besloot tot de bouw van verzorgingsflat, maar P.v.d.A. stemde (en bloc) tegen Nu loopt mijn motor pas echt lekker! ZATERDAG 3 NOVEMBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 1 Kamer debatteerde over hulpverlening De verhandelingen in de Tweede Kamer stonden gisteren in het teken van de hulpverlening aan de z.g.n. onderontwikkelde gebieden. Alge meen bleek men van oordeel, dat Nederland meer moet doen en een tweetal moties, een van de PvdA en een van de KVP werden de ministers Luns, Zijlstra en de Pous, die achter de ministeriële tafel zaten, alsmede minister Marijnen als stok achter de deur voorgehouden. Voorts braken verschillende afge vaardigden een lans voor betere co ördinatie tusse nregering en bedrijfs leven, waar het de hulpverlening betreft. „Dan maar geen belastingverlaging" De woordvoerder van de KVP, mr Blaisse, wil de bijdrage voor 1963 verhogen met honderd miljoen tot een bedrag van 350 miljoen en bo vendien een uitbreiding van het ga- rantiebeleid en subsidies aan niet- commerciële instellingen als Novib, missie en zending. Een eventuele be lastingverlaging moet dan desnoods maar worden afgelast, meende de katholieke afgevaardigde, die echter een belastingverhoging voor dat doel ook niet wenste. Zijn desideratie had hij vastgelegd in een motie, die hij wel voorlas, maar achter de hand hield voor later. Ook drs. Ruygers (PvdA) wapperde met een motie. De socialist wil ten minste een procent van het nationaal inkomen voor hulpverlening bestem men. Dat zou dan 400 miljoen wor den, ongeacht 200 miljoen garanties voor investeringen. Mr. Biesheuvel (AR) plei tte óók voor die 1 procent, zelfs als een mini mum en nam daarbij eenzelfde stand punt in als mr. Blaisse: dan maar geen belastingverlaging. De AR-afgevaar- digde zag enige licht in de aflopende hulp aan Nw. Guinea, waarin ligt n.l. volgens hem een mogelijkheid, om in eerste aanleg de bijdrage te verho gen. OVERLEG Verschillende afgevaardigden, zoals drs. Korteweg (VVD) en freule Wtte- waal van de CHU drongen aan op meer overleg tussen regering en be drijfsleven over de hulpverlening. De liberale afgevaardigde wilde daar voor een commissie benoemen, maar mej. Wttewaal van Stoetwegen zag meer heil in een regeringscommissie of een directeur-generaal. Geen staatssecretaris meende de freule, want dat wordt toch maar „een kop van Jut". De volle verantwoordelijk heid moet bij de minister blijven. Later op de avond deelde minister Luns mede, dat er zich, sinds zijn De 76-jarige weduwe A. Prick- laatste nota over de hulpverlening, Roers uit Sittard is in haar woning nieuwe ontwikkelingen hadden voor- van de trap gevallen en zo ongelukkig gedaan en dat hij volgende week de terecht gekomen dat men haar later Kamer hierover nader zal informeren, dood aantrof. HOOIGRACHT 54 LEIDEN PRINS BERNHARDSTR. 51 NOORDWIJK (Advertentie) Bij een ontploffing in een uni versiteitsgebouw in de Peruviaanse stad Huancayo, op 320 km van Lima, zijn tien studenten gedood en 60 ge wond. Gemeenteraad van Voorschoten Ook tegen principebesluit overdracht woningwetwoningen In de gisteravond gehouden raadsvergadering van Voorschoten vormden S besluiten de hoofdschotel. Dat waren de voorstellen inzake de bebouwing van een terrein op de Veurseweg met een grote verzorgingsflat, het principebesluit inzake de overdracht van woningwetwoningen aan de be woners en het besluit tot het bouwen van 36 woningwetwoningen in de Vlietwijk II. Over deze voorstellen werd uitvoerig gediscussieerd. De raad was niet voltallig. Afwezig was de heer Plomp, terwijl de heer Bakels, tijdens de vergadering niet goed werd en naar huis werd gebracht. