Vertrokken en gevestigde personen in Leiden Minister Luns naar Bonn en Berlijn a. verkoopster b. hufpverkoopster BETONTIMMERLIEDEN ASSISTENT DONDERDAG 8 FEBRUARI 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 GEVESTIGDE PERSONEN IN DE WEEK VAN 26 JANUARI T/M 1 FEBRUARI P. v. Helden en fam., huisschilder, Leliestraat 36; G. Rekké en fam., si garenwinkelier, Levendaal 146; L. J. den Haan-Hoek, Marnixstr. 151; W. C. M. Bodijn-Stolwijk en fam., Kod- desteeg 40; C. P. Conijn, bouwk. te kenaar, Fagelstr. 26; W. Martin, em ployé schrijfmach., Burggravenlaan 124; A. M. J. Egelmeers, 11. verpleeg ster, Hooigracht li-29; E. I. Boy, on derwijzeres, Bakh. Roozenboomstr. 17; A. C. J. v. d. Hoeven, Fagelstr. 20; C. J. Kortsmit, verpleegster, Rijnsburgerweg 10; M. C. C. v. Vel- zen, Noordeinde 41; D G. v. d. Hei den, marechaussee, Rembrandtstr. 27; A. W. Boland, Drie Octoberstr. 68; J. M. Koks, Roodborststr. 41; K. E. Schuit, Hogewoerd 86a; G. v. Vliet, Hooigracht 38; A. J. M. v. Glabbeek, arts, Boerhaavelaan 28; J. M. E. Niël, Witte Singel 37; F. W. C. Ledeboer, Rijnsburgerweg 140; G. M. Kraan, kraamverzorgster, le Binnenvestgr. 30; E. A. Louis, kraamverzorgster, Haagweg 45a; M. Daniëls, militair, Noordeinde 2a; J. M. M. Dirchs, mi litair, Noordeinde 2a; A. S. J. M. Godewski, Druivenstr. 38; J. P. Aal- ders, Beschuitsteeg 1; P. L. Hoender, daal, Hoogl. Kerkgrt. 29; E. C. Zo merdijk, kleuteronderwijzeres, Ra penburg 116; J. C. Monsanto, metse laar, Nwe Beestenmarkt 8; R. van Iterson, stoffeerder, Oude Singel 62; T. Scheeps, Antillenstr. 158; W. A. Ladoex de Fretes, militair, Meerhof 25; J. M. de Bruin, huisschilder, Su- rinamestr. 110; D. R. Hasselman, Be schuitsteeg 1; M. W. Simons, militair, Noordeinde 2a; R. M. E. F. v. d. Pe- rel, Zoeterw.singel 18; A. C. Deege naars, timmerman .Hogewoerd 42; A. G. Holland, chauffeur, Parkstr. 16a; H. J. v. d. Burg, militair, Calandstr. 38; M. J. G. Groene wegen-Heuvel mans, onderwijzeres, Haagweg 152; A. D. D. Schüller-de Jong, serveer- ster, Koninginnelaan 61; J. M. van Wijk, 11. verpleegster, Hooigr. 15; E. W. L. de Paauw, 11. verpleegster, Hooigr. 15; W. P. v. Veen-Marinissen, gezinsverzorgster, de Laat de Kan- terstr. 8; J. Adell, goudsmid, Heren gracht 100; F. Torrijos, goudsmid, Herengr. 100; F. Vilaplana, goudsmid, Herengr. 100; H. I. W. v. Leuken, werkster, Formosastr. 14a; M. M. .E. K. Visser, secretaresse, Plantage 20; C. Lindhout, Kanaalstr. 67; K. A. Koop, Stieltjesstr. 35; L. Vogelen zang, Brederostr. 15; M. T. Mulder, Mancino, Rijnsburgerweg 140. VERTROKKEN PERSONEN IN DE WEEK VAN 26 JANUARI T/M 1 FEBRUARI J. L. A. M. Schlatmann en fam., Joh. de Wittstr .46, n. Laren (N.H.), Zevenenderdrift 38; M. v. d. Kruk en fam., Boerhaavelaan 114, n. Zaan dam, Govert Flinkstr. 9; P. J. van Leeuwen en fam., Rijndijkstr. 93, n. Katwijk, Haven 4a; N. J. Zirkzee en fam., Merelstr. 38, n. Delft, Bras serskade 45; P. v. Veen-Baars n fam., Voorstr. 52, n. Den Helder, Krugerstr. 