De Gouden Cit*kel Sporen uitgewist na ongeluk met zweefvliegtuig Zon verwacht: Duitse invasie aan grensposten Edith AMATE Kongolees parlement 2e Overhemd bijeen VRIJDAG 17 JUNI 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Er is een diepgaand onderzoek in gesteld naar het optreden van de luchtmachtkapitein H. uit Uden, die er van verdacht wordt op Eerste Pinksterdag het onderzoek bemoei lijkt te hebben, dat naar aanleiding van een zweefvlieg-ongeluk door de Koninklijke Marechaussee, de Rijks luchtvaartdienst en de dienst lucht vaart van de rijkspolitie werd inge steld. Op die vijfde juni j.l. steeg om streeks het middaguur een andere kapitein van de luchtmacht, H. F. B. uit Eindhoven, op het militaire vlieg veld Volkel bij Veghel in Noord- Brabant op in een twee-persoons zweefvliegtuig, .'en lestoestel. Voor in de cockpit zat een burgerleerling, de 38-jarige vertegenwoordiger Van L, uit Veghel. Beiden waren lid van de gecombineerde burger- en mili taire zweefvliegclub Uden. Wel is het de plicht van de kapitein, die optrad als zweervlieginstructeur, zelf na te gaan of het toestel geheel in orde is, maar hij heeft later ver klaard, dat zijn collega-kapitein H. voor de start tegen hem zei: „stap maar in, dat toestel is in orde." Het was niet in orde Kampeerplaatsen overvol In Bloemendaal is van gistermid dag af een intocht van Duitse kam peerders aan de gang, die de plaat selijke bevolking met' enige duizen den doet toenemen. Alle kampeer terreinen in de omgeving zijn, wat in deze tijd voor een werkdag een bijzonderheid is, vol. Zo druk als nu heeft men het nog nooit gekend. Bekende kampeerplaatsen als de Kennemerduinen en het Helmgat te Bloemendaal aan zee en Teilinger- bosch in Vogelenzang zijl. ver boven hun maximum capaciteit moeten gaan. Ook in de omliggende gemeenten blijkt geen kampeermogelijkheid op officieel terrein meer te zijn. Langs vele buitenwegen in de recreatie gemeente Bloemendaal hebben hon derden Duitsers hun tenten en ca ravans aan de openbare weg neer gezet. De politie heeft eerst nog ge probeerd dit tegen te gaan, maar de toeloop was zo groot dat het oog luikend moest worden toegestaan. GOEDKOPE GROENTE Ook de grenspost Beek Wyler heeft ruim zijn deel gekregen van de Duitse invasie, die hier evenals el ders veel drukker was dan met Pinksteren en Pasen. Op 'n gegeven ogenblik strekte de file auto's zich uit van het dorpje Wyler tot het stadje Kranenburg, dat enkele kilometers achter Wyler ligt. De meeste gasten verklaarden, tot zondag in Holland te blijven, 't Westen des lands was hun einddoel. De Nijmeegse groenten- en fruit markt werd vanochtend als het wa re overmeesterd door Duitse gasten, die afkwamen op de goedkope Ne derlandse groente. SER-COMMISSIE WIJZIGT ADVIES VESTIGINGSBESLUIT LEVENS MIDDELENBRANCHE. De commissie uit de Sociaal Eco nomische Raad, die de regering ad vies moet geven over nieuwe vesti- gingsbesluiten, is van plan voor te stellen het vestigingsbesluit levens- middelenbedrijven zo ruim mogelijk op te stellen. In vergelijking met het ontwerpadvies, dat de regering aan de SER-commissie heeft gezonden, kan gesproken worden van ingrij pende wijzigingen. De commissie staat onder leiding van prof. Thur- lings uit Wageningen. Waarschijnlijk zal einde juni een slotvergadering plaats vinden, waarna officieel ad vies kan worden uitgebracht. In het ontwerp-advies, dat de regering naar de SER heeft gezon den werd uitgegaan van een aantal met name genoemde branches, die een beperkte uitbreiding van hun assortiment zouden krijgen. Daarbo ven stond het algemene levensmid- delenbedrijf, waarin vijf groepen van artikelen moesten worden ver kocht. NIET IEDEREEN MAG AUTOMAAT- MELK VERKOPEN. Het produktschap voor