TRIANON Dokter Claudia (86) GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN GESLOTEN Actieve Jongeman Teekens Slagerijen SLAGERS WINKELMEISJES Babette op het oorlogspad LISSE F. GODYLA Een advertentie in dit blad wordt gelezen in dorp en stad MAANDAG 13 JUNI 1960 DE LKIPSh 11111'.N I PAGINA 5 VOORSCHOTEN Ontploffing in open haard PROJECTIEL IN HOUTBLOK Zaterdagavond is de familie Engle- bert aan de Woelwijklaan als door een wonder ongedeerd gebleven, toen een projectiel in de open haard ont plofte. Tegen zessen n.l. zat het gezin om het juist aangelegde vuur, toen in de haar een explosie plaats vond. Een onderzoek door de Wassenaarse 'brandweer (die de Voorschotense vrij willige brandweer, die in Hillegoon aan wedstrijden deelnam, verving) en een wachtmeester van de Rijkspolitie wees uit, dat in één van de uit Was senaar afkomstige houtbloken een projectiel heeft gezeten, vermoede lijk een anti-tank-projectiel. De scher ven daarvan vlogen op enkele cen timeters langs het 3H-jarig zoontje, terwijl de kleding van de baby en van mevrouw zeer veel schroeivlekjes vertoonden. In de kamer werd een enorme ravage aangericht, maar per soonlijke ongelukken deden zich ge lukkig niet voor. Verzekering dekt de schade. Brandweer-succes. Een ploeg van de Voorschotense vrijwillige brandweer heeft zaterdag in Hille- gom bij de Provinciale brandweer- wedstrijden klasse II een derde plaats behaald, na Oostvoorne en Wassenaar De Voorschotenaren, wederom onder commando van de heer D. IJperlaan, behaalden 203 punten, terwijl de winnaar 206 en Wassenaar 205 pun ten verkregen. Hiermee heeft Voor schoten het bereikte niveau kunnen handhaven, want een derde prijs in cleze zware en sterk bezette klasse is ongetwijfeld een fraaie prestatie. Wethouder J. J. Dekker heeft a.s. dinsdag niet om half drie maar cm 3 uur zijn wekelijkse spreekuur. Voetbal. Zaterdag en zondag speelden SVLV 1, 2 en 3 tegen Blauw Zwart 2, 3 en 4 op het burgemeester Van der Hoe vensportpark te Voor schoten. SVLV 1 moest de winst la ten aan Blauw Zwart 2. Met 38 werden de Voorschotenaren na een sportieve strijd verslagen. SVLV 2 versloeg Blauw Zwart 3 met 43, maar SVLV 3 kreeg met 26 klop van Blauw Zwart. Zodat SVLV thans HAZERSWOUDE (Grd.) Woonruimte-commissie Be langhebbenden worden erop gewezen dat de vergadering der woonruimte adviescommissie voor de Rijndijk is vastgesteld op morgenavond te 19.30 uur aan de gemeente-secretarie. OUD-ADE Bejaarden trekken er op uit. 29 juni zal het weer een blijde dag worden voor de bejaarden van Oud- Ade. De jaarlijkse tocht voert dit maal ver van 1 uis. Via Schevenin- gen, Rotterdam en Dordrecht gaat het naar Kaatsheuvel in het hartje van Brabant. De Efteling, een genotvol ontspan ningsoord voor jong en oud, zal hen daar weten te boeien. Eert fantas tische sprookjestuin naar ontwerpen van Anton Pieck, een bloemenweel de overal en veel gelegenheid tot verpozing. Na Kaatsheuvel gaat het natuur lijk naar Den Bosch toe, naar de on volprezen St. Jan. Naar de plannen te oordelen wordt het een kostelijke dag. Het bestuur is zeer dankbaar voor de ruime bij dragen, die 't van alle kanten mocht ontvangen en waardoor het deze grootse plannen hoopt te verwezen lijken. 