Na voortreffelijke eerste helft verloor Nederland met 2-1 van Schotland Zwaluwen veroverden de eerste vijf plaatsen in Olympia's Tour Hoe de wedstrijd verliep DONDERDAG. 28 MEI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 angst steeg, dat dit doelpunt de inleiding zou vormen tot een Nederlandse neder laag. Want Nederland had hierop geen antwoord. Reeds vijf minuten later vol trok rechtsbuiten Leggat het vonnis en de angstgevoelens bleken maar al te waar te zijn geweest. Het was Law, die In de kleedkamer: GEDRUKTE STEMMING de grondslag le§de voor dit doelpunt nog a{ie aanleiding was tot vreugde. Een Linksbuiten Auld door Portugese scheidsrechter uit veld gestuurd Rechtsbuiten Leggat werd er voor in zijn inzicht is toch wel verbluffend. De de triomf naar de middencirkel terug gevoerd. De felle Schotse vleugelspeler was juist even eerder bij de bal geweest dan Frans de Munck. Dat leverde het tweede Schotse doelpunt en de zege op. Maar het is zeer de vraag of de Schot se voetballers wel zoveel reden hadden om te juchen. Manager Andy Beattie had dat stellig niet, want op bevel van de Schot bleek de kleedkamer van zijn team na de wedstrijd gesloten tot de rust in het stadion was teruggekeerd. Ja, had deze zegevierende Schotse ploeg nu eigenlijk wel reden om zo geestdriftig te zijn over de overwinning? Het is een vraag waar men in Neder land wellicht anders over denkt dan in Schotland. Maar toch geloven we, dat de objectieve beschouwer dient vast te stellen, dat die Schotse overwinning wel een erg ruime beloning is voor bijzon der matig en vaak veel te hard spel. manier waarop hij bijvoorbeeld eerste helft de naar het centrum afge zwenkte linksbuiten Auld een scorings kans ontnam, was kenmerkend voor dat inzicht. Middenvoor White, stond, in de middencirkel, een tiental meters achter Auld. De Munck voelde wat er ging ge beuren. Voordat White zijn dieptepass had bunnen geven kwam de DOS-doel- man al naar voren. Toen kwam die pass, doch voordat Auld de bal had kunnen bereiken, had de Munck de aanval al onderbroken. Op deze foto ziet men hoe Kees Rij vers werd gemangeld" tussen v.l.n.r. de Schotten: rechtshalf Hewie, doelman Farm, en rechtsback Mackay. VOORTREFFELIJKE LEIDING Arbiter Campos, de in Nederland wei nig bekende Portugese scheidsrechter, heeft in voortreffelijke samenwer king met zijn landgenoten Soares en Gouvela deze lang niet gemakkelijke wedstrijd zeer goed geleid. Hij was rus tig, maar schroomde niet enkele minu ten voor het einde van de wedstrijd de moeilijke, maar volkomen juiste beslis sing te nemen, toen linksbuiten Auld zich wel heel erg vergat in een duel met Jan Notermans. liet Nederlands elftal heeft voor om streeks 55000 toeschouwers in het Olym pisch stadion in de tweede helft tegen drong tot de eindronden van het toer- lijk voetbal zeker scheen. Want dan nooi om het wereldkampioenschap, be- mocht de voorsprong slechts één doel- hoorde te bereiken tegen een team dat punt bedragen: 1-0, gezien de kracht- van meet af aan in een te laag tempo I verhouding was dit zeker wel verdiend. speelde. We willen niet zover gaan te zeggen, dat de zege Nederland toebehoorde. Wel geloven wij, dat men ons moeilijk van misplaatst chauvinisme kan betichten wanneer we constateren, dat een pun tenverdeling de krachtsverschillen beter had weergegeven. Immers, het overwicht dat Nederland voor de rust had was stellig groter dan dat van de Schotten na de hervatting. In die eerste speeltijd heeft het Neder landse team goed gespeeld. In het bij zonder „jubilaris" Kees Rijvers was bij zonder actief. Jan Notermans, die deze dag ook al een jubileum vierde, speelde een uitermate verstandige