SB HP van BOOTZ VRIJDAG 28 APRIL 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Mr. Stikker in Den Haag: Navo wel atoom„wapens". doch geen atoom„macht" Doel moet zijn: Kernoorlog voorkomen De nieuwe secretaris-generaal van de NAVO, mr. D. U. Stikker, heelt gisteren op een persconferentie in Den Haag gezegd niet te verwachten dat er op de ministersconferentie van de NAVO, die op 8, 9 en 10 mei te Oslo wordt gehouden, diepgaand over nieuwe strategische concepties zal kunnen worden gesproken. Hij zei dit in antwoord op een vraag over 'n nieuw Amerikaans initiatief over het gebruik van atoomwapens door de NAVO. Mr. Stikker wees er echter met na- druk op, dat dit zijn persoonlijke in druk is. Zouden dergelijke kwesties wèl worden besproken, dan zou hij er melding van maken op de pers conferentie, die hij aan de vooravond van de conferentie te Oslo zal hou den. Over de kwestie conventionele- of kernbewapening zei mr. Stikker in antwoord op een vraag, dat het eer ste doel moet zijn een kernoorlog te voorkomen. Zoals de opperbevelheb- Kinderbijslagwet nog voor de zomer in de Kamer Voor de tweede maal heeft giste ren de Bijzondere Tweede Kamer commissie, die de openbare behan deling van de algemene kinderbij slagwet moet voorbereiden en waar van de KVP-afgevaardigde dr. W. de Kort voorzitter is, overleg gepleegd met de minister van sociale zaken, mr. dr. Ch. v. Rooy. Nog steeds wordt gezocht naar 'n compromis tussen de KVP en de an dere partijen, in het bijzonder de CHU en de WD, die sterk afwijzend staan tegen de wet, zoals deze in ontwerp gereed ligt. Tot nu toe schijnt men op de weg naar een be paald compromis niet ver gevorderd te zijn, ook het overleg met de mi nister heeft geen nieuw uitzicht ge boden. Volgende week zal het eind rapport van de commissie aan de Kamer worden uitgebracht en men verwacht dat de openbare behande ling nog voor het reces een aanvang zal nemen. Hoewel de KVP nogal sterk voor de algemene kinderbijslagwet is ge porteerd en de opvattingsverscninen met de andere partijen vrij groot zijn, verwacht men in tot oordelen be voegde parlementaire kringen niet, dat de kwestie zal leiden tot een breuk in de bestaande politieke sa menwerking of tot een kabinetscri- Besluiten 5-daagse werkweek door de kroon geschorst De besluiten van de gemeenten Geldrop, Hazerswoude, Hindeloopen, Molenaarsgraaf, Schijndel en Zeven bergen met betrekking tot de invoe ring van arbeidstijdverkorting en in voering van de vijfdaagse werkweek zijn door de kroon geschorst tot 1 september 1961. Ook het Rotterdamse raadsbesluit van 30 maart j.l. inzake de verkorting van de arbeidsduur en de invoering van de vijfdaagse werkweek is door de kroon tot 1 september a.s. ge schorst. Het college van B. en W. dat deze beslissing ten zeerste betreurt, zal zich nader omtrent de thans te volgen gedragslijn beraden. Los van de gerezen moeilijkheden heeft het college besloten ae ^ter- dag vóór Pinksteren aan het gemeen- tepersoneel vrijaf te geven, zoals dit ook is geschied op de zaterdagen, voorafgaande aan de eerste Kerstdag en aan de eerste Paasdag. ber van de NAVO-strijdkrachten, ge neraal Norstad, heeft gezegd moet de drempel tussen een conventionele- en een kernoorlog steeds hoger wor den. Of anders gezegd: de bedenktijd voor men overgaat tot het gebruik van kernwapens in een gewapend conflict moet zo lang mogelijk zijn. Hierover bestaat wel eensgezind heid, zei hij, maar het is onjuist te zeggen, dat de vraag bestaat of de NAVO een vierde atoommacht moet worden. De NAVO kan geen atoom macht worden zoals de andere atoommachten. De kwestie gaat om de politieke beslissing over het ge bruik van dergelijke wapens van de NAVO. Reeds