DUINSTREEK KOOP Nil TELEVISIE VRIJDAG 2 MAART 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Geslaagde uitvoering van MSV-gymnastiek (Noordwijk) De afdeling: Gymnastiek van rle R.K. Sportvereniging: MSV heeft, op haar jaarlijkse demonstratieavond in het Casino-theater te Noordwijk a. Zee, andermaal aangetoond, dat haar devies „Met Sprongen Vooruit" geen holklinkende frase maar werkelijk heid wil zijn. Het vrij talrijke publiek leefde op enthousiaste wijze mee met de gym nastische prestaties van de grote en kleine M.S.V.-ers(sters), die over de gehele linie blijk gaven, dat er in de verschillende afdelingen hard ge werkt wordt aan de Opvoering van het turnpeil. De heer F. Boelen, voor zitter van de vereniging, sprak na de opmars der deelnemeers(sters) een kort welkomstwoord tot de aanwe zigen, waaronder wij opmerkten de eerw. heren kapelaan J. v. Breuke.I en kapelaan J. de.Groot en de eerw. moeder-overste van de zusters J. M. J. te Noordwijk. De voorzitter betreurde het feit, dat er in Noordwijk nog geen geschik te gelegenheid is om op één avond met de gehele vereniging op verant woorde wijze naar buiten op te tre den, waarom bestuur en leiders zich genoodzaakt zagen slechts enkele van de ruim 20 afdelingen vaq de ver eniging aan deze demonstraties te laten deelnemen. Onder leiding van de heren Boort man, Boers, Van der Kooy en Hat- vari, werd hierna een zeer gevarieerd en soms Op verrassend hoog peil staand gymnastiekprogramma afge werkt. Bijzonder spektakulair was 't num mer ringzwaaien door de meisjes en de dames van de keurgroep, dat be gon met een aparte demonstratie van afsprongen aan de ringen. De heer Boers liet de meisjes en dames deze sprongen in opklimmende moeilijk heden uitvoeren van een eenvoudige sprong tot een goed uitgevoerde sal to. De hierna volgende ringoefenin- gen, die het publiek dikwijls tot een langdurig applaus stimuleerden, muntten uit door een zeer konse- kwente opbouw van de oefenstof. De jongens oogstten bewondering met hun in snel tempo -uitgevoerde nummer paardispringen, terwijl de heer Van der Kooy de aanwezigen verraste met een goed verzórgde de monstratie lange-mat-springen voor meisjes. Via het bokspringen van jongens o.l.v. de heer Hatvari, kwam het meest originele programmapunt van de avond. Onder de titel „Vroe ger" liet de heer Boortman zien op welke wijze de gymnastiekleraar, ook nog over bijzondere akteurstalenten beschikt. Gekleed in jacquet niet hó- ge hoed en gedeeltelijk schuilgaande achter een indrukwekkende hangsnor beeldde hij de gymnastiekleraar van het jaar 1900 voortreffelijk uit en gaf daarbij met een meisjesafdeling geheel gekleed in lange ouderwetse jurken, een perfecte demontsratie van de oude Duitse gymnastiek, met zijn ingewikkeld systeem van meerdelige en enkeldelige gelokaliseerde bewe gingen. Met ingehouden adem volgde het publiek de verrichtingen van enkele dames op de evenwichtsbalk, één der moeilijkste onderdelen van de turn- sport. Door te grote nervositeit mis lukte hier en daar wel eens een klein onderdeel, wat echter niet wegneemt, dat de totaalprestatie op dit toestel zeker de toets der kritiek kon door staan. Het ritmische werk, een zeer spe ciale hobby van de heer Boers, was eveneens sterk vertegenwoordigd, vooral in een zeer originele demon stratie van het ritmisch bewegen op de ouverture „Piqué Dame" van Suppé. Deze populair-klassieke mu ziek bleek uitstekend geschikt om de combinatie muziek en beweging in vele facetten te laten zien, zodanig zelfs, dat het steeds pure ritmische