RIJNSTREEK De avonturen van MICKEY MOUSE Filmexpositie voor militairen en (beperkt) voor burgers Weerbericht VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1962 DE LETDSE COURANT PAGINA 3 „De Film in Beeldin Leiden In de Doelenkazerne te Leiden Welzijnzorg. Voor de burgers bestaat wordt woensdag 19 september door deze mogelijkheid wanneer de in de directeur Sociale Aangelegenhe- teresse voor deze kunst gewekt is den van het Ministerie van Defensie, - uiteraard bij de particuliere boek handel. Voor de expositie is ook een boekje verschenen „Close-up van de filmkunst", door dr. J. M. L. Peters. De militaire bezoekers krijgen dit uitgereikt. De burgers kunnen het werkje bestellen bij het Nederlandse Film Instituut, Oude Hoogstraat 24, Amsterdam. Vooral ook zal voor deze tentoon stelling de aandacht worden gevraagd van de leerlingen in het voortgezet onderwijs zowel jongens als meis jes. Hiervoor is contact opgenomen met de verschillende schoolhoofden. dr. P. P. Kuntze, de tentoonstelling „De Film in Beeld" geopend. Met deze expositie wil het ministe rie de militairen nader tot de film brengen, hun de voor- en nadelen van de film duidelijk maken, kortom een steentje bijdragen aan de cul tuurvorming van de Nederlandse soldaat. Hoofdzakelijk zal op deze reizende tentoonstelling, waarmee in ongeveer drie jaar 200 plaatsen worden be zocht, de speelfilm worden behan deld, met daarnaast ook aandacht voor de documentaires. De zgn. mili taire, instructiefilms die zeker niet cultureel te noemen zijn vallen uiteraard buiten de opzet van deze tentoonstelling. Voor zover het dienst belang dit toelaat, werd ons dezer dagen op een persconferentie in de Liedse Koksschool gezegd, zal ook de burgerij in de gelegenheid worden gesteld een bezoek aan de expositie „De Film in Beeld" te brengen. Drie dagen blijft zij in de Doelen- kazerne en op deze drie dagen zijn de Leidse burgers welkom 's avonds van half acht tot ongeveer tien uur. Op 30 panelen wordt de cinemato grafische kunst in zwart-wit beelden onder de aandacht gebracht, verdui delijkt met een tekst. LECTUUR Op de tentoonstelling zal ook een grote hoeveelheid lectuur op dit ge bied aanwezig zijn. De militairen kun nen deze boeken lenen bij de Dienst Moderne Robinson Crusoë De verslaggever Georges de Cau- nes van de Franse radio-televisie zal een jaar lang als een moderne Ro binson Crusoë op een verlaten eiland in de Stille Oceaan leven. Een dezer dagen begint hij zijn vrijwillige een zaamheid op „het eiland der klin kers", Eiao, behorend tot de Markie zen-eilanden die deel uitmaken van Polynesië. Eiao is een oude vulkaan, 420 me ter hoog met een oppervlakte van vijftig vierkante kilometer. Tot 1880 diende het als strafgevangenis. Thans grazen er alleen uitgemergelde scha pen, die nog enig voedsel in de rots achtige bodem trachten te vinden. De Catme heeft rivierzand meege bracht, waarin hij graan wil planten, dat bestand is tegen de droogte. Hij heeft echter als voorzorgsmaatregel blikjes met voedsel meegenomen. Hij is verder uitgerust met materiaal om te vissen, geneesmiddelen, gereed schap om een huis te bouwen, boe ken, papier en een radiozender. Via