BEATRIJS BRENGT UDEZE WEEK; DE KAARTENDANS Bollen voor Kerst- en Nieuwjaarsbloei BEATRIJS Alleen m'n hart kan ik geven WOENSDAG 19 SEPTEMBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 15 Normaal komen bollen in de kamer in de loop van januari-februari in bloei. Wie echter Kerstmis en de jaarwisseling te midden van lentegeur en kleur wil vie ren, zal daarvoor speciaal geprepareerde bollen moeten aanschaffen. We vragen onze leverancier dus niet alleen bollen vpor de cultuur in huis, maar ook voor vroege bloei. Zijn dus de speciaal voor dit doel behandelde bollen hoofdzaak voor het welslagen, een tweede factor is het tijdig planten. Hoewel het de gehele maand ok tober mogelijk is, zal het opzetten vóór de helft van de maand minder risico opleveren dat ze te laat bloeien. Tulpen. Het oude rode Kersttulpje Due van Thol wordt weinig meer gekweekt en is verdrongen door de zwaardere Brilliant Star (scharlakenrood). Mede voor vroegere bloei komen nog in aanmerking Due de Berlin (rood met gele rand) en Joffra (geel). Verse grond nemen, waar nog niet eerder tulpen in gekweekt werden. Pot of schaal half met aarde vullen, daarop de bollen naast elkaar zetten met de neus omhoog. Aarde aanvullen en aandrukken, zó dat een gietrand overblijft. Water geven en donker en koel bewaren, bijvoorbeeld in een kast van een onverwarmde kamer of in een droge kel der. In een centraal verwarmd huis een plastic hoes om pot of schaal trekken na het gieten. Waar een tuin is kunnen ze op een schaduwplekje worden ingegraven en de potten met 15 centimeter aarde bedekt Voor de winter er nog een laag blad of stro overheen aanbren gen om de potten ook tijdens vorst te kunnen opgraven. Ongeveer 2 maanden in hun schuilplaats laten en dan controleren. Als de neuzen 6 tot 8 centimeter lang zijn en de bloemknop boven de bol voelbaar, mogen ze in het licht en de warmte gebracht worden. Dat geldt ook voor de bollen, die koel en donker binnenshuis bewaard blijven. Deze worden elke week gecontroleerd en zo nodig begoten. Hyacinten. Schoenhak haakte, Geringe wijzigingen vrouw viel dood winterdienstregeling Maarse en Kroon In een damesmodezaak in de Kal- verstraat in Amsterdam is gistermid- Voor vroege bloei zijn speciaal de Romeinse hyacint- dag de 58-jarige mevr. M. Asscher- jes aan te raden. Miniatuurtjes met 2 a 3 witte geurende Knol doordat de hak van een van jn winterdienstregeling van bloemtrosjes per bol. Ze worden zowel in aarde als op haar schoenen bleef haken van een Maarse Kroon, die 30 september grind en water gekweekt. Een zelfde behandeling geven trap gevallen. Zij werd naar het Bin- ingaat, zijn slechts kleine wijzigin- als tulpen, maar tussen de bollen van hyacinten 1 een- nengasthuis overgebracht waar slechts gen aangebracht. Deze veranderingen timeter ruimte laten. Bij deze kleine hyacintjes behoeft haar overlijden kon worden gecon- behelzen onder meer: de neus niet langer te zijn dan 5 a 6 centimeter voor ze stateerd. in licht en warmte gebracht worden. Meestal kome/i de Lijn 4. Alphen a. d. Rijn - Aals- geprepareerde grootbloemige hyacinten iets later in De pantomimespeler Will Spoor meer - Amsterdam, bloei. Ze laten zich zowel in pot of schaal met aarde 'als opent op 1 oktober in samenwerking De vertrektijden te Leimuiden op glas kweken. niet zijn colega Rob van Reyn een worden, evenals de aankomsttijden Voor de cultuur op glas de zwaarste bollen bestel- mimeschool waar een beroepsoplei- te Alphen a. d. Rijn, met één minuut len. Bij het opzetten niet meer dan 1 a 2 millimeter ding voor mimespelers en een aan- vervroegd en gebracht