gymnastiek bleef. Iets minder goed vonden we de hoepeloefening, die fraai van samen stelling, in de afwerking hier en daar te wensen overliet. Met een bijna feilloos gemaakte serie brugoefenin- gen, ~en ritmische oefening voor gro te en kleine meisjes, onder leiding van hesp. de heren Boortman en Boers en een zeer spektakulair num mer paardspringen en lange-mat- springen resp. van keurgroep en meisjes, dames en jongens kwam het HILLEGOM JAARVERGADERING R.K. OPENBARE UITLEEN BIBLIOTHEEK Gisteravond hield de r.k. open bare uitleenbibliotheek haar jaarver gadering. De voorzitter, de heer B. Nijman heette de directrice van de KCVL voor Zuid-Holland, mevrouw M. J. Verhoeven en kapelaan Hou- dijk, die namens de geestelijk advi seur, kapelaan Willink, deze taak waarnam. Hij maakte duidelijk dat er nog steeds niet voldoende aandacht wordt geschonken aan het bestaan van de bibliotheek. Uit het jaarverslag vernamen wij dat er thans 18 medewerksters en 4 medewerkers aan de Hillegomse bi bliotheek werkzaam zijn. 4 Dames zijn in het bezit van het diploma Bibliothecaresse en nog 3 dames vol gen de cursus daarvoor. In verband met de vele werkzaam heden is uitbreiding van het mede- werkersteam zeer noodzakelijk. Als beroepsmedewerkster is aan de stich ting verbonden mej. J. Ernst van de KCVL Zuid-Holland. In 1961 werden 935 personen als lid ingeschreven. In 1961 werden 819 nieuwe boeken aangeschaft, voor 'n bedrag van 3024,19, zodat er op 31 december een bezit was van 6265 boeken. einde van deze zeer geslaagde de monstraties. Na afloop Sprak de heer Boelen woorden van dank tot de technische leiders van MSV en tot de toestel- commissie onder leiding van de heer P. Schelvis. Vooral aan het goed ge organiseerde werk van deze laatste groep werkers achter de schermen was het te danken, dat het program ma op zeer vlotte wijze kon worden afgewerkt. Corn. v. d. Niet onderscheiden met Oranje Nassaubrons Onder grote belangstelling her dacht de heer Corn, van der Niet (67) gisteren het heugelijke feit, dat hij veertig jaren in dienst was bij de firma C. v. d. Niet Dz. en Zn. Reeds op zeer jeugdige leeftijd ving deze, nog krachtige, jubilaris zijn loopbaan aan als jongmaatje op de bomschuit ter haringvisserij en toen de bommen van lieverlede ver dwenen, zette hij het harde beroep van zeeman op een zeillogger, voor die tijd een grote vooruitgang, voort, zodat hij wel mee kan praten van de gevaren van de zee. Op 27-jarige leeftijd verliet hij de visserij en trad in dienst bij de firma Van der Niet, haringhandel en bokkingrokerij, an nex bloembollenkwekerij. De opgedane ervaring ter visserij op het gebied van „haring" kwam de jubilaris in zijn nieuwe betrekking goed van pas en spoedig was hij de „expert" van de zaak, welke naast 'n grote binnenlandse handel, ook een omvangrijke exporthandel heeft op Griekenland en West-Duitsland. In de minder drukke tijd hielp de jubilaris wel eens in de bloembollen kwekerij, doch dit was voor hem bij zaak, want hij was verknocht aan het visproduct. De oudste firmant, de heer W. v. d. Niet (de- andere firmant, de heer D. v. d. Niet kon helaas wegens zijn wankele gezondheid bij de huldiging van de jubilaris niet aanwezig zijn) bracht- allereerst dank aan Hem die ons de gelegenheid en' de kracht heeft geschonken om te leven en te arbeiden. Het was voor spreker een welkome gelegenheid namens de fir ma de jubilaris niet alleen lof toe te zwaaien, .maar ook hartelijk dank te zeggen voor het waardevolle werk, dat Jiij vöor de zaak heeft yerfiqht en zijn