Scherp Ouders namen afscheid van de heer W. Zandvliet Zilveren jubileum bij Grofsmederij Oud-pastoor Smitz 80 jaar GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN Dli)A(j 9 JUNI 1959 DE LE1DSE COURANT PAUINA i Zijn stempel gedrukt op de Dominicus Savioschool Gisteravond hebben de ouders van de leerlingen van de Dominicus Savioschool aan het Rapenburg af scheid genomen van het hoofd van deze school, de heer W. Zandvliet. Dit gebeurde in de Vergulden Turk", waar men was bijeengekomen onder leiding van de voorzitter van het oudercomité, de heer J. C. Stolwijk, die de heer Zandvliet, zijn vrouw, de aanwezige leerkrachten en ouders welkom heette op deze ouderavond, welke wel geheel anders van karak ter was dan de overige avonden. De heer Stolwijk zei, dat deze bij eenkomst niet was belegd, omdat men zo blij was, dat de heer Zand vliet nu weg gaat naar Overveen, maar omdat men uiting wilde geven aan de waardering voor het werk van dit schoolhoofd voor zijn kinde ren aan het Rapenburg. Spr. noemde de goede basis, welke de school vormt voor het later te volgen mid delbaar of voortgezet onderwijs, bij zonder geslaagd door het toedoen van de heer Zandvliet. De heer Stolwijk liet nog wat licht schijnen op de financiën van het oudercomité en introduceerde het van het bijeengebrachte geld gekochte projectie-apparaat voor de school- films bij de ouders. Zo konden de ouders kennis maken met enkele in teressante rolprentjes, zoals die op school worden vertoond en die altijd zeer bij de kinderen in de smaak vallen. Na een pauze werd het echtpaar Zandvliet een hulde gebracht. De heer Zandvliet was destijds een van de eersten, die tot oprichting van en oudercomité overgingen. Dit kóst te wel eens hele avonden van bespre kingen. Mevr. Zandvliet had dan be slist te klagen, maar toch gaf zij al haar medewerking. Uit dankbaarheid hiervoor bood he comité haar een rijk boeket bloemen aan. De woorden van dank en waardering tot de heer Zandvliet gingen vergezeld van twee klapstoelen, een geschenk van de ouders, en een opklapbaar tafeltje, dat namens het oudercomité werd aangeboden. De leerkrachten zullen i in de loop van de week nog hun ei gen geschenk aanbieden. De heer Zandvliet zeide in zijn dankwoord, dat de bijna 9Vs jaar, dat het oudercomité bestaat, zonder en kele wanklank zijn verlopen. Dit gaf hem een gevoel van voldoening. Het comité is nooit een klachten bureau geworden, de moeilijkheden werden altijd besproken. Hij zag het oudercomité als een nuttige instelling men leert lkaar kennen en waarde ren. De heer Zandvliet drukte de ouders op het hart, met de school mee te werken, de liefde kan nu een maal niet van één kant komen. Voor al vroeg hij aan de ouders te letten op de deelname aan de schoolmis. Hoewel hij zeker niet twijfelde aan de belangstelling der ouders De voorzitter van het oudercomité (links), de heer J. C. Stolwijk, heeft aan het scheidende hoofd der Domi nicus Savioschool, de heer W. Zand vliet, het cadeau der ouders aange boden. In het midden mevr. Zand vliet. vond hij, dat deze toch groter kon "t is niet be: Zandvliet. Tenslotte dankte hij voor het in hem gestelde vertrouwen. Hij had zijn best gedaan, ieder kind te bren gen op de plaats waar het thuis hoort. De heer Zandvliet vroeg dit zelfde vertrouwen te schenken aan zijn nog onbekende opvolger. Na de dankwoorden