Paas-toeristenvloed stroomde over het hele land Gestolen tabak op weg naar de haven van Bremen DE ZWARTE ZWAAN Koninklijk gezin met vakantie Cadeau voor jarige vorstin Urbi et Orbi in stromende regen Acht auto's in de clinch d' DINSDAG 31 MAART 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Het vreemdelingenverkeer in ons land tijdens de paasdagen is zeer be vredigend en boven alle verwachtingen zelfs hoog geweest. Die verwachtingen waren gebaseerd op de niet te optimistische weersverwach tingen en op het feit, dat de bollenvelden bij een zo vroeg Paasfeest, afgezien van een enkel veld crocussen of een aarzelende narcis, nog vol komen kaal waren. De zuidelijke en oostelijke grensposten noteerden bijna evenveel passages als tijdens de drukke paasdagen van 1958. Buitenlands bezoek viel zeker niet tegen Koude verspreidde drukte Een globaal overzicht van het on derdak dat deze legioenen kozen leert, dat: De meeste Duitsers trokken, in tegenstelling tot andere jaren be halve naar Amsterdam, ook naar de Achterhoek en Twente; Vele Fransen en Belgen bleven in de zuidelijke provincies; Meer dan gewoonlijk trokken En^ gelsen naar het centrum des lands en Scandinaviërs en Duitsers kozen de stad Groningen tot einddoel van hun reis. De toeristenStroom verspreidde zich dus meer dan anders over het gehele land. Daardoor profiteerden veel meer toeristencentra van de drukte dan gewoonlijk, zone r dat krachten van de traditionele trek pleisters bleken te tanen. Dat is de mening van de Algemene Vereniging voor Vreemdelingenver keer te Den Haag. Keukenhof trok matig. De Keukenhof te Lisse, die het vorig jaar 40.000 gasten trok, haalde er thans maar 35.000 binnen zijn poorten. Het wisselvallige weer in aanmerking nemend, is dit nog niet eens een zo ongunstig resultaat. Met 25.500 zielen, lag het bezoek aan Madurodam te Den Haag, dat min der van het weer afhankelijk Is, hoger dan dat van het vorig jaar (21.000). Het (Duitse) bezoek aan Arnhem en omgeving richtte zich eveneens onder invloed van het kille weer voornamelijk op het Neder landse Ooenluchtmuseum en het museum Kröller-Müller op de Hoge Veluwe. Behalve Duitsers waren er in en om Arnhem ook opmerkelijk veel Engelsen en Fransen. De stad liep op Goede Vrijdag al vol, doordat meer Duitsers de stad tot reisdoel kozen dan andere jaren het geval was. De trek naar het westen deed zich minder sterk gevoelen. Deze gunstige spreiding werd naar het ANW aanneemt beïnvloed door de eerlijke reclame, die het buiten land erot) had voorbereid, dat de bollenv-.lden in de Paasdagen nog niet in bloei zouden staan. Met Goede Vrijdag keek Rotterdam nog op haar neus maar in de dagen, die volgden, lienen de hotéls snel vol. Uiteindelijk registreerde men 8.3 méér gasten,, dan in 1958. Ook in Den Haag be gon de drukte pas op de tweede en derde dag van het paas-weekend: een drukte, die voor Scheveningen teleurstellend werd. Loftrompet van fanfare. Er waren opmerkelijk veel Fran sen in de stad. evenals in Maastricht. Giethoorn ondervond een merk bare invloed van de publiciteit, die Bert Haanstra's film „Fanfare" het plaatsje gegeven heeft. Het was nog wel wat te koud om te „punteren" maar de warmte van de paasvuren trok tallozen. Onder de bezoekers waren Fransen, Duitsers, Engelsen, Scandinaviërs en Belgen. Ook het Paasvuur te Lunteren, waarover zoveel te doen is geweest, trok duizenden belangstellenden uit binnen- en buitenland. In Amsterdam boekte de logies- informatiedienst op vrijdag en zater dag 3000 bedden. Het vorig jaar werd deze stand eerst na vier dagen be reikt. Artis trok in totaal 6000 „aapjeskiikers". Het Rijksmuseum trok 