VOORZITTER J. ELDERS OVER TEELTREGELING EN KASSENBOUW Handel en bedrijf geven reden tot licht optimisme T.V.-toneelstuk wordt overgespeeld Alleen m'n hart kan ik geven VRIJDAG 5 OKTOBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 fyrv MM |k^| Kan KLM-overalls nu ook |B |D|BFÏ indanthren-blauw m m HvH Langer onder merk klm-exi WERKKLEDING Mee! VraD9 "aar! VAKGROEP TUINBOUW - L.T.B. Ter opening van de algemene ledenvergadering van de Vakgroep Tuinbouw van de LTB, vandaag in Haarlem gehouden, sprak de voorzitter van de vakgroep, de heer J. Telders (burgemeester van Bovenkarspel) een rede uit, waarin hij, behalve enkele organisato rische verslagpunten de resultaten van handel en bedrijf in het afgelopen jaar memoreerde. De teeltregeling noemde de heer Telders „een brandend vraag stuk", doch voor de jonge kwekers „begint het ietwat te dagen". Hoewel niet voldaan, zijn we toch niet ontevreden, zei de heer Tel ders, die aan het einde van zijn betoog het besluit van de minister van volkshuisvesting en bouwnijverheid om de bouw van kassen zeer te beperken, onder de loep nam, over welk besluit, naar 's voorzitters woorden, de tuinbouwwereld zeer verbaasd was. OMZET- EN UITVOERCIJFERS STEGEN IN AFGELOPEN JAAR „Wanneer wy een terugblik wei-pen op het afgelopen jaar, dan is er reden tot een licht optimisme", zei de voor zitter. „De omzet- en uitvoercijfers zijn met 10 tot 20% in de verschillende sectoren van ons vak gestegen. De kostenstijging, die ook in de bloemis terij zeer aanzienlijk is, kon hierdoor werden opgevangen en het stemt tot voldoening, dat steeds meer blijkt, dat door stijging van de welvaart het ge bruik van bloemen toeneemt. Een licht optimisme is dan ook wel ge rechtvaardigd. Ik wil echter in het bijzonder de nadruk leggen op het woord licht. Het moge waar zijn, dat door grotere samenwerking op econo misch gebied het gevaar voor crisis in mindere mate aanwezig is dan voor enkele tientallen jaren terug, de bloe- mensector is en blijft zeer conjunc tuur-gevoelig en als een lichte reces sie zou optreden, dan zal de bloemis terij zeker niet aan een terugslag ont komen. De gedachte hieraan behoeft niet tot pessimisme te leiden, maar 't getuigt van goed zakelijk inzicht wan neer de kwekers een oud gezegde in toepassing brengen door „een appeltje voor de dorst te bewaren". Bij een goede gang van zaken is de verleiding groot om de gemaakte winst opnieuw te investeren, maar ik meen te moe ten adviseren het vormen van een ge paste reserve niet uit het oog te ver liezen, zodat voldoende waarborg aanwezig is om in tijden van teruglo pende welvaart over voldoende finan ciële ruggegraat te beschikken om het bedrijf gaande te houden tot be tere tijden". TEELTREGELING Een - mag ik het zo noemen - brandend vraagstuk betreft nog steeds de teeltregeling met alles wat daaraan vastzit, zo vervolgde de heer Elders. Opgezet en ontstaan in de cri sisjaren als gevolg van-een ernstige economische depressie, toen het nood zakelijk werd geacht maatregelen te treffen, fungeert de teeltregeling thans als stabilisator en marktorde- nende factor. Wij moeten hierbij ech ter wel in het oog houden, dat er maar een betrekkelijke relatie be staat tussen het areaal en de produk- tie, want de produktie-capaciteit per eenheid is in de loop der jaren enorm toegenomen. Mede met het oog op de ontwikeling van de cultures in het buitenland, dc langzaam tot ontwik keling komende E.E.G. en de uitbrei ding van de opname-capaciteit van wege de gestegen welvaart, wordt meermalen de vraag gesteld, of het tijdstip niet langzamerhand is aange broken om de teelt maar geheel vrij te laten. In