Boskoop behaalde tegen Progress uit 3-5 achterstand nog gelijkspel INTERNATIONALE MOTORCROSS IN GEMERT SK Docos tegen Lugdunum ten onder in dramatische strijd (1-4) Altior zag voorsprong tegen EHS verloren gaan: 3-2 KORTE GOLF DOSR won in enerverende wedstrijd van Warmunda: 3-5 De Ruyter won internationaal driebandentoernooi MAANDAG 27 FEBRUARI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA In de ontmoeting Boskoop-Pro- gress is het er spannend, om niet te spreken van sensationeel, toegegaan met doelpunten aan de lopende band. De thuisclub wist het preste ren om een 35 achterstand in de laatste 7 minuten weg te werken en zodoende een gelijk spel uit het vuur te slepen. Verdiend, omdat zij tech nisch wel de minderen waren, maar aan enthousiasme en volharding een voldoende behaalde. Progress is niet voor niets de lijstaanvoerder. Haar spel was dan ook beter dan dat van de gastheren. De eerste aanval was voor dê thuisclub en de tegenpartij ontkwam op gelukkige wijze aan 'n doelpunt. Zeer snel golfde het spel op en neer. Tien minuten waren er verstreken, toen linksbuiten Meijer met een vliegend schot doelman Berkhouwer versloeg (01). Kort daarop knalde Timmers uit 'n vrije schop de bal tegen de lat, het terug springend leder werd in een treffer omgezet. Boskoop keek tegen een 2—0 achterstand aan. Herna werkte de thuisclub zich wat onder de druk uit en uit een scrimmage schoot Bulk het eerste tegenpunt in (12). Edoch, de bezoekers hadden gelijk hun antwoord klaar en nummer drie verdween achter de Boskoop-doel man (13). De gastheren bleven echter goed volhouden en even voor de pauze maakte Van Bemmel de bal keurig vrij en met een prachtig schot verkleinde hij de achterstand (2-3). Zelfde spelbeeld. De tweede helft toonde een zelfde spelbeeld. Beter spelend Progress, daartegenover een taai volhoudend Boskoop. Snel hadden de bezoekers hun voorprong tot 24 verhoogd en zij bleven een tijdlang druk uit oefenen op de thuisclub-veste. Lang zaam ontworstelde Boskoop zich hieraan en het was Bulk, die er weer een kegeltje bijhing (34). Een fout in de Boskoop-achterhoede leverde een Rotterdams doelpunt op (35). Hierna zag het er met nog 10 min. te spelen somber uit, daarom hulde voor de gastheren de zoveel moed wisten op te brengen om toch nog naast hun tegenstanders te komen. Eerst was het Loef, die uit 'n doel- worsteling het beslissende tikje gaf (4—5), terwijl, toen in de laatste seconde Boskoop alles op alles zette, gebeurde, wat niemand meer had durven verwachten. De thuisclub kreeg nog een hoekschop toegewe zen. Haarscherp plaatste rechtsbui ten Groeneveld het leder voor de doelmond en met een korte knik van het hoofd van Bulk kwam de bal in de uiterste bovenhoek (55). Nadien werd alleen nog maar afgetrapt. MOTORSPORT BELGIE WON INTERLAND TEGEN NEDERLAND België heeft de internationale motor cross tegen Nederland, die zondag te Ge- mert als opening van het nieuwe wed strijdseizoen werd gehóuden, met groot verschil gewonnen. De Belgische inter nationalen, senioren en junioren ver gaarden 45 wedstrijdpunten. De Neder landers kwamen niet verder dan 27 pun ten. De Belgen hebben hun overwinning vooral te danken aan hun supprematie bij de senioren. Onze zuiderburen „scoor den" hier maar liefst 23 punten. Neder land bracht het tot slechts één enkel punt. In Gem rt is zondag een internationa le motorcross gehouden. Foto: met geweld storten de rijders zich in een bocht. Het strijdtoneel was geheel omzoomd door toeschouwers; de hoge kruinen van het Poelgeest-bos vormden het roerloos décor, de eerste acte van het drama DocosLugdunum ving aan en bereikte na een kwartier haar hoog tepunt: Lugdunum'shoofdrolspeler Van Dalen joeg een strafschop strak in het net. Het doek was na de pauze nog geen kwartier