6800 bezoekers uit Frankrijk, Engeland en Duitsland. De belang- ben. stelling voor de tentoonstelling „Lodewijk Napoleon" was maar zeer matig. Schiphol trok een groot aan tal bezoekers. Te Delft logeerden alleen al in het Oude Delft 40 buitenlanders. Het aantal dagbezoeken aan de intieme grachtjes en de musea was uitzon- derliik groot. stad wilde gaan, werd geholpen aan logies bij particulieren. Alleen aan de kust is men van mening, dat het paasbezoek minder is geweest dan in 1958. Mat hoe wel men graag wat meer zon had ge had in Noordwijk cn Zandvoort durfde men er toch niet te klagen. De hotel- café- en restaurantbedrij ven zijn wel met een flinke voor raad consumpties blijven zitten maar dat was zo vroeg in het seizoen niet anders te verwachten. In het kustgebied. Bovendien kwamen, zowel op de Waddeneilanden als in de badplaat sen langs de kust alvast vele vreem delingen 'n onderdak bespreken voor de aanstaande zomer: men haalt dan die paar consumpties wel weer in. Ook in Utrecht had het wel wat beter gekund, naar de mening van VW en van het hotelbedrijf. De grensposten beleefden zeer drukke dagen. Op de grote wegen van het oosten naar het centrum des lands zag men zaterdag bijna meer vheemde dan Nederlandse autonum mers. Het dagtoerisme .eperkt' zich tot buitenlandse gasten, die met touring cars naar ons land kwamen en die met een grote boog de badplaatsen mijdend, zich bepaalden tot het Gooi en de Veluwe. Grootscheepse opstop pingen op moeilijke verkeersknoop punten deden zich dit jaar niet voor en dat is vel het beste kenmerk voor de spreiding, die het vreemdelingen bezoek zichzelf dit jaar oplegde. Van Nederlandse ondernemingen De eerste zending tabak, afkomstig van onlangs door de Indonesische re gering genationaliseerd verklaarde Nederlandse ondernemingen, wordt te Bremen verwacht, zo wordt van be voegde zijde vernomen. Met enige spanning, maar bepaald niet zonder vertrouwen in de afloop, ziet men tlans in Nederlandse onder nemerskringen de wettelijke acties tegemoet, welke zoals aangekondigd, door Nederlandse firma's bij Duitse gerechtshoven zullen worden onder nomen, tegen de verkoop van de pro- dukten van hun ondernemingen, waarvan zij de nationalisatie als on rechtmatig hebben veroordeeld. In het midden van de vorige maand werd te Djakarta de overeenkomst ge tekend, waarbij de exclusieve rechten op de afzet in Europa van in Indone sië geproduceerde tabak worden toe gekend aan vier West-Duitse tabaks firma's. Vrijwel tegelijkertijd kondig de de Indonesische regering de natio nalisatie af van alle grote Nederlandse cultuurondernemingen, op basis van de in december van het vorig jaar door het Indonesischs parlement aan genomen wet op de nationalisatie van Nederlandse bedrijven in Indonesië. De leider van de West-Duitse han delsdelegatie, welke met de Indone sische regering besprekingen voerde over de verplaatsing var de markt voor Indonesische tabak van Amster dam naar Bremen, had inmiddels, blijkens berichten uit Djakarta, ver klaard, dat de West-Duitsse firma's H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins der Nederlanden zijn hedenmor gen per vliegtuig van Soesterberg vertrokken om met de vier prinsessen een vakantie van ongeveer een ,veek te gaan doorbrengen in Cervivinia in de Italiaanse Alpen. Het is voor H.M. de Koningin thans mogelijk deze korte vakantie te nemen, nu een formateur is aange zocht en deze zich voorstelt ongeveer twee weken voor dj voorbereidende arbeid net betrekking tot een even tuele formatie nodig te zullen heb- - Met instemming van de regering is Alkmaar, Aalsmeer en Haarlem ön(jer voorzitterschap van