DUINSTREEK VAK LEEUWIN Drinkwaterleiding te Boskoop 50 jaar Antonietti Geertsema S. A. de Graaf! Avifauna' Slotbals 1959 ksëti Gijli Zoeterwoude (Dorp) JAC. ZANDBERGEN DE LF'DSE COURANT VOOR^fHOTFN samen was. Maar vooral is ge- vuuwtnuitw dacht aan de geestj die hieruit Gisterochtend om 11 uur vond in spreekt. De leerlingen zullen luiste- de hal van het nieuwe gebouw de ren naar de ouderen, die meer we- openingsplechtigheid plaats van deten en opnemen wat de „Meester" Bethanië-school. Burgemeester C. J.te zeggen heeft. Spr. hoopte dat het v. d. Hoeven herinnerde er in zijnonderwijzend personeel en de leer- toespraak aan, dat dit de 7e schoollingen de geest van Bethanië zullen in Voorschoten is, die na de oorlog bezitten. Er komt in deze school een geopend wordt. Spr. bracht de nieuw team van leerkrachten, waar- bouwgeschiedenis in herinnering. In over we wel geen zekerheid bezit- februari 1958 vond de aanbesteding plaats en thans, op 1 april 1959 is de school klaar. Spr. bracht dank aan de architec ten ir. H. van Oerle en J. J. Schra- ma. Dank ook aan de aannemer, de school. Zijn opvolger is de heer J. Broer, die op 1 maart zijn functie aanvaard heeft. Tot slot dankte de voorzitter allen, die medegewerkt hebben aan deze middag stompwijk VEERTIG JAREN TROUWE DIENST De heer J. Groeneweg wonende Dr. van Noortstraat te Stomp wijk is op 15 april a.s. veertig jaar als timnier man in dienst bij de firma L. M. ten, maar wel een groot vertrouwen. Groene wegen aan de Vlietweg te dat zij hun beste krachten zullen ge- Leidschendam. Dit heugelijke feit ven aan de leerlingen en dat zij ca-,zal op zaterdagmorgen 18 april pabel zullen zijn om degelijke vol- worden herdacht met een receptie wassenen te vormen, zowel voor in café „De Zwaan" aan de Delftse- Kerk ak Maatschappij.Dit zal het kade van halft tien tot half twaalf, bij de gedachtenis aan wijlen Jan onderwijs te Wassenaar in hotel-café- Braakihekke, in leven leraar aan de rest. „Den Ouden Deyl" openbaar heer D. Lucas uit Rijswijk; aan de grootste bewijs van dankbaarheid terwijl des avonds in paviljoen Van opzichter en aan de onderaannemers en ook aan de heer Buijs van de be- plantingsdienst, aan Openbare Wer ken en aan de inspecteur van het L. O., de heer Altepost, tot mej. M. v. d. Putten zeide spr. haast wel ze ker te weten, dat zij geen verlan gens meer kon hebben betreffende de inrichting. Spr. sprak de wens uit dat zij met haar onderwijzend personeel goed zou mogen werken in dit mooie gebouw. Hierna bracht spr. zijn gelukwensen over aan pas toor J. Th. van Bemmelen en het schoolbestuur. De voorzitter van het R.K. Schoolbestuur, pastoor J. Th. van Bemmelen, zeide toen de twee scholen aan de Elstlaan klaar waren, gedacht te hebben, dat het schoolbestuur voor jaren geborgen zou zijn. Maar de snelle ontwikke ling van Voorschoten maakte het noodzakelijk, een derde R.K. school te stichten. Bij het gemeentebestuur had men een gewillig oor. Velerlei toezeggingen, medewerking en voor zijn voor de gemeente en voor het I Dongen een intiem feest schoolbestuur en dan zullen die. er vinden. Een der directeuren, de heer geen spijt van hebben, dit gebouw te hebben