2 punten heeft en Blauw Zwart 4. Zondag worden in Wassenaar de re- turnwedstrjjden verspeeld. Wandelclub SVLV. Zondagmid dag hield de wandelclub SVLV te Voorschoten in het Eigen Huis haar feestelijke jaarvergadering. Voor de ze bijeenkomst waren ook de ouders uitgenodigd en er was grote belang stelling. Na het officiële gedeelte volgde een luchtig programma van liedjes, versjes en toneelstukjes. Se dert de wandelclub zich aangesloten heeft bij de Katholieke Jeugdbewe ging is de kaspositie gunstiger ge worden en zijn er meer mogelijkhe den voor de toekomst. Het leidsters- tekort is ook bij de wandelsport een ernstig probleem. Een groot verlies in het leidersteam krijgt SVLV door het aanstaande huwelijk van de leid ster, mej. R. ter Haar. Voor het vele werk door haar' voor de clulb ver richt kreeg zij bij monde van mevr. Knijnenburg enige aanvullingen voor haar uitzet aangeboden. Het pro gramma door de leden aan de ouders aangeboden viel zeer in de smaak en met de zangnummers werd danig meegezongen. De kinderen kregen 'n ogenblik rust toen twee teams van ouders elkaar bekampten tijdens een hersengymnastiekwedstrijd, de heren bleken de snelste hersenen te heb ben. Met 'n dankwoord tot de ouders en de leden sloot mevr. Knijnenburg deze feestmiddag. (Ongecorrigeerd). KATWIJK AAN DEN RIJN Geslaagd. Mej. J. H. Hofstra, alhier behaalde aan de R.K. Kweek school voor onderwijzeressen „Sint Jozef" te Bergen (N.H.) de akte voor onderwijzeres bij het lager onderwijs. Voor het EHBO-diploma slaag den de heren Th. J. van den Berg, D. de Vreugd, G. Sprenger, T. P. de Ko- nink, M. van Duyn, J. Bruyn, D. van Duyn, G. Kuyt, en de dames W. H. Vooys, G. van Dijk, M. H. Haasnoot- Dekker, P. Paauw, A. Goedhart, T. Maagdelijn, H. A. Zwanenburg, A. K. van Duyn. Afgewezen 6 candidaten. De cursus was georganiseerd door de Katwijkse Reddingsbrigade en de afdeling Katwijk van de Kon. Ned. Ver. EHBO. GEMEENTE KATWIJK „De directeur van Openbare Wer ken te Katwijk maakt bekend, dat het bureau van zijn dienst in het raadhuis, alsmede de gemeentewerf aan de Schoolstraat op dinsdag 14 juni 1960 de gehele dag gesloten zal zijn. Ook de vuilophaaldienst zal die dag niet functioneren. In de betref fende wijken zullen voor het eerst op vrijdag 17 juni de emmers weer worden geledigd". (Advertentie) LÏSSË Geslaagd. Voor het eindexamen 2e leerkring Bisschoppelijke Kweek school slaagde te Den Haag de heer P- B. Verbout. LEIOSCHENDAM Geslaagd Voor het eindexamen 2e leerkring Bisschoppelijke Kweek school slaagden te Den Haag de he ren C. G. J. den Elzen, A. P. M. Olie hoek en C. M. M. Pouw. Boekbespreking Leef blij in de hoop, door Pater Fabrianus ofm, cap. - Uitg. Geert Groote Genoot schap, Den Bosch. Moeten we nog een aanbeveling doen voor de weldadige uitgaven van het Geert Groote Genootschap. In de harde levensstrijd, in de steeds voort hollende moderne tijd is een woord van herrinnering aan het „waarom wij leven" of .waarop wij hopen" een welkome rust en een mogelijkheid om tot bezinning te komen. Moord in duplo door Mignon G. Eberhart. - Uitg. Prisma- boeken, Utrecht/Antwerpen. Tegen een exotische achtergrond van plantages en moerassen, waar aan Florida zo rijk is, brengt de Amerikaanse schrijfster Mignon G. Eberhart de geschiedenis van de ge heimzinnige moord op rechter Mal colm, een van de notabelen uit Flo rida. Niet altijd is er dadelijk een verdachte, hier eohter wel, want een neef van de rechter, die enkele da gen tevoren naar zijn geboortestreek terug kwam, om een „appeltje" met zijn oom te schillen, wordt van deze wandaad verdacht. Geheel ten on rechte overigens, maar dat is nu juist de clou van het verhaal, dat onderhoudend geschreven is. Het Glazen Dorp, door Elle- ry Queen. - Uitg. Prisma- boeken, Urecht/Antwerpen. Detective-verhalen bevatten im mer 'n grote mate van geheimzin nigheid en in „Het glazen dorp" van Ellery Queen is het al niet anders, zeker niet wanneer de schrijver zich a1 evenzeer met een waas van ge heimzinnigheid omgeeft.^ Ellery Queen nl. treedt dikwijls èn als au teur èn zeer dikwijls als hoofdper soon in zijn boeken op. In dit ver haal treedt niet Queen als scherp zinnige speurder op, maar een bijna even grote vernufteling, ex-majoor John Shinn. Het verhaal draait hier om de moord op een oude juffrouw, waar van een Poolse zwerver verdacht wordt. De bevolking wilde de man niet overleveren aan de politie, om dat jaren geleden een andere vreem deling door een jury in een nabu rige stad werd vrijgesproken. Dat maakt bovendien, dat het dorp als het ware in staat van beleg ver keert, waaraan een oude rechter een eind weet te maken en tijdens de rechtszitting komt ook de juiste toe dracht naar voren. Het is een verhaal wat 'n uitste kende intrige, scherp doordacht en onderhoudend geschreven. Foto's in kleur, door Peter Charpentier. - Uitg. Het Spectrum, Utrecht/Antwer pen (Prismaserie nr. 512). Peter Charpentier, die reeds eer der een tweetal werkjes over foto graferen in de Prismaserie deed ver schijnen, geeft met „Foto's in kleur" wederom een gedegen handleiding, ditmaal over kleurenfotografie. Be ginners zowel als gevorderden zul len er hun voordeel mee kunnen doen, vooral nu het maken van eigen kleurenprentjes meer en meer in de belangstelling komt van de ama teur-fotografen. VERTROKKEN PERSONEN IN DE WEEK VAN 26 MEI T.M. 1 JUNI 1960 De Weense telefoonabonnees, die de „mop van de dag" willen horen, draaien daarvoor 1717. Zaterdag ging de mop over een Rus, die een bezoek aan Praag bracht en tegenover stu denten opschepte over de Russische successen. „Binnenkort zullen we naar de maan kunnen reizen, of naar Mars", zo zei hij. „En wanneer zullen we naar Wenen kunnen reizen?", luidde de vraag van één der studen ten. WASSENAAR Geslaagd Voor het eindexamen 2e leerkring van de r.k. Kweekschool „Cor Mariae" te Den Haag slaagde mej. M. Knijnenburg. Voor het eindexamen 2e leerkring Bisschoppelijke Kweekschool slaag den te Den Haag de heren Th. G. M. Hoogeveen, J. G. M. Knijnenburg, A. P. N. Slootweg, G. A. A. Jansen en L. J. Nagelkerke. GEVESTIGDE PERSONEN IN DE WEEK VAN 26 MEI T.M. 1 JUNI 1960 T. J. C. Verheijden en fam., chem. technicus. Rijnsburger weg 33; N. Ligt- voet en fam., dist. knecht, Julianastraat 65; C. Veefkind en fam., loodgieter, v. Hogendorpstr. 