partij. Zijn ingrijpen was resoluut, zijn inzicht voortreffelijk. Trouwens op Hans Kraay na, die met te weinig zelfvertrouwen speelde, was de Nederlandse defensie zeker voldoende. Tezamen met Coentje Moulijn heeft Rijvers het de gerouti neerde Evans in wie wij deze avond toch echt geen tweede Billy Wright heb ben gezien en Mackay bijzonder moeilijk kunnen maken. Die 10 voor- Maar, de Schotten wilden geen neder laag, tégen geen enkele prijs en zij waren bereid hiervoor dik te „betalen". Zij slaagden in hun opzet maar het kost te hun de sympathie van hun tegenstan ders, het Nederlandse elftal, van het pu bliek envan de scheidsrechter, de voortreffelyk leidende Portugees Cam pos. En dit laatste kwam hun vooral duur te staan, want toen enkele minuten voor het einde linkbuiten Auld de op de grond liggende Notermans tegen de arm schopte, was hij onverbiddelijk in zijn vonnis: „d'r uit". En dc winnaars gingen af onder een oorverdovend gefluit en gejoel van de menigte. Het was een onaangenaam slot van een wedstrijd, die in een prettige sfeer begon en voor ons, Nederlanders, boven dien in de eerste helft hartveroverend was door het goede spel over de g ele linie. Het was in 't geheel niet merk baar, dat op het laatste moment er een reserve in de ploeg was opgenomen, na melijk Cor van der Gijp, die de gebles seerde Van der Linden verving. Onze landgenoten namen dadelijk het initia- van te dromen!. Maar hoog over het doel trok de bal zijn lijn. De acties van de Schotten waren incidenteel om van gevaarlijk te kunnen spreken. Het was daarom geenszins verwonder lijk. dat Nederland in de 18e minuut de leiding nam. Er ging aan dit doelpunt een van de weinige op winst afgestelde aanvalsacties van Schotland vooraf waarbij de Munck op bekwame wijzè een mooi schot van rechtsbinnen Col lins keerde. Uit de uittrap kwam de bal bij van der Kuil, die zonder weifelen een lar ge dieptepass gaf. in de vrije1 ruimte, waarop van der Gijp liep. De Feyenoorder kwam vrij met de bal aan de voet en nog slechts de uit zijn doel gekomen Farm voor zich. Hij richtte scherp en kansloos versloeg hij de Schot-1 se doelman met een hoog schot: l-f). De vreugde kende geen grenzenMaar de honger naar doelpunten was hiermee r j niet gestild. De Nederlanders bleven het spel beheersen en de aanvalsgolven rolden in een afwisselend tempo op het Schotse doel aan. Succes zat er evenwel niet meer in en dit gaf de Scho, n moed. Zij verhoogden hun temper en hun^ spel werd bovendien feller, waar bij toen reeds enkele malen de grenS van sportiviteit werd overschreden, vooral door rechtsbuiten Leggat. Het werd zelfs benauwl voor de Nederlanders, toen in een korte spanne tijds Schotland vier hoekschoppen kreeg te nemen. Onze defensie bleef de si'uatie echter beüeer- door de Nederlandse defensie uiteen te rafelen. Afgemeten speelde hij de bal naar de rechtervleugel afgezwenkte mid- voor White, die op zijn beurt het leer voorzette, waarna Leggat het b' slissende schot loste: (1-2). De hor-i keerde terug in de Neder landse harten, toen de Oranjeploeg de weg naar herstel scheen te hebben ge vonden. De hoop zou echter ijdel blijken, want al kwamen onze landgenoten wel tot een beiere spelontplooiing, vooral door het falen van midvoor Canjels in de tweede helft bleef men ver van een doelpunt. Het verband was zoek en te veel moest het van individuele acties komen, waarmee men echter tegen so lide Schotse defensie weinig kans had. Rijvers benaderde nog het dichtst een gelijk spel, toen hij buiten bereik van de vijandelijke verdedigers, die zich tot een muur hadden gegroepeerd, uit een vrije trap tegen de paal schoot. Het was pech voor de Nederlanders, voor