veelzijdige kennis, op de twee jongere fimanten heeft overgebracht en overhandigde hem een enveloppe met inhoud als stoffelijk blijk van waardering. Door het personeel werd een foto-album met' foto's van het bedrijf aangeboden en een reportage van de huldiging. Op de receptie gaf burgemeester mr. G. F. W. van Ber- ckel, vergezeld door de loco-sekr., de heer Van Sprang, blijk van zijn be langstelling. In zijn toespraak noem de hij het een prestatie als iemand 40 jaar in dienst is bij één onderne ming. Nu het iemand betreft, die da kern is van een der oudste bedrij ven van Ndordwijk, was het spreker een voorrecht te kunnen mededelen dat het H.M. de. Koningin heeft be haagd de heer C. v.d. Niet de bron zen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. De heer C. Benschop sprak namens de Ghr. Landarbeiders Bond en over handigde namens het hoofdbestuur een portefeuille met inscriptie. Een stroom van kennissen en col lega's kwamen hierna om de jubila ris te complimenteren. MSV, AFDELING VOLLEYBAL HAD GUNSTIG JAAR De afdeling volleybal van de r.k. sportvereniging MSV te Noordwijk hield in cafe-restaurant Flora te Noordwijk-Binnen een goed bezochte algemene ledenvergadering. In zijn openingswoord gaf de voor zitter, mr. G. A. J. Heling een kort overzicht van de resultaten in het af gelopen sportjaar en noemde als een der belangrijkste successen het door het tweede herenteam behaalde kam pioenschap in de volleybalcompetitie voor Noordwijk en Omstreken. Dit was in de MSV-historie nog niet eer der voorgekomen. Na een dieptepunt van enkele jaren geleden is nu ook het ledental groeiende, zelfs zo, dat het waarschijnlijk mogelijk is, de vol gende competitie met vier heren- en twee damesteams uit te komen. Voorts constateerde de voorzitter, dat de vorig jaar plaats gevonden reorganisatie van de hoofdbestuurs vorm een gunstige invloed heeft ge had op het eigen financieel beheer, zoals blijkt uit het batig saldo, dat de volleybalafdeling dat het eerste het beste jaar reeds heeft kunnen boe ken. Na het historisch overzicht van de voorzitter, beperkte de secretaris, de heer A. C. Paddenburg, zich in zijn jaarverslag tot enkele aanvullende mededelingen, waarna de penning meester, de heer J. A. Kuipers, ver volgens een gunstig geluid liet horen omtrent de financiële toestand van de afdeling. De bestuursverkiezing gaf weinig stof tot praten. Bij acclamatie wer den de aftredende heren herbenoemd. Als contactpersoon voor de meisjes- en jongensgroep werden aangewezen respectievelijk mejuffrouw C. Alke made en de heer J. Braun. Een uitgebreide discussie ontspon zich over het probleem van het aan trekken van jeugdige krachten. Ieder jaar doet zich namelijk het feit voor, dat de competitiö gestart wordt met een 20-tal leden, dat echter om stu dieredenen, militaire dienstplicht en andere oorzaken nog voor het ein de van de competitie met minstens de helft is teruggelopen. Om aan de vraag van jonge krachten tegemoet te komen werd de gedachte geopperd in de afdeling een jeugdgroep te vor men in de leeftijd van J2 tot 16 jaar. De voorzitter zegde toe de mogelijk heid hiertoe te onderzoeken. Desgevraagd werd eveneens toege zegd bij voldoende animo, medewer king te verlenen bij de formering van een volleybalclub voor gehuwde dames. Naar aanleiding van een vraag van de heer H. van der Holst gaf de voor zitter een uitvoerige uiteenzetting van de besprekingen tussen de com missie van de volleybalcompetitie voor Noordwijk en Omstreken en en kele leden van het hoofdbestuur van District West