Em. pastoor Blom te Leiderdorp vierde zijn gouden priesterfeest MAANDAG 17 AUGUSTUS 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Er was veel belangsielling, ook uii Scheveningen en Nieuwkoop Op het feest van Maria ten Hemel opneming vierde de zeereerw. heer Th. P. Blom. rustend pastoor, wo nende te Leiderdorp, zijn gouden priesterfeest in de parochiekerk „Meerburg". Door een rij van bruidjes en voor afgegaan door de geestelijken werd de jubilaris, terwijl een welkomst lied werd gezongen, naar zijn plaats in het feestelijk versierde priester koor geleid ter bijwoning van de plechtige H. Mis van dankbaarheid, welke door zijn oud-kapelaan, thans pastoor H. Tabink uit Schoonhoven, met assistentie van pastoor Kouwen- hoven als diaken en kapelaan F. Kee- Ben als sub-diaken werd opgedragen. Vele oud-parochianen en vrienden van pastoor Blom uit Scheveningen, Nieuwkoop en Amsterdam w.o. mgr. Deken Bokeloh uit den Haag, rector de Groot van „De Goede Herder", enige zusters van de Voorzienigheid te Scheveningen en van het Elisa- beth-ziekenhuis te Leiden, burge meester v. d. Weijden uit Noord wij- kerhout en burgemeester v. Diepe- ningen uit Leiderdorp, waren bij het H. Misoffer tegenwoordig. Kapelaan Th. van der Heijden uit Amsterdam hield de feestpredikatie. Na mede deling van een telegram van Z.H. de Paus met goede wensen en de pau selijke zegen voor pastoor Blom, sprak kapelaan v. d. Heijden, de ju bilaris kennende, niet over zijn per soon, maar over de grote waarde van het priesterschap, over de grote gees telijke macht van de priester, over de boodschap van de liefde door Christus gebracht, welke door de priester verkondigd wordt. Zich tot de Jubilaris wendende die hierbij hun cadeaux in couvert aanboden. Nadat kapelaan Keesen als cere moniemeester mededeling had ge daan van een telegrafische geluk wens van de oud-nuntius mgr. Giob- be, zongen de misdienaars van de huiskapel een „Lang zal hij leven" voor hun pastoor, waarbij de tal rijke vrienden en bekenden zich spontaan aansloten. Een persoonlijke felicitatie van vrienden, met tal van herinneringen op velerlei gebied, bracht het einde van deze zo goed geslaagde receptie. Op het terrein achter het klooster „De Goede Herder" met een zeer mooie natuurlijke achtergrond en een heel mooi decor, een kerk met pas torie, waarvoor een groot platform was aangebracht, werd opgevoerd het openluchtspel „De zeven rozen" een sprookjesspel in drie bedrijven van Ant. Coolen. In een Noors sprookje wordt ver teld van de jonge lichtzinnige In- gebjorg, die op de dag van haar hu welijk met Eirik, de jonge dominee, naar een heks ,gaat om geen kin deren te krijgen. De heks laat haar zeven graankorrels tussen de molen stenen werpen, de stenen rollen er over en Ingebjorg slaakt een kreet, waarna in ruil voor haar bruids kroon en bruidssluier, de zeven kin deren, waarvan zij anders moeder zou zijn geworden, niet geboren zul len worden. te Haar bruidegom Eirik ontdekt j A. _-_0- haar daad aan haar bebloede sluier, houden. Door haar man verstoten, volgt er Leidse bedevaart naar Kevelaer is vertrokken Nog onder de indruk van het bis schoppelijk woord van mgr J. P. Huibers, bisschop van Haarlem, op zijn 60-jarig priesterfeest, bijna ge heel gewijd aan de Mariaverering, gingen zondagmorgen 175 pelgrims de 222e Leidse bedevaart naar Ke velaer maken. Het is wel verheugend, dat deze eeuwenoude bedevaart zich in onze tijd zo goed handhaaft; het aantal pelgrims was na het vorig jaar van 150 tot 175 gestegen. Vooral de deel name van jeugdige pelgrims geeft moed, dat de Leidse processie als vóór de eerste wereldoorlog, weer 