Q Q De Windmakers IflïA Ui Diepvriesbeilrijven De moord op Stanley Wilson Drink wijn Gevreesde tweeling" voor de Haagse rechter Vrouwen en Meisjes Jongemannen VRIJDAG 20 NOVEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 per 3 flessen voordeliger Norm. Pr. p. 3 il. Spec. Pr. p. 3 II. COTES DE PROVENCE rouge el blanc 5.85 5.35 BORDEAUX SUPERIEUR rouge el blanc 7.20 6.55 SAINT EMILION. rouge 8.85 7.95 GRAVES SUPERIEURES. 8.85 7.95 BEAUJOLAIS 1955, rouge 9.75 8.85 POMMARD, rouge 17.55 15.75 CHATEAUNEUF-du-PAPE 1955, rouge 15.75 14.25 ZELLER SCHWARZE KATZ 1955 13.05 11.95 VIN MOUSSEUX. methode Champenoise 20.85 17.95 VERMOUTH RICORDO, rosso et bianco 11.25 9.95 SHERRY XANDER. amontillado lino and pale dry 12.75 11.35 PORTO DOURO red and while 13.50 11.95 Statiegeld is niet inbegrepen Al deze wijnen zijn verkrijgbaar in onze specialè Wijn-Afdeling (souterrain naast Bureau Inlichtingen) VROOM DREESMANN LEIDEN (Advertentie). Twee dieveggen stalen één jurk Een tweeling uit Rotterdam beeft de Haagse rechtbank gisteren voor raadsels geplaatst. De voornaamste vraag in het geding was „Wie is Wie?" De twee meisjes, Wiegertje en Dient je M. (£3) deden nooit iets al léén en waren altijd samen. Maar ze hadden maar één japon gestolen. Daarom wilde de officier van Justi tie tot een Salomonsoordeel komen: hij eiste tenslotte vier maanden ge vangenisstraf voor elk van de per sonen in deze twee-eenheid. D emeisjes stonden terecht omdat ze op 29 augustus j.l. in een mode magazijn te Den Haag een japon hadden gestolen. Ze leken op elkaar als twee druppels water, toen ze voor de balie verschenen. „Jullie hebt al eens van verloofde geruild en jullie zijn een paar grappenmakers" meen de de president. Ruiterlijk erkende Wiegertje de japon gestolen te hebben. Bij de uit gang was ze staande gehouden. Ze ontkende echter, dat Dientje daarbij was geweest. „Ik wilde naar Sche- veningen om te zwemmen en ik wist niet, waar Dientje was" zei ze. Maar dat was helemaal niet waar want in haar tas waren bij fouillering een tandenborstel en een speelgoed autootje gevonden, maar geen bad pak. Dientje viel haar bij. Ze vertelde, dat ze juist die middag zonder dat iemand thuis daar iets van wist met vakantie was gegaan. Dat kon wèl waar zijn want veertien dagen later was ze slapend aangetroffen in een droge sloot in de Haarlemmer meer. Daar was ze gearresteerd. Ze wilde niet vertellen, waar ze geweest was: ze had alleen maar wat gelift, vertelde ze. Volgens een verkoopster van de W IJ N BESTELLEN ELSHOF BELLEN Haarlemmerstraat 139 telefoon 21023 Zie onze etalage voor diverse surprises. Advertentie) japonnenafdeling, waar de meisjes hun slag hadden geslagen, was het enige verschil tussen de twee meis jes. een rood plekje op het oog van jeeri van beiden. In de rechtzaal bleek dat plekje verdwenen. De tweeling is de schrik van de Rotterdamse politie. De president memoreerde, dat ze al eerder eens veroordeeld zijn wegens brandstich ting bij de Ruigenhoek. Het nuchter commentaar van Wiegertje was: „Ik had met lucifers zitten spelen en het was nogal droog". Gezamenlijk had den ze ergens een tuinkabouter ont voerd en ergens anders neergezet. Ook waren ze veroordeeld wegens opzettelijke vernieling. Ze gaven toe, dat ze alle banden hadden laten leeg lopen van de voertuigen bij een po litiebureau. „Wiegertje gaat zwemmen met 'n tandenborstel en een speelgoedauto- tje en Dientje gaat met vakantie sla pen in een droge sloot", zo vatte de officier de recente dwaasheden van de meisjes samen. Maar hij legde er de nadruk op, dat