86; J. Bakker en fam., Da Costastr. 30, n. Huizen (N.H.), Crailoseweg 116; H. R. v. d. Vaart en fam., Boshuizerkads 11, n. V.S. v. N.-Amerika; H. L. Booij en fam., Moddermanstr. 53, n. Amersfoort, Oranjelaan 22; A. H. J. de Graaf en fam., Moddermanstr. 33, n. Hazers- woude, Helena Swarthplantsoen 35; v. d. Spek en fam., Apothekers- dijk 11a, n. Groningen, Damstersin gel 115 ;.J W. v d. Laaken en fam., Lieven de Keystr. 24, n. Katwijk, Commandeurslaan 43; D. N. Hüp- scher en fam., Fred. v. Eedenlaan 15. n. Poortugaal, W. Poest Clementlaan 12; M. Verver en fam., Zaanstr. 37, n. Waddinxveen, Jul. v. Stolberglaan 51; W. M. Harinck en fam., Kanaal- weg 169, n. Utrecht, v. Vollenhoven- laan 100; T J. de Kreek, Nachtegaal laan 15, n. Oegstgeest, Nassaulaan 15; W. F. Órdelman, Jac. Catslaan 73, n. Baarn, Amsterd straatweg 41; G. Woering, Sumatrastr. 110, n. Voor schoten, Valkenburgseweg 7; A. Dortland, Plantsoen 51, n. 's-Graven- hage, Ridderlaan 51; J. E. T. Pen- nings, Hooigr. 15, n. Noordw.hout, Zeestr. 54; J. H. Hoogenboezem- Fuch. Herenstr. 145, n. 's-Gravenha- ge, Stiationsweg 95b; J. F. Bij le veld, Borgerstr. 3, n. Oegstgeest, Soemba- str. 30; N. Overdijk, G. Kasteinstr. 39, n. Geleen, Burg. Lemmensstr. 220; J. M. Molkenboer, Boerhaave laan 15, n. Rotterdam, Westersingel 96; J. C. M. v. Klinken, Joh. de Witt str. 55, n. Oegstgeest, Rhijngeester- straatweg 82; F. Saarloos, Noordein de 2a, n. Den Helder, Buitenhaven 5; G. A. Terpstra, Hooigr. 90, n. Rot terdam, Statensingel 187a; R. J. Kerk hof, Oude Rijn 54, n. Rijswijk (Z.H.), Leeuwendaallaan 55; A. Kuijper, Stieltjesstr. 17, n. Assendelft, Linde- str. 23; G .J. de Jong, Hendrikstr. 7, n. Haarl.meer, Venneperweg 416; C. A. L. Offenberg, Lieven de Keystr. 19, n. Rijswijk (Z.H.), Stein Callen- felsstr. 17; C. M. Voorbij, Kneppel- houtstr. 25, n. Vinkeveen en Waver- veen, Herenweg 297; J. Vermeer, Kortenaerstr. 72, n. Katwijk, Koe koekslaan 61; B. H. J. v. Bakkum, Transvaalhof 2, n. Haarlem, Rijks straatweg 287; M. E. v. Es-de Groot, Moddermanstr. 33, n. Hazerswoude, Helena Swarthplantsoen 35; M. E. Engels, Duyvendakstr. 5, n. 's-Gra- venhage, Laan v. Meerdervoort 492b; A. L. M. Rebers, v. 't Hoffstr. 21, n. Voorschoten, Leidseweg 256; S. C. F A. Kramer, Lammenschansweg 112, n. 's-Gravenhage, Waalsdorper- weg 16; J. J. Miller, Plantsoen 1, n. 's-Gravenhage, v. Landsbergestr. 122; J. O. de Neef, Rijnsburgerweg 29a, n. Oegstgeest, Floralaan 39; H. C. Eich- ier, Morsweg 67, n. Wassenaar, Berk- heistr. 5; A. Griep, Oude Singel 132, n. Rotterdam, Gijsinglaan 524; A. Deeg-Gahr, Hooigr. 57, n. Duitsland; A. W. Griffioen, Witte Singel 27, n. Voorschoten, Leidseweg 520; G. A. J. v. d. Ree-de Vries, Wasstr. 18, n. Am sterdam, Adm. de Ruijterweg 515 I; W C. Eijs, W. Beckmanstr 2, n. Lei derdorp, Eikenlaan 21; P. G. J. M. v. Elferen, J. v. Goijenkade 19, naar 's-Gravenhage, Breitnerlaan 85; R. H J. Schmidt, Rijnsburgerweg 10, n. Rijswijk (Z.H.), W. v. Elststr. 