LENTE IN HET KRELAGEHÜIS HOOFDPIJNPOEDERS WU WETEN HET.. Scta<»")sbericliten DE VERDREVENE DINSDAG 15 JANUARI 1963 DE LEIDSCHE COURA .T PAGINA 2 Sneeuw, vorst en gladde wegen over al in het land, maar in de keuringszaal van het Krelagehuis was het gisteren lente. Tientallen soorten tulpen had men te kük gezet en men kon ook bij zonder mooie narcissen bewonderen. Om met de tulpen te beginnen: de puntig gevormde Christmac Marvei za gen we in beste conditie van verschil- Advertentie) lende inzenders. C. A. van Paridon, PER ETUI VAN 6 EN 12 Het 14-jarige sterretje van film en televisie, Marisol, krijgt in Malaga - in het zonnige zuiden van Spanje - een eigen villa. En als we deze foto mogen geloven, helpt zij de metselaar af en toe flink met het bouwen van de muren LEIDSCHENDAM ELSBERGSCHOOL INGEZEGEND Nadat dokter Perquin namens het R.K. schoolbestuur een welkomst woord had gesproken tot de velen, die ondanks de woesternij, veroorzaakt door de vorst, het nieuwe schoolge bouw hebben kunnen bereiken, ga fastoor A. A. J. Buys een nadere ver- la/ring van d)2 wijdingsplechtigheid waarbij spr. tevens memoreerde, dat hij destijds noodgedwongen een open bare school heeft moeten bezoeken (in zijn dorp was geen katholieke school), waar vóór en na de léssen ongeveer hetzelfde gebed gebeden werd dat ook bij de inwijding van deze school gebeden zal worden. Na de plechtige inzegening van de lokalen gaf pastoor nog een verkla ring van de naam Elsbergschool. Deze school staat n.l. op historische grond, welke destijds de Elsberg genoemd werd. De school staat vrijwel op de grens tussen Leidschendam en Wasse naar waar thans grot>9 flatgebouwen gevestigd zijn. Met grote prijzens- waardigiheid heeft het kath. schoolbe stuur, gesteund door het gemeentebe stuur, tijdig gezorgd voor schoolruim te, opdat de nieuwe bewoners reeds dadelijk een geschikte school ter be schikking hebben. De rijksonderwijsinspecteur, de heer Alteoost beklemtoonde, dat het ka tholiek schoolbestuur rekening houdt met de toekomst. Ook deze accep tabele noodschool getuigt daar van. Ook spr. heeft destijds een openbare school bezocht en «tonder op zich zelf te doelen, gaf spr. op geestige wijze als zijn mening te kennen dat er van pastoor Buys, ondanks zijn openbaar onderwijs, toch wel iets goed is te recht gekomen. Het hoofd van de nieuwe school, dte heer J. J. Roovers, zal zich volledig toeleggen op het z.g. basis-onderwijs opdat de leerlingen na het verlaten van de school geschikt zijn voo-r het volgen van hoger- of middelbaar on derwijs. De heer Hoornweg, hoofd van de St. Willebrordusschool, bood namens de ancDare schoolhoofden aan de heer Roovers en de onderwijzeres mej. van Houten een persoonlijk cadeau aan. Leidschendam heeft nu vijf katho lieke lagere scholen, een R.K. Ulo school, een R.K VGLO school en drie kleuterscholen. Binnenkort zal de 4e katholieke kleuterschool in gebruik genomen worden. Bij het gemeente bestuur zijn nog aanvragen ingediend voor nog enige katholieke scholen. STOMPWIJK Wachtverbod. Op grond van het verkeersreglement heeft het gemeen tebestuur een verbod tot wachten tijdens de werkdagen voor de noor delijke zijde van het gedeelte van de Dr. van Noortstraat gelegen lus sen het snijpunt van het verlengde van de westelijke grens L)r. van Noortstraat 12 en het ontmoetings punt met de Meerlaan vastgesteld. Als men het hiermede niet sens is, kan men tot 19 februari a.s. zijn bezwaren inbrengen bij de Kroon te adresseren aan de Commissaris der Koningin. Ontploffing in Utrechtse