TUINIER MET PLEZIER WIE WE K.V.P.-vergadering DINSDAG 7 MAART 1961 DE LEIDSE COURANT ZOETERWOUDE wel de eindstreep zal halen. Spr. klaagt echter ook nu weer over de lange weg, die langs de instanties ge volgd moet worden en vraagt zich af met dr Van der Pol in de laatste kringvergadering van de KVP, of er De forumavond van de K.V.P. te wel begrip ia, dat er door de woning- Zoeterwoude, waarvoor uit alle krin- n(^ m* «ar gen grote belangstelling werd be- iT'. zeggen dat nog dit jaar toond, zowel d£r de opkomst als ^ngoedkeurtaj zü komen pessimis- door de zeer vele interessante vra- 7 verwachten deze eerst ui 1962. gen, heeft tegen veler verwachtin- Spr. seeft een beschouwing van de gen zo'n grote bevrediging gegeven, consequenties als dit plan werkelyk- zoals wij uit alle gesprekken kunnen heid wordt en bespreekt de ™odza- concluderen. dat er thans grote waardering is voor ons huidig ge- GeIe Kras-gebouw sportterreinen meentebestuur. Gespreksleider was 'nd^'e' jA „«rti-rwiit-ni, j. irirp noiicfrap Door GS vrije vestiging in dc woniii- tie, de heer J. H. v. d. Ploeg. Wet- gen de vrije sector zullen er veel houder van openbare werken, de heer P. van Hofwegen, en de raads mensen hier komen wonen, waar voor gezorgd moet worden dat zij zich plaatselijk thuis gevoelen. Dit leden H. J van Mil, h. v d Geest en mtSEchS- C. J. van Leeuwen vormden het fo- pell]k werk en g|zinszorg Vooral zal Jaarvergadering. In vlug tempo werd eerst de jaar vergadering-agenda afgewerkt. De voorzitter van de KVP, de heer A. J. dan gezorgd moeten worden voor een grote woningcontingent voor on ze gemeente. Tegenstellingen. Dan zal de kath. raadsfractie een d. Poel, gaf in zijn openingsrede werkelijk team moeten worden, die een zeer goed overzicht van alle ge- aj|e kansen benut met de vaste wil beurtenissen in de landsregering en en koste wat kost het gemeentebe de actuele politieke problemen. lang voorrang te geven; in staat per- Mej. T. Schouten, het eerste vrou- soren van zaken te onderscheden, welijke bestuurslid van de KVP, jjet is niet de bedoeling de vuile was toonde zich door het uitgebrachte buiten te hangen maar de kiezers jaarverslag, een goede secretaresse, hebben er recht op te weten, dat het De notulen van de laatste jaarverga- jn (je fractie niet altijd gaat zoals dering, belangrijk door de befaamde het gaan moet. Daar zijn tegenstel- rede van het statenlid, de heer A. C. lingen die moeilijk overbrugd kun- Deerenberg, waren voortreffelijk ge- nen WOrden en zeker de constructie- redigeerd door de 2e secretaris, de ve gebeid in de weg staan. Zo is b.v. heer H. J. C. Paardekooper. het vaststellen van een fractieregie- De rekening 19591960 kon door ment mislukt. Spr. heeft nog ver- de penningmeester, ondanks daarin trouwen dat een open gesprek in de onbetaalde posten van het vorig fractie de dringende oplossing kan dienstjaar verwerkt moesten worden brengen. nog met een klein batig saldo af ge- j^a deze opzienbarende verklaring sloten worden. kon een begin worden gemaakt aan Blijkens de begroting 1960-1961 de behandeling van 't tiental schrif- kan het ledental, dat op 1002 leden telijk gestelde vragen