aanmerking nemende, dat in veel bedrijfstakken de beslissing inzake productie en afzet wordt over gelaten aan de ondernemers en dit blijkt goed te gaan, althans niet in ernstige mate marktverstorend te werken, dringt uiteraard de vraag zich op, waarom dit in de sierteeltsec tor niet mogelijk is en of het geheel vrij geven van de teelt zou leiden tot ontwrichting van de markt en de teelt beneden een rendabel niveau zou drukken. Bij het bepalen van het standpunt in deze merkte de voorzitter aller eerst op, dat onderscheid moet worden gemaakt tussen het principe waarop een teeltregeling rust en de wijze waarop ze wordt gehanteerd. „Ik neem aan, dat ook in onze organisatie tegen het be staan van een teeltregeling op zich geen bezwaar bestaat. In de huidige maatschappelijke verhoudingen kan met betrekking tot teelt en afzet gewenst zijn over bepaalde rege lingen te beschikken. Of bij het tot stand komen van de Euromarkt een ander standpunt zal moeten worden ingenomen, is thans nog niet te zeggen. Het zal er van af-, hangen of in het verband van de Euromarkt tot een volledige vrij heid van teelt en handel wordt be sloten, dan wel dat men binnen de ze markt besluit bepaalde regelin gen al of niet in gewijzigde vorm te laten bestaan of over te nemen. Intussen zal het nog wel enkele ja ren duren voor het zo ver is. In dit verband vroeg spr. zich wel af, of 't af zetapparaat wel in voldoende mate is afgesteld om een vergrote productie op efficiënte wijze aan de man te brengen. Weliswaar wordt in het PVS momenteel gesproken over een bete re voorlichting van onze afnemers in het buitenland - en dit is ongetwij feld een nuttige zaak - maar zou het gebruik van bloemen nog niet in gro te mate bevorderd worden, wanneer de verkoop .van bloemen ook in super markets en nog meer via de straat handel plaats zou vinden? Spr. is er van overtuigd, dat dit de afzetmoge lijkheden een vruchtbaar gesprek met het buitenland zou plaats vinden, dan zou tevens onder d" ogen moeten worden gezien, of de situatie in eigen land niet tot uitbreiding van het aan tal exporteurs moet leiden. Wenst men tot een uitbreiding van de teelt in eigen land te komen, dan zal men tevens maatregelen moeten beramen om de vergrote productie op efficiën te wijze af te zetten. JONGE KWEKERS Voor de jonge kwekers begint het ietwat te dagen. „De wet „erkenningen tuinbouw" van 16 november 1961 opent veel ruimere mogelijkheden dan voordien het geval was. De aspi rant-bloemkweker moet natuurlijk een zekere mate van kennis bezitten, maar wat gevraagd wordt is niet overdreven en voorzover men nog niet over alle 'vereiste kennis be schikt, zjjn momenteel in schoolver band en ook buiten schoolverband door gebruik te maken van z.g.n. schakelcursussen niet geringe kansen aanwezig om aan de gestelde eisen te kunnen voldoen. Jammer is dat m.b.t. het uit te reiken gratis teeltrecht voor jongeren er een groep is, die a.h.w. tussen de wal en het schip te recht komt. Ons bestuur zal ook voor deze groep trachten te bereiken wat er te bereiken is. sen. Het in de achterliggende zomer gepubliceerde besluit van de Minis ter van Volkshuisvesting en de bouw nijverheid om de bouw van kassen zeer te beperken kwam in de prak tijk neer op een bouwstop. Tuinders en kwekers heten in het algemeen praktische mensen te zijn en daarom behoef ik niet te benadrukken met hoeveel verbazing Je tuinbouwwereld van bovengenoemd besluit kennis nam. Men begreep hier niets van. En geen wonder want kassenbouw is spe cialistisch werk in tweeërlei opzicht. De heer Elders zei tot slot gaarne te erkennen dat het geen sinecure is Minister van Volkshuisvesting te zijn