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd verzocht de heer G. C. Verrips ontslag als sekretaris van de Commissie tot wering van school verzuim. B. en w. stelden voor dit te verlenen. De heer Fortanier memo reerde het feit, dat de heer Verrips deze funktie 20 jaar heeft verricht. Een woord van dank in het openbaar, voor wat de heer Verrips voor de gemeenschap heeft gedaan was zeker op zijn plaats. Mijn rij-domein Is de buitenweg. Zo'n 30.000 km per jaar. Maar sinds ik op BP Super Mix 50 rijd, heeft mijn motor er veel meer zin in. 'n Prachtige vinding van BP, die 5 verschillende soorten benzine. Individuele voeding! Dèt heeft iedere motor nodig. U moet het zelf ook eens proberen, welke van de 5 soorten benzine het beste bij UW motor past Tot ziens... bij de BP pomp! De verordening op de heffing en invordering van weekmarktgelden werd ongewijzigd opnieuw vastge steld. De werkingsduur is bepaald tot 31 december 1965. De geldigheid van de gesloten verklaring van de Voor straat moet berusten op een besluit van de gemeenteraad. Dit besluit werd gisteravond genomen. Er zal ge keken worden o het ook niet dienstig zal zijn de rijwielen en de honden van de markt verwijderd te houden. De raad verleende vervolgens mede werking tot de aanschaffing van meu bilair en leermidcelen ^an de Ds. Fortgens school. De bouw van het verzorgings- flat nabij de Essenlaan. B. en W. stelden voor Ie Essenlaan om niet over te nemen en van de N.V. Coördinatiebouw te Hilversum een bedrag van f 18.000 te aanvaarden en dit bedrag aan te wenden voor de aanleg van een verhard wegdek, ver lichting en brandkranen. Het terrein, dat aanvankelijk was bestemd voor een conferentie-oord van het Centraal Sociaal Werkgevers Verbond heeft nu de bestemming gekregen voor de bouw van een verzorgingsflat van 10 ver diepingen, met daarin 103 apparte menten, een gemeenschappelijke eet zaal, keuken en vergaderzaal. Onder het gebouw komen nog 48 garages. Indertijd had de raad B en W. gedelegeerd af te wijken van de aldaar geplande bouw. Zowel de heer de Groot als de heer Pels betreurden het ten zeerste, dat b. en w. op deze wijze gebruik ge maakt hadden van deze bevoegdheid, zodat in plaats van een gebouw met 2 verdiepingen er nu een komt met 10 verdiepingen. Beide heren waren wel de mening toegedaan, dat het col lege juridisch vrijuitging, maar had den niet kunnen voorzien, dat dit mo gelijk zou zijn geweest. De heer Pels had de woningwet er nog eens extra op nageslagen, doch wethouder Dek ker betoogde, dat hier ging over een bijzonder gebouw, waarop de woning wetbepalingen geen werking hadden. De heer de Groot persisteerde bij zijn mening extw kritisch te zullen blijven met delegatiebevoegdheden, als deze weer eens voor mochten ko men. De heer Pels was van mening, dat het een wijs besluit zou zijn dit plan te herzien. Hij en zij., fractie konden met dit plan onmogelijk ak koord gaan. De heer Fortanier besprak de ver keerstechnische kant var dit project, zoals de 48 garages en de breedte van de Essenlaan 3.50 m. De heer Rom- bouts vond de bestemmingswijziging wel wat rigoureus, doch een verzor gingsflat is voor de Voorschotense economie belangrijker dan een con ferentie-oord. Stedebouwkundig ge zien kon hij met het plan akkoord gaan. Er is daar v'doende ruimte aanwezig. De heer Bakels was ook in genomen met dit project. De plaats was goed en ook de doorstroming van de bevolking was er wellicht mee ge baat. Wethouder Dekker verklaarde, dat het plan architectonisch volledig aanvaardbaar is Het plan is ontwor pen door een van de bekendste archi tecten van het land. De welstands commissie en de stedebouwkundiige staan er volkomen achter. Er is geen apart bouwvolume voor nodig. De bouw