m Prinses Beatrix op bezoek in Washington - Ek - yj Jpjk- Tegen corruptie wordt streng opgetreden Wat aan belasting binnenkomt Waar het geld aan besteed wordt DINSDAG 15 SEPTEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Middagmaal met Pres. Eisenhouwer Prinses Beatrix is maandag met een particulier vliegtuig, dat de Nederlandse koninklijke standaard voerde, te Washington aangekomen voor een kort verblijf in de Ameri kaanse hoofdstad, waar zij onder meer een middagmaal heeft gebruikt als gast van president en mevrouw Eisenhower. Zij werd op het vliegveld begroet door de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Robert Murphy, die zie: „Het doet mij bij zonder veel genoegen u te ontmoe ten. De president laat u op hartelijke wijze groeten". De prinses droeg een champagne- kleurige zijden jurk, met bijpassende mantel, handschoenen en schoenen en een koraalrood strohoedje. Een aantal functionarissen van de Nederlandse ambassade was, met echtgenoten én kinderen, op vliegveld ter begroeting aanwezig. Zij juichten de prinses toe en zwaai den met Nederlandse vlaggetjes. In het vliegtuig, waarmee de prin ses te Washington aankwam, reisden de Nederlandse ambassadeur te Washington, dr. J. H. van Roijen en echtgenote en leden van het gevolg van de prinses mee. Bij de Amerikaanse autoriteiten waren o.m. de Amerikaanse ambas-. sadeur te Den Haag, de heer Philip Young en echtgenote, aanwezig. Na de begroeting vertrok de prin ses per auto van het vliegveld naar de woning van de Nederlandse am bassadeur. Jonge gasten. Aan het middagmaal, dat prinses Beatrix op het Witte Huis gebruikte, zaten nog zestig andere gasten aan. Onder hen bevonden zich Bonnie Buchanen, dochter van de chef van het protocol van het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken, Ruth Eisenhower, dochter van Eisen howers broer dr Milton Eisenhower, Beverly Benson, dochter van de mi nister van landbouw Ezra Taft Ben son en Donald Seaton, zoon van de Amerikaanse minister van binnen landse zaken, en de zoon van de president, majoor John Eisenhower en diens echtgenote. Ook de Nederlandse minister van buitenlandse zaken, mr J. Luns, de Nederlandse ambassadeur te Was hington, dr J. H. van Roijen en echt genote, jnkvr. Catharina Roëll, hof dame van koningin Juliana en Emile Schiff, functionaris van de Neder landse ambassade en echtgenote waren,-aanwezig. Het middagmaal werd,, gegeven in de officiële eetzaal. Te vroeg. De prinses arriveerde twintig mi nuten te vroeg bij het Witte Huis. Na de begroeting door de president en mevrouw Eisenhower ging zij met de chef van het protocol naar boven om majoor John Eisenhower en diens echtgenote te ontmoeten. Toen alle gasten er waren, bege leidden president Eisenhower en zijn echtgenote de prinses naar buiten om te poseren voor de fotografen. De president en mevrouw Eisen hower praatten enkele minuten met de prinses tijdens het maken van de foto's. Daarna begaven zij zich naar de eetzaal, waar een marinekapel tijdens de lunch voor de muzikale omlijsting zorgde. De prinses keerde nog dezelfde middag per vliegtuig naar New York terug, waar zij aanzat aan een diner, dat des avonds te harer ere aan boord van het nieuwe vlaggeschip van de Holland-Amerika Lijn, de „Rotter dam", gegeven werd. Bij het vertrek van het vliegveld in Washington werd de prinses uitge leid door onder-minister Murphy en de chef van het protocol. De prinses was er in Washington ook nog in geslaagd, iets van de stad te zien. Ter gelegenheid van de Hudson- herdenking heeft het rijdschrift „Del ta", dat een overzicht van leven en denken in Nederland geeft, een ex tra Hudson-nummer uitgegeven waarvan vijfduizend exemplafen in de Ver. Staten