op, of weer werd het stil rond de penalty-stip bij het Docos-doel: weer een korte spnrt, een hard schot, pal onder de lat. De „beul" had zijn werk gedaan. Het publiek keek verbijsterd naar het resultaat: 02. Het prille begin van de strijd werd door Docos ferm aangepakt: een af standsschot van Ouwerling, een knal van Stuifzand en 'n gladde combi natie onder leiding van Piket. Wel werden de spelers aan beide zijden allengs nerveuzer; wellicht speelden de zenuwen ook parten bij het duel tussen Lugdunum? linksbuiten en de Docos-back, waaruit Lugdunum ons inziens ten onrechte een penalty kreeg toegewezen (01). De wedstrijd EHSAltior was er een van vrijwel gelijk opgaande krach ten. In de eerste helft was het Altior, dat de toon aangaf en in de tweede helft was het EHS, dat de boventoon voerde. Het windvoordeel werkte hieraan ook mee. In de eerste helft wist Altior tot een voorsprong van 12 te komen maar in de tweede helft ging deze voorsprong niet alleen verlo ren, maar was de thuisclub tot een voorsprong van 32 gekomen. Het spel-type der beide clubs was geheel verschillend. Van Altior zagen we soms vrij goed opgebouwde aanvallen, EHS daarentegen zocht het in lange harde trappen. Toen zij in de tweede helft het wlnvoordeel hadden stelden zij daardoor de verdediging van de gasten nogal eens voor problemen. Het is wel jammer, dat de thuisclub de winst moest verkrijgen uit een buiten spel-doelpunt, dat de scheidsrechter liet gelden. Het was geen twijfelgeval en toch had de scheidsrechter het buitenspelgeval evenmin opgemerkt als het duidelijke vlaggen van de grensrechter. Buitenspel-doelpunt bracht beslissing Toen EHS de bal aan het rollen had gebracht en die zoals meestal wat neen en weer was gegaan, wa ren de eerste minuten voor Altior. Met lange trappen trachtten de Haarlemmers hun voorhoede aan het werk te zetten, doch geen enkele aanval was het gevolg. Na enige aan- valspogingen van de gasten bracht EHS in de 10e minuut net Altiordoel in gevaar, maar daar bleef het bij. Een volgende aanval werd besloten met een schot, dat hoog over ging. Er volgden toen verscheidene ge vaarlijke aanvallen van de gasten. In de 20e minuut schoot M. v. d. Jagt van verre afstand precies in de linkerbovenhoek van het EHS-doel: 01. Even later was het weer be nauwd voor het EHS-doel en bij een volgende aanval was het de Altior- midvoor, J. van Hameren, die de stand op 02 bracht. Altior bleef in de aanval en een ver hard schot ging juist naast het vijandelijke doel. Toen kwam er een situatie, waarin de EHS-voorhoede een speler bui tenspel had staan. Er werd gevlagd, doch de scheidsrechter liet doorspe len en daarbij beging de verdediging een overtreding in het beruchte ge bied. Penalty besliste de scheids rechter. EHS greep deze kans na tuurlijk en het was 1—2. Dit gaf de thuisclub moed en het deprimeerde Altior wel enigszins. Aan het eind van de eerste helft kwam een best schot van de Altiorlinksbuiten pre cies op de kruising van paal en lat. De corner die hierop volgde had geen gevolgen. Rust 12. Hoekschoppen. Het begin van de tweede helft leidde tot een hoekschop ten gunste van Altior, maar de bal werd weg gewerkt. Daarna kwam EHS steeds weer in de aanval, maar het resultaat bleef nog beperkt tot enkele hoek schoppen. Ondanks een Haarlems overwicht kwam Altior toch ook nog tot een zeer goede aanval, maar zij wisten de situatie te redden. Na een kwartier kwam de gelijkmaker door De micro-korfbal wedstrijd Neder- land-België, die zaterdagavond te Rot terdam werd gespeeld, is door onze land genoten met 11-7 (rust 5-2) gewonnen Ruim 1800 toeschouwers woonden in de Energiehal de ontmoeting bij. De Nederlander Hein Cujé eindig de gisteren in een internationale cross in Mezidon (Normandië), een wedstrijd over 9370 meter, op