en BETER SPEELGOED EN en LAGERE PRIJZEN 83 VROOM& DREESMANN draion voor de kinderen Jpj voor uzel voor uwportemonnaie /I Een advertentie in dit blad wordt gelezen in dorp en stad DONDERDAG 25 OKTOBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA U Echt lederen schoofetuf met ritssluiting in rood, bruin en groen. Q50 16 delige vulling. O Cowboy pak van sterke stof met Shette/hand de coraties. Compleet met viiten hoed, leren koppel en echte holster, «fl 5Q 5-10 jaar l*f Wat is kostelijker voor een moeder dan met haar kleuters te dwalen door de sinterklaasvreugd van V&D's speelgoedafdeling. Wat een gebeurtenis voor de kinderen zelfl Welkom, moeders... welkom kinderen! Uit alle hoeken van de wereld is een enorme sortering speelgoed naar V&D verzonden. Poppen in alle soorten, alle maten, alle prijzen. Tientallen merken treinen, vliegtuigen, spelletjes, boeken... het rijkste speelgoedparadijs, dat iemand zich kan denken. Zomaar binnenlopen bij V&D, zonder sparen vooraf, zonder zegelrompslomp. Zomaar prettig rondneuzen, plezierig kopen, goed worden geadviseerd door vakkundige verkoopsters... dat kunt u alleen bij Vroom en Dreesmann. Ruime, houten garage, waarin al zijn voorkeur wagens een plaats vinden. Houten puzzelplaat met di verse aardige kindervoor stellingen. Stevige stuk jes. Om uren lang Q95 zoet mee te zijn. L. Grote plastic auto met op legger, waarop luxe ple zierjacht. Geheel uitneem- baar. Voor de snelle chauffeur en han- 095 dige sleutelaar O Hoge Wig-Wam tent voor hollandse Indiaantjes. Met strijdhaftige beschilderin gen op het sterke katoen. Makkelijk op te 4 A 5Q bergen. 1*1 Stevige, plastlckiepwagen met degelijke wielcon- structie. Voor de bouwer in de dop, die veel te vervoeren heeft 360 Metalen driewieler, geheel demontabel. Gemoffeld frame, nikkelen stuur. Ver-, stelbaar op de groei. Voor de kleine kampioen Groot, verstelbaar school bord met alfabet. Twee zijdig beschrijfbaar. Om gauw heel knap te G95 worden U Mooie vulpen met 14 ka raats gouden pen en de gelijke zuigervulling. Bij passende, langschrijvende ballpointmetautomatische drukmechanlek. In fraaie geschenkverpakking^5Q Prachtige elektrische trein spoor 00. Frans precisie werk, merk Jouef, 6 rails, loopt op batterij. Ook ge schikt voor transformator. Rails, wissels i onderdelen los verkrijgbaar 155° Sterke, metalen autoped met luchtbanden, spaak- wielen, verchroomd stuur en rubber voetplank. Vlag op standaard. Loopt zwevend licht 1895 Zwarte, pluche poedel met ondeugende kraaloogjes. 50 cm groot Voor de box, maar ook voor de teen agerkamer of in de G95 auto als mascotte O Vinyl pop met ingeplant haar, kan slapen. 40 cm. Geheel gekleed volgens de A50 laatste mode *1" Herenhorloge, Zwitsers precisie uurwerk,17steens anker met Incabloc shock- proof systeem en centrale secondenwijzer. Chroom waterwerende kast met stalen bodem en lederen band. 1 jaar vol ledige garantie Dameshorloge, Zwitsers 17 steens anker precisie uurwerk, eveneens Inca bloc, ehockproof. Keuze uit diverse kleine elegante modellen. Kastjes 20 mi cron doublé met lederen Britse rolschaatsen met rubber wielen. Lopen licht en snel op dubbele kogel lagers. Op schoenmaten 32-43 (verstelbaar). Een jeugd lang 4495 plezier Fantastisch snelle skelter op nylon-gelagerde wielen met dikke rubber banden. Vuurrood gemoffeld met witte stuurstoel. Om elk record mee te Q3Q5 slaan 00 Plastic trein met solide voerwerk, die Jonge „meesters" veilig kunnen bedienen. In mooie opbergdoos met brug en seinpalen LEIDEN ALPHEN G? Echt lederen tassen v. fietsen en bromfietsen, even gebruikt 9.- per stel; ook grotere voor scooters en motoren, ijzersterk slechts 7.50 per stuk. Uit zoeken. Verkoop a.s. za terdag. v. d. Meij, Middel weg 29, Leiden. fg Kolenhaard „Vulcana" br. 60 hg, 68 cm., cap. ca. 8000 cal. 20.-; rekenmachi ne oud en zwaar model, werkt nog goed „Bur roughs" 15.-. Te bez. na 6 uur: Abr. Crijnssenstr. 14 (Kooilaan), tel. 34753. Renault Dauphine '61 als nieuw met schuifdak en radio. v. d. Putten, Rhijngeesterstraatweg 165, tel. 50686, Oegstgeest. G? Een nieuwe woning? Voor al uw lampen: De Lichthal. Gratis plaatsen van lampen boven de 20.-. Haarlemmerstraat 293 GT Nu een nieuwe lamp uit de Lichthal. De groot ste sortering. De laagste prijzen. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293. t.o. De Overdekte. 2* Voor beddenreparatie naar De Kleine Winst, rtaarlemmerstr. 51. Over trekken in één dag klaar! 2-pers. vanaf 26.50; 1-pers. vanaf 19.50. 2* Solex Oto de Luxe; So lex de Luxe 1959, beide in prima staat. Dahliastraat la, Leiden. Zorgen-vrij en zonnig-blij in GT 10 Rijlessen a 60 min voor 47.50 in fonkelnieuwe Ford Anglia. Erk bonds autorijschool „Joop Groe nendijk", Morsweg 135. Leiden, tel. 31283; Spoor - laan 17. Voorhout. nrult Dauphine '62 Gedipt instr. Erkende bondsauto rijschool „Irene" Lammen- schansw 80. Leiden, telef 31949, b.g.g 01729—286. 2* Verkoopster, 31 iaar, zoekt gezellige werkkring in Leiden of omgeving, 8 jaar werkzaam geweest in confectiebedrijf en bekend in manufacturenbranche. Br. onder no. 5373 bur. v. d. blad. Tli. G. Barthen Aannemersbedrijf vraagt: METSELAAR EN TIMMERMAN P. de la Courtstraat 9 Leiden Telef. 21249 ADVKK IEREN DOET VERKOPEN

Leidse Courant | 1962 | | pagina 11