Oil iial Signal TANDPASTA met hexachlorofeen in de rode strepen geeft U witte tanden en frisse adem DREEF - DREEF1 NU OOK IN NEDERLAND! JONGEN Dealer G. A. A. N0UWENS TANDPASTA geeft U witte tanden en frisse adem En daar gingen ze... even een opfrissertje halen! Toonkamers Dreef Burgsteeg 3, 5, 12 Nieuwstraat 1 4 panden vol met de nieuwste MEUBELEN van lste-klas fabrikaat aparte vormgeving en houtsoorten. Magnifieke bekledingen. Elke prijsklasse. Vakmanschap. Voorlichting. Olieverversen D^orsr?iPrpn Hogewoerd 56-58 Telef. 20206 gevraagd voor de bloe misterij. Vast werk. Fa. Rodewijk, West einde 11, Roelofarends- veen. Hypotheken tot 90%. Assurantiekantoor A. J. v. d. Drift. Alle verzekerin gen. Henriëtte Roiand- Holststraat 9, Noordwijk aan Zee, tel. 01719—2212. X De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren v. elk slot. Haar- lemmerstr. 273, tel. 33958. (bij de Overdekte). Leve ring aan rijk en gemeente Maandagmorgen gesloten 3? 195.- voor grote mo derne 3-zitsbankstellen in de nieuwste modellen; wollen bekleding. Hout en stoffering eigen werk. 2.50 p. week. Tijdig bestellen Jacob v. d. Doesstraat 106, Den Haag, tel. 322675. C? Wij betalen veel geld voor gebruikte goederen, zoals radio's, televisie, fietsen, bromfietsen, pick ups, 3 snelheden, goede meubelen, auto's enz. G. van Vliet, Janvocsensteeg 6, indien gesloten Janvos- sensteeg 34, tel. 30184. Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk, koopt U het voordeligst bij Fa. Van der Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, tel 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. Groothandel in huishoudelijke artikelen, vraagt voor haar werkplaats en expeditie HANDIGE BEDIENDE leeftijd 17-20 jaar. Geschikte persoon kan gedurende de gewone werkzaamheden, eenvoudige opleiding ver krijgen in montage en electro techniek. Brieven onder no. 5788 aan het bureau van dit blad. Geversstraat 63B Oegstgeest Telef. 22634 2* Verkoopster-modiste en leerling gevraagd. Da meshoedenmagazijn C. de Groot-v. Egmond, Haar lemmerstraat 147-145, tel. 25866, Leiden. f Heeft U een feestje? ij verhuren serviesgoed, lepels, vorken, messen, glasr erk, enz. enz. Het Emaillehuis, Haarl.straat 160-165B. Hier is Uw nieuwe tandpasta: SIGNAL! De tandpasta met rode strepen. Die rode strepen bevatten hexachlorofeen, een in medische kringen zeer vertrouwd middel ter bestrijding van bacteriën. Het hexachlorofeen in SIGNAL bestrijdt de bacteriën in Uw mond die slechte adem veroorzaken. SIGNAL geeft U een frisse adem. Dus zorgt SIGNAL voor veel meer dan alleen maar witte tanden. SIGNAL geeft U een volledige hygiënische mondverzorging. En U weet: witte tanden en frisse adem geven U een prettig, veilig gevoel. Dat was lief. Het buurmeisje kwam op de kinderen passen. En meneer en mevrouw konden er eens even uit. Waarheen? Naar de film natuurlijk! Zo gemakkelijk: je pakt de telefoon en bestelt. Zo gezellig: een paar uur ben je samen - in een heel andere wereld. Zo ontspannend: saaie stemming of muizenissen vallen meteen van je af. Ja, een film doet een mens goed. Dat machtige, storingloze beeld, die rijkdom aan geluid, dat verfijnde spelJe frist er innerlijk helemaal van op. 't Houdt de sleur buiten de deur. Reden om vaak te gaan! Want: Samm mar fa film...ja, gCZelUg Geniet alle voordelen van zuinig en gezellig stoken... FabrUXAteU» kolenradiator met instelbare trek Minder schoorsteen-problemen. Bij geringe trek reeds max. capaciteit Spaart vele tientallen guldens per seizoen met goedkope nootjes 5 Keuze uit nootjes 4 of 5 bij gelijke capaciteit en rendement (83%) Enorme straling van breed, rondom brandend vuur Grote luchtverwarming door 4 in de vlamruimte gebouwde luchtkanalen Heel eenvoudig schoon te maken zonder demontage Warmlevermogen 16000 calorieën. In anthraciet/ivoor of twee tinten beige.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 10