de tweede plaats achter de sterke Marokkaan Andesaelam Rhadi Keesom werd tiende en De Bruin 14e. een zeer mooi doelpunt van EHS: 22. Na 20 minuten kwam voor EHS het winnende doelpunt, toen in duidelijke buitenspel positie gescoord werd: 23. Naar later zou blijken werd dit ook de eirdstand. Want EHS kon ondanks fel aanvalsspel niet tot een grotere voorsprong ko men en ook Altior kon de stand niet meer in evenwicht brengen. In de laatste minuut dachten we nog dat het ging gebeuren, maar de kans ging verloren. Toen was voor EHS de puntenwinst een feit; het bleef 23. Een gelijk spel had de verhou ding juister weergegeven. ASC.ORANJE GROEN 2—4. Van meet af werd duidelijk, dat het de gasten heel veel moeite zou gaan kosten om zich de thuisclub van het lijf te houden. En was doelman Era des in het ASC-doel ditmaal wat fortuinlijker geweest en had 15 mi nuten voor tijd bij de stand 23 Bek kering een penalty niet hopeloos naast geschoten dan had de uitslag onge twijfeld een ander aanzien gekregen, een uitslag meer in overeenstemming met het vertoonde spel. Na 10 minu ten had rood-zwart succes, toen Spie ring een kans bood aan Raaphorst, die de goed keepende Den Hoed kans loos passeerde. De thuisclub bleef sterker, doch enkele kansen werden niet benut. Oranje Groen daarente gen plaatste in deze periode enkele uitvallen hiertegenover en na enkele minuten was de achterstand omgezet in een 21 voorsprong door middel van Verkuylen en Rijsdam, die fouten van Erades duidelijk afstraften. Op nieuw kwam ASC terug en toen de achterhoede der gasten slecht afwerk te, knalde Spiering de gelijkmaker onverbiddelijk in. Een nieuwe fout van de ASC-doelman zou echter de oorzaak worden van de nederlaag. Van Belkum profiteerde hiervan en weer keek ASC tegen een achter stand aan. Onvriendelijke stemming. Moedig bleef de -thuisclub doorzet ten, alhoewel de stemming in het veld in deze tweede helft er zeker niet vriendelijker op werd en toen Zaalberg in het beruchte gebied onge oorloofd werd aangevallen, leek de Oranje Groen-zege aan een zijden draad te hangen Even later veerde alles in het kamp der gasten op en bleek de misser dermate deprimerend te werken, dat een nieuwe fout van de ASC-defensie zelfs oorzaak was van een vierde doelpunt, dat hier mede de zege nog een goed aanzien gaf. Rest nog te vermelden, dat vóór de wedstrijd één minuut stilte in acht werd genomen ter nagedachtenis aan het oveleden ere-lid van ASC, de heer H. C. Vreeken. Onaangename momenten. Het spel werd nu bepaald onbe heerst, al dient gezegd, dat de scheidsrechter wel wat strenger had mogen optreden en de kreten vanuit de tribune nu ook niet bepaald bij droegen tot kalmering der gemoede ren. In de 25e minuut schoot Lug- dunums rechtsbuiten De Kier plot seling van rechts hard in, doch Wanst wist het leer na een snelle reactie te keren. Onder aanvoering van Piket toog Docos enige malen ten aanval, maar de buit bevatte geen doelpun ten. Trouwens, Docós gaf in deze fase toch goed partij en het had ons niet verbaasd, als er tegendoelpun ten gevallen waren. Zelfde scènes in tweede helft. Docos begon na de rust direct flink aan te pakken en forceerde een cor ner, waaruit Piket over schoot. Een zeer gevaarlijke through-pass van Lugdunums kanthalf Van Dalen werd door Ouwerling onderschept en verstuurd met bestemming: rechts buiten Mank, die er een lage schui ver van wist te maken: invaller doelman Hotskers redde. Een ge vaarlijke Lugdunum-aanval werd door Ouwerling gebroken door een terugspeelbal, waarin Lugdunum- midvoor Zwijstra echter nog wel „brood" zag: hij draafde er achter aan, maar vond doelman Wanst op zijn pad; deze kwam vervolgens nogal ruw in aanraking met de groen-witter en de scheidsrechter rangschikte dit treffen onder „na trappen" van