brinta Roycos "HE KLAVERBLAD" Royco ïHFk Bent U een jtirWë- ontbijt-ontduiker? niemand de deur uit zonder een brinta ontbijt Royco verrast U iedereen! I ,1 DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 14 Thee van de beste plantages iriteszakjes, fritesvorkjes, papieren gebaksdozen, touw, elastiek, enz. Pa- fiierhandel Dane, Haar- emmerstraat 27. tel. 26631 ïeuwe, gecorverde en ge bruikte. Grote sortering, lage prijzen. H Hövig H. Rijndijk 1, Zoeterwoude. tel. 01710—25517. 3* Leert DAF rijden. Een- 3? Voor beddenreparatie voudiger, goedkoper. Inl. bij Gebr. Van Ulden, DAF dealer, Verdamstraat 6. te- lef. 23041. naar De Kleine Winst, Ha_rlemmerstr. 51. Over trekken in één dag klaar! 2-pers. vanaf 26.50; 1-pers. vanaf 19.50. 2* Gulf-smeerstation Se-121 Stofzuigers v.a. f 115,- rieuze aandacht voor uw gg kostbare auto. Gulf-servi- uw 0ude. Fa. Dusoswa, ce. Verdamstraat 6. 1 Turfmarkt 1-3, Leiden. I 3T Part. biedt aan: pri-|3? Borgward een klas ma onderhouden Fiat 1100 apart. Dealer: Gebr. Van 1954. Te bevragen: Hof- Ulden, Verdamstraat 6 te- laan 104. lef. 23041. :iikktk Bestaat uw ontbijt alleen maar uit een kopje thee? En werkt u daar de halve dag op? Begin dan morgen eens met een Brinta-ontbijt. Brinta is tarwe; gaar in het pak. Het moderne ontbijt voor jong en oud. Lichtverteerbaar, gezond en versterkend. Van de ene dag op de andere bent u weer een goede ontbijter, en daar voelt u zich toch véél beter bij. V RIESVERSKijk nu eens naar de kleur van groenten en vlees. En proef eens... wonderlijk vers en zo natuurlijk van smaak! Groente en vlees bevatten 50-80% water. Royco vriest dat eruit. Kleur, geur èn smaak zijn daardoor volledig behouden. De opzienbarende Royco-vriesvers- vinding houdt dus de natuur voor U vast. Zo komt Royco's niet-na-te-maken samenstelling voortreffelijk tot zijn recht. En alle Royco-soepen hebben hun eigen compositie. Geniet er vaak van! Verras Uw gezin vooral eens met Royco kippesoep vriesvers met blanke malse stukjes kip Royco groentesoep vriesvers met geurige zomergroenten Royco champignonsoep vriesvers met schijfjes champignon Royco kerriesoep vriesvers met stukjes vlees

Leidse Courant | 1961 | | pagina 14