gesticht. Hierna sprak de in specteur van L.O. in de inspectie Delft de heer Altepost. Hij bracht zijn gelukwensen over aan de initia tiefnemers en herinnerde aan de goede samenwerking. Hij compli menteerde de architecten en de aan nemers, die getoond hebben de mo derne eisen in een moderne school G. M. Groenewegen, merkte naar aanleiding van dit jubileum nog op. dat de heer Groeneweg nog geen dag in die veertig jaren verzuimd heeft. Zelfs niet als een van zijn negen kin deren geboren was. De heer Groene wegen noemde de a.s. jubilaris een toonbeeld van plichtsbetrachting, die als arbeider op de eerste plaats zijn plicht stelde en daarna pa's zijn recht. al de manier waarop alles verliep,krachten hadden gege was bijzonder aangenaam. Nu er i ven-rekende op een goede har een gebouw staat, waarop we trotsmoiusche samenwerking met het zijn, past een woord van oprechte onderwijzend personeel en zij hoop- dank voor de grote welwillendheid, te, dat zij m deze school hun plaats waarmede alles is tot stand geko men. De pastoor maakte bekend, dat de interne aankleding van het ge bouw is geschied op aanwijzing van het nieuwe hoofd der school mejuf frouw v. d. Putten. te realiseren. Hij wilde in het bij- i Het zal de jubilaris op 18 april zeker zonder de ouders en hun kinderen njet aan belangstelling ontbreken, feliciteren met de mooie huisves ting. Het moet ook een lijst zijn voor het onderwijzend personeel om er te mogen werken. Ook de bisschoppe lijke inspecteur, de heer J. N. Ver- kleij, sprak zijn gelukwensen uit en herinnerde in het bijzonder aan de geest van vriendschap, die in Be thanië heerste. Het nieuwe hoofd van de school mej. M. v. d. Putten, was allen zeer erkentelijk, die aan de totstandkoming van de school Bethaniëschool. De naam „Bethaniëschool" is niet willekeurig gekozen. De gedachte is ontleend aan de H. Schrift; de pas sage, waar Jezus met Maria en Mar- boskoop Het Boskoopse Waterleidingbedrijf, dat vooral in de laatste jaren enorm is gegroeid, herdenkt binnenkort het feit, dat gedurende een halve eeuw de drinkwatervoorziening in het ge bied van Rijn en Gouwe werd ver zorgd. Het was een belangrijke ge beurtenis toen in 1909 aan de Rijndijk te Hazerswoude, nabij de Gemeneweg een slanke watertoren verrees waar door het waterleidingbedrijf door de gemeentebesturen van Boskoop, Ha zerswoude en Koudekerk in werking werd gesteld. Dat was het begin van een bedrijf, dat nu is uitgegroeid tot een productiebedrijf voor 9 aange sloten gemeenten met een gezamen lijk zielental van circa 51.000. Alvorens het zover was moesten legio moeilijkheden worden overwon nen. Reeds in 1904 werden door het gemeentebestuur van Boskoop pogin gen in het werk gesteld om voor de toen 5800 inwoners, die aangewezen waren op drinkwater uit sloten, en de Gouwe, een wenselijke drinkwater voorziening te bewerkstelligen. Dit was meer dan hoog tijd, want het ge bruik van slootwater leidde tot ver schillende ziekten. Het aantal aansluitingen bedroeg in 1009 in Boskoop 850 en in Hazers woude 550. Dit aantal is in de loop der jaren gegroeid tot 11.000. Het wa terverbruik nam gestadig toe. In 1910, het eerste volle exploitatiejaar, werd 