de Docos-keeper en gaf andermaal een penalty, waar van Van Dalen zich dus opnieuw kweet (02). Twee minuten later wist Zwijstra de bal na een doelge- vecht in het net te tikken: 03. Toen kwam Docos tot scoren: Joost van Marwijk pikte de bal uit een cor ner op en schoot door een „woud van benen" raak: 13. Van Dalen liet een kogel op de Docos-lat te rechtkomen en we waren opnieuw getuige van minder prettige momen ten. Mank wist een hem toegespeel de bal in een gevaarlijk schot om te zetten, dat echter de paal trof. Grap penmakers begonnen „penalty" te roepen, wanneer de bal maar even in het doelgebied „.wam. Dat de sfeer nu ook weer niet zó slecht was, werd ook bewezen door het komische ge juich, dat het publiek aanhief, toen invaller Westgeest nogal stoer 2ijn entree maakte; Piket moest nl. helaas geblesseerd het veld verlaten. De laatste minuten brachten een geraf fineerde vrije schop van Jan van Marwijk, die juist naast vloog en nog een doelpunt van Zwijstra, die er voor Lugdunum 1—4 van maakte. „De Kikkers" behaalden in de naar haar genoemde polder de zege. Docos leed een toch wel onfortuin lijke nederlaag en trainer Verhoogt kneep voor het laatst zijn spons uit. doch daarover elders in dit blad meer. Afscheid C. Verhoogt (Vervolg van pag. 7). „Echte voetballer" „Een echte voetballer in hart en nieren" sprak vervolgens de heer A. Dusée, die dank bracht voor zijn spel in het Leidse elftal in diverse se lectiewedstrijden en in het UVS-elf- tal en zijn meeleven met Docos. De heer Biegstraten vulde hierop aan, trainer Verhoogt ook ooit in het oranje-shirt te hebben gezien en wel in het arbeiders-elftal in de oorlog in Berlijn, met o.m. Bram Appel en Jan v. d. Blom. Vervolgens noemde de voorzitter van Lugdunum de heer J. C. Breedeveld, de heer Verhoogt een legendarische figuur, een onver getelijke, sportieve man, ook hij overhandigde een deel van 't wand rek. De heer Biegstraten bracht dank aan de bezoekers en sprekers bij dit afscheid, waarna de heer C. Ver hoogt zelf een dankwoord sprak. De heer Verhoogt had Docos leren ken nen en waarderen en gaf deze goede raad: „Kijk niet hoe hóóg, maar hoè je speelt". De heer Verhoogt zei de plezierige tijd in Docos nooit te zul len vergeten en te oordelen naar 't luide applaus dat volgde, was dit geheel wederkerig. Onder ideale weersomstandigheden heeft Warmunda een enerverende wedstrijd gespeeld tegen DOSR. De voetbalsupporters zijn, wat het aantal doelpunten betreft, wel aan hun trek gekomen, want er werd niet minder dan tienmaal gescoord, waarbij twee doelpunten werden afgekeurd. Laten wij direct vaststellen dat DOSR de overwinning verdiend heeft en dit zeker wat het vertoonde spel betreft. Dit elftal beschikt over een beweeglijke voorhoede met een bijzondere stootkracht, terwijl ook het plaatsen zeer goed verzorgd was. Warmunda was er deze middag niet in. Het spel was mat, het plaatsen slecht, terwijl in de voorhoede niet de minste stootkracht zat. Het spel begon met een verken ning aan weerszijde, maar toen reeds moest het voor Warmunda duidelijk geweest zijn, dat DOSR naar War mond was gekomen om haar huid zo duur mogelijk te verkopen. Reeds na tien minuten wist DOSR uit een prachtig opgezette aanval te scoren terwijl enkele minuten daarna door een prachtig genomen corner het 2e doelpunt ontstond. Warmunda wist hiertegen geen afdoende maatrege len te plaatsen. Te kort spel. Het spel werd tekort gehouden en te individueel, zodat DOSR steeds de gelegenheid had op tijd in te grij pen. Het was wederom DOSR dat bij een onverwachte aanval de stand op 30 wist te brengen. Er was toen nog slechts 20 minuten gespeeld en het zag er voor Warmunda dus donker uit. Toen DOSR voor de vierde maal wist te scoren, was men algemeen van mening, dat Warmun da een