die beurtelings stond, zich niet handhaven en moest veej reactje uit de zaal opriepen, op 950 worden geraamd. Ondanks de Vaak nog verder strekkende vragen, hogere afdracht aan 't kringbestuur meestal zeer belangrijke, kon nog met' dezelfde contributine Qp het verslag van deze forum- een voordelig saldo in de begro- avond komen wij morgen nog terug, ting van 2401.78 worden opgeno- BevolkingsonderMek tuberculose - mTvl j- moj. jq+ In het tijdvak van 8 tot en met 14 na^iëlfTcüfv» het^hoofdbestuur s niet opgegeven. den verzocht hieraan dee te nemen. inipifline ^nrekslelder Hiervoor bestaat gelegenheid in het Inleiding gespreksleider. parochiehuis aan de Hoge Rijndijk Het jaarlijks verslag van de frac- op woensdag 8 maart van 14 tot en tievoorzitter aan de KVP was kort met 16.15 uur en van 19 t.m. 21.15 u. Alle aandacht is in Zoeterwoude ge- en op donderdag van 10 tot 11.30 u. vestigd op het annexatievraagstuk, Op het dorp zal het onderzoek dat nu na de publicatie van het voor- piaats hebben in „Ons Huis" aan de stel van de minister van binnenland- Dorpsstraat op vrijdag 10 maart van se zaken in de fase is gekomen van 14 t.m. 16.15 uur en van 19 t.m. 21.15 er op of er onder. -u,; op maandag 13 maart van 9 t.m. Het is nu van belang, dat wij naar 11.45 en van 14 t.m 16.15 uur en^op de toekomst kijken, naar de plannen dinsdag 14 maart van 14 t.m. 16.15 waar de raad, zij het dan nog in alle uur en van 19 t.m. 21.15 uur. stilte, al maanden lang aan werkt, Indien men 's morgens of s mid<- de plannen voor een gedeeltelijke dags aan het onderzoek wil deelne- ontsluiting van de Grote Westeindse men, dan wordt men met nadruk polder. verzocht dit ook te doeii, ook al heeft In overleg met het gemeentebe- men een oproep voor het avondon- stuur heeft het provinciaal bestuur derzoek ontvangen. De toch al zeer de afbakening van de Europaweg, druk bezette avonduren kunnen lopende vanaf de rijksweg naar de daardoor worden ontlast. Dokter Kortmannstraat zodanig om gelegd, dat de mogelijkheid wordt LEIDERDORP geschapen een bouwplan voor 500 woningen in de Grote Westeindse Geboren: Marcus Theodorus Augus- polder te maken. Men gelooft 'aar tinus zn van W. G. Pierse, 28 jaar, in Zoeterwoude nog niet in. Begrij- administrateur en van M. J. Zwet- pelijk, want de plannen langs de sloot, adres: Kastanjelaan 23, Lei- Miening, bouwplan Zuid-buurt vo- derdorp; Marcel Lodewijk zn van A. rig jaar en voordien Watertje-oost L. van Iterson, 31 jaar, tijdschrijver werden niet gerealiseerd, omdat deze en van L. Verburg, adres: Koning- plannen niet strookten met de plan- straat 27, Leiderdorp, nen van de Planologische Dienst, Getrouwd: van Atten, Arnoldus doordat deze geen aansluiting had- Jacobus, 26 jr, schipper, wonende te den bij de bebouwde kom. Het plan Leiderdorp, Koningstraat 15, en: Westeindse polder past nu juist welHunting, Hannelore Berhardine, 24 in de plannen van de PPD en het jaar, wonende te Leiden, toekomstig heeft de verwachting, dat dit plan adres: Koningstraat 15, Leiderdorp. KOUDEKERK SLOT Onze dorpsgenoten weten we goeddeels achter ons. En dat onze huisboot enigszins „gemeen-goed" is geworden daar