de be dreigde Schotten het sein, tot ongeoor loofde middelen hun toevlucht te ne men, om de zich aan de horizon afte kenende zege te behouden. Koste, wat i het kost. j Overtredingen werden schering en in- slag en te laat begon scheidsrechter Campos hiertegen op te treden. Kraay kwam in de clinch met Colleins, toen deze laatste bij een vrije schop onnodig lang de bal bij zich hield. Zo het maar enigs- zins mogelijk was „bevroren" zij het spel en hiermee haalden de Schotten de woede van het publiek op hun hals. De spelers raakten erdoor uit hun concen tratie en ondanks de veldmeerderheid kwam er nagenoeg geen enkel behoor lijk schot meer uit de Nederlandse aan- valslinie. Tot een uitbarsting kwam het, toen Auld Notermans en trap gaf. Het publiek, dat zich reeds met de neder laag verzoend had en de uitgangen op zocht, begon zich nu daadwerkelijk in de strijd te mengen en de suppoosten, bijgestaan door de politie, moesten .r- aan te pas komen om Auld in bescher ming te nemen tegen al te heethoofdige elementen. Zijn straf ontliep Auld echter niet op aanwijzing van de Portugese grensrechter, onder wiens ogen de char ge zich afspeelde. Maar Nederland ont liep er de nederlaag niet door, een ne derlaag, die het goede spel van de eer ste helft overschaduwde en dat is jam mer. EEN WINNAAR IN KNVB-POOL Het is bij één winnaar in de KNVB- pool van afgelopen zondag gebleven. De gelukkige winnaar is D. J. Westhof uit Loenen op de Veluwe. Hij ontvangt, de prijs van 65.300. Er zijn 92 deelnemers, die voor de 2e prijs van 27.985 in aan merking komen. OM DE KNVB-BEKER Gisteravond is te Nijmegen de voet balwedstrijd NEC-Zwartemeer voor de 4e ronde van de bekercompetitie van de KNVB gespeeld. Na vier verlengingen won Zwartemeer de ontmoeting met 2-1. Na de reglementaire speeltijd was de stand 1-1. sprong bij de rust was dan ook zeker tief in handen en menige aanval rolde sen en langzamerhand slaagden de Neder- ruimschoots verdiend voor de mannen van Elek Schwartz. Maar helaas, Coentje Moulijn speelde bijna zouden we zeggen, traditiege trouw slechts één helft goed. Noter mans maakte na de hervatting enkele kostbare fouten en de „vaart" was uit de Nederlandse aanvallen. Daardoor hebben de Schotten de ze ge kunnen behalen. Niet, in eerste in stantie althans, doordat zij zelf beter gingen spelen, eerder door het minder goede spel van de Nederlanders. Evenals in Istanbul werd het gebrek stootkracht in de aanval de Neder- op het Schotse doel af. Veelal geleid landers erin, het initiatief terug te win- over de linkervleugel waar Moulijn er nen. Ze werden zelfs oppermachtig en voortreffelijk „in" was. Niettemin vond zetten het Schotse doel onder druk, doch hij het zelf nog niet goed genoeg, want na ruim een kwartier verwisselde hij van schoenen. De doppen deugden niet. Er kwamen kansen, doch ze bleven voorlopig ongebruikt. Zelfs door Rijvers die na een kwartier'uit een van die mag nifiek opgebouwle aanvallen in vrije po sitie een schietkans kreeg. Zo een om Incident bij Nederland-Schotland. Toen de Schotse linksbuiten Auld tegen liet landse ploeg noodlottig. Na de goede einde van de strijd Jan Notermans na- wedstrijd die middenvoor Leo Canjels trapte, geraakte het publiek zodanig in in het Wassilevski station van Sofia heeft gespeeld, hadden wij gedacht ook nu een aanvalsleider aan het werk te zien, die bijzonder actief zou zijn. Dat is helaas niet gebeurd. Vaak leek het erop alsof de NAC-er het duel expres ver- opwinding, dat het het Olympisch stadion op stormde. De foto geeft een beeld van dit inci dent. In het midden (wijzend) de Por tugese scheidsrechter Campos. Dc Schot aanvoerder Evans is (links) in