werden verspreid. EN DE UITGAVEN STEGEN... TOTALE UITGAVEN VAN HET R'JK191&50 9 |7m 1938 rekeningcijfers, daarna be- grotingajfers 8 - 7 - 6 1 5 4 - fis A, - 3 2 1 vj 1918'20'25*30 *35'38 '50'51 'K'EiZ-SB'BQ'eO Een perkament gebonden plaar in sierdoos is maandag, ter ge legenheid van het bezoek van prinses Beatrix, met een begeleidend schrij ven van minister mr. J. M. A. H. Luns, aan president Eisenhower aan geboden. Bij het diner op de „Rotterdam" waren meer dan 600 gasten, voor het grootste deel New Yorkers, „Gracieuze ambassadrice". Het publiek werd op een afstand gehouden toen de prinses aan boord ging. Het eerste woord was aan de voor zitter van het Hudson-comité, Wil liam Zeckendorf. Deze bood de prin ses als „nietig teken" van New Yorks achting en toegenegenheid een album aan. Hij noemde de prinses een zeer gracieuze ambassadrice van het Ne derlandse volk. Een der hoofddirecteuren van de Holland-Amerika Lijn, W. H. Mon- dhy, trok een parallel tussen de reis van prinses Beatrix en die van Hen ry Hudson, „beide reizen eindigden in een ontdekking". Richard Patterson, New Yorks ge volmachtigde voor handel en open bare gebeurtenissen, zei dat de ver welkoming van de prinses door de bevolking van New York „het mooi ste (was) dat ik in mjjra ambtsperiode van 26 jaar heb meegemaakt". Het diner eindigde omstreeks mid dernacht, waarna prinses Beatrix en de meeste gasten in de balzaal gin gen dansen- Vandaag zal de prinses een bezoek brengen aan het Museum voor Primi tieve Kunst in New York waar thans een tentoonstelling van kunst uit het binnenland van Nederlands Nieuw- Guinea is. Zij gaat daarna naar Brooklyn. Agent in pyjama ving drie nozems Een agent van politie te Den Bosch die 's avonds laat van dienst thuis kwam en naar bed wilde gaan en bij dit voornemen werd gestoord door lawaaiende jongelieden, is in pyjama en gewapend met zijn pistool achter het stel aangegaan en had nog succes ook. Juist wilde de agent in bed stappen toen hij in de verte het geweldige kabaal hoorde van omval lende vuilnisemmers. In woede ont stoken greep de agent zijn revolver en vloog, zonder zich te bekomme ren om zijn nachtelijke kleding, de starat op. Op de fiets achtervolgde hij de tien nozems, van wie hij er drie te pakken kreeg en mee naar huis nam. Hier maakte hij proces verbaal op en liet de jongens naar huis gaan, nadat zij alle vuilnisem- exem- mers weer hadden gevuld en recht opgezet. Commandant A dam van Rijkspolitie Tijdens het onderzoek in de zaak tegen de vier wachtmeesters der Rijkspolitie is gebleken, dat vele leden van het korps zij het in min dere mate zich aan corruptie schuldig maken. Voor het niet op maken van een proces-verbaal, heeft men sigaretten en andere kleinig heden aangenomen. De commandant van het district Amsterdam der Rijkspolitie, de offi cier der eerste klasse E. Meijer heeft in een circulaire aan zijn onderge schikten meegedeeld, dat dit het ergste is wat een politieman kan doen. Hij heeft ervoor gewaarschuwd, dat er zeer s'reng zal worden opge treden tegen corruptie verschijnselen en verzocht zijn mannen geen over wegingen van vriendschappelijke aard te laten gelden wanneer een van hun collega's zich schuldig zou maken aan corruptie, doch dit di- rekt te melden, opdat niet de mening bij het publiek gewekt wordt, dat er met de politie wel „te knoeien valt". Verolme verwacht Super-order voor super-schepen Binnenkort verwachten Verolmes verenigde scheepswerven een kolos sale order voor de bouw van vier super-passagiersschepen van hon derdduizend ton elk. Deze schepen, die plaats zullen bieden aan acht duizend passagiers elk, zullen een snelle en goedkope lijndienst gaan onderhouden tussen de Verenigde