DE TEXAS-RANGE 4 inl Liberalen en socialisten leverden slag om principe van de crematie Drie Rotterdammers bij aanrijding gedood Chefarine.4 Man en kind door zand bedolven Belgische meisjes KLM-stewardess KORTE golf visie op televisie Verplegenden wensen betere lonen en betere arbeidsvoorwaarden WOENSDAG 8 JULI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Oude strijd herleefde in de Tweede Kamer De Tweede Kamer moest gister middag een wijziging van onderge schikte betekenis aanbrengen in de crematiewet, maar het gaf aanleiding tot een felle slag tussen de liberalen en de socialisten. De wijziging werd overigens zonder hoofdelijke stem ming aangenomen. Alleen de Staat kundig Gereformeerden bleven te genstemmen om principiële redenen. De inhoud van de wijziging is, dat crematie-vergunning niet meer af hankelijk is van een laatste wilsbe schikking maar dat een schriftelijke goedkeuring van de betrokkene vol doende is. De heer Scheps (PvdA) opende het vuur met de liberale minister Toxo- peus te verwijten, dat deze niet het liberale standpunt van 1955 trouw was gebleven. Hij wees erop, dat deze wijziging nog eens duidelijk aantoont, dat een begravenis bóven crematie wordt ge steld. Maar het waren juist de li beralen, aldus de heer Scheps, die voorstanders waren van volkomen gelijkschakeling. De PvdA heeft des tijds al ingezien, dat volkomen ge lijkschakeling van crematie en be grafenis bij de huidige politieke ver houdingen toch niet te verwezenlij ken waren. Hij vergeleek mr Toxo- peus met een lam (een liberaal lam) dat in de struiken verward is geraakt. Prof Oud, de fractieleider van de VVD, zei te begrijpen, dat de heer Scheps de geschiedenis van 1955 heeft opgerakeld. Een misdadiger keert altijd terug naar de plaats van zijn misdaad. Als de heer Scheps in 1955 evenals de liberalen op gelijkschakeling was blijven staan, was deze wetswijziging met die be grenzing nu niet nodig geweest. Met medewerking van de heer Scheps en zijn politieke vrienden is in 1955 de principiële beslissing gevallen. Men moet nu niet van een liberale minis- Tengevolge van een verkeerson geval in Hamborn-Duisburg zijn gis terochtend de 46-jarige hoofdagent van politie, te Rotterdam, H. Schoe- maker, zijn 17-jarige dochter Hille- gonda en zijn 9-jarige zoon Alber tus om het leven gekomen. Zijn 47 jarige vrouw is gewond. Om vier uur die morgen was het gezin op een scooter met zijspan uit Rotterdam vertrokken voor een va kantie in Italië. De verwondingen, die mevrouw Schoemaker heeft opgelopen, zijn niet van ernstige aard. De twee kinderen van het echtpaar zijn overleden tij dens het transport naar het zieken huis. De heer Schoemaker is kort na aankomst in het ziekenhuis overleden. Het ongeluk gebeurde doordat de heer Schoemaker in botsing kwam met een stadsbus in Hamborn-Duis burg. MAN TEGEN TREIN. Ongeveer een kilometer buiten het stationsemplacement te Zwolle, is gistermiddag te 17.00 uur ir. G. C. D. baron V. H. V. A. in botsing gekomen met een trein die te 17.02 uit Zwolle vertrok. Hij moest met een schedel- basisfractuur naar het ziekenhuis te Zwolle gebracht worden. Het slacht offer, dat in dienst van rijkswater staat is, had zich per fiets op het baanvak, waar treinen nimmer hard rijden, begeven om snel de openbare weg te bereiken. De fiets bleef na' de aanrijding aan de trein hangen. BIJ ZWEMMEN VERDRONKEN. In de Maas bij Arcen tegenover het Maashotel is gisteren om ongeveer vijf uur de 14-jarige jongen A. R. uit Geldern in Duitsland verdronken. Hij was met een vriend aan het zwemmen toen een boot tussen hen door voer. Toen de boot voorbij was miste zijn vriend hem. Er werd met een alarm geslagen, maar tot nog toe is men er niet in geslaagd het stoffe lijk overschot te bergen. ter