zijn we erkentelijk voor. Immers we hebben wel wat bemoediging nodig om er verder tegenop te kunnen. En daarom.... wie maar wil no digen we uit tot een bezoek. Wie dan ook, van de Vettelap tot aan de Gnephoek, maar dan liefst niet al lemaal tegelijk. Afgesproken dus, wie komt is wel kom; we hebben wel wat afleiding nodig. En zelfs voor de enkelen, die we het minst verwachten zullen we moeite doen om ze te ontvangen. Al hebben we dan geen uit/over pad, te bereiken zijn we toch. Als u roept halen we u wel aan boord, hetzij van de overkant van 't jaag pad of over aangrenzende percelen, want gelukkig zijn we nog niet he lemaal van medewerking verstoken. Lang hebben we onder druk ge staan en moesten even stoom-afbla- zen; maar sarcasme is een slecht middel tegen verbittering; we stop pen dus. Al zou de weg terug moeilijk zijn, dan toch eerder eervol dan vernede rend. (Advertentie) (Advertentie). VOORSCHOTEN KONINGIN WILHELMINA-VERENIGING In het Jeugdgebouw achter de Ge reformeerde kerk kwam de Koningin Wilhelminavereniging bijeen voor het houden van haar jaarvergade ring. Op deze vergadering is het ge woonte, dat het komende feest wordt besproken. Na eerst de huishoude lijke agenda afgewerkt te hebben, werd Koninginnefeest 1961 bespro ken. Het feest zal dit jaar reeds be ginnen op zaterdagavond 29 april. Opening van de festiviteiten zal be ginnen met een taptoe. Niet een tap toe als in 1960, waaraan werd mee gewerkt door vier muziekkorpsen, maar een taptoe, waaraan meege werkt zal worden door de plaatse lijke verenigingen. De grote feestavond zal ook op zaterdagavond plaats vinden. Deze feestavond zal weer verzorgd wor den door het theaterbureau „Anova" uit Amsterdam. Het programma luidt „Anoviteiten". Aan dit cabaretpro gramma werken mede Herman Tho- len, de 2 Pico's, Gino Manelli, jong leur, manipulaties en goochelen en de Selvera's, de zingende zusjes. Op de Voorstraat komen dan weer de nodige vermakelijkheden. Koninginnedag zelve zal gevierd worden op maandag 1 mei. Het voor lopig vastgestelde programma luidt: kinaeroptocht, toespraak van de burgemeester met kinderzang, kin derspelen, puzzelritten, terwijl ge tracht zal worden in de middag „Skelterwedstrijden" te doen plaats vinden. De voorbereidende werk zaamheden hiertoe zijn in volle voor bereiding. Daarnaast komen weer de volksspelen, de traditionele voet-' balwedstrijd RouwkoopSVLV 'en 's avonds muziek op de Voorstraat en een lampionoptocht. Burgemeester L. de Kool, was be reid gevonden het ere-voorzitter- schap op zich te nemen. De burge meester, die deze vergadering bij woonde, verklaarde deze taak met liefde op zich genomen te hebben. Hij getuigde niet alleen een grote liefde voor het koningshuis te bezit ten, maar ook een grote liefde voor de vereniging, die de jaarlijkse Ko ninginnedag verzorgt. Burgemeester L. de Kool ontpopte zich aan het einde van de vergade ring ook nog als een goed reporter. SIERT UIN SIERTUIN Overwinterde dahliaknollen kunnen te voorschijn Worden gehaald. Om dahliastek te verkrijgen worden de gezonde en gave knollen in de warme bak of een kasje ingegraven (temperatuur circa 20* celsius). Wan neer de