DE WILDE WELDOENER ZWAARDEMAKER ARKA gaat op tweedaags congres praten over achterstelling van ambtenaren Omroeporganisaties minder mondig in NTS dan in NRU Sanapio*'11 Bussums raadslid reeds tot 1I/2 ton verduisterde gelden Fakkel stak jongeman in brand DONDERDAG 28 SEPTEMBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 minder n.z.h. bussen In verband met dc invoering van de vijfdaagse werkweek zullen de dienstregelingen op de stadslijnen in Haarlem en Leiden en de interlocale Ambtenaren willen stem in politiek tram- en buslijnen van de NZHVM zaterdags in de morgenuren tussen half zes en negen uur worden be perkt. Deze wijziging zal ingaan met In kasteel „Oud Wassenaar" heeft Te oordelen naar de afdelingsvoor- stellen en de prae-adviezen van het hoofdbestuur belooft het tweedaagse - - «r w éZ 0m al hun eisen kracht bij te kun- de wmterdienstregeling op zaterdag congres van de A.R.K.A., de Katho- nen 2etten, wensen de ambtenaren 30 september, lieke Ambtenarenorganisatie, dat op ook dringend grotere politieke in- 17 en 18 oktober in Arnhem eehou- yloed via de Partijen en de vertegen- woordigmgen in het parlement. In den wordt, het forum te worden van zijn prae-advies naar aanleiding van de grote ontevredenheid der ambte- voorstellen uit de afdelingen zegt het rvrrr». i„eia.i;„Arka-hoofdbestuur van oordeel te de directeur-generaal voor de mid- naren over hun achterstelling bij het z{jn) dat het wenseiijk is, dat ook in denstand en het toerisme van het mi- bedrijfsleven. De voorstellen, welke het partijbestuur van de KVP-des- nisterie van Economische Zaken, de betrekking hebben op de verbetering kondigen in ambtenarenzaken als heer J. F. H. Wijsen, woensdagavond zodanig worden opgenomen. een ontvangst gegeven ter gelegen- der economische en sociale positie bestaat weinig of geen belang- heid van het twaalfde congres van van de ambtenaren, nemen althans stelling in het parlement voor de de internationale horeca organisatie. 7 van de 11 pagina's van de besehrij- pLoble?atieK de ambtenaren", Het congres van deze organisatie, die aldus de afdeling Groningen. de kleme en middenbedrijven in het vingsbrief in beslag. Een ander belangrijk discussie- hotel en restaurantbedrijf vertegen- punt op het tweedaagse congres van woordigt, heeft gisteren in Amster- Voornamelijk dringen de ambtena- ARKA zal het structuurvraagstuk dam zijn driedaagse besprekingen be ren aan op verbetering van de sa*3- der sociale organisaties zijn. ëindigd. Hieraan werd door ruim 250 rispositie der lagere en middelbare Een ^erde hoofdmoot in de dis- afgevaardigden uit tien landen deel groepen. De afdeling Voorburg ze^,t cussjes vormt ongetwijfeld de vijf- genomen. Een der belangrijkste on- hier onder meer van, dat bi., het for- daagse werkweek. De landelijke derwerpen, die ter discussie stonden, muieren van de te stellen eisen voor- hoofdgroep verzoekt het hoofdbe- was het grote personeelsgebrek. In al de overweging niet mag meespre- stuur te streven naar een voor het dit verband werden de ernstige moei- ken, dat de overheid, zodra het gaat gehele overheidspersoneel geldende lijkheden in het licht gesteld, waar- °^,ai"bt®n.areiJ^aken» de Ulterjte ZU1" werkweek van 5x8 uren, zonder dat voor het veld winnen van de vijf- nigneia Detracnt. dit leidt tot beknotting van de be- daagse werkweek de kleinere bedrij- u Pju f Breda dringt er bij het staande vakantie en verlofsaanspra- ven in deze branche stelt. De toene- hoofdbestuur van de ARKA op aan ken Men ig van mening> dat de mende vrije tijd eist meer van deze om samen met de zusterorganisaties werktijd van gemiddeld 9 uur per bedrijven, waarvan de overgrote tot het nemen van maatregelen over ^ag Voor de huidige 45-uur werkers meerderheid zonder personeel moet ^gt?5i.Wa/r.mi df re.SerJnR f?" is. werken. lijk blijkt, dat de toestand zoals die NCRV-voorzitter Roos jen: De^ voorzitter der NCRV, mr. A. B. Roosjen, heeft op de gisteren in Am sterdam gehouden persconferentie over het nieuwe radio- en t.v.