voor halve prijs „ZOMER"-WENKEN Gouden echtpaar W. Loomans- Timmermans te Hazerswoude Gouden bruidspaar in Voorhout C. DE KEMP Zomeropruiming RESTANTEN BEHA'S MAANDAG 31 JULI 196] DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 geving de jaarlijkse wielerwedstrijd organiseren voor amateurs op ge wone fietsen, mits zich voldoende deelnemers aanmelden. De inschrij ving staat open voor jongelui van 14 jaar en ouder. De inschrijf adres- Twee geboren en getogen Hazers- d ede heer Loomans zich ervoor om sen zÜn Bloemluststraat 75 en Hal- wouders, mevrouw J. C. Loomans- zowel in het dorp als aan de Rijndijk lekenstraat 8. Timmermans en de heer W. Loo- zoveel mogelijk abonnees te werven mans, zullen op 17 augustus door hun voor dit in die tijd nog als uniek gel- Geslaagd voor Roode Kruis-help- negen kinderen en tweeëndertig dend katholiek blad. Zoals bekend "H* dames zijn geslaagd voor kleinderen op speciale wijze in de werd in 1910 de N.V. Leidse Courant £.et examen helpster van de Roode bloemetjes gezet, worden. De reden opgericht, die zich ten doel stelde Kxuis-colonne. Het zijn mevrouw J. van deze in-de-bloemetjes-zetterij is elke dag een katholiek dagblad het Baauw-Sodderland, mej. E. Baten- al voldoende tot uiting gebracht door licht te doen zien voor Leiden en ^g. mevr. M. Beeleman-Hucknede bovenstaande koo. hetgeen voor de omstreken. Het „kleine Leidse Cou- Riel, mevr. E. Carp-van Stolk en feestelingen, kinderen en kleinkin- rantje" was hierin opgenomen, zodat mej' v- a- wouae. deren een reden tot vreugde rol zijn. ^aldert M zn van M. «""gezond w. krant. Lnd CLM, 2 LtTkar7e'- Vele ouders van onze Leidse abon- mans en J. W. Terheijden. Zowel de bruid (75) als de brui- nees zullen zeer zeker op een of an- OndprtrmiwH- w v HnpWm (Am degom (76) zijn op het ogenblik nog dere dag hem aan de deur hebben sterdam) en^M* 7 c Kalff M J M zo gezond als een visje, hetgeen bei- gehad, waar hij met goed-gevonden Dimmen (Leiden) en MJ Ven' den in staat stelt nog in het volle le- woorden de waarde van de krant (Leiden) en M. J. Ven ven te staan. De bruid doet dit, over- prees, met een resultaat veelal van eenkomend met haar vrouw-zijn, gen nieuwe abonnee. weliswaar meer binnenshuis, maar de bruidegom zet al zijn enerj in voor de manufacturenzaak. Hemdjes, broekjes, truitjes. Getrouwd. G. A. Graff en L. M. De Decker; W. C. Frangois en G. Behalve abonnée-werver was de Schlinkmeier; P. H. A. Warmerdam Nederlandse advocaat bemoeit zich weer met kwestie-Arndt „Moord" gewijzigd in „medeplichtig" De Maastrichtse advocaat mr. F. 1 V,„„1 oenaive aoonnee-werver was ae oaniiiKiiieier; tr. xi. r. JL mannfarf,,™™* I heer U»mara tevenfi correspondent en E. J A. Brama; E. J. Liefferinck van de Leidse Courant, een teken al- en M. ter Laag; H. J. v. d. Ham en weer hoe hij met het blad meeleefde. M. v. d. Kamp; J. van Kooperen en Ruim dertig jaar was hij in Hazers- A. C. M. Beijersbergen. 7pvpn-en-veertiff iaar lang heeft w°u<*e-dorp de man. die ook aan hij de manufacturenwinkel geleid in mensen in andere gemeenten het de Dorpsstraat, waarna een drie jaar "'e"W= °„V.er zlJn dorp meedeelde via geleden een zoon de zaken van zijn vader overnam. Overnemen in die Zijn vrouw heeft hem dientenge- zin dat vader nog dagelijks van zijn volge als huisgenoot vaak moeten huis aan de Warnaarkade komt om missen, maar ook zij wist met welke voornamelijk de administratie van de idealen haar man was bezield: De winkel te voeren. Toen de heer Loo- Leidse