van de heer Zandvliet aan de ouders voor het prachtige ge schenk en aan het comité met zijn voorzitter voor de loyale medewer king namen de aanwezigen persoon lijk afscheid van het Scheidende hoofd der Savio-gemeenschap. Vandaag herdenkt de heer H. Fla- man, vroeger voorwarmer, thans af- bramer in de Kettingfabriek der Kon. I Ned Grofsmederij zij: zilveren jubi-1 leum in dienst dezer n.v. De jubilaris werd hedenmorgen, J vergezeld van zijn gezin, door de di- j recteur der K.N.G. in de vergader- j zaal van de n.v. ontvangen. De heer ir M. C. de Jong memoreerde in har- telijke woorden de staat van dienst van de heer Flaman. POTLOOD EN GEEST No. 508 Horizontaal: 1. gem. in Z.H., 5. Javaanse huisvogel, 6. stad in Duitsland, 8. slede, 9. radio om roep vereniging (afk.), 11. bekende afkorting, 13 tegenstelling van arm, 15. telwoord (Eng.), 16. gei., in Over., 17. eer, 19. snoezerig, 21. soort onderwijs (afk.), 22. meisjesnaam, 24. afkorting van item, 25. kreet, 27. voorvoegsel, 29. gem. in Z.H. Verticaal: 1. voornaamw., 2. te vens, 3. tweetal. 4. telwoord, 5. pap, 7. onbep. voornaamw., 8. gem. in Z.H., 10. verdicht verhaal in proza, 12. gem. in Z.H., 14. rund, 15 ge wicht, 18. vis. 20. bijwoord, 22. meis jesnaam, 23. sluiskolk, 26. in loco (afk.), 28. scheikundig element (afk.). Oplossing morgenavond. Oplossing no. 507: Horizontaal: 1. veer, 3. Belg, 5. oor. 7. strop, 9. rel, 11 koren, i3. ruk, 15. sar, 16. spier, 18. aga, 20. steil, 22. een, 23. maan, 24. kras. Verticaal: 1. vier, 2. rot. 3. broos, 4. geen, 6. ork, 7. sluis, 8. praal, 10. Erp, 12 erg, 14. keten, 16. stom, 17. ree, 19. Ares, 21. ink. Verweerschrift de heer A. van Dijk Het katholiek raadslid, de heer A. van Dijk, heeft aan alle leden van de Katholieke Volkspartij in de af deling Leiden en aan de fractie voorzitters in de Leidse Raad een bezwaarschrift gericht tegen zijn royement als lid van de KVP. In dit geschrift voert hij als voor naamste bezwaar aan, dat er nóóit een officiële rehabilitatie is gevolgd op de, naar de heer Van Dijk mee deelt, voor hem beledigende be- stuursverklaring, die in de vergade ring van 21 februari 1957 door het voormalig afdelingsbestuur werd af gelegd. Aan hetgeen de heer Van Dijk in dit bezwaarschrift heeft vastgelegd, ontleent hij het motief in de lopen de zittingsperiode zijn raadszetel te blijven bezetten, terwijl hij voorts van mening is, dat vele leden van de KVP zijn lidmaatschap van de raad blijven steunen. Leidse agenda WOENSDAG, 10 JUNI Rozenkranskruistocht, St. Petrus- kerk, 7 uur nam. „De Natuurvriend", Ledenverga dering, Gebouw Steenschuur 8, 8 uur nam. DONDERDAG, 11 JUNI Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf Contactavond jongens leerlingstelsel, Boerhaavezalen, 8 uur nam. Koninklijk Zeemanscollege „De Groninger Eendracht". Lezing over kustvaart door kapt. J. D. J. Postma, De Burcht, 19.30 uur nam. APOTHEKERSDIENSTEN Geopend Zuider-apotheek, Lammen- schansweg 4, tel. 23553. BIOSCOPEN. De films in de week van 512 juni 2ijn door de Kath. Film Centrale als volgt gekeurd: Casino: „The horses mouth", alle leeftijden. Lido: „Flitsende degens", 14 j. Luxor: „De vrouw die tweemaal leefde", 18 jaar. Trianon: „The big country", 14 jaar. Rex: „De hofnar", alle leeftij den. (Donderdag „Liebe. Tanz und 1000 Schlager", alle leeftijden). Zijn speciale