druk meed. Erger nog was, dat hij maar bij gesprek met een van de giensrechters. hoge uitzondering probeerde het zijn j Rechts op de foto Jan Klaassens (6) tegenstanders moeilijk te maken, ze tot i cor van der Hart (5). acties te dwingen. Te vaak rekende Can- 1 jels, bij het innemen van zijn positie, op een „misser" van de Schotse stopper. Met die onbegrijpelijke tactiek kon hij tegen de geroutineerde Evans uiteraard geen succes boeken. Cor van der Gijp, te elfder ure aan gewezen als vervanger van Tonny van der Linden, die gistermiddag klaagde over een pijnlijke dij. kreeg het daar door bijzonder moeilijk. Door het indi vidualistische spel van linksbuiten Coen Moulijn en de passieve speelwijze van middenvoor Canjels kwam de Feye- noord-speler bijna „geïsoleerd" te staan. Wanneer men deze factoren in aanmer king neemt, heeft van der Gijp zeker niet slecht gespeeld. Het doelpunt dar. j hij in de 18e minuut van de eerste helft scoorde, was verder van bijzonder ge halte. Geen schot-in-het-wilde-weg, doch een gesplaatste boogbal waardoor doel man Farm al bij voorbaat was gesla gen. Eigenlijk was Kees Rijvers jubi- laris en jarige op deze dag de enige man in de Nederlandse aanval die zo wel voor de rust als na de hervatting tot een „voldoende" kwam. Eigenlijk was er maar één man in de verdediging, die tegenviel. Dat was in valler Kraay. Herhaaldelijk bleek dui delijk hoe matig de schop-techniek van de DOS-speler wel is. Zelfs als de Utrechter door geen tegenstander werd bedreigd waren zijn passes bijzonder verkrampt opvallend onzuiver. Frans de Munck tenslotte werd twee maal buiten zijn schuld gepasseerd. Het re act ie-vermogen van de „zwarte pan ter" mag dan niet meer zo groot zijn als enkele jaren geleden wat overi gens geen wonder is by een speler, die in augustus zijn 37e verjaardag viert ook dit offensief wierp geen vruchten af, hoe heftig onze landgenoten soms ook aan de boom schuddeneen boom zo vol geladen! En van dit falen der schutters zou Nederland in de tweede helft de wrange vruchten plukken. De eerste strubbe lingen mochten zich dan wel weer voor het Schotse doel voordoen, waarbij o.a. Van der Kuil een prachtige schietkans in rook deed opgaan, de cadans raakte er bij de Nederlanders meer en meer uit. Gouda Kampioen De protesten van Gouda en de Spar taan. naar aanleiding van de zondag ge speelde tweede beslissingswedstrijd tus sen beide teams om het kampioenschap van de amateurs eerste klasse A zijn alle afgewezen. Door deze uitspraak van de spelregel- en protestcommissie van de KNVB kan Gouda, dat na de normale speeltijd van de bewuste wedstrijd een 2-1 voorsprong had, zich definitief kam pioen van de eerste klasse A noemen. voorsprong hadden de jongens in die tweede drie kwartier verloren zien gaan en er was zelfs een nederlaag uit de bus gekomen. Een nederlaag tegen een tegen stander, die spotte met de regels van de sportiviteit en de spelers, die de sporen van de strijd onder de douche wegspoel den, luchtten hierover in allerlei toon aarden hun hart. Over de wedstrijd zelf daarentegen waren zij weinig spraak zaam. Ook de bondscoach, Elek Schwartz, die erop wees dat de Nederlandse ploeg geen moment door de Schotten was over klast en het juist daarom zo jammer vond, dat zijn jongens hadden verloren. Al was ook hij het ermee eens en de voorzitter van de technische commissie, de heer G. Kruijver, poneerde dezelfde stelling dat de Nederlandse aanvals- linie in de eerste helft tot meer doel punten had moeten komen. Een voor sprong van bijv. 3-0 zou met de rust geenszins onverdiend zijn geweest. „Duistere oorzaken", zo probeerde Roel Wiersma de nederlaag te verkia- tegenstanders