Zuivel heeft met zeer gering verschil een ont werpverordening verworpen, in houdende vrijstelling van vestigings eisen voor de verkoop van melk in automaten. De detailhandel heeft steeds ge ageerd tegen zulk een algemene ver gunning. Men ging daarbij van het standpunt uit dat ook voor de melk- verkoop via automaten vakbe kwaamheid is. De voorstanders we zen echter op de behoefte, die h.i. aan de verkoop per automaat be staat en de grote vlucht, die deze verkoop in Amerika en Engeland heeft genomen. hoogte van ongeveer 150 a 200 meter was opgetrokken en de lier ontkop peld was, bleek het hoogteroer niet te fungeren. Voor de ogen van vele aanwezigen stortte het toestel in een hoek van circa 45 graden met de neus in eer korenveld en sloeg om. Beide inzittenden werden zwaar gewond. Marechaussee, rijksluchtvaartdienst en rijksDOlitie stonden die dag voor een raadsel: Men kon geen aanwijs bare oorzaak voor het ongeluk vin den. Maar later werd bekend, dat er terstond na het ongeluk door andere leden van de zweefvliegclub koorts achtig gewerkt ri om de sporen, waaruit de werkelijke oorzaak dui delijk bleek, uit te wissen. Volgens ingewijden was het toestel daags tevoren nagekeken, omdat vliegers gemeld hadden, dat er iets aan de besturing haperde. De ver antwoording voor de reparaties ligt o.a. bij de twee kapiteins. Kapitein H. was aanwezig, toen het toestel op Eerste Pinksterdag na de reparatie voor zijn collega-instructeur gereed werd gezet. Terstond nadat het even later was neergestort, ontdekten andere club leden dat een pal van het hoogteroer ontbrak (althans niet goed bevestigd was). Terwijl kapitein H. enkele le den van de marechaussee aan de praat hield bevestigde een burger lid van de club, woonachtig in Vught en genaamd S., de pal. Ook de kapi tein zou later nog iets aan het hoog teroer veranderd hebben, zodat het oorspronkelijke mankement, dat de oorzaak van hec ongeluk was, hele maal niet meer te zien was. Er kun nen verschillende motieven voor de ze handelingen zijn. Men poogt de ware te weten te komen. De burger S, die later veel spijt van zijn impulsieve optreden heeft gekregen en dit vrijwillig aan de justitie heeft opgebiecht, heeft ver klaard dat kapitein H. en hij daarbij hadden samengewerkt, Ook de ka pitein heeft toegegeven, dat het on derzoek met opzet is bemoeilijkt en dat hij daaraan enige schuld heeft. Hem is hangende het onderzoek het zweefvliegen ontzegd. Nadat de sporen waren uitgewist, hetgeen op het besloten vliegveld aan menigeen bekend was gewor den, hoorde ook de in het ziekenhuis te Veghel opgenomen kapitein B. daarvan. „Je hoeft je nergens onge rust over te maken", zei een clublid, die hem opzocht, tegen hem, „alles is in orde gemaakt, aan het vliegtuig is niets meer te zien". Dit viel echter bij de nog steeds hevig overstuur zijnde gewonde ka pitein niet in goede aarde. Hij maak te zich over de knoeierij, waaraan hij niets meer kon veranderen, uitermate zenuwachtig en nam het de schuldigen hoogst kwalijk. Dit was de druppel, die voor bur ger S de emmer deed overvloeien. Dit clublid kon geen nalatigheid verweten worden. Hij had met de reparatie noch met het opstijgen iets te maken gehad. Hij had de veron gelukte kapitein, die het toestel voor het opstijgen niet voldoende had na gekeken, slechts van morele schuld willen vrijwaren. Nu deze dat niet -op prijs stelde, biechtte S alles aan de onderzoekende instanties op. Of de verongelukte kapitein als militair of als burger gestraft zal worden, dient te worden afgewacht. Wel wordt hem overtreding verwe ten van art. 308 van het wetboek van strafrecht: het veroorzaken van zwaar lichamelijk letsel door schuld. Tegen burger S is inmiddels pro ces-verbaal opgemaakt op grond