taak, he' -afbramen, is iets, waarin men al zijn kunnen moet leggen om tot een goed eindproduct te komen. Dat is op de internationale markt van het hoogste belang, omdat daar een kwaliteitsproduct maatge vend is. Spr. dankte de heer Flaman voor zijn prestatie bij het door hem verricht v/erk. Ir de Jong bood hem vervolgens een enveloppe me' inhoud aan, bene vens het ere-diploma van de Mij. voor Nijverheid en Handel inet de daar bij behorende zilver 2n draagpenming. De heer J. v. d. Waals, bedrijfs leider aan de Kettingfabriek, roemde de omgang met de jubilaris in de werkplaats die altijd prettig is en do heer J. Coest, livan de onder- nemersraad sprak namens de Ego- kettingafdeling en afbramerij, daarbij enkele geschenken aanbiedend. De heer Fl-aman spr^k ten dotte een dankwoord. DANSEXAMENS AMATEURS Het tweede examen in dansschool Evert Castelein bracht een deelname van 37 jongelui. Voor bronzen medaille slaagden de dames: L. van Adrichem, Leiden, M. Heemskerk, Rijpwetering, H. Schrijer, Leiden, R. v. d. Voorn, Hoogmade, W. Meyers, Oegstgeest, en de heren: A. Castelein, Leiden, M. Kortmann, Zoe- terwoude, W. v. d. Ploeg, Zoeterwou- de, J. Gies Broesterhuizen, Roelof- arendsveen, G. v. d. Velde, Nieuw Vennep. Met lof slaagden de dames: Th. Duivenvoorden, Lisse, A. Bisschop, Bodegraven, M Koelewijn, Noord- wijk, G. Schilder, Leiden, en de he ren: J. Bisschop, Bodegraven, J. Hen- driks, Leiden, F. Arnold, Voorburg. Met hoogste .lof de dames: Corry Albers, Leiden, Corrie de Groot, Lei den, L. v. d. Klauw, Haarlemmer meer, I. v. d. Berg, Leiden, Lia van Dril, Hillegom en de heren: C. Brou wer, Hillegom, Rudie van der Hey- den Leiden en Humiel Castelein. Voor zilver de dames: L. v. d. Klauw, Haarlemmermeer, C. v. d. Maat, Oegstgeest, C. van Dril, Hille gom en de heren: C van Ruiten, Lis- se. C. de Haas, Leiden. Met lof mej. Corry de Groot, Lei den: met hoogste lof: mej. M. Lasca- ris, Sassenheim en de heer C. van Dijk, Leiden. Voor goud: mej. Digna Beiersber- gen. Hillegom (met lof). Voor goldstar de dames: M. A. Boe tekees, Leiden, Corry van Huiten, Lisse en de heer O. M. A. Straver, Leiden, allen met lof. RUIM 4M7LLE VOOR ROODE KRUIS Goed resultaat wordt gemeld van de Roode Kruis-collecte, die op de straten gehouden werd. Men haalde twaalfhonderd gulden meer op, dan het vorig jaar met een totaalbedrag van 3661. De verkoop van auto- en rijwielwimpels leverde nog eens 1033 op. Zondag 14 juni bereikt oud-pas toor R. Smitz OFM de leeftijd van de zeer sterken, zijn 80e levensjaar. Gedurende 15 volle jaren was hij pastoor van de door hem niet te vergeten Hartebrugsparochie. Daarna was hij zes jaar zogenaamd eme ritus of rustend in de Haagweg- parochie, maar was ook daar niet werkeloos. Het is te begrijpen, dat hü in een periode van ongeveer 22 jaren met stad en parochie ver groeid is en volop nog in de geest meeleeft met het wel en wee van zijn geliefd Leiden en met tal van de inwoners, wier zielzorger hij was. Thans vertoeft hij in het klooster te Venray, waar hij na zijn verdiens telijk leven een welverdiende rust doorbrengt. Maar intussen door zijn opgewektheid en hartelijkheid zijn medebroeders weet goed te doen. Zijn oud-parochianen en vele ken nissen zullen hem op zondag onge twijfeld dankbaar gedenken met een oprecht „Memento". J. v. d. Zeeuw nam afscheid van „Voedmgs- en