scheuten 6-8 cm lang zijn worden ze onder een bladknoop afgesneden, ontdaan van de onderste bladeren en gestoken in een kistje met turf strooisel en scherp zand. Het kistje dekken we met papier af. De gewortelde stekken worden straks in een stekpotje gezet en eind mei buiten uitgeplant. Buiten wordt het grasveld goed afgeharkt, de border schoongemaakt en de grond losgewerkt. Bomen, hees ters en rozen kunnen nog worden geplant, de rozen worden gesnoeid. Eenjarige planten worden voor een gedeelte in de bak gezaaid, wanneer de rest straks buiten wordt uitgezaaid, verkrijgen we een opeenvol gende bloei. Moet ér langs Sloot of vijver of tussen twee tuinge- deelten een talud worden opgezet, dan kunnen we het beste dikke (blok) zoden gebruiken. De zoden van 5-8 cm dikte worden opgestapeld en de helling later met de schop glad afgestoken. Deze werkwijze passen we bij steile taluds toe (1 m hoogte op 1-1m lengte). Is het talud minder steil (1 m hoogte op 2-3 m lengte) dan rollen we banden van zoden uit, van boven naar beneden. De rollen worden vastgezet met houten of ijzeren pennen. Ook kan men het talud laten begroei en met heesters (maagdepalm, klimop, kruipwilg), klimrozen of vaste planten (hoornbloem, zonneroosje). MOESTUIN Heeft men tuinbonen, erwten of peulen laten voor- kiemen, dan worden deze nu uitgeplant, evenals de pootuien en sjalotten. Ook de tijd van het zaaien in de volle grond breekt nu aan, bij goed weer zaaien we spinazie, radijs, raapstelen, doperwten, worteltjes en sluitkool of bloemkool voor najaarsplanting, Binnens huis kunnen we tomaten zaaien. Kleinere hoeveelheden van bijv. radijs of worteltjes, zaait men breedwerpig, de andere soorten op rijen. Öp de gereedgemaakte bedden maakt men geultjes door een touw over de grond te trekken. In de bak en op kleinere zaaibedden kan men de geultjes met een vierkante stok in de grond drukken. Fijn zaad vermengt men met zand om het gelijkmatig uit te kunnen strooien. Na het zaaien wordt het zaad licht met grond bedekt en de geultjes met de vlakke hand of met de platte kant van de schop aangedrukt. Aan het begin van het bed wordt het zaadbakje aan een in de grond gestoken stokje bevestigd, zodat we de verschillende soorten kunnen terugvinden. Bij droog weer wordt de grond tevoren goed nat gemaakt en ook na het zaaien regelmatig besproeid. Fijne broes ge bruiken om wegspoelen te voorkomen., FRUITTUIN Uct snoeiwerk wordt beëindigd, alleen de bramen wofden nog gesnoeid en aangebonden. Voor en na de bloei moeten de perzik-leibomen tegen nachtvorsten worden beschermd. Tegen de avond wordt een rietmat Vóóf de léibóffieft Uitgerold, dé ïflat moet échtef Vrij van de boom blijven. Spr. bracht verslag uit van het de- filé, dat juist op deze dag van de vergadering gehouden was in Den Haag bij gelegenheid van het 12 jarig regeringsjubileum van H.M. Koningin Juliana. Voorschoten was bij dit défilé vertegenwoordigd door burgemeester L. de Kool, Egbert Jan van der Lee, geboren op de dag van de troonsbestijging van H.M., me juffrouw Jansen, onderwijzeres aan de Herv. School en de heer P. G. Niersman, afgevaardigde van de Ko ningin Wilhelmina