verwachten, dat hij de fouten van de socialisten gaat corrigeren. De heer Scheps hield in 1955 rekening met de politieke verhoudingen. Dit doen wij thans. Een minister, die met een wetsontwerp komt, dat volledige gelijkschakeling beoogt, zou in de Ka mer geen meerderheid kunnen vin den. Mr Beernink (CH) verklaarde, dat zijn fractie niet vóór crematie is. Men kan echter deze wijziging toelaten, omdat het hoofdprincipe van de Christelijke partijen, dat begraven voorkeur verdient, gehandhaafd blijft. Later op de avond kwam de heer Scheps nog eens terug met zijn po litiek betoog, hetgeen hem, na zeer geruime t'ijd aan het woord geweest te zijn, een vermaning van de voor zitter, de heer Kortenhorst, kostte. 4 beroemde geneesmiddelen in 1 tablet doenwonderenl Bij pijn, griep, of „landerig" gevoel zorgt een enkel tablet dat'U weer met plezier Uw werk kunt doen! (Advertentie). „KIPPENWETJE" IN DE KAMER. Na een kort debat is gistermiddag in de Tweede Kamer besloten het „kippenwetje" aan te nemen. Dit houdt in, dat in de vestigingswet kleinbedrijf dusdanige wijzigingen worden aangebracht, dat het straks mogelijk wordt diepvrieskip ook door andere winkeliers, dan alleen poeliers te doen verkopen. Gistermiddag omstreeks 15.30 uur is op het terrein van A. de Jong aan de Pakkerskil te Krimpen ad. Lek een ongeluk gebeurd, waarvan de 44-jarige H. K. Muilwijk uit Al- blasserdam het slachtoffer is gewor den. Op dit terrein is door de firma Van der Kamp uit Zwolle een zand- trechter opgesteld. Tijdens een be zoek, dat het slachtoffer in gezel schap van zijn vierjarig zoontje aan zijn vader bracht, die belast is met het bedienen van de trechter, be zweek het stalen gevaarte op het moment, dat het met 60 kubieke me ter zand gevuld was. De heer M. en zijn vierjarige zoon Alex werden door de trechter en het neerstor tende zand bedolven, waarbij de heer M. op slag werd gedood. Toen het gèvaarte opgevijzeld was, bleek de jongen een ernstige verwonding aan de voet te hebben opgelopen. Knecht opgespoord, 20 mille armer Op 18 juli j.l. ging de huisknecht H. de V. uit Amsterdam er met 20.000 gulden vandoor, die hij had ont vreemd uit het geldkistje van zijn patroon. Gisteren is de man door de politie in een hotel te Breda aange houden, waar hij stond ingeschreven onder de naam Hoogvliet. Hij beken de, dat hij het bedrag had verduis terd. Van de 20 mille was nog slechts een paar honderd gulden over. De V. was in dienst van 'n bar-exploi- tant te Amsterdam, die in de kringen der „zware jongens" bekend staat onder de naam Jaap Vet. De bar-exploitant waarschuwde de politie, die alle posten in Nederland op de hoogte stelde. De hotelhouder in Breda kreeg argwaan, omdat hij het gedrag van zijn gast zo verdacht vond. Van Waiveren's Koninklijke Graan handel heeft in 1958 een voordelig saldo bedrijfsrekening behaald van 43.000 (v. j. nadelig saldo 179.000). Deelnemingen brachten op 166.000 67.000) cn diversen 18.000 117.000). Afgeschreven werd op vaste goederen vrijwel onveranderd 73.000. Aan interest werd betaald f 55.000 (onv.). Als winst resteert 99.000 (verlies 122.000). Ter versterking van de liquiditeits positie acht de directie het raadzaam ook dit jaar niet tot dividenduitke ring over te gaan. De winst wordt naar nieuwe rekening overgebracht. In het algemeen had de handel in buitenlandse granen in 1958 een rus tiger verloop dan in 1957. De resultaten van de exportzaken in fijne zaden en peulvruchten wa ren in het algemeen tevredenstellend. Aan een relatieve kostenverlaging door omzetvergroting staat de contin- gentering zowel als het systeem der invoerheffingen in de weg. Al een „douw'' nog vóór het ernst werd De Alkmaarse politierechter heeft dinsdag de 18-jarige J. S. uit West- zaan, die