't getal van 300 zal halen. Een pelgrim, die voor het eerst meegaat, kan zich tevoren meestal niet voorstellen, dat van Kevelaer een bijzondere bekoring uitgaat, een sfeer die het christenhart blij maakt en opwekt. Eerst staat men dan wat onwennig, 't is allemaal pompeus en kinderlijk naïef, maar al spoedig verzoent men er zich mee drie dagen in feeststemming te zijn om dan met de duizenden mee te zingen: Wij allen zijn Maria's kinderen. Voor velen is de jaarlijkse bede vaart naar de Troosteresse der Be drukten een behoefte des harten ge worden, om weer te gaan bidden voor de kleine gravure, waarvoor al zo veel millioenen mensen de nood van Kürt hebben opengelegd, gebeden om verhoring en om kracht het kruis van het leven blij te dragen. Zo was het weer een blij ontmoe ten van de pelgrims, die elkander in al die jaren hadden leren kennen. De oud-voorzitter, de heer J. A. Dingjon, 90 jaar oud, drager van de gouden medaille, ging voor de 56e keer mede. Als geestelijke leiders gaan mede pastoor H. J. Tijnagel o.f.m., direc teur van de broederschap en pater Aagen o.f.m., die de predicatie zal zei hij: „Gij viert vandaag uw 50-ja-j een zwaar leven voor Ingebjorg, Tig Priesterfeest, dankt God voor al waarns zii .fpnslnt.tp vnnr haar rinnH dat goede wat Gij hebt mogen bren gen, durf als een priester naar Gods hart Uw kruis te aanvaarden". Spr. verzocht van vrienden, bekenden en parochianen een hartelijk gebed voor de jubilaris. „Bidt ook voor de grijze Bisschop, die vandaag zijn 60- jarig jubilé viert en vraag God, dat ook uit deze parochie jongens getrok- nöémde'hy" het" een van de mooiste waarna zijtenslotte voor haar dood, in verzoening met haar ongeboren kinderen, door Gods barmhartigheid wordt gered. Pastoor Kouwenhoven, die deze avond opende, wees erop, dat dit sprookje voor vele katholieken enigs zins vreemd aandoet, maar toch ken mogen worden naar het H. Sa crament van het Priesterschap.". De wisselende gezangen werden door het koor en de vaste gezangen, de 4-stemmige „Missa Populi" van Hubert Cuypers voor koor en ge lovigen onder leiding van de heer J. van der Velden, met aan het orgel de heer Riebeek, verdienstelijk ge zongen. Onder het zingen van „Domine salvum fac regem Pastorum" van Giezen werd de jubilaris uitgeleide gedaan. De receptie. Na de H. Mis werd aan vrienden en bekenden van pastoor Blom in het parochiehuis „De drie eendjes" de koffie geserveerd. De moeilijkheden van de hoge brug naar het parochiehuis „De drie eendjes" werden voor de jubilaris overwonnen door de sterke armen van koorzangers, die de jubilaris in een draagstoel naar de zaal brachten. Pastoor Kouwenhoven hield een toespraak, waarin hij zeide zich er over te verheugen dat pastoor Blom in de Meerburgparochie zijn 50-jarig priesterfeest mocht vieren. Pastoor wenste de jubilaris nog vele jaren van rust, met een hartelijke gedach tenis aan Scheveningen en Nieuw koop. Vervolgens spraken pastoor van Rooijen van Nieuwkoop, pastoor Ta- bink van Schoonhoven, die enkele kwinkslagen uit zijn kapelaanstijd niét vergeten was, burgemeester van Diepeningen van Leiderdorp, burge meester v. d. Weijden van Noord wij kerhout, mgr. Bokeloh, deken van Den Haag en deken Juffermans van Zoeterwoude, die allen met dankbare herinneringen kwamen uit het leven van pastoor Blom en zich verheugden over dit mooie feest. Onder de rij van sprekers waren ook vertegenwoordigers van de pa rochies Scheveningen en Nieuwkoop, sprookjes die hij kende, omdat ook hierin, evenals bijna in alle sprook jes, een kern van waarheid gevon den wordt. Voor het decor, het spel en de leiding van de heer Nijhoff hebben