GESLOTEN We dachten vast alle twee hetzelfde SAMEN NAAR DE FILM... JA, GEZELLIG FELIX Wegens inventarisatie is VROOM DREESMANN in LEIDEN (morgen) DONDERDAG 2 FEBRUARI tot 2 uur 's middags administratieve kracht (vrl.) WOENSDAG 1 FEBRUARI 196i DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 KATWIJK AAN DEN RIJN Grote opdrachten. Het schilders bedrijf Schoneveld en Van Rhijn te Katwijk heeft opdrachten gekregen voor het schilderen van 438 woningen in Buitenveldert, A'dam, voor de woningbouwverenigingen „Ons Huis" en „Eigen Haard", en voor het schil deren van 672 woningen aan de West- landgracht, eveneens in Amsterdam, voor de woningbouwvereniging „Zo mers Buiten". Amsterdam-Zuid en „Onze Woning". Forumavond. Iets geheel nieuws in de parochie. Op initiatief van de Raad van Overleg „Katholiek Kat wijk" wordt er een forumavond ge houden en wel op woensdag 22 febr. des avonds om kwart voor acht in het Parochiehuis. Het forum is als volgs samengesteld? burgemeester H. Duiker, voorzitter, ds. A. Maikkenze, de heer J. C. Tiekeman, gemeente secretaris, kapelaan J. N. Tenniglo en dr. J. Bergman. Vragen voor deze forumavond kunnen tot en met 10 febr. worden ingezonden bij de heren: J. J. Ver- hart, P. Noordermeer, P. C. Schar- laecken en J. Remerswaal. De Har monie Katwijk verleent medewerking op die avond. KATWIJK Geboren: Gerrit P. z. v. P. de Best en A. van Duyvenboden. Janny K. d. van D. de Jong en C. de Hollan der. Cornelis z. v. J. van der Bent en A. C. van den Oever. Gerrit z. v. P. v. Duyn en A. Bouwman. Jan z. v. J. Zwanenburg en G. de Jong. Robertus K. z. v. W. H. Gerdessen en M. A. van der Kolk. Eldert z. v. D. van Egmond en W. C. de Jong. Renee M. z. v. W. H. Veenis en C. H. M. Frankel. Janna d. v. J. van der Plas en J. Gyt. Johanna W. d. v. Y. Ver does en J. Plug. Cornelis z. v. C. van Houten en K. de Rooy. Frank R. z. v. J. P. Albers en B. W. M. Wattimena. Dirk A. z. v. J. Maagdelijn en H. L. Borsboom. Neeltje d. v. A. Guyt en A. van Duyn. Willem J. L. z. v. W. J. Nugter en R. L. Funker. Getrouwd: C. W. Rensing en W. Baalbergen. C. Kuyt en N. van der Plas. C. de Mol en A van Beelen. L. W. Vooys en A. Schaap. Overleden: J. Wouters geb. Jan sen 71 jaar. J. van Egmond geb. Kuyt 43 j. Wed. P. Verhoef geb. Knetsch 78 jaar. OEGSTGEEST Benoeming. In de commissie van advies toekenning rijksbeurzen mu ziekstudie 1961 is door de minister van O., K. en W. benoemd tot lid en plaatsvervangend voorzitter, de heer K. van Baaren te Oegstgeest. VOORSCHOTEN Bouw rioolgemaaltje opgedragen. Het ingenieurs- en architectenbu reau ir J. P. van Bruggen, G. Drex- hage, ir J. J. Sterkenburg en A. Bo- don te Rotterdam heeft namens B. en W. het bouwen van een rioolge maal in plan Ade'geest voor ƒ30.365 opgedragen aan F. W. M. Togni uit Leidschendam. Quadros ingewijd als president van Brazilië De nieuwe Braziliaanse president, Janio Quadros, gefotografeerd tijdens de inwijdingsplechtigheden in het Braziliaanse Congres: Hier tekent de nieuwe president het inwijdingsboek, waarmee zijn ambtsperiode officieel een aanvang nam. (Telefoto) j LEIDSCHENDAM VERGADERING VAN HET RODE KRUIS In de ook door burgemeester Ban ning bezochte vergadering van het Rode Kruis stond als eerste punt op de agenda de statutenwijziging. Het bleek echter dat het voorgeschreven minimum aantal leden niet tegen- Dit is „Nr. 652", de aap,, die dins dag met een raket van de Ameri kaanse basis Cape Canaveral de ruim te is ingeschoten. De chimpansee be vindt zich op de foto in zijn speciale bankie, waarin hij de reis heeft ge maakt. woordig was, zodat dit onderwerp moest worden aangehouden. Wel kon de bestuursverkiezing voortgang heb ben en deze was nodig wegens het vertrek van de voorzitter, de heer J. Both. In zijn plaats werd gekozen de heer ir. J. F. Herbschleb, Pr. Mar grietlaan 8. Nadat de vergadering hierna ge sloten was verklaard, werd ze op nieuw geopend en konden, omdat voor deze tweede vergadering geen bepaald aantal leden aanwezig be hoefde te zijn, de nieuwe statuten worden behandeld. Tot aller voldoe ning werden de nieuwe statuten on veranderd geaccepteerd, zodat de Koninklijke goedkeuring kan worden aangevraagd. Investeringen