Waar geld U VS stelde tegen Quick Boys teleur en verloor met 2-1 halen we hei vandaan Dokter Claudia (128) MAANDAG 1 AUGUSTUS 1960 DE LE1USE COURANT PAGINA 9 UVS heeft zaterdagmiddag in Kat wijk een bittere pil te slikken ge kregen: met 2-1 werd verloren van het zaterdagmiddagelftal Quick Boys. De Leidenaars waren wel niet in hun sterkste formatie opgekomen, maar gezien hun vertoonde spel heb ben zij toch verdiend verloren. Aan keeper Van Duyl is het nog te dan ken, dat de score tot 2-1 beperkt is gebleven. Van Leeuwen en Kluyvers hadden handen vol werk aan de snelle vleugelspelers van de Katwij ken, evenals Theo v. Kampen aan de Katwijkse midvoor. Over het ge heel genomen heeft de Leidse ver dediging toch wel behoorlijk spel la ten zien en de schuld van deze ver loren wedstrijd moet daarom niet bij hen, doch bij een falende voorhoede worden gezocht. Alleen Han Verhoeks, die voor deze wedstrijd op de midden voor plaats was opgesteld, maakte hierop een uitzondering. Hij had geen ge makkelijke opgave om tegen de let terlijk en figuurlijk onbetaalbare spil Aandewiel kansen te scheppen. Hij heeft echter een keer op prach tige wijze de Katwijkse verdediging uiteengespeeld en geheel alleen voor een doelpunt gezorgd. Wanneer Ver- hoeks wat beter door de andere aan vallers was begrepen, had de score een heel-ander aanzien gekregen. De overige voorhoedespelers waren veel te traag in hun bewegingen om maar een moment gevaarlijk te kunnen zij en van de beide kanthalfs heb ben wij geen enkele maal het nodige opbouwende spel gezien. Een teleur stellende wedstrijd, voor de Leide naars althans. Niet voor de Katwij- kers en die staken de vreugde om de overwinning van hun club op de .profs" niet onder stoelen of ban ken. En ze konden met deze zege voor de dag komen want hij was eer- VOETBAL VERGADERING C. O. V. S. In Utrecht vond gisteren de ver gadering plaats van de Centrale Or ganisatie van Voetbalscheidsrechters, die namens de KNVB werd bijge woond door Dirk Nijs. Lang werd gesproken over de trai ning en de medische controle, die de scheidsrechter behoeft en Dirk Nijs kon beloven, dat de KNVB mede zal werken om te komen tot een regel matige medische controle. Over de huidige gang van zaken bij het C.O.V.S. waren weinig klachten. De contributie zal gehandhaafd blij ven en de aftredende bestuursleden werden herkozen. Verder zal gestreefd worden naar meer internationaal contact in het bij zonder met Belgische en Franse scheidsrechters. Ook in het binnen land zal de onderlinge band verste vigd worden, o.a. door het houden van districtsvergaderingen. Tenslotte werd aangekondigd, dat de nationale scheidsrechtersdag op 9 juli 1961 zal plaatsvinden. West Duitsland krijgt volledig professionalisme Op de bondsdag van de Duit se voetbalbond te Frankfort heeft zich, nadat hierover reeds ja renlang vruchteloze debatten zijn ge voerd, uitgesproken voor de invoe ring van een „Bundesliga" (ere-divi- sie). Tevens heeft men ingestemd met de invoering van beroepsvoetbal. De regionale bonden zal worden verzocht maatregelen te treffen om het aantal clubs in het semie-beroepsvoetbal (de clubs met de z.g. „Vertraggespieler") te beperken. In de ere-divisie zullen zestien clubs worden ondergebracht, waarvan de hoogstgeplaatste in de competitie het kampioenschap behaalt. Hiermee ver vallen de eindtournooien, waaruit tot nu toe de kampioen naar voren kwam. In kringen van de Duitse Voetbalbond gelooft men, in 1962 met de ere-divisie te kunnen starten. De gedelegeerden, die op de bonds dag tot deze