op resp. 11 ruimte houden tussen het water en de onderkant van vullende opleiding voor toneelspelers, minuten na het hele uur en 5 mi- de bol. Niet in het water zetten, met het oog op rotting, cabarettiers, dansers en zangers zal nuten na het halve uur. Koel en donker plaatsen. Af en toe het water bijvullen, worden gegeven. Als de bloemknop boven de bol voelbaar is, in de warm- ming voor uien, vooral vr_,r zaai uien. Voor pootuien werd besteed tussen 12 en 15 cent per kg en voor zaaiuien tussen 16 en 18 óent. Een goede bos seldery ging deze week weg voor 4 en een halve en zes en een halve cent; peterselie ging van de hand voor 4 tot 8 cent per bos. Het prijsver- loop van tomaten was teleurstellend, in het begin van de week werd nog gekocht tussen 25 en 42 cent per kg, tegen het eind van de week tussen 25 ep 33 cent. Groene kool vond zijn weg tussen 15 en 19 cent per kg. Andijvie ging in het begin van de week van de handen tussen 34 en 36 cent per kg. later tot 41 cent en tegen het eind van de week tussen 33 en 35 cent. Prei werd regelmatig verkocht tussen 35 en 41 cent per kg. te brengen. De eerste week nog een puntmutsje van papier over de neus zetten, om het te kort uitgroeien van de bloemsteel te voorkomen. Paperwhite narcissen. De Zuid-Franse geurende trosnarcissen behoeven niet vroeg opgezet, noch in donker gehouden te worden en daarom zijn ze uiterst geschikt voor een beginneling. Daar zijn ze 4 5 weken na het opzetten in bloei komen, kunnen ze voor Kerstmisbloei ongeveer half november geplant worden. Ze laten zich goed kweken in grind en water. De bollen mogen elkaar niet raken. Op het grind zetten en de tussenruimten aanvullen. Water bij- gieten tot de hoogte van het grind, want deze bollen mogen voor 3/4 deel in het water komen te staan. Voor het raam zetten in de verwarmde kamer, maar boven een radiator. Een paar keer per week controleren en zo nodig het water aanvullen. Na de bloei zijn de bol len waardeloos. Door om de 3 a 4 weken van begin ok tober tot januari een schaaltje op te zetten, is het maan denlang lente in huis! Minister De Pous: Conjunctuur 1963 wat minder uitbundig „Onze economie is gezond gebleven, er is een hoog peil van werkgelegen heid en we verwachten een redelijk gunstige conjunctuur voor de naaste toekomst", aldus drs. J. W. de Pous, minister van Economische Zaken en van Financiën ad interim in een vraaggesprek dat gisteravond, via de televisie, werd uitgezonden. De bewindsman sprak desgevraagd om zijn verwachting uit dat de con junctuur in 1963 „wat minder uit bundig" zal zijn. Hij voegde hier aan toe, dat dit z.i. niet betekent dat er van een ernstige omslag sprake zal zijn", „Er is veel waarover wij ons mogen verheugen", aldus drs. De Pous. Hij constateerde, naast nog grote armoe en woningnood, een be langrijke mate van welvaart die re gelmatig toeneemt. Drie Oostberlijnse jongens van 13, 14 en 15 jaar zijn maandagavond naar de Franse sector in West-Berlijn uitgeweken zonder door de Oostduit- se grenspolitie te zijn opgemerkt. De Westberlijnse politie wilde geen bij zonderheden meedelen, omdat de jongens een vluchtweg hadden ge bruikt, die nog niet bij de Oostduitse autoriteiten bekend is. LEIDER COMPLOT TEGEN DE GAULLE fFÏ Geef ook de vrouwen een kans! „Gelijke kansen" bij het onder wijs dient ook te betekenen: gelijke kansen voor jongens en meisjes. Hoewel tegenwoordig aan deze eis over het algemeen redelijk goed wordt voldaan, zijn er enkele punten die onze speciale aandacht vragen, n.l.: toelating van meisjes tot het lager en uitgebreid technisch onderwijs. Bij de