-pro- gramma. gezegd dat de 'omroeporga nisaties zich in de toekomst bezig zullen moeten houden met cie herver deling van de zendtijd. De NCRV zou meer zendtijd op zondag willen heb ben en ook de andere omroepen heb- MIJNHARDT II raakt pijn en pijntjes kwijt.90 ct (Advertentie) Advies Bureau Voorlichting: Verzekerden bij „Brandaris" nieuwe verzekering sluiten nu al jaren is, volkomen onhoudbaar is en niet langer aanvaard wordt. Het ARKA-hoofdbestuur herinnert in zijn prae-advies aan het feit, dat de samenwerkende centrales zich reeds op 9 juni 1961 niet een schrij ven tot de voorzitter van het Georga niseerd Overleg hebben gewend, waarin zij globaliter hun eisen heb ben neergelegd ten aanzien van de looneisen per 1 januari 1961. Hierin jje^ Bureau Voorlichting van het Aan het advies wo, dt de raadge- verlangen de ambtenarenorganisaties Schadeverzekeringsoedrijf in Neder- ving toegevoegd, dat verzekerden van onder meer een algemene toonmaat- jand adviseert via een communique de „Brandaris" hieromtrent zo spoe- regel bij het begin van 1962, wegwer- verzekerden bij de „Brandaris", zo dig mogelijk hun assurantietussen- king van de salarisachterstand van Sp0e(jjg mogelijk, doel uiterlijk met personen raadplegen. de lagere en middelbare ambtenaren, jngang van 15 oktobera.s., bij een en ook een tijdelijke toeslagregeling an(jere verzekeringsmaatschappij een waar de moderne beloningssyste- njeuwe overeenkomst aan te gaan. men niet worden toegepast. Natuurlijk gelden bij een nieuwe ver- zekering de condities en de premie van de nieuwe verzekeraar. Vele assurantiemaatschappijen hebben nL in de afgelopen dagen op verzoek van „Branaaris"-verzeker- den of hun bemiddelaars een solva- biliteitsdekking verleend, op grond waarvan zij de verplichtingen tot uit betaling van schade door de „Bran daris" garandeerden. Als gevolg van de bepaling in het ontwerp-akkoord voor de voorlopige surséance van betaling, die inhoudt, dat verzekeringsovereenkomsten met De Algemene Bond „Mercurius de ^Brandsiris" uiterlijk op 15 okto- de Nederlandse Christelijke beamb- ^er jggj afiopen, is aan deze solva- tenbond en de Katholieke Bond ,,St. biliteitsverzekeringen per genoemde Franciscus van Assisië" hebben zich datum de basis ontvallen. tot de directie van „Brandaris" ge- wend met het verzoek besprekingen te openen over de positie van het personeel in verband met de ont stane situatie bij deze maatschappij. Het is uiteraard van het grootste belang voor het personeel en hun ge zinnen, dat er spoedig klaarheid komt in hun positie. Met de directie van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Am- Bezorgd over personeel Vakbonden richten zich tot „Brandaris" Het totaalbedrag van de malver- sterdam hebben de bonden ook con- satj€s van bet Bussumse raadslid, de tact gezocht, opdat de belangen van procuratiehouder J., beloopt nu al het personeel zoveel mogelijk wor- /2 ^on> jebere dag melden zich weer den gewaarborgd. Niet alleen m ver- menseili die gealarmeerd door publi- band met mogelijke ontslagprocedu- caties> naar hun geld komen infor- res, maar ook in verband met de meren. Ook kleine spaarders blijken eventuele plaatsing in passende