van erge Henegouwen Stap nu het nieuwe seizoen in strooi-aroma Deze fantastische Philips bandrecorder van 328 voor ƒ198 DONDERDAG 25 OKTOBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA S Aardappels kunnen ln elk seizoen een lekkernij zijn. U heeft niets anders te doen dan er wat Knorr AROMAT over heen te strooien. Gekookt of gebakken; aardappelpuree of aardappelsla - probeert u 't eens en u zegt: zó smaakten mij de aardappels nog nooit. AROMAT van Knorr is hèt moderne spijsaroma. U strooit 't droog over 't eten. Spreidt beter. Doseert fijner. Vlekt niet. Heerlijk in jus, soep en groente. Verrukkelijk op koud èn op warm vlees. Zalig op tomaat, sla en ei. Weg zout en peper; eet lekkerder èn gezonder met Knorr AROMAT. Navulzakje 0.< maakt alles lekkerder! "S Nieuwe auto's zonder chauffeur. Taunus 17M Consul Opel Rekord: Volkswagen: Anglia: V.W.- busje met radio. All-risk verz. WerUhovens garage bedrijf. Marediik 34a telef 22300—32735 Wij vragen een ervaren hulpverkoopster voor de gehele zaterdag. Bij voor keur gehuwd. Persoonlijke aanmeldingen: n.v. Hema, renhuisgoten, klein enz. Herenweg 14, Schrijfmachines. Partij meuwe en gerevideerde kantoor- en kofferschrijf- mcchines vér beneden winkelprijs aangeboden. Volledige garantie. Te zien vrijdag en zaterdag van 9 tot 9 uur, Resedastraat 2, Leiderdorp, tel. 24191. 3? Voorschoten! Vrijdag 26 okt. is er weer zo'n ge zellige klaverjasavond bij M. v. Engelen, Molenlaan 35. Eerste prijs 5 pond car- bonade. Helft aantal deel nemers prijs! Inleggeld 1.- Aanvang 8 uur. Plaatst een Telefoontje! 4 sporen techniek. Compleet met band, aansluitsnoeren en dynamische microfoon. Speelduur tot 6 uur. UIT VOORRAAD LEVERBAAR OP VOLGORDE VAN BINNENKOMST Weer een speciale aanbieding van: B door overjarigverklaring. AALMARKT 12—15 TELEFOON 21786 VOORHOUT Hoewel voor de vergadering van de KABO een indeling en toelichting op een gewijzigde vorm van verga deren op de convocatie was vermeld, bleek de opkomst maar heel gering, hetgeen voorzitter Vroonhof zeei be treurde. In zijn openingswoord maakte de voorz. de opmerking dat de structuurwijziging van de K.A.B. nogal op zich laat wachten. Voor sommige instellingen zal deze wijzi ging fatale gevolgen hebben. Er zijn er echter ook, die nog wel hun eigen weg kunnen blijven gaan. Wat heeft de K.A.B. de jongeren nog te bie den? Volgens spreker niet veel. Wel is het van groot belang, dat de vak bonden wat meer te zeggen zullen krijgen, aldus de voorzitter. Spr. memoreerde het P.T.T.-con- gres in Utrecht. Er blijven nog vele onvervulde wensen. De KABO moet zijn tanden laten zien, en het leden tal opvoeren. Leden die interesse hebben voor een KABO-zakagenda kunnen dit bij het bestuur opgeven. Na een pauze vormden zich een paar groepjes die met vragen op de proppen kwamen. Het belang van zulk een discussie werd nu toch wel ingezien. De onderwerpen moeten echter in het openbare vlak liggen, dus niet persoonlijk zijn. Na een va kantie-regeling voor de B.N.S. ter tafel gebracht te hebben, werd het verdere deel der bijeenkomst een totale PTT-aangelegenheid, waarbij vele bezwaren naar voren kwamen. Na afloop constateerde de kapelaan dat zeer positieve dingen ter tafel waren gebracht en raadde dan ook het bestuur aan op de ingeslagen weg door te gaan. Raadsagenda De gemeenteraad komt vrijdag 26 oktober a.s. in open bare vergadering bijeen 's avonds 8 uur. Enige der te behandelen voor stellen zijn: benoeming leden der raadscommissie; «alarismaatregelen per 1 januari 1962; vaststelling com pensatie maatregelen voor het