V&D iff li |t|| |m .33- BB VkuuM 1 DREESMANN mmam ktaftdwL \mi di dtrmm tlMltüiml aaiJmimam, mm 16.75 8.90 8.75 Babywol in geel, bleu, rose; groen of wit. Eigengebreide kleertjes voor Uw kleine puk geven U voldoening en de baby veel warmte. Per bol van pl.m. 50 gram O.85 Nylons in de nieuwste modekleuren. Kies uit wandel .(30 denier, geheel ge minderd, anti-ladder boord- en teenring) en naadloze nylons (zeer elastisch en de grote model) 2 Paar 3. •m Parterre 50 Stretch nylon dameshand- schoenén Heerlijk in het dra gen en zo gewassen, zo droogl 18 Mo derne kleuren. Nu kunt U er een extra kleurtje bij nemen want de prijs is erg voordelig. I.35 Parterre Mousse herenanklets heerlijk elastisch en solide. Diverse kleuren en dessins. 2 paar voor 2." Shampoo in extra grote spray bus. Inhoud 70 wassingen. Uitste kende kwaliteit. U weet, het haar is een van de grootste schoonheden en deze shampoo laat het prachtig glanzen. 1." Nylon dames- onderjurk zowel boven- als onderaan met kant gegarneerd. 5-Baans rok. Kleuren geel, wit of blauw. Maten 40 t.m. 50. 3." Parterre Breeslraat Graslinnen ver- pleegstersschort, royaal model. Met 2 flinke zakken. Maten 38-52. Onze bekende kwaliteit 3.5° Parterre Breestraat Terylene marquisette prachtige kwaliteit. De mooiste aankle ding voor Uw ven ster. 80 cm. breed 2e étage I.95 Overgordijnstof van satijn geweven Franse streepdamast in een gedistingeerd dessin waarbij U kunt kiezen uit drie smaakvolle kleuren combinaties o.a. oud goud, vieux rose en zacht groen. 120 cm. br. 3.25 2e étage Zware kwaliteit plastic douche gordijnen met gelaste zoom en ponsgaten. In 15 verschillende cou rante dessins, 120 cm. breed, 195 cm. lang. Cqijjpleet met plastic railhaken. Per stuk 50 2e étage Damesjaponnen in prachtige voor jaarsdessins. Vlotte jeugdige modellen met mooie banen- rok, speciaal voor de grote matenl Aardige halslijn met losse 'plooitjes en coquet strikje. Maten 42-54. 1e étage Terlenka pltssé rok halve cirkel. Kreukvrij en plooi- houdend (het oli fantje waarborgt kwaliteit). In 12 effen tinten en di verse ruiten. 34*50 15.90 No-Iron mouwloze overhemdblouse in wit en kleuren. 4.40 1e etage Shetland damesvest van een kwaliteit die U zo graag draagtl Modieuze kraag, prima pas vorm. In een rijk assortiment nieuwe voorjaarskleuren, waarbij ook de hypermoderne melé-tinten. 40-48 50 Ie étage 17. Zuiver wollen meisjesvestje in de nieuwe „parel" steek. Modieus kraagje In 8 voorjaarskleuren Voor 3-14 jaar. 3 jaar 8.75 Terlenka rokje plooihoudend .en sterk.(het olifantje waarborgt kwaliteit), effen en ruitdessins. 2 (aar 8.45 14 laar 13.95 Zware genyfon neer- de step-in met katoen-broché voorpand. Gekruiste elastieken onder kant, waardoor grotere bewegings vrijheid wordt ver kregen. Opkruipen uitgeslotenl Ook zeer grote matenl Wit. Dere oogjes en hydrophile. luiers zijn van een prima kwaliteit en In een grote maat 70x70 cm. Als er een baby in huis Is kunnen er geen luiers genoeg zijnl 3 stuks voor 6.95 2. 75 2e étage 2e étage Pedaalemmer van stevig gemoffeld plaatstaal. Royaal model waar veel in kanl Geëmailleerde binnenemmer, dus roestvrij. Kies uit geheel wit of wit met geel, rood of zwart deksel. 8.75 3e étage Quick dress „Calypso" in 50 nieuwe Italiaanse fantasieën. 100 pet. Katoen voor sportieve teenagers en snoe zige kinderkleding. Het nieuwste van het nieuwste. 80 cm breed p.m. 2.3° 1e étage Gezellig bijzet- of bloementafeltje met afneembaar, warmtebestendig blad in diverse frisse kleuren. De drie zwart gelakte pootjes zijn af- schroefbaarl Handig bij feestjes e.d. 2.9° 3e étage Vulpen van origineel cellu loid met 14-karaats gouden pen en stevi ge anti-verlies clip. Echt een pen waar van je zegt: „Die kan tegen een stootje", dus ideaal voor op school. 