13; C. A. Mossel en fam., boekhouder, "Willem Pijperstr. 6; J. J. van Beelen, boekbinder, Bronkhorststr. 2a; C. J. van Kuijen, Herensteeg 17; A. P. J. M. Vliet Vlieland, v. Bemmelenstr. 38; B. T. Liefrink, militair, Noordeinde 2a; P. W. van den Hoek, militair, Noord einde 2a; H. Bouvrie, militair, Noord einde 2a; C. Huisman, militair, Noord einde 2a; J. J. Jansen, militair, Noord einde 2a; J. G. Aaltink, militair, Noord einde 2a; J. M. van Weele, Boisotkade 1; J. M. Straathof geb. van den Barselaar, Merelstraat 34; K, van Rossen, chauffeur, Borneostraat 37a; k. Terpstra, chauffeur -monteur, Rijn en Schiekade 50; J. C. Hillegehekken geb. Thuis, Hoflaan 291; M. S. Reyes geb. Hinojosa, secretaresse, Witte Singel 49; T. T. Sinnema, 11 ver pleegster, Witte Singel 27; I. M. Theelen verkoopster, Rijn en Schiekade 32; W. K. Moraux, Rijn en Schiekade 18; A. H. H. Sevenster geb. Blink. Witte Rozen straat 20; J. G. Roos, 11 verpleegster, Acaciastr. 17; M. D. M. Deurvorst, ver pleegster, Fruinlaan 12; M. Muijzert geb. van den Berg, apothekeres, v. Vollen- hovenplein 95; G. Verhoeff geb. Zegers, werkster. Lijsterstraat 4; H. J. Diesber- gen, ass. jur. faculteiten, Boerhaavelaan 246; E. D. L. Heijermans geb. Weber, Boerhaavelaan 2; A. G. M. Dinkhuijsen, Boerhaavelaan 47; J. W. de Haan, Piet Paaltjenspad 3; E. F. Leendertz, Witte Singel 90; J. J. van Dorsten, ingenieur, v. Vollenhovenplein 81; A. E. Starken- burg, med. analiste, Raamsteeg 63; J. A. sum, Oosterengweg 109; p. D. J. Fluijt, Högbom, observator, Sterrenwacht 2; H. Zeemanlaan 27, Canada; J. W. P. Gene- V. W. Vermeulen, schoenenwinkelier, mans, Lorentzkade 59, Duitsland; W. M. Noordelnde 36; W. Schipper, militair, A. van der Horst geb. Meijer, Kam. On- Noordeinde 2a; T. de Ruiter, militair, neslaan 32, Duitsland; H. M. J. Rijsdijk Noordelnde 2a; F. T. W. Oostermeijer, geb. v. d. Stok, Roodenburgerstr. 55, militair, Noordeinde 2a; H. F. C. van der Ethiopië; A. Verlinde, Roodenburgerstr. Meulen, militair, Noordeinde 2a; J. J. 19, Nieuwer-Amstel, Amsterdamseweg Mandemaker, militair, Noordeinde 2a; 360; M. Zaal. de Goejestr. 22, Haarlem, E. A. van Kerkhof, militair, Noordeinde Vergierderweg 225; E. van der Luijt, v. 2a; p. van Holland, militair, Noordeinde Vollenhovenpl. 39, 's-Gravenhage, v. Al- 2a; J. A. de Graauw, militair, Noordein- kemadelaan 990; J, Meijer, Madoerastr. de 2a; J. H. Bosman, militair, Noord- 26, Leiderdorp, Julianastraat 57; A. de einde 2a; p. Hilbcrs, militair, Groenhs- Jong, Rijnsburgersingel 43a, Oestgeest, zengracht 12; A. M. E. van der Maat, 11 Hoge Morsweg 102c; M. van Evert geb. verpleegster, Hooigracht 15; A. C. van v. d. Kwaak, Rijnsburgersingel 43a. Engelen, officier LdH, Hooigracht 30; Oestgeest, Hoge Morsweg 102c; H. van R. N. Grütters, verkoper. Nieuwe Rijn den Broek, Boerhaavelaan 47. Oegstgeest 18; W. C. G. Homberg, onderhoudsmon- Fred. Hendrikln 10; J. A. dc Heij, Rijns- teur, Herengracht 100. burgerweg 10. Haastrecht, Hoogstraat 10. J. G. van Beek, Stuwstraat 14, Voorscho ten. Prof. van 't Hofflaan 14; E. Tutein Nolthenius, Groenhovenstr. 