tijdens zijn keuring voor de militaire dienst was weggelopen, veroordeeld tot een boete van 60 gul den. De officier had 75 gulden boete subs. 25 dagen hechtenis en één maand voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar geëist. De jongeman zei onaangenaam ge troffen te zijn geweest door schreeu wende bevelen, die hem werden ge geven. Hij had daarover een scham pere opmerking gemaakt, waarop hem toegevoegd werd dat hij „zijn kop dicht" moest houden. „Ik laat me niet afblaffen", verklaarde S. Ier zitting. Hij was overigens wat ze nuwachtig geweest en had tegen de militaire dienst opgezien vanwege zijn zwakke gezondheid. „Een reden temeer om je te laten keuren", al dus de politierechter. DRIEDAAGS GOOCHELCONGRES. Onder auspiciën van de Nederland se Magische Unie zal op 17, 18 en 19 juli in de Twentse schouwburg in En schede een nationaal congres vpor de goochelkunst worden gehouden. Ter gelegenheid van dit congres zul len in de Twentse schouwburg spe ciale goochelvoorstellingen worden gegeven. Twee voor ouderen en een voor de jeugd. Aan het congres zal worden deel genomen door 400 goochelaars uit Nederland, België, Frankrijk, Enge land, Zwitserland, West- en Oost- Duitsland, Zweden, Denemarken, Finland, Noorwegen en Canada. Aan het concours, dat tijdens het con gres zal worden gehouden, wordt deelgenomen door ongeveer 50 goo chelaars. Hectare rogge in vlam Gistermiddag is door nog niet be kende oorzaak brand uitgebroken in de bossen bij de Nulandse heide (post Rosmalen), die spoedig na het uitbreken grote omvang had aange nomen. Een kippenfarm in dit ge bied, eigendom van de heer De Vries, liep ernstig gevaar. De brandweer uit Rosmalen be streed het vuur met nevelstralen. Water werd in tankwagens aange voerd. De brandweer slaagde er vol ledig in de kippenfarm voor schade te behoeden. De farm telt 2000 kip pen. De brandweer uit Nuland-Gef- fen en uit 's-Hertogenbosch waren ter assistentie aanwezig. Ook ,en aantal spoorwegarbeiders en een aantal mi litairen, die in de omgeving op oefe ning waren, verleenden hulp. Men be streed 't vuur ook met zand. In to taal namen ongeveer 80 personen aan het blussingswerk deel. Vier hectare bos en heide, particulier eigendom, gingen verloren. Ook een hectare rogge, toebehorend aan de heer P. Swanenburg, ging in vlammen op. (20) Voor woningbouw miljoenen exira Tientallen miljoenen extraguldens heeft minister mr J. van Aartsen in begrotingswijziging voor 1958 bij de Tweede Kamer aangevraagd voor de financiering van de woningbouw. Het aanvankelijk uitgetrokken be drag voor uitkering ineens volgens de financieringsregeling woningbouw 1947 en 1948 ter dekking van de on rendabele bouwkosten, groot ruim 30 miljoen, is gebleken te laag te zijn. De bewindsman vraagt nog 3 miljoen extra voor dit doel. De grotere animo, in 1958 reeds geconstateerd voor de particuliere woningbouw, maakt het noodzake lijk het bedrag van 170 miljoen voor over 1958 reeds toegezegde premies en aanvullende bijdragen voor de bouw van 35.000 voningen te ver hogen tot 192.6 miljoen voor de bouw van 39.000 woningen. Administrateur stal minstens f 10.000 Op Terschelling heeft de politie de 58-jarige administrateur P. A. R. ge arresteerd. De man, die een vertrou wenspositie bekleedde, wordt ervan verdacht minstens 10.000 gulden te hebben verduisterd. R. is sinds de vorige gemeente raadsvergadering wethouder op Ter schelling. Enige tijd geleden werd er op het eiland wegens verduistering de notaris F. aangehouden. Sindsdien gaven vele bewoners administrateur R. hun vertrouwen Zoals nu blijkt heeft hij dit ernstig misbruikt. De politie kwam op het spoor, toen enkele personen aangiften deden, dat zij geen geld hadden ontvangen uit een verwachte erfenis, die R. had