Nederlanders haalden niet de finale van de opentafeltenniskampioenschappen KORFBAL SLEUTELSTAD EERSTE NEDERLAAG VOOR CRESCENDO SCYLLA Tafeltennis PIT '54 JACQUES VAN VEEN ONGESLAGEN WINNAAR VAN A-ZESKAMP MAANDAG 22 OKTOBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAC.TNA 13 titie in Den Haag won. PIT '54 verscheen met de gebroeders v. d. Helm achter de tafel, die tezamen alle punten voor hun rekening namen, want Driek v. Veen speelde wel weer 2 partijen in 3 games, maar het laatste beetje geluk ontbrak hem. De komende week begint weer de se nioren-competitie, waarvoor PIT '54 met de volgende teams uitkomt: Dames le steam (2e klas): A. Beere- boom, C. v. Teylingen, H. Koek. 2e team (3e klas): J. v. d. Helm. L. Koek en Q. Overdevest. Heren: le team (2e klas): A. v. d. Helm, P. v. da. Raadt en H v. Veen: 2e team (3e klas): G. v. d. Akker. C. v. Teylingen. G. v. Veen; 3e team (4e klas): W. Groen. W. Hoogeveen en P. Opdam. Het programma voor de eerste wed strijden luidt als volgt: Dames: PIT '54-Docos. Docos 2-PIT '54 2. Heren: Salamanders 6-PIT '54: PIT '54 2-WilhebTras 5 (op 3 nov.); PIT '54 3- St. H.-TSB 9. De aanvoersters en aanvoerders van deze teams dienen hun formulieren voor taan in te leveren bij de heer C. v. Tey lingen. Jan van Banningstraat 25. en wel op de dag, waarop de wedstrijd gespeeld wordt. Hedenavond sluit de inschrijving voor het DHC-toernooi in Delft. Tijdens het afgelopen weekeind deed Bert v. cL Helm mee aan de internatio nale kampioenschappen van Nederland, waar hij het zelf tegen zijn „grote broer" moest afleggen, maar temidden van al le cracks van Europa menig leerzaam partijtje heeft kunnen aanschouwen. In het enkelspel kwam hij uit tegen de Oostenrijkse kampioen Wegrath en in het dubbelspel (met E. v. d. Berg. Haar lem) tegen het Duitse koppel Offergeld- Gab. A.s. zondag vindt in Den Haag de wedstrijd 's-Gravenhage-'t Gooi plaats, waarvoor zowel Ton als Bert van der Helm zijn uitgenodigd IN DE De Engelse tafeltennisspeelster Diane Rowe heeft voor de vierde maal haar naam geschreven op de erelijst in het enkelspel van de jaarlijkse open Nederlandse kampioenschappen, die dit weekeinde in het Krelagehuis te Haarlem zijn gehouden. Misschien heeft deze omgeving inspirerend gewerkt op de Engelse, want het was ook immers hier dat zij in 1952 voor het eerst het dames-enkelspel won. Maar meer dan welke Nederlandse titel tevoren behaald zal deze triomf haar eergevoel en trots hebben gestreeld, want zij werd behaald op de Europese kampioene Agnes Simon, die tot voor kort onverslaanbaar voor Rowe was geweest. oenschappen zou zorgen. In de kwart finales namelijk versloeg hij de Eu ropese kampioen Hans Alser gedeci deerd met 21—14 7—21 21—11 21—14. Vecko haalde daarna de finale in een prachtige partij tegen de 16-jarige Zweed Johansson. Deze spannende ontmoeting was een finale waardig. Prachtige partijen van buitenlanders Dat deze zege geen toevalstreffer is geweest bewees Diane Howe nu in Haarlem met de duidelijk sprekende cijfers 21—13, 21—17 21—11 ging Ag nes Simon ten onder. Het hielp haar niet dat zij gedurende de partij steeds vaker verontschuldigend in de rich ting van haar echtgenoot dr. Bela Simon keek. Want de coach van de Duitsers kon vanaf het lijntje ook niets doen aan het falen van zijn vrouw. Het heren enkelspel was voor de ?7-jaiige Duitser Ernst Gomolla, die dank zij zijn grotere routine m de fi nale de 17-jarige Züidslaviër Eduird Vecko overwon. Het