Courant steeds groter maken, mans echter zelf nog aan de Dorps- Daarom is hier een dankwoord én straat woonde ging hij ook zelf de voor de heer W. Loomans én voor boer op om hemdjes, broekjes, trui- mevrouw J. C. Loomans-Timmer- tjes en dergelijke aan de man te mans voor al hun werk op zijn plaats. brengen Dit tóen zo geheten „leu- In de parochiekerk van de Heilige - ren" br'adht hij niet alleen in het Engelbewaarders wordt op 17 augus- ®"ynst«J» /aasman van de Duitse dom tot Draktiik maar ook aan de om tien uur een H. Mis opgedra- wapenhandelaar Rudolf Arndt, die Rijndijk en^mgevin^kende men de fntot intientie van deze b&ere op heer Loomans met zijn koffertje op gouden bruidegom en bruid. de fiets. Hieruit voortvloeiend re- tot de Duitse consul generaal in Ge- gelden de uit een timmermansfamilie WASSENAAR nève gewend met hei verzoek om in- spruitende bruid en de kinderen de lichtingen over het onderzoek van de zaken in de winkel aan de Dorps- Vakantie voor hakkers en melk- Zwitserse justitie in een moordaffaire straat. bezorgers. Te beginnen met van- waarin zijn cliënt betrokken werd. M.t deze manufacturenzaken zette daag zal gedurende een periode van het echtpaar Loomans een familietra- vier weken in Wassenaar door de Op 19 september 1957 was een con ditie vnnrt wanneer men in aanmer- bakkers en melkhandelaren niet aan currerende wapenleverancier aan de king neemt dat Se gr^ader van de huis worden afgeleverd. De verkoop Algerijnse opstandelingen Marcel hmidpcrftm reeds in 1845 tot de stich- van brood zal geschieden op een 35- Leopold, te Geneve vermoord en ti^ ^n een kleedi^zaak' aan de tal standplaatsen, die van 's morgens Arndt werd van deze moord.beschul- I^rps^ra/t overging ^oak reeds ge- half tien tot 's middags 1 uur ('sza- digd Naar verluidt zou de Zwitserse TeSdt Ir nu zoonS dl- todags tot 2 uur) ingenomen zullen 1^ lüe echter, nadat Arndt door Ne- zega, zit er nu weer een zoon in ae Bovendien ziin steeds een derlan<I was uitgeleverd, de aanvan- .besehuldiging van moord, LEIDERDORP Geslaagd. Voor het examen Ne derlands M.O., akte is geslaagd de heer J. van Schaardenburg. OEGSTGEEST Geslaagd Voor het examen Ne- derlands-MO, akte A is geslaagd de heer F. W. Wattjes. Jhr. Mr. B. W. Th. SANDBERG t In de hoge ouderdom van 93 jaar is in Den Haag overleden jhr. mr. B. W. Th. Sandberg, oud-griffier van de Staten van Zuid-Holland. Bij het oversteken is zondag avond de 52-jarige weduwe F. Bronk uit Diemen op de rijksweg Amster- dam-Amersfoort gegrepen door een personenauto. Volgens de politie stak zij met haar rijwiel onvoorzichtig de weg over. Bij het spelen is zondagmiddag het driejarig dochtertje van de fa milie Hogenboom, wonende aan de Johan de Wittlaan in Uithoorn, met de autoped te water geraakt en ver dronken. Een 18-jarige Duitse matroos, W. W. Hemmerling uit Marktredwitz in Beieren, is zaterdag in de Nieuwe Maas verdronken, nadat hij uit een roeiboot was tgevallen. Hij kon niet zwemmen. Zwempakkei., die in zee zijn gebruikt .moeten na het uit spoelen een paar uur in zuiver water staan om de schadelijke invloed van het zeewater te voorkomen. Drink tegen de dorst geen ijs koud water en laat de kinde ren niet teveel ijs eten, maar geef ze ook lauwe thee, kar nemelk of vruchtensap. Wie een mooie bruine huid wil krijgen, moet met mate zon nebaden en de eerste dag slechts enkele minuten in de zon blij ven. De volgende dag kan de termijn steeds verdubbeld wor den. Wie veel last van de warmte heeft, moet