ureek MARGARINE reclame deGruyter 2 voordeliger dan 1 EEN REEP VIER CENT specialist goede bril 2 pakken Vruchtenwafels samen 85 Ct. 2 pakken Afwasmiddel samen 40 ct. 2 pakken Wolwasmiddel samen 60 Ct. 2 stukken Overvette zeep samen 55 ct. SPECIALE Nu! Tijdelijk extra verrassing van Peijnenburg DEZE LUXUEUZE DOOS (stralend-helder kristalplastic) en deze heerlijke orangeade-koeksamen 1.60 ZITDAG flinke Jongen Televisie WOENSDAG 1 JULI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 In onze speelgoedafdeling is plaats voor een op het gebied van electrisch- en mechanisch speelgoed. Onze wensen gaan uit naar een ervaren verkoopkracht, die door zijn speciale kennis in staat is onze cliënten deskundige voorlichting te verschaffen en de chef te adviseren. Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling Perso neelszaken, 4e etage of brieven met volledige inlich tingen te richten aan genoemde afdeling. Geldig tot en met 7 juli 1959 Kers, kers, kersverse margarine speciaal gemaakt om alle huisvrouwen te laten proeven hoe kersverse margarine smaken moet. Uitsluitend tot en met 7 juli a.s. Bij elke twee pakjes margarine of vet VAN 10 CT. voor de spotprijs van (extra margarine uitgezonderd) U kunt zo dikwijls profiteren als U wilt. Supermargarine. pakje 45 ct. Fijnste margarine. pakje 40 ct. Plantenmargarinepakje 44 ct. Zuiver gesmolten vet pakje 46 ct. DE KOFFIE- EN THEEZAAK Ai! wat een prachtige doos! Stralend-helder kristalplastic, speciaal voor Peijnenburg gemaakt om er mee te verrassen. Wat u d££r niet allemaal mee doen kuntkoekjestrommel, ijskast-set, picnic-doos, enz. enz. Maar vraag dan nu direct uw leverancier van Peijnenburg's koek om zo'n heerlijk orangeade-blok in de mooie luxe plastic doos. Doos èn koek samen voor maar 1.60. Terwijl nota bene de doos alléén al meer waard, is. Direct doen dus! Schildersbedrijf H. P. JANSEN heeft plaats voor Geroutineerde Constrüctieschilders Aanmelden: OUDE SINGEL 20 te LEIDEN Opticien ,,'T BRANDPUNT" zit donderdagmiddag 2 juli in het wijkgebouw te Rijpwetering van 2.30 tot 5.30 uur. Brillen met en zonder recept, monturen in alle prijsklassen. Leveranciers van alle ziekenfondsen. KUNSTGEBIT gebroken, gescheurd of tanden afgebeten, repara ties in enkele uren gereed. Enkri, telefoon no. 23970, Hogewoerd 88. CORBA Mare 96 Leiden wordt gevraagd een voor loop- en bakkerij- werk. Aanmelden na 6 u. INTIEM, GEZELLIG ZAALTJE Zeer voordelig te huur, voorzien van geluids installatie. Dagelijks te bezichtigen. „DISCOMARKT" Doelensteeg 11, a.h. Ra penburg, b.d. Univers. Aan de LEIDSE GROENTEN- VEILING kan een persoon geplaatst worden voor het repareren van veilingkis- ten. Aanmelden vrijdag tussen 1 en 2 uur, Zoeterwoudse- weg 2. 2 Gevraagd: voor zo spoedig mogelijk tuinders- knecht. Aanmelden: Haag- weg 232, Leiden. 2 Meisjes komt bij ons wcrxen. Schoon en licht werk op de afd. mangel kamer. Wasserij Nooit ■ledacht, v. d. Valk Bou- manweg 27a, Leiderdorp. 2 Nette vrouw biedt zich aan om bij haar zelf thuis te wassen. Al of niet ge streken. De was kan op gehaald en thuis bezorgd worden. Br. onder no. 2979 bur. v. d. blad. 2 Te koop: gebr dames-, heren-, jongens- en meis jesrijwielen, in prima st W. v. d. Wiel. Koningstr 2, Leiden 2 Enige nette meisjes gevraagd voor schoon licht werk. Uiterstegracht 144, Leiden. 2 Iedereen zonder borg. Kredieten van 500.- t.m f <*300.