22; M. B Roest, Morsweg 22a, n. Rotter dam, Westersingel 115; R. Timmers, Tesselschadestr. 32a, Rijswijk (Z.H.), Leeuwendaallaan 58 I; W. A. J. Maaskant, Rijnsburgerweg 10, naar Voorburg, Joh. de Meesterstr. 5; H. J. v. d. Stam, Rijnsburgerweg 151, n. Huizen (N.H.), Blaricummerstr. 140; C. P. Goeree, Maredijk 34a, n. Gors- sel, Rietdekkerweg 10; W. J. P. Hoo- gervorst, Sophiastr. 16. n. Zoeter woude, Hoge Rijndijk 391; J. J. Hop staken, Heemskerkstr. 82, n. Rotter dam, Beijerlandselaan 47; H. W- Briër, Zoeterw.singel 11, n. Oegst geest, de Kempenaerstr. 80; E. A. P. Diemer, Verdamstr. 60, n. Leider dorp, Beatrixstr. 19; P. H. G. J. Lam- booy, Thorbeckestr. 60, n. Amster dam, Rijnstr. 207 III; A. v. d. Lecq, P de la Courtstr. 70, n. Rotterdam, Klein-Coolstr. 48; P. H. J. Kruit, Leu- venstr. 28. n. Katwijk, Wassenaarse- weg 75; H. E. Eijs-v. d. Geer. Lam menschansweg 139, n. Leiderdorp, Eikenlaan 21; C. J. v. Epenhuijsen, Lange Mare 71a, n. 's-Gravenhage, Zonnebloemstr. 44; C. J. M. Rooth, J. F. v. d. Lindenpoort 3, n. Drieber- gen-Rijsenburg, Hoofdstr. 63; T. Dijk stra, Janvossensteeg 73, n. Amster dam, Speelmanstr. 17; I. v. d. Sloot, Hooigr. 11-29, n. Hilversum, Eiken laan 35; H. J. Kouwenhoven, Doeza- str. 37, n. 's Gravenhage, Pijnboom- str. 60; J. H. Fritz, Diefsteeg 6b, n. 's-Gravenêhage, Rijklof v. Goensstr. 20 „Geen hogere salarissen voor hogere ambtenaren" Het bestuur en de directie van de Coöp. vereniging ingenieursbureau Van Steenis W. A. in Utrecht, hebben in een brief aan de regering gepro testeerd tegen „haar voornemen de salarissen van hogere ambtenaren te verhogen en op te trekken naar in het algemeen in het bedrijfsleven geldende maatstaven- Afschriften van deze brief zijn gezonden aan de volksvertegenwoor diging en aan de vakbonden. In de brief wordt gezegd, dat ge noemde maatregel van de regering slechts zeer kortstondig het aantrek ken, respectievelijk vasthouden van aanwezig hoger personeel zal bevor deren. Het bedrijfsleven zal n.l. on middellijk reageren door opnieuw hogere salarissen te bieden, zo wordt gezegd. Week hechtenis voor schuld aan dodelijk Staatssecretaris Roolvink over personeelsvraagstuk in de landbouw Werving van jeugtlige arbeidskrachten? „Een concrete benadering van het personeelsvraagstuk in de landbouw is een zeer dringende aangelegen heid geworden", aldus de heer B. Roolvink, staatssecretaris van socia le zaken en volksgezondheid. Hij zeide dit in een rede, uitgesproken op de vandaag in het gebouw voor K. en W. te Utrecht gehouden socia le conferentie van de Ned. Chr. Boe ren- en Tuindersbond. Sprekende over de zorg voor een voldoende personeelsvoorziening in de landbouw stelde de heer Rool vink, dat men ook hierbij meer een gemeenschappelijke vraag op de ar beidsmarkt zal moeten realiseren. „Aangezien in verband met de be perkte mobiliteit van de arbeid de personeelsvoorzienings-vraagstukken zoveel mogelijk regionaal moeten worden opgelost, zal men op regio naal niveau gemeenschappelijke plannen moeten opstellen", aldus