besluiten kwamen, verte genwoordigen rond twee miljoen Duitse voetballers. Een nieuw tijdperk in het Duit se voetbal zal hiermee worden inge luid", zo luidden de eerste commen taren uit Westduitse voetbalkringen. SCHAKEN sior voor slechts 43 runs uit te krij gen. Vooral op het bowlen van Nico den Hoed had men geen antwoord: 621. Guus Wondergem 313 en Henk Laman 15 zorgden voor de rest. Aad Koren presteerde het om op vier verschillende plaaatsen in het veld even zovele vangen te doen, wat hem na afloop dan ook een warme ovatie opleverde. Excelsior gaf zich echter geens- Grooi probleem van Olympische Comités; TEMPERATUUR IN AUGUSTUS lijk verdiend, ofschoon het eerste doelpunt een zuiver geval van hands was. De heer Philippo liet echter doorspelen, maar die fout was hem nog wel te vergeven. Het is echter niet bij dit ene falen gebleven; wij hebben daarna nog heel wat vreem de beslissingen van hem gezien. Na een kwartier spelen gaf Han Verhoeks, zoals gezegd, na een prach tige solo UVS de leiding, eigenlijk wat tegen de verhouding in. Een mi nuut later kreeg Wim v. Kampen een kans om te scoren, maar hij mis te. Even later kreeg Vergeer even eens een prachtige schietkans uit een pass van Verhoeks, maar ook hij liet deze kans glippen. De aanvallen van Quick Boys waren in deze eer ste helft talrijker dan de Leidse, maar bepaald gevaar zat er toch niet in. Er werd slecht geschoten, tot in de veertigste minuut v. Dui" het ge wraakte doelpunt scoorde (1-1). Al direct na rust was duidelijk, dat UVS grote moeite zou hebben om nog een gelijkspel te behouden en zelfs dat is niet gelukt. Er werd in de tweede helft door de Katwijkers veel beter geschoten. In de 18e mi nuut gaf middenvoor v. d. Oever zo'n keihard schot op het Leidse doel af, dat wij al aan een doelpunt dach ten. Van Duyl stond echter met een fantastische redding waarmee hij zelfs aan het chauvinistische publiek een applaus ontlokte een Kat- wijks succes in de weg. Zeven mi nuten voor het eind moest hij ech ter capituleren, toen hij weer zo'n gevaarlijk hard schot van v. d. Oever te verwerken kreeg (2-1). Over de verrichtingen van de Lei denaars in deze tweede helft kun nen wij maar beter zwijgen, doch wij hopen een volgende maal iets beters van he» te zien. Het grootste probleem, waarmee de meeste Olympische Comité's over de gehele wereld worstelen, is wel: waar halen wij de contanten vandaan, zins gewonnen, want al spoedig ver- die nodig zijn voor de uitzending van de deelnemers? dween het openingspaar G. Wonder- Over minder dan een maand vangen de Spelen in Rome aan en nog is gem voor 0 en A. v. d. Nagel voor er in vele landen niet voldoende geld om de atleten uit te zenden, die daar 2 luttele runs. door hun prestaties, recht op hebben. Donkere wolken vormden zich bo_ Sommige comité's hebben echter al een oplossing gevonden door sport- ven de LCC-hemel toen ook achter- loterijen te houden of door particulieren voor het Olympisch karretje te eenvolgens H. Laman voor 9, N. den spannen. In Nederland kreeg men het geld bijeen door o.a. een radio-quizz Hoed voor 2 en P. Kantebeen voor 0 en een loterij. Daarnaast kreeg het N.O.C. tevens enige schenkingen om faalden .Gelukkig voor LCC had men de uitzending van de ploeg naar Rome mogelijk te maken, nog een Ton Kantebeen 41 not out en Th. Stikvoort 15 achter de hand De tering naar de nering de rijkste comité's heeft het tevens om de overwinning tot een feit te de ploeg van Chili geadopteerd. Dit maken. In Nationalistisch China ging men land had het beschikbare geld be- Het