herendubbelspel wérd gewonnen door de Duitse cum- binatie Gaeb-Beyss terwijl voor Ag nes Simon samen met de Duitse kam pioen Schoeler als troostprijs het kampioenschap in het gemengd dub bel was weggelegd. Schoeler-Simon waren de enigen, die hun titel kon den prolongeren in dit kampioen schap vol verrassingen, waarin en kele favorieten al voortijdig waren uitgeschakeld. Ontdekking De grote revelatie van dit toernooi was Eduard Vecko, van wie men na de eerste ronde wel wist, dat hij van zeer goede klasse is, maar toch had niemand verwacht, dat juist deze nog onbekende Züidslaviër voor de grootste verrassing van deze kampi- Nederlandse prestaties. Kwartfinaleplaatsen en niet meer was overigens ook het lot van de Ne derlandse dames en neren. In het he ren-enkelspel bracht Frans Schoofs, die in de eerste ronde een bye was begonnen, het tot de laatste acht. Maar toen vond hij in Baeg in een langdurige partij zijn meester. Bert Onnes was al een ronde eerder uitge schakeld door Johansson, samen brachten Onnes en Schoofs het in het herendubbel ook al niet verder dan de kwartfinales, waarin de Zweden Johansson en Bernhard te sterk wa ren. En voorts kwam Bert Onnes met Nelleke Visscher bij de laatste acht in het gemengd dubbel, maar struikelden over de Duitse kam pioenscombinatie Schoeller-Simon, in het dames-dubbelspel was er ook al een kwartfinaleplaats, namelijk voor Ria Bogmans, die echter bijzonder ge lukkig had geloot. In de eerste ronde was zij vrij, daarna ontmoette de Rotterdamse haar landgenote Laag land die geen moeilijkheden oplever de, en op haar beurt vormde Ria Bogmans tenslotte geen probleem voor Rosemarie Gomolla. UITSLAGEN Zaterdag en zondag zijn in het Kre lagehuis in Haarlem de elfde open tafeltenniskampioenschappen van Nederland gehouden. Een overzicht tijdens de zondag gespeelde dames- dubbel finale tussen (voorgrond) de Duitse dames Agnes Simon en E. Gomola en (achtergrond) de Engelse speelsters Diana Rowe en M. Shannon, die de strijd wonnen. 22, 23-25, 26-24. Gomolla (Dld.)-Gaeb (DM.) 21-14, 21-10, 22-20*. Finale: Gomolla-Veckdo 15-21, 21-16, 21-18. 21-13. Dame;--ïikclspel. Halve finales: S ir.on (DlcL)-Pirc (Z SI.) 21-18, 21-6, 21-13 Ro we (GB)-Gomolla (Did.) 21-15, 21-17, 21-18. Finale: Rowe-Simon 21-13, 21-17, 21-11. Heren-dubbel. Halve finale: Beys-Gaeb (Dld.)-Alser-Gengtsson (Zwe.) 21-17, 19-21, 21-12, 21-12. Vecko-Korn (Z.SU- Johansson-Bernhardt (Zwe.) 24-22, 13- 21, 21-12, 21-19. Finale: Gaeb-Beyss- Vocko-Kem 21-19. 12-21, 21-15. 20-22, 21-14. Dames-dubbel. Halve finale: Simon- Gomolla (Dló.) - Kriegelstein-Muller (Did.) 21-17, 21-15, 21-19. Rowe-Shannon (GB.)-Porc-Zrimec (Z.S1.) 21-7, 20-22, 21-18, 21-12. Finale: Rowe-Shannon-Simon-Gornolla 21-15, 21-17, 12-21- 21-15. Gcmengd-dubbel. Halve finale: Schö- ler-S:mon (Dld.)-Vecko-Pirc (Z.S1.) 21- 14. 21-5. 14-21, 21-13. Berger-K riegel- stein (Did.) Ernst en Rosemarie Gomol la (Did.) 16-21, 21-12, 21-18, Finale: Schöler-Simon - Berger-Krie- gelstein 21-7, 21-8, 21-13. COMPETITIE De drie tafeltennisevenementen, die Docos zondag j.l. deed opvoeren, zijn ten volle geslaagd. De junioren in het bij zonder, maar ook de senioren hebben, zonder uitzondering, tafeltennis gespeeld, dat aantrekkelijk en spannend was. Docos beschikt nog altijd over meer verdedigende dan aanvallende spelers; deze situatie was de oorzaak van enkele langdurige partijen. Wim v. Steenbergen en Cees Kallen berg streden b.v. ruim anderhalf