VAN ZIJP Terlènka 12.50 J. de Bru Zie het beter... met Philips televisie E VRIJDAG 19 AUGUSTUS 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA Z0ETERW0UDE Raadsagenda Aan de agenda voor de raadsvergadering van 24 augustus a.s., des avonds te 19.45, ontlenen wij o.m.: voorstel tot ver huur van een perceeltje grond als volkstuin; id. tot het toekennen van een vergoeding aan de eigenaar van de stortplaats voor huis- en straat- vuil. Benoeming van de leden van de Instelling van Maatschappelijke Zorg id. van de leden van de Woonruim te-adviescommissie. Voorstel van B. en W. tot het geven van namen aan enkele straten aan de Hoge Rijndijk; id. naar aanleiding van een schrij ven van Ged. St. betreffende het toe gekende subsidie in de kosten van restauratie van de R.K. Kerk aan de Hoge Rijndijk; id. met betrekking tot de straatverlichting in het West einde; id. tot aansluiting bij de schooltandartsendienst Alphen aan den Rijn voor wat betreft de school- tandverzorging aan de Hoge Rijn dijk; id. betreffende de subsidiëring van de Stichting Katholieke Gezins zorg en Gezinshulp; id. met betrek king tot de subsidiëring van Kruis verenigingen; id. tot het garanderen van de betaling van rente en aflos sing van een door het Wit-Gele Kruis (Dorp) te sluiten geldlening; id. tot verkoop van een perceel grond aan het Wit-Gele Kruis (Dorp) voor een te bouwen wijkgebouw. UIT DE RAADSSTUKKEN De raad dezer gemeente komt op woensdag 24 augustus a.s. in verga dering bijeen. De riolering van het febied tuusen de Zwetkade en de chenikelweg loost momenteel in het water van de Korte Miening. Hier door ontstaat een zodanige vervuiling van het water, dat Rijnland verzocht heeft deze lozing te staken. In ver band hiermede ligt het in de bedoe ling in het Westeinde een Pasveerin- stallatie te laten maken op de grond van de Wed. van Reijlingen-Dolle. Deze is bereid de grond aan de ge meente te verkopen tegen de som van 10.750,De vergoeding voor de pachter moet bedragen 2.445, B. en W. stellen voor tot deze koop te besluiten. De stortplaats van huis- en straatvuil aan de Ommedijkse- weg is eigendom van de N.V. Dak pannen- en Kleiwarenfabriek v.h. D. van Oordt Co., te Alphen aan den Rijn. Hoewel daar al enige jaren vuil wordt gestort zonder enige ver goeding, vraagt de N.V. thans een vergoeding van 150,per jaar. Aangezien de gemeente nog pas ver beteringen aan de toegangsweg heeft laten uitvoeren en er bovendien op korte termijn geen andere stortplaats beschikbaar is, stellen B. en W. voor de vergoeding van 150,per jaar toe te kennen. Grasmaaimachine Het nieuwe sportterein aan de Hoge Rijndijk is klaar gekomen. Dit veld moet regelmatig worden ge maaid om een goed gesloten gras mat te verkrijgen. Inlichtingen wer den daarom ingewonnen bij naburige gemeenten en demonstraties werden gegeven met enkele motormaaima- chines, waarbij een deskundige van de Ned. Heidemij. aanwezig was. De conclusie was, dat de „Robcrine spe ciaal 24" de beste machine was voor deze gemeente. De kosten hiervan be dragen 3500,terwijl nog 500, nodig is voor aankoop van olie, ben zine en voor het onderhoud. B. en W. stellen nu hiervoor een krediet van 4000,te verlenen. Met deze ma chine kan ook het sportveld op het dorp en andere gazons in de gemeen te worden gemaaid. Straatnamen Aan enkele straten aan de Hoge Rijndijk moeten nog namen orden gegeven. Het betreft hier straten tus sen de Willibrordusstraat en de Rij- negommerstraat.. B. en W. stellen voor aan de straat lopende langs de sloot van de boerderij van Van Leeu wen de naam „Nassaustraat" te ge ven, omdat deze te zijner tijd zal worden doorgetrokken naar de Oran jelaan. De straat