sedert 1956 en 1957 is besloten, dat de strijdkrachten van de NAVO atoomwapens zouden krij gen. Geen malaise. Mr. Stikker zei te hopen, dat het nu eens duidelijk in de pers werd ge zegd, dat er niet van een malaise in de NAVO kan worden gesproken. Het is te begrijpen, zei hij, dat men dit denkt als vooraanstaande staatslie den dergelijke uitdrukkingen gebrui ken, maar deze uitlatingen zijn sterk overdreven. Het is wèl nodig dat de NAVO wordt versterkt; van de nieuwe Amerikaanse regering kan 'n poging in die richting worden ver wacht DE SERINGENBERG BLOEIT De Koninklijke Landgoederen „de Horsten" te Wassenaar zijn vanaf he den tot en met de 2de Pinksterdag opengesteld voor wandelaars om de Seringcnberg te bezichtigen. Op werkdagen is de ingang aan 't Portiershuis Rijksstraatweg 557 te Wassenaar, bushalte „Rust en Vreug delaan". Op zon- en feestdagen door het hek aan de Papeweg, gelegen tussen „Den Deyl" en Voorschoten. Honden worden niet toegelaten. Vermist Rotterdams jongetje terecht Echtpaar gearresteerd Johnny Wilheijns, het Rotterdamse jongetje dat sinds woensdagmiddag vermist werd, is terecht. Een recher cheur trof de vijfjarige knaap gister middag om vijf uur aan in een kaas winkel in Rotterdam-Noord - een flink eind van zijn huis - en kort daarop kon zijn wanhopige moeder gerust worden gesteld. Wat er met Johnny in de 24 uur voor zijn opsporing gebeurd is, is nog niet bek id. Rechercheurs zijn al enige tijd bezig om zijn belevenis sen te reconstrueren, maar 't knaap je lacht alleen maar en geeft ant woorden, waaraan men tot dusver weinig houvast had. De vermissing van de vijfjarige jongen had - na de trieste moord op Marcel Nivard - in Rotterdam be grijpelijk zeer veel ontsteltenis ge wekt. Johnny was omstreeks drie uur voor het laatst gezien in de om geving van zijn woning in de Cron- jéstraat in gezelschap van een onge veer 27-jarige man. In de loop van de avond werd in deze zaak een Rotterdams echtpaar gearresteerd op beschuldiging van vrijheidsberoving, de 29-jarige A. C. V. en diens 25-jarige echtgenote. De man heeft verklaard het jonge tje woensdag in een dronken bui van de straat mee naar huis te hebben genomen. Johnny heeft daar gesla pen. De vrouw ging gistermiddag met het kind de straat op en liet het daar verder aan zijn lot over. Het is niet bekend of de man de zelfde is als de cafébezoeker, waar mee de knaap voor het laatst werd gezien. i Het aperitief voor dames en beren Zo pittig! Zo opwekkend! Per hele fles f 6.IS Opnieuw onrust onder het televisie-personeel Er is opnieuw onrust ontstaan on der het personeel van de Nederlandse Televisie Stichting over het lange uitblijven van resultaten van be sprekingen tussen de vakorganisaties en de leiding van de NTS over de rechtspositie en de salariëring. Er zal een bespreking plaats hebben op 3 mei. Het personeel heeft destijds de vakbonden echter duidelijk gemaakt, dat men vóór 1 mei een oplossing wenst. Nu deze datum blijkbaar zal worden overschreden is de ontevre denheid in hoge mate toegenomen. Er doen geruchten de ronde, dat men zou willen overgaan tot een pro- testgebaar, onder meer in de vorm van het neerleggen van het werk, ge durende een half uur, tijdens een uit zending. Zou het een uitzending be treffen, waaraan ook de radio-om roep medewerkt, dan kan men vol gens deze geruchten op de steun van het NRU-personeel rekenen. Mocht een dergelijk protest echter niet ba ten, dan wordt gedacht over een sta king op een avond, waardoor een ge heel programma zou komen te ver vallen. En in het ergste geval - aldus dezelfde geruchten - zou het NTS- personeel overwegen met ingang van 1 juni de dienst bij de NTS op te zeg gen. Een en ander tekent de