geschiedt in de vrije sector. Er wordt alleen gewach' op de Rijks- goedkeuring. Bij stemming over het voorstel stemde de gehele fractie van pvda tegen. Overdracht woningwetwoningen Ook het nu volgende voorstel, het principe-besluit inzake overdracht van woningwetwo .ingen aan de be woners, kon niet de instemming ver krijgen van de pvda. Elke fractie voorzitter ga. het standpunt weer. De heer Kamminga van de vvd verklaar de dat zijn fractie steeds had aange drongen op afstoting van gemeente woningen. Hij was voorstander van bezitsvorming. Aan beide verlangens werd hier voldaan, dus akkoord. De heer v. d. Wilde (prot.-chr.) betuigde zijn instemming. Het was een politiek van het overdragen van verantwoor delijkheid aan de mens. Overgang van collectief bezit naar particulier bezit achtte hij belangrijk. De frac tie zou dit beleid steunen. Op goede voorlichting aan de toekomstge ko pers drong hij aan. De heer Rombouts (kvp) ging in principe akkoord. Het was bezitsvorming en bezitsvorming met een stimulerende werking naar grotere verantwoordelijkheid en zelf- F Al» POEDER - ZALF-OLIE «ZEEP (Advertentie) werkzaamheid. Spr. noemde ook de nadelen, doch de voordelen prevale ren boven de nadelen. De heren Pels en van Eerde (pvda) hadden andere meningen. Het was niet alleen te betreuren, dat er ge meenschapsgoed verloren gaat, maar ook de doorstroming wokdt hiermede belemmerd. Bezitsvorming met hui zen is gevaarlijk. Deze fractie hul digde heel andere opvattingen over de bezitsvorming. Zij konden dan ook niet instemmen met dit principebe sluit. Geen uitverkoop Voorzitter burgemeester de Kool verklaarde, dat het college unaniem achter dit voorstel staaf en dat hier mede een stuk algemeen sociale poli tiek wordt gevoerd. Woningbezit spreekt de mens aan en in het bijzon der de Nederlander. Het is niet zo, dat de gemeente zal gegeven worden. Het zal niet mooier voorgesteld wor den dan het is. De doorstroming zal hiermede niet worden geremd. Het principebesluit werd genomen met de pvda tegen. De raad voteerde hierop een bedrag van f 13.000 voor het maken van een plan voor het aansluiten van het rio leringsstelsel op de rioolzuiveringsin stallatie in Leiden-Zuid West. Bouw van 36 woningwetwoningen in Vlietwijk H. De heer Veldhuis van de pvda vroeg om de inschakeling van de Vrouwelijk adviesc mmissie (V.A.C.) bij de opzet van de bouw. Volgens wethouder Dekker was zulks wel ge schied. Er waren lofuitingen over de opzet, maar ook enige bemerkingen, waar zoveel mogelijk rekening mee gehouden zal worden, als de kostprijs het toelaat. De andere fractievoorzit ters betuigden allemaal hun instem ming en wensten k. en w. veel succes met het verkrijgen van het vereiste bouwvolume. De heer Rombouts was er verheugd over dat de begroting be neden de curveprijs w?s gebleven. Hij vond_ het een vreemd doch wel een begrijpelijk en verklaarbaar ver schijnsel, dat de prijzen van dezelfde woningen zover uiteen gaan lopen. Hiervoor zou eigenlijk een soort ni velleringsfonds moeten komen. Doch deze aangelegenheid zal landelijk ge regeld moeten worden, volgens wet houder Dekker, omdat het woning wetwoningen betreft. Als die nivelle ringsmogelijkheden er zijn, dan zullen b. en w. deze wel aangrijpen. Allen stemden met het voorstel in. Voor het eerst nadat hij in het voorjaar in Monte Carlo een dijbeen brak, is de 87-jarige sir Winston Churchill donderdag in Londen weer uitgegaan. Hy vertrekt hier van zijn huis in Hyde Park Gate voor het bijwonen van het jaardiner van „The Other Club", welke hij 51 jaar geleden met twee andere „Edwardians" heeft gesticht. De club, welke bijeen komt in de inafore Room" van het hotel Savoy, kent geen toespraken, alleen