deze zaak niet alleen humoristische maar ook tra gische aspecten heeft. De tweeling, dié alles samen doet, heeft ook deze diefstal samen gepleegd, zo luidde zijn conclusie. Uitspraak op 3 december. ZOETERWOUDE Jeugdwerk kan aller steun niet ontberen Het jeugdwerk in de Sint Janspa rochie is in de laatste tien jaren door velerlei omstandigheden geheel in verval geraakt. Het spreekt vanzelf, dat vooral de ouders van jonge kin deren dit ten zeerste betreurden. Het is daarom zo verheugend, dat een kleine voorlopige jeugdraad het energiek pogen van kapelaan C. J. de Leede zodanig steunde, dat nu met zekerheid kan gezegd worden: er komt een jeugdbeweging tot stand. De van alle kanten toegezegde me dewerking bewijst overduidelijk, dat de behoefte aan leiding voor de jeugd, buiten de school, wordt inge- WASSENAAR Kindje doodgereden op Rijksstraatweg Op de Rijksstraatweg bij de Van der Oudermeulenlaan is gisteravond tegen half zes het 7-jarige meisje Cornelia van der Niet, bij het over steken aangereden door een vracht auto met aanhangwagen. Zij werd op slag gedood. De bestuurder van de vrachtauto, de 49-jarige heer C. P. uit Den Haag, reed met matige snelheid in de rich ting Den Haag en zag plotseling het meisje voor zijn auto de weg over steken. Hij kon een aanrijding niet voorkomen. Het kindje woonde in het Provinciaal Gereformeerd Wees huis op de hoek van de Van der Oudermeulenlaan, voor deze pogingen zijn volle mede werking en ook die van het kerkbe stuur toegezegd en als lokaliteit voor de jeugdgroepen de volle beschikking over de zolderruimte van de St. Aloysiusschool gegeven. Het is echter nodig gebleken, dat het houtwerk van deze zolder vrij van houtworm wordt gemaakt en hierin mocht de financiële medewer king van het gemeentebestuur ver kregen worden. Het belangrijkste is echter, dat zich 6 leidsters en 2 leiders beschikbaar hebben gesteld en onder leiding van pater S. van Beurden, die al zeer ve le jaren het jeugdwerk van de Kruis- herenparochie leidt, een cursus vol gen te beginnen in handenarbeid. Nu zal een vrijwilligersstaf de in richting van de clublokalen maken. Omdanks deze belangrijke medewer king zal nog een bedrag van 3000 nodig zijn tot de installatie, opdat de vrije clubs van jongens en meisjes van 9 tot 11 jaar ondergebracht kun nen worden. Zondag a.s. zal kapelaan De Leede in alle H. Missen een predikatie hou den over de noodzakelijkheid van de jeugdleiding met een aanbeveling tqt financiële steun waartoe een collecte zal worden gehouden om tot het ge noemde stichtingskapitaal te komen. VOORSCHOTEN EMKA-MODESHOW IN CULTUREEL CENTRUM In het Cultureel Centrum te Voor schoten werd een grote en in het ge hele land bekend staande EMKA- modeshow gehouden, waarbij op een plezierige wijze en zeer gedetailleerd voorlichting werd gegeven door me vrouw Krispijn. Deze show was uit genodigd door de vier plaatselijke r.k. standsorganisaties n.l. de r.k. Vrouwenbeweging, de r.k. Midden standsvereniging, de r.k. Land- en Tuinbouwbond en de Katholieke Ar beidersbeweging. Mevrouw W. J. SchuurmanAal- bers, presidente van de r.k. Vrouwen beweging sprak een welkomstwoord tot de zeer veel belangstellende da mes. Zij deed dit tevens namens de heren van het bestuur van de overige organisaties, daar deze heren niet aanwezig konden zijn. In verband met het tonen van foundation was deze show, zoals gebruikelijk is, uit sluitend toegankelijk voor dames. De modellen van deze voorlichtingsshow werden op charmante wijze getoond met zo nu en dan een humoristische inval. De drie mannequins