18, Rheden, Gld, Beekhuizenseweg 50: M. J. J. de Jong, Lindestraat 15. Katwijk, Drie- A. J. Weiman en fam., Nieuwe Rijn 48, piassenweg 17; B. J. A. Qvermars, Lam- Wassenaar. Santhorstlaan 52; D. Haten- menschansweg 106. 's Gravenhage, Fred, boer en fam., v. d. Brandelerkade 22, Hendriklaan 145; J. F. van Gemund, Noordw.hout, ab ws t.o. Haarl. trek- Bakh. Roozenboomstr. 8. 's Gravenhage. vaartweg 18; W. Nieuwendijk en fam., 2e v. Blankenburgstr. 98; J. G. de Leeuw Hoge Rijndijk 72, Oegstgeest. M. H. de M. v. Streefkerkstr. 34. Amerika; A. Trompln 100; D. W. Wansink en fam., a. Berens, Hartmanstraat 19. 's Graven- Raamsteeg 69, Amsterdam, Grasrijk 7hs; hage, Maartensdijklaan 677; S. M. van R. den Tonkelaar en fam., Buitenrust- Beek geb. van Es. Hoge Rijndijk 151, str. 4a, Valkenburg, Marinus Poststraat Voorschoten, Prof. van 't Hofflaan 14; 67; D. T. van Manen en fam., Lorentz- q. A. G. Seriier geb. Koeman. I-Ioefstr. kade 39, Voorschoten, Prof. v. 't Hoof- g5, 's Gravenhage. Werfstraat 58; W. F. laan 10; H. L. Boekhoud en fam., v. Kramer. Noordeinde 2a. Amsterdam, Bemmelenstr. 26, Zuid Afrika: W. A. F. Ceintuurbaan 153 i: E. A. p. Favier, Marijt en fam., Roomburgerln 17, Am- Vrouwensteeg 11, Zoetermeer. J. L. v. sterdam. Akbarstr. 13 I; J. H. A. God- Ryweg 15: R. S. van Ku(jk, Noordeinde dijn en fam., Madoerastr. 26. Leiderdorp, 2a. Utrecht. Bucheliusstr. 23 bis; A. Vo- Julianastraat 57; P. A. Harteveld en geif Groenhazengracht 12. Oldebroek, C fam., Rijnsburgersingel 43a, Oegstgeest, 37 ni; J. H. Munnik, Utr. Jaagpad 71, Hoge Morsweg 102c: H. P. Vossen en Gravenhage. Goudenregenstraat 303; fam., Noordeinde 51a, Amerika; e. van j. g. Zuhorn. p. J. Blokstraat 43. Almelo der Graaf en fam., Leemansstr. 37. Vriezeveenseweg 133; A. M. van der 's Gravenhage, Hongarenburg 204; e. H. Kuy geb. van Ulden, Zeemanln 13. Gro- L. Wilmer geb. Koelman, Apothekersdijk ningen, Zaagmuklerweg 206; A. W. G. 5, Montfoort, Lange Kerkstr. 1; F. G. ter g. Wijers. de Sitterlaan 39. Zwolle. Pr. Mors, Boerhaavelaan 21, Oegstgeest, M. Hendrikstr. 16a; C. J. C. den Dopper, H. Trompln 140; M. F. A. van Dooren Tomatenstraat 90. 's Gravenhage, v. geb. Cordens Rijnsburgerweg 10. 's-Her- Speykstr. 153; Jonkvrouwe J. M. L. van togenbosch, Vughterstr. 260; J. W. van Valkenburg, Groenhovenstr. 6, Bloemen- Leeuwen, Hoge Morsweg 18, Katwijk, daal. Aerdenhoutduinweg 19; D. Voort- Piet Heinlaan 34; M. J. C. Blind, Witte man, Jan v. Goijenkade 22, Hellendoorn, Singel 27, Oegstgeest. Juffermansstr. 27; Kerkekampstr. 4; E. M. van den Bosch, A. J. Molenkamp, Stadhouderslaan 28, Rijnsburgerweg 10, Amsterdam, le Hel- Leiderdorp, Steenbakkerslaan 17; T. M. mcrstr. 104; W H. Gcrth. Rijnsburger- M. Riemers, Herenstraat 142, Rotterdam, weg io, Amersfoort. Soesterweg 381; F. Rochussenstr. 