jfiM (272) Gemeenteraad van Voorschoten accoord met onteigening bij Pauwenstraat en Adegeest K.A.B. vond geen candidaat voor voorzitterschap Dokter Claudia De allernieuwste serie PHILIPS Radio - Televisie- Bandrecorders - Platenspelers - Gram combinaties LANGEZAAL Permanent Rivière GELD DANSEN DANSEN Hulparbeider ZATERDAG 28 JANUARI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Bij het begin van de raadsverga dering in Voorschoten hield burge meester L. de Kool zijn nieuwjaars rede, waarin hij o.m. zei dankbaar te ztfn voor de sympathieke wijze, waarop hij in de gemeente Voor schoten was opgenomen met zijn ge zin. Het verheugde de burgemeester, wering van schoolverzuim werden benoemd de heren G. Brinkman, C. Fortanier, A. J. D. van Oosten, G. J. Rietmulder, J. H. Krooshof, W. v. d. Waerden, B. Dijkman en G. C. Verrips. Tot vaste vakleerkracht aan de openbare ulo werd benoemd de heer W. C. Gerritsma. De stichting dat de fnianciële positie van de ge- Recreatie, die in het land een pro perheidsactie gaat voeren onder het motto „Opgeruimd staat netjes" had de gemeente een bijdrage verzocht van 0.04 per inwoner of ongeveer 575,-. Mevrouw Stoker vond het ningbouw en het vraagstuk van de bedrag wat aan de hoge kant. Zij meente vergeleken met vorig jaar een gunstiger beeld is gaan verto nen. Behalve de sanering van de fi nanciële positie van de gemeente noemde de burgemeester ook de wo- grenswyziging. „Alles overziende, meen ik, dat wij het jaar 1961, ondanks de vele moeilijkheden die mij duidelijk voor ogen staan, terecht met een zeker optimisme tegemoet zijn gegaan", aldus burgemeester De Kool. Deze toespraak werd beantwoord door de nestor van de raad, de heer G. v. d. Hulst. Het bestuur van de vereniging „Oud Leiden" had in 1940 een ge velsteen gekocht van de gesloopte Voorschotense Oranjeboom", schoten kreeg deze steen in bewa ring, die naaien werd aangebracht in de gemeentelijke etagewoningen aan de Raadhuislaan. Het bestuur van de vereniging „Oud Leiden" heeft deze bestemming zeer gewaar deerd en besloten de gevelsteen aan de Gemeente Voorschoten ten ge schenke te geven. De raad aan vaardde de steen onder dank. Tot leden van de commissie tot kwam met een voorstel 2 ct per in woner af te staan en de andere 2 ct per inwoner beschikbaar te stellen aan het plaatselijk actie-comité. De heeft Tideman vond het bedrag niet veel. Het doel vond hij^ zeer belang rijk en het kreeg de volledige in stemming. Het voorstel van mevr. Stoker zou eerst in stemming wor den gebracht, maar daar de heren Fortanier en De Wilde zich uitspra ken voor het voorstel van B. en W. in goede sfeer had gehad met de eigenaar en diens gemachtigde en dat hij optimistisch was t.a.v. de on derhandelingen, aie ook hangende de onteigeningsprocedure verder zul len worden gevoerd. Eenzelfde standpunt werd ingenomen t.a.v. de onteigening van grond met opstal len, gelegen in plan Adegeest. De heer v. d. Hulst deed nog een po ging om deze procedure uit te stel len en alsnog te trachten een oplos sing te vinden in minnelijk overleg. Het gaat hier om een historisch fa miliebezit, niet zozeer om de prijs dan wel om het behoud. Deze zaak is echter al jaren hangende, aldus de voorzitter en het :ollege