aluminiumfabriek In de aluminiumfabriek in Utrecht heeft zich vannacht om half vier 'n ontploffing voorgedaan waarbij twee personen ernstig werden gewond. De toestand van een van hen. de 25-ja- rige Griek J. Papachristodulo, is zorgwekkend. De Griek vulde samen met zijn collega, de heer J. Helleman uit Montfoort, in de smelterii twee smelt ovens met afvalaluminium. Toen zij hiermee bezig waren ontplofte de oven en schoot een steekvlam om hoog. De kleren van de Griekse ar beider raakten in brand. De heer Helleman, die niet wero gewond, trachtte de vlammen te doven, het geen niet lukte. Een ander perso neelslid slaagde hier uiteirdelijk wel Noordwükerhout toonde deze aanwinst die men uitstekend op het water moet houden en P. N. Jonkheer uit Hillegom bracht hem ook, evenals Jac. Tol uit St. Pancras. Een van de meeste bewon derde tulpen van de expositie was de gele Cup Final van de Fa. vah Paridon. Een juweel van een aanwinst. Warnaar Co.. Sassenheim had veel succes met de kisten uitstekende Pink Glow en Golden Trophee, terwijl deze firma ook de fraaie rode Diorama naar voren bracht. De varm-rode Capt. Carlsen werd door P. Hopman Zn, Hillegom, ten tonele gevoerd en van Ant. Nijssen waron naast de hier al meerdere malen genoemde Monte Carlo en Stockholm aanwezig Hector en Spotlight, beide geel met rode tekening. Van de imposante groep tulpen, die C. Colijn Zn., Voor hout, ten tonele voerden, willen we vooral noemen de kloeke Danseuse, de lilarode Cantor en de mooie Eurovisie. Van der Hoek's Broeiprftevenbedrijf, Oude Niedorp, was met een enorme collectie aanwezig. Een gieep uit het vele moois: de heerlijk geurende Win ter Queen, de beste witte Snow Star, de flonkelend oranjerode, maar helaas wat klein van stuk zijnde Internationaal, de altijd weer aparte Apricot Beauty, de witte purperrood gevlekte Beauty of Volendam, de rode Topscore, de lilapur peren Gander, de vrolijk gekleurde dub bele Abodement, dé rode Victor Mundi, de boeiende rode parkiettulp Scarlet Cardinal en de meest opvallende uit de gehele groep: Best Seller, flamingorose met oranje, héél apart. Narcissen Narcissen waren er ook te kust en te keur. Blikvanger numme o één vas vermoedelijk wel de grootkroninge Ed dy Canzoni, die door Warnaar Co. en door G. B. de Vroomen Zn., bei den uit Sassenheim, in een excellente kwaliteit werd geëxposeerd. We zagen deze fraaie grootkronige aanwinst ook van de fa. C. A. van Paridon uit Noord wükerhout, maar deze waren nog wat rauwer en imponeerden niet zo sterk, hoewel ze ook best waren. Warnaar bracht daarnaast nog de nooie redcup Orange Bell en Sun Chariot, terwijl de fa. De Vroomen nog de prachtige gele trompet Agathon en de warmgele trom pet Golden Triumphator presenteerde. Van Ruigrok's Broeiproevenbedrijf, Hillegom, waren net vooral de groot kronige Cavaliero, Better Times en Gold Flake die de aandacht trokken. P. Da mes, Lisse sloot de rij met de elegante Peeping Tom en February Gold. Bij de hyacinten was men snel uitge keken. Naast de uitstekende rose Fros van M. Veldhuyzen van Zanten Zn. N V. te Lisse, stonden nog wat multi- flore's van P. Dames, Lisse. Onder an dere: van Carnegie en van Delfts Blauw. Een speciale vermelding verdienen ten slotte de kleinbloemige, maar zeer charmante irisjes Banfordiae van de Fa. Reus uit Grootebroek. in met behulp van een snelblusser. De ploegbaas van de smelterij, de 36-jarigt J Smaling uit Vleuten, die op het moment van de ontploffing de smelterij binnenkwam, werd door uitstromende brandende olie gewond aan gezicht en