evenwijdig lopen de met de Willibrordusstraat willen B. en W. noemen de „Bonifacius- straat". De paralelweg langs de Hoge Rijndijk moet eveneens een nieuwe naam hebben, aangezien er anders zeer grote moeilijkheden ontstaan met de huisnummering. B. en W. stellen voor deze straat te noemen de „Titus Brandsmastraat". Straatverlichting De bewoners van het Westeinde hebben verzocht aldaar een straat verlichting aan te brengen. B. en W. hebben aan de Sted. Fabrieken te Leiden verzocht hiervoor een plan te maken en een begroting van kos ten over te leggen. Met gebruikma king van de bestaande palen en het aanbrengen van stalen wandarmen kan daar een verlichting worden aan gebracht, waarvan de kosten bedragen 12.300,De comm. voor de' fi nanciën heeft gunstig geadviseerd. B. en W. zijn van mening, dat een straat verlichting langs deze weg, waar langs aan beide zijden een brede sloot loopt, zeker zeer nodig is en stellen dan ook voor hiertoe te be sluiten. Schooltandverzorging Het R.K. Schoolbestuur aan de Hoge Rijndijk heeft verzocht te be vorderen dat haar school bij de Stich ting ter bevordering van de tand- verzorging in het district Alphen aan den Rijn wordt opgenomen. B. en W. hebben hierover inlichtingen aan genoemde stichting gevraagd. Aan sluiting is inderdaad mogelijk. De verzorging vangt dan aan bij de eer ste klas en wordt jaarlijks met de nieuwe klas uitgebreid, zodat na 6 jaren de gehele school bij de verzor ging is betrokken. De kosten bedra gen 0,17 per inwoner. Aangezien alleen de school van de Hoge Rijn dijk zal deelnemen, is de berekening per inwoner niet mogelijk. Een be tere basis is dan ook het aantal leer lingen. De totale bijdrage van de ge meenten wordt geschat op 10.645,- voor het eerste dienstjaar. Het totaal aantal kinderen zal vermoedelijk 1380 bedragen, waarvan er dan 45 komen uit Zoeterwoude .De gemeen te zou het eerste jaar dus moeten bijdragen 45/1380 x 10.645,of rond 350,B. en W stellen voor hiertoe te besluiten. Wit-Gele Kruis In de vergadering van 25 maart 1959 werd besloten aan de ver. Het Wit-Gele Kruis op het Dorp mede werking te verlenen bij het tot stand komen van een wijkgebouw. De prijs van de benodigde grond bedroeg 25,per m2. De rente en aflos sing van de te sluiten geldlening zou worden gegarandeerd, terwijl een jaarlijkse bijdrage zou worden ver leend van 50% van het exploitatie tekort tot een maximum van 2000,-. Het bestuur kon hierop echter niet ingaan. Verzocht wordt een nieuwe subsidieregeling in te voeren con form het model van de gemeente naast het verlenen van subsidie in de kosten van het normale Kruiswerk ook een bijdrage ineens wordt gege ven in de kosten van het stichten van een wijkgebouw, terwijl voorts nog 50% van de rente en aflossing voor rekening van de gemeente wordt genomen. B .en W stellen nu voor de subsi dieregeling voor de Kruisverenigin gen van 19 augustus 1957 in te trek ken en een nieuwe subsidieregeling vast te stellen conform de regeling van Lisse. Aangezien het Wit-Gele Kruis een wijkgebouw wil stichten op de hoek Jan van Banningstraat-Korte Mie ning moet zij over de benodigde grond kunnen beschikken. B. en W. stellen nu voor aan genoemde ver eniging te verkopen 400 m2 grond tegen 25,per m2. S.J.Z. Zondag a.s. wordt het nederlaag toernooi van SJZ voortge zet met de wedstrijden tegen Tey- lingen. Om 1 uur SJZ 2—teylingen 2; om 3 uur SJZ 1Teylingen 1. Lisse. Deze regeling houdt in, dat Z0ETERW0UDE- LEIDERD0RP R.K. Gymnastiekver. Meerburg. Na de vacantie zal de gymnastiek vereniging weer een aanvang nemen met de lessen en wel op maandag 22 augustus. De lesuren zijn als volgt verdeeld: maandag: 5.30 uur jongens van 6—9 jaar, 