- voor aanxoop meu belen, woningtextiel: rechtstr fabriek. Enorme besparing Bovenstaande kredieten tegen uiterst soepele betaling onder strikte geheimhouding. Vraagt inlichtingen: Post bus 1083, Rotterdam. 2 Voor uitzending eevr geroutineerde (Steno)-tv- pistes. Gehuwd geen be zwaar. Snelle wekelijkse afrekening met winstaan deel. Soli. Tvme- Kopieer - en Adresseerinrichting Van der Linden, tel. 30065 2 Strijksters en nette meisjes gevraagd, ook ge huwde vrouwen komen in aanmerking, voor alle afdelingen, bij Stoom- en Chemische wasserij „De Zon", firma H. J. Dieben, Zoeterwoudse Singel 23, Leiden. 2* Als nieuw gasfornuisje met geëmailleerde oven; modern eiken litsjumeaux met spiralen; kasten; zwa re eiken tafels, in soort; gashaard; gestoff. bank stel om te overtrekken; studiepiano 75.-; oud- Hollandse zitkamer ameu blement met leeuwenkon- pen (iets aparts). W. F. Kooreman, Nieuwe Rijn 9, t.o. V. en D„ tel. 23261. 2 R.K. Jongen van 15 jr. Mulo-leerling, zoekt werk zaamheden voor de va- cantie, van 13 juli t.m. 19 aug. Bij voorkeur op het land. Maarten Vlek. Maarsmansteeg 4a, Lei den, tel. 21673. 2 ƒ137.50 kost onze spe ciale reclame tweekleuri ge sportfiets geheel com pleet met lamp-, slot en jasbeschermer. Nic. Schou ten, R.A.Veen. 2 Gedurende de vacan- tieperiode kunnen bij ons komen helpen schoolgaan de meisjes vanaf 15 jaar, bij Stoom- en Chemische wasserij „De Zon", Firma H. J. Dieben, Zoeterwoud- sesingel 23, Leiden. 2 Te koop aangeboden: 3000 2-jarige Pyrethrum- planten Rooison. Te bevr. Zuid weg 17, Rijpwetering, tel. K 1712—218. VOOR EEN in elke prijs naar Fa.i.J. v.d. Wiel Nieuwe Rijn 62 Leiden Telef 24108 v d. Water Haarlemmerstraat 207 2 Kredieten t/m f 3000.- (zonder borg) vooi aan- kuop meubelen en voning- t:xtiel direct van fabriek in iedere prijsklasse Enor me keuze en besparing Prettige betaling. "raagt vrijblijvend irHichtin »n Geheimhouding verzekerd Postbus 538, Den Haag 2 Voor Shell-superben- zine naar Nic. Schouten te Roelofarendsveen. 2 Doe het zelf. Hard-, zacht-, geplast-, gaatjes-, watervast-, brandvrij- en tegelboard Kastplanken laten, lijsten, triple plas ticplaten, deurplaten, lijm, carton enz Troost. Haven 11. (naast Roelofs). telef 24734 2 Luchtbedden Gebruik te rubberbedden afkomstig uil onze verhuur f 8.- tot 12.- per stuk Niet goed geld terug. H. R Troost. Haven 14, Leiden, telef 2 Wij hebben niet alle merken in voorraad, maar verschillende, en kunnen wel allen, die te koor zijn. leveren. Voor aankoop van nieuwe motor ;>f scoo ter: Valk a.d. H Schouw. Voorschoten. 2 Postzegelverzamelaars. Ook in de zomer moet uw verzameling op peil blij ven. Komt U onze nieuw- tjesboeken eens inkijken. Er is vast wat voor U bij. Van Leeuwen'. Postzegel- handel, Lokhorststr. (Pie terskerkgracht). 2 Sensatie!! In 3 dagen in uw bezit: Duitse t.v. 5.- p.w.; radio's 2.50 p.w.; wasmachines 2.- p.w.; meubilair 3.50 p.w.; mod. bankstellen 3.- p.w., enz. Schrijf: Fa. Trebo. St. Jo- sephstraat 16. Arnhem. 2 Nachtelijke tobberijen. Calma Dragées brengen overspannen zenuwen tot rust f 2.