Vereniging. Uit het huishoudelijke gedeelte van de vergadering nog het volgen de: Het ledenaantal van de Kon. Wilh. Ver. bedraagt 952 leden. Dit leden aantal houdt geen gelijke tred met de aanwas van de bevolking. Voor zitter B. Hoogwerff Kroon vroeg de vergadering dan ook weer de nodige suggesties om dit aantal te doen stij gen. De verzorging van de feestdag kost veel geld. Dat bleek ook wel uit het financiële verslag van de pen ningmeester. Zelfs een bijdrage van ieder hoofd van een gezin van onge veer 1.50 is niet in staat om het feest te doen slagen. Gelukkig ver leent de gemeente een grote bijdrage in de kindertractatie. De vereniging beschikt momenteel nog over een batig saldo van ƒ2471,24. De secre taris, de heer Nasveld, liet de feest dag van vorig jaar nog even de re vue passeren. De aftredenden be stuursleden de heren J. de Bres, J. G. van Gent en P. C. Kraayeveld werden allen herkozen. Een kleine wijziging in het huishoudelijk regle ment werd aangebracht! Het bestuur zal niet meer genoodzaakt zijn alle leden persoonlijk ter vergadering te convoceren. Het werd nu mogelijk gemaakt, dit per advertentie in een plaatselijk blad te laten geschieden. Afrikaanse Ritmen. Woensdag avond 8 maart worden in het Cul tureel Centrum oermelodieën der prauwvaarders uit Kongo ten ge hore gebracht door het mannen- en knapenkoor van het Lavigeriecolle- ge. P. Suasso de Lima de Prado ver telt over „Worstelend Afrika". De avond wordt georganiseerd in samenwerking met de R.K. Stands- organisaties en het Katholiek Vrou wengilde. Geboren: Michaël Albrecht zn van Verweij, Jan, gerechtssecretaris en van: van Arkel, Catharina Clara Bet sy, zonder beroep, wonende Pr. Mauritslaan 55; Mickel Hans, zn van de Jong, Teunis, .ergeant bij de Kon. Marine, en van Gerritsen, Geertru- da Engelina, zonder beroep, wonen de Prof. Debijelaan 2; Alphonsus Fredericus Johannes zn van Knul, Alphonsus Fredericus Johannes, ar- beids-analyst en van: Ligtvoet, Jan netje, zonder beroep, wonende Rijn dijk 226; Jacqueline, dr van: de la Rie, Lambertus, adjunct-commies Departement van Defensie en van: Bosch, Cornelia, zonder beroep, wo nende van Heuven Goedhartstraat 20. Ondertrouwd: Noordervliet, An ton Christiaan, geb. 27-5-'39, metse laar, wonende te Voorschoten, Burg. Vernèdepark 6 en: Blans, Maria, geb. 24-5-'42, zonder beroep, wonende te Voorschoten, Stadwijkstraat 17; Gor ter, Wilhelmus Joseph, geb. 16-3-'39, korporaal-machinist bij de Kon. Ma rine, wonende te Den Helder, Bui tenhaven 5 en: Schilthuizen, Joanna Maria Elisabeth, geb. 6-4-'39, hulp in de huishouding, wonende te Voor schoten, Leidseweg 92c; Loggen, Cornelis, geb. 27-l-'34, filiaalhouder, wonende te Voorschoten, Burg. de Kempenaerstraat 26 en: Kamphorst, Gerda, geb. 8-9-'38, verkoopster, wo nende te Voorschoten, Narcisstraat 34. Overleden: Hoogeveen, Jacobus, 90 jaar, weduwnaar van A. M. J. Ro> meyn, gewoond hebbende Leidseweg 332; van Steen, Cornelia Johanna, 57 jaar, echtgenote van J. Vogelaar, gewoond hebbende Parkstraat 6. STOMPWIJK LTJ-LTM Op de culturele dag van zondag 5 maart is er succes ge boekt voor het district Midden-Zuid- Holland omvattende