6.30 u. jongens van 1012 jaar, 7.30 u. adspiranten van 13—16 jaar. Dinsdag: 4.15—5.15 uur meisjes van 6—8 jaar, 5.156.15 uur meisjes van 9—10 jaar, 6.15—7.15 u. meisjes van 11—12 jaar. Vrijdag: 67 uur meisjes van 1314 jaar, 78 u. adsp. dames tot 16 jaar, 89 uur dames, 910 uur gehuwde da mes. Zij, die als lid wensen toe te tre den, zullen er goed aan doen dit zo spoedig mogelijk te doen daar de mogelijkheid bestaat dat straks, door de verbouwing van de gymzaal, de toename van leden zal moeten wor den stopgezet. Wat lezers schrijven BEJAARDENTOCHT ZOETER WOUDE Zoeterwoude, 15 aug. 1960 Een kleine nabeschouwing zou ik gaarne willen geven over de tocht van de Zoeterwoudse ouden van da gen, van vorige week 8 aug. Alle mensen, die ik vorige week sprak waren het er over eens, en zeiden „wat hebben wij een fijne dag ge had, en dan dat leuke aandenken, gemaakt door de heer J. Turk zal wel weer in menige huiskamer te pronk hangen evenals de klompjes van 5 jaar geleden. Daarom hartelijk dank aan ons volijverig comité, en aan allen, zonder uitzondering, die het mogelijk gemaakt hebben, om het 2de lustrum zo bijzonder te doen sla gen. Het heeft ons allen deugd ge daan. Een der oudste deelnemers, die voor de 10de maal de reis heeft mee gemaakt. KORTE golf Uit de postwagen van een trein van Brighton naar Londen hebben dieven uit postzakken een bedrag van ca. 80.000 gulden gestolen. In Maastricht wordt binnenkort begonnen met de bouw van een 424 meter lange tunnel onder de spoor lijn Maastricht-Luik, ter vervanging van de Scharner overweg. De tunnel die ongeveer vier miljoen gulden zal kosten, moet in mei 1963 gereed zijn. Algerijnse opstandelingen heb ben negen landgenoten uit het dorp Bocca Mihania in de bergen ten zuidwesten van Algiers de keel af gesneden, als een waarschuwing aan de andere dorpelingen om niet de bescherming van de Franken in te roepen. Voor de kust van het protecto raat Aden zijn twee opvarenden van het 7 augustus in de Golf van Aden vergane Italiaanse scheepje „Lanter- na" opgepikt. Zij zijn in een zieken huis opgenomen. Naar verluidt is één van hen in ernstige toestand. Twee dagen na de ramp werden 4 overlevenden opgepikt. De „Lanter- na" zou 48 passagiers hebben gehad. In een steenkoolmijn in de Chi leense provincie Conception zaten donderdagochtend 54 mijnwerkers opgesloten nadat zich een mijngas- ontploffing had voorgedaan. Alle in- geslotenen konden bevrijd worden, doch het aantal ernstig gewonden bedraagt 34. In de streek van Nieuw Delhi en de aangrenzende provincie Oet- tar (Pradasj zijn reeds elfhonderd mensen als slachtoffers van de hui dige cholera- en tyfus-epidemiën ge storven. De bestrijding der epidemie- en ondervindt grote moeilijkheden door gebrek aan medische uitrusting en de angst van de bevolking voor de dokters. Peter Poole terechtgesteld De 28-jarige Brit Peter Poole, die ter dood was veroordeeld wegens moord op een Afrikaanse huisbe diende, is donderdagavond te Nairo bi opgehangen. Verscheidene verzoe ken om gratie, onder meer gericht aan koningin Elisabeth, waren vruchteloos. Poole is de eerste blanke in Kenia, die door een uit blanken bestaande jury wegens moord op een Afrikaan ter dood werd veroordeeld. Poole, een werktuigkundige, werd in december jl. ter dood veroordeeld. Hij zou volgens zijn eigen verklaring de bediende uit zelfverdediging heb ben doodgeschoten. Poole was ge trouwd en had twee kinderen. Moskou haalde bakzeil De uit 82 landen bestaande ontwa peningscommissie der V.N. heeft donderdag na een debat van drie da gen eenstemmig een resolutie aan vaard, waarin zij zich met het oog op het dringend karakter van het probleem uitspreekt voor „zo spoe dig mogelijke voortzetting van de internationale onderhandelingen om te komen tot een opbouwende oplos sing van de kwestie van algemene en volledige ontwapening onder doel treffend internationaal toezicht". In de resolutie ingediend door India, de Verenigde Arabische Repu bliek, Zweden, Zuid-Slavië, Mexico en Ecuador en geamendeerd door Canada wordt voorts uiting ge geven aan de wens, dat de Algemene Vergadering op haar zitting, die op 20 september begint, een ernstig on derzoek aan de ontwapeningskwes tie wijdt en dat de commissie instand blijft en bijeen wordt geroepen wan neer dit noodzakelijk wordt geacht. De Russische steun aan de resolu tie vormt een contrast met de aan vankelijke houding van de Sowjet- Unie, die zich tegen een bijeenkomst Van de ontwapeningscommissie had verzet. De Sowjet-afgevaardigde Koez- netsof merkte na de aanvaarding van de resolutie op, dat daarin niet wordt verwezen naar het Sowjet- voorstel, dat de regeringsleiders aan het debat over de ontwapening in de Algemene Vergadering zullen deel nemen. Hij sprak de hoop uit dat alle leden van de V.N. desalniettemin door hun staats- of regeringshoofden vertegenwoordigd zullen zijn. .Ontdekker XIV' gelanceerd De Amerikaanse luchtmacht heeft donderdag van de luchtbasis Van- denberg, in Californië, de „Ontdek ker XIV" gelanceerd, in een nieuwe poging om de neuskegel na een baan om de aarde te bergen. De satelliet is inmiddels in zijn baan om de beide polen gekomen. De lancering van de „Ontdekker XIV" geschiedde door een dunne mistlaag, doch daarboven scheen de zon helder. De neuskegel van de „Ontdekker XIV" bevat elektronische instrumen ten, waarmee proeven worden geno men voor toekomstig gebruik in be wakingssatellieten voor militaire doeleinden. Ook zitten er instrumen ten in voor radar- en optische waar neming. Als alles goed gaat, wordt de neus kegel vandaag door de satelliet af gestoten. Men zal dan trachten de kegel op de terugweg naar de aarde in de buurt van Hawaii op te van gen. De vorige week is het voor de eer ste maal gelukt een soortgelijke neuskegel, die door de „Ontdekker XIII" in de lucht was gebracht, in de Stille Oceaan te bergen. De „Koerier" ontplofte. De Verenigde Staten hebben don derdag een mislukte poging gedaan een verbindingssatelliet in het lucht ruim te brengen. De satelliet, die de naam droeg van „Koerier", zou tel kens bij het passeren van een sta tion, dat de satelliet op zijn baan volgt, 340.000 woorden in vijf minu ten kunnen ontvangen en uitzenden. De „Koerier" is echter tweeënhalve minuut na de lancering in de lucht ontploft. De ontploffing betekende de mis lukking van de eerste stap van een onderzoek op lange termijn naar de mogelijkheid van het gebruikmaken van satellieten voor een verbindings- net voor de Amerikaanse strijd krachten over de gehele wereld. Tij dens zijn banen om de aarde had de „Koerier" op een bepaald punt ra dioberichten in code moeten opne men, en die op een ander punt weer moeten uitzenden. Scheepsberichten Abbedijk 18 v. Rotterdam n. Lon den; Andijk 19 te Rotterdam; Arendsdijk 19 te Rotterdam; Atjjsl8 v. Rotterdam n. Thameshaven 19 al daar Cartago 18 v. Rotterdam n. Pto Libertador; Eos 19 v. Amsterdam n. Middellandse zee; Helena 19 te Am sterdam; Lelijkerk 18 v. Amsterdam n. Marseille, Pass 19 Ouessant; Maas haven 18 y. Rotterdam n. Hamburg; Maaskerk 18 te Amsterdam; Marie- kerk 18 v. Rotterdam n. Bremen; Mi nos 18 v. Amsterdam n. Helsinki; Randfontein 18 v. Amsterdam n. Z. Afrika via Southampton; Soestdijk 19 te Rotterdam; Stad Alkmaar 18 te Rotterdam; Stad Arnhem 19 te Rot terdam; Alcor 19 te Newcastle varw.; Batjan 18 v. New Orleans n. Phila