Hoe denkt er over Ongetwijfeld hebben de burgers van Leiden een eigen mening over het nieuwe wegenschema maar het is misschien 'n mening, die meestal binnenskamers blijft, terwijl het voor het stadsbestuur goed is te weten hoe de Leidenaars over de toekomst van hun stad denken. Daarom zouden wy graag uw mening horen. In een korte brief aan de redactie Leidse Courant, Papengracht 32, Leiden kunt u ons uw zienswijze bekend maken, waarbij we gaarne opgave krijgen van: naam, adres en beroep (welke desgewenst niet ge publiceerd zullen worden) en een antwoord op de vol gende vragen: Vindt u dit wegenschema goed, slecht, (tamelijk) bruikbaar? Acht u verwerkelijking van dit plan mogelijk? Hoe duur schat u dit en hoeveel jaar zal het vra gen? (Let op dat het een fasenplan is). Vindt u dat er te veel, te weinig „oude stad' is ge spaard? Heeft u bezwaren tegen bepaalde onderdelen van het plan? Heeft u zelf misschien een betere oplossing? We erkennen, dat de twee laatste vragen wat teveel van uw inzicht zouden kun nen vergen, zij behoeven dus niet beantwoord te worden. Dit geldt trouwens ook voor andere vragen die we stellen. Zij dienen slechts om de belangstel lenden een richtlijn te ge ven. Indien er voldoende ant woorden binnenkomen zul len wij in deze krant een overzicht geven van „de Leidse mening". Wacht u niet te lang met antwoorden? Laat ons zeggen vóór don derdag aanstaande. heren singel. van der® xner* parh\ SCHAAL 1:2500 bijlage XI WEGENSCHEMA BINNENSTAD 1 parkeerplaatsen GEMEENTEWERKEN LEIDEN October 1950

Leidse Courant | 1959 | | pagina 12