moet wel gezegd worden, dat uit van de gedachte: „zet de tering stemd voor de slachtoffers van de Excelsior Kantebeen wel ter wille naar de nering". Er was 290.000 gul- aardbevingen, maar door deze sym- was om enkele gemakkelijke vang- den beschikbaar, doch voor een vol- pathieke geste van de Italianen ko- kansjes niet te accepteren. ledige ploeg was een bedrag van men de Chilenen toch naar Rome. Het einde kwam op 78 voor 6, by 350.000 gulden nodig. En om nu toch welke stand de Excelsior captain van met de gehele ploeg te kunnen deel- verder spelen afzag. nemen, heeft men besloten het ver- vans,e-, ?n Hermans blijf in Rome te bekorten. Er blyft 2 20 bowlden goed zonder meer nu wej niet veei tijd over voor de waai- terwijl het fielden van de Schiedam- atleten om te acclimatiseren, maar voor Polen zich geplaatst ziet, wor- mers, altijd voortreffelijk verzorgd, de eindjes zijn aan elkaar geknoopt, den wel heel duidelijk getypeerd ditmaal volkomen beneden pe.l bleet. dank door het verzoek aan de in het bui- geen financiële zorgen. Als een van teriland levende Polen - die het com munisme ontvlucht zijn - om hun geldelijke steun te verlenen. En deze vluchtelingen hebben getoond vóór Wedvlucht met oude duiven vanat mond 20: A. Cramer 21; S. Koster 24: J. J£C?,_5,<£L fnt'8™ J? Tergnier. Aantal vogels 640, gelost te Dekker 25. want 7.11 hrarhtpn Rn van Hp 6 uur met z.w w. wind. Nulpunt 290.778 km. Ie duif te 8.35.19 uur. LPC Wedvlucht vanaf Duffel, af- A. de Graaf 1. 12; J. Wolters 2; W. Tes- stand 119 km. In concours 330 vogels, ke 3; A. v. d. Hulst 4: C. Braun 5; G. ie duif te 7.48.50 uur. Brederode 6; J. Borsboom 7; F. Bouw- w. de Lange-Hendriks 1, 3. 4. 5; H. Hoogste gemlddel-1 20 1 de sedert 1706 18 17- 16 - 15 - 14 13 -{, Py w T i fimootm [JHAALl TCMMATtHN IN ,v A tl SU SI US 1 tl Bil tl 1 1 i 1 \L' J sedert 1706 _J i m 1 i i M i nti 1U7 U 19 50 51 52 53 Si 55 56 57 59 59 POSTDUIVEN LEIDSE CONCOURSCOMMISSIE Beroep op de vluchtelingen De geldelijke moeilijkheden, waar- want zij brachten .80 van de totale uitzendingskosten op. Zelfs het rijke Amerika heeft het benodigde geld nog niet bijeen, doch man 8; Haak-Honaard 9; J. v. d. Niet 10, Alphen 2, 6: P. Teske 7; H. Fasel 8. 9; men maakt er zich daar nu niet be- 18; mevr. Brederode 11; A. Kleiweg 13; g. v. Stein 10. paald zorgen over. De Amerikanen W,. Stouten 14; Passchier Zn. 15; M.v. d. hebben zo hun eigen ideeën om het Wiel 16, 17; C. v. d. Berg 19; J. Filippo De Vriendenclub Uitslag wedvlucht hiieen te kriieen Er worden 20; P. v. Wissen 21; G. v. d. Reyden 22; Oreans. Aantal vogels 60. R. Pet 1, 7; J. f®** l® t R de Graaf 23; G. Oude Elferink 24; H. Rietbroek 2; C. Castelijn 3, 4, 9; C. sP°rthemden verkocht voor kinderen Moenen 25. Vlaardingerbroek 5; L. Gijsman Wedvlucht met oude duiven vanaf Dekker 10. Ruffec. Aantal vogels 254, gelost te 6.30 uur met km. Ie duif te 14.4.18 uur. W. Teske 1; T. Steen voorden 2; M. Paar- dekooper 3; G. Oude Elferink 4, 11, C. v. d. Berg 5, 9; W. Ravensbergen 6; A. Duin Azn 7; M. v. d. Wiel 8; E. Smit wind. Nulpunt 751.157 „<,-£'^^7?!?: VeSbrtTl. R week tijds werden er reeds zo'n Mooten 3: J. J. Mulder 4; J. W. Mark 5; 40.000 hemden verkocht; vóór de J. Vesseur 6; H. Wansink 8; J. Verhaar Spelen lopen er in Amerika dus al waarop staat: „De kleine Olympische kampioen." Op elke tien hemden wordt één dollar winst gemaakt. In J. Beekman 10. Uitslag Duffel. In concours 259 vo- De komende augustusmaand is wat de temperatuur betreft uiteraard nog een gesloten boek. Wanneer wij ech ter