perso neel in verband met de huurverho ging per 1 september 1962; voorstel betreffende fluoridering van drink water; nadere vaststelling van huren der woningen van het gemeentelijk woningbedrijf; benoeming leden der commissie van advies ex artikel 8 der woonruimtewet 1947. SASSENHEIM Biljarten De strijd op het groe ne laken in de bollenstreek is weer begonnen en aan de voorwedstrijden om het persoonlijk kampioenschap vijfde klasse libre klein biljart van het district bollensteek van de Kon. Ned. Biljart Bond, hebben 27 biljar ters deelgenomen. Voor de finale, die gehouden wordt op 26, 27 en 28 okto ber a.s. in café-rest. „Eigen Zorg" te Voorhout, hebben zich de volgende spelers geplaatst: H. Dollieslager, J. van der Vooft, Th. de Jonge, A. Ver meulen en J. Maarschalk (Amicitia, Lisse), D. van der Ploeg en A. G. Schoordijk (Sport, Oegstgeest) en A. van den Nieuwendijk (Piet Gijs, Noordwijkerhout). Tevens promo veerden naar de vierde klasse; W. v. Schie (Zeekant), N. v. d. Berg (De Beurs), J. Erades (Sport), B. Groe nen ('t Soldaatje) en H. Troost (Ami citia). De wedstrijden beginner, vrij dagavond 26 okt. om half acht. KATWIJK HOOGSPANNINGSSTATION Volgens b. en w. verdient het aan beveling, dat het perceel grond, ge legen op de hoek van de Koningin Emmastraat en de Burgersdijkstraat, te benutten voor de oprichting van een hoogspanningsstation welke ka bels elk een lengte van 745 meter hebben, te vervangen door kabels via het Emmaplein, Koningin Em mastraat, E. A. Borgerstraat naar het station aan Rijnmond, elk lang 585 meter, alzo 160 meter per kabel min der. Het vrijkomende materiaal, waarde 2.000, zal voor andere wer ken worden gebezigd. De totale kos ten bedragen 8.000 min 2.000 voor gebruikte kabels, is alzo 6.000 waarvoor b. en w. aan de raad kre diet vragen. ONBEWOONBAAR Blijkens een ingesteld onderzoek verkeren de woningen Noordstraat 3 a, 3b, 5 en 7 in zodanige staat, dat deze ongeschikt zijn ter bewoning en niet door het aanbrengen van ver beteringen, omdat dit technisch en economisch onverantwoord zou zijn, in een bewoonbare staat zijn te bren gen. B. en w. stellen voor bedoelde woningen onbewoonbaar te verkla ren. Daar op dit moment echter nog niet bekend is, in welke woningen de huidige bewoners van genoemde panden een onderdak kan worden verschaft, kan deze ontruimingster mijn op ten hoogste zes maanden worden gesteld. Geboren: Leen zn. v. J. v. Duyn en J. v. Duyvenvoorde; Margriet, dr. v. W. Rous en J. de Jong; Gijsbert, zn. v. G. Varkevisser en E. J. Groen- huyzen; Metta, dr. v. L. Ravensber- gen en A. Glabergen; Albert, zn v. D. van der Plas en W. van Duyn; Si mon C., zn. v. D. Ouwehand en A. Guyt; Ronalda, dr. v. J. Boezaard en C. H. Teske; Cornelis, zn. v. L. C. van der Marei en A. M. Kromhout; Dirk, zn. v. D. C. van Leeuwen en G. J. Vijn. Ondertrouwd: H. A. J. Curfs en V. S. de Graaf; P. de Groot en M. Groenenboom; C. Verbaan en C. J. van Rijn; D. de Vreugd en M. W v. Leeuwen; W. H. Klinkenberg en Z. Snijder; D. van 't Zelfde en M de Vink; J. van Duyn en W. Imthorn; G. van Duyn en F. H. Wiersema; J. A. van Leeuwen en A. J. Varkevis ser; J. van der Plas en A. Kloos; J. van Duyn en D. Knetsch; J. Meij- vogel en G. van Delft; J. van der Plas en T. Ronner; F. Schaap en D. A. Haasnoot: J. Oliemans en B. Hoek. Getrouwd: W. Kuyt en A. v. Dijk; E. P. de Jong en F Kulk; G. Hoek en A, Haasnoot: C. van Dijk en .T. Rijnsburger. Overleden: H H. de Koning-geb. Karsen, 64 jaar, vrouw; J. Berkheii- geb. van der Plas, 74 jaar.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 5