III van de NeVoBo te Den Haag, over de mogelijkheid tot het oprichten van een afdeling Noordwijk van de NeVoBo De heer Heling merkte onder meer op, dat bedoelde besprekingen in de meest vriendschappelijke sfeer zijn gehouden, doch om organisatorische redenen nog niet tot een oplossing hebben geleid. Door het hoofdbestuur zou contact worden opgenomen met het bestuur van de afdeling Leiden, waarna in samenwerking met de commissie naar een bevredigende oplossing zal worden gestreefd. Tot slot deelde de voorzitter mede, dat na de prijsuit reiking op 6 april het bestuur van MSV een onderlinge competitie zou organiseren. Schietver. Blijft voor 't Land. Wisselmedailles, gewonnen op 23 fe bruari, met buks door: W. v. Bohe- men 47 pnt 1ste klasse; mej. A. Z. v. Weeghel 46 pnt 2e kl.; F. v. Kooten 42 pnt. 3e kl. Wisselmedailles gewonnen met K. S.O. door: J. Plug, 60 pt le kl. (max.) L. J. Plug 56 pnt. en F. v. Kóoten beiden 56 pnt maar door het best geplaatste laagste schot werd eerst genoemde winnaar., SASSENHFIM ORANJEFEESTEN TOCH IN HET NAJAAR De Oranjefeesten in Sassenheim zullen weer, net als voorgaande ja ren, in het najaar gehouden worden. Hiermede komt het op 18 december 1961, door de jaarvergadering van de Oranjevereniging met algemene stemmen genomen besluit te verval len. Het bestuur der Oranjevereni ging heeft dit besluit moeten ver nietigen, daar van de zijde van het (bloembollenbedrijf vele bezwaren zijn gerezen in verband met de vele feestdagen, Pasen, Koninginnedag, 5 mei en het Bloemencorso, die reeds in het voorjaar vallen en, gezien de werkzaamheden, in die tijd het vak voor grote moeilijkheden plaatst. Ook de vrije zaterdag speelt een rol. Dit alles heeft het bestuur niet kun nen voorzien. Voor de kinderen zal 30 april echter een ware feestdag worden, waarop wij, wat het pro gramma betreft, nog nader terugkom men. MOBIELE VERKEERSSCHOOL KOMT NAAR SASSENHEIM De schooljeugd van de vijfde en zesde klassen der lagere scholen in Sassenheim krijgen praktische ver- keerslessen door middel van de ver keersschool, destijds door Shell-Ne- derland overgedragen aan „Veilig Verkeer", die van 19 maart tot 6 april a.s. naar hier komt. Zij zal wor den ondergebracht in het bollenhuis van de firma Van Zonneveld en Phi- lippo N.V. aan de Hoofdstraat. Daar de verkeersschool over echte knip perlichten, vlot lopende autootjes en fietsjes beschikt, kan de schooljeugd, rijdende over de „straten", zijn ken nis van het verkeer verrijken als schakel tussen het verkeersonder- wijs op school en de harde praktijk. Op 19 maart, 'sfniddags om half twee, zal burgemeester J. baron van Knobbelsdorff, de verkeersschool openen. Candidatenlijsten Voor de ge meenteraadsverkiezingen hebben VVD, AR, CHU, de volgende candi- daten gesteld: VVD: 1 T. Platje, 2 P. L. Krouwel jr., 3 J. J. Gorter, 4 mevr. G. v. Over- beeke-Jansen, 5 H. L. Zuidema, 6 mevr. M. J. Kapteijn-Arentshorst. A.R.: 1 A. Vogelaar, 2 P. Wester beek jr., 3 G. Kruik, 4 drs. J. VUi Nieuwkoop, 5 A. M. Arentshorst, 6 B. Verhoef, 7 P. Vos, 8 Jos Dreef, 9 P. Bos, 10 Jac. Kuiper. CHU: 1 G. Verschoor, 2 J. Bakker, 3 J. Oudshoorn, 4 D. v. Biezen, 5 L. v. Klaveren, 6 J. P. Vis, 7 F. A. Eng- berts. VOORHOUT Voor de jaarvergadering der VVV Voorthout bestond slechts matig be langstelling. Volgens de voorzitter was 1961 voor de vereniging een gunstig jaar geweest; er werden goede contacten gelegd. De vergadering had grote waarde ring voor het uitgebreide jaarverslag, doch er was teleurstelling, dat er dit jaar geen wedstrijd is voor