61.000 m3 geleverd en thans circa 1 miljoen m3. Het initiatief tot deze drinkwater voorziening door de gemeente Bos koop werd met belangstelling door andere gemeenten gadegeslagen en spoedig bleek dat andere gemeentebe sturen gebruik wilden maken van dit stuk volktgezondiheid. Hazerswou de begon hiermede reeds in 1909 (in maart) en Koudekerk volgde in sep tember van datzelfde jaar. In 1915 werden Leiderdorp en Zoeterwoude aangesloten en in 1920 ging Waddinx- veen meedrinken waarna Rijnsater- woude, Leimuiden en Alkemade toe traden. Op het ogenblik worden weer nieu we rein-waterkelders en zuiverings installaties gebouw'* terwijl de aan wezige pompcapaciteit moet worden vergroot. Het ligt in de bedoeling het f0-ja rig jubileum op bescheiden wijze te herdenken. hazerswoude <gr> Aanrijding. Dinsdagmorgen om streeks 10.30 uur had ter hoogte van de Rembrandtmolen 'n aanrijding plaats tussen 2 vrachtwagens, allebei komende uit de richting Leiden. De eerste, 'n auto van machinefabriek de Jong bestuurd door J. R., remde af en wilde rechts van de weg gaan staan, daarachter reed ook 'n vracht wagen bestuurd door J. v. W.. Deze lette niet op de voorste wagen met het gevolg 'n aanrijding. De voorkant van de auto werd totaal "ernield en de berijder kreeg een gat in 't voor hoofd en moest door de EHBO ver bonden worden. Uit het raam gevallen. Dinsdag morgen omstreeks 10 uur is Tlni Hop penbrouwer uit het bovenraam ge vallen. Direct werd de arts H. Blau- wendraad gewaarschuwd, die achtte overbrengen naar het ziekenhuis noodzakelijk; vermoedelijk heeft zij een schedelbasisfractuur opgelopen. Goede verstandhouding. De heer G. C. Verrips sprak als oudste van de hoofden der scholen in de gemeente Voorschoten en me moreerde de goede verstandhouding die er onderling tussen de diverse scholen bestaat. Hij hóópte dat deze bestendigd zou blijven. De architect, de heer J. Schrama, wilde de bijzon dere medewerking van -de gemeente Voorschoten beklemtonen. Mede werking zoals wij die in Voorscho Jen hebben gehad, vinden wij ner gens. Hij bracht voorts dank aan de aannemers en de opzichter, de heer D. Mulder. De heer D. J. Brinks sprak een felicitatie uit- namens het hervormde schoolbestuur. De zoon van de aan nemer Lucas sprak de wens uit, nogmaals een school in Voorschoten te mogen bouwen. Aan het einde van de plechtigheid haalde pastoor Van Bemmelen de heren Van Schaik en Oosterlaan nog naar voren. De heren hebben tijd noch moeite ge spaard voor de bouw van de school. Na Pasen zal met 3 klassen worden begonnen, De nieuwe Bethanië-school is een zgn. „halschool". Zij is gelegen de Raadhuislaan en omgeven door aanbesteed: De verbouwing breiding van de Chr. Ulo-school aan de Herenweg. Er varen 16 inschrij vers, welke als volgt inschreven: P. v. Putten, Heemstede 148.900; Systeembouw Utrecht, 139.000. Gebr. Vos, Den Haag 137.500; Gebr. Stekelenburg, Utrecht 137.100; fa. Bleijswijk, timm. fabr., Scheveningen ƒ136.400; Bas Sluyter, Amsterdam 134.000; P. Schutte, Zaandam ƒ133.000; M. v. d. Bent en Zn., Was senaar ƒ131.000; C. Boel, Voorburg 124.400; L. Schroder. Wassenaar 121.900; G. L. Quijt, Katwijk a. Zee 121.500, n.v. Erica, Den