beroepenvoor- lichting voor meisjes geen al te eenzijdige nadruk op de zgn. „vrouwelijke" of „verzorgende" beroepen en geen achterstelling van meisjes bij het toekennen van beurzen en andere studie toelagen. Dit zijn enkele van de wensen en adviezen die de Ned. Ver. voor Vrouwenbelan- gen, Vrouwenarbeid en Gelijk Staatsburgerschap in een adres gericht aan alle gemeenteraden van Nederland, heeft kenbaar gemaakt. Thans wordt vrijwel alom er kend, zo wordt in het adres gezegd, dat de vrouwen, de on- gehuwden zowel als de gehuw den, de mogelijkheid moeten hebben tot eigen ontplooiing. De reden van het aanbieden van het adres ligt in het feit, „dat de praktijk echter nog dikwijls achterblijft bij de theo rie. Dit gebeurt niet omdat men bewust de vrouwen in haar rechten wil beknotten, maar omdat op verschillende terrei nen nog te zeer generaliserende opvattingen heersen over wat al dan niet specifiek vrouwe lijk" is". In het adres wordt o.m. aan dacht geschonken aan de wo" ningbouw voor alleenstaanden, het woningtoewijzingsbeleid jn het huurpeil voor alleenstaan den. 1961, toen hij in zijn kwaliteit van politieagent langs een garage liep ên door de ruiten van het bedrijf wat geld zag liggen. Hierna volgden nog enige inbraken en diefstallen, onder andere in di verse schoolgebouwen. Pas op 11 mei jongstleden kwam daaraan een eind. Bij een inbraak, die hij toen pleegde in een technisch groothandel aan de Oudegracht in Utrecht, werd hij ge arresteerd. Zowel de president als de officier van Justitie gaven uiting aan hun verontwaardiging over het gedrag van verdachte. Volgens de officier was de zucht om een gemak kelijk leventje te leiden oorzaak van 's mans wangedrag. De verdedigster, mej. Kousenmaker, pleitte voor een gedeeltelijke voorwaardelijke straf. Uitspraak op 2 oktober aanstaande. KORTE GOLF Op de werf Wilton-Feyenoord te Schiedam is gistermiddag de kiel ge legd van de eerste van twee nieuw te bouwen onderzeeboten, welke, na yoltcw.img als Hare Majesteits Potvis en Hare Majesteits Tonijn Tndiëff^t zullen worden gesteld. In de Zweedse hoofdstad is van morgen een nieuwe kernontploffing boven Nova Zembla geregistreerd. De kracht van de explosie wordt ge raamd op 9 megaton. 200.000 GULDEN VOOR EEN OUDHOLLANDS REGENBUITJE Dat hadden Amerikanen er voor over om naar Kerkrade te kunnen gaan! RIE CRAMER, WORDT VIJFENZEVENTIG JAAR Wie kent haar niet, de schrijfster en tekenares? NIET VOLGENS DE SPELREGELS Mensen die zich buiten onze maatschappij plaatsen Elke week vele mode- en knippatronen; schoonheids- en doktersrubriek; huishou delijke voorlichting, recep ten, kinderverzorging; ro mantische verhalen én reportages. VERWEN U MET: NASSAULAAN 51. HAARLEM Lijn 5. Amsterdam - Hoofddorp Leiden/Hillegom. De aankomst te Nieuw-Vennep van rit F 603 uit Hillegom (thans 7.47) wordt gebracht op 7.45 uur. De ver trektijd te Nieuw-Vennep van rit F 102 naar Leiden (thans 7.43) wordt gebracht op 7.45 uur. De aankomst tijd te Leiden blijft ongewijzigd. Lijn 7. Nieuwkoop - Uithoorn - Amsterdam. De vertrektijd te Nieuwkoop (Zuid) van rit K 303 (tihans 7.00 uur) wordt met 2 minuten vervroc gd en gebracht op 6.58 uur. De vertrektijd te Uit hoorn wordt 4 minuten vroeger ge steld en gebracht op 7.28 uur, de aankomsttijd te Amsterdam (Haar lemmermeerstation) wordt 7.53 uur. De vertrektijden uit de Kwakel naar Uithoorn worden twee minuten vroe ger gesteld. RIJNSBURG Weekoverzicht groenteveiling Er was vorige weea een stroeve handel in waspeen. De aanvoer was groter dan vorige week. Daar stond tegenover een luie vraag, met als gevolg lage