DE KAARTENDANS DOORVAREN NA BOTSING MET VLET OP DEKAGERPLAS Vissersschip vergaan Chefarine .4 DINSDAG 26 JUNI 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA R Berecht door Leidse kantonrechter Onder de weer zeer vele zaken, die de kantonrechters, rar. W. de Brum en mr. W. de Koning .gisteren kregen te berechten en die alle betrekking hadden op een min of meer ernstige verkeersovertreding op de weg, trok de zaak tegen een 72-jarige gepensio neerde Roterdammcr de bijzondere aandacht, omdat het hier geen grove fout „te land" doch te water" be trof. In april j.l.voer verdachte n.l. met zijn motorjacht langs en van de Kaagoevers pardoes tegen een ter plaatse gemeerde vlet op. De vlet werd midscheeps dermate bescha digd, dat de schade on ca. 250 kwam te staan. Na de aanvaring wachtte verdachte de gevolgen niet af en ging hij er „full-speed" vandoor om daarna in een verderop gelegen jachthaven een „veilig onderkomen" te zoeken. Zijn eigen schade was slechts ge ring,das maakte hij zich verder geen zorgen meer. Niet aldus de eigenaar van de vlet. Hij waarschuwde uiteraard de politie en deze had weinig moeite met het opsporen van verdachtes jacht, dat als bewijs een licht beschadigde boeg vertoonde. Verdachte had weinig of niets tot zijn verdediging aan te voe ren. Uit het proces-verbaal kwam o.m. naar voren, dat hij destijds tegen verbalisant had verklaard tegen de vlet te zijn opgevaren, omdat zijn aandacht even werd afgeleid door de dames-passagiers in zijn kajuit. De officier mr. C. Sluik, hield een zeer scherp gesteld requisitoir waarin hij verdachtes poging zich aan de ge volgen van zijn grove fout te ont trekken, 'n „bijzonder laffe wandaad" noemde. Toewei verdachte deze po ging niet ten laste was gelegd reken de de officier dit wel als een zeer be zwarende omstandigheid en eiste hij 100 boete subs 1 maand. „Ik wist niet dat ik in zo 'n geval de politie moest waarschuwen", aldus verdach tes enige ver\. r. „Dat weet ieder zinnig mens" repliceerde de kanton rechter. Ook hij had weinig goede woorden voor verdachtes kennelijke bedoeling de eigenaar van de vlet voor de schade te laten opdraaien en vonniste derhalve conform. SLEEPREIS IN BODEGRAVEN Een 28-jarige chauffeur uit Bode graven kon de magistraten even min de overtuiging schenken, dat hij niet opzettelijk was door gereden teneinde een ander, in dit geval de gemeente Bodegraven „met de brok ken te laten zitten". Uit het onderzoek bleek n.l.. dat verdachte in de late avond van de 16de februari met de door hem be stuurde vrachtauto, die door een an dere vrachtauto op sleeptouw was genomen, min of meer .'it „de koers" was geraakt met het gevolg, dat de vrachtauto achtereenvolgens een boompje en een lantaarnpaal liet sneuvelen. Na een kort oponthoud werd de „sleepreis" voortezet en zou de dader Prijsgarantie voor eieren in koelhuizen Naar aanleiding van het uitstel van de invoering van de gemeenschappe lijke marktordening voor eieren der zes EEG-landen tot -0 juli verwacht het produktschap voor pluimvee en eieren geen spoedig herstel van een normale situatie op de eiermarkt. De ze is verstoord door het instellen van een systeem van minimumprijzen by invoer van eieren in de bonds republiek Duitsland en door de wij ze waarop dit is gebeurd. Daarom heeft het Produktschap de reeds getroffen maatregelen *er be vordering van de afzet van kleine eieren en de toeslagregeling voor het verwerken van grote eieren tot ei- produkten verlengd. Het ligt bovendien in het voorne men ter verdere steun aan de handel een prijsgarantie te geven - op ba sis van het huidige prijsniveau - voor eieren, die in koelhuizen zijn of worden opgeslagen