van art. 189, dat het uitwissen van spo ren en het bemoeilijken van het on derzoek door de politie, ingesteld tegen een ander, die van een mis drijf wordt verdacht, strafbaar stelt. Kapitein H., die wellicht voor mili taire instanties verantwoording zal moeten afleggen, zou op grond van hetzelfde misdrijf kunnen worden vervolgd: Intussen maakt de leerling-zweef vlieger, die voorin de cockpit zat, en wiens ene onderbeen bij de val werd afgerukt, het naar omstandigheden redelijk wel. Er bestaat een moge lijkheid, dat zijn andere onderbeen, dat verbrijzeld was, behouden blijft. 80 Burger-para's doen mee aan militaire oefening Tachtig parachute-springende bur gers zullen maandag en dinsdag worden ingeschakeld bij een leger- oefèning. Zij zrllen boven de Oir- schotse heide uit Dakota's worden afgeworpen. Dit is de eerst maal, dat niet-militalren aan legeroefenin- gen deel zullen nemen. De chef van de generale staf heeft er thans mee ingestemd, dat een groot aantal leden van de E.N.P.C. tegelijk aan de oefeningen kan deel nemen. Er waren eigenlijk niet vol doende valschermen in Nederland, maar men heeft medewerking ge kregen van de Britse Royal Air For- c*», die het benodigde aantal voor de oefening heeft afgestaan. De leden van de E.N.7.C. zullen, in tegenstel ling tot de militairen die springen, geen wapens dragen. Zij zijn gekleed in de blauw overalls, waarmee zij altijd de sprong maken. Op de grond zullen zij onmiddellijk door grond troepen vervangen worden. De Amerikaanse Ambassadeur in Nederland, de heer Philip Yong, heeft gistermiddag in de ambassade in Den Haag de „Oscar" uitgereikt aan de cineast Bert Haanstra voor zijn documentaire „Glas". Bij slopingswerkzaamheden zijn in de Poolse stad Lublin in de kel ders van een hotel enkele honderden Duitse granaten ontdekt. AANDELEN-EMISSIE SIKKENS. De directie van Sikkens Groep n.v. in Sassenheim deelt mede, dat besloten is over te gaan tot de uit gifte van nominaal 1,2 miljoen aandelen b aan toonder, tot de koers van 350 procent, in stukken van 100 desgewenst in gecombineerde stukken van 1000. Deze nieuwe aandelen zullen voor de helft delen in de resultaten van het boekjaar 1960 en ten volle in die van de volgende boekjaren. Aan aandeelhouders wordt recht van voorkeur gegeven van een nieuw aandeel van 100 op elke vijf oude aandelen van 100. Het pros pectus zal binnenkort verschijnen. „Leidse' 'parachutisten springen voor het lustrum Plaats nog onbekend Als onderdeel van de lustrumvie ring van het Leidse studentencorps zullen parachutisten van de Eerste Nederlandse Parachutistenclub (E_N. P.C., afdeling van de Koninkliijke Nederlandse Vereniging voor Lucht vaart) op woensdag 22 juni a.s. een demonstratie geven. De plaats waar de parachutisten naar beneden zul len komen is geheim, in verband met het feit, dat deze dezelfde zal zijn als de geheim zijnde „finish" van de autorallye, die dan een einde neemt; het ligt wel voor de hand dat deze „finish" niet al te ver uit de buurt van de Floriade-Rotterdam zal zijn, waar het slotfeest van het lustrum is. Aan deze demonstratie zal een elftal parachutisten deelnemen en alle elf studenten of oud-studen ten. „Leidenaars" zijn: mr. F. Mol- huysen, secretaris van de E.N.P.C. en adjunct-secretaris van de K.N.V. V.L. die als „marker" het eerste zal springen; mr. M. Smulders, de heer F. Eè Pels Rij eken; kkvr. R. W. D. M. Serraris, en de heren W. J. P. Not- ten, A. W. van Moorsel, G. Schoe- maker en J. de Boer. De deelneming van de heer De Boer is nog niet he lemaal zeker, omdat hij in militaire dienst is. De demonstratie zal nahalf vijf des middags worden gegeven; het vliegtuig waaruit de parachutisten zullen springen zal na dat tijdstip van de vliegbasis