afbrokkelende prijzen en gedeeltelijke doordraai. De aanvoer van bloemkool neemt af. Hoewel de prijs nog redelijk goed is, lag deze toch lager dan vorige week. Voor waspeen A. I. besteedde de ko pers tussen 10 en 12 cent per kg. Voor A. II noteerden we in het begin van de week tussen 15 en 21 cent per kg, en tegen het eind van de week tussen 10 en 14 cent Voor B I waren deze prijzen van 13 en 18 cent en van 9 tot 12 cent. Bospeen ging regelma tig vlot weg tegen prijzen tussen 31 en 41 cent per bos. In de loop van de week verminderde de aanvraag naar bloemkool, waardoor de prijs iets af zakte. A. ging in het begin van de week van de hand tussen 35 en 48 cent per stuk, later tot 47 cent en te gen het eind van de week besteedden de kopers tussen 26 en 39 cent Het prijs verloop voor B. was dienover eenkomstig n.l. van 12 tot 35 cent en van 11 tot 21 cent. Er was deze week een betere stem- A etherklanken DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1962 HILVERSUM I 402 m 7.00 Nieuws; 7.15 Grammofoonmu- ziek; 7.45 Morgengebed en overwe ging; 8.00 Nieuws; 8.15 Pluk de dag (gr.); 8.50 Voor de vrouw; 9.40 Wa terstanden; 9.40 Schoolradio; 10.00 Grammofoonmuziek; 10.15 Morgen dienst; 10.45 Week voor de koorzang: Mannenkoor; 11.00 Voor de zieken; 11.45 De zingende kerk: geestelijke liederen; 12.00 Middagklok - Nood klok; 12.04 Lichte orkestmuziek gr.; 12.25 Voor de boeren; 12.35 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.50 Actualiteiten; 13.00 Nieuws; 13.15 Aqui Willemstad: Impressies uit het Caraïbisch gebied; 13.20 Pla- tennieuws; 13.30 Lichte orkestmuziek en zangsolisten; 14.00 Reportage Bondsdag Nederl. Hervormde Vrou wenverenigingen op G.G. te Utrecht; 14.45 Klassieke grammofoonmuziek; 15.10 Kamerorkest: klassieke en mo derne muziek; 16.00 Verkenningen in de Bybel; 16.20 Klavecimbel-recital; 16.40 Voor de jeugd; 17.10 Grammo foonmuziek; 17.20 Lichte grammo foonmuziek; 17.40 Beursberichten; 17.45 Metropole-orkest; 18.15 Sport- rubriek; 18.30 Tenor, gitaar en dekla- matie: Jiddisje liederen; 18.50 So ciaal perspektief, lezing; 19.00 Nieuws en weerbericht; 10.10 Gewijde mu ziek; 19.30 Radiokrant; 19.50 Politie ke lezing; 20.00 The Yeomen of the Guard, operette; 21.15 Grammofoon muziek; 21.30 Kerkorgelconcert; 22.00 Muziek voor miljoenen: polulaire klassieke muziek; 22.30 Nieuws; 22.40 Avondoverdenking; 22.55 Boekbe spreking; 23.00 Accordeonmuziek (gr.); 23.15 Lichte grammofoonmu ziek; 23.30 Lichte orkestmuziek en zangsolisten (gr.); 23.5524.00 Nws. Een foto van de Franse luitenant kolonel Jean Marie Bastien Thiry, die gisteren heeft bekend de leider te zijn van de aanslag op president De Gaulle, welke 22 augustus in Pa rijs heeft plaatsgevonden. (Telefoto) POLITIEAGENT OP ROOFPAD Twee jaar en zes maanden gevan genisstraf met aftrek van voorarrest eiste de officier van Justitie bij de Rechtbank in Utrecht gisteren tegen de 26-jarige gewezen politieagent N. G. B. uit Utrecht, wegens het plegen van verschillende inbraken en dief stallen. Een klein gedeelte van de reeks viel in de periode, toen de verdachte nog als agent bij de Utrechtse politie werkzaam was, het grootste deel na het ontslag uit die functie. De eerste grote misstap vond plaats in de nacht van 15 op 16 september J _J HILVERSUM II 298 m. 7.00 AVRO; 7.50 VPRO; 8.00—24.00 AVRO. 7.00 Nieuws: 7.10 Ochtendgymnas tiek; 7.20 Ochtendvaria (gr.); 7.50 Dagopening; 8.00 Nieuws; 8.15 Lichte grammofoonmuziek; 9.00 Gymnastiek voor de vrouw; 9.10 De groenterpan; 9.15 Klassieke pianospel (gr.); 9.40 Morgenwijding; 10.00 Arbeidsvitami nen (gr.); 10.50 Voor de