terugkijken zien wij over het al gemeen de gemiddelde augustus- temperaturen tussen 16 en 18 graden schommelen. In de hierbij uitgebeelde reeks vanaf 1947 vallen 2 records waar te nemen n.l. de hoogste augustus maand sedert 1706 (1947) en de laag ste sedert 1706 in 1956. Het valt echter op dat sedert 1956 de temperatuur jaar op jaar hoger werd. Laten wij dus maar hopen dat augustus iets van de mislukte juli maand zal goed maken, door deze stijgende lijn voort te zetten. Met matrijs 60721 Twee fietstassen met reisbagage ter waarde van 1000,- zijn zater dagavond in Amsterdam van een scooter gestolen. De eigenaresse, een 25-jarig meisje uit Londen, was op zoek naar een hotel. 10; J. v. Duuren 12; G. v. Albada 13, 22; gels. J. Veilbrief 1, 2, 8; J. v. Duuren 3; R. P. de Graaff 14; Duindam-Noord 15. J. Dongelmans 4; L. Gijsman 5; W. Vijl- 23; Dr. Venker 16; W. de Haas 17; D. brief 6; W. Klink 7; J. v. Seggelen 9; A. Brouwer 18; N. Hoogervorst 19; J. War- Vink 10. EN MAAR KIJKEN! IN GEBRUIK ZIJNDE T.V-TOE5TEILEN IN 1959 EN 1954. vadertje staat betaalt Aetherklanken In Venray is gisteren onder auspiciën van de KNSB het toernooi om het da meskampioenschap van Nederland be gonnen. Mevrouw Fenny Heemskerk, voor de eerste maal titelhoudster in 1936, moet opnieuw tonen, dat zij de sterkste is. Deze titelstrijd vormt echter niet de hoofdschotel in de komende week. Het open kampioenschap van Nederland he ien met twaalf deelnemers, dat vandaag zijn eerste ronde beleeft er wordt volgens Zwitsers systeem gespeeld is wel het belangrijkste. Titelhouder is de Poolse landskampioen Branicki, die ech ter op het laatste ogenblik van deelne ming heeft moeten afzien. De oud open kampioen Diemer uit Muggensturm is wél aanwezig. Van Nederlandse zijde is de sterkste troef vermoedelijk de Rot terdammer mr. Jongsma. Verder komen c.m. uit: Jansen (Waterlandskerkje), ir. van Donk (Dordrecht), dr. Mulder (Ba- kel) en jeugdkampioen Kuipers (Breda). De uitslagen van de eerste ronde van het damestoernooi waren: mevr. Fenny Heemskerk-mevr. van Aalst 1-0; mej. C. Bruinenberg-mej. Broerse 0-1; mevr. van der Veen-Baasmevr. Vreeken 0-1; mevr. Timmer-mevr. Beelaerts van Blok land 1-0. Het olympisch comité van Israël heeft bij het IOC een voorstel ingediend, dat beoogt een verbod tot het organiseren van grote sportevenementen aan die landen, welke het aan atleten van an dere landen onmogelijk maken om deel te nemen aan internationale wedstrij den. Aanleiding tot het voorstel is o.m., dat Israël door toedoen van de Arabi sche landen uitgesloten werd van deel neming aan de Middellandse Zeespelen. Het IOC heeft toegezegd het probleem binnenkort te zullen behandelen. CRICKET NEDERLAND WON TESTMATCH TEGEN DENEMARKEN. Het Nederlands cricketelftal heeft de tweedaagse testmatch tegen Dene marken, die zaterdag en zondag te Kopenhagen werd gespeeld, met drie wickets gewonnen. Het is de wed strijd van de lage totalen geworden. In de eerste innings nam Denemar ken een uiterst kleine voorsprong 127 tegen 124 runs doch voordat de Deense batslieden in de tweede innings niet verder dan 110 runs kwamen, kostte het de Nederlanders weinig moeite de overwinning toch nog te behalen. De KNCB batslieden passeerden het noodzakelijke totaal voor het verlies van zeven wickets. AJAX (L.) WINT VAN C.C.G. Vanaf het begin liet Ajax merken, dat zij niet van plan was zonder meer haar meerdere te erkennen in CCG met haar sterke battingside. Integendeel, al spoedig bleek, dat zowel Bouman als de Jongh de over hand kregen en op 8 runs waren