is ver ge gaan. Het is niet de bedoeling de be langen van de eigenaar te schaden, maar de belangen van het algemeen belang te respecteren. Ook in dit ge val zullen de pogingen worden voortgezet om overeenstemming te bereiken omtrent de aankoop door de Gemeente. De raad gaf het col lege haar fiat. Met de eigenaren van perceel Schoolstraat 96 had het college over eenstemming bereikt t.a.v. de koop van dit pand. Koopsom 12.500 en voorwaarde, dat de gemeente de uit deze voortvloeiende belastingschade voor haar rekening zou nemen. De Rijkspolitie kreeg een woord van waardering te horen over het ge- SASSENHEIM J. W. Kortekaas blijft nog hoogstens 2 jaar In de gisteravond gehouden jaar vergadering der KAB-afdeling Sas- senheim is men met de verkiezing van een nieuwe voorzitter niet kun nen slagen. De aftredende voorzit- overbleef. De heer F. Wiering stel de namens de vergadering voor, eerst deze nieuwe bestuursleden te laten inwerken voordat de voorziter en de penningmeester aftraden. De heer Smit bleef echter bij zijn genomen besluit. De voorzitter, die reeds 38 jaar zijn functie waarneemt, merkte op dat ook zijn tijd gekomen was en men maar een nieuwe moest kie- Pater Peterse in «Ie Annakliniek opgenomen De vroegere kapelaan van de paro chie Maria ter Zee te Noordwijk aan Zee, Pater Peterse, is in het begin van deze week in de Annakliniek te Leiden opgenomen, waar het nood zakelijk werd geacht, dat zijn rech tervoet werd geamputeerd. De gevolgen van een enkelbreuk, die pater Peterse een drietal jaren geleden in Noordwijk opliep, is hij nooit geheel te boven gekomen. ter de heer J. W. Kortekaas, pen- ze Dat bleek juis( de moeinjkheid ninomaactoi. W Crnir Dn o cDorDfo. ningmeester W. Smit en 2e secreta ris P. Homan stelden zich niet her kiesbaar. Dit aftreden aldus zei de voorzitter, is niet omdat wij geen belangstelling meer hebben voor de KAB, doch vindt zijn oorzaak in een door het hoofdbestuur gedane sug gestie, dat men aan bestuursverjon- ging moet gaan denken. Op grond hiervan stellen wij onze bestuurs functie beschikbaar. waar de vergadering geen uitweg in zag. Om hier uit te komen wilde de aftredende voorzitter wel „demissio nair" aan blijven tot een nieuwe voorzitter beschikbaar is. Hij stelde echter als uiterste termijn de zit tingsperiode van twee jaar. Aan de leden dus de taak op zoek te gaan, merkte hij nog op. Tot de afgetre den penningmeester richtte hij woor den van dank voor de prettige sa- nam mevrouw Stoker haar voorstel nomen initiatief om zelf voor haar heren A. Zwetsloot en Th. Vroonhof werden zonder stemming aan het be stuur toegevoegd. Een derde candi daat ontbrak zodat een vacature korenmolen „De teru«' £aar°P w.erd het voorstel van De gemeente Voor- B' en w- z- h- st- aanvaard. Onteigening. B. en W. kwamen in deze raad met een plan tot onteigening van grond en opstallen, gelegen nabij de Pauwenstraat, dit in verband met de realisering van de plannen tot sane ring van de voor- en achterkazerne. Voorzitter liet weten, dat hij tot tweemaal toe een zakelijk gesprek patrouilleboot een botenhuis te bou wen. Het Rijk stelt voor dit doel geen geld beschikbaar. Voor het graven van een insteekhaven is echter een bedrag van 600 nodig. De gemeen te