kleuters; 11.00 Kookpraatje; 11.15 Balletmu ziek (gr.); 11.45 In het voetspoor der wetenschap, lezing; 12.00 Theater- orkest; 12.30 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.33 Zangrecital met orgelbegeleiding; 13.00 Nieuws: 13.15 Mededelingen, actualiteiten of grammofoonmuziek; 13.25 Beursbe richten; 13.30 Militair orkest; 14.00 Israëlische en Jiddische volksliede ren; 14.20 Fluitrecital: klassieke en moderne muziek; 14.40 Voor de vrouw; 15.00 Klassieke kamermuziek; 15.30 Lichte grammofoonmuziek; 16.00 Franse chansons (gr.); 16.25 Voordracht: 16.45 Grammofoonmu ziek voor de jeugd; 17.10 Voor de jeugd; 17.40 Grammofoonmuziek voor de jeugd; 18.00 Nieuws; 18.15 Actu aliteiten; 18.20 Licht instrumentaal trio; 18.40 Lichte instrumentaal kwin tet met zangsoliste; 18.55 Sport- praatje; 20.00 Nieuws; 20.05 Radio kamerorkest: Klassieke en moderne muziek; 20.55 Dat zijn mijn zaken niet, hoorspel; 22.20 Lichte grammo foonmuziek; 22.30 Nieuws; 22.40 Ac tualiteiten; 23.00 Sportactualiteiten; 23.10 Lichte grammofoonmuziek; 23.55—24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journaal; NCRV: 20.20 Memo; 20.30 Filmkader; 20.55 Muzi kaal programma; 21.15 Als een scherp snijdend zwaard (A real fine cut- ting-edge), TV-spel; 22.2522.35 Sa menzang. NAJN ASyUITH Zoals je wilt, zei Roger kort. Kom mee, ouwe jongen naar binnen met jou. Hij klakte met zijn tong en begon het dier met zachte drang in de auto te leiden. Geoff maakte een groetend hand gebaar. Hij negeerde Liz, terwijl hij tegen Anthea zei: Jullie wilt me nu wel excuse ren ik ben bang, dat ze me overal zoeken, omdat ik mijn plicht hier verzaak. Hij draaide zich om en wan delde dwars over het grasveld in de richting van de tenten. Liz liep langzaam op naast Anthea en dr. Brooks. Zij voelde zich uiterst ongelukkig, omdat Geoff zo duidelijk boos op haar was. En weer had zij dat gevoel van verwarring en ver bazing. Alsof niets meel helemaal was zoals het scheen. Natuurlijk had Geoff gelijk, dat hij probeerde de beste prijs voor zijn Vertaling: JAW van Hacht paarden te maken. Wat zat daar voor verkeerds in? Zoals hij daarnet ge zegd had, was dat normaal zaken doen. Maar toch was het niet vreemd? Dat hij vijf eerste-klas paarden gekocht had voor twee hon derd pond? Het een of ander instinct in Liz liet haar niet met rust. Scheen haar te waarschuwen.. Zij deed haar best om haar aan dacht op het vervolg van het pro gramma te concentreren en naast Anthea en de kinderen staande toe te kijken en te applaudiseren, maar het was niet gemakkelijk. De kinderen begonnen onrustig en lastig te worden. Dr. Brooks nam hen allemaal mee om thee te drinken, waardoor de stemming weer verbeter de. Hij had een rustige, aangename manier van optreden en was heel goede maatjes met de kinderen. Op een gegeven moment betrapte Liz hem er op, dat hij Anthea gadesloeg, en plotseling drong het tot haar duor dat hij zich mogelijk tot haar aan getrokken gevoelde. Dat was natuurlijk niets vreemds. Anthea zag er schattig uit en bezat een prettig, aangenaam karakter. Anthea keek bezorgd om zich heen, toen zij weer uit de tent naar buiten traden. Ik hoop maar niet, dat Roger nog lang wegblijft. De kinderen moe ten aanstonds naar huis het is een opwindende dag voor hen geweest. Vooral voor Tim, na zijn kinkhoest. Dr. Brooks aarzelde. Het zou me een genoegen zijn u naar huis te brengen, maar dat zou voor u niet aardig zijn tegenover uw gastheer. Wat vindt u? De noodzakelijkheid van een ant woord werd Anthea bespaard door de komst van Roger zelf. Spijt me, dat ik jullie moest la ten wachten, zei