verloren wedstrijd speelde. Gelukkig wist Warmunda voor de rust nog een doelpunt te scoren, het geen voor het moreel van het elftal van bijzonder belang was. Stand met de rust 14. Na de rust ging War munda uit een ander vaatje tappen. Er werd meer op de bal gezeten, het spel werd meer opengegooid en men realiseerde zich, dat er elf spe lers waren, die op zijn tijd allen in het spel betrokken moesten worden. Dit had tot resultaat, dat Warmunda door twee fraaie doelpunten de stand DCL—BLAUW ZWART 0—2 De wedstrijd DCL-Blauw Zwart is een bijzonder aantrekkelijke en spor tieve wedstrijd geworden, waarin Blauw Zwart, dank zij twee doelpun ten in de eerste helft de overwinning behaalde. Beide ploegen telden een invaller; bij Blauw Zwart ontbrak J. v. d. Kooij. De wedstrijd begon in een hoog tempo. In het eerste kwartier viel de thuisclub enthousiast aan, maar de Wassenaarse verdedigingslinie hield stand. Toen het DCL-offensief wat geluwd was en Blauw Zwart beter thuisraakte op het effectvolle terrein, kwam de Wassenaarse ploeg meer in de aanval. En na ruim een half uur leidde een snelle en fraaie combina tie tussen H. v. d. Ploeg en R. de Hoogd naar de sneJ sprintende De- kleermaeker tot het eersite doelpunt van laatstgenoemde speler (0-1). De druk op het DCL-doel hield aan. Na dat een hard schot van Henk v. d. Ploeg door de lat gekeerd was en een kogel van L. v. Rhijn op 't nip pertje door de spil gestopt kon wor den werd het 0-2 toen R. de Hoogd een half weggewerkte bal opving en onhoudbaar doelpuntte. Enkele mi nuten later was de eerste helft voor bij. Tweede helft Ook in de tweede helft opende DCL weer met een offensief, dat evenwel geen resultaten opleverde dank zij het voortreffelijke verdedi gen van de Wassenaarders. Weer ont worstelde Blauw Zwart zich aan de aanvankelijke druk en met lange passes, uitgedeeld door Leo v. Rhijn, trok Blauw Zwart ten aanval. Maar doelman v d. Meijden van DCL ver dedigde zijn doel uitstekend. Er werd door Blauw Zwart nog eenmaal gescoord. Maai de treffer van J. Dekleermaeker, gescoord in 'n zeer onoverzichtelijke situatie voor het DCL-doel, werd door de voor treffelijk leidende scheidsrechter Blok wegens buitenspel afgekeurd. op 34 wist te brengen, zodat alles nog mogelijk was. Van de zijde van Warmunda werd alles gedaan om de stand op gelijke voet te brengen, maar wat ook gedaan werd, 't mocht niet gelukken. Integendeel, het was weer DOSR, dat bij een uitval de stand op 35 bracht en toen stond voor een ieder wel vast, dat de wed strijd voor Warmunda verloren was. Warmunda kan beter, naar had nu eenmaal zijn middag niet en als er dan ook geen greintje geluk bij komt wordt het een hopeloze zaak. SJC—DIO 1—0 Als we de standenlijst bekijken, dan had dit voor SJC een „zacht ge kookt eitje" moeten worden. Maar hoewel SJC het beste van de wed strijd had, moesten zij toch alle zeilen bijzetten om tot een 1-0 overwinning te komen. Van de aftrap af kwam DIO al direkt voor het SJC-doel, wat een hoekschop opleverde, welke achter geplaatst werd. Na de uittrap zagen AGOW—VOLENDAM Het heeft bij deze wedstryd beslist niet aan spanning ontbroken. Tien minuten voor tijd stond AGOW nog met 1-0 voor. Volkomen verdiend overigens, want AGOW had zich tot die laatste 10 minuten iets beter getoond. Volendami kon echter toch nog met de zege naar huis gaan door fraaie doelpunten van Kras en Pelk: 1-2. Een tikkeltje aan de gelukkige kant voor Volendam. we daarna een zeer gevaarlijke si tuatie voor het DIO-doel en we dach ten al 1-0 te kunnen nQteren, maar met kunst- en vliegwerk werd de bal over de achterlijn gewerkt. De hoek schop leverde niets op. Na ongeveer 30 minuten spelen stond SJC wel heel dicht bij een doelpunten, toen P. Groenewoud een slechte uittrap van de keeper ineens