U.V.S. - N.E.C. De moord op Stanley Wilson WOENSDAG 2 DECEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 De Dame en de Vagebond Dr. Barbara Moore, een 56-jarige vrouwelijke arts van Russische afkomst, heeft vorige week de afstand BirminghamMarble Arch Londen gelopen in 27 uur en 27 minuten. Er gingen toen geruchten, dat zij niet geheel volgens de reglementen zou hebben gewandeld. Dr. Moore was zo veront waardigd over deze aantijgingen, dat zij dit weekeinde de 110 mijlen nog eens liep, alleen maar om de twijfelaars beschaamd te zetten. Zij had nog meer succes dan zij had durven hopen, want zij liep nu in 26 uur en 24 minuten boven het gevestigde nieuwe record van drie militairen. Onderweg verrekte dr. Moore een dijspier. Ondanks deze handicap wist ze Hyde Park te bereiken. Foto: dr. Barbara Moore passeert hier een vagebond in het plaatsje Barnet. Aetherklanken GENERAAL DELG ADO MAG SPREKEN Generaal Delgado, de uitgeweken ex-kandidaat voor het Portugese pre sidentschap bij de verkiezingen van 1958, mag toch in Nederland in het openbaar spreken. Gen. Delgado, die op het ogenblik in ons land vertoefd, kreeg bij zijn komst te horen, dat de regering het niet op prijs zou stellen indien hij in contact trad met de Nederlandse pers. De minister van Justitie heeft hem nu meegedeeld er niet langer bezwaar tegen te hebben, dat hij in het open baar spreekt. SPORT WATERPOLO SLEUTELSTAD I—SNA I 5—2 Met invallers voor J. Bekkering en keeper Binnekamp speelden onze stadgenoten toch een goede wedstrijd, zod-at Sleutelstad in de volgende ronde van de KNZB-beker komt. Het werd een forse en snelle wed strijd, waarin Sleutelstad steeds voor 't doel van SNA was te vinden, ech ter zonder succes, want goede scho ten van W. v. Zijl gingen juist naast en over. Na een afgeslagen NSA aan val kwam C. Hooidonk vrij en nu suisde de tel wel tussen de palen 1—0. Een klein dekkingsfoutje was even later oqrzaak dat SNA in het lege SI. Stad dcfel schoot 11. Bijna direkt na het uitzwemmen deed W. v. Zijl het beter 21 en na dat een SNA-speler naar de kant was verwezen, bracht A. Kapaan de stand op 31. Wel probeerden de gasten het spel te verplaatsen maar na een felle aan val van de thuisclub werd het door P. Erades fraai 41. Door fel tegenspel van de Hage naars kwam Sleutelstad even in moei lijkheden, waarvan SNA dankbaar profiteerde 42. Ondanks heftige pogingen van bei de ploegen kon P. Erades uit een strafworp de stand op 52 brengen. De Zijl 2LWV I 2—0 Tegen de sterke de Zijl-ploeg, vele spelers kwamen voor enkele jaren voor het eerste zevental in 't water heeft LWV met één invaller, goed partij gegeven en had men de snel heid meer benut, zeker was de uit slag iets beter geweest. Nu probeerde meh het met verre schoten die bij keeper Dragt steeds in goede handen kwamen, totdat twee spelers naar de kant gingen. Tot rust bleef de stand 00. Ook in de tweede helft ongeveer eenzelfde spelbeeld, todat v. d. Wijn gaard er eindelijk in slaagde goed in te schieten 10. Vlak voor tijd werd het door de zelfde speler nog 20. Sleutelstad 3B.Z. en P.C. 2 03 HET HOCKEY-CONFLICT Door mr. C. M. Vliegenihart, secreta ris van de Kon. Ned. Hockeybond, werd het volgende communiqué verstrekt: het bestuur von de KNHB heeft met enige verwondering kennis genomen van de berichten, welke in de dagbladen van maandag 30 november jl. zijn verschenen met betrekking tot de binnenkort in derdaad te verwachten oplossing van de problemen, die enige maanden gele den gerezen zijn rondom