geregenld de polsen onder de koude kraan houden. Kinderen kan men nu en dan afsponzen. Pegiet uw bloemen op warme dagen niet met koud water. Sproei de tuin niet zolang de zon schijnt, de druppels wer ken dan als brandglazen! Vliegen en muggen komen op het licht af. Als u de slaapka merramen openlaat kunt u zich het best zonder licht uitkleden ofwel de insecten met het gang licht naar de gang lokken. Ziweetvlekken in kleding kun nen, zolang ze nog vers zijn, met warm water uitgewassen worden. Daarna de vlekken met een watje wrijven, dat gedoopt is in benzine. Tijdens het rangeren is zater dagmiddag een elektrische locomo tief op het Centraal Station te Am sterdam ontspoord. De ontsporing was een gevolg van onjuiste rangeer- manoeuvre. Het treinverkeer onder vond door deze ontsporing praktisch geen vertraging. Echte Hazerswouders De melKlevering zal geschieden ?e U-M__Y.an .^ezo^SwaSens' ^ie schuldiging van medeplichtigheid of zullen êaan; melk en uiti0kking van misdrijf, Mr. Duynstee Gedurende him gehele leven heb- rnelkprodukten moeten aan de wa- heeft in een brief aan de con- ben de gouden feestelingen steeds Sens worden afgehaald. De melkhan- suj generaal erop gewezen, dat Arndt ingeschrveen gestaan in de burger- delaren beginnen s morgens 7 uur. volgens het uitleveringsverdrag tus- lijke stand van Hazerswoude. Drie Grootverbruikers, zieken en ouden sen Nederland en Zwitserland uitslui- jaar geleden verhuisde men welis- van dagen kunnen desgewenst hun tend kan worden berecht op grond waar van de Dorpsstraat naar de melk en rnelkprodukten wel aan huis Van beschuldiging van moord. Als er zeer rustige Warnaarkade, maar dit afgeleverd krijgen. een andere beschuldiging wordt ge was toch geen verandering van bete- steld, dan vervalt, aldus mr. Buyn- kenis Dientengevolge vallen bruid Wielerwedstrijd in het Oostdorp. stee, de uitlevering en moet Arndt en bruidegom als echte dorpers de °P zaterdagavond 12 augustus zal tenminste voor een maand op vrije uitbreidingen rondom en vernieu- de buurtvereniging Oostdorp en om- voeten worden gesteld. wingen overal meer op dan welke ..importer" dan ook. Zo kunnen zij zich nog goed herinneren, dat zij „voor het gerecht" nog trouwden in het oude raadhuis, waar thans de we duwe Kroon gehuisvest is. En wat kwam er al niet moer dan het nieu we raadhuis met zijn grootse plein Zaterdagmiddag hebben wij een was hij in het dorp woonachtig, gezellig onderhoud gehad ten huize Daarna verhuisde de familie naar de van het gouden bruidspaar P. A. v. ouderlijke woning in de Engelse laan, Werkhoven en Gerarda Ruigrok. waar zij sindsdien zijn blijven wo- Als men weet, dat de bruidegom nen. Het gezin breidde zich gestadig 77 jaar is en de bruid 74 lentes telt, uit tot 14 kinderen, zodat men wel ft»*. nn,A trant wft alle reden staat men verbaasd over de grote vi- kan begrijpen, dat de zorgen groot w taliteit van dit gouden paar. waren. Maar de bruid wist zich er om het goude p TJ Het gezin telt 14 kinderen en wel wel doorheen te slaan en is zelfs he- f 5 jongens en 9 meisjes, waarvan er den ten dage nog buitengewoon vi- 12 zijn getrouwd, 2 dochters zijn nog taal. Men ziet het haar niet aan dat thuis. 