en later op aan wijzing van het produktschap zullen worden afgeleverd. De opslag zal voor rekening en risico van de han del geschieden. Men verwacht, dat hierdoor het boven de markt zweven de overschot snel zal worden ge ruimd, waardoor een terugkeer tot normale verhoudingen tot stand kan komen. mogelijk onbekend zijn gebleven als niet een toevallig passerende voet ganger de kentekennummers van beide vrachtauto's had genoteerd. Verdachte ontkende ten stelligste ook maar iets van een botsing met die lantaarnpaal langs de prov. weg nabij Bodegraven te hebben bemerkt. „Nadat mijn vrachtauto even was geslipt, zag ik wel, dat een klein boompje was beschadigd, doch zo ge ring, dat wij maar door zijn gereden, aldus zijn verklaring. „Hoe kunt u nu beweren niets te hebben bemerkt van een botsing met die lantaarnpaal. De omwoners wer den nota bene wakker van de klap en zagen daarna ook, dat het licht niet meer brandde" aldus weerlegde de kantonrechter mr. W. de Koning verdachtes betuiging van onschuld. Verdachte zweeg toen maar cn dacht waarschijnlijk aan de schade rekening t.b.v. ruim 600, die hij door de gemeente Bodegraven ge presenteerd had gekregen. Ten over vloede bevatte het dossier nog een rapport van het gerechtelijk labora torium, waarin verdachtes vracht auto als de „enige ware dader" werd aangewezen. Nog ongeacht de z.i. slechte stuurmanskunst, die verdach te destijds had gedemonstreerd, keer de de officier zich in zijn requisitoir bijzonder scherp tegen de poging van verdachte „er stiekum in de nacht vandoor te gaan". „Dit is U wel niet ten laste gelegd, maar reken ik toch als een strafbezwarend feit". Zijn eis luidde dan ook f 75 boete subs 15 dagen. „Als ik iets van een bot sing met een lantaarnpaal had be merkt, was ik heus niet zomaar door gereden", aldus verdachtes „laatste woord". Gezien de eerder genoemde klap met alle gevolgen van dien kon de kantonrechter echt met aannemen, dat verdachte „totaal niets had be merkt'. Nadat verdachte in verband met de schaderekening uiterste cle mentie had verzocht luidde het von nis 60 boete subs 12 dagen. Salarisvoorsprong van G.S. in de twee Hollanden Provinciale Staten van Noord-Bra bant hebben in hun vergadering van gisteren hun ontstemming laten blij ken over het voornemen van minister Toxopeus om de nieuw esalarissen van Gedeputeerde Staten ook in de toekomst voor Noord- en Zuid-Hol land 20000 gulden per jaar hoger te stellen dan voor de overige provin cies, namelijk van respectievelijk 22 en 20 duizend gukLn. De minister had dit voorstel om advies aan de Provinciale Staten voorgelegd. In hun afwijzend advies ten aanzien van dit verschil merken de Staten op, dat de ontwikkelingen in Noord-Brabant een zeer reële inhoud hebben en de arbeid van Gedeputeerde Staten in dit gewest minstens gelijk is aan die in de beide Hollanden. Tevoren had de katholieke fractie voorzitter, de heer J. Teyssen, de vraag gesteld of de minister kan aantonen, dat het potentiële welvaars- patroon van Noord-Brabant - en in dit geval de taak van Gedeputeerde Staten - anders of beperkter van om vang is dan dat van Noord- of Zuid- Holland. Hij had ook bezwaar tegen de door de minister voor; ^stelde ingangsdatum van 1 juli a.s. en wilde die voor de afgetreden Gedeputeer den gesteld zien op 1 maart j.l., de datum waarop de nieuwe Drovincie- wet in werking is getreden. De commissaris der koningin, dr. C. Kortmann had betoogd, dat de mi nister in feite slechts de bestaande lijn continueerde, waarbij de progres sie percentsgewijs lager is geworden. In het algemeen had de minister be zwaren tegen een grote terugwerken de kracht van salariscorrecties. Gistermiddag is voor de kust van het eiland Schouwen twee mijl ten noordwesten van de vuurtoren op de zandbank de Banjaard, een garnalen- kotter, de Th 14 (eigenaar S. Quist) gestrand en vergaan. Voordat met opkomend water het scheepje volliep, werden de drie be manningsleden door scheepjes, die in de buurt voeren, van boord gehaald. 