HONIG c/c&z/i Ae&Je... Vrijcfagprijze Albert Heijn jongeman Televisie Tover 6 borden heerlijke soep uit elk pak! soepen DONDERDAG 10 DECEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 „Markieza" Inte rieur matrassen met prachtige damast overtrokken, In diverse kleuren. Met winter en zomerkant. 15 Jaar garantie op het stalen binnenwerk. 2e étage |1 pers. 80x190 2 pers. TC 120x190 49.50 Partij blouses w.o, hypermoderne Jjlousons, maar ook het klassiek overhemd model. Met 3/4 of Paola-mouw. In- en over de rok te dragen. In no-lron flanel of mousseline. Effen, strepen, en all-over dessins. Maten 36-48 6.90 Flatteuze damesmutsen ven zuiver geruwde wol. Heerlijk warm en passend over de oren. Kies uit het afgebeelde model of de moderne turban. In een reeks mode- tinten. 1e etage 4.35 Effen tinneroy, de Ideale modestof voor dames- of kin derkleding, kamer- Jassen enz. In diverse modekleuren, o.a. paars, koren, olijf groen etc. 70 cm. breed, p.m. 1e étage rt 95 Trappelzak van prima zwanen dons, dus heerlijk warm voor de klelna voetjes. Snoezige dessins In wit, geel en bleu. 2e étage I.95 Maak het garnltuurtje af met dit bijpassend bedjasje 1.75 Nylon damesonderjurken met Ingewerkte buste- vorm en zeer aparte kantgarnering, zowel onder- als bovenaan. In wit, cerise, bleu en geel. Maten 40 t/m 48 Parterre Breestraat 3.75 Electrlsche kerst boomverlichting, kaarsmodel met 1 6 Phlllpslampjes. Ver pakt In brede doos. 110 of 220 V. Zo'n versierde kerst boom brengt sfeer en stemming In de kamer Parterre Maarsmansst. A 75 Deze handige coupes kunt U met de feestdagen best gebruiken. Ze zijn geschikt voor vla, pudding of compdte. Per 6 stuks 3e etage 59 Deze modern* gordijnstof geeft Uw kamers een zonnig aanzien. Bij zonder mooie dessins. 120 cm. breed, p.m. 2e étage 3. 25 Directoire elastiek was- en kookbaar. 10 meter, met gratis rljgnaald Parterre 59 Graslinnen slopen prachtige stevige kwaliteit, met hotel- of knoopslultlng. Parterre Breestraat j 25 ALLEEN GELDIG VRIJDAG II DEC. 1959 VROOM DREESMANN 99 En wie het nu wel zijn: het doet er niet toe. Bij duizenden immers vindt u die hartelijke Nederlandse gezinnen, waar het „welkom" geen ijdel woord is. In die gezinnen viert de behagelijk heid hoogtij. Daar geurt ook veelal de Pickwick Theezo verkwikkend van smaak zo rijk aan geur en gou den afschenkde unieke Engelse thee van Douwe Egberts! G? Nieuw is uw bed ah wij bet overtrekken fn één dag gereed. 2-pers vanaf 26.50: 1-pers van af 19.50. Dt Kleine Winst. Haarlemmerstr 51 G? Hardnekkige hoest? Prikkel- en kramphoest? Nacht- en rokershoest? Bronchicum Elixir helpt snel en zeker. Flacon f 2.- bij elke drogist. Moderne mensen sla pen in moderne ledikan ten. Cleopatra van Auping divanbedaen, ledikanten opklapbedden van Lemafa De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51. 5* „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres: voor alle reparaties en uurwerken: Steenstraat 16 telefoon 26854. 5? Credieten ton. ƒ5000.- (voor iedereen) voor aan koop meubelen en wo ningtextiel, direct van fa briek. Enorme besparing. Elke gewenste betalings regeling Vlotte afwikke ling en strikte geheimhou ding. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Postbus 538. Den Haag. S* Bont jasjes! Bont jasjes! Bontjasjes! Kort en lang, vanaf r 2.— p.w. Vraagt bezoek met collectie aan huis. Strikte geheimhou ding. Br. onder no. 8495 bur. v d. blad Aangeboden: 4 stoelen, z.g.a.n. en één twee-pers. ledikant, v. Limburg Sti- rumstraat 30, Na 4 uur. Wegens vertrek: Nau- mann trapnaaimachine (als nieuw), weinig ge bruikt, prijs 150.Sin ger handnaaimachine, in prima staat ƒ45.He renstraat 23, Leiden, tel. 32027. 3T Bezoekt de grote post duiven tentoonstelling van de p.v. ,,De Rijnklievers" welke gehouden wordt in de zaal van speeltuinver. Oosterkwartier (Kooi), einde Borneostr. (L. Rijn dijk). Zaterdag geopend v. 1922 uur en zonaag van 1017 u. Pracht collectie. fr Rijwielkoopjes. Gazelle amesfiets 85.dames- of herensport f 95.Ra leigh supersport kabel- remmen 10ö.Raleig'h sport handremmen 98. Alles in staat van nieuw en vol jaar garantie. Rij wielhandel Sjouke, Hoge- woerd 9. Grote Vogeltentoonstelling van de Vogelvereniging Hedenavond geopend om 8 uur: vrijdag van 1423 u.; zaterdag van 1422 u. in zaal J. TIMMERMANS Hazerswoude (Dorp) Zaterdagmiddag ballonnenwedstrijd voor de kinderen. <2* Te koop aangeboden: ijskast, 45 ltr. merk Alas ka 140.—. Telef. 31718. vraagt (leeftijd 1619 jaar) Goed loon, eventuele reis kosten worden vergoed. Gratis bedrijfskleding. Persoonlijk aanmelden bij de Bedrijfsleider van filiaal Doezastraat 1 2, Leiden 3.50 p.w. Geen aanbet. Postbus 50, Den Haag. 3? Gevraagd: meisjes of geh. vrouwen v. d. man gel voor hele of halve da gen, hoog loon, tevens jongen 1617 jaar v. alle voork. wasserij-werk zaamheden. Wasserij An. cro, Voorstraat 33, Voor schoten Hoest uw kind? Nat- termann's Melrosum Forte helpt, lost taai slijm op, smaakt goed. Flacon 2. bij elke drogist. HONIG geeft u niet vier maar zes borden heerlijke soep uit eik pak. Dat betekent dat u twee borden extra kunt geven als ze er om vragen en dat doen ze! HONIG soep - gemaakt van de fijnste ingrediënten - smaakt naar meer! En die „zes borden" zijn ook zo gemakkelijk als u voor twee dagen soep wilt klaarmaken. royale Dit is één van de zes borden roomzachte licht gebon den Kalfssoep. Gemaakt naar een klassiek HONIG- recept van heerlijke bouil lon en uitgezochte ingre diënten. Per pak: Kalfssoep 48 cent Vermicellisoep 43 cent Juliennesoep 48 cent ZES BORDEN UIT ELK PAK hl voordeliger in prijs!

Leidse Courant | 1959 | | pagina 4