retourneerde, doch de kruising van paal en lat keerde dit schot. Sporadisch kwam DIO voor het SJC-doel, maar deze aanvallen, hoewel niet van gevaar ontbloot, werden door slecht schie ten en goed keepwerk van De Lange onschadelijk gemaakt. En nadat de lat nog eenmaal een hoge inzet van P. Vink had afgeweerd, brak de rust aan. Na de rust het zelfde beeld en pas 15 minuten voor 't einde moest doel man v. Egmond van DIO zwichten voor een enorme kogel van P. Groe newoud, welke buiten zijn bereik in de uiterste hoek insloeg. Na een on telbaar aantal uittrappen van een der Haarlemse backs (waarom bij 'n 1-0 achterstand?) moest keeper de Lange nog een gevaarlijke redding uitvoeren, toen de middenvoor van DIO alleen op hem afstormde. Maar ook dit bracht in de stand geen ver andering meer. BILJARTEN Hennie de Ruyter is winnaar ge worden van het tweedaagse drie bandentoernooi dat in Rotterdam is gehouden. Door deelneming van de sterkste Belgen en Nederlanders was dit toernooi een zeer belangrijke krachtmeting, lie veel spannende en goede partijen heeft gebracht. Vooral de tweede ronde kenmerk te zich door enkele goede prestaties. 60 caramboles in 40 beurten vol - met een gemiddelde dus van 1,500. Dit resultaat was des te opvallender als men bedenkt dat De Ruyter van start ging met vijf poedels. De Belg Steylaart deed het nog iets beter en had aan 39 caramboles genoeg om zijn landgenoot Boulanger te ver slaan. Deze laatste die na 22 beurten bij een stand 3228 zeker niet kans loos was, vej-loor tenslotte met een gemiddelde van precies 1.000, - een moyenne dat in de meeste gevallen voldoende is voor een uitstekende overwinning. De beslissende strijd tussen de beide landskampioenen beslechtte de Ruyter in zijn voordeel, dank zij een aanvankelijk vrij ruime voorsprong. Ceulemans werkte de achterstand gedeeltelijk weg in de nerveuze eindfase, maar De Ruyter ernstig bedreigen kon hij niet meer. De Ruyter maakte tegen Popeyus de De eindstand is: mpnt car. brt. h. serie alg. gem. 1. De Ruyter (Ned.) 8 290 302 9 0.960 2. Steylaart (België) 6 285 335 7 0.850 3. Popeyus (Ned.) 6 269 340 7 0.701 4. Boulanger (België) 4 268 301 8 0.890 5. Ceulemans (België) 4 289 325 11 0.889 6. Tegelaar (Ned.) 2 274 347 7 0.789 HENNY DE RUYTER IN EUROPEES KAMP. DRIEBANDEN. Voor het Europees kampioenschap driebanden dat van 9 tot en met 12 maart a.s. in Trëist wordt gehouden, hebben de volgende deelnemers inge schreven: August Tiedtke (Did.), Johann Scherz (Ooslenr.), Raymond Ceule mans (Belg.), Soren Sogaard (Dene maken), Joaquin Domingo (Spanje), Bernard Siguret (Frankrijk), Giusep pe Tonsicn (Italië), Egide Vieita (Portugal), A. Voltas (Zwitserland) en de Nederlanders Henny de Ruyter. In de eerste ronde speelt Henny de Ruyter tegen de Deen Sogaard. NED. KAMPIOENSCHAP EXTRA KLASSE LIBRE KLEIN De Bosschenaar H. Emans is in Nij megen Nederlands kampioen extra klasse libre klein biljart geworden. De eindstand luidt: 1 H. Emans (D enBosch) 11 24.25 2 Y. Feeke (Bergen NH) 11 21.64 3 N. W. Beks (Vught) 10 20.96 4 J. Spook (Amsterdam) 8 22.85 5 J. van Helvoirt (Waalwijk) 7 16.04 6 R. Dieleman (Axel) 4 17.32 7 B. Dekkers (Kaatsheuvel) 8 F. G. Nelse (Middelburg) 13.10 13.78 De bovenste vier, die allen een alge meen gemiddelde van boven de 20 be haalden, promoveren naar de eerste klas se libre groot biljart. Het toernooigemid- delde bedroeg 18.21. WATERPOLO VETERANENCOMPETIT1E KRING nAARLEM Evenals vorige Jaren neemt LZC deel aan de veteranencompetltie Kring Haar lem. 8 Maart LZC-HVGB 21.15 uur; 5 april LZC-DWR 21.15 uur; 21 april HVGB- LZC. De volgende spelers tijn uitgenodigd: M. Brak. A. L. v. Ingen Schenau, P. Koppenol, N. Overdevest. H. v. d. Rey- den, G. B. Rooyakkers, W. G. Verberg.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 9