Genotsmiddelen" Halve eeuw voorziiier De heer J. van der Zeeuw (75), die 50 jaar lang voorzitter is geweest van de Algemene Nederlandse Be- drijfsbond van voedings- en genots middelen, afd. Leiden, heeft gisteren afscheid genomen van het vereni gingsleven. Onder leiding van de vice-voorzit- ter van de bond, de heer G. Jansen, werd bij die gelegenheid in de foyer van de Burcht een receptie gehou den, waarop tallozen van hun mede leven kwamen getuigen. Woorden van lof en bewondering werden ge sproken door de heer P. de Kreus, namens het bestuur van de bestuur- dersbond van 't NVV en dor de he ren K. Vleezenbeek en G. van Veen, resp. namens de afd. Den Haag en Rotterdam en door de heer J. J. van Stralen, namens de Coöp. „Vooruit" te Leiden. De laatste schetste de af delingsvoorzitter als iemand, die al tijd betrouwbaar was en wist, wat hij wilde. Namens het GAB was te genwoordig de heer Van 't Veer en ook het districtshoofd van de ar beidsinspectie, de heer Tazelaar uit Den Haag. In een persoonlijk woord zeide deze, dat hij de vertrekkende voorz. had leren kennen als een in nemend man, die veel voor de ar beidersbeweging heeft gedaan. Ook de heer Den Duik, hoofd van de rayonale bakkerij commissie en Van der Oord van de Leidse bakkerij- bedrijfscommissie lieten zich in lo vende bewoordingen uit over de heer Van der Zeeuw, en evenzo de heer Van Bergen Henegouwen, die sprak als voorzitter van de Leidse Bond van Broodslijters. De heer W. Goddijn, voorzitter van de de r.k. zustervereniging „St. Jo ris" zeide de heer Van der Zeeuw te hebben leren waarderen als „een echt bestuurder, de jongeren ten voorbeeld". Hij sprak de hoop uit, dat het werk, dat achtergelaten wordt door de heer v. d. Zeeuw, in diens geest worde voortgezet. Ook de heex J. S. Smid, namens de Chr. bond N.C.V.G.B. zag in de trouw en de volharding van de schei dende bestuurder een voorbeeld voor de jeugd. De heer A. J. van Tienen roemde de wijze, waarop de heer v. d. Zeeuw altijd heeft geijverd voor de belangen van d^ werknemer. De heer L. Witte, hoofdbestuurder van de bond, was eveneens vol lof. De heer Rippen, van de Alg. Ned. Bond van bejaarden en gepensio neerden, drukte zijn Bewondering voor de vertrekkende bestuurder uit, door aan te kondigen, dat hij als voorzitter is gekozen van die bond. Onder de velen, die afscheid kwa men nemen, waren ook de wethou ders S. Menken en J. C. van Schaik. De heer Van der Zeeuw, dankbaar voor de steun, in zijn lange carriere ondervonden, sprak een dankwoord. Benelux radiotelescoop overtreft de andere Iniiiaiief van prof. dr. J. H Oort ie Leiden De organinsatoren voor Europese Economische Samenwerking heeft een voorlopig bedrag van 225.000 gulden beschikbaar gesteld voor de voorbe reidende werkzaamheden tot het bou wen van een „Benelux-radioteles- coop", die gevoeliger zal zijn dan al le tot dusverre bestaande apparaten op dit gebied. Deze radiotelescoop zal een kruis- antenne krijgen, waarvan de beide armen meer dan een kilometer lang zim. Het plan tot de bouw van de nieu we telescoop is uitgegaan van prof. dr. J. H. Oort, hoogleraar in de as tronomie aan de Rijksuniversiteit te Leiden n directeur van de Sterren wacht aldaar en van een Belgische collega. De totale kosten van de nieuwe kruisantenne worden geschat tussen de vijf en de tien miljoen giilden. Het staat nog niet vast, waar