stemming onder het personeel. Van de bepa ling van een definitief standpunt, of van een verklaring van de zienswijze van de vakbonden, hoe te handelen wanneer geen oplossing wordt ge vonden, is nog geen sprake. Verdachte in zedenzaak op vrije voeten gesteld De rechter-commissaris in Amster dam heeft gisteren de 23-jarige vrouw van de Amsterdamse straat- maker A. B. de W., die zich zaterdag j.l. vergreep aan een veertienjarig meisje, op vrije voeten laten stellen. Hij achtte geen termen aanwezig om gevolg te geven aan de vordering tot inbewaringstelling van de officier van justitie. De man werd wel in be waring gesteld. De officier van justi tie heeft tegen het besluit tot vrijla- ling appèl aangetekend. Familievereniging viert eeuwfeest in Borne Tekeningenexpositie van kinderen uit Theresiënstadt Onder de titel „Een vlinder heb ik hier niet gezien" zal van 4 mei af in het Groninger museum een tentoon stelling worden gehouden van kin dertekeningen. Het zijn tekeningen van kampkinderen van 9 tot 14 jaar. Zij kwamen met transporten naar Theresienstadt, een zgn. „Kinder- heim". Slechts 100 van de 15.000 kin deren hebben hun verblijf in There sienstadt overleefd. Bijna allen stier ven in 1944. Bij het verbranden van bezwaren de papieren hebben de Duitsers een grote hoeveelheid tekeningen in dit „Kinderheim" over het hoofd gezien. (Advertentie) R0NYFELT Diverse kleuren voorradig Woning-textiel W. J. Z1RKZEE Van 't Hoffstraat 7 Leiden Telef. 24610 MIDZA WETSONTWERP: (Advertentie) Het Overijsselse dorp Borne ver wacht op 16 mei 150 leden van de familievereniging „Berith Salom", die honderd jaar geleden werd opge richt toen het echtpaar Salomon Ja cob Spanjaard-Sara David van Gel der zijn 50-jarig huwelijksfeest vier de. Deze vereniging, wier leden in de loop van vele tientallen van jaren over de gehele wereld zijn uitge- zworven, bezit de koninklijke goed keuring op haar statuten. Een stam boek werd opgezet en het wordt sindsdien met grote nauwkeurigh' 'i bijgehouden voor alle zich in de fa milie voordoende mutaties. Het doel van de thans 100-jarige vereniging is de familieband te be waren en te versterken. Getracht wordt dit doel te bereiken o.a. door het verlenen van financiële hulp aan die afstammelingen, die daarvoor in aanmerking komen; in het bijzon der ook door het verschaffen van studiebeurzen en huwelijksgiften. Op de herdenking van het 100- jarig bestaan in Borne zullen leden o.a. uit Brussel, Parijs, Reims, Mo naco, Londen, New York en Nieuw- Zeeland aanwezig zijn. onder bepaalde digheden ploegenarbeid in bakkerijen Bij de Tweede Kamer is een ont werp tot wijziging van de arbe'ds- wet 1919 ingediend, dat beoogt ploe genarbeid in broodbakkerijen moge lijk te maken. Het ontwerp laat de hoofdnorm van de grenzen van de door bakkersgezellen te verrichten nachtarbeid onaangetast. In de toelichting op het ontwerp merkt staatssecretaris Roolvink op de mening van de SER te delen, dat nachtarbeid door middel van ploe genarbeid de voorkeur verdient bo ven de huidige zeer ongunstige werk tijdregeling in het bakkerij bedrijf. De staatssecretaris wijst in zijn toe lichting op de gunstiger arbeidstij den in de industrie in het algemeen en op de ontwikkeling van de vrije tijdsbesteding, die zich de laatste tientallen jaren heeft voltrokken en die niet tot zijn recht komt bij men sen die altijd vroeg naar bed moe ten, omdat zij altijd vroeg moeten opstaan. Anderzijds zou, zo betoogt de staatssecretaris ook, een radikale oplossing van het vraagstuk van de vroege arbeid der bakkersgezellen door invoering van de ploegenarbeid over de hele linie de concurrentie verhoudingen zodanig beïnvloeden, dat de ondergang van vele kleine