func- ^e dupe te zijn geworden van de ties elders, aldus de besturen van bo- praktijken van J., die door hen vol- venstaande bonden. komen werd vertrouwd. Vermoede lijk heeft hij met het hem toever- trouwde geld gespeculeerd. Bij deze spaarders gaat het om een bedrag van 48.000. Waarschijnlijk is J., die regelmatig in Duitsland verbleef, daarheen ook uitgeweken. Via Inter pol wordt naar hem gezocht. De Wageningse studenten hebben JAAR DEL^ STTOENTEN- hun groenen gistermiddag in Utrecht SUClElt. reclame laten maken voor hun corps. Studentenreclame op Utrechtse Dom Haar blijft kort Volgens de Franse haarmo- de-createur Maurice Franck zal het haar voorlopig kort blijven. Hij deelde dit maan dagochtend op Schiphol mede, toen hij 5 van zijn ster-manne quins uit het lijntoestel uit Parijs kwam afhalen. Deze da mes hebben gisteravond in het Amsterdamse Concertgebouw met keurig gekapte hoofden de nieuwe haarmode „Charme" vertoond op de „Coiffure-Pa rade Pays Bas", die door de echtgenote van de Amster damse burgemeester, mevr. E. van Hall-Nijhoff werd ge opend. De heer D. Limburg van de stichting dameskappersclub „Marcel" te Amsterdam ver telde op Schiphol, dat de kap persshows en concoursen tot nu toe in de ogen van leken vertoningen waren, die met de realiteit weinig te maken had den. De torenhoge bouwwer ken, die de hoofden sierden wekten eerder de lachlust van 't publiek op dan dat er waar derende woorden over 't kap pers vak werden gesproken. „Daar hopen we nu een einde aan te maken", zei hij. Maurice Franck vertelde, dat de kappers het z.g. „jongens kopje" hadden afgeschaft. „Dat is niet vrouwelijk genoeg meer. Kappers zijn er steeds op uit om de charme van de vrouw te verhogen". Die stunt is goed geslaagd, want de verbaasde Utrechters zagen plots vanaf de Domtoren vier vreemde vlaggen wapperen: gr oen-wit-1 boerderij door brand verwoest In de afgelopen nacht is de boer- De heer J. J. Ratelband is op 30 derij van de heer A. W. van Wijk an aan de provinciale weg nr. 6 in te Odijk, een van de grootste boerde- =>mde de studentensociëteit „Phoenix1 d +a r^od Delft. Oud-leden van het Delfts Stu- rijen uit die omtrek dMr brand to iriontpn Poms dip als ineenieurs over taal verwoest. Ook het aangrenzende ingenieurs over taal gestreepte.- Die hadden de novieten denten Corps te ^öónhüis "brïndde totaal it Omdat ageningse studentenvereni- de ganse wereia zijn unëezwuivc,, „5+v,r0ir®n van do brand bo- tas" daar aan de balustrade kennen „Jaap dm bevestigd. rve-A&fde 'herinneringen Het heeft enige tijd geduurd voor- uit hun studentenjaren. inslae^e^orzaak is geweest. De ^g"nTTatee? SToen .de heer Ratel- heer Van Wijk was tegen brand ver- was het met de propaganda gebeurd, band in de Sociëteit. zekerd. K.A.J.-wereldwijd gaat 13.700 bijeenbrengen Op voorstel van het distrikt Gou da hebben de katholieke werkende jongeren in het bisdom Rotterdam (bestaande uit de distrikten: Den Haag, Delft, Leiden, Rotterdam, Schiedam, Dordrecht, Gouda, Rijn land, Veenstreek, Bollenstreek, Zoe- termeer, Westland en Zuid-Holland se Eilanden) besloten gezamenlijk te zorgen, dat er 13.700,. op tafel komt, die nodig zijn om de onkosten te dekken van de uitzending van Theo van Winsen, oud-voorzitter van de KAJ. Theo van Winsen is op 11 april jl. met de Raptim vertrokken naar Dar es Salaam in Tanganyika om daar gedurende drie jaar te werken aan de start en uitbouw van een inheem se jongerenbeweging, waarin zij zichzelf kunnen ontwikkelen. Om deze grote som bijeen te bren gen is er reeds begonnen met de verkoop van Wereld-Wijd-bierglazen, die momenteel al in