Bleiswijk-Ben- kel-Zoetermeer-Stompwijk. Met en kele flitsen uit het werkelijke leven werd de tegenwoordige levenswijze van vele jeugdigen uitgebeeld. On dermeer werd getoond de lusteloos heid, moeheid en ongeïnteresseerd heid voor het leven door samenspel en het liedje van Jules de Korte: „Waaróm zijn de mensen zo moe". De angst voor het leven, voor de atoombom en voor de dood werd in een pantomime uitgebeeld. Hierna verscheen een groepje uitgelaten jon. gelui op het toneel, dat op jazzmu ziek swingde. Tot slot de „nozem" op een bromfiets. Tussen de bedrij ven door verscheen op de achter grond de voortploegende boer. Met dit zelf geschreven stuk, door eigen kracht opgevoerd, behaalde het dis trict de eerste prijs. VOORHOUT K.A.V. woensdag 8 maart a.s. wordt 's middags in café „De Bonte Koe" een aanvang gemaakt met de door de KAV georganiseerde bloem schikcursus. Aanvang: 1.45 uur. Voor deelname kan men zich daar dan nog opgeven. De kosten bedra gen voor de midddagcursussen ƒ2.50 per 6 lessen. Marktberichten LEIDEN, 7 maart, Vette varkens Aangevoerd zijn 109 vette varkens. Prijzen per kg levend gewicht: zware varkens: geen notering; lichte var kens: 1.90-1.96; slagersvarkens: 1.97- 2.00; zeugen: 1.65-1.73. Handel rustig. ROTTERDAM, 7 maart. Vee Aanvoer totaal 4325; weektotaal 6336; 250 vette koeien; 1053 gebruiksvee; 600 vette kalveren; 227 graskalveren;. 1901 nuchtere kalveren; 15 varkens; 61 lopers, 5 biggen; 91 paarden; 13 veulens 83 schapen; 21 geiten. Vette koeien 2.95-3.25, 2.70-295, 250-260; vette kalveren 2.80-2.90, 2.40-2.80, 2.20-2.40; graskalveren 450, 340, 240: nuchtere kalveren 55. 50, 40; lopers 140, 110, 90; biggen 80, 70, 50; slacht- paarden 2.80, 2.50, 2.30; schapen 130, 100, 90; lammeren 110, 90, 80; koeien 1270, 1120, 950; varekoeien 890, 780, 680; voarzen 920, 720, 620; pinken 560 460,400. Vette koeien aanvoer als vo rige week, handei stroef, prijzen als gisteren; vette kalveren ruimer, kalm, als vorige week; graskalveren als vorige week, kalm, stabiel; nuch tere kalveren ruim, goed behalve 3e kwaliteit prijshoudend; lopers klei ner, redelijk, niet hoger; slachtpaar- den iets meer, kalm, hoge; schapen kort, goed, prijshoudend, kalfkoeien tamelijk, stil, gedrukt; varekoeien ge woon, tamelijk, prijshoudend; vaar zen en pinken als vorige week, ma tig, ongewijzigd. BODEGRAVEN, 7 maart. Kaas Aanvoer 12 partijen. Noteringen: le kwal. 2.12-2.17, 2e kwal. 2.06-2.11, ex tra kwal. 2.25. Handel matig. R.A.VEEN, 6 maart. Bloemen Freesia's 49-91; Blauwe Druifjes 10- 25; Anemonen 49-64; Irissen 1.55-1.90: Narcissen (glas) 23-61; idem volle grond 16-26; Tulpen: Golden Harvest 79-1.05; v.d. Eerden 60-1.00; Edith Eddy 50-71; Lustige Witwe 79-91; Nansen 60-71; Rose Copland 58-82; Wintergold 63-84; Atleet 80-88; Red Pitt 68-87; Cordel Huil 72-80; Picca dilly 77-85; W. Pitt 60-75; Crown Im perial 65-77; Olaf 70-81; Apeldoorn 1.30-1.45; Preludium 57-05; Elmus 80- 92; Rheinland 71-82; Purpur Copland 72-85; Br. Star 41-55; White Sail 79- 1.00; Dufib. Tulpen 48-74 alles p. bos. Am. Anjers 12-33; Rozen 66-82; Pru nus 14-22 alles per stuk. WEET U HET OOK NIET Uitvinding. Hoe te handelen