bedrijven het gevolg zou zijn. Het wetsontwerp wil daarom slechts on der bepaalde omstandigheden ploe genarbeid toestaan. Wordt veerdienst Delfzijl- Zuid-Noorwegen werkelijkheid? omstan- Spotprijsje voor overtocht Ex-PTT'er haalde geld uit buitenl. brieven In Mandal (zuid-Noorwegen) is een comité gevormd, ctyt een veer dienst tot stand wil brengen tossen Delfzijl en deze havenplaats op het zuidelijkste puntje van Noorwegen. Het ontwerp voor een veerboot, ge maakt door een Nederlands scheeps ontwerper ligt gereed. Het vaartuig zal 7000 bruto register ton meten en 1200 passagiers en 300 auto's in een reis kunnen vervoeren. De over tocht kan in 18 uur worden gemaakt. Men kan reeds bij benadering de passage-prijs noemen. Deze zou 50 per persoon (enkele reis) bedragen. Voor het vervoer van een auto zijn de kosten begroot op 50 a 75, af hankelijk van de grootte. Dit heeft ir. P. H. de Groot, scheeps bouwkundig ontwerper te Bloemen- daal, die het ontwerp voor deze veerboot heeft gemaakt, na terug keer uit Mandal meegedeeld. In Mandal worden al een aantal voorzieningen voorbereid om het grote aantal toeristen op te vangen, dat van deze veerdienst gebruik kan maken. Er is onder meer een tunnel geprojecteerd, die een korte ver binding zal geven met een naburige hoogvlakte, waar ruimte te over is voor hotels en parkeergelegenheden. De driejarige Josee Visser uit Oosthuizen is in het St Liduina-zie- kenhuis te Purmerend overleden, 't Meisje was dinsdagmiddag tijdens 't spelen onder een stilstaande auto gekropen. Toen de bestuurder weg reed, kwam het meisje onder de wie len terecht. M tl /ttUta.. Wipktnimn! Omiikhnt „Toen u eenmaal de smaak te pak ken had was het moeilijk er mee op te houden, nietwaar?". Dit zei de president van de Amsterdamse recht bank, mr. J. Heintz, gisteren tegen de 41-jarige voormalige PTT-besteller H. J. van V. uit Amsterdam, die in 1960 uit een aantal brieven voorna melijk buitenlands geld had gehaald. De verdachte was er mee begonnen toen hij een keer een open brief in handen kreeg en daarin Engelse pon den zag zitten. In alle gevallen betrof het brieven gericht aan een Amsterdamse hande laar (in pornografische geschriften). Mr. Heintz merkte naar aanleiding hiervan op: „U wist, dat het doel, waarvoor het geld werd gestuurd, 'n twijfelachtig doel was. Daarom vond u het niet zo erg 't geld er uit te ha len. Maar het is niet uw taak om de zedelijkheid te beschermen". De verdachte zelf zei te denken, dat hij in totaal voor een waarde van ƒ2.000 uit brieven had gehaald. Van een bij zijn arrestatie gevonden spaarbankboekje had hij 1900 aan de handelaar terugbetaald. Er staat nog 1.000 op het spaarbankboekje. De verdachte kon geen verklaring Arbeiders schrokken zich een hoedje Toen zij bij sloopwerkzaamheden in een huis aan de Karnemelkstraat te Breda een kastdeur openden za gen arbeiders tot hun grote ontstel tenis op de bodem van de kast het lichaam van een meisje. Niemand haalde het in zijn hoofd, een nader onderzoek in te stellen, maar een der mannen belde onverwijld de po litie op. Met kloppend hard bleven de overige arbeiders in de buurt de komst van de politie afwachten. Toen deze gearriveerd was bleek weldra, dat het meisje helemaal niet dood was, maar alleen maar sliep Het zestienjarige meisje N. was dinsdag van huis weggelopen, omdat zij er ruzie gehad had. De nacht had zij doorgebracht in de kast in het afbraakhuis. De volgende middag had zij maar weer de kast opgezocht om de nachtrust, welke haar schijn baar goed was bevallen, voort te zet ten. ANJERLOTERIJ „EEN OP TIEN" Maandag 1 mei a.s. begint de ver koop der anderhalf miljoen loten der anjerloterij „Eén op tien", die wordt gehouden ten bate