grote hoeveel heden verkocht worden in alle delen van het bisdom. „Schoenspecialisten" met speciale prijzen „Man, hou nou maar op. je kunt mij toch geen paai schoenen verko pen", zo deelde de president der Haagse rechtbank, mr. J. Gelderman de verdachte mee, die met een stort vloed van woorden bezig was zijn on schuld te betuigen. Maar wel con stateerde de president, dat het woord „specialist" de verdachte in de mond bestorven ligt. Als gevolg van die „specialiteit", hadden twee inwoners van Kaats heuvel beiden zich schoenenhande laar noemend, voor de rechtbank te verantwoorden. De 30-jarige ver dachte in deze zaak, zou zich te Al phen aan den Rijn en Koudekerk aan den Rijn als „voetspecialist" heb ben uitgegeven, doch hij betoogde voor de rechtbank, dat het „schoen specialist" was geweest. „En dat zijn we", zo betoogde de andere verdachte, een 37-jarige man uit Kaatsheuvel. „Maar u berekende in elk geval wel zeer speciale prijzen", conclu deerde de president. Want een getuige, een 64-jarige mevrouw uit Alphen aan den Rijn vertelde, dat verdachte haar een paar schoenen hadden aangepraat waar voor zijn f 48,moest betalen. Toen de „voetspecialist" later nog eens een „goed" onderzoek instelde, vond hij de eerst verkochte schoe nen toch niet zo erg voor haar pijn lijke voeten geschikt en verkocht haar een ander paar voor f 98. „En kon u op die schoenen lopen?" informeerde de president. „Neen", zei getuige onder grote hilariteit, „maar mijn man draagt ze". Dan was er ook een 73-jarige me vrouw uit Koudekerk aan .den Rijn, die na een „specialistisch" onderzoek door verdachte eerst een paar schoe nen van f 89,kocht en vervolgens een paar van f 45. De eerste getuige had later toch argwaan gekregen en toen verdach ten terug kwamen om geld te halen, had ze het reeds betaalde geld terug gevraagd. „Dat brengen we morgen wel even, want we zijn eerlijke mensen", hadden verdachten geantwoord. Maar dat „morgen" moet nog steeds komen Hoeveel gevallen van oplichting,? De officier van Justitie zei dat, hij blij was deze zaak tegen beide ver dachten voor de rechtbank te heb ben kunnen brengen. „Volgens verklaring van verdach ten zelf, bezoeken zij per dag wel 200 tot 300 adressen en wie weet hoeveel mensen er door hen op die manier zijn opgelicht, doch geen aangifte willen doen". Het was n.l. gebleken, dat de schoenen welke verkocht werden ge wone exemplaren waren met een waarde van f 28. Wegens oplichting eiste de officier tegen elk van de verdachte 4 maan den gevangenisstraf, waarvan 2 maanden voorwaardelijk en het be vel om binnen een maand de scha de aan de getuige te vergoeden. De verdediger, mr. A. J. Th. Scheefhals uit 's-Hertogenbosch pleit te clementie. Uitspraak op 10 okt. ben deze verlangens. De herverde ling moet in overleg tussen de or ganisaties geschieden. Mr. Roosjen zei, dat de VPRO in maart j.l., bui ten de N.R.U. om, een verzoek om meer zendtijd bij de staatssecretaris van O.K. en W. heeft ingediend, waarin drie maal zoveel zendtijd wordt gevraagd als zij nu heeft. Als de staatssecretaris dit zou inwilligen zou dit, aldus mr. Roosjen, verstrek kende consequenties hebben. Naar aanleiding van de kritiek, die de nieuwe voorzitter van de KRO, mr. H. W. van Doorn, op de structuur van de Nederlandse Televisie Stich ting heeft geuit, werd mr. Roosjens mening op dit punt gevraagd. „Ik heb de indruk dat de omroeporganisaties in de NTS minder mondig zijn dan in de Nederlandse Radic Unie. Het heeft mij getroffen, dat mr. Van Doorn de voorkeur heeft uitgesproken voor de structuur der NRU boven die van de NTS, ik geef daar