S.O.S. Anna Maria Pierangeli DE LEIDSE COURANT FLITSEND DE WERELD ROND De meeste doelpunten kwamen na de wedstrijd Poedel met twee koppen De Italiaanse filmster Pier Angeli is met haar drie jaar oude zoontje Perry in Londen aangekomen. Zij is met de jongen uit Los Angeles weg gegaan, ondanks het feit, dat een gerechtshof haar had verboden het kind uit Californië mee te nemen. Haar gewezen echtgenoot, de zanger Vic Damone, zou dat bewerkstelligd hebben. Maar Pier Angeli verklaarde, dat zij van een gerechtshof in Los Angeles toestemming heeft gekregen het kind mee te nemen. Vic Damone verklaarde tegenover de pers, dat hij geen bezwaar had, dat zij het kind mee zou nemen. Zeker is in elk geval, dat de 26-jarige Pier Angeli naar Engeland is gekomen voor een rol in de film „S.O.S. Pacific". Twee Engelse zangeressen, de „Tanner-sisters" zijn ook al in de ban van de nieuwe rage, die de wereld aan het veroveren is: de „Chinese schotel". Een meestal van plastic vervaardigd bordje wordt boven op een stokje aan het draaien gebracht, waarna er verschillende behendigheidskunstjes mee kunnen worden uitgehaald. Ook in ons land heeft de schotel zijn intrede al gedaan er worden zelfs al wedstrijden mee gehouden. Woensdag heeft schipper Bakker met de bok „Atlas" de eerste caisson van de 115, welke nodig zijn voor de afsluiting van Veerse Gat en Zand- kreek, van de wallekant in het water getild om naar de plaats van bestem ming te worden gevaren. De caisson weegt 171.000 kg. In de Seymour Hall te Londen zijn de kampioenschappen gehouden van de internationale poedelclub. Onder de vijf witte poedels van mevrouw Margaret Worth uit Birmingham bleken twee grappenmakers te zitten. Vliegt u er op het eerste gezicht ook niet in? In het sportpark in Tilburg is woensdag de 31e jaarlijkse bijenmarkt gehouden. Niet alleen „oude rotten in het vak" toonden belangstelling, doch ook een vierjarige peuter waagde zich gewapend met een sigaret voor Een echte pet-hoed voor Eva Bartok Kennelijk geïnspireerd door Sjors van de rebellenclub of door Sherlock Holmes, droeg. Eva Bartok bij haar aankomst in Londen een zeer exclusieve pet. Eva had vijf weken gefilmd op de Canarische eilanden. Zij werkt met Pier Angeli, Richard Attenborough en John Cregson mee aan de film „S.O.S. Pacific". Kleine Jan is bij-de-hand Holland zet het water de voet dwars De geweldige omvang van deze kruik is in overeenstemming met de g.rote appeloogst in Duitsland en de daaruit voortvloeiende omvangrijke procluktie van de befaamde appel wijn of cider. Zou iemand nl. deze kruik welke te Neu-Isenburg bij Frankfort aan de Main in de tuin van een café staat opgesteld, met appelwijn willen vullen, dan zou hij niet minder dan 17.000 liter van deze Mousserende drank nodig hebben. De caféhouder heeft de kruik evenwel met andere bedoelingen in zijn tuin geplaatst; via een popperig deurtje kan men er nl. binnenin komen waar rondom een tafel twaalf stoelen zijn opgesteld voor dorstige gasten, die in dit miniatuur-cafeetje hun wijntje kunnen drinken. In Athene heeft „Panegaleos" met 13 verloren van „Olympiacos" in een partijtje voetbal, waarin het aller minst zachtzinnig toeging. Het publiek nam dat allemaal niet en trachtte de spelers na afloop te molesteren, hetg.een echter weer op bezwaren van de zijde van de politie stuitte. Foto: politiemannen werpen zich tussen vechtende spel ers en publiek.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 10