van het Prins Bernhard Fonds ter gelegen heid van de vijftigste verjaardag van de prins (29 juni a.s.), die regent is van dit fonds voor steun aan cultu reel werk. Op iedere tien loten valt een prijs (er zijn drie series van 500 duizend loten); totaal 150.000 belas tingvrije prijzen met een gezamenlij ke waarde van ruim vier ton. Het is daardoor volgens de organisator de grootste loterij die ooit in ons land is gehouden. geven van het feit, dat hij in drie maanden in het begin van 1959, 1000 gulden had gespaard, terwijl zijn sa laris iets meer den ƒ300 per maand bedroeg. Hij bleef echter volhouden de malversaties alleen in 1960 ge pleegd te hebben. De officier van justitie, mr. H. E. van Renesse, zei in zijn requisitoir 't een raadsel te vinden, dat d"ze ver dachte tot zijn daad is gekomen: „Hij heeft een blanco strafregister, staat als een nette man bekend en had thuis geen financiële moeilijkheden". Mr. van Renesse zei rekening te hou den met het keurig verleden van de verdachte en zijn ontslag bij de PTT, toen hij 10 maanden gevangenisstraf met aftrek, drie maanden voorwaar delijk met een proeftijd van drie iaar en toezicht eiste. De verdediger, mr. J. I. Sanders, vroeg de rechtbank 'n groter voorwaardelijk deel op te leg gen. De rechtbank zal op 9 mei uit spraak doen. President van Oostenrijk brengt bezoek aan ons land Voor het staatsbezoek, dat de pre sident van Oostenrijk van 16 tot 19 mei aan H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins der Nederlanden zal bren gen is een programma vastgesteld. De president komt op dinsdagmor gen 16 mei om 10.44 uur met de Ne derlandse koninklijke trein op het station Staatsspoor in Den Haag aan. Per calèches wordt naar het Huis ten Bosch gereden. In dit paleis zal de president van 16 tot 19 mei ver blijf houden. Na het noenmaal zal Amsterdam bezocht worden. De pre sident zaJ een krans leggen bij het Nationaal monument. De ontvangst door het gemeentebestuur van de hoofdstad vindt in het Stedelijk Mu seum plaats, dat tevens bezichtigd zal worden. Daarna begeeft het hoge gezelschap zich naar het Rijksmu seum. Het bezoek aan Amsterdam wordt besloten met een rondvaart door de grachten. Des avonds vindt in de Oranjezaal van het Huis ten Bosch een gala-diner plaats, waaraan ook de prinsessen Beatrix en Irene zullen aanzitten. De morgen van de 17e mei is bestemd voor een bezoek aan Rotterdam. In de residentie zal de ministerraad in de Trèveszaal aan het Binnenhof het noenmaal aanbie den. Het gemeentebestuur van Den Haag biedt des avonds in de Konink lijke Schouwburg een voorstelling aan, die verzorgd zal worden door 't Nederlands Ballet in samenwerking met het Residentie-orkest. Donderdag 18 mei zal de president via Edam naar Volendam rijden. Daar ligt het koninklijk jacht „Piet Hein" gereed, dat de president naar Lelystad (O. Flevoland) zal brengen. In Lelystad zal een uiteenzetting van de Zuiderzeewerken worden gegeven. In de ambassade van Oostenrijk in Den Haag zal de president aan de koningin, de prins en de beide oudste prinsessen het contra-diner aanbie den. Vrijdagmorgen 19 mei keert de president om half elf met de konink lijke trein van het station Staats spoor naar zijn land terug. Terugblik. Het toneelspel „Het Mes", dat de Avro donderdag op het scherm heeft gebracht, bracht een keur van be kende acteurs, die onder regie van Walter van der Kamp een gave op voering hebben gebracht. Maar de kijker zal ook zijn geïmponeerd ge weest door de strekking van het stuk. Van geheel ander genre was de op voering van Lehar's operette „Die lustige Witwe" in de nieuwe schouw burg van Tilburg. De KRO kon steu nen op een operettegezelschap uit 't even over de Duitse grens