4. TOG 2— Katwijk 3 08, 't Zuid 4TOP 4 26. CRESCENDO-NIEUWS Daar de heer J. van Leeuwen bereid werd gevonden de adsipiranten-training van Crescendo op zich te nemen zal de adspiraniten-«training in het gymnas tieklokaal aan hert Vrouwenkerkhof op dinsdagavonden in 't vervolg onder zijn leiding staan. De tramingstijden blijven voorlopig ongewijzigd. Op zeterdag 23 februari a.6. organi seert Crescendo in de zaal van de Speel tuinvereniging „Oosterkwartier" een grote famüie-karnavalavond voor de senioren- en juniorenleden, donateurs en introducees. Het programma omvat o.m. toneel en variérté met muzikale opluistering door The Crescendo Music Players o.l.v. A. Ouwerkerk. Voor ieder bezoeker heeft de feest- oommisie een leuke verrassing in petto. Toegangskaarten a f 0.50 p. p. verkrijg baar bij de navolgende adressen: Kap- teynstraat 47, Stieltjesstraat 14. Van der Hoevenstraat 5 en Jul. van Stolberghof WIELRENNEN DE ZESDAAGSE VAN MILAAN Na de vijfde d&g van de Zesdaagse van Milaan had het Italiaans-Neder landse koppel Fernando Terruzzi-Peter Post nog steeds da leiding. De stand luidde als volgt: 1. Terruzi-Post (It.-Ned.) 665 p.: 2. Bugdahl-Pfermninger (Dld.-Zwits.) 311 p.; 3. Van Steenbergen-Severeyns (B.) 258 p.; 4. Lykke-Arnold (Den.-Aus.) 231 p.;op 1 ronde: 5. Roggendorf-Renz (D.) 245 p. De overige koppels volgden op twee of meer ronden. Onze landgenoot Henk Nijdam en de Duitser Ziegler waren negende op 11 ronden. „WIJ ZIJN naar Parijs gekomen om te winnen," dat zei maandagmiddag de Oostenrijkse coach Frans Fuchs (47), trainer van Feijenoord, dat woensdag avond in de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker tegen het Franse Reims in 't strijd perk treedt. Frans Fuchs, de man die Feijenoord nu al twee jaar onder handen heeft, zei voorts tegen de Franse journalisten, die precies 't naadje van de kous wil den weten over de trainin gen en de meningen van de Nederlanders betreffen de deze zo belangrijke wedstrijd: „Wij weten, dat Reims een tegenstander van betekenis is, maar wij willen de wedstrijden om de Europese beker niet verliezen. Een handicap is natuurlijk de matige toe stand van het terrein maar dat geldt eveneens voor de spelers van Reims. Wij hebber de steun van 2000 supporters, 't aantal waar voor wij kaarten hebben gekregen, maar wanneer er meer toegangsbewijzen waren geweest, hadden er zeker 20.000 Nederlanders naar Parijs gekomen." DE NEDERLANDSF voet ballers gingen direct na aankomst op het vliegveld naar hun hptel. HeJ is de bedoeling, dat Feijenoord- spelers nog tweemaal zul len trainen. De eerste trai ning zal dinsdagmiddag plaats vinden. Over de sa menstelling van het Ne derlandse team bleef Fuchs geheimzinnig. „Er zullen niet veel wijzigingen zijn Misschien dat de voorhoe de nog iets anders wordt." DE HEER FUCHS liet er zich niet over uit, hoe de voorhoede gewijzigd zal worden, maar inmiddels is bekend geworden, dat Piet Kruiver zaterdag in de oefenwedstrijd tegen Tou lon een blessure aan de enkel heeft opgelopen. Het gerucht gaat thans onder de vele Nederlandse jour nalisten, die zich verza meld hebben in de buurt van het Roterdamse elftal, dat Pummie Berghol tz de rechtsbinnenplaats zal be zetten. Piet Kruiver staat in verband met zijn bles sure onder zwaar medisch toezicht, maar algemeen begint men er van over tuigd te raken, dat de Zaankanter morgenavond niet van de partij zal kun nen zijn. Inmiddels heef* Reims zijn training afgesloten en na afloop het officiële team, dat in het Pare des Princes zal verschijnen bekend gemaakt. Doelman Colonna zal geen deel van de ploeg uitmaken, aange zien hij een blessure heeft opg lopen. Zijn plaats wordt ingenomen door de amateur Barreau. Het team ziet er als volgt uit: Doel: Barreau; achter: Wendling en Rodzik; mid den: Siatka, Kaelbel en Vincent; voor: Kopa, Ro bin, Akesbi, Piantoni on Sauvage.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 8