GUPA Gesprek met een clubleider MET TER LEEDE, de zaterdag middagvereniging hier, spelen we op het gemeentelijk sportpark. We hebben om beurten de beschik king over drie terreinen en dat is met een aantal van 12 elftallen best om te doen. Minder goed is de kleedgelegenheid, slechts vier kleedkamers en dat is veel te wei nig. De gemeente heeft echter toe gezegd, dat er (spoedig) twee bij zullen komen en dat ook een bete re accommodatie voor de scheids rechters wordt geschapen. Over het bespelen van de terreinen en over de verlichting hebben we in het verleden nog wel eens een beetje strubbeling gehad met Ter Leede, maar op het ogenblik kunnen we het in dat zelfde „home" samen best vinden. Ieder heeft echter een eigen verlichting voor de avondtrai ning en dat is economisch gezien wel een beetje verkeerd. Zij hebben echter zelf de verlichting gezet en wij 3 jaar geleden ook, met 't geld van de pool. Wesseling won eerste etappe van Olympia's tour Nederland ZATERDAG 10 JUNI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 R.K.S.V. Teylingen maakte moeilijke jaren door „•pWEE JAAR geleden ging „Tey- lingen hard achteruit", zegt de voorzitter van de vereniging in Sas senheim, de heer H. L. van Veelen, in een gesprekje, dat wij dezer da gen met hem hadden. „We verdwe nen snel uit de KNVB en via de eerste klasse van de LVB zijn wij zelfs in de 2e klasse van die onder afdeling terecht gekomen. En dat is alleen gekomen, omdat de mees te leden van het eerste elftal niet wilden trainen. Ze dachten, dat het zo wel ging, maar ze kwamen be drogen uit. Er zijn toen nog wat moeilijkheden geweest: veel spelers verdwenen en ook een gedeelte van het bestuur stapte uit de vereniging. We zijn opnieuw begonnen met al lemaal jonge knapen, die wel ko men trainen en over het resultaat met die jongens (zo tussen de 18 en 25 jaar) mogen we zeker niet kla gen. Integendeel. Jammer was het, dat we de beslissingswedstrijd te gen UDO om het kampioenschap van de LVB 2e klasse verloren maar door een beetje geluk zijn we nu toch nog in de le klas. ONDANKS die tegenslagen zijn onze supporters ons trouw ge bleven. Weliswaar was het bezoek, toen het met „Teylingen" niet voor de wind ging, teruggelopen en gin gen velen naar andere verenigin gen kijken, doch zo gauw merkten ze niet, dat het met ons beter ging of ze kwamen weer terug. Veel sym pathie hebben we in die tijd ook ondervonden van de andere ver enigingen in deze streek. We heb ben hier in het verleden trouwens nooit te klagen gehad over belang stelling bij de wedstrijden. Om te beginnen een kern van 400 dona teurs en dan vaak honderden en bij sommige wedstrijden zelfs duizen den andere belangstellenden langs de lijn. In '48 toen wij degradatie wedstrijden tegen „Meerburg" moesten spelen. Het zag zwart van de mensen. Hier in Sassenheim wonnen we met 6-2, maar toen moesten we nog naar Leiden voor de tweede degradatiewedstrijd. Ze ker met drie extra trams supporers zijn we naar de Sleutelstad gegaan. De avond tevoren verkochten we in een café hier in de buurt de kaart jes voor de rm. Geholpen heeft die steun de jongens toe wel, want ook de tweede wedstrijd werd ge wonnen. •ZEVENENDERTIG JAAR geleden is de R.K.S.V. Teylingen opge richt door o.a. de heren F. Homan, A. Knegt, H. v. d. Voort en wijlen N. Rotteveel. Zelf ben ik nu al 35 jaar lid van de vereniging en 17 jaar bestuurslid. We begonnen eerst met voetbal, maar toen daar belang stelling voor bleek te zijn. werd ook een afdeling atletiek opgericht en nog later korfbal, wandelsport en gymnastiek. In de oorlog zijn die sporten weer weggevallen, doch nu is er hier weer een club voor gym nastiek, waar tennis en volleybal bij zijn gekomen. Niet echter onder één vereniging, zoals voor de oor log. Ze staan geheel op eigen benen. Een moeilijkheid doet zich daar nu nog voor. We vroegen de koninklijke goedkeuring aan voor de naam „R. K.S.V.