als men een uitvinding heeft gedaan? vraagt abonnee. U kunt een octrooi aanvragen bij de Octrooiraad te 's Gravenhage. Bij dit verzoek moet u een duidelijke en volledige beschrijving met teke ningen van de uitvinding verstrek ken. Voor het opstellen van deze omschrijving en tekeningen doet u verstandig zich te laten bijstaan door een octrooigemachtigde. De indie- ningstax bedraagt ca. ƒ50,- terwijl voor het aanhouden van een octrooi een jaarlijkse vergoeding geheven wordt vanaf 60,- voor het eerste tot ca. 180,- voor het laatste jaar. Daarbij komen dan nog de kosten die de octrooigemachtigde in reke ning zal brengen en die afhangen van de door hem te verrichten werk zaamheden en die ook al spoedig in de orde van een 100 komen. Wij raden u aan eerst eens het werkje van ir. W. Wessel „Iets over uitvindingen en octrooien" en dat van W. H. Drucker „Kort begrip van het recht betreffende de industriële eigendom" door te nemen, vóórdat u aan een octrooi-aanvraag begint. Pandoeren. Mevr. C. W. v. S. stelt een vraag over pandoeren. Wordt troef gevraagd, dan mag men niet verzaken en niet onder- troeven, tenzij men geen hogere troef heeft. Verder verwijzen wij u naar het boekje „Het kaartspel" van S. H. van Groningen, uitgave Mul der en Co. Hilversum. Daarin staan de meeste populaire regels. Haags raatrozenkoor. Kunt u mij het adres geven van het Haags Matrozenkoor? vraagt L. J. G. U kunt zich voor inlichtingen wen den tot de secretaresse mevrouw Stolwijk, Theresiastraat 101 B, tele foon 859335 te 's Gravenhage. Schone boord. Hoe krijg ik de boord van een nylon overhemd schoon, vraagt A. F. U kunt derge lijke overhemden het beste wassen in een speciaal wasmiddel voor ny lon. Probeert u de boord eens wat op te bleken met sterk verdund bleekwater. Goed naspoelen. 550ste STAATSLOTERIJ 4e klas 14e lijst HOGE PRIJZEN !000 16391 19243 1509 9383 17934 1000 2911 5012 6007 7455 16930 17729 18758 2563 2770 2959 3066 3274 3578 1030 099 109 123 247 315 385 418 492 514 577 599 659 681 744 771 852 892 893 929 2009 020 050 096 122 268 380 614 924 3240 529 664 679 724 820 899 939 989 4076 077 263 308 341 373 459 486 507 519 594 596 605 635 675 696 706 747 803 823 6064 161 465 519 541 554 583 670 722 732 741 748 761 765 852 880 889 926 989 6194 331 339 440 449 579 586 592 649 657 707 764 796 848 854 913 947 7021 072 197 211 370 384 445 472 662 860 977 987 8029 345 377 490 544 576 577 629 650 657 686 729 732 785 853 861 881 890 966 9025 031 231 346 380 662 669 670 739 864 636 794 884 902 954 PRIJZEN VAN 80— 12026 061 104 110 179 298 454 481 566 582 605 701 704 790 887 932 963 986 18075 109 132 290 308 337 446 509 628 676 778 827 876 894 14002 075 188 234 261 290 308 518 620 736 825 970 996 15029 035 235 372 689 729 816 961 969 16116 137 185 244 298 448 475 496 525 602 608 856 999 17161 197 216 382 449 487 560 607 723 853 882 980 18019 097 142 213 471 544 614 789 19197 516 679 921 957 20019 079 113 181 199 388 427 469 505 552 630 635 21008 068 927 928 240 690 691 742 819 881 NIETEN 1010 029 082 098 118 177 213 227 229 235 243 274 280 287 332 347 356 359 371 395 426 474 478 537 545 614 618 630 639 695 761 822 873 877 898 984 2002 021 022 039 105 117 124 126 208 224 237 255 297 318 322 339 363 372 376 397 436 439 519 562 586 608 640 697 733 737 779 838 888 903 906 908 931 935 951 979 WARMOND Botenhuizen. Namens de Gebr. Houweling is het bouwen van 10 bo tenhuizen opgedragen aan Th. J. Leenen, alhier. 