deze radiotelescoop gebouwd za1 worden, hoewel men aanneemt, dat in één van de BenelUx-landen zal zijn, aldus is van de zijde van de Leid e Sterren wacht vernomen. Vóór honderd jaar Uit de Leydsche Courant van Dinsdag 9 Juny 1859. Advertentie: De Afgesloten Zwemplaats in den Singel aan de Heerepoort zal van heden af op alle werkdagen geopend we zen. Op dringend verzoek en tot eene proeve zal dezelve des voormiddags van 9 tot 11 ure uitsluitend toeganklijk zijn voor Vrouwen, welke van de baden verlangen gebruik te maken, onder het toezigt eener vrouwe lijke Bediende. Burgerlijke Stand Geboren: Carolina', dr van J. Hou- weling en C. Cuperus; Ronald, zn van J. de Koning en A. Taffijn; Abraham Albertus, zn van J. Tisseur én A. van Laar; Antonia Engelina, dr van J. Tisseur en A. van Laar; Wilhelmus, zn van P. de Graas en L. E. Snoeks; Annette B. E., dr van J. J Vredeveldt en A. L. Rancuret; Rudolf R., zn van W. Hoogerdijk en P. E. Leitl; Reinier Th., zn van T. Hoogkamer en J. M. G. v. d. Post; Maria J., dr van S. F. Klein en A. J. M. Kriek: Marianne, dr van P. H. Bon en L. M. v. d. Giessen; Warner R. Th., zn van T. B. ten Kate en H. Cleveringa; Hendrik W., zn van H. Matters en P. W. Haasbroek; Robert J., zn van J. J. Mönnich en J. E. Rosenberg; Christina, dr van H. Geugjes en A. Ossevoort; Lefert W., zn van L. Schote ter Horst en M. Pieterse; Martha G. C. M., dr van P. T. M. van Galen en M. Pieterse; Agatha C. M., dr van J. P. Spruijt en H. M. de Jong; Johannes M., zn van G. H. M. Konings en W. M. Zoe temelk; Theo, zn van M. van Rijn en M. Varkevisser. Gehuwd: H. A. Blonk en B. van Kampenhout; J. van 't Zelfde en A. B. F. van Nood. Overl.: C. J. M. v. d. Meij, 3 jr, dr; J. E. M. vn Beers, 66 jr, man; M. Landwaart, 34 jr, echtg. van P. A. Jonk; G. Franken, 86 jr, wed. v. N. Teegelaar; K. Distelvelt. 62 jr, man; I. v. d. Linden, 80 jr, man; M. van Wieringen, 49 jr, man; C. Koppers, 85 jr, wed. van P. F. v. d. Broek. „Relletje" voor Rembrandt-lyceum Om vijf voor twee vanmiddag som meerden twee agenten twee leerlin gen van het Rembrandtlyceum aan de Burggravenlaan, die op de stoep zaten met de benen op het rijwielpad, door te lopen. Een van hen gaf aan dit bevel geen gevolg, dientengevol ge moesten de twee agenten ingrij pen en hem met geweld naar de in gang van de school verplaatsen. De stemming van de jeugd die zich in middels voor de poort had verzameld keerde zich tegen de beide agenten, die ook van de gummiknuppels ge bruik moesten maken om het gezag te handhaven. Ooggetuigen meldden ons, dat uit eindelijk de twee leerlingen met de politiewagen meegenomen werden. Een 19-jarige inwoner uit Oegst geest werd gisteravond op heterdaad betrapt bij het stelen van een fiets in de stalling aan de Vrouwensteeg. Het personeel van de stalling greep hem en leverde hem aan de politie uit. Op de Nederlandse damkampioen schappen 1959 in Valkenburg (L.) slaagden de heer en mevr. Boesman er in in de groep professionals de fi nale te bereiken. „KOEMPOELAN" A.S. WEEK END Naar wij vernemen, zal de „koem- poelan" voor leiders en leidsters van de katholieke jeugdbeweging niet zoals wij gisteren vermeldden op 20 en 21 juni te Overasselt worden gehouden, maar op 13 en 14 juni a.s. ALPHEN AAN DEN RIJN Vrachtauto's botsten. Op de split sing Oostkanaal weg-Nieuwkoopse weg zijn omstreeks 17.40 uur