-Teylingen", doch ook die an dere sporten willen onder die naam uitkomen. Daar is, ondanks de be middeling van de g.a. van beide partijen, kapelaan Paardekoper, nog steeds geen oplossing voor gevon den. Ik zie het echter zo, dat wij de oudste rechten hebben. FJ '24 begonnen we met 15 man, incluis het bestuur, doch al spoe dig groeide de vereniging uit tot een behoorlijk formaat. In de oor log, toen veel jongens naar Duits land moesten en anderen niet de straat op durfden, liep de vereni ging, wat het aantal leden betreft, weer hard terug. Op een gegeven moment moesten we voor de aan vulling van het tweede elftal zelfs een beroep doen op een aantal ge trouwde leden, die niet zó jong meer waren. Ondanks de narigheid van.de oorlog hebben we toen toch ontzaglijk veel plezier gehad. We namen b.v. wanneer we in ander plaatsen moesten spelen een oude koffergrammofoon mee in de tram om een plaatje te draaien en wan neer we op een tram moesten wach ten gingen we met de spelende grammofoon op de rand van het trottoir zitten. Gelukkig is die pret tige geest van vroeger weer terug gekeerd. Een paar jaar geleden was dat wel anders, hopelijk hoeven we zoiets niet meer mee te maken. en uiteraard nog een aantal ver dere bestuursleden. Mensen, die erg veel voor de vereniging doen, zijn b.v. ook de heren N. Zeestraten, de voorzitter van de elftalcommissie, G. Boekei, de elftalsecretaris van de juniorencommissie en J. v. d. Schrier, die het vele werk van de pool voor zijn rekening neemt. Natuurlijk zijn er nog vele ande ren, die hier dan niet met name ge noemd worden, doch die ook hun (dankbare) steentje bijdragen in het werk, dat voor een voetbalvereni ging nu eenmaal vereist is. Als be stuur en als gehele vereniging zijn we hen hiervoor uiteraard zeer er kentelijk. - Jeugdleiders hebben we hier ge lukkig voldoende, maar wel zouden we daarbij graag wat jongere krachten zien. Natuurlijk doen de heren uitstekend hun best en we zouden niet graag een van hen mis sen, maar vooral voor de jongsten zou het misschien leuk zijn wan neer we eens een jonge knaap mee kregen. LJET IS ONS opgevallen, dat er van de nieuwe inwoners van Sassenheim, die we hier in een be hoorlijk aantal hebben, zo weinig lid worden van .Teylingen' Het blijft allemaal maar zo'n beetje die oude kern van „echte" Sassenheimers. Laten de anderen, die hier dan niet geboren zijn, maar die ook graag voetballen, zich gerust aan komen melden. Ze kunnen ervan verze kerd zijn, dat ze van harte welkom zijn". H. L. v. VEELEN .verjonging.,.. Een betere cantine zouden we op het terrein toch ook wel eens bogen hebben. Er staat een gebouwtje van 3 bij 2 meter, maar dat is natuur lijk, vooral wanneer je veel be langstelling hebt voor een wed strijd, veel te krap. In het KSA-ge bouw, dat is zoiets als het parochie huis, houden we onze contactavon den. LJET HUIDIGE bestuur bestaat behalve mijn persoon uit de heren Fr. Gozeling als penning meester en J. Allard als secretaris Zoals onze lezers bekend is, werd enige tijd geleden een belangen- commissie opgericht, waarvan ook de vereniging „Teylingen" lid is. We maakten meteen van de gele genheid gebruik de heer Veelen naar de juiste bedoeling van die commissie te vragen. „We hebben hier in de bollenstreek een belan- gencommissie ingesteld, zuiver als tegenhanger van al die anderen be- langencommissies, die gesticht zijn en misschien nog gesticht v/orden. Wanneer we anders in de toekomst op vergaderingen van de KNVB of waar dan ook zouden komen, dan zouden we als éénlingen