- bij elke drogist. ZOMERTIJD Laat Uw Centrale Verwarming nu door ons gereedmaken of inrichten voor oliestook. Wij geven U deskundig en vrijblijvend advies. Verwarmingsinstallatiebedrijf G. A. A. NOUWËNS Geverstraat 63b Rijngeesterstraatweg 94 Tel. 22634 OEGSTGEEST Tel. 20338 maat, ook voor het moder niseren van uw deuren Geschaafde latten in di verse maten. v. d. Steen, Levendaal 139, Leiden. Uitkomst voor iedereen Wij leveren U totaal be drag voor aanschaffing Ai te lossen met f 3.75 p w Postbus 41. Den Haag R K. Voogdijvereniging zoekt: a. voor een jongetje van lVt jaar een eenv. har telijk pleeggezin, b- voor een jongen van 17 jaar een eenvoudig kosthuis met huiselijk verkeer. Brieven onder no. 759 bu reau van dit blad. 2 Iedereen is enthousiast als wij uw matras over trekken met damast. Een één-persoons vanaf f 19.50. twee-pers. vanaf 26.50 Smits bedden en tapijten magazijn Mare 98, Vrou- wensteeg 9, tel 23913. Aangeboden in Rijswijk Z.H. ruime zonnige 4 Kamerflat met fietsenberging en bal- con, 2e etage. De huur is 11.90. Gevraagd in Leiden: 4 Kamerwoning liefst benedenwoning. Zelfst. huis- Br. onder no. 737 bur. v. d. blad. 2* Rotan meubelen wie gen mandenwerk koopt u het voordeligst bii Fa van der Vaart Lange Pie terskerkkoorste*»-' 24 tel 30534 Sneciaal adres voor reoaraties en bekleden van wiegen. 2 De Sleutelkoning Bii maken van alle sleutels re- oareren. veranderen en ODenen van elk slot Haar lemmerstraat 273 tel 33958 (bii de Overdekte) Leve ring aan Riik en Gemeen te. Maandagmorgen geslo ten 2 RK. Jong echtpaar zoekt 1 of 2 kamers met gebruik van k?uken Br. onder no. 2986 bur. v.'d. bl. 2 Bromfietsen, uit voor raad leverbaar o.a. Spar ta, Germaan, Berini. Ba- t zus en Solex. Nic. Schouten, R.A.Veen. bf Poedelhondje, box r tekkel collie, oi ander ras hondje gevraagd, v. d. Wa teringenlaan 154, Voor burg, tel. K 1700—725793 2 Aangeb. Singer hand- naaimaonines 55.-, 85.-; electrische naaimachine 195-; Singer trapnaaima- cl. -o in salonkast 225.-. Machines prima werkend, verkoop met garantie. Naaimachine-home, Haag- weg 172a, Leiden. 2 Ruime sterke broek zakken, kant en klaar, p paar 1.25. Elastieken raf fia ceintuurs, in moderne kleuren en breedtes. Tent linnen, o.a. geschikt voor windscherm 140 brd. Fourniturenhandel Mol. t.o. Elisabeth-ziekenhuis. 2 Bestelwagen. Renault 1000 kg, in prima staat, 3 jaar oud, van eerste eige naar, geen olieverbruik. Deskundig onderzoek toe gestaan. Th. v. d. Berg, Hoofdstraat 78 (na 5 uur) Valkenburg (Z.H.), telef. 2907—K 1718. 2 Messerschmitt is voor deliger! 3-pers., verwar ming. topsnelheid 100 km. verbruik 2530 km p 1. jaarbelasting /30.- motor- of autoriibewijs. Vraag folder „Wat kost Messer schmitt riiden per km" en/ of betalingschema aan Valk, H. Schouw. Voor schoten. tel. 25191-K 1710 2 Boxer pup te koop, 9 weken oud, prima afstam ming. Hendriks, Maresin- gel 37, Leiden. 2 Overhemdenreparatie. Boorden en manchetten, enz. vernieuwen onder ga rantie, ook no-iron. „Smits" overhemden- en kousenreparatiebedriif. Nieuwe Rijn 94, tel. -25391. 2 Wij zijn weer ruim ge- 2 Onderzetmeubel met ingebouwde bar en pla- tenwisselaar, 4 snelheden, een maand oud, van 250.- voor 110.-; nieuwe kinder wagen 75.-; nieuwe da- messportfiets met hand remmen, is niet bereden 135.-. Aloëlaan 8- automobielen, zowel luxe als bestel met onze beken de unieke garantieregeling Betaling in overleg. Inruil mogelijk. Garage J. v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4A Leiden, tel. 25259. handnaaimachine, in zeer goede staat, met garantie, prijs 65.-; Singer hand naaimachine, in goede st., met garantie 45.- Heren straat 23, Leiden, telef. 32027.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 4