Staten en Europa. De omvang van deze order loopt in de honderd mil joenen. Op de werf van Verolme in het Botlekgebied is ruimte gereser veerd voor de bouw van deze grote schepen in een gegraven droogdok. Beslag op schilderij van Paulus Potter Onderwérp van familie-ruzie Op een schilderij, dat werd geëx poseerd op de Oude kunst- en An tiekbeurs, is beslag gelegd. Dit ge beurde op verzoek van twee gezus ters uit Berlijn, de dames Heilgen- dorf, die beweren, dat het doek 'n schilderstuk van Paulus Potter en drie koeien en een schaap uitbeel dend wederrechtelijk is verkocht dooft- een nicht. Het schilderij behoorde tot de col lectie van de overleden vader van de twee zusters en werd dertig jaar ge leden in Amsterdam gekocht bij de kunsthandel P. de Boer. Tijdens de oorlog had men het doek goed ver borgen, maar in 1945 was het uit zijn schuilplaats verdwenen. Er blijkt verder1 aan deze affaire een familieruzie verbonden te zijn. nicht heeft al tien jaar geleden het schilderij te koop aangeboden aan 't museum te Brunswijk dat het echter niet kon kopen. Via een Hannoverse kunsthande laar ging het werk van Paulus Pot ter door verschillende handen en kwam uiteindelijk terecht bij kunst handel P. de Boer en was dus weer ot zijn uitgangspunt terug. Veiwacht wordt, dat de dames op advies van haar advocaat het beslag zullen laten opheffen. Overzicht van de aan de rijksbegroting ten goede komende belastingen voor 1959 en 1960 (in miljoenen guldens): Omschrijving raming 1959 uitkomsten 1959 raming 1960 Kostprijsverhogende belastingen: Motorrij tuigenbelasting Invoerrechten Accijns op wijn Accijns op gedistilleerd Accijns op bier Accijns op suiker Accijns op tabak Omzetbelasting li Rechten van zegel Rechten van registratie Belastingen op inkomen, winst en vermogen: Inkomstenbelasting Vermogensbelasting Vennootschapsbelasting Loonbelasting Dividendbelasting Commissarissenbelasting Rechten van successie 1175 1275 170 Totaal I en II Overzicht van de uitgaven voor de verschillende onderwerpen van staatszorg: gewone dienst vastgesteld 1959 uitkomsten 1959 begroting 196P Militaire uitgaven Civiele verdediging Buitenlandse betrekkingen Overzeese rijksdelen Politie en justitie Onderwijs en cultuur Waterstaat Verkeer Handel en nijverheid Agrarische subsidies: a. Consumenten b. Producenten Landbouw, visserij en voedselvoorziening Sociale voorzieningen, emigratie en volksgezondheid Huursubsidies Woningwetvoorsohotten Overige uitgaven volkshuisvesting Diensten van algemene aard Niet toegerekende uitgaven voor pensioenen en wachtgelden Nationale schuld Afschrijvingen Herstel van oorlogsschade Uitgaven verband houdende met de watersnood Vergoedingen aan provincies en gemeenten voor de derving van inkomsten als gevolg van de verlaging van de personele belasting en de grondbelasting Compensatie-uitkering i.v.m. melkprijs- en huurverhogingen 1.678,8 37,0 141,7 301,2 78,3 79,2 110.0 457.1 380,5 582,2 63,0 105,9 1.625,0 45,3 149.6 83,0 335.4 1.226,2 300.5 87,2 76,8 82,0 364.7 838,0 395,3 19,1 336,6 299,6 528,9 63,0 115,9 1.651,9 50,0 166.0 98,9 346.4 1.358,3 343.1 72,5 89,5 8,3 283.5 768.0 384.1 20,9 347,8 294,9 637,0 66,0 Totaal 7.411,1 MARY POS IN HET HUWELIJB Op het raadhuis van de Zuid-Hol landse gemeente Rijswijk heeft de burgemeester, drs. A. Th. Bogaardt, zaterdag het huwelijk voltrokken van de schrijfster en journaliste Mary Pos en de Amerikaanse professor dr. E. Malcolm Carroll. Als getuigen traden op dr. F. E. Geldenhuys, de Zuidafrikaanse am bassadeur, de heer J. de Sousa-Leao, de Braziliaanse airtbassadeur, de heer R. E. Wilson, de Amerikaanse consul- generaal te Rotterdam en de heer P. Marchesini, de Italiaanse ambas sade-secretaris. Professor