selectie en trai ning van het Nederlandse HockeyelftaL Deze berichten zijn niet van het bonds- bestuur afkomstig en voor de inhoud er van kan het bondsbestuur dan ook geen verantwoordelijkheid aanvaarden. WIELRENNEN VAN DER TOUW TWEEDE IN BRUSSEL Tijdens de wielerwedstrijden voor ama teurs in het sportpaleis te Brussel is de Nederlander Van der Touw dinsdag tweede geworden op de sprint. Van der Touw won zowel zijn serie als zijn kwart- en halve finale, maar moest in de finale zijn meerdere erken nen in de Belg Scherens. EERSTE TOUR-éTAPPE: DONDERDAG HILVERSUM L 402 M. 7.00 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 14.00—24.00 NCRV. 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.30 V. d. jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. vrouw. 9.35 Waterst 9.40 Schoolradio. 10.00 Gram. 10.30 Mor gendienst. 11.00 V. d. zieken. 11.45 Gewijde muz. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Gram. 12.25 V. d. boe ren. 12.35 Land- en tuinb.meded. 12.38 Draaiorgelmuz. 12.50 Act 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Lichte imuz. 13.35 Amus.muz. 14.CC Metro- pole-ork. 14.45 Gram. 15.05 Sopraan en piano. 15.35 Gram. 16.00 Verken ningen in de BijbeL 16.20 Holland Festival 1959: Kamermuz. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Gram. 18.00 Lichte muz. 18.15 Sportru'briek. 18.30 Militmuz. en comm. 18.50 Sociaal perspectief. 19.00 Nws. en weerber. 19.10 Op de man af, praatje. 19.15 Gram. 19.30 Radiokrant. 19.50 Pol.praatje. 20.00 Gevar.progr. 22.00 Periodieken parade. 22.10 Vo caal ens. 22.30 Nws. 22.40 Zaalsport- uitsl. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Orgelconcert. 23.30 Gram. 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM H. 298 M. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. 7.00 Nws. 7:10 Gym. 7.20 Gram. 7.50 Dagopening. 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. 9.10 De groenteman, 9.15 Gram. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.40 V. d. kleuters. 11.00 V. d. vrouw. 11.15 Het Conc.gebouw ork. 11.45 V. d. vrouw. 12.00 Metropole ork. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.15 Meded of gram. 13.20 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 V. d. vrouw. 14.30 Blaaskwintet. 15.05 Juanita Tenorio, hoorsp. 15.45 Viool en piano. 16.15 Voordr. 16.30 Gram. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Jazzmuz. 18.00 Nws. 18.15 Sport- praatje. 18.25 Gesproken brief. 18.30 De Pepernotenkoning, zangspel. 19.00 V. d. kleuters. 19.05 Gevar.progr. 20.00 Nws. 20.05 Omr.ork. en sol. 21.15 De Koningin en de Ketterse, hoorsp. 22.15 Lichte muz. 22.30 Nws. en beursber. v. New York. 22.40 Journ. 22.55 Sportact. 23.05 Fanfaremuz. 23.55—24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. KRO: 20.20 Documentair progr. 20.50 Zijt Wellekome, TV-spel. VATIKAANSE RADIO (25m67; 31ml0; 41m21; 48m47; 196 m.) 17.00 uur: Finale uit het oratorium „De Schepping" van Haydn, voor so- Na haar openingsvoorstelling in het Theatre de L'Etoile te Panjs werd listen, koor en orkest o.l.v. Igor Mar- Mariene Dietrich door de Begum gelukgewenst met het succes tijdens kevitch. de voordracht OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP Ook twaalfde partij voor Koeperman De twaalfde partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap dammen tussen de Rus Koeperman (titelhouder) en onze landgenoot ir. Van Dijk. dins dag te Riga gespeeld, is door Koeper man gewonnen. De Rus leidt nu in de tweekamp met 186 punten. Een