Haag ƒ119.800; G. A. Baaten, Leidschen dam 119.790; fa Vogels en Zonen, Wassenaar 119.350; Remmerswaal en Looyestein, Wassenaar f 118.800; J. Schouten, St. Bonifaciusstraat 3 Leidschendam 107.000. Raming 119.584. De gunning is aangehouden. Marktberichten BARNEVELD, 2 april, Eieren Coöperatieve Veluwse eierveiling BarneveldEde. Weekaanvoer circa 900.000 stuks. Handel redelijk. Prij zen eieren 5660 gr. 9.519.95; 60— 63 gr. van 3.10-3.32; 63—68 gr. 10.4011.40. alles per 100 stuks. Eierveiling S.B.E. Aanvoer 690.910 stuks. Handel redelijk. Eieren 5961 gr. ƒ9.66—9.95; 61—63 gr. ƒ10.05— 10.38 63—67 gr. 10.49—11.25, ailles per 100 stuks. Eendeneieren 6375 gr. 8.029.43 per 100 stuks. Eiermarkt. Aanvoer circa 1.250.000 stuks. H 57—65 gr. 10.00—11.00, algemene prijs 10.45, alles per 100 stuks. Ki loprijs 1.70, basis 61.5 gram. Aan gevoerd werden circa 2000 kievits eieren, 20 cent tot 25 cent per stuk. TER AAR, 1 april, Groente Wit lof 1 0.35—0.41; idem 2 0.220.31; idem stek 0.10——0.16; spinazie 0.30 0.41; idem B 0.270.29; aardappelen 0.13 uien 0.020.04; andijvie 0.32 0.35; sjalotten 0.09—0.11; waspeen 0.24; idem afw. 0.10; spruiten afw. 0.24 rabarber 0.50; stoofsla 0.190.21 prei 0.15, alles per kg.; sla A 0.15 GOUDA, 2 april, Kaas Aanvoer 0.23; idem B 0.10—0.15, idem C0.16 21 partijen. Eerste kwaliteit per kg. 0.10; komkommers D tweede kwaliteit 2.00idem stek 0.230.28, knolselderij 0.07—0.09, alles pet stuk; radys 0.09 0.14; idem afw. 0.070.08; selde rij 0.06 raapstelen 0.060.07, alles per bos; stoofsla 0.601.60 per kist. R.A.VEEN, 1 april, Bloemen Anemonen 2931; Freesia 2762; Irissen 71—1.10; BI. Druifjes 10—24; Narcissen: volle grond 821; Idem glas 1237. Tulpen: Golden Harvest 71—94; v. d. Eerden 43—62; Edith Eddy 3058; Scarlet sensation 41 53; Rose Copland 35—62; Early Queen 27—43; Elmus 44—67; Olym piade 3165; Crown Imperial 30 narkt. Aanvoer circa l.zou.uuu i *7; White ail 49—77; Aristocrate 71 Handel matig. Kippeneieren ^^rgoTd^S^ A^d^om Br. Star 13—33; Cordull Hull 56—74 Alberio 33—56; Carara 62—84; Lus tige Witwe 4356; White Virgine 7089; Purper Copland 4169; Red Pitt 40—71; Weber 31—57; Piccadil ly 4053; Reforma 6084; Queen Elizabeth 6582; Bandoeng 41—55; Zenober 2458; Allround 6067; Hillegarde 40—65; Parkiettulpen 80 —110; Dubb. tulpen 25—67 per bos. Am. Anjers 15—26 per stuk. VINKEVEEN, 1 april, Groente Prei 1823; spinazie 2533; was peen 22—33; witlof 21—48, per kg; sla 18 per stuk; raapstelen 3—6; ra: dijs 1316; peterselie 57; selderij 28 per bos. voorhout Opening van eerste Bouwfondscomplex In aanwezigheid van vele autori teiten is het eerste Bouwfonds-com plex van het Bouwfonds Nederland se gemeenten door burgemeester P. Smoelders geopend. De heer U. Adema, directeur van het bouwfonds afdeling Zuid Holland heette namens het Bouwfonds alle hartelijk welkom. Hij deelde mede dat als sluitstuk van het gehele plan de 17 woningen nu opgeleverd zijn. Hij dankte alle die aan de voorbe reidingen voor dezen dag hebben me degewerkt. Aan de aanv/ezige dames reikte hij bloemen over, waarna hij aan de burgemeester de sleutels overhan digde. De burgemeester vond het een gro te voldoening, de 17 premiewoningen in