wij alle lof. Met de meeste aandacht werd onder grote stilte, door een dankbaar publiek, w.o. ook burge meester Smeets van Zoeterwoude en burgemeester van Diepeningen van Leiderdorp, dit mooie sprookjesspel gevolgd. Het was een buitengewone mooie stille zomeravond, maar tenslotte toch wel te koud voor een zo lange pauze tussen het eerste en tweede bedrijf. De kleine tekortkomingen in spel en voordracht waren gisteravond bij de ere-voorstelling ter ge legenheid van het 50-jarig jubileum van pastoor Blom reeds verbe terd. TER AAR TAV.V.-ALTIOR 2-8 Zaterdag 15 augustus had de voet balvereniging TAW uitgekozen voor een voetbalmiddag ter gelegenheid van haar 12Vs jarig bestaan. De mid dag werd begonnen met een wed strijd van het eerste elftal tegen Altior I, die kampioen is geworden van de le klas LVB. Aan het begin van deze sportieve wedstrijd konden de beide elftallen elkaar vrij behoorlijk hebben, al was het spel nu i iet direct zo bekoorlijk om te zien. TAW wist zelfs de lei ding te nemen toen linksbuiten Pel- Ter gelegenheid van het gouden priesterfeest van emeritus-pastoor Th. P. Blom werd een toneelspel „De zeven Rozen" opgevoerd. legrom na een lange rush een hard schot op het doel afvuurde, dat hoog in het doel verdween (1-0). Altior bleef het antwoord niet lang schuldig, men gaf de verdediging van de gastheren handen vol werk door goed opgezette aanvallen. Op een zeker moment wist Bos hiervan te profiteren en de gelijkmaker in het net te deponeren. (1-1). TAW had met dit alles wel wat veel van haar krachten gevergd om hechte tegenstand 'te bieden tegen de snelle voorhoedespelers van Al tior, die elkaar goed begrepen. Mid- voor Ouwerkerk, die prachtige voor zetten van Bos kreeg aangegeven, benutte deze twee maal achter el kaar en maakte 1-2 en 1-3. Na de thee kwamen de gastheren weer goed opzetten 'en met frisse moed probeerden ze de achterstand in te lopen. Aanvankelijk scheen dit te slagen. Pellegrom bracht de bal langs de'lijn op en zette scherp voor, waar v. d. Broek klaar stond om de kans te benutten (2-3). In deze pe riode was het spel weer volop het aanzien waard. Maar toen was het echt gebeurd met de kracht van TAW. De gasten VOORSCHOTEN HAAGSE SCHOUW Organist A. v. d. Hulst vierde zilveren jubileum ONDERSCHEIDEN MET „PRO ECCLESIA ET P0NTIFICE" De heer A. v. d. Hulst heeft zondag het feit herdacht dat hij 25 jaar orga nist is in de kerk van de paters Mont- fortanen aan de Haagse Schouw. Tijdens de receptie in de pastorie, die na een plechtige H. Mis van dank baarheid werd gehouden, deed pas toor G. de Greeve de jubilaris mede deling van diens onderscheiding met het erekruis „Pro Ecclesia et Ponti- fice". De dag werd 1 egonnen met een plechtige H. Mis van dankbaarheid in de feestelijk versierde kerk. Cele brant was pastoor G. de Greeve. Het zangkoor, onder leiding van de heer P. J. Schrama, met aan het orgel de heer Simon C. Dekker, voerde een drie-stemmige Mis voor mannenkoor van L. Perosi uit. Na de Mis werd de cantate „Jubilato Deo" van A. Agaz- zari gezongen. De receptie. Tijdens de receptie in de pastorie, die nu volgde, dankte pastoor De Greeve de jubilaris voor het vele dat hij gedurende een kwart eeuw geheel belangeloos voor de parochie als or ganist heeft gedaan. Spr. prees de heer Van der Hulst om zijn getrouw heid en zijn steeds opgeruimd karak ter, twee oorzaken die de stemming op het zangkoor zeer ten goede zijn gekomen en door jong en oud wordt de jubilaris deswegen gewaardeerd en gerespecteerd. Dat parochianen aan de parochie hun diensten verlenen, wordt als iets vanzelfsprekends beschouwd, zo ging pastoor De