er reeds drie wickets down. Een uit stekend begin, dat zich later zou voortzetten, want nóg voor de lunch zat geheel CCG aan de kant voor 36 runs. R. Smith, twee ballen gebowld 2 voor 0 in de laatste over voor de lunch, de Jongh 4 voor 14 en Bou man 4 voor 17. P. Gans, twee uit stekende vangen achter het wicket. Vanzelf was de verwachting in de Ajax-gelederen aanwezig, dat een overwinning hun nauwelijks kon ontgaan. Hoewel aanvankelijk de runs in een langzaam tempo op het scoringbord verschenen, bleek toch weldra dat het totaal van CCG op eenvoudige wijze kon worden ge- passeeerd. R. Smith met 34 not out was wel het moeilijkste struikelblok, R. Veldhuizen 14 en C. Bouman 15 (2 x vier en 1 y zes) boezemden ook ontzag in, maar de regen belette eigenlijk verder spelen, zodat om 3.15 de captain van CCG maar voor stelde de strijd te staken, waardoor Ajax haar vierde overwinning be haalde. A.s. zondag speelt het eerste elf tal tegen HCC IV op het terrein aan de Kempenaerstraat. LCC-EXCELSIOR H Een bijzonder fel bowlend en fiel dend LCC presteerde het om Excel- In enkele landen neemt de staat de kosten geheel of voor een deel voor haar rekening. Zo nam de Fran se regering dit jaar in haar nationale begroting een post op van bijna acht miljoen gulden voor de sport! Ook de Braziliaanse regering betaalt de uitzendingskosten voor de nationale ploeg. Andere regeringen, die een deel of alles betalen, zijn die van Duitsland, Oostenrijk, Japan Urugay en Joego-Slavië. Hoe men in Rus land de roebels bij elkaar krijgt is officieel onbekend, maar het is niet zo moeilijk te raden Het Kremlin verwacht nu eenmaal grote prestaties van zijn vertegenwoordigers. liefst ca. 20 miljoen toestellen is. Als wij daarbij bedenken, dat elk tele visietoestel eens vernieuwd moet worden, kan men zeggen, dat Noord- Amerika een beste markt voor de televisiefabrieken is. In Zuid-Amerika vinden wij ca. 1,5 miljoen toestellen, waarvan meer dan de helft in Brazilië staat. In Azië is Japan de reus in de televisie wereld, hier telt men ca. 3 miljoen toestellen, terwijl in de rest van Azië maar ca. 300.000 toestellen in gebruik zijn. Afrika valt geheel in het niet want voor dit werelddeel valt er niet meer dan 35.000 toestel len te noteren. Australië geeft een aanatal van ca. 600.000 televisie-ap paraten op. Dit is dus, globaal geno- DE TELEVISIE STIJGT ELKE DAG toestellen, hetgeen vergeleken met nomen, de situatie in de wereld van MET 30.000 TOESTELLEN het jaar 1945 een toename van maar de televisie. Pak weg, zo'n slordige 85 miljoen televisietoestellen telt de wereld thans. Dit cijfer is dan by benadering want de groei van dit moderne to vermiddel gaat zo snel, dat het aan tal televisiebezitters in de wereld elke dag met ca. 30.000 stijgt. In onze grafiek geven wij nu een overzicht van de ontwikkeling in de diverse landen. Duidelijk blykt, dat de televisie zich in de laatste 5 jaar een hechte positie in de wereld heeft veroverd. In Engeland is de opmars van de televisie het grootst geweest van de Europese landen. Totaal telt dit land meer dan 10 miljoen tv-toestellen. Engeland heeft ook wel recht op dit hoge aantal, want het is reeds sinds 1936 met televisie-uitzendingen be zig. Het bezit dan ook de oudste en meest geroutineerde televisie-orga nisatie ter wereld. Het bezit ook, in het nieuwe BBC Televisie Centrum, het grootste „Televisie-hoofdkwar tier" in Europa. Europa's Televisieland no. 2 is West-Duitsland, met ca. 3,5 miljoen toestellen. Rusland bezit ca. 3 mil joen televisietoestellen en alle an