maar bijzonder zwak komen te staan. De 14 verenigingen tesamen, die zijn toegetreden, staan veel sterker wanneer het om de verdediging van bepaalde belangen gaat. Om maar iets te noemen: de LVB heeft be paald, dat de leden van de vereni gingen uit de omgeving in Leiden gekeurd moeten worden, wanneer het reisgeld niet boven de gulden uitkomt. Wanneer vooral de zeer jeugdige leden hier in Sasenheim gekeurd worden, is in de eerste plaats veel eenvoudiger (er hoeft dan niemand van de ouderen mee te gaan) en ook de kosten zijn veel geringer. Zulk soort punten kunnen we dan als belangencommissie naar voren brengen en hopelijk met suc ces". De komende maanden zullen wij de rubriek „Gesprek met een clublei der" onderbreken. In september a.s. zullen we echter met de verenigin gen, die daarvoor in aanmerking ko men, contact opnemen voor een ar tikel in deze serie. Laatste demonstratie zevenhandbal te Leiden HVL—Gona (Den Haag) 40-21 In het kader van de reeks van sport evenementen rond het 25-jarig jubileum van de Leidse Sportstichting werd gis teravond in de Leliestraat de derde, te vens laatste straatdemonstratie zeven handbal gegeven. Na in de twee vooraf gaande straatwedstrijden tegen Olym- pia en Hellas (beide Den Haag) een dui delijke nederlaag te hebben geleden, heeft HVL zich gisteravond tegen Gona op prachtige wijze gerevancheerd en haar derde Haagse tegenstandster met een nederlaag van 40-21 naar huis ge stuurd. Daar ditmaal slechts één wed strijd op het programma stond kwam HVL uit met een combinatie uit het lste en 2de team, waar tegenover Gona slechts een onvoldoende getraind zeven tal kon stellen. HVL startte van meet af aan met en kele flitsende combinaties, waar tegen over Gona aanvankelijk een aantal veel belovende tegenacties wist te stellen. Langzaam maar zeker ging HVL echter op volle toeren draaien en ontstond een Leids overwicht, dat reeds in de rust stand 15-10 duidelijk tot uitdrukking kwam. Na rust een oppermachtig HVL, dat het dapper tegenstand biedende Go- na-team totaal overklaste mede dank zij de razend snelle acties die zowel Graan oogst, Duursma als Zwartjes steeds weer wisten te ondernemen en waartegen de Hagenaars geen afdoende verdediging konden stellen. Via de geluidsinstallatie zorgde de heer D. W. Scheltema, bestuurslid van de NHB, voor een deskundig commen taar. TENNIS NEDERLAND VERLOOR OOK VAN INDIA Ook tegen India heeft Nederland met 3-0 kansloos verloren. In deze tennis wedstrijd, die vrijdag in Stockholm voor het internationale landentoernooi werd gespeeld, verloor Piet van Eysden met 6-2, 7-5 van Ramanathan Krishnan, ter wijl Staffan Stockenberg Willem Maris versloeg met 8-6 6-0. Ook het dubbelspel eindigde in een overwinning voor India, Krishnan-Stockenberg zegevierden met 7-5 6-3 over Maris en Van - Stop met kneedbaar hout, van Ceta-Bever Tijdens wedstrijden in Tokio heeft de Japanse gewichtheffer Yoshinobu Mi- yake het wereldrecord tweehandig trek ken in de bantamgewichtsklasse verbe terd en gebracht op 114.5 kg. Het oude record stond sinds 27 oktober 1959 met 107.5 kg reeds op zijn naam. In mei van dit jaar had de Japanse student reeds 110 kg getrokken, maar deze prestatie (Advertentie) is niet als wereldrecord erkend. GERARD WESSELING PLUKT DE EERSTE VRUCHTEN De eerste etappe van Olympia's lustrumtoer door Neder land over 165 kilometer van Amsterdam naar Roosen daal, is gewonnen door de kersverse Nederlandse ama teur-kampioen, Gerard Wesseling, van de ploeg van Pe ter Post. Foto: enkele centimeters voor Piet Steenvoorden van de ploeg van Gerard Peters, gaat Wesseling (rechts) hier over de eindstreep op de Nieuwe Markt in Roosendaal. Geheel links Jan Mesters van de ploeg van Henk de Vos, die