de staatssecretaris. In dit verband zeide de heer Roolvink te denken aan de opstelling van plannen per land bouwgebied of voor een gedeelte daarvan of aan combinaties van land bouwgebieden. Voor een juiste opzet en uitvoering van regionale perso neelsvoorzieningsplannen en een coördienatie van deze plannen op provinciaal en landelijk niveau be pleitte de heer Roolvink de ontwik keling van een afzonderlijk perso- neels-voorzieningskader. In verband met de te verwachten ontwikkeling cp de arbeidsmarkt zal er, naar het oordeel van de heer Roolvink, reke ning mee moeten worden gehouden, dat de aantrekking van jeugdigen voor de landbouw wel eens het ka rakter van werving zou kunnen krij gen. „St. Eloy" vraagt fiat op CAO klein metaal Het centraal bestuur van „St. Eloy" heeft van zijn dinsdag in ver gadering bij eenzij nde kaderleden de opdracht gekregen om - in overleg met de andere bonden in de metaal bewerkersbranche - al het mogelij ke te doen alsnog de goedkeuring van het college van Rijksbemidde laars te verklijgen voor de CAO van de zogenaamde „kleine metaalnijver heid". Men is ernstig teleurgesteld over het feit, dat het college zijn goedkeuring aan deze nieuwe CAO niet wilde geven, nadat de drie sa menwerkende bonden in de metaal nijverheid tot een overeenkomst voor wijziging van de bestaande CAO waren gekomen. on: geval telijke richting langs de autoweg via de rondwegen Roosendaal en Breda. Vervolgens langs de autoweg Ginne- ken-Ulvenhout-Chaam-Baarle-Nassau tot de Belgische grens. In dit deel is de beperkte ontheffingsprocedure van het vervoersverbod voor varkens van kfacht geworden. De minister van buitenlandse za ken, mr. J. M. A. H. Luns, zal van i5 tot 17 februari 'n officieel bezoek aan Berlijn brengen. Op 14 februari vertrekt minister Luns naar Bonn; op donderdag 15 februari wordt de minister om 10.30 uur op het vlieg veld Tempelhof ontvangen door bur gemeester Brandt. Op vrijdag 16 fe bruari zal de minister een bezoek brengen aan de speciale vertegen woordiger in Berlijn van president Kennedy, generaal Lucius Clay, en aan de drie stadscommandanten. Za terdag 17 februari zal minister Luns naar Nederland terugkeren. De rechtbank te Haarlem heeft 'n 26-jarige bloemistknecht uit Hille- gom, die betrokken is geweest bij 'n verkeersongeluk met dodelijke af loop, veroordeeld tot een hechtenis- straf van een week en ontzegging van de rijbevoegdheid gedurende 'n jaar. Op 1 juli des nachts omstreeks twee uur reed hij, nadat hij een café had bezocht, op zijn bromfiets op de Nieuwe Gracht te Haarlem en wilde linksaf de Kruisbrug oprijden. Ach terop zat een evenoude vriend uit Hillegom. Van rechts naderde een auto, die de bromfiets schepte. De duopassagier werd tegen de brug leuning gedrukt en is kort daarop overleden. Verd. zelf moest zes maanden lang worden verpleegd. De eis luidde veertien dagen geleden: een gevangenisstraf van drie maan den en drie jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. Mond- en