gelegen Osnabrück. Het is een voorstelling feworden die men niet moet vergeld en met een van de Nederlandse Opera, maar die toch wel iets te kij ken en te horen gaf voor de ver strooiing zoekende mens in de huis kamer. In de pauze was er weer me neer De Fidder in het avondcollege Nederlands. Kennelijk geleerd door de perskritieken was de lesgever wat prettiger gestemd; maar ook nu maakte ook hij zich zelf schuldig aan foutjes tegen de moedertaal. De ge filmde gesprekjes nabij de KRO- studio in Hilversum boden een aar dige afwisseling. Komende uitzendingen. Vanavond geeft de NTS nummer vijf in de serie documentaires ever de bezetting; thans gaat het over Mussert en de Duitsers. Zaterdag draalt in de Hilversumse Expohal weer eens de t.v. toto van de vara. Ook zondag is de Vara aan bod, thans met de biografie „Anders dan ande ren". Wijziging. Naar de Tsjechoslowaakse televi sie heeft meegedeeld, zal van de in terlandwedstrijd Tsjechoslowakije- Mexico, die zaterdagmiddag in Praag wordt gespeeld, alleen de tweede helft worden uitgezonden. De reeds aangekondigde NTS-uitzending van deze wedstrijd begint om 16.55 in plaats van 15.55 uur. Aad van Leeu wen verzorgt het commentaar. Aelherklanken ZATERDAG 29 APRIL 1961 HILVERSUM I, 402 m. 1.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VA RA. 19.30 VPRO. 20.00-24.00 VARA. 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor U en uw gezin, praatje. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 Gram. (9.35-9.40 Water standen). 10.00 Samen thuis, lezing. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Gevar. progr. 12.00 Lichte muz. 12.30 Land en tuinb-meded. 12.33 Nieuwe gram. m. comm. 13.00 Nws. 13.15 Vara-va ria. 13.20 Sportact. 13.45 Lichte muz. 14.05 V. d. jeugd. 14.40 Promenade- ork., koor en sol. 15.30 Boekenwijs heid. 15.50 Radio-Filharm. ork. en solist. 16.45 Van de wieg tot 't graf, vragenbeantw. 17.00 Jazzmuz. 17.30 Weekjourn. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Jazzmuz. 18.35 Zigeunerork. en zang. 19.00 Artistieke staalkaart. 19 30 Passapartout, lezing. 19.40 Tus sen Pasen en Pinksteren, lezing. 19.55 Deze week, lezing. 20.00 Nws. 20.05 Gevar. progr. 21.15 Tekst en uitleg, comm. 21.30 Lichte muz. 22.00 Omdat alles slechts tijdelijk is, hoorsp. 22.30 Nws. 22.40 Lichte progr. 23.05 Oude gram. 23.25 Gram. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m. 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nws. 7.15 Gewijde muz. 7.30 V. d. jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgen gebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. huisvr. 10.00 V. d. kleuters. 10.15 Gram. 11.00 V. d. zie ken. 11.45 Gram. 12 00 Middagklok - noodklok. 12.04 Gram. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12,33 Gram. 12-50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Platennws. 13.30 Lichte muz. 13.50 V. d. jeugd. 14.00 Amateurprogr. 14.25 Lichte muz. 14.50 Jazz-Express. 15.10 Franse les. 15.30 Sopr., tenor en piano. 15.50 Gram. 16.00 Gregoriaan se zang. 16 30 Instr. octet. 16.50 Sport- periscoop. 17.00 V. d. jeugd. 18.00 Kunstkron. 18.30 Gram. 18.45 Vra genbeantw. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Zang. 19.30 Amateursprogr. 19.50 Lichtbaken, lezing. 20.00 Ka- merork. en solist. 21.00 U bent toch ook van de partij?, lezing. 21.10 Ge var. progr. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Wy luiden de zondag in. 23.00 Religieuze muz. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 16.55-17.45 Voetbalrep. 2e helft Tsjechoslowakye-Mexico. VA RA: 17.45 V.d. kind. NTS: 20.00 Journ. en weer ber. VARA: 20.20 Act. 20.50 TV-toto.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 10