handen. LEIDERDORP VAN DE LEIDERDORPSE IJSBAAN Gistermorgen zijn op de ijsbaan te Leiderdorp onderlinge wedstrijden gehouden voor de leerlingen van het Rembrandt-lyceum te Leiden. De uit slagen zijn als volgt: Meisjes, klasse 1 en 2: 1. Marijke v. Wijk; 2. Bonnie Blokland; 3. Rina Crabbendam, Saskis Piena. Jóngens, klasse 1 en 2: Hans v. d. Kroft; 2. Dirk v. Driesten; 3. Hans Huisman; 4. Peter de Gunst. Meisjes, klasse 3, 4, 5 en 6: 1. Jean- nette v. d. Star; 2. Ellen Kort; 3. Mo nique Essers. Jongens, klasse 3, 4, 5 en 6: 1. Kees Roorda; 2. Jaap v. Exter; 3. Piet de Bruin. 's Middags was het appèl geblazen op de ijsbaan voor de militairen van de Koksschool te Leiden die op het ijs de strijd aanbonden om te zien wie hier de snelste was. lste was sld. Steneker; 2. sld. Bloe- mendaal (lid v. d. Leiderdorpse ijs- club); 3. sld. De Wil; 4. sgt. De Jong; 5, sld. Van de Heuvel. De afstand bedroeg 160 meter. Programma voor deze week: Donderdag 17 jan. 8 uur 's morgens: school wedstrijd voor leerlingen van de Prof. De Leeuwschool te Leiden. 14.00 uur: Nationale korte baanwed- strijden om geldprijzen. Inschrijving tot één uur voor de aanvang. Vrijdag 18 jan. 13.00 uur: Wedstrij den voor leerlingen van de Ambachts school, Haagweg, Leiden. Zaterdag 19 jan. 9.30 uur: Lange baanwedstrijden voor Land- en Tuin- bouwjongeren, dames en heren. Af standen 500 en 1000 m. en 500 en 1500 meter. 14.00 uur: Nationale Koppelwed strijden: Inschrijving tot één uur voor de aanvang. Geldprijzen. TWEEDE-KAMERLID W. J. A. MULDERS TREKT ZICH TERUG De heer W. J. A. Mulders uit Heei- len, lid van de Tweede Kamer voor de Katholieke Volkspartij, heeft het bestuur van de KVP-kring Limburg verzocht hem, in verbar.d met zijn gezondheid en 'ijn leeftijd, niet op de kandidatenlijst te plaatsen. WONING AFGEBRAND Vannacht is een woning te Scher- penzeel door brand verwoest. Door het gehuil van de baby werd de fa milie wakker. De kamer stond toen al vol rook. De ouders wikkelden de kinderen in dekens en vluchtten naar buiten. Het getroffen gezin, zes personen, is ondergebracht bij fami lie in Renswoude. Woning en inboe del waren tegen brandschade verze kerd. Wegens de grote belangstelling wordt de tentoonstelling van Kerst motieven in handschrift en incuna belen (boeken uit de begintijd van de boekdrukkunst) m het Rijksmu seum Meermanna-Westreemanun* (Museum van het Boek), Prinsesse- grgcht 30, 's-Gravenhage, verlengd tot en met zaterdag 19 januari a.s. Het museum is geopend op werkda gen (ook 's zaterdags) van 13 tot 17 uur. Toegang kosteloos. WILT V IETS WETEN Adres Wat is het adres van de Jankerkhof 15, Utrecht, en de Inter nationale bouworde, St. Annastraat 172, Nijmegen. stichting „De Hollandse Molen"? N J. V. Voor inlichtingen over molens kunt u zich wenden tot de Stichting tot bescherming van de Hollandse Mö- ACt-nfiVKlft-ftKPTl len, adres sekretariaat: Reguliers^- gracht 9 te Amsterdam. WOENSDAG 16 JANUARI Radio Scheveningen (P. v. N.HILVERSUM I, 40$ m. Op welke golflengten zendt Radio Scheveningen uit? Radio Scheveningen zendt op de volgende golflengten: Scheveningen aan de visserij: 1764 kHz of 170 m. 