Muziekliefhebbers met veel noten op hun zang hebben keuze uit 24 PHILIPS grammofoons dat is andere koek: DONDERDAG 16 NOVEMBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Bolly koek Probeer maarProef maar Dat is andere koek! Lekkerder, pittiger en altijd ovenvers. Bovendien gezond door vitamine B. Een product van Bolletje, dus 'n topkwaliteit! tijdelijk GRATIS CHOCOLADE op 4 Bolly-waardebonnen! Op elke Bolly koek zit een waardebon. Tegen inlevering van slechts 4 Bolly-waarde- bonnen ontvangt u van uw leverancier GRATIS een heerlijke reep chocolade (waarde 20 cent). En... let eens op de goudbruine kleur! Plasticzakken, zakken, mteszakjes, fritesvorktjes, papieren gebaksdozen, touw, elastiek, enz. Pa- Eierhandel Dane, Haar- tmmerstraat 27, tel. 26631 f Nieuwe auto's zonder auffeur. Nieuwste 1961 modellen o.a. Taunus 17M Opel Eekord Volkswagens Anglia Consul, Volkswa- genbusjes met open dak. 'arage Werkhoven, Mare- dijk 34a tel. 22300—32735. Zoeterwoude ZATERDAGRECLAME 1 pond DIKKE BROKKEN ƒ1.25 1 BOTERSTAAF ƒ2.— BANKETBAKKERIJ G. P. v. d. Krogt Hoge Rijndijk 199 Zoeterwoude Tel. 20165 fS .Rosine' geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzil verde artikelen Het adtes voor alle reparatie en uurwerken Steenstraat 16. tel. 26954. 5? Gevraagd, nette jonge werkster voor twee och tenden in de week. Mevr. Biegstraaten, Stille Rijn 16A. S' Gezelschapsspelen: onopoly, Stratego, Elec tro, Robot, Mens erger je niet, Houdt moed, Ganzen bord, Zevenzak, Hengelr- spel, autorenspel, letter- spel, cijferspel, ezeltje prik hoedje wip, conducteurtje, voetbalspel, tafeltennis, lottospel. Papierhandel Paddenburg, Nieuwe Rijn Advertentiespel; vlooienspel; Indian enspel; Ra, ra, wie weet wat; Vlaggenlotto; Damspel; Halma; Lotto; Scampio; platendomino; Quick: Pim pam pet; rekenlotto; kwar tetspellen; Mikado; domi no; Snip-snap; schaakspel. Papierhandel Paddenburg, Nieuwe Rijn 11. Chenille-knutselspelen: kralen; mozaiek; knopjes- mozaiek; plastica; boet- seerdoos; kralen rijgen; goocheldozen; hamertje tik; matjes vlechten; bor duren; platen vlechten; mandjes vlechten; aan- kleedpoppen; stempeldo- zen; legpuzzles. Papier handel Paddenburg, Nieu- Rijn 11. Adverteert in de Leidse Courant Houdt uw gewicht in de gaten!! Personen weegschaal plat model 37.50 p. st Adr. van Ooy Jr Breestraat 39 S* Feestartikelen, liedjes, guirlandes, lampions, fop- artikelen, mutsen, enz. Papierhandel Dane, Haar lemmerstraat 27, tel. 26631 Wordt uw bed slecht? Laat dit dan overtrek ken met een nieuwe da mast. In één dag klaar! 2- pers. v.a. 26.50; I-pers. v.a. 19.50. De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51, tel. 24958. 0f moet het een automatische platen- Of wilt u een elektro-grammotoon wisselaar zijn met pick-up lift, druk- met eigen versterker en luidspreker toetsen en diamantnaald? in fraaie, handige koffer? Kies Jan nil 6 uitvoeringen van f 55.- tot f 95.- Klas Jan uit 4 nlhrmrlngen van f 8&- tot f 139.- Has Jan uit 2 utfvnerfngen van f 105/- en f t29.- Kies Jan uit 2 uilvoerlngan van f 109.- en f 133.. Klas Jan uit 10 uitvoeringen van f 148.- tot f 379.- AG 2258 - f 65.-. (Zie boven) Platenspeler op voet, voor alle platen. Draaitafel op nylonkogel. Inge bouwde 45-toeren adaptor. Automatische stop. Krachtige motor. Instelbare naalddruk. Stereo- element met twee safflernaalden. Ook leverbaar met saltter- en diamantnaald 175.-. AG 2209 - f 95.- (Zie boven). Platenspeler op voet, voor alle platen. Zware, uitgebalanceerde draai tafel op nylonkogel. Ingebouwde 45-toeren adap tor. Fijnregeling van ingestelde draaisnelheid. Pick-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met ladicatie- echaah AG 1118 - f 129.- (Zie boven). Automatische speler op voet. voor alle platen. Wisselspindel voor 45- toerenplaten. Zware, uitgebalanceerde draaitafel op nylonkogel. Plck-up lift.. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met lndlcatlesehaaliZelfde speler voor inbouw -1105.- AG1115 - f 133.- (Zie boven). Automatische wisse laar op voet. voor alle platen. Plck-up lift voor gebruik als speler. Zware, uitgebalanceerde draaitafel. Druktoetsbedlenlng. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met lndlcatleschaal. Zelfde wisselaar voor in bouw - f 109.-. Watt-versterker. Grote luidspreker ln deksel. Draaitafel op nylonkogel.. Fraaie koffer in mo derne kleurencombinaties. Ingebouwde 45-toeren adaptor. AG 4356, zelfde grammofoon voor net- aansluiting f 148.-. Idem met toonregeling f168.-. Gezellig middelpunt Technisch hoogtepunt Wilt u een uitstekende platenspeler, geschikt voor mono- en stereo-platen, tegen een uiterst lage prijs? Of denkt u aan een automatische platenspeler van topklasse met pick up lift en diamantnaald? Of verlangt u bovendien pick-up lift, fijnregeling van de draaisnelheid en diamantnaald

Leidse Courant | 1961 | | pagina 6