Ypenburg vertrekken. DENK AAN VADERDAG Laat Vader niet op een droogje zitten Dit is de 44-jarige chansonnière Edith Piaf, die begin deze maand is opgenomen in een ziekenhuis te Pa rijs. Gistermiddag leek haar toestand zeer ernstig, toen zij het bewustzijn verloor. Later werd evenwel ver klaard, dat de zangeres weer tot be wustzijn was gekomen en dat haar toestand niet alarmerend is. (Advertentie) Westfriese gemeenlen gebruikten gegevens van volkstelling CBSakkoord ifSk -V hosier Steenstraat 8 Herenstraat 6 Haarlemmerstraat 204 Alleen onze zaak STEENSTRAAT1 8 is wegens vacantie GESLOTEN van 2025 juni. Telefonische bestellingen onder de nummers 2136130069 en 21611 worden prompt uitgevoerd. (Advertentie) Algemene Missieactie tentoonstelling te Hoofddorp Heden-, vrijdagavond, om kwart over acht zal op het kerkplein voor de r.k. kerk te Hoofddorp door mgr. C. Kramer, bisschop van Luanfu in Communistisch China, de Amate Algemene Missie-actietentoonstelling worden geopend. Tevoren zullen de aanwezige mis siebisschoppen en missionarissen of ficieel ten raadhuize van Hoofddorp door burgemeester mr. G. C. v. d. Wil ligen worden ontvangen. Deze ont vangst heeft om drie uur plaats. Om half acht vertrekt een missie-optocht vanaf het Wandelbos. De tentoonstel ling zelf wordt gehouden in „De Beurs" en zal duren tot dinsdagavond. De openingstijden zijn vrijdag van 21.3023 uur; zaterdag, maandag en dinsdag van 912, 14—17 en 19.30 23 uur; zondag van 1417 en van 19.3023 uur. Circusbedrijfsleider stak met mes Even na middernacht is een res taurateur, de heer Timmer, door de bedrijfsleider B. van het buiten het stadje staande circus Boltini te Gor- cum met een mes in het ondereinde van de rug gestoken. De bedrijfsleider had zich bij de heer T. erover beklaagd, dat diens personeel ruiten had ingegooid bij het circus. De heer T. voelde schijn baar niet veel voor een verder ge sprek met de bedrijfsleider, waarop deze de restaurateur bedreigde met een pak slaag. T. trok zich hier niet veel van aan en draaide de bedrijfs leider de rug toe. Op dit moment stak B. toe. Ook ten behoeve van het Bureau voor Sociaal-Wetenschappelijk On derzoek in West-Friesland blijken af schriften te zijn gemaakt van de for mulieren van de volkstelling. Alle negenentwintig Westfriese gemeen ten op één na hebben hieraan mede werking verleend. In deze plaatsen werd een deel van de gegevens zon der vermelding van naam en adres overgenomen op duplicaatformulie ren. Dit geschiedde door de teller. In enkele gemeenten vulden de inwo ners zelf duplicaatformulieren in. Van deze formulieren werd dan de bovenzijde met de naam en het adres door de teller afgeknipt. Nadat het oopieëren van telformulieren in de zelfde week voor het sociografische bureau tot moeilijkheden had geleid heeft de leiding van het Westfriese bureau cdhtact gezocht met het Cen traal Bureau voor de Statistiek. Dit is thans akkoord gegaan met het in West-Frieslamd gevolgde systeem, waarbij de geheimhouding verzekerd bleef. Wel is als voorwaarde gesteld, dat de losgeknipte strookjes met de naam en het ad^es aan het CBS zul len worden gezonden. NIEUWE VLAG VOOR SCHIPHOL Voor de eerste maal L do 40-jarige geschiedenis van Schiphol heeft de nationale luchthaven de beschikking gekregen over een eigen vlag. Op een blauw veld zijn ir witte en rode lijnen de gestyleerde vormen aange geven van het uitbreidingsplan voor Schiphol: rood voor de verharde landings- en startbanen, wit voor de verharde stroken. Onder deze figuur staat in witte letters: „Luch haven Schiphol". Het geheel brengt het be grip „Luchthaven" tot uitdrukking. De vlag, die gehesen wordt aan de hoogste mast van de luchthaven, is voor aankomende passagiers reeds zichtbaar vanaf