delphia; Garoet 18 v. Adelaide n. Fremantle; Molenkerk 20 te Chitta- gong verw.; Papendrecht Pass 19 Kaap Degata n. Caraibisehe zee; Str. Singapore 19 te Adelaide. Marktberichten LEIDEN, 19 aug., Vee Aanvoer 20 stieren, 65 melkkoeien, 430 vette koeien, 56 varekoeien, 144 vette kal veren, 22 nuchtere kalveren, 260 vette schapen, 550 fokschapen, 1.002 vette lammeren, 39 varkens (zeugen) 385 schrammen, 723 biggen, 1 paard, 11 geiten. Totaal 3.708 stuks. Notering; stieren 2.90-3.20 per ki logram schoon gewicht; melkkoeien 850-1.200; vette koeien 2.70-3.30 per kilogram schoon gewicht; varekoeien 500-925; vette kalveren 2.00-2.80; vette schapen 75.00-95.00; fokschapen 90.00-120.00; vette lammeren 70-90; drachtige zeugen 225-300; schram men 65-85; biggen 38-42-45. Handel: vette stieren kalm; melk koeien en varekoeien rustig; vette koeien redelijk; vette kalveren kalm; vette schapen en vette lammeren redelijk; fok- en weideschapen goed; zeugen, schrammen en biggen matig. Kaas Aanvoer 29 partijen Goudse en 2 partijen Leidse kaas. Notering: Goudse extra kwaliteit tot 2.25, Goudse eerste kwaliteit 2.09 tot 2.16, Goudse tweede kwaliteit 1.98- 2.08. Leidse eerste kwaliteit tot 2.28. Handel kalm. R'VEEN. 18 aug., Bloemen Monthbretia 13-26, Gladiolen 10-29, Ornithogalum 21-57, Colvilleis 20- 23, Physostegia 39-54, Asters 20-36, Esther Read 11-16. Troschrysanthen: Chatsworth 41-55, Reveil 60-72 per bos, idem geplozen: Penny Snow 14- 15, Migoli 13-23, Deligtsfull 10-14, Millersdale. Am Anjers rose sim 7- 13, rode sim 6-12, witte sim 5-10, fanfare 9-11, Brenner 5-8, Harvest Moon 8-13 per stuk. Babyrozen 11- 24, Gerbera 8-9 per stuk. Augurken Augurken B 66.00, idem C 55.00, idem DA 53.00, idem E 26.00, idem CD 49.00 per, 100 kg. LEIDSCHENDAM, 18 aug., Eieren Aangevoerd waren 71729 eieren en de notering luidde voor 4200 eieren no. 0 16.25-16.85; 4500 eieren no. 1 15.85-16.70; 13400 eieren no. 2 15.70-16.85; 11000 eieren no. 3 14.60- 15.45; 11600 eieren no. 4 12.60-13.00; 19200 eieren no. 5 9.75-10.15; 6800 eieren no. 6 8.00-9.00; 1029 eende- eiren 9.75-11.25. TER AAR, 18 aug., Groente Augurken: fijn 0.73, fijnbasterd 0.80, basterd 0.56, grof A 0.49-0.51, grof 0.46-0.49, CD 0.45, idem afw. 0.24, idem groot 0.20, E 0.24-0.28, idem geel 0.03 alles per kg. 1910 1960 Op dinsdag 6 septem- f ber a.s., hopen onze lieve ouders en groot- ouders, de heer en mevrouw P. L. v. d. HULST—} VAN STEYN de dag te gedenken i van hun 50-jarig hu- welijksfeest. Op die dag zal om 9.30 uur een plechtige H. Mis uit dankbaar heid worden opgedra- fen in de kerk van e H. Bartholomeus te Voorhout. Gelegenheid tot ge lukwensen zondag 4 september van 3 tot 4.30 uur in het Paro chiehuis, Herenstraat, Voorhout. Voorhout. 19 aug. '60 Huize „St. Agnes" HUN DANKBARE KINDEREN EN KLEINKINDEREN In plaats van kaarten Heden overleed na een kortstondige ziekte, voorzien van de H.H. Sacramenten der Zie ken, mijn innig gelief de man. vader, benuwd- en grootvader, en broer JULES MARIA LOUIS HENRI RITZEN Echtgenoot van CATRINA SOPHIA VENNEN Uit aller naam: C. F. RITZEN— VENNEN kinderen en kleinkinderen Warmond, 18 aug. 1960 Julianastraat 24 De H. Uitvaartdienst zal plaats vinden op maandag 22 augustus a.s. des morgens om 10 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Warmond, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. Rozenkransbidden zondagavond 8.30 u. in de parochiekerk. Heden heeft het God behaagd, na een geduldig gedragen lijden tot Zich te nemen, geheel over gegeven aan Zijn H. Wil, en gesterkt door de Genademiddelen der H. Kerk, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, behuwd- broer en oom, de heer