bloemen- mozaïeken. In het bestuur kwam geen veran dering. Het idee werd geopperd om de gasten wat meer te bewerken met folders. Speciaal het badseizoen is van belang, meer nog dan het voor seizoen. De WV-bordjes zijn alle door de jeugd vernield. De burgemeester stelde voor deze op de lantaarnpalen aan te brengen. Onder aanbieding van een taart werd aan mevr. Nuijen dank gebracht voor het vele werk, voor de VW ge daan. De burgemeester was erkentelijk voor het vele goede, dat door de VW is tot stand gekomen. Spr. zou echter gaarne zien, dat er wat meer leden bij kwamen. Vooral de midden standers moesten meer als lid toe treden, aldus de burgemeester. Nadat een kopje koffie was geser veerd maakten wij aan de hand van kleurrijke dia's, vertoond door pater P. R. Sasse van Ysselt, een reis door Spanje. Dit werd door de aanwezigen zeer gewaardeerd. Comité „Zilveren Huwelijksfeest". Naar wij vernemen heeft het be stuur van de Oranjevereniging zich op uitnodiging van de burgemeester bereid verklaard op te treden als plaatselijk comité voor het Zilveren Huwelijksfeest van Koningin en Prins. Binnenkort zal het comité zich tot de inwoners van Voorhout wenden teneinde een Voorhoutse bijdrage te kunnen leveren in het nationale ca deau, dat het landelijk comité zich heeft voorgesteld aan het koninklijk zilveren buidspaar te schenken. Ouderavond Kath. Meisjes Gilde. Het Katholieke Meisjes Gilde hield voor voor de groepen „bijtjes" en „rakkers" een ouder avond. Toen de leidster Rie Geurts het welkomstwoord sprak, was de zaal eivol. Speciaal welkom heette zij de hoofdleidster en de leden van de jeugdraad. Na de opening met het clublied werden de aanwezigen geconfron teerd met een zeer moderne mo deshow, door de jongste meisjes van de club. Getoond werd strandkleding, tenniskleding, nacht- en ochtendkle- ding en regenkleding. De voordrachtjes en zang waren aardig en een compliment aan de leidsters voor het geduld en de toe wijding bij het instuderen door de kinderen is wel verdiend. De muzika le omlijsting was ook in orde. De jon gedames Rita van de Berg en Lia van Dam ontpopten zich als goede gitaristen. De kapelaan sloot deze geslaagde bijeenkomst, met een oproep tot de meisjes zich als leidster aan te mel den. WARMOND Sluitingstijden gemeentelijke bu reaux. Met ingang van 5 maart a.s. zullen de gemeentesecretarie, het bureau van gemeentewerken en het bureau van het gemeentelijk water- leidingbedrijf des namiddags voor het publiek gesloten zijn. Vanaf die datum zijn de uren van openstelling voor het publiek als volgt: gemeen tesecretarie en bureau gemeentelijk waterleidingbedrijf: maandag tot en met vrijdag des voormiddags van 8.30 uur tot 12.30 uur en op zaterdag uit sluitend voor het doen van aangiften van geboorten en overlijden: des voormiddags van 8.30 uur tot 9 uur. Buretau gemeentewerken van maandag tot èn met vrijdag: des voormiddags van 9.30 uur tot 12 uur. JAARVERGADERING KAB De aideling Warmond van de KAB hield in hotel „De stad Rome" haar algemene jaarvergadering. De bijeen komst stond onüer leiding van de heer S. P. van Rijn. Deze bracht in zijn openingswoord dank aan de be sturen van de verschillende onder afdelingen, voor het vele werk, dat zij in het afgelopen jaar ten bate van de vereniging hadden gedaan. Een speciaal woord richtte hij tot de jongeren, waarbij hij op hen een be roep deed de vereniging met woord en daad te steunen, gezien het grote belang, dat vooral voor hen voor de toekomst gelegen is in een goed func tionerende organisatie. De geestelij