30 Kleinkinderen zijn de trots zij 74 jaar is. van de grootouders. De zoons hebben zich alle als zelf standige kwekers gevestigd. De brui- 17 Augustus 1911 was de grote dag. degom heeft zich uit de zaken terug- Om nu alles duidelijk voor ogen te »s Morgens werd voor de wet ge- getrokken en leeft, zeer dankbaar stellen moeten we nog een stapje trouwd in Voorhout, waarna in Vo- en tevreden, met zijn vrouw een rus- verder de geschiedenis induiken, na- gelenzang het kerkelijk huwelijk tig bestaan. melijk toen de uitgever Théonville werd voltrokken. De bruidegom was 17 Augustus^ a.s. van 3 uur tot half van Leiden zijn een of tweemaal per toen werkzaam in het kwekersbedrijf 5 is er in café „Boerhaave" gelegen- week verschijnende „kleine Leidse van zijn vader, vanzelf voor een be- heid het gouden bruidspaar geluk te Courant" uitgaf. Toen reeds beijver- scheiden loontje; De eerste 10 jaren wensen. moeilijke jaren bij. de oprichting was het vooral aan de heer Loomans' ac tiviteiten te danken, dat er ook abon nees zich meldden voor het nieuwe katholieke dagblad. LANA LUX PULLOVER. Ik kocht voor mijn man een pullover, die niet voldoet en had nu gaarne het adres van de fabriek. Aldus mevr. H. Wij adviseren u de pullover terug te brengen naar de zaak, waar u hem gekocht hebt, met het verzoek om deze naar de fabriek terug te zenden onder vermelding van uw klachten. U kunt ceze firma ook het adres van de importeur van Lana Lux artikelen vragen, zodat u zelf kunt schrijven. Manus Willemsen. Graag had ik het adres van de functionaris bij de K.R.O. afdeling muziek, aldus de heer Th. v. d. M. Dit adres luidt: Manus Willemsen, Oudenoord 163 te Utrecht. Vraag J. J. S. te L. De door U op gegeven route per bromfiets is naar ons idee het mooiste via de grote wegen. Het is natuulijk ook moge lijk van deze wegen af te wijken en Uw weg binnendoor te kiezen. Veel is daarbij afhankelijk van de smaak van de berijder. U kunt de voorkeur geven aan b.v. de route naar Arn hem via de Betuwe of via Zeist. Naar ons idee kunt U in dit geval een routebeschrijving (zuiver beoordeeld naar het natuurschoon) het beste aanvragen bij de ANWB. Vraag C. A. te H. Route naar Val kenburg via Heijthuizen. Antw. Hazerswoude, Alphen a. d. Rijn, Gouda, Schoonhoven, Gorin- chem, Woudrichem, Heusden, Den Bosch, Helmond, Asten, Meijel, Heijt huizen, Horn, Beegden, Panheel, Sit- tard, Geleen, Spaubeek, Valkenburg. Ongeveer 220 km. Vraag. P. K. te H. Route per auto Hazerswoude, Den Bosch, Tilburg en Hazerswoude, Tilburg. Antw. Hazerswoude, Boskoop, Gou da, Utrecht, Den Bosch, Tilburg. Afst. ongeveer 120 km. Hazerswoude, Boskoop, Gouda, Schoonhoven, Gorinchem, Breda, Tilburg. Afstand ongeveer 105 km. Vraag J. B. te ~)e Kaag. Route van De Kaag naar Vianen per bromfiets. Antw. De Kaag, Leiden, Utrecht, Jutphaas, Vreeswijk, Vianen. Koksavondschool Kunt u mij het adres geven van een avondschool voor kok in Den Haag en wat zijn tijden en kosten daarvan, vraagt ab. Een avondschool met een opleiding voor kok bestaat niet in Den Haag. De dagopleiding kunt u volgen aan de Haagsche Kokschool. De cursus duurt vier jaar voor hen die direct van de lagere school komen. Voor ouderen is er een cursus van drie jaar. Bij de drie-jarige cursus behoeft u het eerste jaar en bij de vierjarige cursus de eerste twee jaar geen geld te betalen. De overige jaren wordt schoolgeld betaald. 