hij. Hebben jullie al thee gehad? Dr. Brooks was zo vriendelijk ons uit te nodigen, antwoordde An thea. Daarop vervolgde zij: Roger, zou je het erg vinden, wanneer wij meteen weggingen? Tim gaat er erg betrokken uitzien en ook* Susan is doodmoe. Roger fronste het voorhoofd. Natuurlijk. Hij keek om zich heen. Het enige is ik had afge sproken mr. Edwards van Marten Farm hier te ontmoeten. Ik vermoed, dat hij al naar me heeft uitgekeken maar de noodzaak, om mr. Gresham's paard weg te brengen, heeft mijn hele programma in de war gestuurd. Voor ik wegga, dien ik hem even op te zoeken. Hij wendde zich tot dr. Brooks. Ik ga je aan je aanbod houden, om mrs. Barton naar huis te brengen indien jij er geen bezwaar tegen hebt, Anthea. Dan hoef ik me niet al te erg te jachten en jij hoeft niet op me te wachten. Is dat goed? Anthea knikte. Uitstekend. Indien dr. Brooks geen bezwaar heeft. Dr. Brooks glimlachte. Het zal me een waar genoegen zijn. Zoals u weet, voert mijn weg me toch door Bedingham. Roger keek Liz aan. Liz voelde zich plotseling hevig gegriefd. Hoe autoritair trad hij op. Jij kunt met mij terugrijden. Gewoon een bevel. Geen „als je zoudt willen" of „als je er zin in heb". Het was echt Roger. Maar aan de andere kant had zij indien zij nog een uurtje bleef kans Geoff nog eens te zien en kreeg zij mogelijk gelegenheid de ruzie, die tussen hen gerezen was, uit de wereld te helpen. Zij namen afscheid van Anthea en de kinderen en begaven zich onder de reeds sterk in aantal verminderde bezoekers op zoek naar mr. Edwards. De hitte van de middag had plaats gemaakt voor de heerlijke koelte van een prachtige vooravond. In de wei landen rondom het Minster Park was gehooid en de heerlijke geur daarvan drong tot Liz door, terwijl zij naast Roger voortwandelde. Mr. Edwards, groot en zwaar ge bouwd, met een bolhoed, vuurrood gelaat, kwam hen verheugd tege moet. Heb overal naar je gezocht, jon geman, riep hij verwijtend. Nu dan hoe zit het met die pony voor mijn meisje? Heb je er een gevonden? Roger verklaarde, wat hem zo lang had opgehouden en verzekerde Edwards vervolgens, dat hij inder daad een pony voor zijn dochtertje gekocht had eentje die in de Gym khana had meegereden. Een prachtig diertje, verzekerde hij mr. Edwards. Ik heb hem gron dig onderzocht, maar geen fout in hem kunnen vinden, en hij heeft een zachtaardig karakter. Het was een Shetland-pony klein stevig, kogelrond. Liefkozend duwde hij zijn fluwelen neus in Liz's hand. Taai? herhaalde Roger, in ant woord op mr. Edwards vraag. Er bestaat géén taaier pony. U kunt hem rustig zomer en winter buiten laten. Deze dieren worden buiten geboren, leven buiten en sterven buiten. Hij wendde zich tot Liz. Wist je, dat zij een volwassen man en vrouw op hun rug over de eilanden kunnen dragen, my len ver? Liz toonde zich verbaasd. De pony was zo klein leek hoogstens in staat een kind op zijn rug te dragen. Hun kleine maat wordt toege schreven aan het karige voedsel en het ruwe klimaat, verklaarde Roger. Mr Edwards had intussen onderhan delingen met de eigenaar geopend, welke bevredigend schenen te ver lopen. Toen de koop gesloten was en de pony was weggevoerd, wendde by zich tot Roger en Liz. Nu wat zouden jullie van een drankje zeggen, om de koop te vieren? Wilt u mij de eer aandoen, miss Sinclair? Hij gaf Hoger een knip oogje. Heb je ook zo'n dorst van a' die warmte en dat ««tof? Het was moeilijk om mr, Edwards vriendelijke gastvrijheid af te slaan en enkele ogenblikken later zaten rij eedrieën in de buffet-tent.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 15