ook de voor keur aan", aldus mr. Roosjen. Hij zeide de ontwikkeling in de NTS te betreuren. De vraag is of de com missie-Scholten zal adviseren of ook voor de NRU deze vorm zal moeten komen. „Moge dat ons bespaard blij ven", zo voegde mr. Roosjen er aan toe. neemt vaker Bij het spelen met vuur in een plantsoentje nabij het zwembad de Papiermolen te Groningen door een viiftal jongens van 12 tot 15 jaar is eer jongeman van 15 jaar in brand geraakt. Zeer ernstig gewond moest hij worden opgenomen in het R.K. ziekenhuis. De jongens hadden een fakkel ge maakt door een bus te bevestigen aan een stok, de bus met petroleum te vullen én af te sluiten met eer prop papier. Toen de fakkel brandde werd er gestoeid om het bezit van deze fakkel. Op èen gegeven moment liep de brandende petroleum eruit over het gezicht en de kleding van de 15-ja- rige jongeman. Hij raakte in brand, zijp vriendjes probeerden het vuur te doven door hem in het gras te rollen en vervolgens door hem zijn nemd uit te trekken. Het slachtoffer werd overgebracht naar het R.K. ziekenhuis waar ope ratief moest worden ingegrepen. Hij had namelijk derdegraadsver brandingen aan borst en hals, twee- degraadsverbandingen aan het ge zicht en het hoofdhaar was gedeel telijk weggeschroeid. Er is geen di rect levensgevaar aanwezig. Er waren meer bekenden van de Hil- legomse avonden opgekomen, met Jos van der Valk, Teddy en (Henk Scholten aan het hoofd. Begrafenis Hammarskjöld Van de Staatsbegrafenis van Dag Hammarskjöld in Uppsala zal de Zweedse televisie vrijdag a.s. een rechtstreekse reportage uitzenden. De NTS zal deze reportage in Euro visie-verband overnemen van 14.55 tot plm. 17.30 uur. Het Nederlandse commentaar wordt verzorgd door Sie- be van der Zee en Arie Kleywegt. Verplaatsing weekjournaal en „Sport in Beeld" Zondag 1 oktober zal het week overzicht van het NTS-journaal wor den uitgezonden van 19.30 tot 20.00 uur en het sportprogramma Sport in Beeld" van 20.00 tot 20.30 uur. Deze verschuivingen hangen samen met de invoering van het nieuwe zendschema. Vrijdag 29 sepember zal in verband hiermede geen weekjour naal worden uitgezonden, maar een gewoon dagjournaal. Aetherklanken De 73-jarige heer B. H. Engels man uit Breda is gisteren in Breda, toen hij met zijn fiets het kruispunt KeizerstraatOude Vest opreed ge grepen door een personenauto. De man werd ernstig gewond naar het Ignatiusziekenhuis te Breda overge bracht, waar hij een uur later is overleden. (Van onze t.v.-medewerker) Komende uitzendingen Na het zesdelige NCRV-program- ma van woensdag met weinig uit schieters zijn we vanavond toe aan de opvoering in VARA-verband van het toneelstuk „De huisbewaarder" van Harold Pinter. We hebben het eerder in de schouwburg gezien door de toneelgroep Ensemble en ver wachten ook nu een goede voorstel ling. Er komen slechts drie (man nelijke) spelers aan te pas. Bij de KRO zal de sopraan Elisabeth Schwarzkopf vrijdag zingen in het verband van de Grand gala du disque 1961 en in het Avondcollege Neder lands komen de bijzinnen aan de beurt. Het Grand gala is ook zater dag in het AVRÓ-programma aan bod. T.V.