uur(!) tegen elkaar: v. Steenbergen besliste de partij tenslotte in de 3e game met 30-28 in zijn voordeel, nadat zijn jeugdige te genstander een voorsprong had gehad. Ook de junioren Hendrik Paardêkoo- per en Wim Vreeburg schotelden zich zelf en de toeschouwers een match voor, die meer dan 'n uur in beslag nam. A-zeskamp. Jac. v. Veen bereikte ongeslagen de slotpartij (lees: finale) tegen v. Steen bergen. ofschoon hij 3 games nodig had tégen Cees Kallenberg en Arnold Bis- Schop. Wim v. Steenbergen had hét heel wat moeilijker. Naast zijn benauwde ze ge op Cees Kallenberg kwam hij tegen Lodewijk Kallenberg eerst na langdurig schuiven op winst (21-19 3e game). De finale bracht een op redelijk peil Staande wedstrijd met wederzijdse aan- valsrallies. Het spanningselement was o.i. échter „bescheiden". De beslissing werd nog na 3 games verkregen. Jacques v. Veen slaagde er toen in de defensie van v. Steenbergen enkele malen „lek" te slaan, waarna hij tactisch spelend kon „uitdrijven" naar 21-14. Verdere eindstand: 3 Arnold Bisschop, 4. Jos Vreeburg, 5. Cees Kallenberg, 6. Lodewijk Kallenberg. B-zeskamp voor Nico v. Cassel. Nico v. Cassel had er steeds naast ge vist de laatste jaren. Jan Brouwer en Lodewijk Kallenberg waren er achter eenvolgens in geslaagd de „Coupe des Jardins" te veroveren. Dit seizoen hoe wel nog jong heeft aangetoond, dat v. Cassel sterker speelde dan ooit tevo ren. Gisteren heeft hij zijn vorm beves tigd. Alleen aan Wim Verhoef lukte het hem 1 game af te snoepen. Jan Brou wer louter 2-games overwinningen in de vier eerste ronden was in de finale zeker gevaarlijk voor v. Cassel. maar wat meer vastheid deed laatstgenoemde ver diend zegevieren. De eindstand: 1. N. v. Cassel, 2. J. Brouwer. 3. 4. 5. C. Kreffer, J. v. Steen bergen. W. Verhoef. 6. F v. d. Steen. Wim Vreeburg, juniorenkampioen. Dertien junioren hebben met veel elan gestreden in de kwalificatie-ronden. Bij de laatste vier (finalegroep) be landden tenslotte Henk Paardekoooer, Wim Vreeburg, Gerard Brouwer en Ge rand v. d. Klaauw. Goed spel zagen wij evenwel ook van Chris v Steenbergen. Frèd Heuzen. Fred Braché en Cor van Zijp. In de beslissende vierkamp werd Wim Vreeburg de toch wel wat verrassende winnaar. Zijn overwinningen op Paar- dekooper en G. Brouwer waren heel miniem en niet verkregen door het bes te spel, maar door sterk volhoudeh na achterstanden. Gecontroleerd spel in de slotfase maakte zijn victorie verdiend. Eindstand: 1. Wim Vreeburg, 2, Gerard Brouwer. 3. Henk Paardekooper, 4. Ge rard v. d. Klaauw. Voorzitter H. Huying overhandigde na afloop de bekers aan de winnaars en dankte de heer J. v. Oudihèüsden voor de perfecte organisatie. SCYLLA 2 WON VAN SHELL Scylla 2 heeft *ot nu toe in de over gangsklas der tafeltennis-competitie nog geen wedstrijd verloren. Ditmaal was het Shell in Amsterdam, dat tegen het ho mogene Leidse team kansloos was. Cyn thia Goedkoop-Werkhoven, topspeelster Vpi Nederland, was bij Shell opgesteld. Sinds dit seizoen is „gemengd" spelen in de afdeling Den Haag niet meer toege staan. In Amsterdam is dat anders, het geen voor de dames een prachtige oefe ning betekent. Van der Voort, Kanbier en iets minder De Jong, moesten alle zeilen bijzetten om van mevr. Goedkoop te winnen. De Jong gaf Scylla 0-1 via Gremmen (6-21, 12-21). Van der Voort maakte 0-2 met 17-21, 21-23 tegen mevr. Goudkoop. Gompelman dwong Kanbier tot drie games, maar de Leidenaar hield desondanks zijn lei schoon (16-21, 22-20, der Voort als dubbelpartner van De 14-21. Kanbier verving vervolgens Van Jong. Het was een verbetering, want voor de eerste maal werd hét dubbel spel een Scylla-zege. De Jong zorgde tegen mevr. Goedkoop voor Scylla's vijf de punt (0-5). Éven leek het er op of Kaftbier wederom een beslissende game moest spelen om de zege veilig te stel len. toen Gremmen na 18-21 zwaar aan vallend kwam opzetten. Het werd 20-20 en zelfs 22-22 vóór Kanbier de game (22-24) en de zege (0-6) kon veilig stel len. Gompelman moest Van der Voort de eer laten (0-7), terwijl Kanbier ge brand scheen op verlenging, want óók tegen mevr. Goedkoop werd het 15-21 en 20 gelijk voor hij succes had (0-8). 1 maakte tegen Gompelman 0-9, maar net toen het leek, dat Scylla met dubbele cijfers zou gaan winnen moest Van der Voort na de eerste game in een aanvalsduel op Gremmen te hebben veroverd zijn te eenstander game-verde ling (18-21. 21-18) én vervolgens zelfs partijwinst toestaan (21-13). Daarmee redde Shell de eer (1-9). Indien Scylla tegen Gispen een gelijk spel kan behalen is de mogelijkheid van een eventueel kampioenschap en de daar aan verbonden automatische promotie geheel hiet uitgesloten. Programma zaterdag 27 oktober: ere- klas Smash-Scylla (Amsterdam); over gangsklas: Scylla 3-Treffers (B). Leiden 7.00 uur; vrijdag 26 oktober overgangs klas: Scylla 2-WGA. Leiden, Hoge Mors- weg 12, 7.00 uur. Afgelopen donderdag liet het eerste herenteam nog weer eens overduidelijk zien, dat het zich ook in de eerste klas hêèl goed thuis voélt. Het is dan ook jammer, dat hét verzoek om promotie bij keuze naar deze klas werd afgewezen. Was vorige week DHC het slaohtofffer, thans werd TOV uit Noord wijk op ver rassende wijze met een 7-3 nederlaag naar huis gestuurd. Deze overwinning krijgt echter nog meer glans, als men bedenkt, dat TOV in dezelfde opstelling (v. d. Ploeg, Alkeinade, Hermans) vrij dagavond de finale van de bekercompe- De Wolf kampioen „alle categorieën" Ondanks de prachtige prestatie van de 21-jarige eerste dan, Joop de Wolf uit Oegstgeest, die met een perfect uitgevoerde achtste heupworp Tini van Es uit Eindhoven versloeg in de finale van het Nederlands judokan* - pioenschap „alle categorieën" is het met de Nederlandse judotop niet zo best gesteld. Anton Geesink en Hein Essink komen niet meer in wedstrij den uit. Derde dan Wil Dadema is ook niet meer in zijn beste vorm en Jan van Ierland, juist hersteld van een ernstige ziekte, is momenteel even eens uitgeschakeld. Weliswaar staat hier een leger van 26.000 jongeren tegenov.*, maar 't is toch wel bijzonder typerend dat een eerste dan met de titel „alle catego rieën" gaat strijken en dat er momen teel, met uitzondering van enkele ta lentvolle, jeugdige judoka's, geen en kele kracht van internationale bete kenis is overgebleven. Een van de weinige lichtpunten is de met 700 toe schouwers bezette Energ ehal in Rot terdam was het optreden van de jeug dige Joop de Wolf die achtereenvol gens Zappey (derde dan) en Van Es (tweede dan) op schitterende wijze uitschakelde. Zappey had meer succes in de strijd om de titel derde dan door in de eindstrijd Maccka met een zesde beenworp te „vloeren". Ook Van Es behaalde toch een titel door bij de tweede dans De Lange te ver slaan via een waza-ari. In de finale won hij op beslissing van Ratten. Joop de Wolf werd Nederlands kampioen eerste dan door tweemaal op beslis sing te winnen van respectievelijk Jonkman en