WILHELMUS VAN STEENBERGEN Weduwnaar van mevrouw Judith van Tongeren op de leeftijd van 87 jaar. Leiden: E. Owelvan Steenbergen A. A. Owel Schiedam: W. van Steenbergen Leiden: R. Koreevan - Steenbergen G. Koree Roosendaal: M. Klavervan Steenbergen Leiden: W. van Steenbergen M. W. van SteenbergenCompeer J. J. van Steenbergen C. C. van SteenbergenCompeer J. J. de Graafvan Steenbergen G. P. de Graaf klein- en achterkleinkinderen Leiden, 17 augustus 1960 Huize St. Maarten, S-t. Jacobsgracht 1 Rozenkransgebed: vrijdagavond te 7 uur in de kapel van Huize St. Maarten. De Gedialogeerde H. Mis van Requiem wordt opgedragen zaterdag 20 augustus a.s. in de ka pel van Huize St. Maarten (St. Jacobsgracht 1) te half negen, waarna de begrafenis vanuit de kapel te half elf op de r.k. begraafplaats „Zijl poort". In plaats van kaarten. Yn 'ARTS TAND, PRAKTIJK HERVAT *Z WW vragen een aanko mende verkoopster met winkelervaring, boven 18 jaar. Persoonlyke aanmel dingen: N.V. Hema, Lei den. S* Diverse Volkswagens ae Luxe, Standaard en Bestel. Calex Autobedrijf N.V. Leiden, Kort Galge water 14—18, tel. 33355. *2* Lambretta scooter te koop, In uitstekende staat. Te bevr.: Jacoba v. Beie- renweg 7, Voorhout, telef. 02532—8337. 3T Zaterdagmarkt. Pracht kwaliteit lange jaeger on derbroeken en borstrok ken, alle maten, geen 4.98 maar nu 3.98; leuke fla nellen damesnachtjapon nen, tot en met 52 3.98. Korenbrugsteeg over mu ziekhandel Servaas. Jaipie. Z Brommers. Solex 65.-; NSU 1957 125.-; Magneet 1957 175.-; HMW sport '58 225.-; Sparta 1957 225.-. Alles geheel nagezien en prima lopend. Pasteurstr. 17, tel. 34434. S* Skoda (Roadstar) 50. Leuk sportwagentje. Me chanisch en uiterlijk in prima staat. Olievrije mo tor, benz. 1 14 Spotprijs 675.Minnenbroersgr. 11, bij de Haven. Nó ziet u alle reportages Tan de Olympische Spelen. Nu krijgt u 15 uitzendingen direkt uit Rome. Maak na een goed begin voor een jarenlang televisie-genoegen, neem Philips Televisie I' Wij hebben een prachtige serie apparaten voor u, reeds vanaf f 695.— Kom meteen even langs en vraag een proefplaatsing of een demonstratie. Philips super ontvanger met "Memomatic* kanalenkiezer: steeds het scherpste beeld! f 095.- Haarlemmerstraat 279, Leiden, tel. 24010 Z Maatoostuums 195. Herenconfectie, suèdekle- ding voor d. en h. ook naar maat. Gemakkelijke betalingscondities. Cou peur bezoekt U met col lectie. Br. onder no. 2163 bur. v. d. blad. Z Rhwielkoopjes. Bata- vus 85.--; Germaan super sport kabelremmen 105.-; sportrijwiel 95.Ger maan rijwiel 85.Alles in staat van nieuw en vol jaar garantie. Rijwielhan- Sjouke, Hogewoerd 9. del G? Een goed onderhouden kinderwagen te koop. He rensingel 47, boven. Z Wit-zwart poesje. 7 we ken, zindelijk, vraagt op name in lief gezin. Lo- rentzkade 36. Leiden. Z Hedenavond na 8 uur te koop mahonie slaapka merameublement, best. uit 2-pers. bed, legkastje, 2 stoelkastjes en toilettafel zonder spiegel, op Terwee- weg 24, Oegstgeest. Speciale verkoop HET IS NU VEEL GEZELLIGER WINKELEN BIJ.... Haarlemmerstraat 172—174—179 Herenstraat 9 MIDZA-bonnen voor onze cliënten. Z Wij vragen: een leer ling verkoopster, 1618 jaar. Persoonlijke aanbie dingen: N.V. Hema, Lei den. Z LeidenWenen. Be taalde lift aangeboden aan 2 of 3 personen, vertrek Leiden, zondagmorgen 21 aug. 7 uur, terug 1 of 2 sept. Inlichtingen: telefo nisch 31188, Leiden. Z Grote sortering ge bruikte fietsen; alle typen Prima schoolfietsen. Ook pracht sport- on snel- brommers o.a. Alpino, v. d. Meij, Hooigracht 66. Leiden. Z Tuindersknecht gevr. Leeftijd 1618 jaar. C. de Graaf Wzn, v. d. Valk Boumanweg 38, Leider dorp. tel. 0171024773

Leidse Courant | 1960 | | pagina 3