en dat niet alle besluiten ten volle door het volk begrepen worden, maar men behoeft geen tuinbouw-specialist te zijn om spoedig door te hebben, dat de Minister met dit besluit de plank ver mis geslagen heeft. Aan onze algemene voorzitter en aan het Landbouwschap is het te danken, dat er thans enige verruiming op komst is. We zijn er echter nog niet en zul len in deze zaak de vinger aan de pols moeten houden. KASSENBOUW Sprekend over het teeltrecht voor de jongeren mogen we zeggen: „hoe wel niet voldaan, :och niet ontevre den" aldus de heer Elders. Een heel ander geluid moeten we laten horen voor wat betreft de bouw van kas- Onderhandelingen over CAO-metaal Mogelijk overeenkomst voor één jaar De onderhandelingen over een nieu we collectieve arbeidsovereenkomst voor de handarbeiders in de metaal industrie zijn begonnen. Blijkens de „Metaalkoerier", orgaan van de bij het NW aangesloten Algemene Ne derlandse Bedrijfsbond voor de Me taalnijverheid en de Elektrotechni sche Industrie (ANMB), zijn werk gevers en werknemers het er over eens, dat alles op alles moet worden gezet om de onderhandelingen vóór 1 januari a.s. af te ronden. „Het grote probleem is echter de onzekerheid over de vorm van de loonpolitiek en over het door de re gering gevraagde advies met betrek king tot de begrenzing van de loon kosten in 1963." „Mede in verband hiermede," al dus het blad, „lijkt het moeilijk in de metaalindustrie een CAO voor de tyd van drie jaar af te sluiten." „Mogelijk zal voor een kort lopende CAO gekozen moeten worden. Dit zou voor de bonden betekenen, dat zij een verantwoorde keuze moeten ma ken uit de wensen die zij voor een driejarige CAO hadden opgesteld." Het overleg over looptijd van de CAO en over voorstellen wordt o.a. gehouden in de bondsraadsvergade ring van de genoemde bedrijfsbond op 12 en 13 oktober. „Wat uit dit overleg' naar voren zal komen is nu nog niet te zeggen» Het staat echter wel vast, dat de na druk op de lonen zal komen te lig gen," aldus het blad. De volgende vergadering van de vakraad, waarin werkgevers en werknemers tezamen onderhandelen, is vastgesteld op 17 oktober. SCHADE VOOR NTS VAN 40.000 Vorige maand heeft het gezelschap van de Haagse Comedie voor de tele visiecamera's het toneelstuk „Arme Bitos" opgevoerd, dat donderdag avond a.s. op het beeldscherm ge bracht zou worden. Bij de NTS is in Bussum echter een kostbare fout ge maakt: bijna een uur van het stuk, dat in de studio werd opgenomen, werd op de band uitgewist. Deze fout komt de NTS op ongeveer 40.000 gulden te staan, want het nu ontbrekende stuk zal volgende week opnieuw op de filmband worden op genomen. Daartoe reist de Haagse Comedie weer naar Bussum, zodat donderdagavond „Arme Bitos" alsnog in de huiskamers te volgen zal zijn. Znnrbrand kunt U blussen ln een mam met Kennies en zonder dat uw omgeving er weet van heeft. Gewoon maar laten smel ten op de tong, zonder water of wat ook. Rennies zijn nog lekker ook. (Advertentie) Kleuter in school om het leven gekomen Op de kleuterschool in Deil bij Geldermalsen is gisteren de vijfjarige Arie Vos verongelukt. Met de juffrouw waren de kinde ren een spelletje aan het doen in het klaslokaal. De vijfjarige Arie was in de schoolgang waar hij op een gym- nastiektoestel dat zich daar bevindt, het z.g. paard, geklommen. Hij viel met het toestel om en kwam er onder terecht. Het kind moet onmiddellijk dood zijn geweest. GIRAFFE BREEKT POOT Gistermiddag heeft het giraffe- veulen Serengette in de diergaarde Blij dorp in Rotterdam een achter poot gebroken. Het dier schrok van de ladder van een glazenwasser, maakte een vreemde sprong en brak de poot juist tussen het hielgewricht en het eerste kootje, een plaats die niet te spalken is. Serengette hinkt nu dan ook op drie poten rond en de dierenarts hoopt, dat de breuk uit zichzelf goed zal genezen. Het veulen werd op 24 mei in Blijdorp geboren. MAX TAILLEUR in LEXI-TIME elke zaterdagavond 18.30 op Radio Veronica tl urnalmlnk, iidonïilM tolt met hen nmetnsfetlfoedmMer... 