Carroll verblijft voor wetenschappelijke doeleinden in Eu ropa. Het huwelijk zal kerkelijk be vestigd worden in de Engelse kerk te Rome. Het toekomstige adres van het bruidspaar is Fred, van Eeden- weg 11 te Bussum. WAARSCHUWINGSDRIEHOEKEN: ELDERS VERPLICHT, OOK HIER GEWENST. In Italië is iedere automobilist (dus ook de buitenlander) verplicht een waarschuwingsdriehoek bij zich te hebben. Een driehoek met roodre- flecterende rand en een uitroepte ken op het witte veld In België geldt een soortgelijke verplichting daar echter voor vracht- en bestelauto' bussen en combinatiewagens, ei (nog) niet voor personenauto's, deelt de KNAC mee. In geval een auto op de weg stil staat door een ongeval of panne moet de driehoek in Italië een vijf tigtal meters achter de wagen op het wegdek worden geplaatst. Deze ver plichting geldt in geval van panne op of in de nabijheid van de top van een heuvel, in een bocht of tijdens mist, of wanneer bij duisternis de verlichting is uitgevallen. Ten aanzien van de plaatsing van de driehoek op het wegdek is in Bel gië bepaald, dat deze op gewone we gen tenminste 30 meter en op auto wegen tenminste 100 meter achter het voertuig dient te worden neer gezet. In Nederland bestaat ten aanzien van geen enkele categorie de ver plichting om een waarschuwingsdrie hoek bij zich te hebben, maar wèl de verplichting om zo'n driehoek (of een rode lamp) te plaatsen als een drie- of meerwielig motorrijtuig 's nachts op de weg stilstaat met uit gevallen verlichting. Slechts in het geval zo'n voertuig 's nacht binnen de bebouwde kom, onder of in de di recte nabijheid van een brandende straatlantaarn op de rijbaan stilstaat, behoeft, wanneer de auto-verlich ting niet is ontstoken, geen reflecte rende driehoek of rode lamp op een afstand van ongeveer 30 meter ach ter de auto te worden geplaatst. Dit voorschrift kan in de praktijk slechts worden nageleefd, indien in iedere auto een rode lamp of reflec terende driehoek aanwezig is. De KNAC is vóór een wettelijk voor schrift op dat punt, maar meent, dat eerst nagegaan dient te worden, wel ke eisen dan aan de waarsohuwings- bakens gesteld moeten worden. Te bevoegder plaatse is een onderzoek op dat punt bepleit. Teneinde zowel in Nederland als in het buitenland te voldoen aan de des betreffende bepalingen, verdient het volgens de KNAC vooralsnog aanbe veling de in België voorgeschreven rood reflecterende driehoek met wit middenveld en zwart uitroep teken aan te schaffen. De zijden van deze driehoek moeten 40 cm. lang zijn. Godsdienstvrijheid van belang bij w.a. verzekering De Hoge Raad kreeg dezer dagen een zaak te behandelen aangaande een wettelijke aansprrkelijkheids- I verzekering en beperking van gods- dienstvrijheid. Een inwoner van Rid derkerk nl. was wegens een aanrij ding veroordeeld tot een boete van 25 gulden en zes maanden ontzeg- gi g van de rijbevoegdheid. Aan dit vonnis was de voorwaarde verbon den, dat de man zich tegen wette lijke aansprakelijkheid zou verzeke ren binnen drie weken nadat het vonnis onherroepelijk zou zijn ge worden. De officier zag hierin echter een beperking van godsdienstvrijheid, want uit de stukken nleek, dat de verdachte op godsdienstige gronden bezwaar heeft tegen verzekeringen. De officier ging in cassatie bij de Hoge Raad, welke een voor de a.s. verplichte w.a.