4-voudige combinatie inderdaad uul beter! Vier betrouwbare middelen In 1 labiel deen wonderen legen pijn en griep I Elk der vier bestanddelen van Chefarine „4" is wereldberoemd. De combinatie in ëén tablet werkt ndg krachtiger. Bovendien zorgt één der bestanddelen, dat ook een gevoelige maag niet van streek raakt. Glazen buitje 20 tabletten f 0.80 Handige •tripverpakking 40 tabletten 1.60 Voordelige flacon 100 tabletten f 3.60 (Advertentie) Vijf procent loonsverhoging voor spoorwegpersoneel Naar het ANP verneemt heeft zo wel het college van Rijksbemidde laars als de minister van Verkeer en Waterstaat goedkeuring gehecht aan het nieuwe reglement dienstvoor- waarden van de Nederlandsche Spoorwegen. De geldigheidsduur van dit regle ment zal niet lopen van 1 april 1962 tot 1 april 1963, zoals was voorge steld, maar van 1 april 1962 tot 1 januari 1964. Voorts zal de voorge stelde wijziging van de gemeente klasse-aftrek eerst ingaan op 1 april 1963. Het nieuwe RDV betekent naast 'n herwaardering van functies een loonsverhoging voor het gehele spoorwegpersonel van 5 procent. Het College van Rijksbemiddelaars heeft, naar het in een communiqué over de goedkeuring bekendmaakt, zijn beslissing kunnen nemen, nadat het een verklaring had ontvangen van de directie der Nederlandse Spoorwegen, dat de loonkosten, ver bonden aan de wijziging van het reglement dienstvoorwaarden 1956 op zichzelf niet zullen worden aan gewend als kostenfactor bij de vast stelling van de prijzen en/of tarie ven. In ziekenhuis geslaagd voor examen gymnasium De 20-jarige Ben Moritz te Delft, leerling van het Sint Stanislas Colle ge aldaar, heeft het mondelinge ge deelte van het eindexamen gymna sium B afgelegd in het- St. Hippoly- tus Ziekenhuis te Delft, waarin hij, nadat hij zijn schriftelijk examen normaal had gedaan, moest v/orden opgenomen. Het mondelinge examen werd afgelegd in een apart lokaal van het ziekenhuis. Dat Ben slaagde gaf aanleiding tot eer feestje op de «ie- kenzaal. Nieuwe filmseries bij de KRO Binnenkort zullen de kijkers twee filmseries op het scherm missen. De KRO stopt met de uitzendingen van de Amerikaanse filmserie „Alfred Hitchcock" en ook de „Strijd tegen het Onrecht" van de „Four Just Men" behoort spoedig tot het verleden. Hitchcock introduceerde drie jaar achtereen op de hem bekende cyni sche wijze 39 van zijn films bij de kijkers. Het is dfe KRO niet mogelijk uit de nog voorradige films opnieuw de contractueel verplichte serie van dertien geschikte afleveringen te selecteren. De film „Strijd tegen het Onrecht" moet worden gestaakt, omdat de KRO de gehele serie met Jack Hawkins, Dan Daily, Vittorio de Sica en Richard Conté op het scherm heeft gebracht en de voorraad dus uitgeput is. In plaats van Hitchcock is er een nieuwe Engelse serie „The Pursuers", waarvan de KRO voor Nederland de rechten heeft verkregen. De eerste van dertien films uit deze serie, die onder de titel „Inspecteur Bollinger van Scotland Yard" wordt uitge bracht, verschijnt zaterdag 30 juni, op het scherm. We hebben dit aller aardigst en geestige filmpje uit de nieuwe serie voorbezichtigd en kun nen alvast zeggen, dat de keuze o.i. goed is. Inspecteur John Bollinger, gespeeld door de Engelse acteur Louis Hay- ward, wordt in deze filmserie geas sisteerd door zijn politiehond Ivan De