klauwzeer in Noord-Brabant Wegens een geval van mond- en klauwzeer in Wernhout (gem. Zun- dert) is opnieuw uitbreiding van het z.g.n. besmet gebied noodzakelijk geworden. De veeartsenij kundige dienst heeft als besmet verklaard het gebied van Noord-Brabant gelegen ten zuiden en ten westen van de lijn van de kust van de Oosterschelde tot Bergen op Zoom en van daar in Oos- KORTE GOLF Duikers hebben woensdag in het kanaal van Brussel naar Charleroi 't lichaam gevonden van het 13-jarige Belgische meisje Marie-Therse Lisiak, dat sinds 2 januari werd vermist. Van de drie meisjes in België, die de afgelopen maand spoorloos ver dwenen, zijn er nu twee teruggevon den: beiden overleden. Gezocht wordt nog naar de 13-jarige Josiane Pou- men uit Herstal, die op 5 december uit de ouderlijke woning verdween, na te zijn berispt door haar ouders, omdat zij haar schoolrapport had ver valst. VERBOND VOOR VEILIG VERKEER Kruising voorrangs- weg met een weg welke geen voorrang THEO ENGEL SINA KOELEWIJN hebben de eer U mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op woensdag 28 febr. 1962 te 9.30 uur in de parochie kerk van St. Jans Ont hoofding te Zoeterwoude. Daarna zal tot hun inten tie een gezongen H. Mis worden opgedragen. 8 februari 1962 Zoeterwoude, Verlaatweg 1 Katwijk a. d. Rijn, Noordwijkerweg 50 Gelegenheid tot feliciteren 28 febr. van 2 tot 4 uur, Noordwijkerweg 50, Kat wijk a. d. Rijn. Toekomstig adres: Schen- kelweg 85, Zoeterwoude. Ondertrouwd PIET VAN DER MEER ALIE ZOETEMELK hebben het genoegen U, ook namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen hu welijk. De plechtige inze gening hiervan zal plaats hebben op woensdag 28 febr. a.s. 's morgens om 10 uur in de parochiekerk v. O.L.Vr. Geboorte. Gelegenheid tot feliciteren 13 febr. van 19.30 tot 21.30 uur in de „Vergulde Vos" Rijpwetering. Koppoellaan 22, Rijpwetering. 2e hands B.M.W. MOTOREN 250 cc hebben wij weer in goede staat, met garantie, bij de dealer: VALK a. d. Haagsche Schouw Voorschoten 's Zaterdags tot 1 uur ge opend. 2 Enkele occasions Perz. tapijten en lopers aangeb. Beloudch, Hamadan, Ka- radja. Burggravenlaan 215. na 16 uur tel. 24794. <3? Bromel. Een beslist goede hoestbonbon. 0.50 per pakje bij uw apoth. en erk drogist. 2 Roelofarendsveen. De ze week: magere ham 0.49 per ons; A'damse lever worst 0.30 per ons. J. Wijs man, Noordeinde 96. 32* Eet nu stokvis, 1.25 pond; schol; schelvis; tong; kabeljauw, stoof- en bak- paling; verse mosselen 50 ct. kilo; warm gebakken vis, v.a. 35 ct; fijne koel- huisharing 25 ct.; zoute oren 1.00 kilo. Van Wijk's Vishandel, Janvossensteeg 54, tel. 20169. Heden overleed tot mijn diepe droefheid, festerkt door de Gena- emiddelen der H. Kerk, in de ouderdom van 64 jaar, mijn lieve man JOANNES HENDRIKUS VAN DER WEIJDEN De ziel van de dierbare overledene beveel ik gaarne in uw godvruch tige geheden aan. Jerona Geertruida van der Weyden de Groot Noordwijk, 8 febr. '62 Pickéstraat 49 De plechtige H. Mis v. Requiem zal plaats hebben op maandag 12 februari a.s. te 9.30 uur in de parochiekerk van St. Jeroen te Noord- wijk, waarna bijzetting van het stoffelijk over schot in het familiegraf op het r.k. kerkhof te Noordwijk (Gooweg). Rozenkransbidden. 