op goede conversatie wordt streng gelet. NOORD WIJK Handbalnieuws M.S.V. Het pas gepromoveerde handbalteam van MSV heeft een bijzonder goede pres tatie geleverd door haar uitwedstrijd tegen het lang niet zwakke „Kwiek" gelijk te spelen. Tegen de straffe wind in konden de Noordwijkse heren slechts éénmaal scoren en toen de ruststand een 71 voorsprong voor Kwiek aangaf, geloofde zelfs de meest optimistische MS V-er niét meer in een redelijk eindresultaat. De elf roodbroeken dachten er gelukkig an ders over, want door bijzonder enthou siast spel in de tweede helft, waarbij een bewonderenswaardig uithoudings vermogen getoond werd, zagen de Noordwijkers in een spannende slot- phase toch nog kans om met 1010 naast „Kwiek" te komen. Een waardevol winstpunt werd daardoor mee naar Noordwijk ge bracht en zo spelend zal dit heren- team er ongetwijfeld in slagen zijn plaats in de eerste klasse van het NHV te behouden. Ook de junioren zorgden voor een uitstekend resultaat. De uitwedstrijd tegen HVP leverde een goede 5—1 zege voor de Noordwijkse meisjes op. De adspiranten wilden voor hun iets oudere clubgenoten niet onderdoen en klopten Foreholte met 63. Al leen he teerste damesteam kon dit maal geen winstpuntje mee naar Noordwijk nemen. Ondanks een hef tig offensief in de tweede helft, ver loren zij met 21 van Velo in Wate ringen. Als de schutterscapaciteiten van deze dames iets beter worden, be hoeft men het verdere verloop van deze competitie toch niet somber in te zien. PIET VAN DER LUYT WINT „DUINCROSS" MULO-SCHOOL Woensdag jl. vond de traditionele „Duincross" plaats voor leerlingen van de Mulo-school uit Noordwijk a. Zee, over een afstand van ongeveer 3 km. Er werd gelopen in twee groe pen, t.w. groep 1, bestaande uit leer lingen van klas 1 en 2 en groep 2, gevormd door de derde en vierde klassers. Ongeveer 45 lopers meld den zich aan de start en werden op het fraaie parcours door de Zuid duinen door vele supporters luide toegejuicht. In groep 2 was de bekerhouder van verleden jaar, Piet v. d. Luyt, ook dit keer weer in ongenaakbare vorm en wist tenslotte voor de tweede maal in successie op de fraaie wissel- beker beslag te leggen, op de voet gevolgd door Nico Plug uit klas 3. In groep 1 toonde Jan Duyndam zich de sterkste, met als goede twee de Arie v. d. Niet. Da voliedige uitslag luidt: Groep 2: 1 Piet v. d. Luyt (beker), 2 Nico Plug (medaille), 3 Klaas v. d. Deyl, 4 t.m. 11 Maurice v. Nierop, Klaas Barnhoorn, Klaas Passchier, Hugo v. Beelen, Wim Beyen, Gerard Borst, Maarten Hoek en Frans van Winsum. Groep 1: 1 Jan Duyndam (medail le), 2 Arie v. d. Niet (medaille), 3 Rob Peen, 4 t.m. 34 Albert Passchier, Aart de Jong, Ton Rijnberk, Leen de Hollander, Dick Passchier, Jan van Tubbergen, Koos v. Beelen, Henk Cijsouw, Teun Bedijn, Rien de Jong, Hans Waal, Piet de Jong, Ton Pas schier, Dick Hoek, Jaap Hoek, Hans v. Duin, Jan Klinkenberg, Berend v. d. Wiel, Ben Schut, Joop Wouds- ma, Ries Fiere, Jan v. Duin, Gert Kloosterboer, Eduard Bothof f, Jan v Dobben de Bruin, Jaap v. d. Luyt. Gerrie Wierda. Deze „Duincross", die bij de leer lingen van de school zeer populair is, werd thans voor de negende maal gehouden. De gymnastiekleraar van de school, de heer J. Koppenaal, zorg de, met assistentie van het onder wijzend personeel, voor een uitste kende organisatie. MSV-volleybal De volleybal afdeling van MSV start vrijdag a.s. met een jeugdafdeling voor jongens in de leeftijd van 12-15 jaar. Men kan zich hiervoor opgeven aan het gymnastieklokaal in de Bronckhorst- straat op de oefenavond van 7-8 uur De training zal geleid worden door de heer J. Braun. Schaaknieuws Het was zeer op merkelijk, dat in deze ronde om