5 tlm, iirbikikeent YUurdm een heet lichkhoufJ Ik iel eens atn een fiire ake voortel Ik heb eer deeoelife meed! luchfifdeef IÉSI mwni j TKHlttKun, rJimbiekWDisherM "1 Uitzonderlijk jubileum van ,Gerrit de stotteraar' „We hebben nu 25 jaar met Gerrit B. te maken., dat is een uniek jubileum. Hij heeft een groot talent om in te breken, maar zijn uitbrekerstalent is nog groter. Hierdoor heeft hij een grote reputatie gekregen, waarop hij zelf allerminst is gesteld". i „Ondanks de vijf strafbladen van de verdachte ben ik echter van mening, dat deze man niet onvoorwaardelijk ter beschik king van de regering mag wor den gesteld. Ik eis een gevan genisstraf van drie jaar met aftrek, voorwaardelijke terbe schikkingstelling met een proef tijd van drie jaar en psychia trisch toezicht", aldus sprak de procureur-generaal bij het ge rechtshof te Amsterdam, mr. W. B. J. Aberson, gisteren tot de 41-jarige Amsterdamse chauffeur G. C. B., beter be kend als „Gerrit de stotteraar", die in hoger beroep terecht moest staan verdacht van een lange reeks diefstallen in be gin 1961 in Amsterdam ge pleegd. De rechtbank te Am sterdam had de verdachte ver oordeeld tot een jaar gevange nisstraf met aftrek en onvoor waardelijke terbeschikkingstel ling van de regering. In zijn requisitoir wees de procureur-generaal er o.m op, dat de aanleg tot stelen by 3. zo is ingeworteld, dat er ge zien de leeftijd waarschijnlijk weinig meer aan te veranderen is. „Dat deze verdachte steeds zijn slag slaat in de volkswij ken, waar de mensen dan wor den bestolen van hun weinige bezittingen, maakt het allemaal bijzonder onsympathiek, hoe wel ik natuurlijk geenszins wil adviseren voortaan betere buur ten uit te zoeken", aldus mr. Aberson. In tegenstelling tot de rechtbank was hij van mening dat B., ondanks alles, niet in een psychiatrische inrichting thuis hoort. Het hof zal over veertien dagen arrest wijzen. A etherklanken ZATERDAG 6 OKTOBER 1962. HILVERSUM I. 402 m. 746 kc/s. 7.00-24.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Geestelijke liederen. 7.30 Voor de jeugd. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nieuws. 8.15 Licht gram. 9.00 Djinn: gevar. programma. 12.30 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Lichte orkestmuz. (gr.). 13.00 Nieuws. 13.15 Platennieuws. 13.25 Orkest van de Stedelijke Muziekschool te Delft: moderne muziek. 13.45 Franse les. 14.05 Voor de jeugd. 15.00 Pianoreci tal: moderne muziek (gr.). 15.30 Se lecties uit de Nederlandse versie van de musical My fair Lady (gr). 16.00 Als de dag van gisteren, klankbeeld. 16.30 Lichte orkestmuziek en zang solisten. 1700 Voor de jeugd. 17.15 Gouden Platenkabinet. 17.30 Boek bespreking. 17.40 Instrumentaal Oc tet. 18.00 Kunstkroniek. 18.30 Corte Metten: licht program. 18.50 Praatje voor politieke voetgangers. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten. 19.30 De Oelewapers, licht programma. 20.00 Populaire klassieke gram. 20.50 Licht baken, lezing. 21.00 Tierelantijnen: gevarieerd programma. 22.00 Gram. 22.20 22.30 Nieuws. 22.40 Wij luiden de zondag in, religieus pro gramma. 23.00 Nieuwe klass. gram. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II. 298 m. 1007 kc/s. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00-24.00 VARA. VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.20 Socialistisch strijd lied. 7.23 Licht gram. (Om 7.35 Van de voorpagina, praatje). 8.00 Nieuws. 8.18 Lidhte gram. 8.40 Amateursor kest. 9.00 Gymnastiek voor de vrouw. 9.10 Klassieke orkestmuziek (gr.). VPRO: 10.00 Samen thuis, lezing. 10.05 Een brief uit Galilea, bijbelbe spreking. VARA: 10.20 Lichte muziek. 10.45 Rotonde: gevar. programma. 12.15 Tussen mens en nevelvlek, be zing. 12.30 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.33 Sportnctualiteten. 13.00 Nieuws. 13.15 Vara-Varia. 13.20 Jazzmuziek en zangsoliste. 13.45 Voor de jeugd. 14.20 Radio Jazzclub. 14.50 Socialisme voor studenten: een kleine revolutie, toespraak. 15.05 Lichte ge var. muziek. 16.55 Boekbespreking. 17.15 Licht vocaal-instrumentaal en semble. 17.30 Actualiteiten. 18.00 Nieuws en commentaar. 18.20 Opera- fragmenten. 19.00 Artistieke staal kaart. VPRO: 19.30 Op de helling: gesprek over heroriëntatie der ker ken. 19.45 Pianorecital: moderne mu ziek. 19.55 Deze week, lezing. VARA: 20.00 Nieuws. 20.05 Oude en nieuwe dansen. 20.40 Specialiteiten theater: gevar. programma. 21.35 Socialistisch commentaar. 21.50 Lichte gram. 22.10 Het Parelsnoer, hoorspel, 22.30 Nws. 22.40 Babysitten: licht programma. 23.10 Dansorkest en zangsolist. 23.40 Lichte gram. 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NCRV: 15.00 Verhalen van Dickens: 2. David en zijn Moeder, film. 15.25 Afrikaanse dansen. 15.45 Jazzmuziek. 16.10 Dier in 't vizier: programma over dieren. 16.35 Lassie, de Schotse herdershond - I. TV-film. 17.00 Voor de kinderen. 17.35 Film. 19.30 Muziek voor U: amusementsmuziek en zang soliste. NTS: 20.00 Journaal en weer- overzicht. NCRV: 20.20 Memo. 20.30 Plan de Champagne: tewaterlating van de zaterdagavondplannen. 20.45 O, kijk mij nou, muzikale komedie. 22.40 Morgen is het zondag. NTS: Eurovisie: ,23.00-23.40 Reportage van de Horse of the Year Show te Lon den. Liz concentreerde al haar aandacht op de salade. Zij hoorde een geluid achtei zich en zei: —Ik heb er nog geen uien in ge daan, mrs. Jordon. Ik wist niet, of u dat wilde hebben. Er kwam geen antwoord en zij draaide het hoofd om. Haar hart leek stil te staan. Roger stond daar, zijn brede schouders tegen de keukendeur geleund, terwijl hij haar met intense spanning aanstaarde. Hallo Liz, zei hij. Zij was volslagen verrast. Hij was wel de laatste persoon, die zij wilde zien. Hij was de enige persoon, bij wie zy niet verlangde te zijn. Zij zei - Hallo, en door de brok in haar keel klonk het meer als het gekwaak van een kikker. Roger kwam een pas naar voren. Wat scheelt er aan? NAN ASQUITH Vertaling: J. A W van HachL Liz voelde haar hart opzwellen bij de diepe, menselijke klank in zijn stem. Zij kon die bezorgheid niet verdragen. Zij voelde, dat zij elk ogenblik in tranen kon uitbarsten. Er scheelt niets aan. Zij boog zich met nieuwe ijver over de salade. Roger kwam nog verder naar vo ren en boog zich over haar heen. Zij voelde dat hij haar aanstaarde. Liz wat is er? Hij voelde met zijn vinger aan haar wang. Vol ont steltenis klonk zijn stem: Je huilt. Liz schudde heftig ontkennend het hoofd. Ik huil niet Haar stem klonk ge dempt. Dat komt van de uien. Maar er zitten geen uien in. Dat heb je zelf net gezegd. Opnieuw voelde zij zijn doordringende blikken. Langzaam zei hjjHeb je het ge hoord? Ik ben speciaal gekomen om het je voorzichtig mede te delen. Ik wist, dat het je verdriet zou doen een nare schok zou geven Het was nu de. beurt van Liz om Roger aan te staren. Zy sloeg haar ogen naar hem op. Een een schok? herhaalde zij. Zij voelde, hoe haar wangen zich