Angèle, Betty en Saroline en één heer, Barry genaamd, bevorderden aldus de goe de sfeer in de zaal, die niets te wen sen overliet. De tafels en stoelen wa ren zodanig gerangschikt, dat een ieder goed zicht had. De zaal van het Cultureel Centrum bleek voor deze gelegenheid zee? geschikt. Aan deze show, die gebracht werd onder het motto „kent en waardeert wat Nederlandse arbeid presteert", werkten een groot aantal fabrieken mee. Vanzelfsprekend was er opmer kelijke belangstelling voor de founda tion, waar alles om draait. Want is de foundation niet goed, dan komt zelfs de duurste kleding niet tot zijn recht. De Lastina modellen werden af wisselend getoond met Pirola-petti- coats en onderrokken, waarbij de z.g. culotte grote hilariteit verwekte. Dit is de korte broek, die vroeger door heren gedragen werd. Dit kle dingstuk is thans modieus voor da mes uitgevoerd met aan de pijpen, die tot de knieën reiken, een elegant kantstrookje. Deze culotte moet de onderrok onder een nauwsluitende japon vervangen. Bij de petticoats kon men constateren, dat Vlieseline met de zogenaamde plakbare tussen- voerinig een uitstekend effect geeft. De Jeantilla-pyama's en Favorita- schorten werden eveneeng voor de pauze vertoond. Na de pauze werd de aandacht vooral gevestigd op ge- breide modellen, regenjassen en ja ponnen. De vesten, jumpers etc. en vooral het mantelpakje van Parleywol wa ren sportief en buitengewoon mo dieus van model. De wollen stoffen japonnen met slankmakende effecten liet men zien met charmante hoed jes. Ook op schoenen en kousen werd de aandacht gevestigd. Tevens wer den de goede kwaliteiten, zoals kreukvrij, pietvrij. waterafstotend, enz. steeds genoemd. Grote bewonde ring had het publiek voor de goed kope, katoenen japonnen van Schut tersveld, De heer Barry kweet zich even eens goed van zijn taak en liet de herenkleding op een prettige en soms wel geestige manier zien. Na afloop van de sjiow, die bijzon der goed in de smaak viel bij het Voorschotense publiek, werden nog enige paren kousen aan gelukkige winneressen uitgereikt. Met het ar rangeren van deze avond hebben de vier standsorganisaties een goede '.greep gedaan. Promotie. Aan de Nederlandse Economische Hogeschool te Rotter dam promoveerde de heer C. A. Can- ne gieter te Voorschoten tot doctor in de economische wetenschappen. De promotie geschiedde op een proef schrift, getiteld: „Een onderzoek naar de economische toekomst-mogelijk heden van Nederlands Nieuw Gui nea". U ZOEKT.... Prettig en afwisselend werk?? Kom dan eens praten bij Wij kunnen weer enige plaatsen, Ook hebben wij plaats voor enige Loon volgens C.A.O, plus prestatiepremie. Flinke werkkrachten kunnen een goed loon bereiken. Voor bedrijfskleding wordt gezorgd. Aantrekkelijke werktijden. Alleen dagdienst. Inlichtingen en aanmelden dagelijks van 916 u. HOGEWOERD 183 LEIDEN Net r.fc. meisje b.z.a. voor winkel of huishouding, 15 jaar. Br. onder letter A, R. Paauw, Kantoorboekhan del, Roelofarendsveen. 3? Kachels, groot en klein. Merk Salamander, Jaarsma, Etna kachels. Elbogen pij pen. Onze kachels worden vakkundig geplaatst. Verder: divan, kasten, gas- en olie stellen, piano. Alles als nieuw. Bouman, Utrechtse Veer 1, tel. 22882. FH Opstanden met glasplaten vakken boven elkaar, 6 vakken naast elkaar. Vakken met glas. Overhemden, maat afgescheiden met glas. Voor alle doeleinden geschikt, b.v. speelgoed, H. modezaken. J. Bouman, Utrechtse Veer 1, tel. 22882. Rijwielkoopjes. Raleigh meisjessport, handremmen 98. Simplex herenfiets 85. Raleigh, supersport, kabel- remmen 105 Jongens sport- fiets 85. Herenrijwiel' 80. Alles in staat van nieuw en vol jaar garantie. Rijwiel handel Sjouke, Hogewoerd 9. <2? Gevraagd net meisje als hulp in de huiehouding van half 9 tot 2 uur. Niet bene den 18 jaar. Aanmelden he denavond tussen 78 uur. Mevr. Sloos, Stille Rijn 11, Leiden. Wegens vertrek dames fiets, geheel compleet 37.50, herenfiets met licht 20. Er- res radio met 5 golfbanden en balans eindtrap ƒ95, slee stofzuiger 220 volt 20. Phi lips transistor handradio van 298 voor 100. Tollensstr. 