stelt dit bedrag beschikbaar. Het begonnen zal worden, aldus de voor zitter. Op een vraag inzake parkeer terreinen en speelgelegenheden in Vlietwijk van mevrouw de Waal- Malefijt, deelde de voorzitter mede, haventje komt aan de Hofweg en dat binnenkort van het college een de rijkspolitie zal hier het botenhuis memorie van antwoord te ver- overheen kunnen bouwen. De voor- wachten, dat gegeven zal worden bereiding van de uitgave van het naar aanleiding van de bemerkin- adresboek is thans zover, dat binnen- gen aangaande deze objecten in het kort met ce advertentiecampagne E.T.I. rapport. J "Vil «Bil uaiift vuui uc Ml CUICC ori- .ïü.66* 5n?nxrJi«*l# menwerking en 't vele werk verricht in de 15 jaren van zijn penningmees terschap. In zijn openingswoord had de voorzitter o.m. enkele woorden ge wijd aan de structuurwijziging in de KAB, nodig om de grote schakering van arbeiders op te vangen en zich als organisatie aan te passen aan een tijd, die zich in snel tempo wijzigt. Spreker vroeg grote aandacht en belangstelling voor het groepge- sprekswerk, om bij te blijven op so ciaal en economisch, zowel als op in ternationaal terrein. Over het 60-ja- rig bestaan deelde de voorzitter ten slotte nog mede dat de leden zich strikt aan de per circulaire aan te geven richtlijnen dienen te houden. Dit om abuizen te voorkomen. Het jaarverslag van secretaris J. de Boer bevatte mede eén overzicht van alle onderafdelingen en instel lingen. Uit het laatste jaarverslag van de penningmeester bleek dat de financiën stabiel gebleven waren, ten besluite van de vergadering dankte de heer Vroonhof voor het in hem gestelde vertrouwen. HARDDRAVERIJVERENIGING DEFINITIEF OPGERICHT In een gisteravond gehouden ver gadering in het „Eruine Paard", is de oprichting van een hardoraverij- vereniging definitief geworden. Na mens het voorlopig comité verwel komde de heer J. v. d. Nouland de aanwezigen, onder wie dr. Schaly, lid van het hoofdbestuur van de Lan delijke Bond. Spreker memoreerde het in een kapr°rssalon geboren idee om te komen tot oprichting van een harddraverij vereniging in Sas- senheim. Om kans van slagen te heb ben volgde aansluiting bij de bond van Ren- en Drafsport in Nederland. Met medewerking van het gemeen tebestuur kreeg men toen toestem ming tot het houden van een korte- baandraverij op de Parklaan. Vol gens deskundigen een ideale plaats, gelegen tussen Oosthaven en Menne- weg. Na een bespreking met de Oranjevereniging werd besloten tij dens de tweede dag van de jaarlijk se volksfeesten deze draverij te hou den. Leden van de Oranjevereniging krijgen reductie op de toegangsprijs. De draverij vereniging is gestart met 35 leden. In het definitieve bestuur werden gekozen de heren: J. v. d. Nouland, A. Remmerswaal, D. Houtzagers, L. v. d. Mey, J. Koning, J. erdegaal, L. Speelman, G. Wijntjes, Th. v.d. Vlugt, A. G. Zwaan J. P' ilippo, J. Karre- mans en J. Rotteveel. Erevoorzitter werd de burgemeester, J. baron van Knobelsdorff. Bij het kiezen van 'n voorzitter kon men niet tot een be slissing komen. Deze kwestie zal door het bestuur, op voorstel der verga dering, onderling uitgemaakt wor den. De heer Govers, adviseur bij de Ned. Ver. Ren- en Drafsport, gaf tot slot een technische