deze zender zal hij elke avond radio praatjes van vijf minuten verzorgen om zijn indrukken weer te geven. Hij heeft afgezien van een radio ontvangtoestel, omdat hij geen con tact meer wil hebben met de buiten wereld. De Caune heeft één metge zel: een herdershond uit de Pyre neeën. Papoea's naar de V.N. De Nieuw-Guinea raadsleden Jou we, Womwisor, Kaisiepo, en Tang- gahma zullen naar thans vaststaat de beraadslagingen over de Nederlands- Indonesische resolutie inzake Nieuw- Guinea in de Algemene Vergadering van de V.N. namens het Papoeavolk gaan bijwonen. Zij zijn hiervoor uit gekozen door de leden van de Nw.- Guinearaad. De vier Papoealeiders zullen maandag a.s. uit Biak ver trekken. 'Zij zullen via Amsterdam, waar zij dinsdagochtend zullen aan komen, naar New York reizen. Zoals bekend, is het plan om de beraadslagingen als waarnemers bij te wonen in de kringen van de Pa poealeiders zelf opgekomen. Zij heb ben hierover contact met de Neder landse regering opgenomen met als resultaat, dat de Papoea's de reis op kosten van de Nederlandse regering kunnen maken. De Papoealeiders hebben de uitdrukkelijke wens te kennen gegeven niet op te treden als adviseurs van de Nederlands dele gatie bij de V.N. Zij willen geheel zelfstandig de reacties van de andere vertegenwoordigingen peilen. De be langstelling gaat vooral uit naar de houding van Amerika, Australië en een aantal Afrikaanse Inden. KATWIJK AAN ZEE ZILVEREN JUBILEUM GEMEENTE-AMBTENAAR Op 16 september hoopt de heer J. A. Dekker, Valkenb.weg 11c, hoofdcom mies ter gemeentesecretarie, 25 jaar in gemeentedienst te zijn. De heer Dekker werd 29 december 1917 in Schiedam geboren, waar hij de HBS doorliep. Zijn loopbaan begon hij als volontair op de gemeentesecretarie van 's Gravenpolder op 16 september 1937. Op 1 september 1939 werd hij bevorderd tot ambtenaar. Van 's Gra venpolder vertrok de heer Dekker op 12 februari 1940 naar Termunten, waar hij tot ambtenaar was benoemd. Op 1 juli 1940 kwam hij in gelijke dienst te 'sHeer Arendskerke en op 16 februari 1942 werd hij tweede ambtenaar te Alkemade. Sedert 1 juli 1944 is de heer Dekker werk zaam in Katwijk, waar hij zijn arbeid begon als adjunct-commies tweede klasse. Op 1 september 1946 volgde zijn bevordering tot adjunct-commies eerste klasse en op 1 september 1948 tot adjunct-commies A Op 1 januari 1953 tot commies en op 1 januari 1955 tot commies A. Sedert 1 sep tember is de heer Dekker hoofdcom mies, hoofd van de afdeling archief en registratuur. Buiten zijn arbeid ter secretarie is de heer Dekker lid van de gewestelijke ideeënbuscom missie. Het zal de heer Dekker en zijn gezin morgen ongetwijfeld niet aan belangstelling ontbreken. KENNISGEVING B. en W. van Katwijk brengen ter openbare kennis dat bij besluit van de Minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid van 1 juni 1962, no. 32, is vastgesteld de nieuwe lijst van natuurgebieden in de provincie Z.