ke adviseur kapelaan Mols gaf hierna een overzicht van de verschillende problemen, die vooral tegenwoordig de jeugd beroeren. Deze organisatie is voor hen de aangewezen weg om hun problemen naar voren te bren gen, waarbij dan de ouderen zeer ze ker hun onmisbare steun zullen ge ven. Hij wees nog op het gehouden jongeren-appèl in de bollenstreek, waar vele problemen zijn behandeld en waar wijze woorden zijn gespro ken. Gememoreerd werd het rtagisch overlijden van de heer M. J. Hogen- boom, die zowel voor de groei en bloei van de KAB heeft gedaan. Ja ren lang heeft hij het voorzitterschap van de organisatie vervuld. Ook was hij belast met, de acties voor Her wonnen Levenskracht en „Hulp in Nood", welke zijn bijzondere belang stelling hadden. Ondanks zijn verge vorderde leeftijd was hij nog steeds aktief en vervulde hij nog het voor zitterschap van de stichting Katho lieke Gezinszorg. De financiële toestand der vereni- bleek uit het door de penningmees- „Hulp in Nood" had een klein nadelig saldo te boeken, hetgeen zijn oor zaak vond in het feit dat de KAB geen uitvoeringen had gegeven en „Hulp in Nood" bestaat zo goed als de enige bron van inkomsten van alleen uit de te houden verlotingen bij deze uitvoeringen. Ook het Ka nunnik van Schaikfonds was iets te rug gelopen. De voorzitter spoorde de leden aan dit fonds, dat zulk een prachtig werk verricht, niet te ver geten. Bij monde van de heer Th. Weijers bracht de kascommissie ver slag uit over het door de penning meester gevoerde beheer. Kas en boe ken werden in volkomen orde be vonden. De heer Ter Haar gaf een overzicht van het behandelde in de gehouden bondsraad. De bestuursverkiezing kon door bijzondere omstandigheden van in terne aard niet doorgaan. Deze zal worden gehouden op de laatste bij eenkomst van dit seizoen en wel op maandag 19 maart a.s. Dan wordt ook de kaart-competitie gesloten. Me dedeling werd nog gedaan dat op 12 maart a.s. voor alle standsorga nisaties een avond is belegd in hotel „De Zon" met als spreker Mgr. Kra mer, de verbannen Bisschop uit Shi- Wij vragen voor hei atelier van de afdeling Woninginrichting gordijnenncsoister Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling per soneelszaken, 4e etage. LEIDEN. wów ~&v+n*n:-r 6 ..«cv 1 interna™^., W KAMPI0£NSCH KUNSTMH>EM zie het op Ij z-n best met Philips Televisie Er staan weer vele uit stekende programma's voor de deur, o.a. de kampioen schappen kunstrijden en... Philips TV is KLAAR VOOR DE TOEKOMST: alle Philips televisie-apparaten zijn uit gerust met de 2e kanaal kiezer voor de ontvangst van het 2e Ned. programma. Bestel dus vandaag nog uw Philips televisie. Wij geven u graag alle inlichtingen en demonstraties. Stap óók over op DUET NYLONS! De betere goedkope kous, met en zonder naad 1.75 DANLON'S 4.95 3.95 2.95 CRèPE MOUSSE KOUSEN 5.95 4.95 3.95 3.75 3.25 2.95 Op onze KOUSENKAART het 11e paar GRATIS!! Wollen BABY-SLOBBROEKJES, wit-geel-bleu 4.45 ONDERBLOUSES, in zwart en wit; zonder, korte of lange mouw. NOORSE SOKKENWOL, in 3 kleuren 1.98 Fa. Wed. M. OVERDUIN Alléén: Hooigracht 62 Leiden Telef. 25650 2" Via onze organisatie ontvangt U 10% korting op de volgende artikelen: meubelen, woningtextiel, kleding, schoeisel, huish. electr. aparaten, linnen- uitzet, babyuitzet, kinder wagens, bedden, wol, stof fen, verf, behang. Linkan- to, postbus 158, Leiden. VA „ivcuiuiauui vullijst uw platen, foto's enz. vak kundig, smaakvol met een moderne lijst en.... voor delig. U slaagt zeker bij „Rembrandt". Haarlem- merstr. 