het platform en voor bezoekers va.ief de toegangswegen, die naar de luchthaven leiden. MGR. DODEWAARD BIJ PAX-CHRISTIE VOETTOCHT Voor de Pax-Christi-Voettocht van Utrecht naar Amsterdam op 18 en 19 juni hebben zich 550 deelnemers gemeld. Alle deelnemers komen za terdagmiddag rond 3 uur bij elkaar op het station van Utrecht van waar een extra trein hen zal brer-mn naar Maarssen .Daar wordt in de kerk de openingsplechtigheid gehou den en begint de voettocht. Mgr. J. A. E. van Dodewaard, bisschop-co adjutor van Haarlem, zal om 9 uur de avondmis celebreren voor de pel grims in de kerk van Loenersloot. Voor al de meisjes is onderdak ge vonden op boerderijen in Loener sloot. De Verkennersstam uit Am sterdam bouwt een tentenkamp waar de jongens de nacht kunnen door brengen. Zondagochtend worden om 7 uur weer de Lauden gebeden, en men hoopt om 5 uur n.m. aan te komen op het Begijnhof, het einddoel van deze tocht. Kardinaal Alfrink draagt tot besluit de avondmis op om half zeven in de St. Nicolaaskerk te Am sterdam. Verhoging Engels invoerrecht op tomaten niet tegen te gaan Minister De Pous heeft, mede na mens de ministers Marijnen en Luns, geantwoord op de schriftelijke vra gen van het Tweede Kamerlid de heer Van Meel (KVP) over de ver hoging van het Engelse invoerrecht op tomaten. „Naar de mening van de regering is gedurende de laatste maanden harerzijds ieder poging on dernomen de Britse autoriteiten van hun voornemen om de invoerrechten op tomaten te verhogen af te bren gen", aldus het 'antwoord: „Zij is daarom de mening toegedaan, dat van een verdere poging daartoe op dit ogenblik geen resultaat in posi tieve zin kan worden verwacht". De minister bevestigt dat in hoofd zaak de Nederlandse uitvoer door de nieuwe verhoging van het Britse in voerrecht op tomaten wordt getrof fen. Hoewel de laatste jaren in En geland herhaaldelijk is beweerd, dat de Nederlandse tomatenteelt door de overheid wordt gesubsidieerd en wordt uitgeoefend met goedkope arbeidskrachten, heeft de Britse rege ring deze argumentatie niet laten gelden als motief voor haar maatre gel. „Deze niet juiste beweringen zijn van officiël Nederlandse zijde waar mogelijk herhaaldelijk tegen gesproken. De Britse regering heeft tot deze maatregel besloten, aange zien het Britse aandeel in de afzet van tomaten in het verenigde ko ninkrijk terugloopt als gevolg van de toegenomen invoer uit Nederland", aldus de minister. ZEEPOST Met de volgende schepen kan zee post worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip ver meld. Argentinië: ss. „Uruguay" 23-6; Australië: ss. „Himalaya" 21-6 ts. „Weserstein" 22-6; Brazilië: ms. „Al- dabi" 19-6, ms. „Eemland" 20-6; Ca nada: ss. „Rotterdam" 19-6, ms. „Byklefjell" 21-6, ms. „Cleopatra" 23-6; Chili: via New York 19-6; Ned. Antillen: ss. „Bennekom" 20-6, ms. „Falkenstein" 21-6; Nieuw Zeeland: ss. „Rangitata" 23-6; Suriname: ms „Kreon" 22-6; Unie van Z.-Afrika en ZW-Afrika: ms. „Oranjefontein" 21-6. Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpakketten ge ven de postkantoren. Het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart (Nasa) heeft bekendgemaakt, dat de zender aan boord van de In oktober gelanceer de sateliet „Explorer 7", die gege vens over ultra-violette en kosmi sche stralen moet doorgeven, niet goed functioneert. De overige drie zenders werken goed. Men weet nog niet of het defect van tijdelijke aard is. Een zestienduizend mensen heb ben een donderdag in Warschau on der leiding van kardinaal Wyszynski gehouden Sacramentsprocessie bijge woond. De kardinaal hield in de open lucht een preek, die echter slecht verstaanbaar was daar geen toestemming voor een versterkerin stallatie was gekregen. Ook overal elders in Polen werden