- Holland. De lijst bevat de volgende in de gemeente Katwijk gelegen gebieden: duinen ten noorden en ten zuiden van Katwijk. Bovenbedoeld besluit is met bij behorende lijst en kaarten ter ge meente-secretarie voor belanghebben den ter inzage gelegd. Op grond van het bepaalde in ar tikel 29, eerste lid, van de wet van 28 september 1950, Stb. K 415, hou dende voorlopige regeling inzake het nationale plan en de streekplannen en het daarop gebaseerde verzoek van genoemde Minister rust op een ieder die 't voornemen heeft tot het uitvoeren van enig werk binnen de aangewezen gebieden de verplichting daarvan tijdig tevoren mededeling te doen aan de Directeur van de Rijks dienst voor het Nationale Plan, Lan ge Voorhout 19 te 's-Gravenhage. (Adv.) NOORDWTJK BRAND IN EEN PEKWAGEN Gistermiddag werd de brandweer gealarmeerd voor een brand nabij de Bosch-flat. Op de binnenplaats van het gebouw bleek een pekwagen in brand te zyn geraakt van enkele mas- tiekers, die aan de daken van de garages bezig waren. De brand veroorzaakte een enorme rookontwikkeling. Lustig speelden de vlammen rond een gasfles, hetgeen zeker groot gevaar opleverde. De snel ter plaatse verschenen brandweer wist met de nevelspuit het vuur ech ter binnen korte tijd te doven. Door de geweldige hitte bleken de garagedeuren totaal te zijn verwron gen. Enkele kruiwagens werden ver nield. Groot was de publieke belangstel ling, vooral van de. zij de van de jeugd. Functieverdeling nieuwe wethouders De heer G. Vogelaar, die als loco- burgemeester zal optreden, is aange wezen als wethouder van Openbare Werken en Bedrijven. De heer M. C. J. Sedelaar is aangewezen als wethou der van Sociale Zaken, Personeel, Onderwijs en Volkshuisvesting. Deze aanwijzingen zijn van voorlopige aard. KON. MIJ. v. TUINBOUW Gisteravond heeft de afd. Noord- wijk van de Kon. Mij. v. Tuinbouw in het „Hof van Holland" het ver gaderingseizoen geopend met een spe ciale prijsvraag: mooiste collectie groenten, mooiste bloemstukje of mooiste boeket bloemen uit eigen tuin. Een flink aantal inzendingen waren ingekomen, die aan de grote zaal een feestelijk aanzicht gaven, waaruit bleek, dat hiervoor een gro te belangstelling bestaat. De waarne mend voorzitter, de heer H. Schip per, sprak zijn bewondering uit over het grote aantal inzendingen, zowel groenten als bloemen, zodat het nieu we seizoen met grote animo werd begonnen. De heer H. W. v. Dort, tuinbouwleraar, trad voor deze avond als spreker op. De voorzitter deelde mede, dat het met de le voorz., de heer P. de Groot, redelijk wel is en spoorde de leden aan eens een bezoek bij hem af te leggen. In verband met de najaars excursie werd mededeling gedaan, dat deze is vastgesteld op woensdag 3 oktober a.s. Het reisschema is als volgt: Vertrek 8 uur van zee en 8.15 uur van de Schiestraat. Te 9.30 uur koffiedrinken in hotel „De Roemer" te Amstelveen; 10 uur deskundige rondleiding door de plantsoenen van Amstelveen; 12.30 uur lunch en stds- bezoek, 2 uur vertrek en te 3 uur bezoek aan het Cantonspark te Baarn, een verlengstuk van de Utrechtse Hortus, voor bezichtiging van deze plantentuin met kassen. Na dit bezoek gaat de tocht weer huiswaarts, aankomst Noordwijk pl. m. 8 uur. Tijdens de vergadering ga ven zich meerderen voor deelname op, terwijl verder opgaven kunnen geschieden t.m. 29 sept., a.s., bij de heer H. Schipper, v. d. Mortelstraat 45. Hierna