-verzekering van be lang zijnde uitspraak kan doen. STRAKS OP VELE AUTO'S SPATLAPPEN NODIG. Met ingang van 1 januari 1960 moe ten de achterwielen van alle soorten automobielen (ook bussen) volgens een bepaalde norm zijn afgeschermd. En wel zódanig „dat de afstand van de onderzijde van de afscherming tot het wegdek niet meer bedraagt dan 2/5 van de afstand van de af scherming tot de achteras van het voertuig, gemeten in horizontale richting". In deze nieuwe bepaling van het Wegenverkeersreglement komt het woord „spatlap" niet voor, maar zo zegt de KNAC de ko mende maanden zullen vele vracht wagens en ook vele personenauto's van spatlampen moeten worden voor zien om volgend jaar een verbaal te ontgaan. Het nieuwe artikel is niet bepaald eenvoudig leesbaar. De KNAC geeft er daarom de volgende uitleg bij: Om na te kunnen gaan of men spatlappen nodig heeft, moet een re kensommetje gemaakt worden. Al lereerst meet men de afstand tus sen het raakpunt van het achterwiel met de straat, en dat punt van het wegdek, waar het achtereind van de carrosserie zich loodrecht boven be vindt. Vervolgens meet mer op, hoe ver dit achtereind van de carrosse rie zich boven het straatoppervlak bevindt. De eerst gevonden afstand moet nu minstens twee en een half maal zo groot zijn als de tweede. Zó is het althans globaal gezien. De term „achtereind van de carros serie" laat namelijk nog vragen open. Indien de achterbumper méédoet in de afscherming van de achterwielen, mag die bumper dan als het achter eind gelden? Ja, zegt de KNAC. En als er nog vóór het achtereind van de carrosserie een lager punt is of een vast spatscherm, dat voor een gunsti ger afscherming zorgt dan dit achter eind zélf, mag men dan daarop de rekensom baseren? Ook op die vraag wordt bevestigend geantwoord. En hoe, als de onderkant van de carros serie van achteren een ronde vorm heeft? Volgens de KNAC gaat het er in dat geval evenals in alle an dere gevallen trouwens maar LEVENSLOOP DER BEGROTINGEN BEGROTINGSVERGEL'JKING 1952-*60 MOEDER GEARRESTEERD 7 KINDEREN EN 5 INBRAKEN Omdat zij vijf inbraken heeft ge pleegd en verdacht wordt van nog vier andere, is een Brusselse 37- jarige vrouw L. B., moeder van 7 kinderen, door de politie gearres teerd. Reeds lange tijd had de politie verdenking tegen de vrouw opgevat en zij werd deswegen verschillende malen verhoord. Toen zij dezer dagen trachtte enkele juwelen van ver dachte herkomst van de hand te doen, werd zij andennaal aan de tand gevoeld en viel zij door de mand. De buit bestond uit sieraden tot een waarde van tienduizend gulden. Zij volgde bij haar strooptochten op vakkundige wijze steeds dezelfde taktiek: Inklimming door een kapot geslagen raam. Zij was reeds eerder wegens in braken veroordeeld. Aetherklanken WOENSDAG HILVERSUM I, 402 m. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nieuws. 8.18 Gram. 9.05 Gym. v. d. vrouw. 9.15 Gram. (9.359.40 Wa ters!.). 10.00 Schoolradio. 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Gram. 12.00 Dansmu ziek. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Voor het platteland. 12.38 Gram. 13.00 Nieuws en tentoonstellingsagen da. 13.20 Hammondorgel en zang. 13.50 In de wolken, rep. 14.00 Gram. 14.30 Jazzmuz. met comm. 15.00 Voor de jeugd. 17.00 Hammondorgelspei. 17.20 Roemeens ork. 17.50 Regerings- uitz.: Rijksdelen Overzee: Over ri- Hat mpn „annit w .„ni 'iu!I vierdammen en nog wat in Suriname, raakpunt van het door W. Joseph. 18.00 Nieuws en iIl? n w u? s,raaj' ?le raal!" comm. 18.20 Latijnse klanken. 13.50 lijn naar het achterste deel van de - carrosserie trekt, die de kleinste hoek met het wegoppervlak geeft. Want dat is immers steeds de grootste hoek, waaronder steentjes en modder kunnen wegspatten. Er moet dus met de duimstok ge werkt worden. Dat is ook het geval, wanneer het gaat om de vraag, of bij aflevering van een nieuwe wagen de spatlappen een accessoire zyn, dat extra moet worden betaald, óf een uitrustingsstuk, noodzakelijk om de auto gereed voor de weg aan de klant te bieden. Opmerkelijk is, dat bij nauwkeu rige meting blykt, dat vry veel mer ken personenauto's juist in het grens gebied vallen. Deze situatie heeft er al toe geleid, dat verschillende impor teurs het zekere voor het onzekere namen en over zijn gegaan tot het aanbrengen van spatlappen als stan daard-uitrusting (Ford, Volkswa gen, Borgward). De KNAC hoopt, dat andere importeurs zullen volgen. De Act. 19.00 Voor de jeugd. 