Schaeffer. („Volkskrant") VOLLEYBAL NEDERLAGEN VOOR VOLLEYBALTEAMS Zowel de Nederlandse dames als de heren leden zondag bij de wereld kampioenschappen volleybal, een ne derlaag. De dames verloren in een ontmoe ting voor de bezetting van de 9e tot en met 14e plaats met 30 (155, 153, 158) van China en de heren gingen met 3—1 (15-10, 11-15, 16-14, 155) ten onder tegen Oost-Duits- land. Deze laatste ontmoeting gold voor de poule, waarin wordt gespeeld Na een snelle en goed korfbal ople verende wedstryd is het de Haagse club ALO gelukt Crescendo haar eerste nederlaag in deze competitie toe te brengen. Een verdienstelijke prestatie, temeer daar Crescendo met nog 20 minuten te spelen met 53 de leiding had. Beide partijen startten direct in een vrij hoog tempo en bleken vooral voor rust aardig aan elkaar gewaagd te zijn. Na ca. 15 minuten spelen open- do Aio de score (01). Crescendo liet zich echter niet onbetuigd zodat vrij spoedig daarna Joke Hazebroek met een ver schot gelijk kon maken (1-1). Na de vakwisseling bracht Aad Schou ten de stand op 21, doch ALO wist nog voor rust op haar beurt weer te scoren en aldoende de spanning erin te houden. Weer de leiding Na de thee nam ALO met een door loopbal weer eens de leiding (2-3), waarna Crescendo het tempo nog wat opvoerde, teneinde de achterstand in te lopen en een kans op de eindzege te behouden. Inderdaad kon Leny Kukler met een ver en raak schot op nieuw het evenwicht herstellen (3-3) Vanuit de beginopstelling kreeg Cres cendo langzamerhand enig overwicht hetgeen resulteerde in twee mooie doelpunten van Ton Ouwerkerk (5-3). Crescendo waande zich reeds match- winnaar en beging daarmee een kapitale fout. Binnen 5 minuten schoot ALO tot tweemaal toe raak (55) met het gevolg, dat Crescendo de moed ineens liet zakke- ALO pro fiteerde hiervan verdienstelijk en het was ineens 56. Wat Crescendo hier na ook probeerde het mocht niet meer baten zodat met het laatste fluitsig naal de eerste nederlaag een feit werd. De overige Crescendo-resultaten waren: Crescendo 3KNS 4 011; Zuiderkwartier (A-junioren)Cres cendo (A-junioren) 4—5; Zijlkwartier (A-asp.)Crescendo (Asp.) 12; Cresendo cKNS d 90. Het Zuiden-Vicus Orientls 4-4 Hoe wel algemeen werd verwacht, dat Vicus Orientis een flinke nederlaag tegemoet zou gaan, hebben le Leidse Houtbewo ners het vrij sterke Het Zuiden een ver dienstelijk gelijkspel van 4-4 kunnen af dwingen en op een gegeven moment zelfs met 2-4 voorgestaan. Vicus nam via Sjardin vrij spoedig - leiding (0-1) en wist deze te behouden daar Henzen, na dat Het Zuiden gelijk had gemaakt (1-1), wederom een voltreffer kon plaatsen (1-2). Doordat Kluts een straf worp mis te bleef de stand tot aan de rust onge wijzigd. Na de thee werd het spoedig 2-2. doch wist Meijer kort achter elkaar 2 strafworpen te benutten (2-4) ïodat het er voor Vicus bijzonder gustig uitzag Een kleine inzinking bleef echter niet zonder gevolgen, zodat het Zuiden de gelegenheid kreeg de stahd met twéé goede doelpunten wederom op gelijke voet te brengen en dus op de valreep nog een winstpunt binnen kon halen. HKV 3-Vicus O. 2 6-10: Vicus O. 3- OSCR 2 5-4; Fluks-Vicus O. 5 0-4, Vicus O. 6-Fluks 5 3-0; Vicus O. 7-Zijlkwartier X-5. Jun.: Vicus O. A-HKV 6 6-2. om de bezetting van de 11e tot en met 20e plaats. Eerder wonnen onze heren met 31 van Mongolië: 15—5, 1015, 15—2, 15—13. De Nederlandse damesploeg won zaterdagmorgen te Kiev met 30 van Australië. De setstanden waren: 150, 