191a; J. Braaksma, Noord- l. Kluge, Rijnsburgerweg 10, Hilversum, einde 2a, Katwijk, Wassenaarsweg 75; J. Buisweg 88; C. A. Offers, Rijnsburger- A. Tick, Noordeinde 2a, Vlaardingen, v. weg 10, Goes, Oostwal 31; A. Werther, Hogendorplaan 173b; F. W. Turpijn, Rijnsburgerweg 10. 13elRIë; G. C. Kok. Groenhazengracht 12, Oldebroek, C 37 Mariënpoelstraat 17. Rotterdam. Mathe- III; A. van Rooden, Musschenbroekstr. nesserln 257; S. J. Brakman. Warmon- 5, Oegstgeest, Hazenboslaan 38; C. M. derweg 45, België: M. Göbel, Witte Sin- Stocker geb. van den Ouweelen. Hooi- gei 27. Alphen a. d. Rijn, Wilhelminastr. gracht lOba, Den Helder, Kanaalweg 42; 45; m. M. Verhoef geb. Hoogeveen, M Schlagwein geb. van der Lans, Be- Haagweg 54. Rhonen U.. Herenstr. 83; J. schuitsteeg 1. Hillegom, Emmastraat 1; Kraima. Boshuizerkade 44. 's Graven- J. A. Smit, Schapensteeg 3, Groningen, hage. Parkweg 2; P. B. Oosterhuis, Bre- Emmiussingel 9; W. Vroeginde- derostr. 5. 's Gravenhage, Beeklaan 170. weU, Mareduk 149, Bleiswljk, Dorpsstr. 1; J. M. C. Prins, Leeuwerikstr. 18, Go- rinchem, Nieuwstad 11; A, Hoelen, Me- relstraat 37, Delft, Julianaln 105; H. j Knibbe, Warmonderweg 45, Canada: E. G. L. Freijser geb. van der Heijden, Joh. de Wittstr. 4. Oegstgeest, Hazenboslaan 38; M. E. Dreef, Rijnsburgerweg 5, Oegstgeest, Regentesselaan 41; T. A. Ruys, Piet Paaltjenspad 8, Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 159; E. J. D. Has- Marktberichten ROTTERDAM, 13 juni. Vee Aan voer 2439. 1487 vette koeien, 952 /ar- kens. Vette koeien: 290320, 265 linghuis, Piet Paaltjenspad 6, Óegst- 285, 250260; varkens 157, 154, 150. geest, Rhijngeesterstraatweg 159; M. M. Vette koeien: aanvoer ruim, handel van Erp geb. Favier, Tesselschadestr. 32a slepend, met gedrukte prijzen, pri- 's-Gravenhage, Celsiusstr. 155; G. Zwa- ma>s boven notering; varkens: aan- g„eeira?ieHA6\MïïSWaC^.d.ae; tn- handel kalm, afloop ma- gel 84, België; N. A. Rotteveel, Schelpen- gemiddeld niet öeheel prijshou kade 39, Groot Brittonnië; F. M. Brusche clend, prima exemplaren boven note- geb. van Eijsden, Tomatenstraat 16, Bus- ring, zware varkens 130 per kg. Nog treurende over het overlijden van onze in nig geliefde vader, overleed tot onze diepe droefheid gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, zacht en kalm onze innig ge liefde moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante, mevrouw MARIA JOHANNA KOOLOOS Weduwe van CORNEUS GERARDUS PETRUS PHILIPPUS DE BRUIJN in de leeftijd van 69 jr. Uit aller naaan: M. P. C, Schouten De Bruijn W. J. Schouten Leiden, 12 juni 1960 Rijn en Schiekade 48 De H.H. Uitvaartdien sten zullen gehouden worden op woensdag 15 juni a.s. in de paro chiekerk v. d. H. Leo- nardus k P.M. (Haag- weg) te 8 uur de stille H. Mis en te 10 uur de gezongen H. Mis van Requiem, waarna de begrafenis vanuit kerk te 11.15 u. op het r.k.kerkhof. Rozenkransbidden: maandagavond thuis te 8 uur en dinsdagavond na het lof van 7.30 u. in de kerk. Dinsdagmiddag 14 juni is onze zaak na 12 uur PAPIERHANDEL PADDENBURG Nieuwe Riln 11, tel. 21430 Volledig berustend