de h-enestraat officiéél te kun nen openen. Bij het gemeentebestuur heerste grote vreugde over e tot stand ko ming van dit bouwcomplex. Niettegenstaande vele moeilijk heden is de woningprodJüctieslag 1958 geleverd en gewonnen. Spre ker deelde mede dat wederom een plan in voorbereiding is van 1959 van 30 woningen, waarvan 16 eigen woningen. Na alle nogmaals dank gebracht te hebben voor hun medewerking speciaal ook aan de heer J. Jansen, I die ten alle tijden bereid was, ge- gadigden te woord te staan, ver- J klaarde hij de woningen voor ge-1 opend. Men bezichtigden de keuriggestof- feerde modelwoning waarna allen j zich verzamelden in café Boerhaave, I Nadat de heer Adema, nog maals Heden overleed, na een langdurig ziekbed, zacht en kalm, geheel overgegeven aan Gods H. Wil, meermalen gesterkt door de Genade middelen der H. Kerk, onze lieve vader, be huwd- en grootvader Christianus Johannes Kempen Weduwnaar van PETRONELLA MARIA VAN RIJN in de leeftijd van 77 jaar. 32 jaar lid r.k. kerkbestuur 65 jaar lid r.k. zangkoor Hazerswoude; C. K. VAN VLIETKEMPEN J. A. A. VAN VLIET Aarlanderveen: C. J. KEMPEN A. W. KEMPEN—VAN VU ET en kleinkinderen Aarlanderveen, 1 april 1959 Zuideinde 24 De plechtige Requiemmis zal worden opgedra gen in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus op zaterdag 4 april a.s. te 11 uur. Rozenkr ansbidden parochiekerk. 's avonds 7.30 uur in de een ruim opgezette beplanting envoordelen van een premiewoning niet direct aan de weg. De ramen i uiteengezet, sprak de voorzitter zijn groot, zodat veel licht naar bin- 1 van de woningbouwvereniging, de nen valt. Gelijkvloers zijn vier lo- i -heer W. v. d. Ploeg, nog enige waar- kalen eri tevens een grote hal, die derende woorden aan het Bouwfonds geschikt is voor kleine bijeenkom-J voor de prettige_ samenwerking, sten. Op de eerste verdieping zijn eveneens vier lokalen. Al deze loka len zijn voorzien van een zeer mo derne outillage. De kleuren zijn zeer afwisselend, hetgeen heid verhoogt. Gemeenteraad De raad waarna de heer Jansen namens de j 17 bewoners aan alle instanties dank bracht. Met een geestig speechje, reikte levendig- I vervolgens notaris De Haan, aan al- 1 le nieuwe bewoners de eigendoms bewijzen uit. (Ongecorrigeerd) bare bijeenkomst bijeengeroepen op vrijdag 3 april a.s., des avonds om 8 uur. In behandeling komen 13 agendapunten o.a. het aangaan van een geldlening van 80.700 en een lening van 133.000; wijziging van de keurlonen te Voorschoten en wijziging van de legesverordening. Voorts subsidieverlening aan de Ambachtsavondtekenschool rijwsburg In een der lokalen- van de tuin bouwschool had vorige week de uitreiking van de diploma's plaats. Daar de voorzitter de heer T. Kralt, verhinderd was, werd deze bijeen komst van bestuur, leraren, leerlin gen en ouders geleid door de 2e voorzitter, de heei Van Vliet uit Voorschoten. Na een welkomstwoord van de voorzitter werd door 5 leer lingen een onderwerp uit de tuin bouw behandeld. Na de theepauze kreeg dr Vlag, rijkstuinbouwconsulent te Lisse, de gelegenheid de diploma's uit te rei ken. Vooraf wees de heer Vlag de leerlingen op de noodzaak van stu die en verdere studie. Vooral