7. BaronieUVS. Busprijs: leden VVU f3, niet leden 3.50. Kaarten bij de beken de adressen en Reisbureau Beuk. Vertrek 12.15 uur van af N. Beestenmarkt. Meisjesfiets te koop aan geboden, geschikt voor leef tijd tot 14 jaar, te bevragen Accacialaan 26, Leiderdorp. Te koop aangeb.: eiken verstelb. rookstoel m. losse kussens ƒ25, eiken bureau stoel ƒ20, 3 electr. hanglam pen 7.50 en 10, oude Ja panse parelmoer ingelegde naaidoos 15, electrische kookplaat (127 volt) ƒ5. Te bevragen: Hoge Rijndijk 28, Zoeterwoude, tel. K 1710 20718. <3? Occasslon. Te koop we gens omstandigheden weinig gebruikte half automatische Thor-wasmachine, 220 volt, wast, spoelt, centrifugeert. Van ƒ005 voor 550. Oran jelaan 18, Oegstgeest, tel. 23814. Tehuis gevraagd voor zwart zindelijk katertje, uitstekende verzorging ver eist. Het is lief en ook mooi, tel. 24295. Jp Zoekt U een nuttig hoogst modern St. Ni laas geschenk? Geef een leuke plastic tbtolijst. Di verse kleuren en maten. Afwasbaar, kleurecht en onbreekbaar. Kom eens knken bij „Sembrandt". HaarUtraat 206—223, Lei. den. Kent U X? 2o nee, vraagt inichtingen bij het Secre tariaat der „H.K.W.", Jul, v. Stolberghof 6*5, Leiden' tel. 33173. U ontvang{ dan G? Boterletters f3.75, met zuivere amandelspijs. 500 gram. Banketletters 1.75, alleen op bestelling. Ban ketstaven 0.75, 250 gr. Stroopwafels met room boter bereid, 10 voor f 1—- H. C. Vergunst. Za_ terdagmarkt, brug Hoog straat. Bon. 100 glazen knik kers 48 ct. Flink formaat; verpakt in plastic zak; normale prijs 1.Uit sluitend met inlevering van deze bon 100 stuks Bon. Plastic huifkar of postkoets 69 ct. Bespannen met 6 paarden. Onbreek baar zacht plastic; fraaie kleuren. Uitsluitend met inlevering van bon voor slechts 69 ct. Victorie-ba zar, Hogewoerd 31 en 73. SP Bon. Kinderbeker 29 ct Met oor; zeer mooi gede coreerd met kindex-motie- ven; leuk model; porse lein. Uitsluitend met inle vering van deze bon voor 29 ct. Victorie-bazar, Ho gewoerd 31 en 73. doos 2.95 zeer grote maat 4.75. Boetseei-materiaal. gekleurd, wordt niet hard 45 ct. Onbreekbare wilde braspoppen 2.25—3.95. Victorie-bazar, Hogewoerd 31 en 73. <3? Weg er mee. Kinder spelen m doos 0.751.00; meocanodozen van 3,35 nu 2.75. Alle nog voorradige prent- en leesboeken voor halve prijs. Haast U. Ber nard Schulte, Voorhout. Meubelmakers-werk banken. Aangeboden 3 st. pnma staat verkeren- banken. Tevens een hardhout restan- 'rima voor meubel makers. De Houthal. Ho gewoerd 99, tel. 22536. SP Aangeb.; Naumann handnaaimachines 45. 65.Lewenstein trap- naaimaohines in salon- kast 135.—, 165.—. Ver koop met garantie. Haag- Wttf 172a, Leiden, telef. 3? Te koop: 350 éénruiters (heel glas) a ƒ3.50 p. st.; plm. 30Ü betonpaien, lang 2.65 i f 1.50 p. st. Wynia. Lijsterstraat 15, tel. 25962. Te koop: plm. 350 dub bele rietmatten, afm. 320x 2.20 m. a 3.00 p. st. uit- neembare houten schuur, afm. 10x5 m. Wynia, Lijs terstraat 15, tel. 25962. 