moeten afwikkelen. De administrateur is naar Leeuwarden overgebracht. Aap 50 meter hoog in kraan Vanuit de veilige hoogte van vijftig meter heeft gisteren de gehele dag een aap het lossingswerk aan de Waalhaven in Rotterdam gade gesla gen. Het dier was losgebroken uit een zending apen, die uit Singapore was afgezonden. Direct toen de „S.S. Tomoe" voor de wal kwam, brak hij los en klauter de in de hoge kraan. Hij liet zich niet verjagen, zelfs niet toen de kraan zwaaiend in beweging kwam. Om ze ven uur gisteravond verliet hij zijn hoge standplaats. Een opzichter van de Diergaarde wist hem in de kraan cabine met een net te vangen. VAN HOOIWAGEN GEVALLEN De 82-jarige heer H. Groot Was6ink te Ruurlo is van een met hooi bela den wagen gevallen. Hij was vrijwel op slag dood. Bij de ingebruikneming van de nieuwe vliegtuigen van het type Electra en DC-8 dreigt er bij de KLM gebrek te ontstaan aan stewar dessen. Daarom heeft de directie be sloten enkele Belgische meisjes voor deze functie in dienst te nemen. En kelen van hen zijn het vorige jaar, op de EXPO gastvrouwe geweest. Om verdere achterstand in het vrouwelijk cabine-personeel in te lopen heeft de KLM in de provincie een actie op touw gezet, waarmee men hoopt meisjes uit de dorpen en stadjes van het platteland voor dit verheven vak te interesseren. Bij het zwemmen in het Eems- kanaal is dinsdagavond een 22-jarige inwoner van Appingedam verdron ken. De jongeman, die als goed zwem mer bekend stond, was met enige kameraden omstreeks zes uur gaan zwemmen. Plotseling riep hij om hulp. Een zijner vrienden probeerde hem nog te redden, maar hij moest hem loslaten. Men vermoedt dat de jongeman door kramp is overvallen. Een felle brand heeft gister avond te Horsten bij Musselkanaal de boerderij van de heer G. Zomer verwoest. Van de inboedel, zowel als van het boerenbeslag kon niets wor den gered. Een partij hooi, de op brengst van vijf hectaren, werd ook een prooi der vlammen. Twee var kens en een paard konden nog wor den gereed. De oorzaak is vermoede lijk hooibroei. De heer Zomer is te gen brand verzekerd. Jeugdprogramma over de Zwitserse jeugd. Hoe leef ik in Zwitserland? is de titel van het t.v. programma voor de jeugd, dat de VARA zal uit zenden op donderdag 9 juli. In deze uitzending zullen Zwitserse kinderen aan de Nederlandse jeugd laten zien en horen, hoe ze zingen, spelen, naar school gaan, enz. Massimo Götz ont wierp het decor voor dit door Jan Dassen samengestelde en geregis seerde programma, dat tot stand kwam in samenwerking met het Unescocentrum Nederland. Vademecum en Moskou. In de KRO-rubriek „Vademecum" van 16 juli zal Jan Willem Hofstra een ge sprek voeren met prof. pater Zacha- rias OFM Cap. over „Nijmegen en het Christelijk Oosten". Hierbij zal o.a. over de religiositeit in Moskou worden gesproken. „En toen kwam Dr. Frost". De to neel groep „Puck" zal in' het KRO- programma van 16 juli de opvoering verzorgen van een kluchtige kome- dia van Hans Weigel: En toen kwam dr. Frost Dit vermakelijke spel berust op verwikkelingen, veroorzaakt door een handelsreiziger die juist aan een huis aanbelt op het moment, dat men de dokter verwacht. De pseudo-dok- ter weet zich bijzonder beminnelijk te maken, zodat voor de echte dokter Frost, dié meer op een patiënt dan op een dokter gelijkt, een moeilijke situatie ontstaat als hij zich aan meldt. De toneelregie berust bij Eg- bert van Paridon; Wim Bary ver zorgt de televisiepresentatie. De R.K. Bond van Ziekenverple- genden „Salus Infirmorum" die dins dag in Utrecht zijn algemene vergade ring hield, zal zich beraden of een verdere verkorting van de arbeids tijd in de ziekenhuizen op korte ter mijn nagestreefd dient te worden. Met de 8-urige werkdag steekt ons land reeds