uiteenzetting van alles wat er aan een kortebaandra- verij vastzit. Ook de totalisator kwam hierbij ter sprake. ZOETER WOUDE Geslaagd. Op het in Amsterdam gehouden examen voor drogist is geslaagd de heer W. J. A. Versteegen. UIT VOORRAAD LEVERBAAR. M" Ook wij geven voor elk toestel een HOGE INRU'L-WAARDE "W Komt U eens Kijken en Praten. U weet het toch LANGEZAAL geeft U 100% SERVICE en prettige EIGEN CREDIT SERVICE. STILLE RIJN 3 4 LEIDEN - Tel. 26545 Voor moderne haarverzorging verzorging 5-meiplein 80 - Leiden - Tel 33595 Botplein 7 Ketwijk Tel 4460 STELT IJ THIJS OP GEZOND EN MOOI HAAR? Wij brengen met groot succes Haarkleurspecialist In onze salons behoeft U niet af te spreken. Kredieten uitsluitend groot 1600,- a 3% zonder Borg verkrijgbaar woo» elk doel en voot iedereen Gemakkelijke voorwaarden wisselende wacbttijd Vraagt inlichtingen „SAMEN WfeKKINCi" Verstolksti SI. Leeuwarder R.K. INSTUIF NIEUWKOOP Zondag 29 .januari a.s. Muziek van de voor velen bekende band „THE RITHME KINGS" uit Woerden Aanvang 8 uur, zaal open 7.30 uur. PERSONEEL 2 Wii vragen: in verband met ae invoering van de 5-daagse werkweek: een magazijnbediende van on besproken gedrag. In staat zelfst. enige afaelingsma- :e onderhouden. 50 a 25 jaar. Per soonlijke aanm. N.V. He- ma, Leiden. 2 Gevraagd, r.k. hulp in de huishouding, zelfstan dig in zakengezin met 1 kind. Tegen 1 maart a.s. Goed salaris; reiskosten vergoeding. Aanmelden: Maarsmansteeg 21, Lei den, tel. 20778. 2 Jong administratief onderlegd persoon heeft enige hele of halve dagen p. week beschikbaar voor de verzorging van uw id- ministratie. Ook in de buitengemeenten. Br. on der no. 9913 bur. v. d. bl. CULTUREEL CENTRUM Nieuwe Wetering Zondag 29 januari 1961 o.l.v. „DE VRIJBUITERS" (4 man) Aanvang 8 uur. - Entrée 1.- p.p. - Toegang 18 jaar Uitsluitend r.k. 2 Bijverdienste-tippen voor vrije avonden en za terdagen. „De Tipgever", afd. Ini. no. 46 Postbus 21 H.I.Ambacht. Voor direct en het aan komende bloembollenseizoen gevraagd beschaafde meisjes als restaurant hostesses. In lichtingen en aanmeldingen Restaurant De Nachtegaal, Lisse. 2 Wij vragen in verband met de invoering van de 5-daagse werkweek: een leerling-verkoopster voor het koffiebuffet. Leeftijd 17 a 18 jaar; een aank. verkoopster voor de par fumerieafdeling, Beslist boven 18 jaar. Pers. aan meldingen N.V. Hema, Leiden. 2 Lampe vraagt een cas- sière; leeftijd 20 jaar. Sollicitaties te richten: Breestraat 161, Leiden. 2 Wij vragen voor onze gchoenherstellersbedrijven in Voorschoten en Leid- schendam vakbekwame schoenherstellers en een halfwas. Aanbiedingen: Voorschoten. Schoolstr. 39 tel. 3584; na 5.30 u.: Wijn gaardenlaan 22. Leid- schendam. Damplein 16. AANGEBODEN *2* Aanhangwagens Trek- installaties; kogelkoppe lingen. A. S. Schalkers, N. Beestenmarkt 32, Lei den. tel. 30358. Gevraagd: liefst in bezit van rijbe wijs voor vrachtauto. MOTORENFABRIEK EN SCHEEPSWERF G. den Heeten Co. N.V. Utrechtse Veer 18. Leiden WONINGRUÏL? Ruim 3000 recente adres sen door het gehele land in handige 2-maandelijkse gids, die uitsluitend en gratis aan ingeschrevenen wordt verstrekt. Eenmali- fje bemiddelingskosten echts ƒ10.voor 12 maanden servide. Vraagt inschrijfformulier of na dere informaties aan Stichting Interlocale Wo- ningruil-centrale. Utrecht. Stationsstraat 20, postbus 2006, tel. 030—11831. 