's avonds te 8 uur ten sterfhuize. Heden bereikte ons het droevige bericht, dat in het St. Elisabeth-zie- kenhuis te Leiden is overleden WILHELMUS KOK Gedurende meer dan 30 iaar gaf hij zijn beste krachten aan ons be drijf. Mede door zijn plichtsbetrachting zal zijn nagedachtenis door ons in hoge ere worden gehouden. Dat 2ij die hem dier baar zijn in dit verlies mogen worden gesterkt Firma C. TH. BEUK EN ZONEN Leimuiden, 7 febr. 1962 Diep getroffen delen wij mede dat als gevolg van een ernstige ziekte is overleden, onze col lega WILHELMUS KOK Hij was een vriend van ons allen en als zoda nig zullen wij zijn na gedachtenis in hoge ere houden. Gezamenlijk personeel Firma C. TH. BEUK EN ZONEN Leimuiden, 7 febr. 1962 2 Te koop; Chincilla's. 8 stuks, 2 vrouwtjes, 6 man netjes met 3 driedelige kooien en toebehoren. We gens vertrek naar buiten land tegen elk aanneme lijk bod. Alles gezond; met 4 waarderingspapieren. Vrijdagavond na 6 uur: J. F. de Graaf, Voldersgracht 25, Leiden. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, voorzien van de H.H. Sacramenten der Ster venden, onze lieve en zorgzame echtgenote, moeder, behuwdmoeder en oma APOLONIA GERARDA PLASMEIJER Echtgenote van Cornells Johannes Mollers in de ouderdom van bijna 71 jaar. C. J. Mollers J. P. Mollers Fr. A. Mollers van Schooten en kinderen G. A. Mollers Th. MollersVianen en kinderen W. Mollers en verloofde Leimuiden, 7 febr. 1962 Noordeinde 42 De II. Uitvaartdienst zal plaats vinden zater dag 10 febr. a.s. v.m. 10 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Leimuiden, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof. Rozenkrailsbidden 's avonds 8 uur in het sterfhuis. W. de Bruyne ARTS AFWEZIG van vrijdag 9 febr. t.m. zaterdag 17 febr. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken overleed, na een zeer voorbeeldig gedragen lijden, onze lieve zorg zame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder, mevrouw JOHANNA MARIA SLOOS— VAN DER PLUYM Weduwe van de heer Hendrik Jacobus Sloos op d'e leeftijd van 79 jr. Uit aller naam: J. M. .SLOOS Leiden, 7 febr. 1962 Raamsteeg 35 De overledene is opge baard in de aula van de begrafenis-associatie „Ad Sanctos". Mare 69. Bezoekuren aldaar: donderdag, vrijdag, za terdag en zondag van 3-4 van 6.30-7.30 u. Rozenkransgebed: don derdag-, vrijdag- en za terdagavond te 7 uur in de aula, zondagavond te 7.30 uur in de kerk. De H. Mis van Requiem wordt opgedragen maandag 12 febr. a.s. in de parochiekerk van de H. Lodewijk (Steen- schuur) te 9.30 uur, waarna de begrafenis vanuit de kerk te 10.45 uur op de r.k. begraaf plaats „Zijlpoort". W. van Kossem CHIRURG 8 febr. tot 5 maart AFWEZIG Voor uw deelneming na het overlijden van LEONARDUS JOHANNES CASTELEIN verzoeken wij U onze oprechte dank te aanvaarden. Uit aller naam: C. CASTELEIN Leiden, 8 februari 1962 Schelpenkade 36 <3? Welk kapitaalkrachtig persoon is bereid mij tien duizend gulden te lenen voor het opzetten van een modern bedrijf. Hoge ren te geen bezwaar. (Boeken liggen ter inzage). Br. on der no. 2546 bur. blad. 2 Goggomobiels zijn in prijs verlaagd. U kunt reeds een Goggomobiel- eigenaar zijn voor 3295.