met 't oog op de export is het nodig, kwa- liteitsprodukten aan de markt te brengen. Hij wees nog in het bijzon der op de studie van de Duitse taal, die ook op de tuinbouwschool onder wezen wordt. Het diploma werd behaald door Willem Bloemendaal te Leiderdorp; B. Imthorn, te Valkenburg; P. van der Loo te Noordwijk; J. Ruygrok te Wassenaar; J. Segaar en A. Teuten- berg te Voorschoten; A Vos te Sas- senheim; C. J. de Vries te Katwijk a d. Rijn; F. van der Lip te De Kaag; W. van Delft, W. v d. Eykel, J. A. van Horssen, T. Jungerius, J. Ravensbergen en C. v. Starkenburg te Rijnsburg. Burgemeester B. H. Koomans van Rijnsburg feliciteerde de geslaagden, en sprak de toekomstige tuinders en bloemisten moed in. Namens de leerlingen bracht Anton Teutenberg de dank aan de leraren over. Hij bekrachtigde deze dank met bloemen en diverse prachtige sierbloempot- ten. Het hoofd van de school de heer G. Docter, stond in het bijzonder stil .Paasklokken" van Voorhout na Pasen verdwenen Paasklokken zijn altijd reislustig geweest. Vroeger kwamen ze op Paas zaterdag uit Rome om hier het Paas feest in te luiden. De Paasklokken van Voorhout zlin i dagen verdwenèn. Die paasklokken dit ter verdui delijking zijn de gele narcissen, ze worden zo genoemd door de vele Duitsers, die jaarlijks van onze bol lenvelden komen genieten. Voorhout had dit jaar juist zoveel mooie „paasklokken" in het Over bos, dat door de goede zorgen van de gemeentewerklieden in een fraai wandelpark wordt veranderd. Nu is door kinderen, die vreemd genoeg al len van hun ouders vergezeld waren, het hele Overbos in twee dagen van zijn specifieke „paasbloemen" be roofd. Een mevrouw had haar pupillen zelfs drie bossen laten verzamelen! De politie, die het met Pasen toch al druk genoeg heeft, kan hier moeilijk toezien. De onderwijzers en onder wijzeressen en het bestuur van de jeugdnatuurwacht staan al evenzeer machteloos, als zij de steun van de ouders missen. Het is te hopen, dat de ouders begTijpen, dat zij hierdoor te kort schieten in hun opvoedende taak. De bezoekers van het park kunnen toch beter twee of drie weken bloe men zien, dan dat een enkeling twee of drie dagen geniet van zijn gesto len bloemetjes. (Want gestolen zjjn ze toch!) Er komen in het Overbos nog meer aantrekkelijkheden: de tulpen gaan bloeien, er komen vogelnestje en de bevolking van de (pas uitgebaggerde bosvijvers) zal worden uitgebreid. Dat moet een reden temeer zijn, om zorg te dragen voor wat de na tuur ons aan genot geeft. WASSENAAR VERBOUWING EN UITBREIDING CHR. U.L.O.-SCHOOL AANBESTEED Door architect Grjjpma te Ooster beek, is namens het bestuur van de Vereniging voor Chi. Nat. School- dags Het Kerkbestuur van de parochie van de H.H. Petrus en Paulus te Aarlanderveen deelt mede, dat hun mede-bestuurslid Christianus Johannes Kempen op 1 april 1959 overleden is. Op 4 april te 11 uur is de plechtige Uitvaart mis en begrafenis. Donderdag- en vrijdagavond rozenkransgebed om 7.30 uur in de kerk. Hij was 32 jaar een ijverig bestuurslid. JOS. KRAGTWIJK, pastoor A. DE JONG B. STRAATHOF G. VAN STEIJN Aarlanderveen, 1 april 1959. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader BERNARDUS ADRIANUS ALOYSIUS VAN NOORT Echtgenoot van HENDRIKA JOHANNA MARIA HOOGEVEEN in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam: H. J. M. van Noort Hoogeveen Leiden. 2 april 1959 Oude Rijn 26 Rozenkransgebed vrijdag- en zaterdag avond 8 uur ten sterf- huize zondagavond 7.30 uur in de kerk. De H.H. Uitvaartdien sten worden gehouden maandag 6 april in de parochiekerk van O.L Vrouw Onbevlekt Ont vangen (Hartebrug). Haarlemmerstr., Lei den, te 7, 7.45, 8.15 en 10 uur, waarvan de plechtig gezongen H. Mis van Requiem te 10 uur, waafna de begra fenis vanuit de kerk te 11.30 uur op de r.k. begraafplaats „Zijl poort" aldaar. Liever geen bezoek. De praktijk van TANDARTS te Roelofarendsveen WORDT VOORTGEZET door TANDARTS Spreekuren: Pancratius- zaal maandag 13 uur; 26 u. en vry- Met groot leedwezen feven wjj hiermede ennis van het plotse ling overlijden, op zijn 53e verjaardag, van ons medebestuurslid, de heer herinnering Diyven. Noordwijkerhout, 1 april 1959 R.K. Kerkbestuur „St. Victor" A. M. A. Vollaerts, pastoor C. P. J. Timmer P. N. van Eedén N. H. Hogervorst Herenstraat 7783 ARTS AFWEZIG TOT 13 APRIL Waarneming: dokterstelefoon 22222 PKIMA VERKOOPSTER gevraagd voor onze levensmiddelen- en delicates- senafdeling en LEERLINGE ter opleiding MEEUWS B reestraat 111—lila Ua'den Kom kijken bij: Textiel- en Woninginrichting Herenstraat 7783 3? Uw bed is weer nieuw •Is wij het in één dag voor U overtrekken! 2-persoons vanaf t 26.50. 1-persoons vanaf f 19.50. De Kleine Winst. Haarlemmerstr. 51 2? Restaurant De Beuken hof, Oegstgeest, vraagt voor direct „Aide de four- neau". Aanmelden dage lijks. "ST Meisjes komt bii ons werken Schoon en licht werk op de afa. mangel kamer Wasserij Nooit Ge dacht. v d Valk Bouman- weg 27a, Leiderdorp. Hoest? Keelpijn? Nat- termann's Bronchicum Elixir helpt lost taai sljjm op, neeint de prikkel weg, Flacon ƒ2.— bij elke dro- zonder borg) voor aan koop meubelen Enorme keuze en besna ring. Prettige betaling Vraagi tingen verzekerd. Den Haag. geest, wordt gevraagd oer 1 aortl. Interne hulp en werkster. Meerdere hulp aanwezig. Huisnaaister (gedipl.) gevraagd bijCoster, Haarlemmerstraat 204, tel 21611. A.s. zaterdag van 7.30 11.30 is het le van de 4 Slotbals 1959. i Een f ijne avond uiacht u. Hercnkaarten i definitief uitverkocht. Slechts enkele dameskaarten ad 2.50 Stuwstraat 5. tel. 20846 Zondag Gez. Dansen? Leider 8 u. H. Kerkgr. Reeuwijk 8 u. (L.) Dansles Beginners Zondag 4.30 uur Woensdag 7 uur Dansles Gevorderden i Jive - Tango - Calypso Zondag 3 en 6 uur Woensdag 8.30 uur i Avifauna a.s. zaterdag Gala slotbal Zaterdag 11 april 8—1 1 Stadsgehoorzaal i Avondtoilet verplicht Kaarten 3.- a. d. school Slotbal 1959 Zondag 12 april 81 i Alle zalen der stads gehoorzaal 5 bands - Attrakties Kaarten 3.- a. d. school (Leerlingen kaarten afhalen t.m. zondag) i Slotbal „Den Burcht" Zondag 12 april 811 1 Kaarten ad. 1.85 p. p. Gevraagd: net meisje van 8.30 tot 2 uur. niet beneden 18 jaer of werk ster voor iedere ochtend. Mevr. Bik, Lage Rijndijk 94, Leiden. Agentschap Leidse Courant Voor abonnementen, ad» vertenties en drukwerk: SCHENKELWEG 16

Leidse Courant | 1959 | | pagina 5