'isserij aan Scheveningen: 2030 kHz of 148 m. Visserij aan Visserij: 220' kHz of 136 meter 2316 kHz of 130 m; 2331 kHz of 129 m; 2406 kHz jf 124 m. Opsporing verzocht van de lach- plaat van Danny Kaye een huil bui van Johny Ray, door P. A. M. S Wat betreft de plaat „Cry" van Johny Ray kunnen wij alleen maar zeggen, dat die vrijwel is uitver kocht, zodat u voor een overgeble ven exemplaar moet zoeken in alle mogelijke platenwinkels. Misschien heeft iemand er nog een voorradig. Verder zijn er van hem nog in de handel: ..In the heart of a fool" en .,A mothers love Van Danny Kaye kennen wij alleen „The square of the hypotenusa" en .Everything is Tickety Boo". De genoemde platen zijn in de handel en u moet maar eens gaan luisteren of ze u bevallen. Premie AOW Per 1 januari jl. is de premie AOW verhoogd. Kunt u mij vertellen met hoeveel procent en of de werkgever nog een bepaald percentage voor zijn rekening neemt? vraagt J. S. De premie volgens de AOW be- dra-'gt thans 8 pet. van het loon De werkgever betaald hiervan niets, al thans is dit niet verplicht Ingevolge een beschikking van het College van Rijksbemiddelaars kan aan loontrek- kenden een loonkompensatie gege ven worden. U dient bij uw werk gever dus te informeren of hij dit doet of niet. Als hij het niet doet, kunt u daar niets aan veranderen. Tenslotte betaalt u premie voor uw eigen pensioen en behoeft een a^der daar niet onder te lijden Als 't Rijk de AOW niet had ingesteld zoudt. u toch ook zelf voor uw oude dag ge spaard hebben? Adres Kunt u mij een adres op- gev~ waar ik inlichtingen kan in winnen over werkkampen of bouw orden voor jonge mensen in 't bui tenland? (Hvd. G). Voor Internationale werkkampen kunt u zich wenden tot de Coördi natie Commissie voor Internationale Werkkampen. Rapenburg 6 te Lei den. Hier zetelt ook de Stichting In ternationale werkkampen. Verder bestaan er een Internationale Vrii- willige Hulpdienst. Westerstr. 46 II. Rotterdam. een afd. Werkkampen van de Oecumenische Jeugdraad. Enkele goederenwagons zijn van morgen vroeg bij Sittard ontsDOord. Er hebben zich geen nersoonlijke on gelukken voorgedaan. Het treinver keer tussen Sittard en Maastricht is gestremd. Het vervoer tussen beide gemeenten geschiedde enige tijd door bussen. Oranje Nassau 15 te Trinidad; Parkhaven 15 te Buenos Aires; Pen- drecht (t.) 14 v. New York n. El Palito; Philippia (t.) 15 te Suez; Prins Casimir 15 v. Mersin n. Rot terdam. 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 19.30 VPRO, 20.00-24.00 VARA 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte ork klan ken (gr.). (7.35 Van de voorpagina, praatje). 8.00 Nws. 8.18 Lichte gr. muz. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.10 Kookpraatje. 9.15 Klass. gr. niuz. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Inzicht en uitzicht - Achter de scher men, lezing. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Samen verschillen: amus. progr. 12.00 Voor het platteland. 12.06 Lichte gr. muz. (12.30-12.33 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 13.00 Nws. 13.15 Orgelspel en zangsol. 13.45 Gespr. portret. 1400 Jeugdconcert. 14.45 Volksliedjes en dansen. 15.00 Reportage van het con gres van de Vrouwenbond van de PvdA. 15.10 Voor de jeugd. 17.00 Am sterdamse Politiekapel. 17.30 Ten toonstellingsagenda. 17.35 Licht instr. trio. 17.50 Reg. uitz.: Geven en ne men. Tips voor weggebruikers. 18.00 Nieuws en comm. 18.20 Act. 18.30 Tango- rumba-ork. en zangsol. 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Vara-varia en lichte gr. muz. 19.30 Voor de jeugd. 20.00 Nws 20.05 Lichte ork. muz. en zangsol. 20.40 Kaf en koren: we kelijkse notities. 20.50 Het puik van zoete kelen: opera-aria's met comm. 21.35 Onbewoondinterview met Fred Kaps en gr. muz. 22.05 Mod. kamermuz. 22.30 Nws. 22.40 Jazzmuz. 23.15 Weerklank: muz.-revue. 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m. 7.00-24.00 NCRV 7.00 Nws en SOS-ber. 7.10 Dagope ning. 7.25 Klass. gr. muz. 7 45 Radio- krant. 