jhr. mr. C. profiteerden mee van de drukte in 3 A de uit Utrecht een „comi- Aansterdam: wie toch naar de hoofd-1 verjaarsgeschenk H.M. de Konin- j gin" gevormd, dat onze landsvrouwe op haar komende 50e verjaardag in het paleis goestdijk een waarlijk vor stelijk geschenk hoopt aan te bieden. Het comité wil alle onderdanen van liet koninkrijk, dus ook die buiten Nederland, als ook alle Nederlandse organisaties, verenigingen, instellin gen en bedrijven in de gelegenheid stellen aan dit geschenk bij te dra gen. Daarbij zal het persoonlijk offer van bescheiden omvang even welkom zijn als het groter bedrag van een collectiviteit. Het comité meent te handelen in de geest van de koningin, wanneer het haar een bedrag ter beschikking stelt, dat zij naar haar eigen inzicht kan bestêmmen voor een algemeen doel. Daarnaast hoopt het comité een deel van de bijdragen te besteden voor een persoonlijk geschenk. Deelneming aan deze gezamenlijke actie is mogelijk tot 25 april a.s. (bij dragen kunnen gestort worden via de postgirodlenst nr 640.000 of gratis via bijna alle bankkantoren in ons land ten gunste van de rekening „ver jaarsgeschenk 'H.M. de Koningin"). Lijk matroos gevonden De donderdagavond in de haven van Harlingen gekapseisde kustvaar der „Bierum" is zaterdag met aan de overkant van de haven opgestelde lieren in de normale stand terugge bracht. Het schip ligt nu aan de grond met het dek ongeveer gelijk met de waterspiegel. In het gangboord werd het lijk van de vermiste matroos, de 25-jarige P. Hamsma uit Grootegast, gevonden onder de motor en takelage van de laadinrichting bij de mast. Deze last was bij het kapseizen van het schip van het dek in het gangboord ge schoven, juist op het moment, dat de matroos passerde om te trachten nog de loopplank te bereiken. De 28-jarige bromfietser M. van H. uit Oss, botste maandagmorgen op een autobus. Hij was op slag dood. Hij was op weg naar zijn vrouw, die in een sanatorium te Ros malen verpleegd wordt. alleen tabak wilden ontvangen van genationaliseerde Nederlandse onder nemingen en dat zij tabak van „over genomen" ondernemingen zouden weigeren. Het was nooit de bedoeling geweest van de West-Duitse tabakshandelaren, zei hij, om aan Nederlandse eigen dommen te komen. Men wilde alleen meedingen naar een belangrijke rol op de Europese tabaksmarkt. De Nederlandse firmanten hebben er intussen geen twijfel aan doen be staan, dat naar hun mening de „na tionalisatie" van hun bedrijven in In donesië niets wijzigt aan hun juridi sche aanspraken op hun produkten. Het Engelse vrachtschip Ulysses" Is zondagavond te Bremen aangeko men met een lading van 191 ton Su matra- en Javatabak. Dit is de eerste zending tabak uit Indonesië sedert de .nationalisering" van de tabaksonder nemingen in Indonesië. Offerblokkenlichlster Te Susteren werd de 24-jarige me juffrouw A. S. uit Kessel aangehou den, die bekend heeft in een kerk te Susteren, maar ook in diverse an dere plaatsen offerblokken te heb ben gelicht. Zij is ingesloten en zal voor de officier te Maastricht worden voorgeleid. De dievegge liep tegen de lamp, toen zij te Susteren buiten een kerkgebouw het meegenomen offerblok ledigde. Bij haar thuis vond men nog een offerblok. Het schijnt dat haar buit nooit erg groot was, variërend tussen zeven en drie gulden. Korporaal sloeg matroos bewusteloos In een chinees restaurant te Den Helder werd door de politie en mare chaussee gistermorgen de 23-jarige korporaal G. P. gearresteerd, die de avond tevoren bij de ingang van een bar een 21-jarige matroos bewuste loos had geslagen. De matroos F. v. d. W. had de kor poraal, die met 'n vrouw de bar