verkreeg de heer van Dort gelegenheid een praatje te houden over bloemen en planten, toegelicht met uitstekende dia's van prachtige opnamen uit Zuid-Frankrijk, Oosten rijk en Zwitserland. De uitslag van de keuring was: Groenten: 1. M. Verweij; 2. F. v. Zuijlen; 3. Caspers. Bloemstukjes: 1. Mevr. Schmidt; 2. mej. van Eeden; 3. hr. Andreas. Boeket bloemen: 1. mej. Passchier; 2. M. Verweij. In de rondvraag werd geinformeerd naar de mogelijkheid van het organi seren van een bloemschikcursus, het bestuur deed de toezegging zich hier over te beraden. De volgende verga dering werd vastgesteld op donder dag 13 oktober a.s.. De gebruikelij ke verloting besloot het geheel. Jachtopziener betrapte stroopster Een jachtopzichter in Noord- wijk maakte een niet alledaags geval mee. In zijn jachtveld had de man een zgn. beug wild strikken aangetroffen en plichtsgetrouw vatte hij des morgens voor dag en dauw post om de stroper, die het op de toch al schaarse konijnen, ha zen en fazanten in zijn veld ge munt had, te betrappen. Nu is stropen een bij uitstek manne lijke ondeugd en stellig reken de hij er op een van zijn oude cliëntele te zullen ontmoeten. Nog maar kort zat de kodde beier in zijn schuilhoek of hij zag op dit vroegere uur een jonge vrouw in het veld ver schijnen, wandelend langs de vangklaar gehangen strikken. Blijkbaar was zij op vangen uit, want zij droeg een spren kel in de hand. Later bleek dat zij er nog een paar had uitge legd. Toen de opzichter, wel wat verbaasd over deze intre de van charme in het stropers- gilde, opsprong en haar halt toeriep, nam de vrouwelijke stroperes ijlings de vlucht. De klem liet zij ter plaatse achter. Dit hielp weinig, want haar identiteit was bekend, 't Bleek een 28-jarige Noordwijkse te zijn. Haar avonturen op het stroperspad werden in 'n pro ces-verbaal vastgelegd. Plezierrijden met andermans auto Vier Zoeterwouders de daders Een bewoner van de Heilige Geest- weg te Noordwijk kwam 's morgens tot de verbijsterende ontdekking, dat zijn personenauto was verdwenen. Toen de wagen de volgende dag on beheerd te Zoeterwoude werd terug gevonden, kon worden aangenomen dat plezierrijders weer eens actief waren geweest. Intensief speurwerk van de recher che had inmiddels aan het licht ge bracht dat hierbij een viertal jonge lui betrokken waren, vermoedelijk afkomstig uit Zoeterwoude. Drie van hen hadden de auto aangeduwd, toen het niet gelukte hem te starten. In samenwerking met de rijkspo litie te Zoeterwoude werd nu het onderzoek voortgezet en al gauw viel de aandacht op vier jongemannen uit Zoeterwoude, rond 20 jaar oud, van wie bekend was, dat zij wel eens te Noordwijk gingen dansen. Toen zij flink aan de tand werden gevoeld, zakten de daders door de mand en bekenden de auto te hebben gebruikt, omdat zij met de bus niet meer thuis konden komen. Tevens bleek echter, dat twee van hen ook al eens een plezierritje hadden ge maakt met een te Leiden weggeno men wagen, die ook te Zoeterwoude werd teruggevonden. Proces-verbaal werd tegen hen op gemaakt, zodat dit muisje voor de heren nog wel een staartje zal heb ben. CAFE'S OP TIJD DICHT Nu het zomerseizoen voorbij is, vestigt