150, 154. Van Oostenrijk wonnen onze dames eveneens met 3—0 (15—0, 15—0, 15—4). KON. NED. KORFBALBOND Hoofdklasse A: Groen Geel-HKC 9-6, Allen Weerbaar-Roda 7-5, Ar chipel-Wordt Kwiek 4-7, Blauw Wit- Westerkwartier 7-4, Rohda-Luto 4-5. Hoofdklasse B: Quick-Spangen 1-8, Sportlust-Die Haghe 5-9, Rigters- bleek-Ons Eibernest 7-7, Het Zui den-Vicus Orientis 4-4, ZKC-Deetos 6-7. Zuid-Holland, le klas: HKV 2-Ro- zenburg 6-1, ODO-Ons Eibernest 2 4-4, Algemene-Regenboog 2 5-7, Swift -OSCR 6-4, Sperwers-Fluks 4-5. Tweede klasse A: Ons Eibernest 3- Sperwers 2 1-5, KNS-Ons Huis 5-4, Die Haghe 2-Zuiderkwartier 7-9. Eureka-Ready 1-8. Tweede klasse B: Zwervers-Olym- piaan 10-3, Achilles-Het Zuiden 2 2-4, Charlois-Hou Stand 4-2. Sperwers-Fluks 4-5 Fluks boekte een weliswaar benauwde, doch nuttige over winning van 4-5 op Sperwers en kon dus 2 kostbare winstpunten binnenhalen. De Algemene-Regenboog 5-7 Met de Algemene gaat het in deze competitie wel bijzonder slecht. Na vorige week te gen ODO het eerste winstpuntje te heb ben geboekt, verloren de blauw-wltten gisteren weer met 5-7 van Regenboog en zullen zij zoals de zaken er thans voor staan nog een zware strijd om lijfsbe houd moeten voeren. Nadat Regenboog de leiding had ge nomen. kon Filemon weer vrij spoedig de stand op 1-1 brengen. Hoewel Regen boog daarna tot 1-3 wist uit te lopen, gaf De Algemene de moed niet op en kon Lambooy met twee voltreffers wederom het evenwicht herstellen (3-3). Nadat Regenboog nog voor rust de leiding weer had genomen (3-4), kon vrij spoedig na de thee Filemon wederom gelijkmaken (4-4), doch niet voor lang, want via een strafworp werd het weer 4-5. Doordat Molenaar de stand weer op 5-5 kon bren gen, keerde de spanning opnieuw terug. Helaas bleek De Algemene al haar kruit verschoten te hebben en kon Regenboog zich naar een overwinning van 5-7 schie ten. Sperwers 3-De Algemene 2 5-3; De Algemene 3-KNS 3 2-2; De Algemene 4- Noorderkwartier 2 14-1; Jun.: De Alge mene A-Ready 6 3-3; Adsp.: KNS a- De Algemene a 1-14; De Algemene b- KNS b 6-0; De Algemene c-Vicu6 O. c 4-0. Die Haghe 2-Zulderkwartler I 7-9 Na het herstel tegen Eureka, zette Zui derkwartier haar opmars voort door dit maal Die Haghe 2 een nederlaag van 7-9 toe te brengen. Danaidcn 1 had een vrije dag. De ove rige Danaidenteams boekten de navolgen de resultaten: Danaïden 2-Het Zuiden 4 5-3; Danaiden 3-Vitesse I 1-7; Madjoe I- Danaiden 4 2-9; Jun.: DKC 5-Danaiden A 1-9; Danaiden M-Fluks B 5-2. Voor waar een zeer succesvol weekeinde voor Danaiden. KNS I-Ons Huis I 5-4 Hoewel KNS wederom een overwinning behaalde, en dus ongeslagen bleef, heeft de thuisclub ditmaal de zege bijna gemist. Na de ruststand 1-1 liep KNS namelijk weliswaar uit tot 4-1, doch een onweer staanbaar Ons Huis-offensief had twee doelpunten tot resultaat, zodat de voor sprong tot 4-3 werd gereduceerd. Wel kon KNS hierna weer tot 5-3 komen, doch toen Ons Huis wederom tot 5-4 kon inlopen zagen Oudshoorn c.s. 't ver dere verloop donker in. Eerst toen het laatste fluitsignaal klonk konden zij weer rustig ademhalen en waren de 2 volle winstpunten wee een feit. KNS 2-Regenboog 3 4-1; KNS 3-De Al gemene 3 2-2; KNS 4-Crescet>do 3 U-0; KNS 5-Fluks 6, na de stand 2-2 reel, ge staakt daarna uitvallen van enige Fluks- spelers het vereiste aantal niet meer aan wezig was. Een moment uit de korfbalwedstrijd Crescendo—ALO, gisteren in Leiden verspeeld. (Opname „Van Vliet'

Leidse Courant | 1962 | | pagina 13