19.10 VA RA-Varia en gram. 19.15 Wc zijn er toch zelf bij, toespr. 19.30 Voor de jeugd. 20.00 Nieuws. 20.05 De mil joenennota, comm. 20.15 Metrooole orkest. 21.00 De droom, hoorsp. 21.45 Gram. 22.15 Strijkorkest. 22.45 Tussen mens en nevelvlek, caus. 23 00 Nieuws, 23.15 Gram. 23.35 Idem. 23.5024.00 Soc. nieuws in Esperanto. HILVERSUM II, 298 m. 7.00—24.00 NCRV. 7.00 Nieuws en S.O.S.-ber. 7.10 Ge wijde muziek. 7.50 Een woord vqor de dag. 8.00 Nieuws. 3.15 Gram 8 35 Lichte muziek. 9.00 Voor de zieken. 9.30 Gram. 9.40 Voor de vrouw, 10.15 Gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gram. 11.30 Lichte muz. 12 00 Volks liederen. 12.30 Lrnd- en tuinb. meded. 12 33 Meisjeskoor en instr kwintet. 12 55 Gram. of act. 13.00 Nieuws. 13 -5 Met pit op pad, caus. '3.20 Lich te muziek. 13.50 Louise, opera. 15.30 Kamermuziek 16 00 Voor de jeugd. 17.20 Interscholair jeugdtoerriQOi. automobielclub ziet het als de ideale I 17.40 Beursber. 17.45 Kinderkoren, situatie, dat alle auto's in Nederland. 18.15 Spectrum van het Christelijk juist als in Zweden met spat- organisatie-en verenigingsleven, eau. lappen worden uitgerust. Hetzij ver- serie. 18.30 Leger des Heilsmuziek. plicht, hetzij uit medeleven met de18.45 Boekbespr. 19.00 Nieuws cn weerber. 19.00 Vrouwenkoor. 19.30 Radiokrant. 19.55 Gram. 20.00 Om roeporkest. 20.55 Eigen stijl bij cul tuur en ontspanning, caus. 21.10 Gram. 21.15 Muzikale luisterwedstrijd De rmddetenvdbegroting bedrogen ca.8miljard DIT IS 8MILJARD GULDEN... 14eizouca253joar elke seconde ééngul- uitkunnen geven Men ku75-60jaar nodig hebben om tot 8miljanj Ie tellen Het duurt220.000 eeuwen eer er 8 mil jard dogen zijn verlopef Men ka n er ieder mens op de aarde ca 3gulden van geven Men zcu 61 eeuwen nodig hebben omalle getallen totömiljard neer te schrijven 48miljoenkilo CS andere weggebruikers. De 59-jarige opperman H. Roe land is gistermorgen in Utrecht dode- .TOm V1 1>v M11. lijk verongelukt. Hij viel op zes meter j 99 qi hoogte van een bouwsteiger aan de|99?2 a v^nHnvArr?i?niHn*^rvn Vleutenseweg. De heer R. bracht ÏÏSfSSSSSc 23*°° juist een bak stenen naar boven. HijPlatennieuws. is vermoedelijk duizelig geworden. TELEVISIEPROGRAMMA'S J AVRO: 17.0017.40 Voor de kinde ren. NTS: 20.00 Journ. en weeroverzicht KRO: 20.20 Documentair progr. 20.40 Toneelkron. 20.55 Gevar, muz. progr. 21.15 Zangersportret. 21.30 Filmprogramma. GRAMMOFOONPLATENPROGR. DRAADOMROEP (over de 4e lijn) Jealous heart; Smart and charming; My happiness; I'll see you in my dreams; Muskrat ramble; Who's sor ry now; All the things you are; I can 't give you anything but love; Pagan love song; Get up on the Stars; Mama's gone goodbye; Avalon; San Antonio Rose; Le grand tour de 1'amour; No can do; Bye bye black bird After you've gone The Darktown Strutters Ball; Patricia; To love again; Pigalle; Marianne; Java; Le jour ou la pluie viendra; Bolero; Ricordate MarcellinoCiribiribln; Guaglione; Brazil; Rock around the clock; Stars fell on Alabamy; Love is a many splendoured thins; Oranges from Jaffa; Lullaby of birdland; Te quila; Moments to remeber; On the sunny side of the street: Sonny Ho- 't what you do; Well all right then; 't what jou do; Well all right then; My blue heaven; Four or five times; Annie Laurie.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 11