'Het be drag wordt via het inkomen gere geld. Het boekengeld bedraagt on geveer f 25,per jaar en de eerste aanschaf van kleding is circa i 50, Bijkomende kosten voor kleding zijn afhankelijk van groei en slijtage. Vlooienmarkt. Wanneer is de vlooienmarkt op het Waterlooplein? Aldus G. v. d. H. De door u bedoelde markt in oud roest en tweedehands goederen op het Waterlooplein te Amsterdam wordt elke dag gehouden van onge veer 10 tot 16 uur. De naam „vlooi enmarkt" is in Amsterdam niet in gebruik, daarmee wordt een derge lijke markt in Parijs aangeduid. Snip en Snap revue. Wanneer begint de nieuwe Snip en Snap re vue in Amsterdam en waar moet je zijn, vraagt A.v.d.B. De nieuwe Snip en Snap revue ,,'t Staat in de sterren" in na een aanloop in theater Gooiland te Hil versum begin juli in theater Carré te Amsterdam gestart. Soldij Korporaal. Hoeveel ver dient een beroepskorporaal le klas, gehuwd in Holland en als hij naar Suriname wordt uitgezonden? infor meert J. D. Aangezien deze gegevens geheim zijn (ook voor de echtgenote) en al leen aan de rechtbank worden ver strekt, kunnen wij u niet inlichten. Wanneer het voor u persoonlijk is, kunt u zich tot onderstaand adres wenden en zult u alle gegevens ont vangen. Het departement van Defen sie, afdeling Comptabiliteit, Onder afdeling II, bureau 2, Kalvermarkt 32 te Den Haag. Boekbespreking „Moord is geen spel" Jean Marcillac Uitg. Nijgh en Van Dtimar. Een misdaadroman in „de gele se rie", spelend in Parijs, waarin een serie bomaanslagen en een liefdes verhouding nauw met elknar ver want blijken te zijn. De politie knapt, ondanks de moeilijkheden het zaakje op. Om enkele gedeelten, die in deze boekjes nog al eens voorkomen, zijn zij beslist niet geschikt voor kinde- „Verkenners en Bolhoeden", door Dabo Hage „Jacht om het Handschrift", even eens door Dabo Hage Uit geverij H. J. Dieben N.V., Den Haag. Alle echte jongens zijn in hun hart echte detectives. Zij zullen veel ple zier geleven aan de spannende avon turen, met veel animo beschreven in beide, keurig uitgegeven, boeken. „Alles wat U weten wilt Een encyclopedisch compen dium ondei redactie van drs. H. v. Praag en E. Pen- kala, F.R G.S. Op alle terreinen van het mense lijk kennen en kunnen geeft dit en cyclopedisch compendium een be trouwbare voorlichting, en dit in één boek. Kwantitatief kan het niet vol ledig zijn, zoals geen enkele ency clopedie hoe uitgebreid die ook is, maar kwalitatief is zij volledig mo gelijk. Het geeft alfabetisch de ver schillende gebieden der kennis (b.v. geschiedenis, aardrijkskunde, mode, techniek etc.) en behandelt deze sys tematisch, zodat het ook als korte leesstof interessant is naast de naslag- waarde ervan. Vele tabellen, afbeel dingen, foto's, landkaartjes etc wer ken op de juiste manier verhelde rend. Dit boek is de prijs van f 8.90 ten volle waard. Verloofd: JOS PENNINGS en JAN VAN WIJK Aarlanderveen, 26 juli 61 Noordeinde 50 Noordeinde 61 Enige en algemene kennisgeving Heden ging tot onze diepe droefheid plotse ling van ons heen, onze lieve zoon, broer, klein zoon en neef GODFRIED MICHELS in de leeftijd van 23 jr. C. J. Michels R. M. Michels KüHBAUCH E. C. Michels W. Michels en familie Leiden, 29 juli 1961 Gerrit Kasteinstraat 22 De overledene ligt op gebaard in de rouwka mer Middelweg 36 (bij de Kaasmarkt). Rouw bezoek dinsdagavond v. 7.30—-9 uur. De begrafenis is be- Saald op a.s. donderdag augustus te 12.30 uur op de begraafplaats „Rhijnhof". Dr J. F. L. Fontein Arts voor inwendige ziekten AFWEZIG Waarneming: dokterstelefoon 22222 Heden overleed, plotse ling, doch nog voorzien van het H. Oliesel, tot onze diepe droefheid, in de ouderdom van 75 jaar, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, de heer HENDRIK LOOYENSTEYN Echtgenoot van mevrouw Namens kinderen en kleinkinderen C. M. Looyensteyn— Van der Laan Katwijk a. d. Rijn, 30 juli 1961 Rijnstraat 