tweede filmserie uit Amerika afkomstig is qua inhoud en uit voering geheel afwijkend van de films die de Nederlandse kijker gewoonlijk worden gepresenteerd. „The Flint- stones" is een uit Hollywood afkom stige tekenfilmproduktie, die voor volwassen kijkers werd gemaakt, al hoewel de jeugd er ongetwijfeld met plezier naar zal kijken. Ofschoon de „Flintstones" in het stenen tijdperk leven, zal de kijker menigmaal een opmerkelijke gelijke nis ontdekken met de zeden en ge woonten van deze tijd. De serie is dan ook getekend als een satire op het levep van een Amerikaanse fami lie anno 1962. Figuren uit The Flintstones die in alle afleve ringen zullen optreden Schorsing directeur openbare werken aan: gehoud len De schorsing en het eventueel ont slag van de directeur van openbare werken te Deventer, ir. E. A. B., te gen wie bedenkingen waren gerezen in verband met bepaalde beleidsfou ten, is tijdens de raadsvergadering van gisteravond aangehouden. De fractievoorzitter van de PvdA stelde de burgemeester de vraag, waarom een brief, welke door ir. B. over deze kwestie aan de raad was gericht, niet bij de ingekomen stuk ken terecht was gekomen. De burge meester antwoordde, dat er onderhan delingen worden gevoerd met ir. B. en dat het noch in het belang van hem, noch in dat van de raad had ge legen om deze brief over te leggen. De 53-jarige heer A. Lossije uit Hulst is gisteren te water geraakt en verdronken. De heer Lossije, een ge meentearbeider was met enkele me dearbeiders ter hoogte van de tech nische school te Hulst aan het werk. Vermoedelijk doordat hij onwel is geworden viel hij in dj Vestinggracht. Zijn medearbeiders snelden onmiddel lijk toe, maar hun hulp kwam te laat. De 4-jarige L. A. J. Adelmeyer uit Utrecht is gisteren omstreeks het middaguur, toen hij de Schonauwen- singel plctseling overstak, door een bestelwagen aangereden. Ir. zorgwek kende toestand werd het knaapje naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht, waar hij bij aankomst bleek te zijn overleden. Aelherklanken WOENSDAG 27 juni HILVERSUM I 402 m. 7 00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00-24.00 VARA. 7.00 Nws. 7.10 Gymn. 7.20 Socialis tisch strijdlied. 7.23 Lichte ochtend klanken (gr.). 8.00 Nws. en socialis tisch strijdlied. 8.18 Italiaanse lichte muz. (gr.). 8.30 Verkeerswenken. 8.35 Muz. ochtendpost (gr.). 8.55 Kook- praatje. 9.00 Ochtendgymn. voor de vrouw. 9.10 Belgische ork. muz. (gr.). 10.00 Schoolradio. 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Salonork. en zangsolist. 11.30 Marinierskapel. 12.00 Pianoduo: licht muz. 12.30 Med t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Voor het platte land. 12.38 Hammondorgelspel. 13.00 Nws. 13.15 Licht ensemble met zangsolist (herh. van vrijdag 22 juni jL). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Klass muz. (gr.). 15.00 Hoe worden wij gere geerd?, lezing. 15.10 Voor de jeugd. Radio Televisie DIT EMBLEEM in de etalage garandeert U, dat U daar veilig kunt kopen. Levering met waarborgcertificaat. (Advertentie) 17.00 Wegwijzer, tips voor de vacantie en snipperdagen. 17.50 Regeringsuit zending Papoea en techniek, door H. Hynes. 18.00 Nws. en commentaar. 18.20 Actualiteiten. 18.30 R.V.U.: Bin nenweg Toerisme: vakantiespreiding niet in tijd, maar in plaats en streek, door Tom Hoogland. 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Instrumentaal trio: jazzmuz. 19.30 Voor de jeugd. 20.00 Nws. 220.05 Operettemuz. Cgr,). 20.35 Kaf en koren, wekelijkse notities. 20.45 De Gorilla, hoorspel. 21.35 Spaanse operettemuz. (gr.). 22.20 Sport halverwege. 22.30 Nws. 22.40 Pianorecital. 23.15 Jazzmagazine. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II 298 m. 7.00-24.00 NCRV. 7.00 Nws. 7.10 Gewijde muz. 7.50 Het brood des levens, meditatie. 8.00 Nws. 8.15 Radiokrant. 8.35 Vlotte ochtendklanken (gr.). 9.00 Voor de zieken. 9.35 Grammofoonmuz. 9.40 Voor de VrouwJO.lO Pianospel (gr.). 10.15 Morgendienst. 10.45 Meisjes koor en solisten. 11.05 Moderne ork. muz. 11.55 Grammofoonmuz. 12.15 Lichte ork.muz. (gr.). 12.30 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Gewijde liederen. 12.37 Alle Dag Kerkdienst. 13.00 Nws. 13.15 Licht ensemble. 13.45 Moderne ork.muz. (gr.). 15.00 Gitaarspel (gr.). 15.15 Vrije tijdwel besteed. 15.30 Klassieke kamermuz. 16.00 Voor de jeugd. 17.20 Jazzmuz. 17.40 Beurs berichten. 17.45 Operamuz. (gr.) 18.00 Gewijde liederen. 18.30 Het Spek- trum. 18.45 Grammofoonmuz. 19.00 Nws. en weerbericht. 19.10 Leger des Heilsmuz. (gr.). 19.30 Rodiokrant. 19.50 Bachfeest in Leipzig. 20.00 Hohe Messe. 22.30 Nws. en S.O.S -berich ten. 22.40 Avondoverdenking. 22.55 Lichte muz. 23.15 Gevarieerd gram- mofoonplatenprogramma. 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NCRV: 17.00 Voor de kinderen. NTS: 17.35 Jeugdjournaal. KERKEN: 17.45-18.05 Logboek, Bijgelprogram- ma voor de jeugd. NTS: 20.00 Jour naal en weeroverzicht. 21.40 Vrije teugel, luchtige ontmoeting met paar den, die de haver dubbel en dwars verdienen. 22.10-22.30 Mackintosh, programma van vrolijke muzikale klanken. 't Werd een heerlijke avond. Tan te Marna was zo mooi als een engel en je kon ieder woord, dat ze sprak, verstaan. Puck was zo vlug als kwak- zilver, hij sprong en danste over 't toneel, en om de wevers moest je hardop lachen. En Oberon was een grote indrukwekkende figuur met een prettige warme stem. Toen 't doek voor de laatste maal dicht viel, klapten ze, dat hun han den er pijn van deden. De spelers bogen vriendelijk, maar Titania lachte alleen tegen hen. Thuis praatten ze gezellig na, maar niet te lang, want 't was a1 laat. De rector en zijn vrouw bleven tenslot te alleen met tante Marna en toen Florrie, die niet slapen kon van na pret, naar beneden sloop om haar boek te balen (ze las zondagtmorgens altijd in bed) hoorde ze zeggen: „Ze schijnt toneelspeelster te willen wor den, net als ik". 't Was tante Mama's stem en Flor rie begreep dadelijk, dat ze over haar spraken. Doodstil bleef ze staan en luisterde naar oom Huib, die ant woordde: „Daar heeft ze nooit over gesproken, zover ik weet. Jij vrouw?" „Nee", klonk de stem van tante Loes. „Ik hoor er van op. Wist U dat al langer?" En tante Marna weer: „Ja, ze heeft 't al enige keren gezegd. Maar ik ben er niet blij om. En ik zal U zeg gen waarom niet". Florrie kroop zo dicht mogelijk bij de kier van de deur om geen woord te missen. Ze wist, dat 't verkeerd was, wat ze deed, dat dit gesprek niet voor haar was bestemd, maar ze was ontzettend nieuwsgierig en ze legde haar oor tegen de kier. 't Was een ongemakkelijke houding en ze was moe en koud, maar ze wilde ho ren, wat er over haar werd gezegd. „U moet niet denken", ging tante Marna verder, „dat ik ongelukkig ben in mijn werk, omdat ik liever zie, dat Florrie een ander beroep kiest, 't To neel eist een mens helemaal op, aller lei ander geluk, 't gewone leven, moet je opgeven. Je bent aan 't werk, als ieder an der vrij heeft, als je getrouwd bent altijd weg als man en kinderen thuis zijn. Je kunt dus beter niet trouwen of met een toneelspeler. Maar toneel huwelijken horen meestal niet tot de gelukkigste en na een schieding staan de kinderen helemaal alleen. Moe der en vader hebben geen tijd en geen geld en de kinderen worden zo'n beetje door anderen opgevoed, hele maal niet opgevoed