van het nationale elftal, Turkijë, Bulgarije en Schotland, kwali ficeerde de Eindhovenaar naar sterkte Bulgarijë op de eerste plaats, Schotland op de tweede en Turkijë op de derde plaats. Kees Rijvers, jarig en bovendien ju bilaris hij speelde zijn 25e interland wedstrijd was vanzelf teleu gesteld, dat deze dag voor de ploeg geen feest dag was geworden. „Ik had zo gehoopt op een overwinning, 't Is Jammert" Notermans was het middelpunt van het gesprek over de onsportieve daad van Auld, welke deze duur wr omen te staan. En stil in de hoek zaten de de Feijenoorders van der Gijp („een gooi en smijtpartij") en Moulijn, run ara schap verdrijven met een fris sinaas appeltje. Van der Hart kwalificeerde de wedstrijd als slecht en had slechts weinig woorden nodig voor een oordeel over het spel van de Schotten: „intens gemeen". „Wij werden erdoor uit ons spel gehaald en daardoor liep het na de rust lang niet zo goed als daarvoor", zo voegde hij er nog aan toe. Een goed verstaander heeft maar een half woord nodig en zo was het ook hier, in de Nederlandse kleedkamer. De sfeer van teleurstelling was te snijden. En de Schotse kleedkamer? die bleef hermetisch gesloten, bewaakt door een Zwaluwen en Sportief werden gisteren étappe-winnaars Frans Balvert heeft precies één uur, i Dat laatste mede dank bij een gebro- één minuut en 46 seconden in de oranje-ken wiel van Ab van Egmond in de 1 behield de""oranje^trui. trui gereden, die hij dinsdagavond in i tweede helft van deze etappe, die daar- Heerenveen had veroverd. Het was na- I door ruim 3'/s minuut verspeelde en 40 melijk de tijd, die zijn ploeg nodig had plaatsen zakte. De verschillen in de Het eerste deel van de tweede etappe van Olympia's toer door Nederland was een ploegen-tijdrit van Heerenveen naar I Steenwijkerwold. Het tweede deel van I Steenwijkerwold naar Winterswijk, over I een afstand van 136 km werd gewonnen door F. Hofmans van dc sportief-ploeg. De foto laat zien hoe hij als eerste de eindstreep ging. H. Zilverberg voor de 46 km lange ploegentijdrit van het „Friese Haagje" naar de legerplaats Steenwijkerwold, waar Balvert het op zichtige kledingstuk moest afstaan aan de 20-jarige „zwaluw" Huub Zilver berg. De tweede dag van Olympia's tour Het wilde niet meer zo vlotten als voor werd geheel beheerst door het zwarte de rust en de Schotten profiteerden hier- j eskadron van deze Vlijmense wieler- van door menigmaal gevaarlijk op tevereniging, die niet alleen op indruk- dringen. Leggat kwam als eerste dicht wekkende wijze de ploegentijdrit won bij een doelpunt, doch hij schoot zijn I en daarmee de eerste plaats in de ploe- doe! voorbij. Beter deed daarop Colleins genrangschikking geducht versterkte, het, die na een kwartier een prachtige maar tevens aan het slot van de dag in solo-actie, waarbij hij achtereenvolgens Winterswijk maar liefst de eerste vijf klassering zijn nog gering, maar moet voor de Brabanders een veilig ge voel zijn zoveel kanshebbers op het voorste plan te hebben. De ploegentijdrit gaf de ingrijpendste verschuivingen in de rangschikking te weeg. Twee vrienden joegen hun ploe gen op tot een uiterste krachtinspan ning: Gerrit Schulte zijn militairen, die met een tijd van 1 uur 17 sec. lange tijd veruit de snelsten waren, totdat de ver bazingwekkende tijd van de Zwaluwen- ploeg, die geleid wordt door Gerrits vriend, Pierre Liebrecht, bekend werd gemaakt: 59 min. 55 sec. De Branbanders hadden met het ge middelde van ruim 47 km/uur gereden. Toen hadden zij door Zilverberg, van der Leer van der Ven en de Jongh reeds de eerste vier plaatsen in het indivi duele klassement bereikt. Op de vijfde plaats kwam Ab gestarte renners