het clubkampioenschap van de schaak vereniging Daniël Noteboom, zowel in de eerste als tweede klasse, geen enkele witspeler kans zag van ie vóórzet te profiteren. In zes par tijen won zwart en één werd remise. J. Turk speelt even gemakkelijk met zwart als wit. Zijn tegenstander J. de Bock maakte een verkeerde ma noeuvre, Turk greep zijn kans en won. F. Hoek speelde tegen J. J. Bi- zot te tam, de zwartspeler drong met zwaar geschut in Hoeks korte ro- chade-stelling en won eveneens. J. Hoogeveen moest na een lange, ge- lij kopgaande strijd, inzien dat zijn partij tegen ds. R. de Lange verloren stond en weer capituleerde een rit- speler. In de tweede klasse verloor H. Mammen van W .v. Rooijen, J. v. Dalen van H. Veenstra en B. Cramer van A. de Boer. Alleen de partij C. de Putter-J. v Veen werd remise. Geboren: Martina D. dr van J. F. óe Rider en M. G. P. Zwetsloot; Edward A zm van A E. Admiraal en M. A Ja cobs; Maria J. dr van J. F. Hoogkamer en L. E. M. de Haas; Ingrid O. M. dr v. C. J. J. Zuidhoek en G. H. v. d. Berg; Arnoldus M. P. Th. zn van L. P. B. v. Dam en J. A. Broeders; Robertus J. J. zn van J. S. de Haas en H. W. Ruigrok; Ondertrouwd: Leendert M. v. Boon en Geertruida H. B. Kruijer; Dirk Hou- waart en Katharine E. Winnerl. Getrouwd: D. Houwer en F. J. v. Duin; P. J. de Groot en E. v. d. Wiel; M_ C. v. Oosten en J. M. v. Steijn; R. v. Duijn en E. Barnhoorn; P. F. Rietmeijer en J. M. Mulder. Overleden: Maria A H. Stückens 78 jaar wed. van Cats; Jacobus Looijesteijn 81 jaar. NOORD WIJKERHOUT TONEELGROEP DER KAV PRESENTEERDE ZICH Het winterseizoen van de afdeling Noord wij kerhout der KAV werd woensdagavond geopend met een uit voering van de toneelgroep. Deze groep, geregisseerd door de heer G. Bruines, heeft van het wat overtrok ken dramatische stuk „Stiefkind" van Harry van Batenburg een werkelijk uitstekende vertolking gegeven. Het gegeven is niet al te origineel. Mevr. en wed. Gozems, die eer en goede naam zoals zij die ziet hoger stelt dan liefde en vergevings gezindheid, stoot eerst haar stiefdoch ter en later een eigen kind uit het ouderlijk huis. De eerste, omdat zij gestolen zou hebben en haai eigen dochter, omdat een misstap van haar schoonzoon vooral in het eigen dorp niet bekend mocht worden. De ironie wil, dat de diefstal, waar van mevr. Gozems haar stiefdochter verdenkt, gepleegd is door de doch ter, die na de uitstoting hulp en be grip zoekt en vindt by haar stief- zusje. Alle denkbare valse dramatiek is door de toneelschrijver in het stuk verwerkt. De eigen dochter van de weduwe krijgt op de studentenkamer van haar stief zus je een kind na tuurlijk op Kerstdag en sterft daarbij, na eerst haar misdaad be kend te hebben. Als de nood werkelijk het hoogst gestegen is springen een paar vro lijke en doorlopend dorstige vroege re studievriendinnen voor de eenzame stiefdochter in de bres en alles komt toch nog terecht. De dames van de toneelgroep hebben, geleid door de regisseur, van het stuk gemaakt wat er nog van te maken was en de resul taten waren van dien aard, dat zij een volgende keer gerust wat hoger kunnen mikken. In de toneelgroep van de KAV spe len enkele dames mee, die in elke goede amateur-toneelvereniging een uitstekend figuur zouden slaan. In de pauze traden de zusjes Van Steijn en de gezusters Van der Slot op. Mevr. Van der Slot-Tesselaar, die de presidente op deze avond ver ving, dankte de toneelgroep namens de in vrij groten getale opgekomen leden en echtgenoten ook enkele bestuursleden van de KAB gaven acte de présence en bood elk der da mes bloemen aan. De heer Bruines deelde verdiend in de dankbetuigin gen. KATWIJK Geboren: Johannes zn van J. van Rijn en J. Barnhoorn; Marrianne