2 Accordeon, gitaar, mandoline, banjo, trompet sax, klarinet en drumcur sus. Instrument direct mee naar huis en aan het einde van de cursus uw eigendom. Vraagt gratis prospectus. Muziek school Zwaag. Korevaar- straat 5, tel. 24358. 2 Kredieten voor aan koop van auto's, machines, motoren, tractoren, vee. enz. Hypotheken van 4"»%. Ook top-hypothe- ken. Ass.kant. J. Schouten v Boetzel.str. 93, Alphen aan den Rfln, tel. 01720 3449. 2 Aangeboden: warme kas verg.; koude kas verg.; open grond B, jaar en pe rioden. Koop en huur. J. van Paridon Jzn, Noord- wijkerhout, tel. 205. 2 10 Rijlessen voor 47.50 in nieuwe Opel Rekord en Anglia I960 Erkende Bonds autorijschool ..Ire ne" Gediplomeerde in structeurs. Boddens Ho- sangweg 52, Woubrugge. tel 286- Leiden tel 26753 2 De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren v. elk slot. Haar- lemmerstr. 273, tel. 33958 (bij de Overdekte). Leve ring aan Rijk en Gemeen te. Maandagmorgen geslo- 2 Te koop: huisk.ameubl. in zeer goede staat. Lage prijs. Dykstraat 31, Leiden Gevraagd: Hulp in de huish. intern. Goed kunn. koken, v.g.g.v. Gezin 2 jonge kin deren. Kinderverzorgster en werkster aanw. Sollici taties onder opgave ver langd salaris. Mevr. _,ari- ve. Prins Frederiklaan 8. te Wassenaar, tel. 01751 8271. Uw sleutel weg, uw slot kapot? '-1. JANSE maakt elke sleutel, ook uw slot Heeft U haast? t Is geen bezwaar wi" maken alles in één das klaar. H. JANSE het bekendste adres van Leiden. Haarlemmerstraat 129 2 Aanrechtbladen en gootstenen. Door moder nisering van ons magazijn is een partij 2e keus aan rechtbladen met gootste nen vrij gekomen, die wij voor aantrekkelijke prij zen verkopen. Jac. Arnol- dus en Zoon, Minnebroe dersgracht 9, Utrechtse Jaagpad 7-8, tel. 21510 24166. 2 Gratis proefles in on ze nieuwe Upei. Snei.e dus voordelige opleiding Ook theorielessen tegen gereduceerde prijs! -.ij- school Frans Goddijn, Ma. doerastraat 29, Garen markt 5, tel. 34430. Leiden 2 Rotan meubelen, wie- &en, mandenwerk koopt het voordeligst D« Fa. Van der Vaart. Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, tel. 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 3? Aangeb.: rand van de stad: mooi vrij heel huis, prachtig uitzicht, 4 ka mers, keuken, schuur, enz. Ruilen voor vrij boven- of benedenhuis, mag ook boven winkel zijn. Cen trum stad. Br. onder no. 8006 bur. v. d. blad. 2 A.s. bruidsparen uw bruidsstoet wordt le klas verzorgd dooi het gespe cialiseerde trouwautobedr Zeemanlaan 12a. directie: De Jong, tel 23055, 7-pers. auto's met verwarming Keuze uit zwarte, zilver grijze of witte bruids- coupé. 2 Autohoezen, kappen. pyama s. complete bekje aingen, sponsrubber zittin gen, asbakken, spiegels ïashake? bloemvaasies armsteur.en, zonneklep- pen, rubbermaties vloer matten, kaplak, ruiten sloten, tochtrubbers. Th van Kuijk. Autobekieder Morsstraat 46, tel 30552. Leidon 2 Auto's met rechtsgel dige schriftelijke garantie bewijzen Financiering te gen 5% Elk merk auto kan geleverd worden Van den Berg, rioogl. Kerkgr. 42. Leiden, tel. 30692. 