Jongemannen met een eigen kledingstijl slagen voortaan bij Verhulst in hun eigen twen "department Ook voor alle nieuwste twen-accessoires! Verhulst heeft begrepen, wat de jongeman van van daag wil: Méér serieuze aandacht voor zijn eigen kledingstijl en een eigen domein waarin alle twenmode- primeurs zich aan hem presenteren. Verhulst heet daarom de jonge bezoeker van zijn overzichtelijk, welvoorzien Twen-Department hartelijk welkom! De bekende Verhulst-reputatie voor hoge kwaliteit, veel keuze en altijd klaarstaande service zwaait ook op deze nieuwe afdeling de scepter. En de Verhulst- verkopers begrijpen hun taak: ze mengen zich niet ongevraagd in een keuzebepaling, maar geven op de eerste wenk van harte alle deskundige advies. Niet voor niets is men gaan zeggen: 't zit goed bij Verhulst. Ook de twens zullen dit beamen. Want ook zij ont vangen de kaart-die-spaart van Verhulst. Hebt U die al? Voor een volle klantenkaart (f250,- besteed) contant op de hand f 20,- terug! Uniek in Uw stad èn sublieme kledingèn klinkende munt terug! Kostuums van de nieuwe TWEN en TWIST modellen met smalle panta lons. Ook met stof- knopen, elegante manchet en rug ceintuur. Kloeke dessins met de nieu we .zij de-effecten in blauw en bruin, f 149,-, f 109,-, Sportieve regenjas sen van katoenen poplin in nieuwe tinten bruin en blauw vanaff 45,-. Parkacoat, met uit- knoopbare voering, van het bekende merk Hazewind. f 69,50. Hypermoderne, zeer modieuze winterjas sen voor jeugdige mannen die méé gaan met hun tijd. Let vooral op de vlotte coupe en de nieuwe snit van kraag en revers, f 139,-, f 109,-, f 89,-. Verhulst's Twen-Department is één grote concentra tie van twenmode. Neus er dus ook rond voor „the last Word in Twen Hats", aparte dasvondsten, leuke sokken, de jonge stijl in overhemden, heerlijk non chalante truien en sweaters en dozijnen andere twen- mode-artikelen. Ook deze aankopen tellen mee op de kaart-die-spaart! Den Haag:GroteMarkt19. Leiden: Breestraat t/oStadhuis.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 16