met zwart spelende Van Dijk moest in de twaalfde van de in totaal twintig partijen voor de zesde maal een nederlaag incasseren. Koeperman toon de zich duidelijk de sterkste en geen moment heeft er voor onze landgenoot ook maar een kansje op winst ingezeten. Koeperman heeft nu nog slechts één partij te winnen om er zeker van te zijn, dat hij zijn titel behoudt. Na afloop van de twaalfde partij ver klaarde Van Dijk: „ik speel momenteel ver onder mijn normale vorm en ik zal enige tijd nodig hebben om deze weer te bereiken". HET w_a Da mspel Alle correspondentie, deze rubriek betreffend, gelieve men te zenden aan W. J. v. d. Voort, Korenaarstraat 30, Nieuw Vennep. LADDERWEDSTRIJD (December-serie) Rectificatie In pr. no. 949 behoort op ruit 25 een wit stuk te staan, zodat cijferstand cor rect was. De problemen van deze week - mun ten weer uit door schoonheid, doch ook door moeilijkheid. Eerst zien wij een heel mooi vraagstuk van de heer Geer- lings, waaruit blijkt, dat de oude garde het samenstellen van vraagstukken nog niet verleerd is. Een vraagstuk met een geraffineerde afwikkeling. Wedstrijdprobleem no. 950 RijsselBrussel De 4i7e Tour de France, die op 26 juni in Rijssel begint en waarvan de laatste étappe op 17 juli wordt gere den, begint langzamerhand iets van zijn oonstructiegeheimen prijs te ge ven. De eerste étappe gaat naar Brussel, waar de organisatoren al dadelijk mét een nouveauté komen. Teneinde de strijd al in het begin te stimuleren zullen de renners na aankomst in de Belgische hoofdstad een tijdrit van 30 40 km. lengte moeten rijden. Men wil daarmee bereiken, dat de specia listen van de individuele krachtsin spanning dadelijk aan de kop van het klassement komen. Kernploeg Schaaisenrijdersbond naar Noorwegen vertrokken Uit alle windstreken zijn de leden van de kernploeg van de Koninklijke Neder landse Schaatsenrijdersbond gisteravond naar Oldenzaal gereisd, vanwaar de ploeg naar het trainingscentrum Fager- ness in Noorwegen is vertrokken. Op alle stations van vertrek waren slechts enkele familieleden, officials en schaats- vrienden aanwezig om de knapen, die elk voor zich hopen op een retourtje naar Squaw Valley, uitgeleide te doen. De ploeg bestaat uit de volgende rij ders: Jeen van den Berg, Heerenveen; Wim de Graaf, Rotterdam: Henk van der Grift, Breukelen; Joop Koeleman, Ter Aar; Cees Jan Kroon, Ter Aar; Geale Lourens, Zutphen; Chris Meeuwisse, Voorburg; Jan Pesman, Holwierde; Arie Zee, Hoogwoud; Dick van Zanten, Kes- VJ.nj.: trainer B. Holleboom, C. J. Kroon, A. Zee, G. Koeleman en Chr. Meeuwisse. Ook de Begum was enthousiast ZWARE STRAF VOOR LIMBURGIA De Brunssumse eerste divisieclub Limburgia moet zwaar boeten voor het gebeurde in de op 13 september jl. te Haarlem gespeelde competitiewedstrijd RCHLimburgia. De KNVB heeft be paald, dat de Limburgers twee winst punten in mindering zullen worden gebracht, terwijl daarbovenop komt een boete van honderd gulden. De wedstrijd zal eventueel aan het einde van het seizoen worden uitgespeeld, indien dit voor promotie of degradatie noodzake lijk mocht zijn. Beginnende bij de stand 22 en met een strafschop voor RCH zullen in dat geval de nog resterende vijf minuten worden gespeeld. Met deze laatste bepaling kan RCH zich niet verenigen. Het bestuur heeft de KNVB verzocht, de gestaakte wed strijd zo spoedig mogelijk te laten uit spelen, waarbij Limburgia met tien man aantreedt (de doelman werd destijds uit het veld gestuurjl) en een veldspe- ler de plaats onder de