Greeve verder, maar de wijze waarop de heer Van der Hulst als niet-parochiaan zijn taak als organist heeft vervuld dient met goud te worden beloond. Het ver heugde spr. dan ook zeer, dat in ver band met dit jubileum aan hem het gouden erekruis „Pro Ecclesia et Pontifice" is verleend. Op verzoek van de pastoor speldde mevr. Van der Hulst de onderschei ding bij haar echtgenoot, die zeer ontroerd was, op. 35.000 km. fietsen. De directeur van het* zangkoor, de heer P. J. Schrama, had uitgerekend dat de jubilaris in de afgelopen jaren minstens 35.000 kilometer had moe ten fietsen van Wassenaar, waar hij woont, tot de Haagse Schouw en weer terug. Ook deze spreker prees de goede verstandhouding tussen de 73-jarige organist en de leden van het koor, in het bijzonder met spr. als directeur. Tenslotte sprak nog een der koor leden, de heer C. Niersman, namens Voor de gevangen vissen werden naar grootte punten toegekend. Aan het einde werden deze bijeen geteld namen het spel volkomen in handenen kwam de volgende uitslag uit de en drongen de blauw-witten op hun eigen helft terug. Bos passeerde elke verdediger en gaf Ouwerkerk weer de gelegenheid, deze maakte zijn derde doelpunt (2-4). Men gunde hem niet alle eer alleen, de snelle van Hameren wist goede kansen te scheppen, door goed samenspel met de rest van de voorhoede (2-5 en 2-6). Duidelijk bleek nu de veldmeer- bus. 1. v. d. Heijden, Leiden, 118 pun ten, 2. van Bruchem, Nieuwerbrug 91 pnt., 3. Nieuwepoort, Benthuizen, 74 pnt., 4. Werkhoven, Voorhout 55 pnt., 5. Wijzenbroek, Ter Aar, 51 pnt., 6. Both, Leiden, 48 pnt., 7. Schoon beek, den Haag, 47 pnt., 8. Gorissen, Bodegraven, 45 pnt., 9. 't Mannetje, Katwijk, 37 pnt., 10. van Velzen, Katwijk, 37 punten. Na afloop van de wedstrijd begaf men zich naar derheid van Altior, want het was i praktisch solospel van dit elftal. f Ook demonstreerde het spel de regelmatige training door betere balbehandeling en grotere snelheid. Het leek er ook wel een beetje op of TAW de moed liet zakken. P. Sassen kon gemakkelijk 2-7 maken en van Hameren sloot de wedstrijd af met 2-8, waardoor de béker naar Langeraar ging. Politie hield viswedstrijd De politie-agenten uit het Leidse dis trict waren naar de Langeraarse plassen gekomen om daar een vis wedstrijd te houden. De weersom standigheden waren ideaal, en daar door was een slagen van de wed strijd verzekerd. reiking van de prijzen plaats vond. Geboren: Leonardus N. G. zn v. J. P. v. d. Hoorn en M. T. Bosland; Ni- colaas J. P. zn v. C. J. Versluis en Vianen; Gerardus A. zn v. Th. J Ver laan en J. A. v. d. Vlugt; Wilhelmina J. C. dr v. J. P. Versluis en T. Lank- haar; Astrid A. J. dr v. C. J. Hart veld en M. van Staveren; Gerardus F. J. zn v. F. C. Bouwmeester en A. H. Versluis; Wouter zn v. D. Hoogen- doorn en H. Langhout; Maria M. A dr v. T. P. G. Hoogervorst en A. M. M. Koeleman. Ondertrouwd: J. D. Verhoef 29 jr en A. Broer 22 jr; M. Kuijf 24 jr en J. van Tol 22 jr; W. P. Blakeniburg 26 jaar en W. M. J. vam Zwieten 26 jr. Getrouwd: C. A. P. van Vliet en J. M. van Emmerik; J. A. v. d. Meer en W. A. van Tol. HAARLEMMERMEER Geboren: Theresia M. B. dr v. J- A. van Rooijen en J. M. T. van Ha mels veld; Jacobus M. zn v. H. B. Waale en A Breedveld; Cornelia dr v. K. M. van Giesibergen en J. Schou ten; Frederika dr v. J. Gerrits en F. Kaibalt; Frederik H. P. zn v. P. C. van Wijk en W. C. Bos; Samiuel H. J. zn v. J. H. Klaasse en A. A. M. Mun sterman; Mariwus zn v. J. D. Bou- terse en H. Hoekstra; Robert F. zn v. F. P. de R/uijte en A. G. G. Vermeu len; Johannes F. zn v. J. F. Pieters en A. E F. Koopman; Maria E. dr v. N. F. L. Bouwmeester