'S' Heteluchtkachel als nieuw; stofzuiger 220; pia no; schr.bureaus; boeken kasten; cyl.bureau; ma trassen; brandkastje; hut koffers; divans; thonets; kachels; vuurspecie; di verse onderdelen; gordijn rails 1.p. mtr compl.; waskasten; gas_ en keu kenfornuizen; enz. Pluym, Hogewoerd, tel. 21266. '2' Zaterdagmarkt. Pracht kwal. lange jaeger onder broeken en borstrokken, alle maten van 3.98 nu 2.50; leuke dames petty- coats, Schotse ruit, aile maten, nu 2.98; slopen Koren brugsteeg over mu ziekhandel Servaas. Japie. 2? Zaterdagmarkt. De nieuwste.maar dan ook de nieuwste da- jes- en jongenspyama's; vlotte nachtjaponnen tot 52 4.49. Korenbrugsteeg <3? O. kom er eens kijken naar onze grote sortering schilderstukken (dressoir- maat vanaf 16.50). Foto- lijsten 95 ct. Ruime keus in kinder-, huis. en slaap kamerschilderijtjes, U slaagt zeker bij „Rem brandt", Haarl.straat 208 jerm, groot 182 cm lang en 110 cm breed. N. de Groot, Grunerielaan 37, Oegstgeest. door PHIUPPA PRESTON 41) „Kun je raden, welke prijs we hiervoor moeten betalen?" vroeg Shane. „Ja, jij moet trouwen met Elma Beverly." Het antwoord verstierf in de met rozengeur vervulde kamer en geen van beiden verroerde zrich, totdat Shane tegenover Audrey kwam zit ten. „Ja", zei hij, „Al gauw?" „Ik denk van wel. Morgen staat de verlovingsadvertentie in de kranten. En nu kah ik je tevens ook v/el vertellen, voordat ik zeker was, dat ik vrij zou zijn". HÜ verhaalde haar, wat er in het atelier was voor gevallen op de avond van Elma's bezoek, „Ik meende toen, dat ze aan een ogenblikkelijke verstandsver bijstering leed en niet wist, wat ze zei. Ik heb er je niets van verteld, om je niet te verontrusten. Ik hoop, dat je me gelooft. Het mag de schijn hebben, dat ik iets om de een of andere reden voor je verborgen houd. maar dat is niet zo, Audrey! Er valt toch niets meer te verlie zen door te zwijgen of te spreken". Hij haalde een sigaret uit zijn ko ker en stak die met bevende han den aan. Hij kon helemaal niet meer op zijn stem vertrouwen, noch op zün kracht om te weerstaan aan het verlagen, Audrey in zijn- armen te nemen. Haar ogen schitterden en haar mond trilde, toen zij begon te spreken. „Neen, er is niets anders, Shane. Ik wil graag, dat je gelukkig wordt en alles leert vergeten. Ik zal me er wel op een of andere manier door heenslaan, hard werken en misschien zelfs succes in mijn leven hebben. In elk geval zal ik het proberen en ik zal altijd van je blijven houden. Ze sprak heel kalm met haar hel dere diepe stem. Haar liefde voor Shane was zo groot en geweldig, dat ze zich het leven zonder die liefde niet kon voorstellen; ze kon zich even goed voorstellen, dat ze zonder hoofd kon leven, alsdat ze leven kon, zon der liefde voor Shane. „Zo, dus jij denkt, dat ik vergeten kan? Dit huwelijk zegt niets anders, dan dat ik mijn naam aan Elma Be verly geef; dat is wat ze verlangt. Ik zal met haar naar diners, schouw burgen en partijtjes gaan. Ik zal voor haar vrienden en kennissen „mijn man" zijn, maar in werkelijkheid niets. Ik heb jou lief, Audrey; wij zouden echt man en vrouw geweest zijn. Ik zal nu en dan hier komen, als ik haar kan ontvluchten en dan zal ik denken aan jouw stem; ik zal je daar net als nu, zien zitten en mis schien in verbeelding me je praten, als ik krankzinnig naar je verlang. Ik zal je horen lachen. Ik zal deze mi nuten, waarin jij je zo dapper houdt en me zelfs het allerbeste toewenst, nooit vergeten." Audrey glimlachte verdrietig. „Wat moet ik anders doen? Het nog erger voor je maken door te hui len en je te smeken, altijd aan me te denken? Dat zou ik geen echte liefde voor jou noemen". „Nee, maar de meeste mensen toch