lat inneemt. De moeilijkheden in de gestaakte wedstrijd begonnen, toen scheidsrechter Gennissen bij de stand 22 RCH een strafschop toekende wegens natrappen van Limburgia's doelverdediger Vroo- men, die hiervoor uit het veld werd ge stuurd. Andere Limburgse spelers wilden toen eveneens het veld verlaten, hetgeen officials van Limburgia wisten te voor komen. Daar de Limburgse aanvoerder niet van zins was een andere doelver dediger aan te wijzen en de spelers bo vendien weigerden het doelgebied te ontruimen, was het" onmogelijk de straf schop te doen nemen. De heer Gennissen besloot daarop de wedstrijd te staken. teren en Kees Dijkhuizen, Uithuizerme- den. Zij staan voorlopig onder leiding van de heer Zwanenburg uit Rotterdam. In Noorwegen zal Kees Broekman zich bij hen voegen. TENNIS DARMON WEET HET NOG NIET De Amerikaanse tennispromotor Jack Kramer heeft de Franse speler Pierre Darmon een profcontract voor 18 maan den met een garantiesom van 100.000 gulden aangeboden. „Ik was volkomen verrast, maar of ik tot de rijen der profs zal overgaan staat nog niet helemaal vast", verklaarde Darmon te Parijs. Hij yoegde er zelfs aan toe, dat hij niet vóór juli van het volgend jaar een beslissing zou nemen. OLYMPISCHE SPELEN Kanonnen tegen lawines in Squaw Valley Het organisatie-comité van de Olym pische Winterspelen, die in februari 1960 in Squaw Valley worden gehouden, laat niets aan het toeval over. Om te voor komen, dat lawines het tijdschema in de war kunnen brengen, zullen bijvoorbeeld vier kanonnen worden gebruikt. Twee kanonnen van 7,5 cm en twee van 10 cm. zullen kort voor de spelen in stel ling worden gebracht op plaatsen waar bij dooi lawines zouden kunnen ontstaan. Wanneer de atmosferische omstandig heden zodanig zijn, dat er inderdaad la wine-gevaar dreigt, kan men met en kele schoten de lawines vroegtijdig doen ontstaan. Bijzonder grote hoeveelheden overhangende sneeuw zullen worden „bestreden" met tetrytol-bommen die aanzienlijk grotere explosieve kracht hebben dan dynamiet. VOLLEYBAL jam c* n m m m m o m m i i i aisji s es m a m mm mm g m Zwart: 6, 8/11, 16, 19, 20, 28, 30, 35 en 36. Wit: 17, 21, 22, 27, 33, 38, 41, 42, 44. 45, 47 en 49. Wit speelt en wint. Vervolgens een knap stuk werk van onze zuidelijke problemist, de heer Co lier. De vele mogeiykheden, welke in dit probleem aanwezig zijn, stempelen het tot een moeilijk geheel. Mooi is hoe schijf 50, later als dam, zijn werk ver richten moet. Een vraagstuk, dat berust op het Leo-motief. Het dient ook vol ledig uitgewerkt aangetoond te worden. WedstrUdprobleem no. 951 Auteur: L. Colier, Maastricht le publikatie (Slotspel uitwerken) Het Nederlands heren volleybalteam, dat 12 december a.s. te Deventer tegen België speelt, is als volgt samengesteld: Tuinman (RVC), Zimmerman, Hoog land. Tinkhof (allen DES) Maas, Goed hals, Van der Ploeg, Van Lith (allen Re- va), De Hoog (RVC) en Van Wynen (SOS). AUTOMOBILISME Voor de belangrijke wedstrijd is vanaf heden VOORVERKOOP. (Advertentie) Maus Gatsonides en les Langestraat, de Nederlandse rijders die in de 29e ralley Mónte Carlo te Warschau zullen starten met een Austin seven zijn opgenomen in het Austin seven fabrieks-team. Verder maken de dames-équipe Pat Moss-Ann Wisdom (GB) en de Brit Peter Riley, met een nog nader aan te wijzen co-équipier, deel uit van deze fabrieksploeg. Zwart: 4. 6/8, 10. 13, 16, 18, 19. 23, 24, 26. 