en A, Mesman; Meddy dr v. J. Boogaard en D. van der Stelt; Aart J. zn v. J. in 't Veld en J. Potman; Johannes zn v. J. Ka merman en A. Zwiers; Johanna C. dr v. A. de Vries en Bokhorst; Jolanda H. dr v. R. J. A. van den Berg en A M. van Hanja. Ondertrouwd: N. Smit, 23 jaar en A. Th. Baak, 22 jaar; S. Trommel, 35 jaar en E. M Huigen 38 jaar; A. Ro- bertus 25 jaar en C. W. Prins 22 jaar; O. P. Middelkoop 27 jaar en T. A. Ofman 23 jaar; A. Borst 22 jaar en A. P. Roubos 20 jaar; G. G. Langendijk 20 jaar en M. Klaassen 22 jaar; P. van Limpt 28 jaar en M. H. van Hui zen 26 jaar; A. Verheijen 34 jaar en N. Dol 29 jaar. Getrouwd: M. J. Zorge en E. C. Karsten; T. van Veen en G. van Dee- nen; P. J. Nibbering en J. C. Loog- man; H. van Leeuwen en C. M. Bol de zangers en bood de heer Van der Hulst een prachtige klok als aan denken aan. Vele parochianen maak ten vervolgens van de gelegenheid gebruik hun gelukwensen aan te bieden. De jubilaris bleef na de re ceptie met familie en koorleden nog geruime tijd in een gezellig samen zijn de gast van de pastoor. De heer Van der Hulst heeft, vóór hij in 1934 de functie als organist van de toen pas opgerichte noodkerk der paters Montfortanen aan de Haagse Schouw aan/aardde in 1933 was hij in Wassenaar gaan wo nen 23 jaa- lang het orgel be speeld in Endegcest te Oegstgeest VOORSCHOTEN Gouden Leeuwtournooi. Giste ren werd op het gemeentelijk sport park te Voorschoten de eerste ronde gespeeld in het tournooi om de „Gou den Leeuw". Acht voetbalelftallen traden binnen de lijnen om de in de kantine tentoongestelde „Gouden Leeuw" te veroveren. Voor een verrassing zorgde SVLV door de Haagse 4de klasser GDS maar liefst met 7-0 te slaan. De rust stand was 1-0. Foreholte stuurde het Haagse Quick Steps met een 4-0 ne derlaag naar huis. De derde Haagse vereniging BMT wist een 3-2 over winning te boeken tegen ASC uit Leiden. MMO uit Hoogmade, pas ge promoveerd van de 2e klasse LVB naar de 1ste, gaf een partij doel- schieten weg op het doel van de RK. DEO uit Nootdorp, de score werd 14-1, tot eer van DEO moet gezegd worden dat zij met zes invallers in het veld kwamen. De vele toeschouwers kregen van 12 tot 16.30 uur aardig voetbal te zien. Volgende week zondag wordt om 12 uur de halve finales en om 14.30 de finale gespeeld. De strijd zal dan gaan tussen BMT (den Haag), Foreholte (Voorhout), MMO (Hoog made) en SVLV. Geboren: Peter A. M. zn van J. H. Roeterink en K. C. Vonders. Jan H. zn van J. F. Stolk en G. Turkenburg Nicolaas zn van A van Dijk en C. Kool. Theodorus H.M. zn van J. P. Th. Zonneveld en J. A. P. van der Meer. Albert zn van H. Langendijk en J. C. van Schravendijke. Catha- rina A. M. dr van J. P. H. Huijskens en P. M. J. Litjens. Ondertrouwd: J. C. Greive en M. P. Mechelse. Willem Hubertus (Lei den) en P. J. Ammerlaan. Gehuwd: J. F. Landesbergen (Lei den) en M. Nasveld. J. G. A. van Gent en G. J. J. van Aken. K. M. Groeneveld (Rozenburg) en M. A. van der Marei. Overleden: G. H. Roest. KORTE golf ding; W. Peetere en A. Kuijper; M. J. Wesselius en H. van der Linden. Overleden: A. E. H. Lambrecht 88 jr, w. v. J. A. Hoogland; G. Meijer 68 jr ongehuwd; N. van der Haven 58 jr e. v. H. P. Smit; H. M. van Dam 77 jr e. v. W. de Heer. ZOETERMEER De bebouwde kom. De uitbrei ding van de gemeente en de daar mee gepaard gaande verdere bebou wing brengt met zich mede, dat de bebouwde kom zich uitbreidt en voor de toepassing van de Wegen- verkeersnet noodzakelijk is, de be grenzingen van de bebouwde kom te herzien. De vaststelling hiervan ge schiedt door het college van Gedep. Staten van .Zuid-Holland. Wordt in de Algemene