3030 162 164 177 211 239 249 288 319 381 395 431 442 480 318 528 638 560 585 586 596 641 653 659 661 694 700 706 727 731 779 833 844 856 858 907 910 916 942 963 062 089 091 093 113 126 132 140 BOiO 220 072 132 166 193 205 229 233 246 278 306 307 313 322 341 438 446 460 552 S80 645 687 701 759 760 775 797 S35 842 856 859 866 869 924 931 950 959 998 6008 022 048 102 117 136 151 162 192 229 244 247 302 319 318 345 360 380 382 441 489 535 547 576 598 621 654 659 675 781 805 825 835 878 891 953 7000 '023 051 055 120 121 138 208 251 253 270 281 310 329 340 413 451 453 479 504 599 997 8000729 751 760 771 924 943 956 "4 8008 014 047 105 114 188 203 209 212 236 2;»3 245 268 269 279 316 339 341 347 419 505 519 532 535 552 570 593 635 685 691 TB l24 751 819 831 9°5 912 941 944 956 965 963 980 8003 007 148 166 207 217 243 258 263 289 2|0 305 401 426 506 507 511 532 539 555 559 594 623 643 680 691 704 728 72» 743 764 817 839 900 909 969 970 981 §gg 151 224 251 303 428 I 656 *s! 451 11o^A 049 056 076 086 087 136 141 165 206 210 250 267 286 410 413 428 435 464 465 487 504 530 534 539 552 568 622 645 648 653 662 666 705 713 723 733 738 763 800 806 845 897 923 935 937 958 980 12100 187 192 246 267 283 296 367 399 400 438 470 472 483 501 520 533 558 581 623 635 791 799 801 848 851 875 878 882 928 943 945 962 993 18001 027 059 060 0S2 098 102 122 123 133 154 193 201 208 212 232 261 309 328 344 354 385 393 394 428 445 459 463 471 555 569 572 580 596 605 606 608 674 718 766 790 838 840 854 856 886 904 951 968 981 14068 126 140 143 148 150 156 163 171 214 227 241 256 257 312 319 325 354 383 387 393 418 432 433 479 523 536 544 530 571 605 609 638 696 698 722 738 764 823 863 902 907 966 989 995 15013 015 089 120 135 174 201 211 224 837 352 375 381 382 389 403 404 455 466 477 491 529 559 571 574 609 010 633 664 665 926 944 996 783 788 791 833 877 884 892 16024 105 123 132 157 209 218 226 247 265 279 280 347 350 393 413 476 482 494 498 514 545 605 610 621 636 681 695 707 764 772 781 849 8S0 907 917 932 940 959 984 17003 063 076 082 .086 094 116 127 212 213 271 357 362 369 410 442 493 500 528 548 557 579 587 630 693 673 737 738 761 79» 815 822 8b4 873 881 912 929 949 18010 113 175 23S 279 280 308 350 338 367 374 388 395 420 422 434 446 452 453 488 541 552 578 634 642 673 675 704 712 796 798 816 84S 863 913 921 924 925 937 974 209 215 231 247 375 419 465 485 19014 112 114 134 137 1! 250 253 269 7 486 555 663 566 «03 676 703 777 S47 854 869 888 8S9 928 945 973 984 991 992 Ï0O53 056 076 094 103 176 182 193 222 251 266 269 276 293 328 355 370 414 434 440 450 488 508 525 531 548 582 622 632 663 693 708 777 785 858 860 914 929 939 947 950 971 21032 036 041 043 055 082 168 183 188 19» 222 2S7 S?9 263 272 279 284 300 307 IS SS no SS 88 f» 8! 35 Bï 782 836 860 958 980 990 997 (Advertentie).

Leidse Courant | 1961 | | pagina 3