de politie er de aandacht op, dat voor café's, dancings, en derge lijke inrichtingen met ingang vari 15 september a.s. weer de normale tijdstippen van sluiting gelden. Met uitzondering van de zaterdag, is dit steeds gesteld op 23 uur. Za terdags, dus ook zaterdag, 15 sep tember, moet er om 24 uur gesloten worden. Snackbars mogen nog een half uur open zijn na het tijdstip van de slui ting der café's in Nooixlwijk. Tussen het tijdstip van sluiting en 's morgens 6 uur is de aanwezigheid van bezoekers in de zaken verboden. De caféhouders dienen tijdig af te rekenen en hun zaak te ontruimen, zodat deze ook op hert. vastgestelde tijdstip dicht is. De naleving van het sluitingsuur zal stipt worden gecontroleerd. Winkelsluiting. Ook voor de winkels in Noordwijk gaat weer de normale regeling van de Winkelslui tingswet gelden. Van 1 september j.l. af moeten, behoudens de wettelijke uitzonderin gen, alle winkels op zondag gesloten zijn. Met ingang van zaterdag 15 sep tember a.s. geldt ook w^er de avond sluiting, die behoudens de bekende uitzonderingen in de wet, op 18 uur is gesteld, en de verplichte halve- dagsluiting nrar de bij plaatselijke verordening gemaakte onderscheidin gen. Op de naleving van de winkelslui- tingsbepalingen zal streng worden toegezien. Dr. J. B. V. M. J. van de MORTEL ERNSTIG ZIEK. Naar wij vernemen is de oud-bur gemeester van Noordwijk Dr. J. B. V. M. J. van de Mortel ernstig ziek. Vorige maand werd Dr. Van de Mor tel 65 jaar. Hij is in een ziekenhuis te Amsterdam opgenomen. Collecte Kankerbestrijding. De collecte voor het Koningin Wilhel- mina Fonds (Kankerbestrijding) heeft te Noordwijk de prachtige som van 1580,23 opgebracht. VAN HET POLITIERAPPORT Een 31-jarige bestuurder van een bestelauto uit Noordwijk ondervond hoe „link" het is links door de bocht te gaan. Op de Lagewcg, nabij het SJC-terrein botste hij namelijk met zijn wagen tegen een uit Leiden ko mende autobus van de NZHVM op. Beide voertuigen werden zwaar be schadigd. De jeugdige Piet Duijndam uit Noordwijk aan Zee stapte bij zijn school aan de Hoogwakersboschstr. uit een auto en rende zonder uit te kijken de rij! aan op. Hij werd ge grepen door een juist voorbij rijdende personenauto van een vertegenwoor diger uit Voorburg. Wonderlijk genoeg liep de jongen geen letsel op. Het spatbord van de auto vertoonde echter een grote deuk. Bij de politie- te Noordwijk kwa men verschillende klachten binnen, dat door onbekenden de antennes van geparkeerde auto's waren ont vreemd of vernield. Deze volkomen zinloze bezigheid leverde voor de auto-eignaars steeds een flinke scha depost op. Waarschijnlijk zijn het jongelui op een bromfiets, die zich aan deze prak tijken schuldig maken. De politie speurt naar de daders. LISSE Th. Zwetsloot uit bestuur „Keukenhof" Naar wij van onze correspondent te Lisse vernemen heeft de heer Th. Zwetsloot zich om gezondheidsrede nen genoodzaakt gezien te bedanken als lid van het bestunr de Stichting „Keukenhof". Sinds de oprichting van de tentoonstelling was de heer Zwetsloot een stimulerende kracht, in het bijzonder belast met vraagstuk ken van propaganda. Zijn heengaan betekent een groot verlies