wel." Ze hadden in onderling begrijpen een hoogte bereikt die slechts weini gen kunnen bevatten. Zwijgend staarden ze elkander in het gedemp te licht aan, nauwelijks beseffend, dat dit nu werkelijk een afkcheid voor goed was. Het scheen zo eeuwig lang en toch zo kort geleden, dat ze elkaar hadden leren kennen en lief hebben. Nu was alles voorbij. Een stuk van hun leven was afgelopen en lag nu als een uit een boek ge scheurde bladzen tussen hen in. „Laat met het huis nu even zien", verbrak Audrey eindelijk de ondra- ftelijke spanning. Shane stond op en iep naar het vergulde hek toe. „Best, we zullen helemaal rond gaan." Hü ging haar voor om overal het licht op te draaien, toonde haar de ouderwetse meubels, de wollen kleedjes en de gehaakte spreien op de bedden. Hij nam Audrey mee naar de salon, waarin hijzelf nooit kwam, hoewel er steeds verse bloemen wer den neergezet en alles er gebleven was, zoals zijn moeder het verlaten had met haar naaimandje en laatste stuk verstelwerk. Hij eetzaal, waar Audrey der gestorven Caters meende te zien rondwaren, uit de dagen, toen ze met equipages ter kerk gingen of naar de beurs, en hun sledebellen op de straat voor het huis in de vrieskou rinkelden. „Ik ben verschrikkelijk blij, dat ik het allemaal gezien heb" zei Audrey, het vertrek rondkijkend. „Ik zal aan jou denken, zoals je hier stond." Shane nam zich voor, hier nu en dan alleen te gaan dineren, om zich haar aan het andere uiteinde der ta fel te kunnen voorstellen, met Het licht op haar gouden haren en mooie slanke schouderseen schimmen- bruid. Audery trok de saffieren ring met diamanten van haar vinger. „Ik vind het afschuwelijk, dit te doen, maar ik kan hem niet houden." Ze stak hem Shane toe, die hem niet aannam. „Moet ik nog een klap meer in mijn gezicht krijgen?" vroeg hü effen. „Weiger je hem te bewaren als een herinnering aan de gelukkigste tijd van mijn leven? Ik ben niet zo onbe scheiden om te zeggen, van jouw le ven, liefste; maar ik zou het toch zo heerlijk vinden, te weten, dat jij die nog had". Audrey schudde het hoofd. „Alsjeblieft nou!" Onwillig nam hU de ring aan, om dat hij haar gemoedsrust hoger schat te dan de zijne. Hij besefte vaag, waarom ze hem niet wilde houden, en met bitterheid dacht hij, dat het voor haar later, als wellicht een an der zijn plaats had ingenomen, ver velend kon zijn, een herinnering te hebben aan wat ze als een alomvat tende liefde had beschouwd. Audrey voelde hoe dik haar keel werd en hoe de tranen in haar ogen sprongen en daarom liep ze de ka- mer rond, bekeek de meubels en bleef daarmee bezig, totdat ze haar gezicht weer aan Shane durfde ver tonen. Eindelijk kwam ze weer naar hem toe. „Ik moest maar niet meer naar het atelier gaan. Ik moest hier maar ge dag zeggen. Denk niet te veel aan mij, ook al zal ik over je tobben, tot dat deze afschuwelijke misdaad Is ontsluierd. Maar ook gebeurt dat dan kan wat Elma Beverly deed, niet maar zo worden uitgewist. Ze heeft nu eenmaal gedaan, wat ze heeft ge daan en ons daardoor uit veel ellende gered. Probeer het zo te bekijken, liefste Shane." Hij nam haar beide handen in de zijne en hield ze zo stevig vaat, dat het haar bijna pijn deed. „Mijn eer gebiedt me dit huwelijk te laten doorgaan", zei hij sarcastisch, „zelfs al zouden alle kranten van avond nog rondbazuinen, dat Jan of Dirk die moord had gedreven. Dat weet ik wel, maar Audrey het zal niet gemakkelijk zijn och, jou allerliefste!" „Nee, makkelijk zal het zeker niet zijn". (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1959 | | pagina 5