dere landen achter het yzeren gor dijn totaal ca. 1 miljoen. Noord-Amerika telt ca. 56 miljoen JULI HEEFT EEN REEKS TE HOGE TEMPERATUREN ONDERBROKEN De afgelopen juli-maand komt in derdaad met een zeer lage gemid delde temperatuur uit de bus. In feite hebben wy de laatste twee jaren, op een enkele onderbreking na royaal boven onze stand geleefd. Juli 1960 daarentegen kenmerkte zich door uitzonderlijk lage tempe raturen. De eerste 10 dagen van de maand waren gemiddeld bijna 3 graden te koud. Tussen 11 en 20 juli was het bijna 2 graden te koud. De laatste elf dagen van de maand geven een raming die niet veel hoger ligt hoe wel uiteraard de kans bestaat dat de laatste dagen iets goed maken. Het is overigens wel opmerkelijk dat in 1960 de positieve tempera- tuur-afwij kingen over het geheel minder waren dan in 1959. HILVERSUM I, 402 m. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 7.50 Dagopening. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram. 8.30 Voor de kinderen. 8.40 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 De Groenteman. 9.15 Gram. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Hammondorgelspel. 11.15 Voor de zieken. 12.00 Zang en piano. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Gram. 13.00 Nieuws. 13.15 Meded. of gram. 13 20 Promenade-ork. en omr. koor. 13.55 Beursberichten. 14.00 Gram. 14.40 Zuid-Amerikaar.se Indianen in de 20e eeuw, lezing. 15.00 Licht pro gramma. 15.30 Van mens tot mens, lezing. 15.45 Kamermuz. 16.15 Gram. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Lichte mu ziek. 18.00 Nieuws. 18.15 Pianospel. 18.30 R.V.U.; Onze kinderen, nu, door J. A. Aalberse, arts. 19.00 Paris vous parle. 19.05 Gram. 19.45 Journ. 20.00 Nieuws. 20.05 Lichte muziek. 20.45 De Nederlandse draf- en ren sport, klankb. 21.15 Floriade, rep. en gevar. muziek. 22.00 Holland Festival 1960: Sopraan en piano. 22.20 Gram. 22.30 Nieuws, beursber. van New York en S.O.S.-ber. 22.45 De tover staf van het woord, lezing. 22.55 In tern. Songfestival te Knokke. 23.30 Gram. 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II, 298 m. 7.00—24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram. 7.45 Mor gengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.40 Voor de jeugd. 10.00 Voor de kleu ters. 10.15 Lichtbaken, lezing. 10.25 Gram. 10.35 Lichte muziek. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan.vooruit, lezing. 12.00 Mid dagklok noodklok. 12.03 Gram. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Gram. 13.00 Nieuws. 13.15 Zonnewij zer. 13.20 Platennieuws. 13.30 Gram. 14.00 Gram. 14.30 Voor de platte landsvrouwen. 14.40 Het hoofdkwar tier van Zijne Majesteit, hoorspel. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Zieken- lof. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Beurs berichten. 17.45 Regeringsuitzending: Het volk aan de wisselmeren leert Nederlands, door D. M. Jansen. 18.00 Pianospel. i8.20 Politiek praatje. 18.30 Gram. 19.00 Nieuws. 19.10 Act. 19.25 Gram. 20 30 Brabants orkest. 21.40 Gram. 22.00 Rep. v. h. Eucha ristisch wereldcongres te München. 22.20 Gram. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nieuws. 22.40 Omr. ork. en solist 23.55—24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 19.30 Intern. Agrarisch nieuws. 20.00 Journ. en weeroverz. 20.30 Inleiding tot Der Barbier von Bagdad, praatje. EUROVISIE: 20.30- 22.45 Rep. uit Bregenz: Der Barbier von Bagdad, opera. 0£2£LPD£AWito &EX& KOrtT TWf'S MENEER DAKPAN. EK IS EEN BZIEF VOOR U

Leidse Courant | 1960 | | pagina 9