don ker kleurden. Zij was vervuld van schaamte, dat zij hem de staat van haar gevoelens had laten raden. Zij riep haar laatste greintje trots te hulp om op bewonderenswaardige koele toon te zeggen: Maar het is hele maal geen schok voor me, Roger. Ik ben ik ben werkelijk heel blij. Ik vind het prachtig. Anthea vertelde het me vanmiddag en ik wens jullie allebei heel, heel veel geluk. Roger staarde haar verbaasd aan. Waar heb je het nu in Godsnaam over? Wat heeft Anthea er mee te maken? Of ik? Hij zweeg plotseling, vervolgde dan: Wacht eens je haalt alles door elkaar. Anthea gaat trouwen met dr. Brooks. Liz hield haar adem in. Zij zette de sla-bowl op tafel en haar vingers beefden zo, dat de schaal elk ogen blik in stukken dreigde te vallen. Anthea trouwen met dr. Brooks? herhaalde zij met een pauze tussen elk woord. Maar ik dacht maar maar jij houdt toch ook van haar? Roger schudde het hoofd. Niet meer, sinds we samen klei ne kinderen waren. Ik mag Anthea heel erg graag zij is een van mijn beste vriendinnen. Zal dat altijd bly- ven, hoop ik. De uitdrukking van zijn gelaat veranderde. Dit versomberde, terwijl hij even zweeg en Liz aan keek. Dan vervolgde hij langzaam: Ik kwam je niet van Anthea's trouwplannen vertellen, maar van die van iemand anders. Zijn stem klonk plotseling grimmig. Liz ik vindt het beroerd het je te moete nzeggen. Het is een gemene streek. Ik weet, hoe je gevoelens zijn. Maar je moet het vroeger of later toch horen. De bruine ogen keken haar vol bezorgd heid aan. Geoff heeft zich verloofd met Sabrina Gresham. Liz keek hem aan. Alle opgekropte emoties in haar vochten om zich te bevrijden. Zij begon te lachen bijna hyste risch. Geoff en Sabrina? Nu, dat is prachtig I Precies, wat ik verwachtte. Het kon niet beter. Voor hen allebei ik bedoelHaar stem ging over in een nieuwe lachbui. Roger greep haar bij haar beide armen. Liz maak je niet overstuur. Ik weet waarom je zo lacht. Het is natuurlijk een schok voor je. Hij keek haar aan. Niet waar? vroeg hij, met plotse ling veranderde stem. Liz schudde langzaam het hoofd. Neen, werkelijk niet, Roger. Ik lach niet, omdat ik hysterisch ben van verdriet, maar omdat ik plotseling zo gelukkig ben. Gelukkig? herhaalde Roger. Je bent gelukkig? Je vindt het niet erg van Geoff. Maar maar hou je dan niet meer van hem. Liz schudde het hoofd. Maar, Liz, zei Roger. Dat was alles. Verdere woorden waren overbodig. Liz lag plotseling in zijn armen. Hij hield haar vast tegen zich aan. In een zo heftige om helzing dat zij bijna stikte. Dan druk te Rogers rriónd zich op de hare, vast en stevig, en de hele wereld begon om haar heen te draaien in een ge voel van uiterste verrukking. Zy gingen zo volkomen in elkaar op, dat zij mrs. Jordon niet hoorden binnenkomen en evenmin bemerkten, dat zij even later weer wegging, knik kend en bij zich zelf mompelend: Dat is het dus. Ik had het wel kun nen raden! Roger zei: Ik hou al weken lang van je. Daarom was ik zo jaloers op Rydham. Ik was helemaal niet verliefd op jou. Je was me te bazig. Roger drukte zijn lippen op haar krullen. Wat denk je van dit eerste be sluit? Anthea gaat Hawthorn Cottage verkopen. Ik heb besloten het te ko pen. Dan gaan we daar wonen. Hij glimlachte. Als jij dat wil, liefste? Het klinkt heerlijk. Je vindt het natuurlijk wel goed dat ik nog een poosje doorga met mijn werk, niet waar? Ik zie niet in, waarom niet. Voor een tijdje. Tot ik wat beters voor je heb. Wat bijvoorbeeld, vroeg Liz. Ik zal wel iets bedenken, beloof de Roger glimlachend. Laat dat maar aan mij over en hij bukte zich om Liz nogmaals te kussen. EINDE

Leidse Courant | 1962 | | pagina 10