is heden van ons heenge gaan, onze onvergetelijke Dr Antoine Hubert Marie (ornelis Kessen Directeur-bibliothecaris der Rijksuniversiteit te Leiden, in de leeftijd van 55 jaar. Namens de familie: Mr L. H. A. KESSEN Leiden, 12 juni 1960 Kloksteeg 2 De overledene is opgebaard in één der rouw kamers Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek woensdag n.m. van 24 uur. Thuis geen bezoek. De plechtigheid zal plaats hebben donderdag 16 juni a.s. te Velsen. Tot onze diepe droef heid overleed, heden na een smartelijk lil den, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze lieve zorgzame moeder, be- huwdmoeder en oma MARIA ANTHONIA ZANDVLIET Weduwe van BERNARDUS VERHEUGD in de ouderdom van 73 jaar. Fam. VERHEUGD kinderen en kleinkinderen Leimuiden, 12 juni '60 W. v. d. Velden weg 9 De plechtige H. Uit vaartdienst wordt ge houden op woensdag 15 juni 10 uur v.m. in de parochiekerk van de H. Joh. de Doper te Lei muiden. waarna de be grafenis op het r.k. kerkhof. Rozenkransbidden: 's avonds 8 uur W. v. d. Veldenweg 9. C? Gevraagd: meisje voor kantoorwerk, kunnende typen. Een naaister of aank. naaister voor de tentenmakerij. Flinke ion gen voor verschillende be zigheden (tijdelijk). H. R. Troost, Haven 14, Leiden. Gevraagd: net meisje van 15 jaar, voor de mor- fenuren van 8.30 tot 12 u. 'a. Van Kampenhout, Haarlemmerstraat 125. 3? Verkoopsters gevraagd. Zuivel- en levensmidde- lenbedrijf. N. J. A. Over- devest, Herenstraat 98, Leiden. ST Diverse Volkswagens en Opeis te koop aangebo den. Calex Autobedrijf N.V. Leiden, Kort Galge water 1416, tel. 33355. Voor onze expeditie- en postafdeling te Leiden vragen wij een Voor een flinke kracht die van aanpak ken weet hebben wij een prettige werk kring (geen loopwerk). Brieven metuitvoerige inlichtingen onder no. 9478 te richten aan het bureau van dit blad. Voor de binnenkort te openen winkel te KATWIJK AAN ZEE wordt gevraagd Aanmelden dinsdag- en woensdagavond tussen 7 en 8 uur: LANGE MARE 94. Nog slechts 4 DAGEN: met BRIGITTE BARDOT. Cinemascope Technicolor 14 jaar A bonnementen en adver tenties worden aangeno men door: KANAALSTRAAI 125 Een bepaalde plaats voor advertenties kan niet worden gegarandeerd. Aan VERZOEKEN wordt gaarne alle aandacht geschonken. TAST TOE Alle dagen vlees op tafel met voor U gemakkelijke prijzen. En let op de uiterste hygiëne waarmee VLEES en VLEESWAREN ln onze moderne slagerijen gepre senteerd worden. Ook al een reden om ln de zomer TEEKENS klant te zijn! 500 gram Origineel Nieuw-Zeelcmdg LAMSVLEES m. b. Per EXTRA MAGERE SPEKLAPPEN 500 VERSE WORST, lekker gekruid 9ram DOORREGEN RUNDERLAPPEN, heerlijk om te i J. stoven I 100 gram PEKELVLEES en 100 gram TONGEWORST GEHAKT h.o.h. Verse VARKENSLEVER Mager PEKELSPEK HACHEE VLEES 500 gram 1.28 Doorregen SPEKLAPPEN BAKSPEK ZULT Gekookt SPEK 150 gram CERVELAATWORST of BOERENMETWORST T.m. donderdag: 250 grom PALINGROOKWORST of LEVËRWORST 48 Onze winkel LANGE MARE 90 is van 12 juni tot en met 25 juni wegens vakantie GESLOTEN. De winkel LANGE MARE 94 ls GEOPEND.

Leidse Courant | 1960 | | pagina 5