8.00 Nws. 8.15 Lichte gi. muz. 845 Volksliederen (gr.). 9.00 Voor de zieken. 9.35 Lichte gr. muz. 9.40 Voor de vrouw. 10.10 Gr. muz. 10.15 Sa menzang: geest, liederen. 11.15 De jeugd op eigen wieken, hoorspel. (2). 11.40 Lichte gr. muz. 12.10 Latijns- Amerikaans ork. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb 12.33 Koorzang. 12.53 gr. 'muz., event, act. 13.00 Nws. 13.15 Licht instr. kwartet. 13.35 Mod ork. muz. (gr.). 14.50 Wie luistert mee? lessen in het muziekbeluisteren 15.20 Mod. muz. voor clavecimbel en slag werk. 15.50 Bij bel vertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de jeugd. 17.15 Jazz- perspektief. 17.40 Beursber 17.45 Licht instr. kwartet. 18.05 Lichte gr. muz. 18.15 Mannenzangver.- klass. muz. 18.30 Het spektrum, lezingen. 18.45 Lichte gr. muz. 19.00 Nws. en weerp^aatje. 19.10 Meded. of gr muz. 19.15 Leger des Heilskwartier 19.30 Radiokrant. 19.50 Licht instr. trio. 20.10 Omroepork. en sol.: klass. muz. 21.20 De eeuwige jeugd van Heidel- berg, radio- doe. 21.50 Klass gr. muz. 22.00 Kanttekeningen. 22.10 Geest, liederen. 22.30 Nws. 22.40 Avond overdenking. 22.55 Lichte gr muz. 23.30 Nachtmuz. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NCRV: 17.00 Voor de kinderen. NTS: 17.35-17.45 De Verrekijker, jeugdjournaal. NCRV: 19.30 Alles draait om moeder, TV-feuilleton. NTS: 20.00 Journaal en weeroverz. NCRV: 20.20 Memo. 20.30 Zoek de zii\ op, intelligentiespel voor de huis kamer. 21.00 Impressie van Zuid- Amerika. 21.40 Ginds in het dal, ope ra. 22.30 Dagsluiting. NTS: 22.40-22.45 Journaal. door Louis de Bourbon 82) Die nacht sliep Karl voor het eerst sinds hij uit het militaire vliegtuig voet op Amerikaanse grond had ge zet met een gerust geweten en een gevoel van veiligheid. Twee nachten en twee dagen tus sen de witte wanden van een cel en al moest het een leven lang zijn, het was een paleis, nu zijn hart al thans de richting gevonden had naar eindelijke vrede. Doch wat hem ver baasde en verontrustte, nu hy, bla kend van geestdrift, het kruis der boetedoening had opgenomen, dat was de onverschilligheid van de ge zagsdragers. Zo by voorbeeld de offi cier van justitie, bij wie hij was voor geleid. Maar geen mens heeft er hoe genaamd enig belang bij. U bent toch •en verstandig man, dokterNa tuurlijk, ik begrijp, dat U schoon schip wilt maken met Uzelf. En zeker, ik zal de zaak ter hand nemen, natuur lijk, daartoe ben ik verplicht. Er zijn trouwens al telegramen gewisseld met Duitsland. Maar met de beste wil van de wereld, ik kan, ik mag U niet langer vasthouden in voorarrest. Het is tegen de Amerikaanse wet en ik zou er de grootste last mee kun nen krijgen. Wij zijn zo vreselijk de mocratisch, weet U, en de pers oefent een terreur uit, waarbij jullie S.S. schuchtere jongens waren. Ik begrijp, mijnheer de offi cier. De lange, donkere man, met hot Mexicaanse profiel, bekeek de blon de Duitser, die wat onwennig op de hoge stoel tegenover hem aan het bureau zat, aandachtig. Good heavens, ik zou in staat zijn, U mijn logeerkamer aan te bie den. U is mij sympathiek. Ik wil ook geen onbescheiden vragen stellen. Maar waarom ziet U er zo tegenop, naar uw eigen kamers terug te gaan? Dat. dat is niet de kwestie, mijnheer de officier. Ik ben een mis dadiger en ik wil als misdadiger wor den behandeld. Mijn hemel, dacht Karl, wat is dit voor een land? Waar zelfs moor denaars niet tot hun recht komen! Waar elke handeling wordt beoor deeld naar de practische waarde van