-. Luxe uitv. 300 c.c. Stelt U eens in verbinding met Valk a.d. H. Schouw, tel. 0171025191. Voorschoten. 2 Vrijdag- en zaterdag koopjes: porceleinen thee theepotten 1.35, 1.85 1 li ter inhoud nu 2.25; koffie- potjes 1.45; crème kop en schotels, nu 45 ct; losse kopjes 33 De Bazar, Jan vossensteeg 56. 2 Let op. Het juiste adres voor uw 2e hands dames- of herenrijwiel. Alles on der garantie en billijke prijzen. C. Berg, Gere- gracht 71. Leiden. Ford Anglia. Erk. bonds- autorij school „Joop Groe nendijk", Morsweg 135 Leiden, tel. 31283; Zand- voortsestraat 9, Noordwijk tel. 3599. 2 Te huur: pakhuis, zeer feschikt voor magazijn; innenkort te aanvaarden, centrum stad. Br. onder no. 2547 bur. v. d. blad. 3? Wegens gezondheidsre denen wasmachineverhuur bedrijf aangeboden. Br. onder no. 2546 bur. blad. 2 Een solide ruime hang kast leveren wij U voor 65.-; legkast 6 vakken 69.50; 2-deurs keuken kastje 39.-; half hang/leg 120.-; geheel hang 105.-, enz. Specialiteit in kasten Gegarandeerd le kl. werk Uiterstegracht 168, telef. 20051, na 6 uur. 3? Gelmok, het beste op het gebied van lederen kleding. Alléén verkoop: Gebr. Huisman, Hoge woerd 66-68. 3? Gebroken ruiten, glas in lood-rep. worden door mij met spoed hersteld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard. De Sitterlaan 76 tel. 32916. Wij vragen voor ome afdeling STOFFEN (in gedeeltelijk dienstverband) In de functie onder B kunnen ook gehuwde dames wor den aangesteld. Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling per soneelszaken, 4e etage, of brieven met volledige inlich tingen te richten aan genoemde afdeling. Bij het Academisch Ziekenhuis te Leiden kunnen worden geplaatst Vrouwelijke krachten voor de mangelkamer Salaris Leeft. bruto p.m. Leeft. bruto p.m. 15 jaar f 152.44 19 jaar 202.46 16 jaar 163.63 20 jaar 232.30 17 jaar 177.50 21 jaar ƒ265.18 18 jaar 188.59 22 jaar 298.05 23 jaar 327.69 Bovendien vanaf 23 jaar huurcompensatie ad 17.40 per maand. Spreekuren van de adjunct-directrice op dinsdag-, woensdag- en vrijdagmorgen om 10.30 uur. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de adjunct-directrice. 3? R.K. Zelfstandige hulp gevraagd v. d. huishou ding in gezin met 2 school gaande kinderen, 7 en 8 i'aar. Mevr. De Groot, laarlemmerstr. 147a, tel. 2 Vele bijverdienste aaressen ontvangt U na storting van ƒ1.— op gi rorekening 231374 t.n.v „Focaal" te Papendrecht. 3? Gevr. werkster van 2 tot 5 uur, zaterdags en zondags vrij. Bloms snackbar, Steenstraat 33. 2* Aank. naaisters gevr. Veenendaals borduurin- richting, Haarlemmerstr. 63. 