ver liet, voor de deur ontmoet. De vrouw had de matroos van mishandeling beschuldigd, waarop det korporaal de matroos neersoeg. Hij schopte zijn Ondergeschikte net zo lang, tot dat hij bewusteloos bleef liggen. G. P. was daarna rustig weggelopen. AUTO OVER DE KOP Zondagochtend tegen vier uur reed op de Borgharenweg langs het Julia- nakanaal een auto met zevên Hon garen uit Eygelshoven met grote snelheid ongeveer twintig meter door de Ligusterheg en dwarB over het talud van de dijkweg. De auto botste vervolgens tegen een meerpaal en vloog tweemaal over de kop. Slechts enkele inzittenden bekwamen lichte verwondingen. De wagen werd zwaar beschadigd. BOEKHOUDER VERDUISTERDE 22.000 De Haagse politie heeft de 51- jarige boekhouder C.R., wonende in in Den Haag, met de Paasdagen ge arresteerd omdat deze man ervan wordt verdacht ongeveer 22.000 ten nadele van zijn werkgeefster, een grossierderij te hebben verduisterd. De boekhouder zou er twee jaar over hebben gedaan. Enige jongelui te Nijmegen hebben „steunbonnen" te koop aangeboden van de r.*k. universiteit. Zij belden ook aan bij een politieman, die arg waan kreeg. De jongens zetten het gauw op een lopen. Het bleek dat de knapen in opgeruimd papier de oude steunbonnen voor de univer siteit hadden opgediept. Zij waren daar een handeltje in begonnen. Een uur later dan was aangekondigd heeft Paus Johannes XXIII op eerste Paasdag de traditionele zegen Urbi et Orbi, aan de stad Rome en aan de wereld, gegeven vanaf de buitenlog gia van de St. Pieter Dit geschied de in onmiddellijke aansluiting op de plechtige pausmis in de Sint Pieter, tijdens welke de Paus een korte pre dikatie hield en opnieuw de staats hoofden opriep mede te werken aan de vestiging van de vrede in de we reld. De plechtigheid in de St. Pieter werd bijgewoond door vele Curiekar dinalen, he1 corps diplomatique en talrijke gelovigen, onder wie vele Nederlandse pelgrims De plechtighe den duurden langer dan voorzien, zodat de Paus zich eerst tegen half één naar de Zaal der Zegeningen kon begeven Om een uur verscheen hij op het buitenbalkon van de St. Pie ter. Op het St. Pietersplein stonden duizenden in stromende regen te wachten. Televisiecamera's stonden overal opgesteld tot zelfs op hoge schuif- ladders, gericht naar de loggia. Op het Pietersplein stonden de pauselijke Edel wacht en de Palatijnse garde op gesteld, evenals groepen van de Ita liaanse land-, lucht en zeemacht. Voor de leden van het corps diplo matique en andere autoriteiten waren aparte tribunes opgesteld. De Paus droeg bij de zegening de nieuwe tia ra, welke hij van de bevolking van Bergamo ten geschenke heeft gekre gen. Ook hing van de loggia voor de eerste maal het tapijt met het wapen van de Paus, het oude wapen van de Roncalli's. Vanwege de regen was de belangstelling noch het enthousiasme van de menigte zo groot als andere jaren. Na het uitspreken van de zegen groette de Paus kort. Hij trok zich daarna terug, vermoeid maar steeds opgewekt. Acht personenauto's waren gister avond betrokken bij een kettingbot sing op de rijksweg Utrecht's-Her- togenbosch, aan de voet van de Waal brug, waar de dubbelbaansweg over gaat in een enkelbaanweg Doordat een personenauto plotseling sterk afremde, schoven de wagens met flin ke snelheid op elkaar. Hoewel alle auto's zodanig beschadigd werden dat ze alle acht moesten worden wegge sleept, werden slechts enkele perso nen licht gewond. Zij werden in het ziekenhuis te Zaltbommel behandeld. U vergat het, maar nu vergeet U het niet meer Als U weet dat cacao «kal meert een gezonde slaap bevordert niet dik maakt een verrukkelijke smaak en een rijk aroma