haar gevolgen. Ik zou U kunnen zeggen, dat ik de moordenaar van Frank Danby ben. De officier lachte Karl vriendelijk toe. U moet ons niet kwalijk nemen, dokter, dat wij enige ervaring heb ben. Moordenaars geven zichzelf niet aan. Niet op deze manier. U bent geen moordenaar. U hebt van een bepaalde gunstige samenloop van omstandigheden geprofiteerd om de maatschappelijke voordelen te incas seren van een vriend, die deze voor zichzelf niet meer kon geldend ma ken. Verduistering van staat. Het is zeer de vraag, of U nog te ver volgen bent. Mogelijk is uw misdrijf al verjaard. Het is, eerlijk en onder vier ogen gezegd, het is verjaard. EEN OUD DOSSIER. Het dossier was ruim vijf jaren oud. F was aan het geval alle aandacht besteed, die de wet voorschreef. Dan was het, omdat geen familie, vrien den of zelfs kennissen kwamen op dagen, totaal in vergetelheid geraakt. Maar de officier van justitie, die destijds het onderzoek had geleid, de medici, die het rapport hadden sa mengesteld, herinnerden zich nog vrij duidelijk het verloop van zaken. Het stond trouwens, keurig chronologisch gerangschikt, met verwijzing naar de diverse bijlagen, in het dossier, dat de hoofdcommissaris van politie nu vóór zich had, terwijl hij de pers een korte samenvatting gaf. Op 24 september 1946 werd door een paar schoolknapen een bundel kleren gevonden tussen het hoge riet aan de oever van het Ostermeer bij Keulen, op een plaats, die bij zwem mers niet in trek was. Men waar schuwde de politie. Het meer werd afgedregd en men vond, in de loop van de tweede dag, het lijk van een jonge man, die met de voeten in waterplanten was verward geraakt Sectie had uitgewezen, dat de man verdronken was. Een normaal geval van verdrinking. Het enige bijzondere bestond hierin, dat aanvankelijk de identiteit van de man niet kon wor den vastgesteld. In de kleren waren geen persoonlijke papieren gevonden. Men deed in de pers herhaalde op roepen, doch toen niemand kwam op dagen, ging men na een week tot de ter aardebestelling over. Eerst twaalf dagen later meldde zich een oudere vrouw, die kamers verhuurde in een van de arbeiders- wyken aan de rand van Keulen.Zq had zijdelings gehoord, dat in de pers navraag was gedaan naar iemand die omstreeks 24 september was ver dwenen. Die dag was een van haar huurders vertrokken, een zekere K. S. en niet meer teruggekomen. Er was nog wasgoed op de kamer en in de la van de tafel waren eni«?e biljetten van honderd Mark gevonden. Ze had aanvankelijk weinig aan dacht besteed aan het geval; het kwam wel meer voor, dat mijnheer dagen lang weg bleef. Maar toen het zo lang duurde had ze links en rechts geïnformeerd. Ze had dan gehoord van die persbe richten, van die drenkeling in het Ostermeer en nu kwam ze zich mel den. Ze herkende het costuum en het wasgoed van de verdronkene. Daarmee was het dossier gesloten. Nu echter was gebleken, dat de heer K. S. nog leefde. En wel als arts te Chicago. Op de vraag, af hier van een misdrijf sprake was, moest de hoofdcommissaris antwoorden met: niet ontvankelijk. Dit was een zaak van de Amerikaanse politie. Wie dan wel de verdronkene was? Ook die vraag kon de hoofd commissaris niet beantwoorden. Iemand had vernomen, dat de heer K. S. op kosten van de Verenig de Staten zijn medische studies had beëindigd, dat hij, om zo te zeggen, in de rechten getreden was van een Amerikaans militair en dat deze mili tair identiek met de feitelijke dren keling zou zyn Geen commentaar. (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1963 | | pagina 2