voor de landbouw De drie plaatselijke landbouworga nisaties hebben in een gemeenschap pelijke vergadering voorlichting ge kregen over de investeringen voor landbouwdoeleinden. De heer mr. W. M. Kramer, secretaris van de gewes telijke raad van het Landbouwschap, gaf als zijn mening te kennen, dat de investeringen alleszins verantwoord zijn, o.a. ook omdat de positie van de Nederlandse land- en tuinbouw producten op de markt van de im porterende landen geen reden tot ongerustheid geeft. Verder refereer de spreker aan het rapport van de commissie Verrijn Stuart. Spr. behandelde ook de markposi tie betreffende tomaten, komkom mers en sla. Gelukkig kan ons land, wat betreft de kwaliteit van deze producten, een vergelijking met an dere exporterende landen, glansrijk doorstaan. gevitamineerd is het ideale voedsel voor Uw kat. Bevat alle noodzakelijke voedingsstoffen. Naar keuze met vlees en vis 2* Verhuur van nieuwe iuxe auiomubieien o a Meicedes, «Jpei, ^ïmca V W en u.A i? rfiem.an i Aulomubielbearyi. uua- Singei 66, Leiden, teiei 3T Te buut zonder chauf- leur nieuwe Renault uau- phine. Voor vacantie en weekenden. Loopt 1 op 17 Sigarenmagazijn Uljee, Schoolstiaat 47 Voorscho ten, tel. 2755 3? De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren v. elk slot. Haar- lemmerstr. 273. tel. 33958 (bij de Overdekte). Leve ring aan Rijk en Gemeen te. Maandagmoi gen geslo ten. 2? As. bruidsparen uw bruidsstoet wordt le klas verzorgd dooi het gespe cialiseerde trouwautobedr Zeemanlaan 12a directie- De Jong. tel 23055. 7-pers auto's met verwarming Keuze uit zwarte, zilver grijze of witte bruids coupé. 5P Kinderrijwielen vanaf 49 50: sportrijwielen vanaf 89.- Ook Rudee en Sim plex voorradig Fa Dusos. wa, Turfmarkt 13 telef 24409. 32» Naaisters gevraagd Wij kunnen nog enige aankomen de en leerling naaisters plaatsen. Reisgeld wordt ver goed Aanmelden dagelijks van 9-17 30 en zaterdags v. 9-12 uur. Confectiefebriek Biesot, Herengracht 84, Lei den. Gevr. voor Ruteck's Lunchroom, Stationsweg 11-17. Leiden: serveerster; werkster voor hele of hal ve dagen. Melden dage lijks bij de gérant op bo venstaand adres. 3T Gevr een net meisie voor de morgenuren. Lft. 14-16 jaar. Voor de huis houding. J. Oostendorp Noordeinde 33. Gevr. een nette be diende voor een melkwit Melkhandel Fa. Jac. dp Groot. Terweeweg 53 Oegstgeest. Leerling-kapster eevT. Damesknosalon Heems kerk. Hoofd ctr 280. Sas- senheim, tel. 7461. Koopt bij onze adverteerders Toen hij vanmorgen van huis ging zei hij ineens: vanavond gaan we naar de film! En toen hij in de straat nog eens omkeek en zwaaide, dachten we vast alle twee hetzelfde: leuk, om samen weer eens uit te gaan! In het vooruitzicht van een fijne avond was het of alles vandaag veel makkelijker ging. Dat zal bij hem ook wel zo geweest zijn, denk ik. Juist in deze wintermaanden heb je er zo'n behoefte aan je ergens op te verheugen. De film was als een geweldig feest. Alleen al het zitten tussen al die mensen. Je voelt dat iedereen er eens echt gezellig uit is gegaan, net als jezelf. En dan dat spel zeg. en die kleuren, dat enorme beeld. Zo krijg je 't toch zeker nergens I Film blijft altijd een belevenis. En als je thuis komt ben je samen een heerlijke avond rijker. LEIDEN Do lunchroom is op 2 februari geopend vanaf 12.30 - Toegang via Eft Vispoort Districts-Consultatiebureau van de Prov. Z.H. Vereni ging tot bestrijding der Tuberculose, Rijnsburgerweg 70, Leiden, vraagt voor spoedige indiensttreding: t.b.v. het tuberculine-team. Salaris volgens rijksregeling. Brieven met uitvoerige gegevens richten aan de dis- tricts-tuberculosearts. 3F Hout, board en triplex. Hangkasten, legkasten en keukenkasten. „Wienese" j ladders, trappen en stei gers voor loodgieters, schilders, aannemers en I timmerlieden. Fabrieks prijzen. Komt vrijblijvend 1 eens prijs vragen en kij ken. „De Houthal", Hoge- I woerd 99, tel. 22536, jp: bascule, bij P H. van der Geest, Rijpwetering. 5T 10 Rijlessen a 60 min. voor 47 50 in nieuwe Peu geot 403. Erkende bonds- autorijschool ..Joop Groe nendijk' p.a. J. J. Bemel- man, Morsweg 135, Leiden tel. 01710—31283.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 6