processies gehouden. Vaderdag Aanbieding voor de 7 '/2 PftIJS Ruime keus in Herenmodes. Alléén bij MAISOrc SPIER l KOOPT U MET PLEZIER, i Haarlemmerstraat 109 J t.o. Bata Leiden RECHTSZAKEN NARCISSENRUIL Als de werkgever zin heeft in de tulpen van de werknemer en de werknemer zin in de narcissen van de werkgever heeft en de hele ruil dient om de narcissen aan teeltver gunning te helpen, dan kunnen rare situaties ontstaan. Twee bollenkwe- kers uit Sassenheim, baas en knecht trachtten de economische politierech ter te Den Haag duidelijk te maken, hoe deze kwestie in elkaar zat. Na veel heen en weer gepraat conclu deerde de politierechter: „Jullie zijn lelijke knoeiers". Dat nam de werkgever niet. Hij zei dan ook luid keels: „ik protesteer". De werknemer vertelde, dat zijn baas op een zeker moment geen teeltvergunning had voor 3,40 are bollen narcissen. Zelf had hij er wel verguning voor. De werkgever zat dus in moeilijkheden en vroeg zijn knecht hem eruit te helpen. De twee besloten toen, dat de knecht de narcissen van zijn baas tijdelijk zou overnemen, terwijl de baas tijdelijk het beheer over de tulpen van zijn werknemer zou voeren. Het geheel ging onder de naam van: verkoop. Tegen de knecht eiste de offcier van Justitie ƒ100 boet of tien dagen en tegen de werkgever 600 boete of 60 dagen. Deze hield echter vol dat de ruil een verkoop was en zei: „Ik ben onschuldig". Niettemin ver oordeelde de rechter hem conform de eis. De werknemer kreeg een boete van ƒ75 of 10 dagen gevan genisstraf. ZIJN „BESTE BAAS" BESTOLEN „Ik heb hiervan veel geleerd en een beste baas verloren", verklaar de een 24-jarige slager uit Koude kerk a. d. Rijn tegenover de Haagse politierechter. Hem werd ten laste gelegd, dat hij in mei en juni van het vorig jaar verscheidene malen geld 'van zijn werkgever verduisterd had. Zo had hij nu eens een tientje, dan een rijksdaalder achtergehouden» van het geld, dat hij van de klanten ontving. Vele kleintjes maken ech ter één grote en het verduisterde geld liep op tot een bedrag van 800. „U wilde een beetje groter lijken, dan uw beurs toelaat", con cludeerde de politierechter, want verdachte had met het geld 'n auto gekocht. Met de verkoop van deze auto, heeft verdachte de schade ver goed die zijn werkgever ten gevolge van de fraude geleden had. De of ficier van Justitie vond, dat je je „beste baas" niet gaat bestelen en hij eiste 60 boete of twaalf dagen drie maanden voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van drie jaar en toezicht van de protes tantse reclassering. Verdachte werd conform de eis veroordeeld. VOORWAARDELIJKE STRAF. Een inwoner van Ter Aar, tegen wie veertien dagen geleden voor op lichting van een Amsterdamse boek handelaarster zeven maanden, waar van vier voorwaardelijk was geëist, werd gisteren vor de Amsterdamse rechtbank veroordeeld tot een ge heel voorwaardelijke straf van vier maanden. De 57-jarige man, die geregeld op huwelijksadvertenties schreef hoewel hij reeds jaren getrouwd Is was in kontakt gekomen met deze boekhindelaarster en wist haar 800.te ontfutselen met zijn mooie praatjes. Dit bedrag zal hij echter binnen een maand moeten terugbe talen, zo bepaalde de rechtbank te vens. itirfmtmrotéaMk Mk nmmlmemm /rnuortfrH rnnmên' Koning Boudewijn van België heeft donderdag het decreet gete kend, dat het eerste gekozen Kon golese parlement vrijdagochtend bijeen heeft geroepen. De eerste taken van de 136 lden van de Kamer der Volksvertegen woordigers en de 96 senatoren zul len zijn de benoeming van de voor zitters en waarschijnlijk de vol gende week maandag of dinsdag de aanwijzing van de eerste presi dent van Kongo, dat over 14 dagen onafhankelijk zal worden.

Leidse Courant | 1960 | | pagina 3