telt, want de Deen Boss staakte gistermiddag de strijd. Etappe-klassementen: Uitslag le deel tweede etappe tijdrit van Heerenveen naar Steenwijkerwold over 46 km is: 1. De Zwaluwen (Vlijmen) 59 min. 55 sec. (met bonificatie 58 min. 55 sec.); 2. de militaire ploeg 1.0.17 sec. (met bonifi catie 59.47)3. Feyenoord (Rotterdam) 1 uur 1 min. 4. Wilhelmina (Eindhoven) 1 uur 1 min. 2 sec.; 5. De Kampioen (Haarlem) 1 uur 1 min. 15 sec.. Uitslag tweede helft tweede etappe, van dc legerplaats. Steenwijkerwold naar Winterswijk over 136 km, 1. Hof- mans (Sportief) 3.14,07 (met bonifica tie 3.13.07) 2. Maliepaard (Sportief) 3.14.08 (met bonificatie 3.13.38); 3. Van Houwelingen (De Spartaan) 3.14.08 (met bon.ficatie 3.13.53); 4. Hugens (Mil. ploeg) 3.14.08; 5. Straver (de Kam pioen) z.t.; 6. Ethoven (de Kampioen) Egmond, op 22 sec. gevoigd door de z.t.; 7. Scholten (de Spartaan) 3*14.21; vijlde Zwaluw Walravens. j 8. van Straten (Rotterdamse Leeuw) de lange z.t.; 9. Snijder (de Kampioen) z.t.; 10. Na de inspanningen van etappe op de eerste dag en de ploegen- j Ramakers (Maastricht) tijdrit werd voor de rit van de leger- nefeld (Feyenoord) j plaats naar Winterswijk over 136 km (Rotterdamse Leeuw) niet veel strijd verwacht. Er zijn ech- (Feijennoord) z.t.. ter altijd liefhebbers om de aandacht Op de veertiende plaats eindigde ex op zich te vestigen. In dit geval de I aequo een groep van 62 renners, allen in Olympiaan Koolhof, die in de eerste 50 dezelfde tijd als nr 7, Scholten. 11. Swa- Jansen Breure Ploegcnklassemcnt tweede deel: Twee- km verantwoordelijk was voor twee mislukte ontsnappingspogingen. I de etappe: 1. de Baronie 9.41.06; 2. de .Even na Vriezenveen (70 km) vormde Spartaan 9.42.35; 3. de Kampioen een groepje, dat meer kans van slagen i 9.42.37; 4. Militaire ploeg 9. 42.50; 5. leek te hebben. Voor het eerst streed nu I Rotterdamse Leeuw 9.43.03. ook een Deen in de voorste gelederen, Algemeenploegcnklassemcnt: 1 De nl. Enemark, die met Rob van Mirren Zwaluwen 27.17.39; 2 M l.taire ploeg Wuurman. Niesten, Swaneveld en Boom 27.21.09; 3. Pedaalridders 27 21 19- 4 de (76 km) een voorsprong van 500 meter Spartaan 27.21.21 had genomen. Tot door Hengelo (92 km) 27.21.27. konden zij zich handhaven. Eerst viel Algemeei. Boom terug en toen in het peloton de (Zwaluwen) 9.45.21 Zwaluwen zich gingen roeren, slonk de (Zwaluwen) 9.46.04 voorsprong snel en even voorbij Haaks- (Zwaluwen) 9' bergen (110 km) werden zij door het luwen) 5. de Kampioen klassement: 1. Zilverberg van der Lee van der Ven 24; 4. de Jongh (Zwa- Walravens (Zwaluwen) jagende peloton overmeesterd. 10 Km 9.46.58; 6.' Balvert (Oiympia) 9.47.02; 7. voor Winterswijk inmiddels was Ab j Hugens (Mil. ploeg); "9.47.27- 8^ van Egmond door zijn wielbreuk ach- nefeld (Feyenoord) 9.47.29; 9. Swa- Snijder ter geraakt sloeg Hugens een gat. Hij (de Kampioen) z.t.; 10. Verwijlen (Wil deeg van Houwelingen, Straver en helmina) 9.47.31; 11. Niesten (Wilhel- Ethoven mee. In de laatste kilometers mina) z.t.; 12. Solaro (Militaire ploeg) sprongen achtereenvolgens Malipaard en 9.47.40; 13. Ramakers (Limburgse ploeg) Hofmans naar de vluchters en in de 9.47.53; 14 Hermes (Rotterdamse straten van Winterswijk nam dit tweetal Leeuw) 9.48.06; 15. van Straten (Rot- een geringe voorsprong op de animators, i terdamse Leeuw) z.t. Hofmans won de spurt, veroverde de Puntenklassement: 1. van Straten 12 belangrijke minuut bonifacatie en steeg pnt; 2. Snijder 12 pnt; 3. Scholten (de met 20 plaatsen in het algemeen klas-I Spaartaan) 13 pnt; 4. Swanefeld 19 pnt' sement, dat nu nog maar 90 van de 9115. Ramakers 26 pnt.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 6