meestal. Dat is ook de reden, waarom ik tot nu toe niet getrouwd oen. Maar ik denk, dat ik 't niet vol kan houden, dus weest U niet verwonderd, als U binnenkort mijn trouwkaart in de bus vindt". Florrie schrikte op. Tanta Marna zou gaan trouwen, Jakkes, d; ging ze zeker verhuizen en zou al 't pret tige eraf zijn. Die vent zou natuurlijk geen nichtje te logeren willen hebben en ze zou tante helemaal verliezen, 't Was een afschuwelijk vooruitzicht. „Maar afgezien van dit alles krijg je aan 't toneel veel moeilijkheden en teleurstellingen. Strijd om rollen en ruzies over 't werk, veel rollen en veel stukken, die slecht zijn en erg onbelangrijk en waar je tijden, maanden soms, aan vast zit. Reizen en trekken in ongemakkelijke auto bussen, na een zware rol doodmoe laat in de nacht thuis, elk? avond spelen en 't publiek in de zaal vaak onverschillig en de kritieken slecht, ook al hebben we gewerkt als een paard. 't Zal ook wel vaak een mislukking zijn, maar 't werk blijft er even zwaar om. 't Lijkt alles soms zo nutteloos, naast 't mooie beroep van dokter of verpleegster, onderwijzeres of iets dergelijks. Florrie's moeder werkte voor ver waarloosde kinderen, maar ze kon ook heel goed toneelspelen, 't Zit in onze familie. Toch koos mijn zuster 't huwelijk en 't werk voor kinderen en ik heb haar bewonderd. Ze speel de nog vaak toneel voor haar ple zier. „Maar", vipl oom Huib in, „U speelt toch ook voor uw plezier. U heeft succes en wij bewonderen u, dat meen ik". „Dat is natuurlijk heerlijk en ik ga er ook in op. Als je eenmaal wer kelijk talent hebt, dan is 't goed en kun je niet anders. Maar veel jonge mensen proberen 't maar eens, ze, denken, dat 't een en al plezier is en ze bederven 't voor zichzelf en ande ren. En ik wil, dat Florrie zo niet zal worden. Ze moet eerst veel :.ren en als 't blijkt, dat haar talent groot genoeg is, maar ook werkelijk groot, dan kunnen we er over denken Voorlopig moeten we 't maai vergeten en moet ze hard werken op 't ly ceum. Op dat ogenblik stond er iemand op, Florrie duikelde achterover en rende naar de trap. Ze sloop zo vlug mogelijk naar boven, terwijl tante Loes 't licht in de gang opstak en naar de keuken liep, zachtjes de mu ziek van de Midzomernachtsdroom neuriënd. In bed rilde Florrie tussen de kou de lakens, maar haar wangen gloei den. Als ze talent had, dan zou ze naar de toneelschool mogen, ze zou hen laten z^en, dat ze talent had, wis en waaratje. Wacht maar ACHTSTE HOOFDSTUK De rapporten waren uitgedeeld, de Paasvacantie zou over drie dagen be ginnen. Met een blij gevoel fietste Elly met Tineke naar huis, zoals al tijd waren de cijfers meegevallen, en was 't een heel goede lijst. Wat was er nu veel heerlijks in 't vooruitzicht; de overgang zag er ook niet somber meer uit, als zi door ging met werken kwam ze zeker in de vierde. Maar eerst de vacantie waarin ze lekker nie* naar de boeken zou omkijken. Hans zou haar een beetje met natuurkunde helpen, maar dat was dan ook alles, de rest zou een gesloten boek voor haar blij ven, in letterlijke zin. Elly babbelde over alles en nog wat; de klas was zo gezellig tegen woordig en de verstandhouding met de leraren uitstekend Dat was alle maal enorm veranderd sinds de cri sis, zoals Elly in gedachten de dag noemde, waarop Maartens diefstal ontdekt werd. 't Was voor de gehele school een opluchting toen ze eindelijk wisten, wie de diefstallen gepleegd hal, en voor de klas een geluk, dat Maarten was verdwenen. De ochtend na de crisis bleek 't feit al uitgelek*. maar iedereen verdiepte zich in gissin gen over 't hoe en waarom. (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1962 | | pagina 8