gunstig af bij het buiten land, maar de salariëring is in som mige landen gunstiger. Dit heeft L. Siebers, voorzitster van de bond betoogd. In haar openings rede zei zij ook, dat wat het ontbre ken van een goede sociale status be treft, Nederland niet alléén staat. Teneinde hierin verbetering te brengen wordt in de federatie van verplegenden meegewerkt aan een taakomschrijving en taakanalyse. De federatie doet op voorstel van de kath. bond ook pogingen om nog dit jaar enige verbeteringen te brengen in de salarisregeling voor verplegen den, in de particuliere verplegings- inrichtingen, in de sociale sector. Gelijktrekking met de salarissen van verplegenden in overheidsdienst pro beert men per 1 januari 1960 te reali seren Met de nationale federatie het wit gele kruis is overieg gaande inzake verhoging van de honorering voor vervanging in de wijk. Het bestuur staat beslist achter het invoeren van ondernemingsraden in ziekenhuizen en inrichtingen, hoewel alle conse quenties nog niet te overzien zijn. Het jaarverslag uitte de wens, dat de commissie, die moet» adviseren over het teruglopen van religieuze verpleegsters in leidende functies, spoedig het voorstel zal doen de le ken een kans te geven, leidingge vende functies te bek.eden. „Het stuk moét voortgang hebben" zei Ni, met een grandioos gebaar. „Je ziet, dat de koorts mij ook al te pakken krijgt. tylaar eerlijk, hoe denk je er over mij jou aandc over te doen?" „Je bent een gokker". „De pot die de ketel verwijt dat hij zwart is", zei Ni. „Dat is dus in orde. Als je nou eens voortmaakte en je koortsige gezicht met Eau de Cologne insmeerde en de documenten in orde maakte.... ik wil het zwart op wit hebbendan kom ik aanstonds om ze te tekenen". „Meen je het?", vroeg Lewis met gefronste wenkbrauwen. „Volmaakt ernstig". „Nigel", riep Lola bevend. Ze stond op en liep op hem toe. Ze legde haar handen op zijn schouders en keek naar hem op. Haar lange wimpers waren vol tranen, haar blauwe ogen straalden als sterren na een regen bui. „Ni, jij engel". door Reita Lambert der LIEFDE „Ja, kindje, je hebt er nou twee.. Doxie en mij". „Ni, schat, hoe kan ik je ooit dan ken". ,,'t Is goed", zei hij. Hij kneep haar even in haar kin, maar hij keek langs haar heen naar Doxie en er was iets nieuws en vreemds in zijn smalle, enigszins zwaarmoedige gezicht. „Hallo compagnon", zei hij en slen terde op haar toe en greep haar hand. „Dames en Heren, mag ik u de nieuwe firma voorstellen: Abbott en Tucker". Er steeg een gejuich op. „Leve Abbott en Tucker!" Doxie lachte zenuwachtig, toen ging ze op haar tenen staan en zoende hem vluchtig op een wang. Maar ze kon geen woord zeggen. Ze kon alleen haar hoofd schudden en blozen, en Charles Ransome zei stijfjes: „Meen je het werkelijk?" „En of', zei Ni grinnikend. „Je zult es zien, wat plezierig het wordt. Kijk, Doxie, ik draai je mijn andere wang toe". „Pleizier voor jou misschien, maar wat.begon Gerry. „Hou je mond, Gerry, je hebt van daag al genoeg bedorven". „Nee, Nigel, nee, riep Lola en legde haar hand op Gerry's arm. „Je moet niet op die manier tegen Gerry spre ken. Je begrijpt hem niet. Ik wel..", ze glimlachte verlegen op naar Gerry's gezicht. „Hij bedoelde het goed. Ik wist het, zie je. Het was mijn bedoeling niet zo gemeen tegen je te zijn, Gerry, maar ik moest het. Ik moest je bestrijdenik streed voor Linda. Doxie begrijpt het ook, niet, schat?"Ze liet Gerry's arm los en gleed op haar gewone gracieuse ma nier naar Doxie. „Je weet, dat als ik iets wreeds zei, niet ik het was, die sprak. Ik was een ogenblik gek. Ik dacht, dat ze haar van mij af zouden nemen, en ik was als een moeder die om haar kind vocht. Ik moest haar redden „Wel, je hebt haar gered, Lo, zei Nigel droog. „En ik geloof, dat