208-223. Het adres voor het schoonmaken en vernissen van uw schil derstukken. 2 H.H. Biljarters. Het meest deskundig adres voor biljartqeuen „Het Leidsch Biljartadres" I. Pardon, Dirftstraat 5, Tel. 31961. 2 Woningruil: Amstel veenomg. Leiden. Aan- geb. Mod. ben. hoekhuis, rondom tuin, 3 kamers, douche enz., le stand, 2 min. van winkelcentrum, 58.00 p. mnd. Gevr. mod. huis met tuin, h.h.g. bezw. Thorbeckelaan 60, Amstel veen, tel. 02964-4149. 2 6 Luxe borrelglaasjes met bijpassend fraai pla teau, samen 1.25. Prach tige kwaliteit, fraai be werkt, import glas. Alleen met inlevering van adver tentie geheel compleet 1.25. I.V.A., Haarlemmer straat 48, Nova, Noordein de 43, Leiden. Twee clubfauteuils met 4 stoelen van 325.- nu 135.- bankstel 65.-; dressoirs 55.-; kloostertafels 35.-; 4 clubfauteuils; herensport- rijwiel tegen spotprijs. Nieuwenburg, Hooigracht 55 (geen winkel). 2 Voorjaarsaanbieding. De nieuwste kostuums ontvangen; pracht dessins 49.75, 65.-, 79.-, 89.-, 99.-, 110.-, 129.50. 149.-. Leune, Janvossensteeg 67, telef. 22415—32256. 2 Voorjaarsaanbieding. In wol, orlon draion da- ren en modellen. Zeer goedkoop. Leune, Janvos sensteeg 67, tel. 22415 32256. 2 Voorjaarsaanbieding. Kolberts, grote sortering, de nieuwste dessins; 29.75, 37.-, 49.-, 55.-, enz. Zeer grote sortering overhem den. Leune, Janvossenst. 67, tel. 22415—32256. 2 Regenjassen voor da mes en heren 29.75, 37.50, 47.50 55.-. 62.50, 69.-: ook in plastic en nylon grote voorraad. Leune, Janvos sensteeg 67, tel. 22415 32256. 2 Kop en schotels met decor, 6 stuks 3.95; meta len strijkplank, verstel baar, zwaar buismateriaal 13.95; plastic w.c.-bril, compl. 3.65; metalen keu kenkrukjes 4.95; bood- schappennet 19 ct. Victo rie-mag., Hogewoerd 22 <2* Vier stoelen met tafel; rookstoel; fauteuiltjes; bank; bijzettafeltjes en fauteuiltjes; kasten- 1- en 2-pers. opklapbedden; waskasten; dressoirs; vier stoelen; matrassen. Jan Pluym, Hooigracht 51, tel. 25955. 2 Nette werkster gevr. voor halve dagen, van maandag t.m. vrijdag. Aanmelden: Langegracht 115, tussen 9 en 5 uur. >2 Monteurs gevr. voor bromfietsen, motoren en scootmobiels bij Valk, a. d. Haagsche Schouw Voor schoten. 2 B.z.a. een bloemist-ar beider, bekend met broeie- rij en export bloembollen. J. A. Verhaar, v. Veenstr. 12, Oude Wetering. >2 Nette hulp in de huish. gevr., 3 ocht. per week, de Meij v. Streefkerkstr. 5. Leiden. 2* Schoolschoonmaker ge vraagd. R.K. Jongens school. Oegstgeest. 2* Rijbewijs. Voor snelle en goede opleiding voor uw rijbewijs is in Voor schoten het adres: Autorij school „De Krim". Rijles sen in nieuwe auto. Gratis halen en brengen. L. v. d. Heden, Krimkade 2, telef. 2646—(01717). 2* Aangeb. Peugeot 203 in zeer goede staat, banden 85%, benzine: 1 12, moto risch prima in orde. Prijs 550,-. 's Avonds na 7.30 uur, 's zaterdags de hele dag Pieter de la Coutstr. 85. 2* Te koop: Morris Minor 1952, in zeer goede staat v. prijs 750.-. Boekhorstlaan 7, Voorhout, particulier. moet alles deze week weg: kapokmatrassen 20.-; op klap- en divanbedden; ta fel (20 pers.); kasten; ba bycommode; stoelen; fau teuils; boekenkast; tuin meubelen; w.c.-stoelen; bureuas; diverse tafels; dressoirs; enz. Pluym, Ho gewoerd, tel. 21266. 2* Babycommoden 19.-; rijwielen v.a. 25.-; 2-pers. kapokbedstellen 35.-; 1- pers. 19.-; ledikanten 9.-; schuiftafels 15.-; wringers 12.50; vloerkleden v.a. 9.-; theemeubel 12.50; opklap bedden; driewielerfietsjes; ronde tafels; rookstoelen. Nieuwenburg, Hooigr. 55 JNieuwenburg, (geen winkel).

Leidse Courant | 1962 | | pagina 5