35 en 36. Wit: 15, 22, 27, 28, 30/33, 37, 43, 44, 46, 50. Wit speelt en wint. LIJST DEELNEMERS M. J. v. d. Kwartel, P. Krom, C. A. ter Veen, Joh. v. d. Boogaard (allen 104); J. A. J. Wortman, C. Slingerland, J. Lourie, G. Kerkvliet, P. Verdegaal, A. Stolwyk, H. Looman, H. v. Wyk, C. Kerkvliet, G. v. d. Meer, G. v. Gozen, C. Kraan, W. Verdegaal, N. Schoonder- woerd (allen 100); J. Dubbeldeman (98); H. v. d. Kamp (86); J. Smeets (80); Th. Wortman (64); J. v. Berkum (52); S. v. d. Kwartel (36); C. B. Jans- sens en S. Lemmers (beiden 32); B. J. Pranger (22); W. Pouw (20); J. J. Teeuwisse en W. Krom (beiden 16). Onder de 4 hoogste sporten, is de prijs ten deel gevallen aan de heer C. A. ter Veen te Noordwykerhout. Onze gelukwensen. door PHILIPPA PRESTON 51) „Ik weet zeker, dat daarmee ge schoten is, want de loop heeft op 't einde een kleine braam en die zul je terugvinden op de kogel, die je on der je berusting hebt. Ik ben verder naar een bureau van een dagblad ge weest en heb daar gesnuffeld en ben een weg ingeslagen, waarop ik jouw hulp nodig heb. Elma Beverly heeft bij haar intrede in de grote wereid een reusachtig feest gegeven en het geheel daaropvolgende jaar is ze to taal van het toneel verdwenen en, wat zo vreemd aandoet, Leonard Pe ters, die ook op het feest geweest is, wordt in dat jaar geen enkele maal in de society-tijdschriften vermeld. Enkele dagen na dat feest, heeft Pe ters een dubbele hut voor zich en z'n echtgenote aan boord van 't Italiaans schip, dat naar Triëst ging, bespro- ken" u Leyton boog opgewonden naar hem „Waar wil je heen?" „Kom, man, 'n beetje geduld! Nu ontdek ik medaar, dat Elma Beverly en Lila Langley sleutels hebben van het huis naast dat, waarin Stanley Wilson is vermoord. Ik zou graag hebben, dat je nu één ding voor me deed. Je moet nasporingen laten doen in de huwelijksregisters van minstens drie staten, want ik ben er vrijwel zeker van, dat óf Elma, óf Lila ge trouwd is met Leonard Peters en, wat meer is, dat ze allebei weten, wie Stanley Wilson heeft vermoord". Marash genoot van het succes met zijn inlichtingen verkregen en dacht: Ik zou nu wel eens willen weten, wat ze er voor over zouden hebben, te weten dat Elma Beverly tegen Shane gezegd heeft, te weten, dat hy in de kamers van Peters is ge weest! Leyton iiep druk pratend de kamer rond en bestormde Marash met al lerlei vragen. „De grootste stommerik begrijpt, dat Carter die middag niet bij Elma Beverly geweest is, maar je moet slim zyn, om dat te kunnen bewij zen. Kom mee naar de inspecteur!" Leyton belde zyn chef op, die zich bereid toonde, hem en Marash ter stond te woord te staan. Hij luisterde naar de bijzonderhe den hem door Marash verteld en zei tenslotte: „U bent een geslepen may, mynheer Marash. U hebt inbreuk ge maakt op de wet door in dat huis binnen te dringen met een valse sleu tel. Het was-onvoorzichtig van Ley ton, u daarheen mee te nemen, maar ik kan u moeilijk aanpakken wegens een kleine" vergrijp, als u ons de dienst bewijst van met een karre- vracht vol aanwijzingen aar te ko men. Er zijn echter in uw relaas kleine gapingen, mijnheer Marash, die u niet wilt aanvullen. We kun nen u daartoe niet noodzaken en we vinden dat meer dan onaangenaam". Marash haalde de schouders op. 