-vernieuwingen bij de NCRV Op een persconferentie in Amster dam heeft de NCRV ons iets meege deeld over haar t.v. vernieuwingen in het pas ingetreden seizoen. Op zaterdagen staat centraal een pro gramma van Pi Scheffer onder de titel „Muziek voor U". Het karakter van de zondagavond blijft ongewij zigd, met zo groot mogelijke afwis seling en met als hoofdschotel een gedramatiseerde documentaire of een spel. Op maandagen is ^r een forum onder leiding van prof. Diepenhorst over vragen die de moderne tijd op werpt. Traditiegetrouw is er dinsdags een speelfilm. Woensdags worden on derscheiden levensgewoonten aan el kaar getoetst en zal amusement wor den gebracht. Op de toneelavond van donderdag wordt gestreefd naar zo hoog mogelijke kwaliteit. Op vrij dagavond is de rubriek „Attentie" belangrijk en verder de rubriek „In gemeenschap". Jubileum Jan Delfgaauw De kijkers en zij, die nu en dan in Treslong te Hillegom de Zaterdag- avondaccoorden" komen zien, v/eten dat de productie - evenals die van „Piste" - in handen is van Jan Delf gaauw. Welnu, deze Omroepmedewer ker heeft woensdag in de KRO-stu- dio te Hilversum zijn zilveren jubi leum bij de Omroep gevierd. Hij werd hartelijk toegesproken en mocht velé geschenken in ontvangst nemen. HILVERSUM I, 402 M. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 16.00 VARA. 19.30 VPRO. 21.00 VARA. 22.40 VPRO VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. —8.00 Nieuws. 8.18 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 Voor de vrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolra dio. VPRO: 10.00 Inzicht en uitzicht, lezing. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Gram. 10.35 Promenade-ork. en sol. 11.00 Voor de kleuters. 11.35 Orgelspel. AVRO: 12.00 Lichte müz. 12.20 Regeringsuitz.: Uitz. voor de landbouw. 12.30 Land- en tuinb.- meded. 12.33 Sport en prognose. 12.50 Pianospel. 13.00 Nieuws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Beursber. 13.30 Lich te muz. 14.00 Kaïnermuz. 14.30 Voordracht. 14.50 Kerkorgel. 15.05 Gevar. progr. VARA: 16.00 Gram. 16.30 Voor de zieken. 17.00 Gram. 17.25 Lichte muz. 17.50 Act. 18.00 Nieuws. 18.15 Vlaamse notities. 18.20 Lichte muz. 18.50 De puntjes op de i, lezing. 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Jazzmuz. VPRO: 19.30 Het platte land nu, gesprek. 19.45 VPRO-nws. 19.50 De andere en ik, hoorspel. 20.55 Nieuws. VARA: 21.00 Gram. 21.55 Op zoek naar chimpansees in Afri ka, lezing. 22.15 Butienl. weekoverz. 22.30 Nieuws. VPRO: 22.40 Wat ma ken we van ons huwelijk?, gesprek. VARA: 23.00 Soc. nieuws in Espe ranto. 23.10 Kamerork. en solist 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II, 298 M. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nieuws. 8.13 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.40 Schooradio. 10.05 Gram. 11.00 Voor de zieken. 11.40 Gram. 11.50 Als de Zieel luistert, lezing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Gram. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Lichte muz. 12.50 Act. 13.00 Nieuws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Dansork. en zang. 13.45 Voor de vrouw. 14.00 Gram. 14.30 Gram. 15.00 Schoolradio. 15.30 Voor de zieken 16.30 Gram. 17.00 Boekbespr. voor de jeugd. 17.15 Kinderkoor. 17.40 Beursber. 17.45 Amateursporgr. 18.20 Gram. 18.50 Regeringsuitz.: Het emi gratiepraatje van H. A. van Luyk. 19.00 Nieuws. 19.10 Act. 19.25 De na tionale reclasseringsdag, toespraak. 19.30 Polit. lezing. 19.40 Uitsl. Rheu- ma-aktie en lichte muz. 20.30 Gram. 21.00 Lichte muz. 21.40 Jong en eeuwig: Godsd. gedachten wisseling. 21.55 Garm. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nieuws. 22.40 Gram. 23.10 25 jaar ac tie voor God (II), lezing. 23.25 Gram. 23.5524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. KRO: 20.20 Sportuitz. 20.50 Grand Gala du Disque. I. d. pauze om pl.m. 21.15: Avondcollege Nederlands. VATIKAANSE RADIO. (196 M.) 22.15 uur. De vorming van df openbare mening en de goede smaak in Italië.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 10