voor de stichting. Zijn functie zal voorlopig worden waargenomen door de heer A. Warnaar te Sas- senheim. (Medegedeeld door het KNMI. Geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur). IETS WARMER Minder koude nacht. Morgen aanvankelijk zonnig weer, later meer bewolking met tegen de avond kans op regen. Zwakke tot matige zuidoostelijke wind en iets warmer. Het weer in Europa HELSINKI STOCKHOLM OSLO KOPENHAGEN ABERDEEN LONDEN AMSTERDAM BRUSSEL LUXEMBURG PARIJS BORDEAUX GRENOBLE NICE BERLIJN FRANKFORT MüNCHEN ZURICH 1. bew. onbew. onbew. 1. bew. zw. bew. 1. bew. zw. bew. onbew. 1. bew. onbew. onbew. 1. bew. 1. bew. zw. bew. onbew. onbew. zw. bew. PUZZEL HAZERSWOUDE Zwemdiploma's voor scholieren Op dinsdag 12 september j.l. heb ben de leerlingen van de lagere en Ulo-scholen in het op 15 mei open gestelde zwembad de eerste zwem- proeven afgelegd. Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden ver schenen 80 jonge Hazerswouders op de startblokk n en kon na afloop aan 76 leerlingen het A-diploma worden uitgereikt. De hieronder vermelde leerlingen legden met gunstig gevolg de proe ven af: N.H. school Koudekerk a. d. Rijn: Adrie van Vegten, Rejjer de Leeuw, Anneke van Varik. Openbare school Kondekerk a. d. Rijn: Corrie van den Bosch, Marjan Bervoets, Renske Kleefstra, Kees Natzijl, Marijke Bervoets. R.K. Ulo school Hazerswoude-Rijn- dijk: Leen Smits, Chris Smits, Wim Koeleman, Kees Zwetsloot, Lia van Vliet, Thea Loomans, Ben Borst, Truus Rietveld, Theo Lourier, Elleke Hendriks, Annie de Groot, Mariët Verkleij, Joke van Nierop, Maria Smits, Cobie Lourier, Leo van Vel- zen, Bep Rietveld, Eddy Tuithof, An nie Lourier. Chr. Nat. school Hazerswoude- Rijndijk: Anneke de Lange. N.H. school te Hazerswoude-dorp: Hans Harkes, Ida Raaphorst, Jan Dick Voets, Marga Raaphorst, Jaap Raap horst, Ida Priem, Miep de Groot, Alie van Veen, Gea Buitenhuis, Lia van Veen, Willy van Ofwegen, Nelly Bui tenhuis. Chr. Nat. school te Hazerswoude- dorp: Plonie Huisman, Henny van Tol, Hilda van Dorp, Cobie Jansen, Cockie Cok, Willy van Tol, Mientje van Tol, Gerda Slootweg, Jopie Huis man, Nelleke van der Haven, Paulien Slootweg, Dinant de Gelder, Corrie van Tol, Annemarie Kroon, Leidy Hartman, Gien de Bas, Ria van Dij- ke, Cobie van Veen, Marry de Vrij. Chr. Ulo school te Hazerswoude: Hermien van 't Oever, Annie Huis man, Kees Slootweg, Gerard Sloot weg, Leny Jansen, Cockie Plaizier, Sjaak van Dijke, Leny Raaphorst, Wim van der Spek. R.K. school te Hazerswoude: Nico Kaptein, Kefs van der Poel, Arie van der Werf, Agatha Smits, Riet de Boer. Per school bedroeg het aantal be haalde diploma's: N.H. school Kou dekerk a. d. Rijn 2,4%; Openbare school Koudekerk a. d. Rijn 7,9%; Chr. Nat. school Hazerswoude-Rijn- dijk 0,8%; R.K. Ulo school Hazers- woude-Rijndijk 28%; Chr. Ulo school Hazerswoude-dorp 16,4%; School met de Bijbel Hazerswoude-dorp 10,9%; N.H. school Hazerswoude-dorp 7,8%; R.K. school Hazerswoude-dorp 2,3%. MEDISCHE DIENSTEN Leiden en Omgeving Leiden In het weekeinde heb ben de volgende artsen dienst: De Bruyne, tel. 26866, Gaasbeek, tel. 20266, Brand, tel. 26946, Schaefer, tel. 21481 en Postel, tel. 23089. Tandarts: mevr. E. J. v. d. PlasMaes, telef. 