E. dr van J. M. Bax en A. Meijvogel; Helena dr van A. Vink en H. van Duyn; Nicolaas zn van H. Harteelt en P. Hoek; Marie- tje dr van J. Haasnoot en G. de Jong; Dirkje L dr van D. Havenaar en M. J. de Koek; Raymond A zn van A F. Maigret en G. A Ouwerkerk; Dirk zn van D. van der Plas en A. van Rhijn; Cornelia J. zn van J. van Duyn en A van der Niet Ondertrouwd: H. Groen en J. A. Kuyt; K. van der Spek en M. van Dijk; H. A Vlieland en H. Versluys; A. van den Oever en L. Schaap; C. G. Haasnoot en G. E. Seitz; D. Jonker en E. A. Freke; J. P. Voets en A. van der Bent. Getrouwd: J. Imthorn en H. A. van der Plas; J. van der Plas en A. F. Kloos; J van Duyn en W. Imthorn; J. van Duyn en D. Knetsch; J. van der Plas en D. Ronner; F. Schaap en D. A. Haasnoot; W. van Duin en C. W. van Beelen; P. de Groot en M. Groenen boom; D. de Vreugd en M. W. v. Leeu- Overleden: E. Kuyt 72 jaar, man; A Remmelzwaal-geb. Van der Plas 76 jr vrouw; M. van Rhijn-geb. Haasnoot 68 jaar, vrouw. VOORSCHOTEN Wethouder J. J. Dekker is dins dag a.s. verhinderd om spreekuur te houden voor het publiek. Opbrengst Anti-Honger-actie De collecte in het kader van de Anti- Honger-Actie heeft het mooie bedrag van f 1.712.27 opgebracht. .in de huid gezondheid en zuiverheid (Advertentie) MEDISCHE DIENSTEN Leiden en Omgeving Leiden In spoedgevallen nemen waar de artsen Langezaal, Witte Sin gel 30, tel. 24855; Brand, Zocherstraat 1, tel. 26946; Pieterse, Hoge Rijndijk 4, tel. 24403; Tegelaar, Burggraven- laan 14, tel. 34092; en Jansen, Rijns- burgerweg 29b, tel. 53024. Zuider apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553; tandarts W. Steinz, tel. 51456. Alkemade en Leimuiden de art sen v. d. Werf, Rijpwetering, tel. 01712-202, en Van Haselen, Oude We tering, f-' 0)713-217. Alphen aan den Rijn Dkt. J. H. Veenendaal, tel. 2072. Bodegraven Dkt. C. G. A. van Beek, tel. 2268; zr. A. de Groot, telef. 2599. Boskoop dkt. Bom, tel. 2138. Hazerswoude zie Leider "orp. Hillegom dkt. J. J. Versluys, tel. 5121; Wit-Gele Kruis, zr. E. Snel lenberg, M. Trjmpstraat 29, tel. 6316; tandarts E. P Salverda, v. d. Ende laan 76, tel. 02520-6219. Katwijk a. d. Rijn dkt. E. E. v. d. Laan, tel. 2810; apotheek Princestr. 3, tel. 2755. Katwijk aan Zee Dkt. J. C. J. Lodder, tel. 4600; apotheek, zie Kat- wyk a. d. Rijn. Koudekerk a. d. Rijn zie Leider dorp. Langeraar dkt. J. A. Sandkuyl, tel. 01722-139. Leidschendam Dkt. Ludwig, tel. 3532; Rode Kruis tel. 3449; zieken auto, tel. 4200. Leiderdorp dkt. M. P. Hennink, tel. 01710-33686; potheek, zie Leiden. Lisse Dkt. A. J. Duymaer van Twist, tel. 3453. Apotheek Bollen streek: Lissese apotheek Vierkant 223, Lisse, tel. 3608; tandarts, zie Hillegom. Nieuwkoop en Noorden dkt. K. Gill, Zwammerdam, tel. 01726-2527; dkt. B. P. Visser, Noorder., tel. 01724- 203. Nieuwveen zie Langeraar. Noordwijk dkt. De Beer, tel. 2751; Wit-Gele Kruis, zr. M Hooy- mans, tel. 3388 of 2524; apotheek, al leen de Duinrund. Noordwijkerhout en De Zilk dkt. K. A. v. Piaag, tel. 02533-385; tand arts, zie Hillegom; Wit-Gele Kruis, Rusthof 1, tel. 468. Oegstgeest dkt. D. Held, tel. 52255; Wit-Gele Kruis, zr. v. d. Salm, tel. 52426, b.g.g. 01715-388. Rijnsburg zie Katwijk a. d. Rijn. Sassenhe'm tandarts, zie Hille gom. Valkenburg zip Katwijk a. d. R. Voorhout dkt. W. J. Binnema, tel. 02532-7707. Voorschoten dkt. J. M. Abarba- nell. Chopinlaan 32, tel 3875. Warmond dkt. H. A. G. Walen kamp, tel. 01711-220. Wassenaar de artsen A. F. F. Janse, tel. 3005, en J. H. Jaarsma, tel. 9676; Wassenaarse apotheek, Schouw- weg 32, tel. 2402. Woubrugge zie Langeraar. Zwammerdam dkt. K Gill, tel. 01726-2527.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 7