'n Half ei is beter dan een lege dop, mijnheer de inspecteur. Wilt u me behulpzaam zy'n door die huwe- lyksregisters na te laten zoeken? En als dat klaar is, zal ik u komen vra gen de echtscheidingsregisters in Re no te laten nazien." „Dat zullen we doen. Maar wie gaat er met de eer van het zaakje strijken?" Marash draaide zijn duimen om elkaar heen en zuchtte. Hy wilde graag zelf de kroon van het succes dragen, maar dat ging in dit geval toch niet, want hij had inlichtingen ontleend aan de voornaam-te perso nen in deze tragedie, anders zou hy niet zo snel tot zyn gewichtige con clusies zijn gekomen. En dit kon hij niet vertellen tegen de beide deskun digen op crimineel gebied, al ver moedden ze beiden iets van de waar heid. „Die zal ik aan u laten. Ik ben te vreden met uw dankbaarheid, die ik liever ondervind, dan uw ontevre denheid over mijn sluwheid." Ze vergaven Marash zijn verwaand heid graag, omdat ze wisten, hoe ge moedelijk hy op slot van zaken was. Hij zat met zyn dikke duimen te draaien en 't gebrachte offer scheen hem heel zwaar te vallen. De in specteur begon er om te lachen. „Die dankbaarheid kunt u krijgen maar nu hebben we nog een nieuw tje voor u ook. We hebben Leonard Peters ontdekt Vanmorgen is het be richt gekomen." Audrey trad haar woning binnen met het gevoel dat ze zich verkeerd had gedragen; dat haar kamers haar aankeken met verwijtende ogen, omdat zij zo ontrouw was geweest van ze op een woningbureau als ge meubeld te huur aan te bieden. Het was nu drie dagen geleden dat ze de laatste keer met Shane uitge weest was, drie dagen van verbitter de strijd tegen de verzoeking en nu had ze het \oornemen gemaakt met het verleden te breken en in een ge heel nieuwe omgeving te beginnen. By na vier jaren lang waren die ka mers haar tehuis geweest en verte genwoordigden uren van hard werk en onthouding van nieuwe kleren en ontspanning om toch maar een stel mooie gordijnen of nieuwe alumini um pan te kunnen aanschaffen. Ze zou graag iemand gehad hebben, met wie ze alles overleggen kon, iemand die alles van haarzelf en van Shane afwist. En toen kwam ze op de ge dachte, Marash op te bellen en dat deed ze ook. Hy kwam binnen een half uur en het had niet veel ge scheeld, of ze was hem om de hals gevlogen. „Ik ben toch zo bly, dat u geko men bent!" Haar verdrietige uiter lijk ontroerde hem diep. „Ik zou wel eerder gekomen zyn, maar u weet, dat ik voor mijn hart moet oppassen." „Neen, maar het dreigt heel slecht te worden. Ik begin verliefd op u te worden, juffrouw Marivale; dat is myn kwaal en die zal weldra ondra gelijk worden." Audrey kleurde tot onder haar haarwortels van verlegenheid. „Dat is heel vleiend, maar het zou me spijten, als het waar was. Ik heb zo dringend een goede vriend nodig te gen wiens schouder ik eens kan uit huilen, zonder dat hij me iets meer romantisch aanbiedt dan een flesje reukzout." „Dan kunt u op mij rekenen. Als ik de sterren niet kan bereiken, moet ik wel tevreden zyn met de klaverweide der vriendschap. Hebt u vanavond er reeds behoefte aan, eens uit te huilen? Ik ben tot uw dienst." Audrey dacht: „Wat ben je toch *n goeie kerel en echt houden doe je niet van me. "Er zijn talloze meisjes, die een echtgenoot zoals jij er een zult zijn, zouden aanbidden." „Nee, huilen niet, maar wel pra ten. Ik ben besloten, myn kamers op te geven en te verhuizen, misschien de kant van Jersey uit. Daar ben ik het nog niet met mezelf over eens. Vindt u dat dom van me?" Ze zat met haar ellebogen op tafel, haar kin in de handen en Marash vond zo mooi, dat hij moeite had, zijn ge dachten bij haar vraag te houden. „Ik vind het heel verstandig. Ik had al gehoopt, dat u het zou doen, omdat het niet verstandig is, ergens te blijven, waar je veel verdriet on dervonden hebt. Misschien vergeet u het dan eerder." (Wordt vervolgd).

Leidse Courant | 1959 | | pagina 6