we je de minder vriendelijke opmerkingen, die je gedurende het reddingswerk uitte, allemaal vergeven". „Natuurlijk, schat", zei Doxie. „Ik heb niets te verge\en", zei Gerry, „ik besef, dat ik het recht niet had tussenbeide te komen Plotseling praatte ze allemaal tege lijk. Ze stonden rondom Doxie en Nigel en spraken vriendelijk en zelfs schertsend met Gerry. Ze hadden het onweer allen tezamen doorstaan en het gemeenschappelijke gevaar had hen verenigd. Maar niemand dacht er aan de repetities te hervatten en Charlie besloot er voor die dag maar mee op te houden. „Morgen allemaal weer present", zei hij. „Ik ga weg". Het volgende ogenblik verlieten ze allen de zaal. Ze zwermden weg in troepen, opgewonden pratende en lachende. Lola nam Doxie mee om zich wat op te knappen en Nigel en Gerry bleven alleen in de schemerige ruimte achter. „Wel", zei Ni „voor een niet voor- bereide voorstelling ging het hele maal niet slecht, wel?" Hij haalde zijn sigarettenkoker te voorschijn en bood Gerry een sigaret aan, maar Gerry schudde het hoofd. Zijn gezicht stond vermoeid en bleek. „Ik veronderstel, dat je je zelf erg slim vindt, niet?" „Deze keer net een beetje slimmer dan jij", zei Nigel. „Maar laten we daar geen ruzie over maken. Zoals Lo zo waar en lief zei, je bedoelingen waren goed". „En wat zijn de jouwe? Besef je. dat als jij je er niet mee bemoeid had, Lewis de boel had laten vallen en aan Doxie haar geld teruggegeven zou hebben?" „Dat is juist wat ik bedoelde, toen ik zei, dat ik slimmer was dan jij. Het laatste, wat Doxie wil, is haar geld terug". „Wel, je hebt het nu zo geregeld, dat ze het nooit terugziet", zei Gerry. „Je zult je nu wel een ridder voelen" „Luister, Gerry. Als we de boel in dit stadium stop gezet hadden zou iedereen ontevreden geweest zijn. Lola zou het jou en Doxie nooit ver geven hebben, en Doxie zou het zich zelf nooit vergeven hebben. Ieder lid van de troep zou er van overtuigd geweest zijn, dat men ze van het grootste succes der laatste jaren be roofd had". „Jij en ik weten heel goed, dat het geen succes zal zijn", zei Gerry. „Maar het gaat er bij mij niet in, dat jij zeven of achtduizend dollar uitgeeft alleen om dat te bewijzen. Wat ik me juist afvraag is, wat je er eigenlijk mee denkt te winnen?" Het was meer een uitdaging dan een vraag en Ni werd rood. „Grote hemel, gebruik je fantasie eens in plaats van je geweten", zei hij kwaad Gerry beheerste zich; hij stond op het punt iets nog veel primitievers te gebruiken dan zijn fantasie en hij vroeg zich later dikwijls af, of Ni toen wist, hoe weinig het scheelde, of hij had een vuisslag op zijn aris tocratische neus gekregen. Mar toen hij verder sprak, ontspanden Gerry's vuisten zich. „Ik verwacht er niets anders mee te winnen dan het besef dat ik een droom een weinig langer heb laten duren. Dromen zijn zo ver duiveld zeldzaam tegenwoordig en ik vind, dat ze toch wel aardig zijn; jij niet?" „Dromen zijn anders je genre niet, wel?" „Niet minder mijn genre dan het het jouwe is dromen te vernietigen. Dat moet de toneelatmosfeer zijn, denk je niet? Die demoraliseert. Ze maakt, dat je met je gevoelens denkt in plaats van met je hersensals je die tenminste hebt". „Het zal je geld kosten". Ni scheen dat niet gehoord te heb ben. Hij hield zijn sigaret in de hand en keek naar ie gloeiende punt. „Ik heb de laatste tijd veel vooraan naast Doxie gezeten en, waarachtig toen het allemaal in mekaar zakte, begon ik er net als zij over te den ken. Een ogenblik lqng leek Linda me even werkelijk als Doxie en Lola zyn. He was bijna, alsof een mense lijk wezen ter dood veroordeeld werd.hij hield even met spre ken op en keek Gerry aan. „Lola is een zeldzaam goede actrice, weet je".

Leidse Courant | 1959 | | pagina 9