2* Nette werkster gevr. voor onze kantoren, van 's ochtends 6 tot 9 uur van maandag t.m. vrijdag. N.V. Zaalberg dekenfabriek, Vestestraat IE Leiden. 3? Woningruil. Wie be woont of zal gaan bewo nen een vier-kamerflat in Leiden z.w. en wil deze ruilen voor vrij hoekhuis, 5 kamers 4- zolder. Br. onder no. 5082 bur. blad. 2 Winkeljuffrouw en flinke jongen gevraagd. Haarlemmerstr. 141, Lei den, tei. 01710—22571. 3? Werkster gevr. voor 1 ochtend p.w. in gezin zon der kinderen. 1.50 per uur. Willem de Zwijger laan 5, Oegstgeest. <3? Gevr. net meisje of werkster. Mevr. Steen voorden, Moddermanstr. 2, Leiden, telef. 34689. tg Een flink r.k. meisje zag zich gaarne geplaatst in de huishouding, voor dag en nacht, in rdc. gezin in Leiden of omgeving. V.g.g.v. Br. onder no. 5101 bur. v. d. blad. 2* Voor direct gevraagd: net r.k. meisje, zelfst kunn. werken en v.g.g.v. Mevr. Elshof, Haarlem merstraat 139a. 2 Te koop aangeboden: een blauwe kinderwagen, prijs 40.-; uitneembare bak Br. onder no. 5096 bur. v. d. blad. 2 Welke band wil op zaterdagavond 28 april een dansavond verzorgen? Op gave van prijs onder no. 5097 bur. v, d. blad. ÏOOOOOOOOO0OOOOOOOOO00<XH.X><>0<>C<><>0<X^ gevraagd. Aanmelden: KIEFTS Bouwbedrijf HOOFDSTRAAT 76 SASSENHEI M Telef. 02532—7425; 's avonds 8501. SHULTON N.V. - OLD SPICE LEIDEN OUDE SINGEL 250A Wij zoeken een voor de productie van cosmetische arti kelen. Ervaring in deze sector is gewenst doch niet noodzakelijk. Schriftelijke soil, te richten aan de productie manager of telef. soil. 01710—34641. Koopt bij onze adverteerders 2 Gevraagd een werkster voor 2 ochtenden p.w. Mevr. Bos, Burggraven laan 7, Leiden, tel. 26474. 2 Feestartikelen, liedjes, guirlandes, lampions, fon- artikelen, mutsen, enz. Papierhandel Dane, Haar lemmerstraat 27, tel. 26631 2 Krediet tot ƒ4000. voor aankoop meubelen, woningtextiel. Vraagt gra tis folder. Discrete behan deling en zeer lage aflos singen. Postbus 1083, Rot terdam. 2 Schoonmaaktijd! Wit zelf met Geco-natuurka.k In één keer hagelwit. Per pak 65 ct. voor ca. 10 m2. Fles, Hooigracht 24; De Jong, Hogewoerd 75; Ver- ra, Oosthavenstraat 2. 2 Hoest uw kind? Natter- mann's Melrosum Forte helpt, lost taai slijm oo. smaakt goed. Flacon 2.— bü elke drogist. 2 Rijpwetering. Vrijdag avond a.s. weer prijs jas sen in café „Rustoord" t.b. v. de bejaardenkas. Sma kelijke prijzen! Aanvang 8 uur precies! U bent toch ook weer van de partij? 2 Vrijdag- en zaterdag koopjes: theeserviezen, ü- delig 8.95; kop en schotels boerenbont, hoog- of laag- model 98 ct.; een fijn moc- cakopje, porcelein 98 ct. Oe Bazar, Janvossensteeg 2 Wasmachines 135.-; nog enkele dure machines iets beschadigd 155.-, centrifuge. Fa. Dusoswa, Turfmarkt 1-3, tel. 24409. 2 Vrijdag- en zaterdag koopjes: prullemand 1.25; 28 cm. vergiet 1.25; meta len droogrek 2.95; was manden 2 98; plastic em mer 8 ltr 1.79; pedaalem mer 5.75; bazarbakken 36 cm. 1.35. In de Bazar, Jan vossensteeg 56.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 5