derde is geworden. OLYMPIA'S TOUR doorNEDERLAND FINISH ^-fflZUTPHEN Valt beslissing in Ronde v. Italië vandaag Belg Schroeders etappewinnaar De eerste Dolomieten-etappe over 249 km van Vittorio Veneto naar Trente heeft niet de verwachte scheiding te weeg gebracht tussen de erkende klim- specialisten en de rest van het renners, veld. Welgeteld 2 minuut 40 sec. was het verschil tussen de etappewinnaar de Belg Willy Schroeders en het ruim dertig man tellende peloton. De beslis sing in de 44e Ronde van Italië zal naar men verwacht nu vandaag In de voor laatste etappe vallen, als de 2757 meter lioge Stilfserjoch moet worden beklom men. De etappe van vrijdag telde twee for midabele cols: de Falzarego (2105 m) en de Pordoi (2239 m), maar geen van beide bergen was in staat een rol als scherp rechter te spelen. Op de pashoogte van de Falzarego (na 107 km) passeerde de Italiaan Galdeano als eerste op 20 sec. gevolgd door Garau. De Pordoi werd het eerst bereikt door Taccone, die 'n voor sprong van 15 sec. had op Massignana en van 25 sec. op de Duitser Junker- mann. In de 100 km, die daarna nog volgden, ontsnapten Defilippis samen met Junkermann, Brugnami en Massig- nan. Zij werden echter na een door Van Looy en Anquetil ontketende jacht teruggehaald. Op het moment dat de hergroepering een feit was. kwam de beslissende aanvan van Balmanion, Bat- tistini, Brugnami, Van Tongerloo, Piz- zoglio en Schroeders. Deze laatste won de eindsprint in Trente en behaalde daarmee zijn tweede etappezege. De enige, die in deze bergetappe belang rijke winst oehaalde was de Belg Van Tongerloo, die van de zesde plaats in de algemene rangschikking opschoof naar de derde, op 1 min. 6 sec. achter de drager van de rose trui, de Italiaan Pambianco. De uitslag was: 1 Willy Schroeders (B.) 6.50.00 (gem. snelheid 36.439 km/); 2 Brugnami (It.) z.t.; 3 Pizzoglio (It.) z.t.; 4 Balmanion (It.) z.t.; 5 Van Ton gerloo (B.) z.t.; 6 Battistini (It.) z.t.; 7 Van Looy (B.) 6.52.40; 18 Stolker (N.) z.t.; 20 Pambianco (It.) z.t.; 21 Junker man (Did.) z.t.; 26 Gaul (Lux.) z.t.; 47 Piet van Est (N.) 7.00.18. Het algemeen klassement na de 19e etappe luidt: 1 Pambiancc (It.) 94.29. 35; 2 Anquetil (Fr.) op 44 sec.; 3 Van Ton gerloo (B.) op 1.06; 4 Suarez (Sp.) op 1.20; 5 Defilippis (It.) op 3.25; 6 Jun kerman (Did.) op 3.43; 7 Van Looy (B.) op 4.07; 10 Gaul (Lux.) op 6.29; 25 Sto-1 ker (N.) op 29.36; 45 Piet van Est (N.) op 56.16. Bahamontes niet in de Tour Frederico Bahamontes, winnaar van de Tour de France 1959, zal niet starten in de Ronde van 1961. Dit besluit is ge vallen na een bezoek van de „Adelaar van Toledo" aan de artsen van de Spaanse wielerbond. Bahamontes heeft voortdurend last van hevige spierpijnen in het linker been, dat onlangs bij een valpartij gewond raakte. Hij zal een ge neeskundige behandeling van minstens tien dagen moeten ondergaan. Zijn plaats in de Spaanse ploeg wordt ingenomen door José per Frances. Nederlanders vooraan in Grand Prix Philips De eerste etappe van de Grand Prix Philips, een driedaagse wegwedstrijd in de omgeving van Clermont Ferrand, is vrijdag gewonnen door de Fransman Ig- nolin. Hij legde het parcoers van 140 kilometer af in 3 uur en 28 minuten Zijn landgenoot Colette werd tweede in dezelfde tijd als de winnaar. Van de Ne derlanders plaatsten Kersten en Gelder mans zich resp. vierde en vijfde. De uitslag luidt: 1 Ignolin (Fr.) 140 km in 3 uur 28 min.; 2 Colette (Fr.) z.t.; 3 Simon (Fr.) bh 7 sec.; 4 Jaap Kérsten (N.) op 32 sec.; 5 Ab Geldermans (N.) z.t.; 6 Mossello (Fr.) z.t.; 7 Ryan (Fr.) z.t.; 8 Robinson (Eng.) op 43 sec.; 15 Martin van der Borgh (N.)16 Dick Enthoven (N.); 21 Ab van Egmond (N.); 33 Toon van der Steen (N.); 48 Joop Captein (N.). Kubala wordt trainer bij Barcelona Ladislao Kubala heeft vrijdag een contract getekend met de nieuwe voor zitter van Barcelona, Laudet. Kubala stopt volgens de overeenkomst op 30 juni met zijn actieve voetballoopbaan en zal daarna alle elftallen van de Spaanse vereniging, uitgezonderd het eerste, gaan trainen. Door dit contract gaat de transfer van Kubala naar de Argentijnse vereniging River Plate dus niet door. Dennis Law, de bekende voorhoede speler van Manchester City, heeft za terdag een contract getekend met de Italiaanse profclub Torino. Alan Dou glas, de voorzitter van Manchester City, wilde niet mededelen wat de Italianen voor Law hadden moeten betalen maar volgens de geruchten gaat het om een bedrag van ruim een miljoen gulden. Eerder in de week had Torino reeds 650.000 uitgetrokken om Joe Baker van Hibernian (Schotland) over te nemen. In enkele dagen tijd heeft Engeland dus drie van zijn meest vooraanstaande voetballers: nL Jimmy Greaves, Dennis Law en Joe Baker aan het Italiaanse voetbal moeten afstaan. Goede dag voor ploeg van Post Peter Post had reden voor een brede glimlach b(f de finish van de eerste etappe van Olympia's tiende toer door Nederland. Donderdagmiddag in het Olympisch Stadion te Amsterdam had den zijn colelga's de achtervolgingsspe cialist danig geplaagd met zijn debuut als ploegleider in het grootste nationale amateurevenement. Maar op de Nieuwe Markt in Roosendaal waren de rollen omgedraaid. De plagers liepen iiu met norse gezichten rond. Want Peter Post was cum lande als ploegleider door zijn examen gekomen. Niet alleen slaagde de kersverse kam pioen der amateurs op de weg, Gerrie Wesseling, er in door een spurtzege die per te duiken in de oranjetrui, die hij als winnaar van de vorigè toer 's mid dags op het Rembrandtsplein om de lendenen had gegord, maar bovendien was de ploeg van Peter Post de enige, die op volle oorlogssterkte in de kop groep vertegenwoordigd was, zodat Post na de eerste dag alle sleutelposities ste vig in handen had. Hij had waarschijnlijk alleen op de ploegenprijs gemikt toen Gerrie Wesse ling, Jurrie Dokter Wim D ieperink in het beslissende moment bij Vrees wijk (46 km) de sprong naar de kop groep, die toen ontstond, maakten. Want in die kopgroep bevonden zich befaam de spurters als Piet Steenvoorden, Jan Jansen en de Belgische Nederlander Leon Sebregts. De vluchters konden voorts bouwen op de Haarlemmer Piers, de Brabander Toon Mertens, de Roosen daler Jan Timmermans, de Hagenaar Mesters, de Zeeuw Miel Verstraete, de Schulte-rijder Biemans en de outsider Boog. De Olympia-toer moge dan officieel OLYMPIA'S TOUR door NEDFRI-AND een ploegenstrijd zijn, als de strijdbijl eenmaal is geheven zijn de amateurs dit ideaal totaal vergeten. Daarom konden de drie mannen van Peter Post dan ook gerust aan dit avondtuur beginnen. Op de smalle Lekdijk bouwden de vluchters aan een voorsprong, die na 102 km in Zwijndrecht gegroeid was tot één mi nuut op de Rotterdammer De Waard en de Limburger Schroeder en tot ander halve minuut op het restant van het petoton: Toen na 115 km bij de Moer- dijkbrug het gat was vergroot tot ruim twee minuten kon men zich definitief gaan huldigen. Op de streep schonk Wesseling tot ieders verrassing vóór Steenvoorden, Mesters .Janssen en Se bregts niet alleen zichzelf maar ook zijn ploegleider de etappe-overwinning. Uitslag eerste etappe van Amsterdam naar Roosendaal over een afstand van 165 km. Wesseling maakte een tijd van 3 uur 45 min. 26 sec. (met, bonoficatie: 3.44.26); 2 Steenvoorden (ploeg Peters) (Caballero) z.t. (met bonificatie 3.44.56; 3 Mesters (ploeg De Vos) (Felix Bonzo) z.t. (met bonificatie 3.45.11); 4 Janssen (ploeg Schulte) (Remmington) z.t.; 