2 Kofferschrijfmachines. in diverse uitvoeringen en prijzen Vrijblijvend de monstratie ook bil U thuis Hees Kantoormachines. Hogewoerd 92, tel. 31983. 2 Markiezen: rolscher- men: al jaloezieën. Groot ste sortering zonwering. Prima afwerking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkantoor van Melchers' Markiezenfa- briek C. E. Jedeloo, Oegst- geest, Juffermansstraat 23 tel. Ö171031165 2 Pullman-, Auping. en kapokmatrassen vindt U in de grootste sortering en de laagste prijs bij De Kleine winst, Haarlem merstraat 51. Leiden. 5? Automatische fotoser vice Rolfilms. kleinbeeld- films, kleurenfilms witte en blauwe flitsiampen thans ook verkrijgbaai via onze automaat in de hal van het Station. Fotore- portageoearüf-Fotohandei N. v d Horst Doezastraat 39. tel 24702 Zie ook on ze automaten Doezastraat en Bevrijdingsplein. 2 Herenhoeden stomen modeLeren nieuw lint. nieuw leer. eventueel ver groten of verkleinen Voor vakwerk: v. Velzen, hoe- denkliniek. Donkersteeg 3 2 Overhemdenreparatie. Boorden en mancnetteo enz vernieuwen ondei ga rantie, ook no-iron. Smits overhemden- en kousen Rij: paratiebedrijf, Nieuwe jn 94. tel. 25391. CP Een nieuwe batterij voor zo laag mogelijke prijs. Vraagt dan uw ga ragehouder onze revisie- batterij met 18 maanden volledige garantie, Jus zonder bijbetaling. Indien niet voorradig vraagt dan rechtstreeks. Accu-service Groenen, Nieuwe Rijn 106 Leiden, tel. 23140. 2 Te koop: 2e hands da mes-. heren- en kinderrij wielen. Alles gemoffeld en onder garantie. Rij wielhandel A. Grimber- Sen, Dubbelebuurt 11, ijnsburg, tel 01718-2967 2 Credleten t^n. f3000. (voor iedereen), voor aan koop meubelen en wo ningtextiel, direct van ta- briek. Enorme keuze en besparing. Uiterst soepele betalingsregeling en strik te geheimhouding. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Postbus 538. Den Haag. 2 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Ford Consul Taunus 17M, Opel Rekord. Volkswagens en Volkswa- genbusie Werkhoven's Garagebedrijf, Maredijk 34a, fel. 32735 en 22300. Weet U waarom zoveel zakenmensen de Renault Dauphine kiezen? Laten zy het U zelf vertellen! Belt of schrijft U maar en wij zenden U gehee. onverplicht een lijst van Dauphine-rüders. Automobielbedrijf BAAY n.v Officieel Renault-agent Van Foreestlaan (naast Avifauna), Alphen aan den Rijn, tel. 01720-3841 De garage met de modernste outillage Cp Prima piano (kruissna- ng); fraaie Mechelse leeu wenkop tafel; dito kastje, stoelen, dressoir en Me chelse bewerkte bank: pr. klein mah. gestoff. Frans bankstel; ladekasten; ka binet. W. F. Kooreman, Nieuwe Rijn 9. t.o. V. en D. tel. 23261. Ford Taunus 1958 sta tioncar, met 3 mnd. schr garantie. Inruil en financ. mogelijk. Garage J. v. d. Meer. Hoge Rijndijk 4a. tel. 2o259; na 18 uur 30794 2 Jong echtpaar zoekt kamers tn Oegstgeest of Leiden van 1 maart1 ju ni. Br. onder no. 8018 bur. v. d. blad. 2 Ford Taunus M17 58 met radio, verwarming, 3 mnd. schr. garantie. Ga rage J. v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4a, tel. 25259; na 18 uur 30794. 2 Fiat type 600 1957. in goede staat van onder houd, tegen scherp conc, prijs. Gar. J v. cL Meer, H. Rijndijk 4a, tel. 25259 na 18 uur 30794. ■■HIHpmiipHm met schuifdak. Citroën 2 CV '60- Citroën '55 de Luxe. Gar. J. v. d. Meer, H. Rijndijk 4a, tel. 25259 na 18 uur 30794. 