heeft, maakt U er voortaan een goede drinkgewoonte van. Eis de beste*.. van Houten cacao. (Advertentie) Prinses Gracia van Monaco zal dins dag te Lausanne een blindedarmope ratie ondergaan, zo heeft haar zuster, mevrouw Levine te Philadelphia mee gedeeld. Zij zei dat de prinses de laatste tijd enige aanvallen had ge had maar dat de operatie geen drin gend karakter droeg. De operatie zal worden uitgevoerd door dr. James Lehman uit Philadel phia, die evenals de ouders van de prinses, het echtpaar Kelly, in Europa verblijft. PRESIDENT SOEKARNO NAAR TURKIJE President Soekarno van Indonesië heeft van de Turkse regering een uit nodiging on'vangen om tussen 24 27 april een bezoek te brengen aan Turkije. RUSLAND WIL NIET-AANVALSVERDRAG De Russische regering heeft haar voorstel voor het sluiten van een niet-aanvalsverdrag tussen landen van de NAVO en het pact van War schau hernieuwd. „De sluiting van zulk een verdrag zou een keerpunt bete kenen voor de versterking van vriendschappelijke betrekkingen tus sen de landen en een sfeer van ver trouwen", aldus de verklaring. De Maastrichtse rechtbank heeft zaterdag de 28-jarige chauffeur G. H.Z. uit Schinveld wegens dood door schuld veroordeeld tot 3 jaar gevan genisstraf en 5 jaar intrekking rijbe wijs. Hij had in de vroege morgen van 5 februari in dronkenschap een auto besturend, de ruim 50-jarige buschauffeur W.S. te Maastricht aangereden. Deze werd zo zwaar ge wond, dat hij later aan de gevolgen overleed. De officier van justitie had tegen de bestuurder, die na de botsing ook was doorgereden en getracht had zijn schuld aan het gebeuren te ver heimelijken, wegens dood door schuld de maximum straf volgens de wegenverkeerswet geëist: drie jaar gevangenisstraf en vijf jaar in trekking. Marktberichten ROTTERDAM, 31 mrt. Vee. Aan voer. Totaal 5628. Vette koeien en os sen 800, gebruiksvee 1520, vette kal veren 210, graskalveren 262, nuchtere kalveren 2202, varkens 422, biggen 5, paarden 59. schapen of lammeren 93, weide-zuiglammeren 24, bokken of geiten 25. Vette koeien 320350 300320 280286, vette kalveren 280—300 260—280, 220—260, graskal veren 460—380280, nuchtere kalve ren 604836, varkens 180178 172, slachtpaarden 26524022, scha pen 1108565, overj. lammeren 1208560, kalfkoeien en melk koeien 13001100975, varekoeien 910780700, vaarzen 1000850- 650, pinken 690--560425. Vette koeien: kleiner, tamelijk, onveran derd; vette kalveren: als vorige week, vlug, als vorige week. graskalveren: kleiner, stil, ongewijzigd; nuchtere kalveren: als vorige week, lui, lager; varkens: kleiner, tamelijk, le en 2e kwaliteit als vorige week, slacht paarden: kleiner, vlug, dezelfde prij zen; schapen en lammeren, kleiner, kaLm, onveranderd; kalf- en melk koeien: iets groter, rustig, dezelfde prijzen: varekoeien: iets groter, tame lijk, als vorige week; vaarzen en pin ken als vorige week, stil, ongewij zigd. LEIDEN, 31 maart. Vette varkens. Aar- oei 81 stuks. Noteringen per kg. lev. gew.: Zware varkens geen no tering. Lichte varkens 1.731.77; sla gersvarkens 1.78--1.80; zeugen 1.58 I.63. Handel kalm. BODEGRAVEN, 31 maart. Kaas. Aanvoer 10 partijen, prijzen 2.10 2.19. Handel kalm. KATWIJK AAN DEN RIJN, 27 maart Groente. Waspeen A. export 7.60 II.10; Waspeen B. export 5.007.40; Waspeen I binnenland 5.40- -5.70; Waspeen II binnenland 2.204.90 per kist; Witlof I 35.00—45.00; Witlof II 22.00—28.00; Breekpeen 1.10—1.40 p. kist; Uien 0.70—1.10 p. kist; Knolsel- derie 4.00^—7.00 per 100 stuks. g Gevraagd een net r.k. meisje voor hele of halve dagen, zelfst. kunnende werken. Zich aan te mel den; Schoolstraat 6. Lei derdorp. Margrietstraat 5. tel. 