maandag middag twee vrachtauto's tegen el kaar opgebotst, waarbij ze zware schade opliepen. De heer J. v. d. B. wonende in Ter Aar reed in de rich ting van zijn woonplaats. Op genoem de splitsing had hij geen voorrang verleend aan de voor hem rechtsko- mende vrachtwagen, die bestuurd werd door de heer A. H. v. D. te Alphen. De bestuurders liepen geen letsel op. ROELOFARENDSVEEN Op 't nippertje gered Toen de reeds bejaarde heer L. aan de Lan- geweg met zijn rijwiel te water ge raakte, bedacht de jongeman C. van Berkel zich geen moment en trachtte de heer L. aan de overzijde tegen de z.g. hoge dijk op het droge te brengen. Aangezien hij hierin niet kon slagen begaf ook de jongeman Wil van Emmerik zich te water, en nu slaagden zij er gezamenlijk in de reeds bewusteloze heer L. op het droge te brengen. De assistenten van dr v. d. Bijl en dr Muskens waren spoedig ter plaatse, waarna de heer L., die geen letsel van het ongeval heeft overgehouden, naar huis kon worden vervoerd. P. W. Martijn en fam., predikant, Co- betstr. 78; H. R. Vcrwers en fam., Schelpenkade 3a; H. M. Saverijns en fam., boekhouder, Corn. Schuytlaan 30; J. Verhoef en fam., slager, Willem Klooslaan 3; J. Buitenhek en fam., handzetter, E. van Beinumstr. 49; J. Bouies en fam., kantoorbediende. Vijf Meiplein 190; A. Waanders en fam., le raar, Corn. Schuytlaan 12; D. Zuider- veld en fam., hoofd ener school, Tib. Siegenbeekstr. 19; R. Cornet en fam., constructeur, E. van Beinumstr. 75; A. M. C. H. van Kempen en fam., winke lier, v. Vollenhovenplein 33; B. Palm, Haagweg 5; C. M. van de Ketterij geb. Elvers, lerares, Rijnsburgerweg 117; P. A. van der Klaauw, nopster, Molenstr. 29; N. A. Schut, Lange Mare 71a; A. B. Mann, werktuigkundige, Dijkstr. 27; J. C. Segaar, geb. de Jong, Haarlemmer weg 14; M. B. Hitam, Plantsoen 29; M. Kleijn, Leliestr. 26; A. Kleijn, Leliestr. 26; P. A. M. Bik geb. Waasdorp, Serin- genstr. 4; H. A. J. Lehaye, militair, Noordeinde 2a; A. F. M. Broeken geb. van Penpen, da Costastr. 46; S. Sonde- regger, Boerhaavelaan 42; G. E. A. van Langen, Plantage 4; A. C. Kleijn geb. Trotz, Druivenstr. 45; M. Verdegaal geb. van Beek. R- en Schiekade 132; W. Her stel. ingenieur, Kagerstr. 16; D. K. van Luyk, kleuterleidster. Kernstr. 7; M. Wijling, kantoorbediende. Dozystr. 12; A. J. Weyenberg, Roodborststr. 49; F. Jansen, militair. Noordeinde 2a; A. D. Stubbe, Jacob Catslaan 101; G. Liesen, kelner, Hooigr. 51; W. C. van Leeuwen Koningstr. 28. W. Zwanenburg en fam., Oranjegr. 64 naar Utrecht, Loopplantsoen 84; J Se- lier en fam., Groenesteeg 95 naar Rot terdam, Sandeveld 5; J. de Koning en fam., Resedastr. 18 naar Zeist, Tolhuis laan 48; J. C. Vintges en fam., v. d. Werfstr. 25b naar Leiderdorp, Hubrecht- straat 13; J. J. H. Lamers en fam., Boerhaavelaan 41 naar Schaesberg, Bos- laan 9; H. Cornelisse en fam., Lage Morsweg 66 naar Soest, Buys Ballotstr. 53; P. J. Huisman en fam., Boshuizer- kade 70 naar Rotterdam, Koornwaard- straat 30; M. E. Pont geb. Ouwerkerk en fam., de Goejestr. 64 naar Wasse naar, Vinkenlaan 4; H. J. Wijtenburg en fam., Thorbeckestr. 46 naar Tiel, Oran jelaan 11; H. A. Hiemstra en fam., Breestr. 54 naar Amersfoort, Helen Kellerlaan 2; C. H. Klasen en fam., v. Vollenhovenplein 69 naar Quatar; H. van Hoeken en fam., Paviljoenshof 12 naar Wassenaar, Rijksstraatweg 785; J. M. Donk en fam., Boerhaavelaan 30 naar 's-Gravenhage, v. Blankenburgstr. 