2* Goedkope automobie len door inruil verkregen Chevrolet '51. Austin A 40 52. Fiat 500 53: prijzen vanaf 500 - uarae* v d J^eer, H. Rnndyk 4a. tel. 25259; na 18 uur 30794 5? „De Houthal", Hoge woerd 99. het domein voor de „Doe het zeiver". Hij vindt daar wat hij (of zij) nodig heeft. „Maak het zelf". U kunt het wel klaar krijgen m t onze voorlich ting. 2* Gulf smeerstation. Se rieuze aandacht voor uw kostbare auto. Gulf-servi- ce, Verdamstraat 6. CP Kinderrijwielen vanaf 49.50; sport rij wielen vanaf 89.-. Ook Rudge en Sim plex voorradig Fa. Dusos. wa, Turfmarkt 13. telef 24409. 2 c.v. N. Bakker Hzn Roelofarendsveen. 01713 487 in Groententeeltver- gunningen en Sierteelt- vergunningen. S Breuklijders (sters)Er ia uitkomst! Vraagt inlichtin gen over Brooks Breukver- band, dat al uw breukbezwa- ren wegneemt, of inf >rmeert wanneer wij in uw omgeving zitting houden. Brooks, Sin gel 25 (A 25) Amsterdam-C. TeL 249423. J2T Goedkope automobie len door inruil verkregen Volkswagen '52 met rol- dak, prijs 1200 Garage J v. d. Meer Hoge Rijn dijk 4a, tel. 25259: na 18 uur 30794. 2" Accubatterijen, eerstp kwaliteit, grote voorraad Gebr. v. Ulden. Verdam straat 6. tel. 23041. 2? Leert D.A.F. rilden Eenvoudiger. goedkoper Inl. bij Gebr. Van Ulden D.A F.-dealer, Verdamstr 6 tel 23041. GEVRAAGD 2* Oude mah. canape's; stoelen, ronde tafels; klei ne antieke meubelen; be schadigd en wormgaatjes geen bezwaar. Br. onder no. 1696 bur. v. d. blad. CP R.K. Dame, weduwe, in bezit van meubelen, vraagt twee gestoffeerde kamers te huur met c.v., te Leiden of omgeving. Liefst met warme maal tijd. Br. onder no. 8016 bur. v. d. blad. 2 Bremmer vraagt antie ke meubelen, koperwerk kristal, porseleinen groe pen goua, zilver Verder alie soorten antiek. Brem mer, Goegerritst. 1, teief 22791. TE HUUR 2 VVasmachineverbuur „Edy" voor Leiden en om streken. Wasmachine met klok 2.00 centrifuge 1.50 en 1.75, wasmachine met centrifuge 3.00 huur voor de geheie week Kan ook eigendom worden Bern- hardkade 23. tel 25245 2 Uw adres voor het huren van 1ste klas bruidstoilet compleet met pettycoat. kap je, sluier, tasje en handschoe nen in de nieuwste modellen, is alleen fa Sloos, Stille Rijn 11. tel. 20868. 2 Autoverhuur. Nieuwe model Citroën 2 CV '61 en Volkswagens '61. Voor goedk. autorijden: Geen- jaar Autovernuur, Goeje- straat 34. tel. 30794. Gara- ge H°ge Rjjndijk 4a. tel. 25259. 2 Verhuur van nieuwe luxe automobielen o h Mercedes, Opel. Simca. V W en D A F Bierman Automobielbedrijf. Oud3 Singel 66. Leiden, telef 34403. DIVERSEN 2 Wij hopen alle soorten vellen konijnen en hazen enz. Ook van opkopers. W. Sira. Volmolengracht 28. tel. 20754 Leiden. 2 Helpt mee een kerk bouwen ter ere van St Jo zef. Elk dubbeltje is wel kom, giro: 227223 A A. J Buys, oouw-pastoor. Leid- schendam. 2 Dierenvrienden opge let! Stichting Amivedi, Den Haag, registreert ook m Leiden kosteloos gevon den en verloren dieren. Adres voor opgave; mevr. J. Hovius, Sunngarstr. 17. tel. 23556. Dieren kunnen niet worden opgenomen. Abonneer! U op hel Parochieblad Sursum Corda per jaar per kwartaal per ƒ4.50 1.20 0.40 Bureau Papengrachf 32, leiden Telefoon 20935

Leidse Courant | 1961 | | pagina 5