26414. Leiden. g Studio Koopman's foto- bedrijf Hooig-acht 96 tel. 3i701. Speciaalzaak voor kinderfotoeiafie en ge* zinstr-to's Portretten vooi iedere leeftijd. Pastoto's 3 stuKs v.a f 1.3 vlotte briefkaartfoto's v.a. f 3 75 g Wat kost hetbed- aenreparatiel 1-pers. v.a. 18.50; 2-pers v.a. 24.90 met damast Desgewenst in één dag gereed. De 3 Eenen, Haarl.straat 111, tel. 23867 g Gevraagd in net gezin met 3 k (12-10-6 jr) pret tige zelfst hulp i. d. huish. voor dinsdag en vrijdag van 97 uur. Aanmelden tusse 78 u. n.m. Mevr. Noordzij—Bill eveld, Wil- linklaan 8. Öegstgeest. tel. 33330. g Te koop: Volkswagen '50; Opei Olympla '52. Ge negen brommer of motor, in te ruilen. Tevens een autoradio-Philips. Langen- horststraat 11, Voorscho ten. g R.K. Meisje zoekt leu ke vriendin, leeftijd 19 jr Leiden of Oegtgeest. Br. onder no. 1846 bur. v.d. bl. g tieve r.k. vriend flr. onder no. 1853 bür. v. d. blad. g Woningruil. Aangebo den bovenwoning 6 ka mers en balcon, huur waarde 8.30. Genegen te ruilen met 3-kaimerflat. liefst Churchilllaan. Br. onder no. 1849 bur. v.d. bl. g Te koop aangeboden: in zeer goede staat verke rend huiskamerameuble- ment vGotisch), best. uit 4 stoelen. 2 armstoelen, ta fel, dressoir, theemeubel, Tevens: roökstoel en st. schemerlamp. Te bevr.: Andries Schotkade 4 (eind Herenstraat). g Aangeb.; ééngezinswo ning. best. uit: kamer en suite, 3 slaapkamers en tuin. Gevraagd: bovenwo ning of flat, 3 of 4 kamers Br. onder no. 1862 bur. v. d. ilad. tra Strijkplank f 14.DB. Ex- zware kwaliteit met garantie. Een plank voor uw leven. Grote maat 136 x30 cm. Luxe uitvoering. De hoogte is in 2 standen verstelbaar. I.V.A.. Haar lemmerstraat 48, Nova, Noordeinde 48, Leiden. g Dames, de nieuwe mo dellen ontvangen voor het vervormer, van uw hoed. vilt ƒ3.-; stro ƒ3.50. Dins dag en zaterdag na 2 uur niet thuis. Nieuwstraat 18. Geen winkel. g Te koop een partij ver- speende bloemkoolplan- ten srt Alpha, slaplanten, attractie. Tavello's geel en Eerfino. A. C. Hoogcrvorst angeraar 127, tel. 268. Driezhsbankstel. Twee moderne clubfauteuils met 4 stoelen, van 325.. nu 155.-; dressoirs 55.-; boe kenkast 45.-; uitschuifta- fels van 69.. nu 45.-; he renrijwiel, compleet, van 195.- nu 65.-. Nieuwen- burg, Hooigracht 55 (geen winkelhuis). g H>potheek. Let op. Wilt U een huis kopen? Wij géven hypotheek te gen lage rente. Vrijblij vend inlichtingen. Br. on der no. 1852 bur. v. d. bl. g R.K. Dame zoekt ken nismaking met dito dame. leeftijd 55—60 jaar. om gezellig mee om te gaan. Br onder no. 1860 bur. v. d. blad. Plastic waterpistool 25 et. Grote maat 30 cm lang mooi model, geheel van zacht plastic. Spuit zeer ver. Alleen met adverten- g Spotkoopjes. Rijwielen 25.-: linnenkast 12.50; keukentafels 5.-: keuken stoelen 2.50; vloerkleden losse stoelen; gasfornuis; overgordijnen; kapokbed- stellen; opkl^pbedden; le dikanten wringers; kolen- fornuis; dressoirs: tafel kleden: autopeds; naaima chines; theemeubelg. Nieu- wenburg, Hooigracht 55 (geen winkelhuis) g Sicrmolen te koop aangeboden. Te bevragen: vv Veenstraat 16, Oude Wetering. g Geld beschikbaar voor aankoop van auto's, ma chines. motoren, tractoren •„■co. 'IIUI'IILM. lldtlUIDIi vee. enz. Hypotheken v.a. tie voor 25 ct. Geldig tot %r* Pct- Ass. kantoor J. Schouten, Van Boetse- Aangeboden zonnige g Te koop: 5 Mieren rails g lengte 5 m., zeer geschikt i zit-slaapkamor met volle voor het leggen van een dig pension, nabij St. Pe- brug. Te bevr.: J H. Kom-1 trusfeerk. aan r.k. dame, pier, Rijndijk 175, Hazers- b.b.h.h. Br onder no. 0563 woude, tel. 42601714. Ibur. v. d. blad.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 3