60; J. Brand en fam., Stuwstr. 6 naar Brummen, Steenbeekstr. 59; F. J. Zee- len en fam., Thorbeckestr. 7 naar Oss, Willem III laan 8; A. Ouwehand en fam., Rijndijkstr. 87 naar Katwijk, Rei- gerstr. 7; C. Janse, Celebesstraat 5 naar •s-Gravenhage, Fultonstr. 193; J. M. Winkeler geb. van Es, Herenstr. 142 naar Amsterdam, 2e Helmerstr. 89; J. de Vo gel geb. Pardon, Buitenruststr. 3 naar Leidschendam, a.b. Veursestraatweg 108; T. C. Janse geb. Brouwer, Hoge Rijndijk 180a naar 's-Gravenhage, Fultonstr. 193; J. de Vogel, Rijndijkstr. 8 naar Leid schendam, a.b. Veursestraatweg 108; M. de Haan geb. Jansen, Zeemanlaan 15 naar Wassenaar, de Ridderlaan 1; J. H. Groot, Noordeinde 2a naar 's-Graven hage, Vermeerstr. 9; H. Fhber, Zeeman laan 53 naar Utrecht, Lepelenburg 1; J. J. M. Bonnet, P. de la Courtstr. 28 naar Utrecht. Aurorostr. 10; J. J. Boonman, Drie Octoberstr. 45a naar 's Heer, Arendskerke, le Dwarsweg 2; J. Boelee. Morsweg 176a naar Leiderdorp, M. P. Splinterlaan 7; W. Roodenburg geb., Henneveld, Lage Morsweg 63 naar Alke made, Julianalaan 62; J. Melchert, Mors weg 6264 naar Noordwijk, Heerenweg de Krom; J. Verhoog. Turfmarkt 10 naar Weesp, Nieuwstr. 94; C. H. Wljnands, Oude Rijn 2a naar Katwijk, Emmaplein 7; W. J. A. Goossens, Nieuwe Rijn 17 naar Nijmegen, Houtlaan 121; N. A. van Tilborg, Marnixstr. 81 naar Veenendaal, Westersingel 33 II; M. Deuchler, Burg gravenlaan 5 naar Zwitserland; B. J. H. Sloos geb. Puist, Burggravenlaan 229 naar 's-Gravenhage. Paulinastr. 94; B. Buis, Roodborststr. 52 naar Hengelo O, Deldenerstr. 306; C. H. F. Knol. Me- relstr. 3 naar Texel. Schildereinde 54; A. A. de Veer, Marislaan 29 naar 's-Gra venhage, Waalsdorperweg 80; J. M. L. van den Biggelaar, Rijnsburgerweg 10 naar 's-Hertogenbosch, Hekellaan 42; L. Verloop, Rijnsburgerweg 10 naar Noordwijk, Schoolstr. 17; A. A. Dirk zwager, J. de Wittstr. 14 naar Schiedam, Nieuwe Haven 151; C. F. C. Voorbij, G. Brandstr. 1 naar Hillegom, Leidse- weg 230; L. Segaar, Franchimontlaan 42 naar 's-Gravenhage, Hart Nibbrig- kade 7124; D. F. M. Twaalfhoven, J. v. Goijenkade 44 naar A'dam, Thor- beckeplein 5 boven; J. W. van Hoog straten, Rapenburg 12 naar 's-Graven hage, v. Hogenbroucklaan 86; M. van der Vliet, Kort Rapenburg 2 naar 's-Gra venhage, Zuidwerfplein 19; L. A. M. Beyer, Garenmarkt 16 naar 's-Graven hage, Pauwenlaan 17; A. C. J. Slewe, v. d. Hoevenstr. 10 naar Leidschendam. Dr. v. Noortstr. 152; P. Simon van Leeu wen, Groenhovenstr. 11 naar Bloemen- daal, Bellamylaan 7: J. M. H. Wilms, Haagweg 166 naar Heerlen, St. Francis- cusweg 53; J. D. de Booij, Dijkstr. 2a naar Leiderdorp, Berkenkade 29; J. A. Klop, Rijnsburgerweg 10 naar Kortgene, Weststr. 31; J. L. van Klinken, Aal markt 6 naar 's-Gravenhage, Groene- wegje 131; E. G. J. J. Roolvink, Haar- lemmerstr. 139a naar Groningen, Hof straat Ha; O. Schreuder. Burgstr. 1 naar Oegstgeest, Rhijng.str.weg 159; F. van Akerlaken geb. Rogier, Driftstr. 2 naar Dordrecht, Zwarte Hondstr. 22; A. Wienke geb. Bos. Wasstr. 65 naar Gro ningen, v. Brakelplein 50; G. de Jong, P. J. Blokstr. 43 naar Zaandam, Burg. Smitstr. 35; T. J. van der Meij, Papen gracht 25a naar Sassenheim. Hoofdstr. 302; B. G. A. Welling. Noordeinde 2a naar Hilversum, Conradstr. 14.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 2