17 De H. Mis van Requiem zal worden opgedragen woensdag 2 augustus te 10 uur in de kerk van de H. Joannes de Do per te Katwijk aan de Rijn, waarna de begra fenis op het r.k. kerk hof aldaar. Rozenkransbidder) maandag en dinsdag des avonds 8 uur Rijn straat 17. Dr J. L. TH. M. VEREECKEN Zenuwarts alleen voor psychotherapie AFWEZIG gedurende de maand augustus. Dr A. H. v. RAVESTEYN INTERNIST PRAKTIJK HERVAT Consult particuliere pa tiënten uitsluitend vol gens afspraak. De ziekenfondspraktijk wordt voortgezet door: Dr W. VAN AALDEREN INTERNIST Spreekuren ongewijzigd. J. H. PLEITER ARTS PRAKTIJK HERVAT Verlovinsringen naar het van ouds be kende adres JUWELIER BOTERMARKT 12 Gevr.: een jonge werk ster a 1.50 per uur. Mare 41. fS" 5 nieuwe stationaire benzinemotoren Brigt Stratton, zeer geschikt v. inbouwboot of waterpomp installatie. Gebr. Huisman Hogewoerd 66-68, Leiden, tel. 31292—22962. fg Heef, geen student, zoekt ongem. kamer per 1 sept. Brieven: Colijn, Ge versstraat 40a, Oegstgeest. De laatste restanten van opruimingsartikelen en uit de collectie vervallende soorten - korte en lange modellen slechts enkele dagen (tot »-s. zaterdag) CORSETTfN KOUSEN - LINGERIE 39 FILIALEN - IN NEDERLAND - 39 FILIALEN LEIDEN: Breestraat 99-101 - Telef. 21770 Adverteert in de Leidse Courant BOTERMARKT 1 bij Koornbeurs Telefoon 25036 Gevraagd: nette hulp in de huishouding van 9-3 uur voor de gehele week of voor enkele dagen. Lo- rentzkade 1, Leiden. f? Scooters. 7 in zeer goe- e staat verkerende Ves- pa's 1958; 2 Lambretta s. zo goed als nieuw: 1 NS(J prima. Voll. garantie, fi nanciering. Gebr. Huisman Hogewoerd 66-68, Leiden, tel. 31292—22962. fZ Aangeb.: aardbeien- planten Red Gauntlet en Duizendschoonplan ten. A. van der Zwet, Westeinde 34a, Roelofarendsveen. GT Credieten t.m. 3000.- (voor iedereen en zonder borg) voor aankoop meu belen en woningtextiel direct van fabriek. Enor me keuze en besparing uiterst soepele betalings regeling en strikte ge heimhouding. Vraagt vrij blijvend inlichtingen: Postbus 538, Den Haag. 3? Te koop: z.g.a.n. Puch- motor 250 c.c., 21000 km. gelopen. Te bevr.: Hogen boom. Kapelstraat 3. Lasse S" Te koop: grote partij afbraak-binten, planken, deuren en ramen, op het werk Alkemadet Lijnbaan- weg 2, Noordwijk. «oiei „r,eiurai dicc- straat 49, Leiden, vraagt zo spoedig mogelijk een net Icamer-werkmeisje v. hele of halve dagen. Aan bieding dagelijks. Telef. 01710—20365. 2? Gevr. een meisje voor dag of dag en nacht, vanaf 15 aug. of later. Aan te melden v.a. 1 aug. Mevr. Henkeman, tel. 2036. Jon kerlaan 80a, Wassenaar. 2* Slagerij Pieterse. Deze week 500 gr. heerlijk ge kruide verse worst 1.38; 500 gr. gehakt halfom 1.40; 500 gr. magere speklappen 1.60; 3 slavinken 0.98; 500 gr. rookworst 1.25; 200 gr. smeerleverworst 0.50. He renstraat 29 Behangwerk. Wilt U uw kamers laten behan gen? Bel dan eerst 25813 en wij komen kijken en prijs opgeven. Keuze uit 1000 dessins. Verfhandel Pelikaan, Pelikaanstr. 27. 2* Krediet tot ƒ4000.- voor aankoop meubelen, wo ningtextiel. Vraagt gratis folder. Discrete behande ling en zeer lage aflossin gen. Postbus 1083, Rotter dam. 2e hands scooters, reeds vanaf 250.-; 2e hands mo torrijwielen, reeds vanaf 150.-; 2e hands bromfiet sen. Gebr. Huisman, Ho gewoerd 66-68, Leiden, tel. 31292—22962. Garage Schilthuizen. oor alle reparaties, scha de en service aan uw auto. Goedkoop, vlug. billijk, "--fstraat 4-6, Leiden, tel.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 9