3.5° Parterre Maarsmans- steeg Flanellen lakens •„Anti Rheuma" Ecru-kleur. Zachte warme kwaliteit. Maat 150x230 cm. Zwaar Twents graslinnen voor een- en twee persoons lakens. Een pracht gelegenheid om nu zelf Uw lakens op iedere gewenste lengte te makenl Profiteerl 150 cm br. p.m. 2.10 „No Iron" overhemd in superwit en parelgrijs en van een uitstekend fijn geweven poplin. Met cocktailmanchet. Dubbele levens" duur door extra aannaaiboord en manchetten. Maten 35-45. O 90 Parterre Breeslraat 1e étage Moderne Anorak van zeer mooie en sterke gabardine. In de originele „Dri-sil" bewerking, dus krimpvrij en vuil- en water afstotend. Geheel gevoerd. 6 jaar 12.75 oplopend tot 16 jr. 19.75 1e étage Plastic vrachtauto met laadbak. De wielen op metalen assen. Leuke frisse kleur, lengte 23 cm. Een machtige aan winst voor de jongens die een eigen „wagenpark" bezitten. O.69 Parterre Maarsmans- steeg Serviezen combinatie van 1e keus Maastrichts aarde werk. Moderne kleur en vormgeving. Be staande uit: Thee* servies met 12 kop en schotels, dus 15- delig. Ontbijtservies", 10-delig. 6 bijpas sende eierdopjes. Compleet in carton- verpakking. 25.- Deze prachtige regenmantel „Importé de Suisse" is verkrijgbaar in vlotte modellen, o.a. modern linnen in 'black and white" van „ninoflex" Maten 36-46 26.75 Isoleerfles die Uw dranken de gehele dag warm of ijskoud houdt. Hostalene huls, geen metalen onderdelen, dus roestvrij. Div. frisse kleuren. Inhoud 1/2 liter 2.65 Deze anti motzak van stevig plastic met lange koperen ritssluiting en 2 ophanghaken is zeer practisch voor het mot-, stof- en vochtvrij opbergen van Uw winter- garderobe. Voor 8 kledingstukken. Matrasdek prima gevuld met nieuw jutevlies. Extra stevige kwa liteit jute-overtrek. De onmisbare beschermer voor Uv kostbare matras. 375 2e etage Deze effen nylon shawl komt uit Italië. Diverse zachte fleurige tinten. Voor de Little Lady als hoofddoekje of voor mama onder een jas of mantelpakje. Deze vlotte Italiaanse damestassen zijn licht, luchtig en .zonnig. De sisal- koorden „dragen" de tas en doen tevens dienst als handvatten. Lederen sluiting. Diverse lente kleuren. Dit prachtige Zwitserse horloge 5-steens voor Uw zoon of dochter. Shockproof. In goud- kleurige- of chroomkast. 1 Jaar schriftelijke garantie. Verras ze hiermee. Gymnastiek» schoenen, extra voordelig van bekend fabrikaat. B-keus. Kleuren, blauw, wit of zwart. Maten 22-23 1.75 zwart van af maat 36 13.25 24-27 1.95 28-34 2.15 35-41 2.40 42-47 „Collaro" platenwisselaar voor inbouw-doel- einden. Wisselt vol "automatisch 10 pla ten, heeft 4 draai- snelheden en 2 saf fieren. Voor de pla ten hobby-ist -werke lijk een fantastisch bezit. Luchtbed waar U ook een heerlijke fauteuil van kunt maken. Warm gevulcaniseerd, 5-baans. Modern gedessineerd. Afmetingen 200x75. 2 Jaar garantie. Ideaal voor kam peerders en logé's. Charmante dameshoeden in een soepele Engelse vlltkwallteit „Antilope".- De 20 modellen die buiten gewoon goed draag baar zijn in o.a. Iicht*beige, lila, grijs, koren, geel of groen. Hanglamp diameter 55 cm. Imitatie shantung in beige, geel, goud, rood en vieux rose. Geheel gevoerd. Compleet met snoerpendel. 75.— 22.50 Parterre Maarsmans- Idem als kap voor schemerlamp 8.95 voor 7.95 Metalen fauteuil •met gevlochten plastic draad in diverse kleuren. Zeer solide con structie. Ideaal voor jongens of meisjes kamer, voor terras enz. In een voor delige prijsklasse. Verzet bouclé loper pracht Jcwaliteit in het sterke z.g. verzet weef sel mooie dessins.' 50 cm breed p.m. 17.50 6.9°

Leidse Courant | 1960 | | pagina 10