5 Sebregts (ploeg Van Heusden) (Het Pa rool) z.t.; 6 Dokter (ploeg Post) (Hoo ver) z.t.; 7 Mertens (ploeg Simons) (3- Hoefijzers) z.t,; 8 Verstraete (ploeg Sjef- ke Janssen) (Locomotief) z.t.; 9 Bier mans (ploeg Schulte) (Remmington) z.t.; 10 Timmermans (ploeg Simons) (3- Hoefijzers) z.t.; 11 Dieperink (ploeg Post) (Hoover) 4.45.30; 12 Boog (ploeg Ladenius) (Cycles Jabo) 3.47.11; 13 Piers (ploeg Peters)) (Caballero) z.t.; 14 Schroder (ploeg Sjefke Janssen) (Locomotief) 3.47.28; 15 Becker (ploeg Sjefke Janssen) (Locomotief) z.t. Het ploegenklassement van de eerste etappe luidt: 1 Ploeg Post 11.16.20; 2 Ploeg Schulte 11.18.20; 3 Ploeg Simons 1.18.40; 4 Ploeg Sjefke Janssen 11.20.22: 5 Ploeg Peters 11.20.25. Zes renners zijn uit de strijd verdwe nen. De Beverwijker Zonneveld werd door een van de ploegleiders van de Lekdijk gereden en moest de reis in de Roode Kruis-wagen voortzetten. De Alkmaarder Jan Rol kon het hoge tempo niet volgen en stapte in de bezemwa gen. Tenslotte raakten Van Gent (ploeg De Vos), Dullemans (plóeg Vooren), Jo- chems (ploeg Schulte) en Den Enting (ploeg Ladenius) zo ver achter, dat zij de tijdslimiet overschreden en uit de strijd werden genomen. BILJARTEN EUROPEES VERENIGINGSKAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN Donderdag is in de „Wiener Stadt- halle" in Wenen het derde Europese verenigingskampioenschap driebanden begonnen. Na de eerste dag Oosten rijk was vrij heeft de Belgische kam pioen billard-akademie uit Antwerpen de leiding voor de biljartvereniging uit Keulen en de Nederlandse vereniging Waalwijk. De hoogste serie van de eerste dag werd gemaakt door de Belg Steylaert met 6 caramboles. De stand luidt: 1 Antwerpen 10 p., 250 car., in 4441 beurten (alg. gem. 0.568); 2 Keulen 5, 240, in 474 (0.506; 3 Waalwijk 4, 186, in 356 (0.522); 4 Dus- seldorp 1, 215. in 461 (0.465). TAFELTENNIS ATTC-GOUDA 4-4 In de tweede wedstrijd van een serie nederlaagwedstrijden, die ATTC tot half juli a.s. organiseert, is de tegenstander er niet in geslaagd ATTC een neder laag toe te brengen. Broederlijk wer den de punten gedeeld: 4-4. Met 4 teams werd de strijd tegen Gouda aangebonden. Het le team nam revanche voor de vorig jaar geleden ne derlagen. Invaller Schouten w$s op dreef en hij sloeg alle drie zijn tegen standers naar een nederlaag. J. v. d. Boom verloor eenmaal, terwijl A. Jon- geleen de 6 volmaakte. Het dubbelspel ging nog naar Gouda. Uitslag 6-4. ATTC 2 won met 7-3 van de Gouda- reserves. E. de Graaf zorgde hier voor de hattrick, W. Baerveldt zegevierde tweemaal, Leijnse bleef met slechts één overwinning wat achter. Het dubbelspel werd door ATTC gewonnen. Ook dit team nam revanche voor de vorig jaar geleden nederlagen. ATTC 3 kon net niet van Gouda win nen. A. Sijpestein komt er de laatste tijd steeds beter in. Dat resulteerde ook nu in 2 overwinningen; Mulder en Huis man wonnen eenmaal, het dubbelspel bezorgde Gouda de volle winst: 4-6. Ook het vierde teem moest de eer aan de tegenstanders laten. J. v. d. Meent en D. Lekx wonnen ieder een maal, samen wonnen zijn ook het dub belspel. A. v. d. Panne bleef zonder winst. Uitslag 3-7. Evenals vorige keren werd weer pret tig gespeeld. Na afloop besloten de bei de besturen om in augustus of septem ber a.s. in Gouda een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. De volgende nederlaagwedstrijd wórdt gespeeld op 15 juni a.s. tegen UTTC uit Utrecht. De opstellingen voor de vièr teams zijn: ATTC 1: J. v. d. Neut, A. Boogaerdt en E. de Graaf; ATTC 2: A. Jongeleen, J. Schouten en W. Baerveldt; ATTC 3: J. Verwoerd, P. v. d. Hoek en P. Vis; ATTC 4: T. Verheul, J. Verheul en R. Huisman.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 10