26675. Apotheek: Zuider-apotheek, Lammenschansweg 7, tel. 23553 (ook voor Leiderdorp). Alphen a. d. Rijn Dkt. A. J. Zwartendijk, Stationsstraat 5, telef. 2472. Alkemade en Leimuiden Dkt. Schurer, Peeklaan 22, Oude Wetering, tel. 01713511 en dkt. Brinkhorst, Stapenseastraat 6, Leimuiden, telef. 01721—269. Hillegom Dkt. G. P. D. le Cocq d'Armandville, Sixlaan 7, tel. 5616. Wijkverpleging: zr. E. Snellenberg, Trompstraat 29, tel. 6316. Tandarts voor de bollenstreek: dkt. Werman, Hoofdstraat 322, Sassen- heim, tel. 7437. Katwijk a. d. Rijn Dkt. J. Berg man, tel. 2921. Apotheek: Kon. Julia- nalaan 18, tel. 4370. Katwijk aan Zee Dkt L. Bor- leffs, tel. 2182. Voor apotheek zie Kat wijk a. d. Rijn. Koudekerk Voor dokter zie Leiderdorp. Langeraar zie Nieuwveen. Leiderdorp Dkt. P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, Leiderdorp, tel. 30070 Apotheek zie Leiden. Nieuwkoop Dkt. G. J. Bremer, Dorpsstraat 127, Nieuwkoop, telef. 01725103 en dkt. M. Sanders, Bea- trixlaan 11, Nieuwkoop, tel. 01725 555. Nieuwveen Dkt. A. M. van Don gen, tel. 01723—101. Noorden Dkt. Sanders, tel. 01725 —555. Noordwijk Dkt. Kruyt, tel. 2030. No. 525 Hor.: 1' gem. in Z.H., 8 mandje, 9 gesloten, 10 scheik. ele ment (afk), 11 hoenderachtige vogel, 13 muzieknoot, 14 onderdeel van het weefgetouw, 16 eelt (gewestelijk), 17 republiek in Z. Amerika, 18 kweker, 20 klein kind, 22 voorzetsel, 23 in het jaar onzes Heren (afk. Lat.), 24 boom, 26 gem, in Gelderl., 21 gem. in N. Brab. Vert.: 1 dorp in Z.H. onder Schip luiden, 2 maand van het jaar, 3 scheik. element (afk.), 4 spoorrichel, 5 geheel de uwe (afk. Lat.), 6 familie lid, 7 gem. in Z.H., 11 rubber (Ind.), 12 specerij, 14 hoofddeksel, 15 Euro peaan, 19 rechterbij rivier van de Do- nau uit Voarlberg, 21 steen, 23 vaar wel, 25 onbekende, 26 en volgende (afk.) Oplossing morgenavond Oplossing No. 522 Hor.: 1 soms, 4 ink, 6 alles, 7 L.S., te, 10 Opheus- den, 15 roe, 16 eer, 17 Heemskerk, 20 o.e., 21 ar, 22 naast, 24 Don, 25 Oom. Vert: 1 solo, 2 ma, 3 bleu, 4 is, 5 keen, 8 Spree, 9 terra, 11 hoe, 12 Eem, 13 sek., 14 Dee, 17 hoed, 18 slag, 19 krom, 22 nn, 23 To. PUNT Schrijf je me echt vaak? Mijn broer tje verzamelt namelijk postzegels. Wit-Gele Kruis: zr. J. Laaper, telef. 2338 of 3067. Noordwijkerhout Dkt. B. C. C. Wösten, Kerkstraat 28, tel. 02533285 Wit-Gele Kruis: Rusthof 1, tel. 02533 468. Tandarts: J. Werman, Sassen- heim, tel. 02532—7457. Oegstgeest Dkt. D. Held, Mare- laan 36, tel. 52255. Wit-Gele Kruis: Zr. Van de Salm, tel. 52426, b.g.g. 01715—388. Rijnsburg Zie Katwijk a. d. Rijn. Skssenheim Dkt. v. Nes, Hoofd straat 155, tel. 7119. Tandarts J. Werk man, tel. 7457. Valkenburg Zie Katwijk a. d. Rijn. Voorhout Dkt. W. J. Binnema, Herenstraat 41, tel. 02532—7707. Wassenaar Dkt. R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 3027 en J. H. Jaars- ma, Wittenburgerweg 106, tel. 9676. Apotheek: Wassenaarse apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402. Woubrugge Zie Nieuwveen. Zwammerdam Dkt. G. J. Bre mer, Dorpsstraat 127, Nieuwkoop, tol. 01725—103.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 3