Politieverordening de bebouwde kom in algemene zin aan geduid, voor de toepassing van de Wegenverkeerswet gelden andere normen. Dit houdt o.m. verband met de plaatsing van de borden „Be bouwde kom" en de daaruit voort vloeiende bepaling, dat tussen de be grenzingen met een motorvoertuig Te Apeldoorn is op het terrein niet sneller mag worden gereden, als van de kurkfabriek der firma Geer- in de Wegenverkeerswet bepaald. Op 1 ding brand ontstaan waarbij zich in de invalswegen van deze gemeente een der kurkbunkers een ontploffing zijn reeds dergelijke borden ge- 1 voordeed. De 57-jarige arbeider B. J. plaatst: op de Vlamingstraat ter O. liep ernstige verwondingen op die hoogte van de Broekwegse brug; opopname in het St. Liduina-ziekenhuis de Stationsstraat ter hoogte van „Nu- te Apeldoorn noodzakelijk maakten, tricia"; op de Bleiswijkseweg aan dej De 52-jarige mevr. C. v. d. Mo- zuid-oostelijke kant van de Algeme- len—Slot uit Broek op. Langendijk ne begraafplaat! en op de Zegwaart-1 werd bij het oversteken van een weg seweg ter hoogte van het perceel 44a.te Koedijk geschept door een perso- Ongeluk met dragline. Bij de nenauto. In het Centraal Ziekenhuis uitvoering van werkzaamheden met te Alkmaar is zij aan de daarbij op een dragline aan de Vondelstraat te i gelopen verwondingen bezweken. Zoe'ennee. is vrijdagmiddag een on- Het lijl( van voiwasscn man, geluk gebeurd Door het breken van dat geruime tijd in het water had ge_' een stalen hijsdraad raakte de graaf-1 jegen en zwaar verminkt is, werd za- bak Ins en stortte neer. Daarbij werd (erdag ,e Schiermonnikoog als vijf de arbeider K. mt Nootdorp getroffen ti te niet ..geïdentificeerde drenke- ter hoogte van de lendestreek. Dokter lin„ het drenkelingenkerkhof P. Vegt oordeelde overbrenging naar Vredenhor. ,er aarde besteId. Het het ziekenhuis „Bethel te Delft stoffelijk overschot was vrijdag door noodzakelijk. Een onderzoek wordt biologische studenten van een stu- ingesteld door de Rijkspolitie. Het dentenkamp gevonden aan de wad- technische gedeelte hiervan wordt denkust van het eiland behandeld door de Arbeidsinspectie j te 's-Gravenhaee De 18-jarige mejuffrouw S. Uit I Sittard is zaterdagmorgen bij het Gevonden: zwart herenrijwiel, zwemmen in de Maas nabij het dorp jongensjasje, dubbele rijwieltas, Obbicht verdronken. Mej S. was ver- blauw-groen-geel gekleurde baddoek, moedelijk de zwemkunst niet vol- zwembroek, dameshorloge merk Pafa doende meester en verdween in een met schakelarmband, sleutelbos met van de gevaarlijke vaargeulen, die 4 sleutels, damespolshorloge (goud- daar bij het baggeren naar grint zijn kleurig), motorbril, stempel van de ontstaan. Pogingen van toeschouwers Ver. voor Veilig Verkeer Zoetermeer- om mej. S. te redden faalden. Het Benthuizen, grijs geruit wollen sjaal, stoffelijk overschot is nog niet ge- stropdas. Verloren: sleutelbos, bl. j vonden. plastic regenjas, rood-witte zwembr., De 21-jarige Franse jongeman babyschoentje, bruine plastic porte- E- j. Lefèvre uit Colombes is donder- monnaie inh. 80 ct., foto en suiker-1 dagmiddag omstreeks 17.45 uur bij zakjes, Marokkaans led. portemon- Kijkduin in zee verdronken. Hij was naie inh. ong. 15.mondstuk van 's middags met een vriend op het muziekinstrument, plastic regenjas; kampeercentrum Ockenburg te Den draagbare radio (all transitors NEC), Haag aangekomen en was daarna in 2 toilettassen inh. poeder, Nivea, bor- zee gaan zwemmen. De jongeman kon stel, pillen, lipstick, fles spray tan niet goed zwemmen. Het stoffelijk en termosfles. overschot is nog niet gevonden.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 6